Új privát üzeneted érkezett!

Ez jól hangzik. Bár én most semmilyen állati eredetűt nem eszek,de felfedeztem növényi eredetű tejfölutánzatot. Azt vettem magamnak salikhoz.
flóra 11
 
 


Zsuzska, pedig tényleg csak annyi a titka, hogy azt ami url-el kezdődik, bemásolod az aláíráshoz. Én sem tudok mást..

Kép
szilzi
 
 


Meg tegnap irt a lakástulaj is emilt, hogy megtalálták ők is álmaik új lakását, jó lenne ha mennénk egyeztetni...
Lehet igy hamarabb lesz költözés...
Bár egy kicsivel többet kell akkor felvennünk, de ez már nem érdekel...csak menjünk!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Végre bejött a laptető! Nem írtam,de magamban eldöntöttem,ha ma az első laptető az enyém lesz,akkor meggyógyulokés még majd lesz babám. Kép
flóra 11
 
 


Szerintem ez a por tejfölutánzattal is nyugodtan kavarható és tök jó ize van...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu! :D

Ezek a színek :D Hát inkább hamarabb költözzetek, mint később! Mindent bele, jobb lesz mindanyiótoknak!

Kép
szilzi
 
 


ÁMEN!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Fú, micsoda jó hírek Tancsu! Gondolj bele,nem kell tovább anyósékkal szenvedni. Látod milyen jó csapat a miénk? Mindenkinek jut az energiánkból. Mindenki gyógyul, javul a helyzet, alakulnak a dolgok mindenki körül. :wink:
flóra 11
 
 


Most pl úgy megenném a majonézes krumplisalit...:)...nyammm...nyammm.....nyammm....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen, ÁMEN! Jól mondod Tancsa drága! :D
flóra 11
 
 


Bocsi, Tancsu. :oops:
flóra 11
 
 


Hát akkor gyorsan csinálj! Nem szabad megtagadni magadtól. Tudod,Gergő akarja, nem is Te! :D
flóra 11
 
 


Előre nem iszok a medve bőrére, majd holnap lesz konkrét egyeztetés...:)
13 órára megyünk hozzájuk, majd gondoljatok ránk...:)
Húúúú....micsoda szines egyéniség leszek ma...:P:P:P
És megtaláltam a megfelelő pelenkázószekrényt is a neten, nemsokára megyünk megvenni, csak még nem tudom milyen szinben legyen....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi te dolizol most is???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azért nem tudom a szint, mert amit kaptunk kiságatm, az fehér és akkor ahhoz fehér szekrény kellene ugyebár...
Viszont nekem nem tetszik a fehér és ha tudom, akkor le akarom csiszolni a kiságyat és csak a natúr fát lakkozni, akkor viszont natúr szekrénykellene hozzá....
Tök jó, mert pont ebből a fajtából ez a két szinválaszték van...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem tok salit csinálni, mert semmim nincs most itthon hozzá...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen dolgozom, és ezek a színek igazán felderítenek!
:D

Flóra, én a következő laptetőt is neked adom! Milyen apró dolgokon múlik a világ! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Megint sikerült egyedül maradnom..?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ugye Szilzi! Nagyon köszike,aranyos vagy!
Én meg hülye, tudom,hogy nem ezen múlik,de néha már a hajszálba is kapaszkodik az ember.
flóra 11
 
 


ÁÁÁÁ,Tancsu, nem megy az olyan könnyen! :D
Nem vagy Te egyedül sose,még jó darabig. :D
flóra 11
 
 


Mikor mindenáron ennék valamit, akkor nekem is általában rá kell jönnöm, hogy semmim nincs hozzá otthon. :D

Tancsu, esküvő aug. 23-án. Minket csak a buliba hívtak, este 20: 30-ra, a várkerthez??? :arrow: ez nem biztos! Ráérsz napközben????? :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Én csak öltöztem közben,mert még mindig nem voltam piacon. Pedig ideje lenne elmenni, mert lassan már összepakolnak az árusok. :)
flóra 11
 
 


Micsoda távlati tervek! Ezt nevezem! Szegény Tancsu, akkorra szerintem azt se fogja tudni,hogy fiú-e vagy lány. :D :D De azért még szerintem egyben lesz és ráér. Hacsak nem számolták őt el.
flóra 11
 
 


Közben megetettem a teknőskémet.
Tancsu, egy 5 éves teknőst milyen időközönként kell etetni?
flóra 11
 
 


Naná hogy ráérek!!!!

