Új privát üzeneted érkezett!

se másolni ,se letölteni, se ,megnyitni nem tudtuk!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska a videóben nem tudok sajnos segíteni...
Ha holnap hazajön a párom, akkor betudom írni mit kell letölteni hozzá! :wink:

Kép
szilzi
 
 


LAPTETŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Vonalzós laptetü!Ez nem semmi!

Kép
szilzi
 
 


És a második most este. :D
flóra 11
 
 


Aranyos a vonalzód! :D

Kép
szilzi
 
 


Az jó lesz!
Na lelépek mert nem tudok már ücsörögni!
Szép álmokat!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, először mentsd el valahová azt a videót.
flóra 11
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Csajok én elköszönök, elég húzós nap volt a mai! Elfáradtam.

Benó merre voltál ma?

Jó éjszakát!

Kép
szilzi
 
 


Megpróbálok neked valamit küldeni,hátha akkor le tudod majd játszani.
flóra 11
 
 


Gratula a vonalzóhoz, Zsuzsi! :D
Szilzi, elég gáz, hogy te szívtál a munkahelyeden, én meg azt mondom, hogy a telken az út széléről lopott szederfáinkat ültettük, meg vadmálnát a domboldalra, meg cseresznyét loptunk a szomszédból, meg elmentünk egy kocsmába kávézni totál koszosan Adonyba meg fagyizni is, meg gereblyéztünk. Aztán utána jöttek az igh. Andiék sütögetni este, és most jöttünk haza.
Zsuzsi, rákattintasz jobb gombbal a klipre, mentés, és utána bezárod, és megkeresed a gépeden és úgy próbálod megnyitni BS Playerrel.

KépKép
benó
 
 


Szilzi, utólagos engedelmeddel néhány kislánynak megmutattam a suliban a videókliped, ők jöttek rá, hogy zene is van alatta :oops: , és nagyon szépnek tartották, és azt mondták, ők sose lesznek ilyen szépek. Én meg mondtam, hogy dehogynem, inkább csak azért mutattam meg, hogy lássátok, ez a jövő. :D Csak pozitívan, nem igaz? :D

KépKép
benó
 
 


Ja, és kedden hozzák a kisházat.

KépKép
benó
 
 


Szilzi, ez a menstruálás pé-vel úgy néz ki, hogy a szervezeted minden ciklusban felkészül arra, hogy terhes leszel. És felépül a hónap során a nyálkahártyád, befogadóképessé válik. Ha te érlelsz petét, és azt megtermékenyítik, nem fogsz menstruálni, vagyis terhes leszel. Ha viszont:
1. vagy érlelsz petét, és azt nem termékenyítik meg, leválik a nyálkahártya, menstruálsz
2. nem érlelsz petét, és ugyanúgy nem termékenyül meg semmi a pete hiányában, és szintén leválik a nyálkahártya, és menstruálsz

Vagyis a menstruáció szempontjából tökmindegy, hogy van-e pé, vagy nincs.
Én is nemrég tudtam ezt meg.

KépKép
benó
 
 


Na, felszívódtatok. Kép

KépKép
benó
 
 


Hú, Benó, akkor már a kisház is meglesz! Milyen hamar!
flóra 11
 
 


Én még nem! Még vagyok. Nekem csak a cisztámnak kell felszívódnia! :D
flóra 11
 
 


Hát, bele kell húznunk, ha július végén vendégeket várunk, nem igaz? Ugyan nem a kisházba, mivel az kétszemélyes lesz, de rendeznünk kell a terepet. A ház alapja már teljesen megvan, ma azt is befejeztük. A kiskertünk is nagyon szép.
Idén ehető gyümölcsök:
- dió
- kukorica (jó, ez zöldség)
- szőlő (a szomszédé, vagyis ő gondozza, mindegy)
- bodza
- szilva (ha normális terem rajta)
- sárgadinnye (ha kikel)
lesz még:
- kapor, ribizli (majd később, gondolom), citromfű, ültettünk mogyoróbokrot is, meg most szedret
Ja, és Balatonfüredről loptunk mini bükkfát is, utólag is bocs a természetvédelmi területtől.

KépKép
benó
 
 


Hiszen akkor terülj-terülj asztalkám lesz nálatok. Pont az én étrendemnek megfelelő. :D
flóra 11
 
 


Te Szilzi,ezt a menzit nagyon okosan leírtad.
flóra 11
 
 


Kép
Így érzem magam, nagyon telezabáltam magam, és fáj a pocóm. Megyek is aludni, jó? Jó éjt, puszi nektek.

KépKép
benó
 
 


Most meg én maradtam magamra?
flóra 11
 
 


Szép álmokat mindenkinek.
flóra 11
 
 


Még nem mentem el, még küldök neked valami alvós képet.

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Imádom Snoopy-t. Kép

KépKép
benó
 
 


Én is szeretem őt.
flóra 11
 
 


Nagyon jó képeket találtál Benó.Ügyes vagy.
flóra 11
 
 


Sziasztok...:)

Jó reggelt mindenkinek...:D

Tökmaggal egyöt már fél5-kor kidobott az ágy...:D
Azóta megkávéztunk, pediküröztem egyet és összehajtogattam a tegnap mosott ruhákat...:D

Lassan mennem kéne valami reggelit is összehozni, 7 körül indulunk...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Látom tegnap még birtátok elég sokáig....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Nekem tudod mi a kedvencem???

Tigrincs a Micimackóból....
Keresel majd nekem olyan képet???
Lécci....lécci....lécici....lécci.... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na én lassan elköszönök, amjd este felnézek...
Napsütéses, csevegős vasárnapot kivánunk...!!!!

