Új privát üzeneted érkezett!

Húúúúúúúúúú de jó lenne!

Kép
szilzi
 
 


De én Gergőnek is örülnék már személyesen! :D Vagy azt ne kívánjam? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Én félek ezektől a hangulatváltozásoktól.. Én ugye voltam depressziós és pánikbeteg és nem tudom, hogy hogy viselném! Remélem nem lenne újra gond! Gyógyszert február eleje óta nem szedek és teljesen jól vagyok :D Nem szeretném magam az életbe mégegyszer olyan szarul érezni! Illetve nem is fogom! :D

Kép
szilzi
 
 

 
 

Most elmegyek ebédelni, de még jövök!

Kép
szilzi
 
 


Jóétvágyat....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Augusztus végére már kivánhatod, akkor már nem lenne túl korai a szülés...:)

Nyugi, ezek nem olyan hangulatváltozások...inkább csak pillanatnyi dolgok, nem tartósak...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na én is lelépek kicsit, délután még visszanézek...

Cupp addig is..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szióka,mióka!

Itthon vagyok. Már ebédelek is. Rizs reszelt sárgarépával,kaporralés fokhagymával.
flóra 11
 
 


Ja, desszertem is van. Egy tál meggy. :D
flóra 11
 
 


Szia Flóra,

már el is kezdted a tisztítást?
A rizst a reszelt sárgarápával és a többivel még egyszer átsütöd? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Akkorát aludtam! Csak nehéz a helyzet változtatás kb 10perc mig ki tudok bújni-mászni az ágyból!

Kép
muzsuzska
 
 


nem vérzek csak kék folyásom van, ez volt az anyag amivel átnyomták a petevezetőt.

Kép
muzsuzska
 
 


Babáztam is volt a szobában két csaj császárral, tanultak szoptatni én meg néztem.

Kép
muzsuzska
 
 


A rohadt életbe, egy nőnek mennyit kell szenvedni!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Jó reggelt! :)
Az jó, hogy nem vérzel?

Kép
szilzi
 
 


Képzeljétek, hozzám meg most jött ide egy csaj aki a soron dolgozik és elmesélte, hogy azt álmodta, hogy terhes vagyok. Remélem az a csaj tényleg boszi! :wink:

Kép
szilzi
 
 


És "csak" a heg miatt van fájdalmad, vagy belül is fáj?

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok! De jó, hogy van itt valaki.
Bár olyan álmos vagyok,pont akartam egyet szunyálni. Az éjjel nem sokat aludtunk. :D
flóra 11
 
 


Az egész hasam fáj,fel van püffedve. A sliccek meg minden mozdulatnál szét akarnak szakadni!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, örülök, hogy viszonylag jól vagy. Igazán jól bírod magad. :D

Kitartás, a sebek begyógyulnak és jöhet a babus.
flóra 11
 
 


Milyen sliccek?
flóra 11
 
 


Én se aludtam sokat,fél 8kor kaptam szurít aztán alvás. Utána óránként ébredtem és pisilni jártam. rakhattak volna katétert be akkor nem kellet volna szenvednem. Élmény volt eljutni a fdolyósó végén levő wc-re.

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra a három vágás!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilzi,igen, elkezdtem a kúrát. Ma a reggeli alma volt, a tízóraim reszelt alma reszelt répával. Ebédre a rizst csak simán megfőztem, a többi nyersen került bele. Nagyon finom volt.
flóra 11
 
 


Ja, hogy annak az a neve? Vagy te nevezted így? Mindegy,köszi,most már tudom. De az csak olyan érzés, ne izgulj, nem szakadnak szét. Meg ha majd lemegy a duzzanat, akkor nem feszül annyira. Nem kell valamivel borogatnod, hogy ne gyulladjon be?
flóra 11
 
 


Zsuzsi,hány öltésed van?
flóra 11
 
 


Zsuzska és így hogy bonyolultabb volt mint tervezték, így is megtudod oldani szabi alatt?
A főorvos mit szólt a régi dokid munkájához? Vagy az orvosi etikettbe az is benne van, hogy nem mondhatnak egymásra rosszat?

Kép
szilzi
 
 


Nem tudom hány öltésem van mert le van ragasztva!
Szivi nem szabi , nem megy, táppénzen leszek amig csak lehet.

A régi dokim a beosztotja a főorvosnak, ki van akadva ő is rá, nem érti és a munkáját is kritizálta, jogosan. de lesz még folytatása. Apám megjelent a kórházban reggel, beszélt a főorvossal, adott neki még egy boritékot az én 10ezresem után (30ezret) és megköszönte hogy ilyen normálissan bánt velem és kérte hogy a jövöben is vigyázzon rám. Mit szóltók? Azt hittem elájulok!!!!!!!!!!!