Ha még Gergővel össze leszünk nőve, akkor kitalálunk valami jó progit Miskolcra...:D
Ha meg már nem leszünk összenőve, akkor már meg is van a progi, jösztök babalátogatóba....
Hihihihihihihi

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kedveseim,indulok a piacra. Rövidesen visszatérek hozzátok.
flóra 11
 
 


Milyen teknős?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó vásárlást..:)
Vegyél so.-sok finom zöldséget!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu délután tudsz jönni? Most mindig jönnek, kérdezgetnek és annyi papírmunkám lenne... :(

Kép
szilzi
 
 


Nagyon várom, hogy találkozzunk! De én a Gergőt is szívesen megnézném, megfognám, persze csak ha szabad! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ha már otthon leszünk akkor, akkor persze hogy megfoghatod....sajna a kórházban nem lehet bejönni a babás-szobákba, még apucinak sem...:(

Délután majd akkor benézek még...
Hagylak pénzt keresni...:P:P:P

Nekem is kezdődik lassan a müsorom a tv-ben, aztán meg dvd-zünk egyet a párommal...:D

Szép napot nektek....cupp....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt is vagyok! Sőt, a brokkolit már felis tettem főni. Brokkoli főzelék lesz az ebédem. Csak picit főzöm meg,nem egészen és a főzőlevébe belemixelem a brokkolit,ettől lesz sűrű.Semmi liszt vagy olaj, vagy tej.
flóra 11
 
 


Gyémánt teknős, Tancsu. Nagyon aranyos.Imádom őt. Szeret enni. Veszek neki fagyasztott rákocskákat, halacskákat,kukacokat, májat,szívet. Szoktam venni vitaminokat is. Meg szoktam nekei reszelni répát,almát,azt is megeszi. Meg vannak fagyasztott zöldségkockák is tekik részére. Azt is veszek neki. Aztán általában etetéskor kap a husiból is és a zöldségből is meg a vitaminból is egy keveset.
flóra 11
 
 


Íme az ebédem: brokkoli főzelék, tejfölpótlóval és reszelt répával:
Kép
flóra 11
 
 


Nincs itt senki egész délután? Kár.Pedig gyakran benézegetek.
flóra 11
 
 


Cupp Flóra

Gyémánttekivel még sosem volt dolgom.... :oops:
Mi annak idején az összes vizi teknősnek csak 2-3 naponta adtunk enni, a szárazföldi kapott naponta.....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az ebéded tök jól néz ki...:)
Én most ettem meg egy tál müzlit tejjel és mézzel...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Délután olyan jó filmet néztem....
Lefeküdtem és már aludtam is...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na látom most nincs itt senki...:(

Később majd nem leszek már itthon én sem, menek kicsit csavarogni....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Még itt vagyok Tancsu. Csak talán közben Te mentél el.
flóra 11
 
 


Ugyanazt a filmet néztem én is Tancsu. Nagyon jó volt. :D
flóra 11
 
 


Legalább kipihentek vagyunk....:D

Csak nézelődtem erre-arra, de most már megyek....

Este ha hazajöttem, akkor felnézek még....

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Oké, Tancsu. Jó szórakozást.
flóra 11
 
 


Nem sokára vége ennek a napnak, de nagyon nem bánom, mert ennyi munkám már régen volt. :( Elfáradtam. Most nem jövök két napig :D De hozzátok, igen! :D Elmegyek haza, ha valaki ráér este, én leszek, megint szalma vagyok! :(

Kép
szilzi
 
 


Nos, Szilzi, hazaértél már? Egyelőre még ráérek.
flóra 11
 
 


Itthon vagyok, de bekellet sóznom a húst, vacsiztam is...

Gondolom már mindenki pihen, jé éjt mindenkinek!

Kép
szilzi
 
 


Cupp Szilzi

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most estem haza 2 perce...:)
A párom még a sörözőben a haverjaival, úgyhogy valamilyen szinbten én is szalma vagyok...:)
A te párod merre?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már nem éreztem jól magam kint, igy hazajöttem...
Kb 10 perc séta és a párom elkisért, de még visszament kicsit beszélgetni...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hahóóóóóóó!!!!!!!!!!
Ugye vagy még????????????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?