Új privát üzeneted érkezett!

Boni, Hanna! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Katica! Nekem is ez a favorit egyelőre.

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :P
Micsoda pofavágások! Nos, ő már biztosan Zsigi, le sem tagadhatná :lol:

Hanna :P
Én sem bírtam volna tovább :wink:
Gratulálok, ez bizony 1, s már egészen komoly méretű baba!

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


és akkor a kiegészítés a képekhez

Szóval tegnap eljutottunk 4dre.. nagyon édes a kis Zsiványunk.. LE sem tagadhatná magát mivel a lepénybe fúrta arcocskát nem mindig lehetett jól elkapni a képet.. de a lényeg látszik.. igazi szerelembaby vegyes... orra apja szája anyja.. kis husigombóc már most pedig nem is eszem degeszre nmagam... akkora káosz van odabennt hogy csak na... lábai a nyakában, kezei arca mellett és a súlya alapján ami egyébként 1618g 1 héttel idősebb (de mi tudjuk hogy csak jól tartja magát
:wink:) hát a grimaszolós kép a kedvencem... na meg ahogy unja az egész mozizást ....
és ahogy látszik tuti fiú :wink: :lol:
Vendég
 

 
 

Boni! Az tuti, hogy nagyon édes.

Kisfóka! Zöldi! Fanni! Köszi! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna drága én is úgy látom hogy egy baba lapul a pociban :wink:

ahogy ránézek a vonalzódra (ue volt az első vonalzó eszembejut hányszor gondolkodtam azon hogy ez tényleg igaz? hú de sok idő van hátra... aztán már csak 10 hét :lol:

Szalma vagyok, párom hazautazott szülőkhöz..hozza a fincsi kajcsit nekünk... :lol:
Vendég
 


Boni :P
Most látom csak, Te időközben betöltötted a 30. hetet :shock:
Gratulálok :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bonikám :P
Édes a kisfiad!!!
Az a kis drága arcocskája... Nagyon jól sikerült az első fotó! Na és a fütyis is szuper :oops: 1600 grammra becsülik a súlyát? Szép fejlett baba!

Hanna :P
Édes kis babszem csücsül a pocidban!!! Mondták is, hogy 1 babus, vagy csak mi látjuk mindannyian így :roll: Meglátod, elrepülnek az első hetek, és jön a legszebb korszak: a pocaknövesztés :wink:

Fanni :P
A 34. hét szerintem is nagyon szép teljesítmény ikreknél. És ahogy elnézem Virivel olyan jó hatással vagytok egymásra, hogy még hetekig itt lesztek 3in1 :lol: Azért a június 27.-ét szugerálom feléd.

Zöldi :P
Ma hogy vagy?

Kisfóka :P
Várom a fejleményeket... Látszik, hogy nem vagy türelmetlen, csupán nagyon várod Grétát. De szerintem jó, hogy nem folyton azon rágódsz, hogy na mikor, na mikor... (Lilla 39+6-ra bújt ki. És nem lett óriásbébi. Csak nem sietett idő előtt jönni.)

Lányok :P
Én olyan nagyon élvezem a várandósság végét. Lehet, hogy azért, mert utoljár élem át, nem tudom. Egyszerűen végtelenül imádom ezeknek a napoknak minden percét. Imádom, ahogy sóvárogva néznek rám az emberek, hogy én hamarosan egy kis embernek adok életet, imádom, hogy most már mindenhol előre engednek, hellyel kínálnak, otthon, és ismerősöknél is, mindenki óv, és félt, és kényeztet, imádom, ahogy a kislányommal esténként összebújva álmodozunk, vajon milyen lesz Csabi, imádom az összes vizsgálatot, mert mind azzal kapcsolatos, hogy ő ott van belül, és hamarosan itt lesz kint, és imádom, hogy újra szülhetek, és átélhetem az izgatottságot, hogy indulhatunk, a fájdalmakat, mik előbbre visznek felé, a férjem semmihez sem hasonlítható tekintetét, ahogy rám néz majd, és az érzést, amikor rámteszik, és azt mondják: gratulálunk, gyönyörű kisfia van!

Ne haragudjatok az ömlengésért, de most ebben a hangulatban vagyok már napok óta :roll:

Véda
Vendég
 


Véda! A doki is 1 babát látott, de majd hétfőn kiderül a tuti. :wink: Elérzékenyültem az írásodon.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda!
Most sírok, olyan szépeket írtál!

