Új privát üzeneted érkezett!

Köszi aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!Mindenki az!
muzsuzska
 
 


Egyik ismerősömet is most műtötték,neki kivették mindenét,sajnos.Neki már kiszedték a varratait. Azt mondta nem volt olyan borzalmas. Én remélem,hogy aztán jobb lesz majd, nem fog feszülni,szerintem.
flóra 11
 
 


Szép álmokat Tancsu!

Itt Pesten csendesen esik az eső, villám sehol. :)

Kép
szilzi
 
 

 
 

Szégyellem, de nem! Pedig királyfi is dolgozott rajta!
muzsuzska
 
 


Szilvi, pedig iwiwen is én vagyok!
muzsuzska
 
 


Nekem a fiam csinált valamit,de nem tudom mit,aztán már nézhető volt.
flóra 11
 
 


Pedig olyan mintha két különböző embert látnék. Nem mondom, hogy most fotózkodj, de tehetnél majd fel új képeket, mert teljesen összezavarsz. Most hosszabb már a hajad?

Kép
szilzi
 
 


Szerintem azóta lefogytál, Zsuzska,meg más a hajad.
flóra 11
 
 


De igazából Flóra Te sem hasonlítsz magara! :D

Hülye vagyok mi? :D

Kép
szilzi
 
 


hosszabb a hajam picit, múlthéten még vágtak is belőle, akkor készült ez a kép!
muzsuzska
 
 


Én meg csak hízok,bármit csinálok is. Most ezt a kúrát megpróbálom egy hétig csinálni. Meglátom milyen eredménnyel.Mondjuk sokszor éhes vagyok.

Az előbb feltettem egy zöldséglevest holnapra.
flóra 11
 
 


Nem Szilvi, ezt Benó játszotta a Te képeiddel!
muzsuzska
 
 


Flóra ha éhes vagy egyél almát vagy banánt vagy nyers karfiolt!
muzsuzska
 
 


Flóra, Te is erős csaj vagy, biztos kibírod. És ugyebár komoly a cél is! :wink: Szerintem első héten sokat fogsz fogyni!

Kép
szilzi
 
 


Megnéztem magam. Hát néha össze-vissza van a hajam.De a második képen olyan,mint most.
flóra 11
 
 


Igen Flóra, Te nem vagy annyira más, téged megismernélek, de a Zsuzit nem. De akkor biztos a haja.

Kép
szilzi
 
 


Akkor majd cssinálok új képet magunkról és elküldöm nektek!
muzsuzska
 
 


Benó kicsit bekeveredett a képekkel az igaz! :D

Kép
szilzi
 
 


Ok! Ok! :D

Kép
szilzi
 
 


Nagyon magamra kell parancsolnom néha. Igazából úgy gondoltam,hogy csak nyerset fogok enni, de azt nem bírom. Így kitaláltam,hogy fogok enni kevés főtt ételt is, de csak zöldséget és csak félig főzve és só meg minden nélkül,natúr.
flóra 11
 
 


Zsuzska, néha szúrjál be ikonokat, mert nem tudom mikor vagy mérges! :roll:

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska próbáltad azóta a vonalzót? Én most ráérek, végigcsinálom veled, ha gondolod!

Kép
szilzi
 
 


Na, a levest le is kapcsoltam. Nem kell azt a zöldséget agyonfőzni.
flóra 11
 
 


Szegény Zsuzsi, talán már nem is bírsz ülni itt velünk.

Éhes a nagyfiam. Csinálok neki egy gyors kaját,rögtön itt vagyok. Megvárjatok ám!
flóra 11
 
 


Én elköszönök mert megjött Királyfim!
Szilvi nem vagyok mérges!!!!!!!!! Kép
muzsuzska
 
 


Jó éjt, sziasztok csajok, már szinte mindent visszaolvastam, csak ezt az oldalt nem.
Jobbulást kívánok, Zsuzsi!
Flóra, gratulálok a kúrádhoz! Olvastad ezeket a recepteket, vagy te találtad ki?
Tancsu, jó pihenést a Gergő-tekergővel!
Szilzi, eb-t nézel. Ezen meglepődtem. Anyós hívása mögött mi rejtőzhet szerinted?

