Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét!!
Hűű, ennyit régen kellett visszaolvasni :)

Anita:
nagyon örülök!!!!!! :D

Mi apa nélkül megyünk, dolgoznia kell :(

Én csak figyelgetem ki mit hoz, akkor mi beszállunk anyagilag a dolgokba, nem akarom a tizedik kiló pogit vinni...

Vali:
remélem semmi komoly és kialussza Alíz!!

Megyek, mert még nem fürödtek a csajok... :shock: , persze, mert itt olvasgatok... :roll: :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde: akkor Ti sem vagytok korán fekvők :)

Nekem meg tök ki van a derekam már két hete, ráadásul megkapáltam ma a borsót meg a babot. Így jár a pesti lány, aki vidékre költözik :? :wink: Szóval, ha valakinek van titokban egy masszőrvizsgája, súgja a fülembe vasárnap és elvonulunk kettecskén :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi: na ne már!!! Hát ez már ciki szerintem hogy az utolsó pillanatban mondják le!!!(ha gondolod mi már szombaton pesten leszünk :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: Ha mégsem akartok kettesben lenni! :lol: Hogy sikerült a fasírt?

Vali. remélem én is hogy kialussza Alíz! Olyan jó lenne találkozni!!!

Anita:hurráááá!!! Örülök hogy minden rendben a nunissal!!Ügyesek voltatok! Gratula a jegyességhez! :lol: :lol:

Tünde: sajnálom hogy nem jön a párod. Szegény még vasárnap is melózik. Örülök hogy Ti is jöttök, majd mesélek egy jó sztorit :lol:

Cory: sajnálom hogy nem jöttök!

Era: gondold már meg magad vasárnapig!!!!

Vokeszti: az ovikban is előfordul már hogy van magnó, lehet hogy mégis lesz zene :lol:

Gyöngyi: tök jó hogy kényeztetheted magad!
Vendég
 

 
 

Na szóval az jutott eszemben, hogy mind két könyvet előrendelt tételként vettem és lehet, hogy az Alexandra nem a megrendelés pillanatát rögzítette hanem a megjelenés idejét a boltban. Így lehet az eltérés. Egyébként én is rendeltem már többszőr, és azért csodálkoztam most rá a dologra, mert eddig semmi gond nem volt.

Na nézem a feleségeket jó éjt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita,
de jó!!!! Szuper, hogy minden rendben a babával. És milyen klassz, hogy Emma lakik bent, jó volt a megérzésed. :D :D :D
Pihizzetek!
Vali,
jobbulást Alíznak!


angi79
 
 


Gyöngyi:
én már nem nagyon nézem az órát fürdéskor, inkább azt, hogy jól ki legyenek fáradva (de nem túl :) ), akkor hamar elalszanak, és indulhat a buli... :lol: 8)
Na jó, a buli alatt a tv bámulást is értem :lol:
Nincs masszőrvizsgám, de nagyon szeretek masszírozni, ha gondolod... :D :D

Apa nem szokott hétvégén dolgozni, de vannak akiknek csak ilyenkor jó, hogy összedobjon egy bútort :?

Ildi:
akkor végül hányan lesztek??

Megyek, kezdődik a popdaráló... :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Anita!!! Ez szuper hír! Tudtam, tudtam, tudtam!!!

Edit! Necsináld! 9-reee? Talán 10-re... :lol: Az alvást rögtönözném. Zazi alszik babakocsiban is, ha kell... Így rajtad múlik minden.

Termeljetek csajok! :)

Puszi és jó éjt!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Anitaaa!!
nagyon örülök, hogy semmi baj, és hogy kislány, az meg szuppper!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Most jöttem meg a tecsóból :roll: (gyerekek nélkül nyugisan, persze a listámat itthon hagytam)

fasírt jelentem baromi jó lett :D

Gyöngyi, még egy-két dolog van hátra, pl. torta :)
Tünde, 10-en maradtunk felnőttek, és 9 gyerek, meg még egy páros lehet befut :wink:


Boscó, nyugodtan jöhettek :D :D :D
Komolyan mondom :D


Kár, hoyg Era nem hozza Mirát.
Én viszek kislányruhákat is Mirának :D

Vali, jobbulást Alíznak.De csak nem lesz komoly :)

na, pusszantó, én megyek alszok

Megvolt az olvasás Vicének,???? :lol:
vas
 
 


Sziasztok mamik

Nem lenne baj ha esetleg mi is mennénk?
Bocs hogy utolsó pillanatban szólok, de nekünk minden napunk ilyen...
Ha nem gond, hogy csak most szólok és mehetünk akkor írnátok nekünk egy pontos címet?