Két napig nem jöttem, mert vagy a meleg, vagy valami más, de kezdődnek a rosszullétek.
szöcske
 
 


Sziasztok!

Lassan indulnom kell ctg-re és flowmetriára! Ha hazaértem jelentkezem!

Boni!
Örólük, hogy minden rendben van a kis Zsigivel!

Hanna!
Akkor hétfőn többez tudunk majd! :wink:

Véda!
Én is meghatódtam az írásodon! :wink:

Szöcske!
Szerintem inkább a hormonok tombolnal benned!

Viri!
Brendonban tényleg lehet érdemes megnézni, de az én méretemben sincs itt Szegeden!

Fanni!
Te mikor mész legközelebb dokihoz?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda Kép

én is meghatódtam....

nem baj, a fiú legyen magas, daliás.....


Fanni igen :lol:

:wink:
Vendég
 


kisfóka gyere a vizsgálatok után.....

szöcske kitartás
Vendég
 


Boni,

Zsigi fantasztikusan néz ki! Mint egy igazi kis modell! Nagyon szépen terpeszt ám és micsoda méretek!!!!Apa büszke volt?
Olyan szép kis feje van. Biztosan helyes kispasiként születik meg! Tényleg szép nagy baba! Nálunk a lányok ilyen idősen 1375g és 1324 g voltak!

Hanni,

gratula a pirinyóhoz a pocakodban. Látszik, hogy kapaszkodik ám :D

Fanni,

Húúú, jó sok vasalnivalótok van! Anyukád egyszer már vasalt ilyen maratonit!
Megnézem a melltartókat, köszike!

Véda,

Jaj, bárcsk én is tudnék koncentrálni a terhességre! Holnap szigorlatozom és tanulok, tanulnék! De nekem is állandóan a lányok, a szülés, a kórház és minden amit leírtál kavarog a buksimban!

Éjszaka ráadásul alig aludtam pár órát! Iszonyúan fájt a hátam, eddig szerencsére először. Ráadásul annyira a gyomromban vannak a babák, hogy néha úgy érzem a számon fog kibújni valamelyik csajszi tapija! :lol:

Kisfóka,

Már a cucossal együtt utazol vizsgálatokra? Szorítok, hogy minden rendben legyen és Gréta baba döntsön végre a születés mellett!

Kép
viri8
 
 


Viri köszi :lol: nagyon büszke, az összes képet vitte haza magával meg a DvD felvételt is... :lol:
hát az apja sem kicsike....

kitartás Neked!
Vendég
 


Véda :P
Annyira árad a boldogság a soraidból, hogy én is teljesen fellelkesültem! Hát tényleg! Nekem meg 2 kismanó csücsül a pocimban és az összes nyűgöm ellenére azért ez fantasztikus! Annyira sokat vártunk rájuk, s hamarosan valóság lesznek. :D
Mondjuk június 27-én? :wink:

Szöcske :P
A 2. harmad jobb lesz :wink: De hol is tartasz pontosan? Nem csinálsz vonalzót?

Kisfóka :P
Nekem egy barátnőm épp tegnap ment ctg-re és egyből meg is szült, ha már ott volt :lol: Én is remélem, hogy azért a cuccod is viszed... hátha!
Hétfőn voltam dokinál, így ahhoz képest 2 hétre, azaz 16-án hétfőn megyek újabb UH-ra, vizsgálatra.

Viri :P
Igen, sok a vasalnivaló, de azt hozzá kell tenni, hogy tegnap főleg dumcsiztunk, meg aztán Anyucim jó lassan vasal ám :wink:
Ezer drukk a holnapi szigorlathoz! Van még vizsga?
Ha ilyen fent vannak a lányok -nekem már nagyon régen borzasztó lent vannak, ami miatt viszont sem a gyomrom, sem a bordáimat nem nyomják szerencsére...-, akkor azért nem holnap fogsz szülni valószínűleg :wink: De Te amúgy is nagy játékos vagy és minél később tervezed :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda! Köszi, ...koppkoppkopp....ma még nem volt semmi tünet, se fosi, se gyomorgörcs, se émélygés!
Köszönöm az űzőket, úgy látszik hatnak! :wink:

Véda mégegyszer! :cry: ez egy örömsírós arc!

Szöcsi! Üdv a rosszulléteknek! :wink: Friss az élmény, együttérzek. Örömteli pocsékullevést!

Viri! Nem irigyellek a tanulás miatt!