Kereste a régi dokit, de az épp nem volt sehol! De mivel a kórházigazgató a barátja nem fogja annyiban hangyni.
Na szóval apám kever rendessen , feltámadt az apai szeretet!?!?

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap este bejött anyám az öcsémmel, királyfi is ott volt, mondtam hogy ő az akit nem mutathatok be, erre bemutatkoztak. Senki nem szólt semmit egyymásról!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra! 5kg lement rólam!
Szenvedek a beleimmel, kicsit meg lettek gyötörve. Lufi színdrómám van! Tettem a levesembe köménymagot , hátha valamit megindit.

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska ez még jól is elsülhet! Lehet, hogy megtörik a jég?! Ennek most örülünk, ugye? Bennem jó érzéseket keltett amit leírtál. Vagy Te dühöt érzel inkább, hogy miért most????

Kép
szilzi
 
 


Már főztél is???????????????

Kép
szilzi
 
 


Nem most főztem!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is arra gondoltam ,hogy megtörik a jég.
Sose szerettem ha a hátam mögött kevrenek, de ő tudja mit csinál!
Megköszöntem neki!

Kép
muzsuzska
 
 


Megyek pihizni! Majd később benézek!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha csak így kever a hátad mögött, az megengedhető szerintem! Most picit örülj neki, hogy hátha... Jó pihenést!

Kép
szilzi
 
 


Beájulok! Megjelentek a szüleid? És apád még pénzt is adott? Hát ilyet! Az én apámnak ez sose jutna eszébe.
flóra 11
 
 


Jaj,de jó pofa vagy, Zsuzsi! Ő az , akit nem mutathatok be. Kép De jól tudod kezelni a helyzeteket!
flóra 11
 
 


flóra 11
 
 


flóra 11
 
 


Na látod Flóra itt is azt mondják, hogy nem olyan lényeges ki hány éves :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ugye? Jó ilyet olvasni. Annyi erőt adtok nekem, Zsuzska példája is. Várom a hétfőt,hogy mit mond a doki. Remélem nem veszi el tőlem a reményt. Hátha még sikerülhet. Annyira bánnám,ha nem. :(
flóra 11
 
 


Csak azt mond magadnak, hogy sikerülni fog! Semmi negatív gondolat! Én nagyon drukkolok! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Köszike Szilzi. Már egy rakást összeolvastam a méregtelenítésről. Lassan már kitanulom,mikor mit, hogyan. Mindenképp jó hatása van a szervezetre.
flóra 11
 
 


Kedveskéim, itt vagyok! Kép
Visszaolvastam mindent, Gyurikának is felolvastam.
Gratulálok a két hősünknek, főleg Zsuzsinak, hogy ilyen ügyesen vették az akadályokat! Zsuzsi, jó pihenést kívánunk neked, meglepődtünk a szüleid reakcióján és nagyon örültünk neki! Ennek egyszer be kellett következnie, szuper, szuper, szuper! Apukád kavarása is nagyon pozitív! Királyfi bejelentkezése meg különösen barátságos gesztus, egy lázadó rocker a babaneten, húha. :lol:
Kép Flóra, remélem, a hétfői eredmény örömhír lesz számunkra! Nagyon bízom benne, hogy nem ciszta van a dologban. Ez melyik doki volt végül is?
Zsuzsi, és milyen széles vagy hosszú sebeid vannak? Örülök, hogy végül átjárhatóvá tudtak tenni.
Szilzi, drága, köszönöm az sms-eket a babanet jelenlegi állásáról, nem tudtam az utolsóra visszaírni, mert nem volt pénz a telefonomon.
Tancsu és Szilzi, örülök, hogy találkozni fogtok vagy Gergővel kint vagy Gergővel a pocakban.
Mára szerintem elbúcsúzom, majd jövök, amikor tudok.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó. Mi az, hogy elbúcsúzol mára?
flóra 11
 
 


Szilzi, 12 nap múlva tesztelünk? :D
Küldök nektek képeket: Kép

KépKép
benó
 
 


Helló, Flóra! Kép

KépKép
benó
 
 


Szép képeim vannak, mi? www.jellymuffin.com
Ja, Tancsu! Írd le a nevét az orvosnak, aki elcseszte az ismerősödet!!!! Igenis, írd le! Nehogy más is hozzá kerüljön! Az én nevem kiderülne, ha pedofil lennék vagy valami ilyesmi, az orvos se Isten.

KépKép
benó
 
 


De jó nektek! Tesztelhettek,izgulhattok. Hát én ebből most kimaradok.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?