Hozni csak bolti dolgot tudok, mert a tűzhelyem, olyan vacak, hogy csak na... úgy kaptuk egy rokontól, de csak egy valami működik rajta vagy egy platni, vagy a sütő, de az meg órákig süt és teljesen átforrósítja a mellette levő hűtőt

mindgyárt visszaolvasom, hogy mihez is kell gratulálni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Anita
Gratulálok!
a jó eredmnyhez meg az eljegyzéshez is!

Bátorfi doki olyan aranyos engem is ő uhuzott az ajándék 3D nél, amúgy együtt volt katona a szülésdokimmal.
ez gondolom roppant értékes információ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


....apa épp most húzott fel... vettünk neki új pólót mert az összes rongyos volt, erre kivágja belőle a címkét merthogy zavarja... kb egy centi x centisről van szó nem is látszott a póló alján... erre most az új póló is lukas... ezek a férfiak :roll: :roll: :roll: :?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, köszi, de már majdnem 4 éve házasok vagyunk. :D Csak írtam a csajoknak,hogy tegnap volt 5 éve,h megkérte Apa a kezem. :lol:

GYertek csak a talira! Cím vhol két lappal előrébb! De vki biztos tudja és majd írja. Én nem tudom a pontos címet,de odatalálunk, mert voltunk már ott.

Köszi a gratulákat. Nagyon örülünk,h hugija lesz Botinak! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita
Úgy értettem én is az öt éves eljegyzéshez szólt a gratula csak spóroltam a pötyögéssel! :wink:

Mamik
Ezt ismeritek? Szerintem nagyon jó!

Jo Frost
Szuperdada
Hogyan hozzuk ki a legjobbat gyerekeinből?


Kép

Jo Frost tizenöt éve hivatásos bébiszitter. Válságkezelő szuperdadaként bebizonyította, hogy a szükséges korlátok felállításával, az alapszabályok következetes betartatásával rövid idő alatt a leggubancosabb helyzetben is látványos eredményt lehet elérni. Áldásos tevékenységét az angol szülők a Szuperdada című tévésorozatban követhették nyomon. Ez az áttekinthető, bájos humorral megírt könyv abban különbözik a hasonló kiadványoktól, hogy nemcsak az elvek szintjén igazít el, hanem a mindennapok apró válsághelyzeteiben is praktikus tanácsokkal segíti a szülőket. Néhány ügyes "technikai" fogás alkalmazásával a hatalmi harccá vált evésmizériák, a figyelemfelhívó magatartászavarok vagy az egész családot kimerítő krónikus alvásproblémák is sikeresen "átprogramozhatók". "A nevelés azt jelenti, hogy meleg szeretettel fordulsz a gyerek felé, ám határozott vagy, amikor arra van szükség."

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon örülök!
A sógornőmnek a kontroll AFP rosszabb lett, mint az eredeti, de nincs baj, úgyhogy ha az se jó, ne ijedj meg!

Mamacka!
Küldök mindjárt privit!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


sziasztok

csak gyors helyzetjelentés: Husik a páclében pihiznek a hűtőben már. Remélem fűszerezés jó lett :?
piskótát most vágom ki a kukába, mert összeesett, ha nem gond újat nem sütök, úgy felhúztam rajta magam.
Este ha lesz még enerdzsi csinálok franciasalit.
Végűl még hozzátettem pár alsócombot is a húshoz, mert elég pici combik is voltak a csomagban (ha nem gond :) )

Derekam még mindig K.O., de azért tartom magam :wink:

Mamacka: de jó, hogy jöttök. Apával már én is veszekedtem ma :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

van egy rossz hírem.
Nem fogunk tudni menni. Megint hasmenésem van. :( Nem tudom miért, vagy mi ez, de inkább nem viszem el a talira... :(
Olyan nagyon dühös vagyok! Sok mindenre számítottam, de erre nem! 8 naponta hamenés, az már nem vicces... :(

Era tud menni, mert szerzett kocsit! Igaz, neki meg nagyon fájt ma a feje, de szerintem csak a rossz időtől.