Fóki! Én már minden nap visszaszámolok neked. Holnapután fogysz szülni!

hát az apja sem kicsike....

Bonííííííííí :oops:

Fanni! Jó anyuzást neked!

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok! A NGC-en 15 órakor kezdődik az "Élet az anyaméhben"!!!

Véda
Vendég
 


Véda :P
De jó, hogy írtad! Én ugyan az ikreset már láttam, de ezt még nem. Mindig lecsúsztam róla!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajjjj, már látom, pityeregni fogok közben :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok!

Én is mindig olvaslak Titeket,és olyan jó nosztalgiázni!

Fanni,Viri,
nagggggggyon ügyesek vagytok,hogy ilyen jól bírjátok!

Sztem szopis melltartót még nem vegyetek,majd ha rendesen beindul a tejci,mert akkora cicitek lesz,hogy csak na!

Ölelés Mindenkinek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól! Kicsit hosszúra sikeredett a dolog....

Szóval mentem ctg-re, ahol 2szer is fel kellett ébreszteni Grétát, mert szunyokált, hiába ettem csokit. Először megrázta a nővér a hasam, erre nem igazán reagált, aztán jött azzal a sokkolóval. Na erre beindult a kisasszony!
Aztán mentem a dokimhoz. Ctg rendben, megnézte a méhszájamat. Na az úgy áll, hogy a külső eltűnt, a belső 2 ujjnyira nyitva és megfogta Gréta koponyáját, azt mondta teljesen lennt van, menjünk fel a szülőszobára megnézi a magzatvizet. Hát ez a vizsgálat kicsit kellemetlen volt, de tiszta a magzatvíz! A buroksapka teljesen lennt van a méhszájnál. :shock:
Ezután csinált flowmetriát, az teljesen rendben van!
Szóval azt mondta a doki, bármelyik pillanatban beindulhat a szülés! :D
Este elmegyünk kicsit csavarogni, hátha...
Hát teljesen izgatott lettem, remélem a hétvégén találkozhazunk a kislányunkkal, mert annyira jó lenne! :lol:

Annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltok mindig rám, olyan jül esik! :D

Viri!
Drukk a holnapi vizsgához!

Zöldi!
Örülök, hogy jobban vagy!

Fanni!
2 hét múlva lesz uh is?

Boni!
Nemcsodálom, hogy apa büszke a fiára, olyan aranyos! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka drukkolok a hétvégi találkozáshoz :lol:
Vendég
 


Kisfóka :P
Igen, UH és flowmetria. Ctg még nem. Na és remélem vizsgálat is lesz... mert a dokim másnaptól 1 hétre külföldre megy. De már nincs is 1 hét addig, csak10 nap :lol:
Nagyon izgi, a hétvégén már egészen biztosan szülni fogsz. Sőt, lehet, hogy még ma :shock: :wink:

Andi :P
Köszönjük :lol:
Én még nem is vettem, pontosabban a Quellétől rendeltem egy (illetve 2 volt egyben) nagyon olcsót, ami egyelőre hatalmas rám. Viszont sokat kaptam kölcsön Orsitól, aminek a nagy része jó rám már most, ami nagyon nagy könnyebbség, mert a "normál" melltartóim mindegyike kicsi... Gondolom Viri is ezért szerzett be egyet.

Véda :P
Megnéztük Apával. Érdekes, én nem is pityeregtem, talán mert pont a 33. hét után ahol tartok, már a szülés jött. Viszont Apa lebukott, mert neki bizony vizenyős lett a szeme :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fóka! Hajrá hétvége! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HOvá tüntetek?
Vendég
 


Bonikám! Én vagyok, csak nem tudok hozzászólni a dolgokhoz.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szia Hanna30.

bocsi igy ismeretlenül zavarlak de lenne 1 kérdésem. te inditottál topikot az NLCafén 2008 májusában szülünk cimmel?

ha igen akkor gratulálunk neked mind és sok boldogságot kivánunk.ott már csak 1 baba vár megszületésre. :lol:

ha nem akkor is gratulálunk:)

na ezt jól megirtam rem.azért érthető voltam:)
Vendég
 


Boni! Nekem van igazolásom, apáztam. Jót vacsiztunk, hatalmasat sétáltunk, és..... :oops: nyaltunk fagyit.
Jelentem a gyomrom teljesen jóóóóóóó!

Fókika! Múkodj!

Lekri! Gratulálok az egész májusi topik összes anyukájának, apukájának, (és segédjeinek, ha volt lombikos :wink: ) a babákhoz! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Csajok,kismamik!