Sziasztok...cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


kukucskálós túrós receptje:

Golyó:

Fél margarin
20dkg liszt
3 evőkanál kakaó
15 dkg porcukor
fél sütőpor

Ezeket összegyúrni, golyókat csinálni és lerakni a zsírozott, lisztezett tepsibe. Kb. 24db

Én még hozzáírnám, hogy fűrészpor szerű lesz, és csak úgy össze kell nyomkodni a golyókat belőle.

Massza:

Fél kg túró
25 dkg porcukor
fél margarin
2 csmg. vaníliás cukor
4 tojás sárgáját bele, a fehérjét felverni és azt is beletenni
1 csmg vaníliás pudingpor

Ezeket összekeverni és a golyókra önteni.

Úgy fog kinézni, hogy a golyók fognak kikukucskálni mint a szemek a túrós masszából. Mivel alig van benne liszt, csak a golyókban, szuper könnyű lesz.

KépKép
benó
 
 


Ezt csak neked, Tancsu:
Kép

KépKép
benó
 
 


A következőket pedig mindenkinek:
Kép

KépKép
benó
 
 


Ez a legszebb szerintem: Kép

KépKép
benó
 
 


Kép
Annyira fantasztikus nyári hangulatuk van ezeknek, nem igaz?
Jaj, képzeljétek, tegnap mutatott a szomszéd néni egy házat fölöttünk, egy régi présházat nagy cseresznyefával, sok szőlővel, és csak egymillióötszázezer Ft! Nincs pénzünk már, természetesen, de annyira el tudom képzelni ott a gyerekkort! Olyan szép lehet ilyen helyen tölteni a nyarat, nem? A mi telkünk is ilyen lesz, természetesen, de ott szinte éreztem a régmúlt nyarak emlékét, a sok generáció örömét, fájdalmát, az érzelmek bonyolultságát.

Az előző képről pedig eszembe jutnak nyári reggelek, mondjuk a Balaton mellett, amikor az ember nagyon korán felkel, hogy ne veszítsen egy percet se az életéből, hogy élvezze a nyarat, az életet, és kiül a partra, és néz.

Az egérkésről pedig: látok egy házat, szép vályogházat egy faluban, előtte fa és pad, olyan, mint Zengővárkonyban volt, mikor a Zsuzsiékkal ott jártunk, (Zsuzsi mondaná, hogy azért tetszik, mert nem éltem ilyen helyen), és kellemesen süt a nap, még nincs forróság, és a család reggelihez készül a kertben. A gyerekek már a padnál ülnek, és várják a szülőket. Ahhoz illik ez a kép számomra.

KépKép
benó
 
 


Ezt neked küldöm, Flóra, gondolom, úgyis te leszel az első Tancsu után: Kép

KépKép
benó
 
 


Évi, Tancsu, sikeresen vették az akadályokat az érettségizők az írásbeli vizsgán? Sok sikert nekik a szóbelihez!

Szép szöveg van a kép fölött: Kövesd az álmaidat...
Kép

KépKép
benó
 
 


Ez volt a tesóm szülinapi parfétortája, most jutottam el idáig, hogy felrakjam nektek: Kép

KépKép
benó
 
 


Így nézett ki a Rákóczi túrósom:Kép

Flóra, túróval keverted ki a pudingot? És milyen puding volt az? Finom lett?

KépKép
benó
 
 


Oké, akkor iszunk egy kávét a Gyurika babámmal:
Kép
Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Akkor tényleg iszunk egy kávét, ha nem jöttök! :evil: Kép

KépKép
benó
 
 


Ide fogunk menni (Ócsára) jövő hét vasárnap, apu szülinapját megünneplendő. A nyolcas csapatunk megy, ahogy mindig (anyuék, tesómék, mi ketten - ez nyolc).
Kép Kép Kép
A pontos szervezés még nincs meg, majd jövő héten megszervezem.
Na, jó, nem jöttetek, nem baj, én megyek anyuékhoz, majd max. este jövök.
Szép napot mindenkinek! Kép

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Hát Tancsu nálunk sajna nincs napsütés és dörög az ég is!

Megleptük Királyfi anyukáját, mielőtt hozta volna az ebédet lementünk hozzájuk! Én voltam a meglepi!Kocsiba be és ki szállás picit szar, az úthibák zavaróak, de kibirtam és jólesett kicsit mozogni, persze egy egész lassított felvétel voltam!

Királyfi elment dolgozni, szalma vagyok délután .
9kor bebújtam az ágyba ébresztgetni és elaludtam vele együtt 11ig. Ha már beszart a rádiónk, alhatok nyugodtan!

Végigolvastalak benneteket, minden nagyon tetszett!
Benóék beszerzése különössen, ezekből a lopott kincsekből lesz a legszebb fa vagy termés!

Kép
muzsuzska
 
 


BENÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képes voltál elküldeni a képünket mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem ér! Azon a képen épp a szemem be volt gyulladva és egy óriási dudor volt a szemhéjammon! Azonkívűl olyan gyűrődt voltam hogy csak na!
Azért nem küldtem el ezeket a képeket, mert nem tetszettem magamnak!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Várjál csak Benó ezt megbosszulom! Hozok vakondot, lótetűt és egyébb kártevőt a telketekre amikor jövünk! Szatyor pókót!!!!!!!!!!!Egész zsákkal!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
muzsuzska
 
 


Kép Kép Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok! Mennyit írtatok!
flóra 11
 
 


Szia Flóra ! Vagyok csak közbe teszek veszek ahogy bírom!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?