Pont most van felettünk a vihar. Még a térerőm is elment... :(:(

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi!
Tudok masszőrt, aki házhoz megy. Majd elcsalom apa szülinapjára, h dögönyözze meg. Valami keleti masszázs...

Mamac!
Tali cím: 1064 Szondi utca 65 Csak, h nehogy ne vegye észre valaki. :)

nah, megyünk pancsizni, még megyek ma mulatni is :D Igaz csak a szomszédba, még 2 szomszéddal :D

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nálunk a helyzet változatlan, Aliznak még mindig van néha hőemelkedése, de azon kívül semmi tünet. Se nem köhög, se nem folyik az orra. Szóval én még mindig a fogára gyanakszom, de majd reggel még meglátjuk, és akkor dől el, hogy megyünk-e vagy sem. Remélem tudunk menni, mert már úgy vártam, hoyg találkozzunk.

Ráadásul nekem úgy bekattant a derekam, hogy úgy megyek, mint akinek a lába között felejtettek valamit :shock:

Reggel még benézek.
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita
Micsoda hírek!! :lol: Nagyon örülök, hogy kiscsaj lesz, :lol: és ennyit a megérzéseimről. :oops: :roll: :lol:

Mondjuk ma semmi kedvem nem volt a holnaphoz, :roll: mert megérkezett a mikulás, és fájt a hasam :( ,és hülye is voltam :lol: .Azért megcsináltam a sütiket , olyan lesz amilyen a napom volt ,de szerintem, majd meg lehet enni. :wink:

Melitta
Holnap pozitívan állok a dolgokhoz „ígérem” :lol: ,bár a második napom is sz@r. :roll:
Reggel hívj majd. :D

Cory
Kár ,hogy nem jöttök. Vagy mégis?? :wink:

Vok
Na :( már Hannát is annyira akartam látni ajjjjj :cry:

Ildi
Nagyon jó bulizást nektek!!!!!!! :lol:
Kíváncsi leszek holnap ,hogy leszel. :wink: Vigyünk valami piát az mindig segít .Hi-hiiiiii :lol: :lol:

Vali
Azért jó lenne, ha jönnétek. :wink: Próbáld megnézni a torkát ,azt te is látod ,ha piros ,ha nem, akkor nincs nagy baj talán. :roll: :lol:

Na akkor holnap :D

Ja és két napja kezdünk leszokni a pelenkáról, itthon nincs rajta, és a vécébe pisil. :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eddig még mi is megyünk!

Akik nem jönnek, nagyon sajnálom! :( VokEszter, nagyon vártam,h talizzunk.

Viszek kicsi itthonit is meg boltit is.

Edit, Boti szintígy. Picit több mint egy hete nincs itthon pelenka, sokszor bevásárláshoz sincs, csak ha tudom,h hosszan odaleszünk, vagy idegen helyen, esetleg alvásközeli időben. Nem is tudom, holnap hogy induljunk el. Sztem bilireszokatósban, mert az nem vastag és könnyű letolni, ha szól. :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ja, és várom a holnapot! :D

Jó éjt! PUssz!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nagyon jó talit nektek!
Én meg itthon fogok sóhajtozni. El se tudom mondani mennyire szomorú vagyok!!! :(
Szóval hozzatok sok-sok képet, meg élménybeszámolót!!!

Tegnap tök jó volt Szegeden. :D Csak épp a barátnőm lakásából nem tudtam nagyon elmozdulni... :lol: :lol: De hazafele már jó volt :D Olyan hajnali 1 fele.
Kicsit hulla is vagyok emiatt.....