Ujra vagyok,és nagyon nagyon drukkolok nektek a pici csöppségekhez.
A 15 napos átkötésből majd 2 hónap lett,hát mit mondjak.....

Előszőr is gratulálok az uj pocakosoknak,Hanna!!!!!!!!!!!,és szívből kívánom,hogy nagyon boldog hónapok nézzenek elétek!


Fanni!Viri! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kisfóka!lEHET HOGY MÁR MINDJÁRT BABÁZOL!

Cocika!Hogy vagytok?

Véda!Ahogy olvaslak nagyon boldog lehetsz,teli örömmel,és izgalommal.Ahogy megnéztem a képet rólad,magam jutottam eszembe,olyan volt az én pocim is.

Lafi!Ha jol emlékszem Hunorka most volt fél éves,és boldog szülinapot neki!

Panda!Hogy vagytok?Láttam a fülbevalós képet,hát gyönyörűek vagytok.

Nyuszika! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mindenkinek hatalmas ölelést,ábrándozást,puszit.

Visszaolvasok

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Lekri! Igen. Gratulálok a babáknak és mamáknak!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia CSiperke d jó újra hallani felőletek..nincs új képed a kis tündéredről? :lol:

Lekri én is gratulálok mindenkinek.. hamar lerendeztétek akkor ha csak 1 baba vár megszületésre :wink:

SZép Napot!
Vendég
 


Nahát HAnna megelőztél :lol: végre más is korán kel
Vendég
 


Boniko! :lol: :lol: :lol: 5-kor keltem, de végre korán elalszom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna én is..meg keveset is aludtam mert Apa nincs itthon :cry: és ilyenkor nyugtalanul alszom.....
Vendég
 


Boniko! :lol: :lol: :lol: 5-kor keltem, de végre korán elalszom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na, ezt hogyan csináltam. :shock:
Apa nélkül én sem tudok aludni. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok
köszi mindenkinek:)

gratulálok mindenkinek a baba(k)hoz.:)
Vendég
 


HAnna egy varázsló vagy! :lol:

Lekri :lol:
Vendég
 


Csipi! Cocika jól van nagyon, köszi!

...akkor nektek nincs horkolós apátok! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Pólyáról mi a vélemény? Kell?

Kép
zölddisznó
 
 


kell :lol:
Vendég
 


Zöldi,

a pólya szerintem elég ódivatú megoldás. Azért találták ki, hogy a kicsit még esetlenül hozzányúló anyukák, apukák könnyebben meg tudják fogni a kicsit. Meg van egy olyan elmélet, hogy magzatpózban érzi magát a bébi, és milyen jó neki. Gondolj bele, neked milyen lenne jó szorosan lekötözve, hogy meg se tudj mozdulni! Szeritnem igen praktikátlan, haszontalan eszköz! :twisted:
20140901102739
 
 


hajni én az első sor miatt gondolnám hasznosnak... :oops: :lol: de pénzt nem adok érte.. van generációs.... :lol:
Vendég
 


Boni,
az újszülötteknek megvan az a tulajdonságuk, hogy idomulnak a test vonalához, azért látni igen furcsa pózban is őket! Úgyhogy ettől ne tarts, nem fogod tudni rosszul fogni! :D
20140901102739
 
 


Te kis tapasztalt! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Hajni!
Köszi!

Más vélemény?

Kép
zölddisznó
 
 


Azt azért nem mondanám, de majd Te is meglátod egy ennyi idős gyerekkel, hogy mi a jó nekik! :D
20140901102739
 
 


Ja, nem is nekem? :oops: :lol:
20140901102739
 
 


Hajni hát igen.. majd meglássuk....:lol:

Zöldi valószinű az én tapasztalatomra gondolt :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hajni :cry:
Olvasni nem olvastam, csak hallottam. Ölelést küldök!

Lányok :P
Én 5-kor ébredtem, 7-ig még ágyban voltam, 10-kor meg annyira fáradt voltam -az alvás is eléggé hellyel-közzel sikeredett éjszaka-, hogy 11.30-ig még aludtam :shock: Na de milyen jól esett :lol:

Boni :P Coca :P
Pólya ügyben én sem hallottam sok jót, de szerintem nem árthat, ha a kezdeti bizonytalanságot az ici-pici baba megfogása terén a pólya enyhíti. Nekem mondjuk nincs, lényegében eszembe sem jutott :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: