Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nita: Köszi! :lol:
Hétfőn megyek dokihoz, és ha minden ok, akkor csinálok vonalzót! :) Jövőhéten lépek a 6. hétbe, ha jól számoltam!
Meglátod, neked is lesz még egy szép babód! :lol: Sőt több is! :lol:
Nyugtod lesz a banya anyósodtól! :)

Ma voltunk a férjemmel a piacon! Vettünk egy csomó zöldséget meg gyümit! :) Kell a vitamin! :)
Bár ebbe a nagy melegbe inkább inni kívánok, de azt nagyon! :)
zsu83
 
 


zsu: mire nem jövök :):)::) nagy nagy Gratula :):):):):)most már lányok ideje nekünk is zebrásodni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Zsu:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Én már csak a következő adagban kaphatok (esetleg helyet) :cry:

Kép
anda81
 
 

 
 

Nita: Köszi szépen megnyugtattál :D :D :D

Zsu: :D :D :D :D :D :D :D :D Gratulálok!Ne aggódj!Nekem is folyamatosan "megjön" érzésem volt amikor most terhes lettem!Feszült a hasam,krémes folyásom volt!Ne aggódj,csak a méhed feszül+elkezd nőni!
Drukkolok,hogy már láthassátok a piciteket uh-on,ha mész :D Én a Szonjánál túl korán mentem dokihoz és még csak megvastagodott nyálkahártyát látott,igaz én akkor voltam még csak a 32. napon,mivel 26 napos a ciklusom és máűr nem bírtam várni!Pár nappal később már ott volt egy szép kis petezsák :D
Pihenj sokat,ne emelj semmit,egyél sok vitamint és örüljetek titokban még a pároddal :D :D :D :D :D ja és számold a napokat-heteket és hamarosan ott fogsz tartani,ahol én :D :D

Kiriki: Nagyon jó volt a Balcsi vize+ elég jó a vízállás!Marad nyárra is belőle :D

Datolya: Merre vagy?!Hogy vagy?Babusod mekkora?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Nika: Köszönöm szépen!!!! :lol: Jó az új képed! :D

Anda: Sajnálom! :( Új hónap, új lehetőségek!!!!! :) Én nagyon drukkolok!!! :) :)

Melcsi: Neked is köszönöm! :D
Ugyanezek a tünetek vannak nekem is amiket leírtál! Kb. meddig tart ez a mindjárt megjön érzés? Éjszaka is tiszta olyan érzésem volt! :?
Már nagyon várom a hétfőt! Remélem minden rendben van odabennt! És már láthatom a babókámat! :)
Férjem hétfőn dolgozik, de eljön velem a dokihoz!
Ma voltunk piacon, képzeld egyáltalán nem engedett cipekedni, még a könnyebb szatyrokat se hozhattam! :)
Persze, sokat pihenek!
Nagyon örülünk! A férjem teljesen kibújt a bőréből örömében! :lol:
Úgy számoltuk, hogy február eleji baba lesz! :)
zsu83
 
 


Zsu látom mennek a gratulák!
Most megyek, mert fáradt vagyok.
encike 2
 
 


zsu: vigyázz magatokra tényleg pihenj sokat és ne emelgess amikor én voltam Gegével terhes anyós mindnt kikapkodott a kezemből még egy gyufásdobozt sem engedett felemelni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na milyen a hőm?
encike 2
 
 


Zsu: Ez nekem a 6-7. hétig tartott,de utána is lehetnek szúrka-piszkák,de ne ilyedj meg,ez normális!Lehet,hogy időváltozás lesz akkor is megérzed!Én tegnap hírtelen mozdultam és beleszúrt az alhasamba,még ilyenkor is előfordul ilyen!

Enci: Jó a hőm-ed szerintem!Megy a drukk :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Enci: Nagyon bíztató a hőd! Nekem is ilyen volt!!! :D Megy a drukk!!! :lol:

Nika: Vigyázok magamra nagyon, sokat pihenek! Most a baba az első! :lol:

Melcsi: Köszi az infót! Sikerült megnyugtatnod! Éjszaka egyszer megint begörcsölt a hasam, de nem tartott tovább 3-4 percnél! Azóta szerencsére nem volt ilyen!
Ma egész jól vagyok, bár reggel kaja undorom volt, nem tudtam enni egy falatot sem! Később meg rámtört a farkaséhség! :)
Vigyázz magadra nagyon te is, kerüld a hirtelen mozdulatokat!
zsu83
 
 


sziasztok!
Melcsi örülök,hogy sikerűlt megnyugtatnom téged! :lol:
Encike megy a drukk!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

tegnap olyan szörnyű dolog történt,komolyan ver a sors engem!
A hugom megpróbált végetvetni az életének!Bevett egy csomo gyógyszert,de valamiért felhívott engem és így hála égnek nem lett nagy baj.Elméletileg ma ki is engedik a korházból!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mit olvasok, tiszta libabőrös lettem! Mi vitte rá a húgodat hogy ilyet tegyen?! :shock:
Örülök hogy nem történt nagyobb baja! Vigyázzatok rá nagyon!
zsu83
 
 


kiborult teljesen a vizsgák miatt,mert hiába tanult azt mondta nem marad semmi a fejébe meg mindenből elege lett! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most érettségizik?
Hát elhiszem hogy nem könnyű időszak ez neki, de akkor se ez a megoldás! :(
zsu83
 
 


Jajj lányok. iszonyat boldog vagyok ám most.

Vasárnap megyek 4dre mert a symába is a baba expón kint lesz az egyik és tök olcsón. igaz csak 10 perc de sok képet küldenek emilre meg ha dvdre akarod akkor összesen 4000 ft!!!!!!!!!!!!. És így megúszom a belépővel együtt 5500-ból. és nem kell szerdán menjek akkor 12 ezerért. Úgy is megyek a 16 hetesire jövőhét pénteken. Meg utána ugye a genetikaira és utána meg julius 3-án 4dre.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma kirándulni voltunk a Mátrába. Nagyon tuti hely, sőt Tarjánba megnéztük Győzike házát. A csajok nagyon örültek és ott kiabáltak, hogy Bea asszony én meg csititgattam őket.

Nika!
Nagyon könnyen megtaláltuk, gondoltam ma sokat rád. Nagyon szép hely, ahol laksz, csak az nem tetszett, hogy a főtéren mikor sétáltunk nagyon közel a járda az uthoz. Gyerekkel pláne rossz volt!!!
Nita! Tesod jobban van, ő még anyudékkal lakik?

Zsu!
El tudod küldeni a terhesgörbéd?

Vera!
Akkor ez jo, hogy sporolsz is és hamarabb meglátod a picit. Megkérdezed mi lesz vagy titok lesz számodra?

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Encike nem is mondtad összefuthattunk volna :):):):) igen szép hely bár én ott lakom ahol befordultatok a tescó felé ott van egy lakótelep és én ott lakom nem a városban :):) de tényleg szép hely :)

Nita: sajnálom ami a hugoddal történik de csak a vizsgák miatt nem borulhatott ki szerintem lesz ott sajnos a háttérben más is :( Mindenestre most nagyon sok szeretettre lesz szüksége hogy lássa szükség van rá :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Képzeld Nika, tényleg voltál az eszembe, hogy kereslek Harivera által, de lemerült a telcsim, hogy Vera által felvegyem veled a kapcsolatot. Ha reggel tudtam volna, hogy oda megyünk biztos szoltam volna. De beültünk az autoba és utközbe döntöttünk, hogy merre megyünk. Ilyen még nem volt!

Olyan menszi érztetem van, de megyek a Wc-re és semmi.
Holnap Jonás nap, ugyhogy még ezt kihasználjuk.
encike 2
 
 


harivera Nitával van kapcsolatban nem tudja a számomat :):):D :wink: :wink: de sebaj :)

nika70
Salgótarján
 
 


De én Veráét tudom, ő meg neten kesresztül megkérdezte volna tőled.
Tényleg nincs olyan ismerösöd, akinek a Mátrába van nyaraloja és kiadja?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Enci: Itt a terhesgörbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b43f96a6e325905e92be112cf17baca2_080430_080605_1212624000_.png

Ma nagyon rosszul voltam, olyan gyenge voltam egész nap, hogy fel se bírtam kelni! És még enni se kívántam! Szerencsére kezd visszatérni belém az erő!
zsu83
 
 


Enci: A mindjárt megjön érzés nálam is volt, és még van is!
Nem biztos, hogy mensi lesz! :wink: Megy a drukk!!!! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm jól vagyok, nem vesztem el, csak a munkahelyemen is nagy most a hajtás, meg vizsgaidőszak is van, így nem nagyon érek rá.

Zsu, gratulálok!

Anda, sajnálom, remélem legkésőbb nyár végére már a Te pocakodbean is ott "fészkel" majd egy baba.

Encike, nagyon jó a hőd.

Nita, sajnálom, hogy a hugod, ilyen szörnyű dolgot tett! Szerencse, hogy megbízik benned és felhívott! Jobbulást kívánok neki mind testileg, mind lelkileg, neked pedig könnyebb napokat azoknál, amilyeneken most mész keresztül!

Encike, a 12 hetes pocid tekintélyes méretű! A második fiammal nekem is nagyon hamar megnőtt és a 28-30. héttől kezdve mindenki a következő kérdések valamelyikét tette fel:
a) Mikor fogsz szülni, holnap?
b) Ikrek?
Aztán egy idő után megállt a hasnövekedés és a végén kisebb pocakkal mentem szülni, mint első alkalommal.
Dokihoz egyenlőre nem megyek és még csak egyszer hánytam.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Zsu! Mégegyszer gratulálok. Drukkolok hétfőre, hogy minden rendben legyen. És rendben is lesz!!!!! Vigyázz magatokra.

Datolya! Még sok vizsgád van hátra? Hogy vagy? Dokinál voltál már?

Encike! Szerintem is tök jó a görbéd. Drukkolok, hogy legyen pocaklakód.

Nitácska! Sajnálom, ami a húgoddal történt. Ez szörnyű. Most nagy türelem kell hozzá és sok-sok szeretet. Neked pedig sok lelkierőt kívánok. Ennyi rossz dolog után már csak jó jöhet.

Anda! Sajnálom pirit. Itt a nyár, a szabadságok ideje, a nyaralásoké, s legalább a végére már te is kismami leszel.

Nika! Te hogy is állsz a ciklusoddal?

Úgy szúrkál napok óta a bal petefészkem, ahol a pé. volt. Már megint mitől van ez?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsu!
Tényleg ilyen a hőm, mint a tied volt. Lassan a 37 köv, mert még annyi nekem nem volt. Hanyadik nap csináltál tesztet?
Én jövö7en akarok, ha addig kibirom.
encike 2
 
 


Zsu: Nagyon egyforma a terhesgörbénk!Nekem is pé. után pár nappal leesett a hőm-em és akkor reménykedtem,hogy ez a beágyazódás és be is jött :wink: :D

Nita: Nem irigyellek!Az én húgom fősulira jár,folyamatosan tanul mégis "csak" 4,3 az átlaga!Ennyiért még ösztöndíjat sem kap!Nem minden vizsga a diákon múlik,sőt!Remélem tudsz beszélni vele,hogy ne csináljon ilyet többet!Ennél sokkal nagyobb problémák lesznek az életben még!

Én most úgy érzem,hogy nem nől a pocakom,már őrületbe kergetem vele a férjemet,mert mindig kérdezgetem!De úgy vettem észre hogy inkább a gyomromból ment le,azért tűnik kisebbnek! :? Nem tudom!Ha hanyadt fekszem,akkor uakkora a pocakom,de a Hannánál mindig olyan csúcsos volt a hasam,most meg néha elterül Szonja baba! Én csak itt panaszkodom,Ti meg már alig várjátok,hogy ilyen "kellemes" aggódni valóitok legyenek :D
Jövő héten pénteken (13-án) megyek uh-ra és hozok képet is,mert most a kórházban lesz :D Nem vagyok babaonás,hála égnak,de izgulók,hogy jók legyenek az eredményeim (AFP stb.)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Kiriki : elvben még van 3 napom péig de még semmi érzés :) de apát már edzem :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hajrá kiskatonák!!!
Megvettem a tesztet, majd ellövöm. Mig nincs menszi.
encike 2
 
 


kb 12. dpon vagyok. Ha holnap tesztelnék mutatna pozit, ha már babás lennék?
A fertin mi az a fehér tömör karika? (nem kék).
encike 2
 
 


encike szerintem még nem mutatna pozitívat,várd meg hogy késsen még a menzid! :lol:

Melcsi tényleg jó volna ha már nekünk is csak ilyen dolgokon kéne aggodni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Datolya: Köszönöm szépen! :lol: Én is mégegyszer gratulálok neked! :lol: Mikor mész orvoshoz?
Sok sikert a vizsgáidhoz, de azért próbálj meg lazítani is egy picit! :)

Kiriki: Köszönöm szépen neked is! :) Remélem tényleg minden rendben lesz hétfőn, kicsit azért izgulok!
Nekem is szúrkált a hasam most pé. után! :) Drukkolok neked nagyon! :lol:

Enci: Remélem a 37 is meglesz! Nagyon egyforma a görbénk, szerintem baba van a dologban! :lol: Drukkolok, jó lenne ha egyszerre lennénk kismamik! :lol:
Én a 34. napon teszteltem, mert múlthónapban 35 napos volt a ciklusom!

Melcsi: Tényleg majdnem egyforma a terhesgörbénk! :D Én meg nem értettem hogy miért ment le a hőm! :D
Ne izgulj, biztos minden rendben lesz! :) Bár én is izgulok már a hétfő miatt!
zsu83
 
 


zsu ne izgulj minden rendben lesz a dokinál és a babóval is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita! :lol:
Ma olyan rossz kedvem volt egész nap, biztos a hormonok miatt!
A férjem nem enged semmit csinálni itthon, mindig küld a hálószobába, hogy feküdjek le! :) Ma ő főzte az ebédet is! Mert reggel is kajaundorom volt! :?
zsu83
 
 


azért ennyire nem kell féltnie! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már mondtam neki, hogy vegyen vissza az aggódásból, mert ez nekem se tesz jót! :D
Persze még neki is új a helyzet, ő se volt még kispapa! :lol:
zsu83
 
 


Encike, Melcsi, bocs!
Az utolsó bekezdést a Hsz-emben Melcsinek szántam, bemásolom ide.
Melcsi, a 12 hetes pocid tekintélyes méretű! A második fiammal nekem is nagyon hamar megnőtt és a 28-30. héttől kezdve mindenki a következő kérdések valamelyikét tette fel:
a) Mikor fogsz szülni, holnap?
b) Ikrek?
Aztán egy idő után megállt a hasnövekedés és a végén kisebb pocakkal mentem szülni, mint első alkalommal.
Dokihoz egyenlőre nem megyek és még csak egyszer hánytam.

Zsu, már csak két vizsgám van hátra, sajnos a lazítás ideje úgy két hét múlva jön el. Most gondolkodok, hogy dokihoz elmenjek-e már a nyolcadik héten vagy ráérek a tizenegy-tizenkettediken.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


zsu elhiszem hogy örültök de tényleg mond a párodnak,hogy ennyire ne félcsen mert az se jó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya: Én jövőhéten lépek a 6. hétbe! Csak azért megyek dokihoz hétfőn, hogy nézze meg minden rendbe van-e odabennt!? Meg nekem az első babóm, nekem még ez az egész új! :)

Nita: Már megbeszéltem vele a dolgot! Megígértem neki, hogy vigyázok magamra, ha elfáradok, vagy nem érzem jól magam úgyis lepihenek! Ne bánjon velem úgy, mint egy hímestojással! :)
zsu83
 
 


jól is tettétek hogy megbeszéltétek!pihenj és vigyázz mostmár magatokra! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vigyázok nagyon! :lol: Mára búcsúzom, megyek pihenni! Jó éjt! Puszi
zsu83
 
 


jóéjszakát!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na csajok ma lement a hőm, igy nem tesztelek, pedig itt van elöttem és pisilni is nagyon kell. Érzem a menszit. szomoru vagyok, hogy miért pont nekem nem sikerül már?????????????????????????
encike 2
 
 


Sziasztok!

Enci: Annyira sajnálom! :cry: Tuti, hogy mensi lesz? :(

Ma megyünk anyósomékhoz, remélem a rosszullétek elkerülnek, mert különben rájönnek! :?
zsu83
 
 


zsu ha rádjön a rosszullét mond hogy sokat etél meg ilyenek! :lol:
encike ne add fel még lehet az baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsu! Pihizz sokat. Rókakoma kerülget vagy "csak" a szagok zavarnak?

Melcsi! Igen, már mi is nagyon várjuk, hogy ilyen dolgokon kelljen aggódnunk. Most is megértjük, hogy aggódsz a babád miatt, valószínűleg ha mi is ott tartunk, akkor mi ugyanígy fogunk aggódni. Meglátod minden rendben lesz az ultrahangos és az afp eredménye is jó lesz.

Nitácska! Húgod jobban van már? Nemsokára költöztök. :lol: :lol: :lol:

Encike! Ne add fel, még bármi lehet. Drukkolok, hogy ne piri legyen.

Datolya! A 12. héten mész dokihoz? Én azt hittem, hogy jobb, ha az emberlánya előbb megy dokihoz. Vagy csak az elsőnél? Kitartás a vizsgákhoz! Nemsokára jön a jól megérdemelt pihi.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki igen nemsoká költözünk,jön még pár doboz és akkor jobban beindul a paklás is!

jaj ugy fája a hasam ma egész nap de piri még sehol! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi a biztatásokat: piri még sehol, de olyan, mintha jönne!!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nita: Szerencsére elkerültek a rosszullétek, így nem kellett semmit kitalálnom! :) És a szokásos kérdések se jöttek: Hogy mikor lesz már unoka? :D
Most kell megjönnie pirinek?
El is felejtettem kérdezni, voltál dokinál?

Kiriki: Inkább a szagokkal vagyok bajba! :? Tegnap a kávéillattól öklendeztem! :?

Az előbb jól bekajáltam lecsóból, de nagyon jól esett! :lol:
zsu83
 
 


Enci: Nekem is ilyen érzésem volt végig! Még ne add fel! Amíg nincs piri van remény! :)
zsu83
 
 


zsu sajna nem tudtam elmenni a gyerek miatt a dokihoz,el kell halasztanom jövőhétre! :?
De akkor tuti elmegyek!
ma van 4 hete és 1 napja hogy műtöttek,szóval lassan esedékes a piri! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?