Edit!
Én is szivesen láttalak volna már benneteket!!! De ne aggódj! Meggyógyulok és megyek ki Kerepesre a Hannával. :D Ez az utolsó hét a suliban! :D
Utána már csak 3 nap vizsga és juhhhééé van :D

Anita!
Dettó! Jó lett volna dumcsizni... :( Meg Botit is élőben látni. :D

Puszi mindenkinek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke!
Kecsketejről nincsenek allergén infóim. Szóval passzolok. Hátha valaki más többet tud...

Viszont Hanna máig remekül elvan kakaó, meg ilyenek nélkül. Nem is iszik tejet. Igazából nincs is itthon, a bölcsiben meg nem kap. Már én is egész jól leálltam a tejes cuccokkal megint. Azóta nem volt semmi intim fertőzésem.... no comment. Szar üresen a kávé, de ez az ij tipilus esete :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Hello Csajok!
Már bizti van, aki ott van. Aki csak délutánra megy mentsen ki minket plííííz! :cry:
Sajnos Pötyi tegnap reggelre betaknyolt, szívom az orrát, meg nyomom az occilot. Tegnap még azt hittem nem lesz nagyobb baj, de szegénykémnek tegnap nehéz napja volt, nem aludt egész nap és este 7-kor esett össze. Nem is nagyon megyek ki vele, kint sem valami szép az idő... :evil:
Valaki remélem fényképez. :?
Puszi:
Bartiék

UI: MOst olvastam, hogy ANitáéknál Emma baba van!!!! GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!! :lol:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Helló!

Erával beszltem most.... Mira reggel óta folyamatosan buki, Martin meg taknyizik.... Szóval ők se jönnek.
Tündinek már szóltam.

:(

Bartika!
Nektek is jobbulást!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Basszus, nem hiszem el... most olvasok vissza, hogy mennyien nem mennek. :( Jobbulást mindenkinek jobbulást! :roll:
Barti

UI: Csak az én lányom nem hajlandó peluson kívül intézni a dolgokat? :( Most DEbrecenben levettük ugyan a pelust, amikor kint volt a kertben, de bilire nem akart ülni, csak éppen ahol érte a pisi, kaki, ott gugolt le. Hogy lesz ebből bármi is??? Pedig elvileg a lányok hamarabb leszoknak, nem? Mit rontottam el? Ti otthon is leveszitek? Vagy először azt kell megvárni, hogy szóljon,ha kell és akkor viszitek bilire, WC-re?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti!
Nem rontottál el semmi!!!!! Nem egyformán érnek a csajok sem. A szomszédban a Zsófi pl nem volt hajlandó a bilibe pisilni, viszont tavaly egyik napról a másikra meg csak abba pisilt. Nyugi. Okos gyerekeink vannak, akik jól érzik, hogy mikor kell nekik elhagyni a pelust.
Hanna szól. Akár kaki, akár pisi jön. Tehát már magát az ingert érzi és jóval korábban, mint hogy csak leguggoljon. Nyugi! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bartika: Lizának volt egy hulláma, mikor állandóan letépte magáról a pelust, és úgy nézett ki, talán szobatiszta lesz, de most hallani nem akar pelusmentességről.
De ha ez megnyugtat, én 2,5 évesen lettem szobatiszta a textilpelusból :) Én Lizával is úgy tervezem, ahogy a fiúkkal is ment, hogy nem veszem le róla direktben, hanem ha ő kéri, akkor, és a fiúk végül egyszercsak közölték, hogy köszönik szépen, ők már nem kérnek pelust többet, és onnantól balesetmentesen voltak szobatiszták. Tény, ekkor már 3 évesek voltak, de az éjszakai is ment rögtön. Elvileg 4 éves korig teljesen normális a pelus nappalra is, éjjelre meg még tovább.

Talisoknak jó bulizást :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mi már itthon is vagyunk. Apa és lánya kidőltek. :D Jó volt látni mindenkit! A babák nagyon tüneményesek és a 2évesek meg jó sokat nőttek. :)
Annácska,
köszi a lehetőséget. A babád tündéri és az alakod meg irigylésre méltó, így 2 hét után. :)
Melitta,
most vettem észre, hogy Zazi névnap van. Boldogot neki!!!