KépKép
benó
 
 


vonalzó: Beléptem a nőivonalra, vonalzók, választottam vonalzót, választottam anygalkát, bejelőltem piri napját , idejét , előjőtt vonalzó és onnan semmi hívatkozás!
muzsuzska
 
 


boccs de amikor összevissza ütőm a betűket épp helyezkedek kényelmesebben ülni! Kép
muzsuzska
 
 


Oké, most már én is visszaolvastam.
Méghogy én kavartam a képekkel! :shock: Mindenki így néz ki, nem? Kép Megint félreértettem valamit? :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hahó hol vagytok??????
muzsuzska
 
 


Vonalzó készítése gombra kattinsz, és akkor jelenik meg két kocka, abban mindenféle írás. Mindjárt jövök.

KépKép
benó
 
 


Benó, most Szilvi kezdte a képekkel, hogy nem hasonlitok iwiwes képre. Félig olvastál vissza?
muzsuzska
 
 


Nem jelent meg két kocka!
muzsuzska
 
 


Szal. megnyitod a babafalva.hu vagy a lilypie.com oldalt. Ott fenn találsz olyat, hogy vonalzók. Erre katt, aztán elkészíted a vonalzót. Ha kész, lent kijön egy kód, valami PH nemtommi egy ablakban. Na ezt a kódot másold le. Aztán gyere vissza a babanet oldalra. Menj be a profilodba. Ott az aláírás ablakba másold be az előbbi kódot. Aztán bejelölöd, hogy mindig tegye ki az aláírásodat. És kész.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó! Ezeket a recepteket én találom ki. Kerestem ma nyers zöldségre recepteket, de nem találtam.
flóra 11
 
 


csak az van hogy vonalzók!
muzsuzska
 
 


Így néz ki a Zsuzsi, mint itt. Az iwiw-en szigorú az arca, pedig a valóságban nem az.
Elmegyek fürdeni, aztán visszajövök, ha a Gyurika engedi. :lol:

KépKép
benó
 
 


Pedig Zsuzska én most gyorsan csináltam egyet és először megtekintés, majd készítés és két hosszú csíkban megjelenik egy csomó minden. Abból a fewlső sort kell bemásolni. url...

Kép
szilzi
 
 


Szia, Flóra!
Hol tartasz, Zsuzsi?

KépKép
benó
 
 


de én a nőivonalról akarok!!!!!!!!!!
Kép
muzsuzska
 
 


Nézem!
muzsuzska
 
 


Zsuzsi,én tudom mi a baj a vonalzóddal. Te nem a vonalzó készítése gombra kattintottál,hanem a vonalzó megtekintésére.
flóra 11
 
 


A Szilzi a nőivonalról ír most, Zsuzsi. Csak kövesd a Szilzit.

KépKép
benó
 
 


Megleptelek Benó? Miért, nem gondoltad volna? Csak fontos focit nézek eb vb, de ott nagyon drukkolok is a Portugáloknak. Ne kérdezd miért, már gyerekkorom óta.

Kép
szilzi
 
 


Alakul

Kép
muzsuzska
 
 


Nem kattintottam rá mégegyszer azért nem jött elő!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én nem szeret a focit, szerencsére a párom sem szokta nézni.
flóra 11
 
 


Hurrá, van vonalzód! :D
flóra 11
 
 


sSzilvi esküvői klipjénél se boldogultunk.
........klip.avi ez van a levélben , (az elejét kitöröltem nem publikus !)

Rákattintottunk -fekete kép és a közepén feirat :no video

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska azt mondta esetleg az orvos, hogy mikor kezdhettek próbálkozni?

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?