Pötyi, Vok Eszti, Martin,
JOBBULÁST!

Bartika,
az én lányom (pedig ő a legidősebb itt) még abszolút nem szobatiszta. Néha ráül a wc-re és akkor sikerül is neki, de csak ha olyan a kedve. Én nem eröltetem. Majd eljön ennek is az ideje.
angi79
 
 


Sziasztok

Mi is hazaestünk kb. félórája. Jó volt a tali, bár inkább csak a konyhát láttam :) Mindegy ezt is kellett valakinek. Többieknek köszi a segítséget :wink:

Bartika: Lili detto azt csinálja mint a Liza. Eddig tépte magáról a pelust, vagy nem is engedte, hogy ráadjam, folyton rá akart ülni a w.c-re. Most meg kb. 1 hónapja hallani se akar a pelus levételről meg a w.c-ről. Ez van.
Sajnálom, hogy betegek lettetek, gyógyuljatok meg hamar

vok: veled meg megbeszéltem már amit akartam :)

Tünde: veled meg még tárgyalok. Ugye tudod :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lányok!

A képekről ne feledkezzetek el!!!!! :D

Ági!
Remélem legközelebb összejön!!!!!
Jó lett volna már téged is megismerni....

Ildi!
Milyen volt a bulid???

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lidke!
Tejhez van 2 jó cikk. Már 1x felraktam, de lehet, hogy most jobban tudod hasznosítani. :D

http://antalvali.hu/mo_geocities_tej?evp=
http://antalvali.hu/mo_napfenyes_tej?evp=

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Annácska, mindent nagyon köszönünk. Remélem nem maradt nagy rumli, bár én a kimerülés szélén nem igazán tettem ellene... Mikor hazajöttünk, Zazit még becipeltem az autóból és szerencsére aludt majdnem hatig. Én meg sem tudtam mozdulni.

Sajnálom, hogy sokan nem tudtatok jönni és nagyon jó volt látni mindenkit. Milyen hatalmas nagyot nőttek ezek a babácskák és micsoda cserfes mindenki! Hiába... jó alom ez a 2006. tavaszi... :lol:

Várom a fotókat és ugye megteszitek, hogy amin mi is rajta vagyunk, azokat átdobjátok priviben? Vagy ha fel lehetne valahová tölteni az összes képet, akkor onnan leszedhetném. Nem tud valaki ilyen helyet? Esetleg az összes kép mehetne egy közös albumba valami ftp szerverre... vagy hülyeség? Csak akkor nem itt foglalnánk a helyet.

Puszi és szép estét!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
angi79
 
 


Most csak kép,és ez is csak a fele :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Húúúúú.... képek!!!!!
Edit, azér a háttal ülőset rólam nem kellett volna.............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Annácska, köszi a lehetőséget, aranyosak vagytok :D
Dondibaba is nagyon édi. :D

én gyerekeim közül senki se aludt el hazafele, de Natus 20 perce kidőlt :D
már csak a két pöcsös, és magány :wink:


Buliról holnap írok bővebben

pusszancs, jó éjszakát :D
vas
 
 


Már mi is itthon!

Jó volt látni benneteket, sajnálom,hogy többen nem tudtatok eljönni. Jobbulást mindenkinek!

Bocsi,akiktől nem tudtam elköszönni, Boti elfáradt, így indultunk.

Vásárlással nem jártam nagy sikerrel :?

Barti, én se vettem le Botiról,hanem ő nem kéri általában. Ilyenkor nem kap. Itthon már egyáltalán nem. Délutáni alvásnál is ő nem kéri, de nincs is baleset.
Köszi a gratulát! :)

Szép estét!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


De béna vagyok, a lényeg:

Annácska nagyon köszönjük a lehetőséget! Bombán nézel ki :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anna
Köszi,köszi, legközelebb is megyünk. :lol:
Bár akkor már nem férünk be Melittához. :wink: :lol:

Ilyenkor az a rossz ,hogy nem tudsz sokat beszélni mindenkivel ,sőt valakihez el se jutsz. :roll: :D

Barti
Jobbulást! :)
Egyébként 3 után már nem biztos ,hogy volt ott valaki. :wink:

Tényleg meddig voltatok?

Melitta
Köszi a fuvart. :D
Nekem is sikerült Levit az ágyba csempészni :)

Gyöngyi
Sajnálom :cry:
De legalább finom hamit csináltál. Nélküled éhen halt volna a banda. :lol: :lol:

Anita
Hiányoltam is a köszönést. :( :wink:
Mit akartál venni? :)


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


kl
[quote][ írta:u][url]nbjhyxnvbggzt565gfl.,[/url]




ezt Olivér írta nektek :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi is megjöttünk Mivel Tünci már az utca végén elaludt a kocsiban, ezért elmentünk lakásokat nézni (mármint környéket) aztán meg Óósönbe. Ott kiverte a hisztit, emiatt én teljes kóma és a Forma1-et végigaludtam. Pedig elég hangosan megy itthon.

Annácska!
Köszike szépen a lehetőséget!

Gyöngyi!
Köszike, hogy sütöttél husit. Mi még haza is hoztunk belőle. A férjemnek magyaráztam, hogyan készültek. Erre ő: Azt tudod, hogy veszünk mi is olyan sütőt? Mondom neki: Jó de akkor Gyöngyit is kell hozzá...


Pelus: Tünci a bölcsiben mindig szól, hogy "Vécé!", aztán vagy jön valami, vagy nem. Itthon még kaka után se szól mostanában. Pedig volt olyan hét korábban, hogy napközben nem engedte a pelust, hanem bai (bugyi) kellett neki. De simán megérti, ha mondom neki, hogy szólni kell előtte, mert már elég értelmes hozzá, és mégse szól. Biztos ez is egy korszak.

Fényképfeltöltés: Photobucket?
http://photobucket.com/
Ide bárki tehet fel, valakinek regizni kell előtte. Viszont ezt mindenki látja az égvilágon.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ha mindenigaz feltöltöttem a képeket, de lehet, hogy bénáztam... több mint nyolcvanat kicsinyítettem...

http://gs252.photobucket.com/groups/hh7/27IE4FZFSM/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nem tudom miért csak 50?
82-nek kellene lennie...no mindegy eldőlök a többit holnap...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyöngyi! Én leborulok előtted! Nagyon finom volt a hami és bár mindig ígértem, hogy maradok, a haramiám nem engedte. Viszont cserébe gondoskodtunk Lili homokadagjáról... :lol:

Edit! Nati és Levi milyen édesek együtt!

Mamacka! Megint tök jók a képek. És szuper így ezen az oldalon! Mondjuk Zazit egyszer majd kérném redetiben a korábbi cd-re írva... :)

Puszi és jóéjt!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ildi, Isten éltessen sokáig születésnapod alkalmából!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Boldog szülinapot Ildi!
Kép
angi79
 
 


Ildi: Nagyon boldog 20. szülinapot kívánok Neked! :wink: :lol:

Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita, Angi, Vali, nagyon köszi :D
pláne, hogy Vali, azt hiszi 20 vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meg aztán ez tényleg pirosbetűs ünnep lett, oylan szépen megjött ma reggel, hogy jobbkor nem is tudott volna :?

Mamacka, ez így nagyon jó , hogy arra az oldalra tetted a képeket,és nagyon jók lettek.

Anita, miért nem volt sikeres a gatyavásárlás?
Hol voltatok végülis?Aréna?

na, asszem nyomok egy coffe-t így hajnalban(még mindig álmos vagyok) :o


Gyöngyi, tényleg végig a konyhában voltál, én barom meg amit kivettem 4 szelet husit, ottfelejtettem,(az uram nagy bánatára)
Egész este a felsőcomb miatt nyöszögött(mondtam, az nekem is van :lol: :lol: :lol: )
vas
 
 


[quote]E írta:gész este a felsőcomb miatt nyöszögött(mondtam, az nekem is van )


:lol: :lol: :lol: :lol:

Isten éltessen!


csak az a baj, hogy nemtudom mi maradt ki... mármint a képek közül


Melitta
már van gmailem amivel egyszerűbb a képküldés ha gondolod átküldöm...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?