Új privát üzeneted érkezett!

Annácska: nem az ottfelejtéstől félek, hanem a bunyótól (enyém-tied) :)

vok: :) Zene tuti ötlet, Lili imád táncolni :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszter
Akkor én is akarom,ha csak 15 perc. :lol: Az első évad?

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


chat.hu :D

Mi nem tudom mikor érkezünk. Ala felkel, hami, még titkos mikkentyű, aztán elindulás :)
Majd érkezünk :)

Kép

Kép
nancsika
 
 

 
 

Annácska: Hát nincs is könnyő dolgom reggelente, mikor keltem. Kész rémálom :evil: De szerencsére már csak 1 hét :) Ráadásul jövő héten kedden meg péntken már nincs is tanítás, csak ügyelet, aki kérte :shock:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


jah, vasárnap. Akkor nincs mikkentyű. Akkor csillagkapu van, de azt én nézem :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Edit: Most mész aludni, mikor új oldalt kezdtünk? Szerintem ez rekor gyors volt :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na ezt hamar tele írtuk :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vali: hogy oldjátok meg a nyarat?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Edit:neeeeeeeeeeem... második. :D:D Igaz, csak felirattal. de naaaagyon király. És én iszonyatosan élveztem angolul. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Babetta:Egyszerre :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Ne kérdezd ... még nem tudom :oops: Az első két hét, ami már le van szervezve, a többi majd menet közben.
Aliznak 6 hét bölcsiszünet lesz, az lesz majd az érdekes, mert őt még nemigen lehet hosszabb időre lepasszolni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Tényleg Eszti: nem tudnád megszerezni az első évadot is, mert akkor az is érdekelne. Én nagyon néztem volna, csak átrakták tök későre.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: ez azért olyan szar :?

Figyuzzatok, aki tegnap volt fennt utoljára, biztos les egy nagyot, hogy mit csináltunk itt ma :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Hááát, a múltkor úgy szettem le,h ogy aznap épp nem számitott, hogy mennyit töltesz le és kb 3 nap volt, mire lejött, szóval vasánapra nem biztos, hogy meglesz, de megnézem. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Na jön Apa, összebújok vele kicsit :)

jó éjt.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti: köszönöm azért puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Megkérdezem a bátyámat! Nem töltenék le 8,15 Gigát, mert Ádi megfolyt :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi: Aztán járjatok sikerrel :wink: :lol:

Én is megyek, lejárt a licitem :wink:

Jó éjt,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Eszter
Én is, szeretném az elsőt is ,mert csak a felét láttam ,pont azért amiért a Gyöngyi.
Na most már tényleg lépek
:lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


vali
Mit vásároltál? :lol:
A választ már csak reggel nézem meg :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Látom, senki nem bírt ma elszakadni! :lol:

Anita!
Szerintem akkor biztosan elszámolták, mert az ilyesmit már az automata számítja, az meg nem ért a megadott időpontokhoz, csak a konkrét dátumhoz. Azért mennek a drukkok holnap!

Gyöngyi!
Szerintem salit meg sütit ne csinálj, így is ott a rengeteg husi! És én is a szétosztásra szavazok!
Házassági évfordulós ügy elég gáz! Én is vacakul éreztem volna magam, de legalább az urad nem vette zokon. Nem nőből van, na... :wink:

Ildi!
nagyon sajnálom a bulit! :( Miért mondták le? Én mennék szivesen, nagyon rajtam van a bulizhatnék, de mi lagziban leszünk.

Eszter!
Köszi! Igen, én is ezekről tudtam, ezért nem is ettem szoptatás alatt ilyesmiket. Most is csak azért, mert a gyerekorvosunk is mondta, meg a homeós dokinéni is, hogy egyek sok diófélét. :?
Még a kecsketejről hallottam, hogy az nem allergizál. Erről tudsz valamit?

Angi!
Uborka a telefonba: :lol: :lol: :lol:

Melitta!
Én könnyesre röhögtem magam! :lol: Vizuális tipus vagyok!

Talira mi is 10 körül érkezünk. Még összedobom a salikat reggel, meg összeszedjük a kölköket, és jövünk. Kenyeret vegyünk útközben? Azt még senki nem említette.

Név: Internetes keresőkben elkezdtem keresni, hogy hol van még hasonló név. Megtaláltam, hogy Monica Bellucci lányát hívják így, és ez egy indiai név. Fölhívtam az indiai konzult, hogy adjon egy igazolást róla, hogy a név indiai, erre ő közölte, hogy neki ez nem feladata! :( :shock: A holland nevek között is megtaláltam, holland követségen nagyon készségesek voltak, de ők csak ősi holland nevekről adhatnak igazolást, így papír onnan se lett. Másnap viszont visszahívtak, hogy megkeresték nekem, hogy ez egy indiai név, és megadták azt a névkereső linket, ahol megtalálták. Így megint zsákutca, de tettem egy próbát, és igazolás nélkül kérvényeztem. A poén az, hogy Attila már mikor kezdődött az egész, akkor mondta, hogy tegyünk úgy, mintha romák lennénk, mert tuti nekik nem mernek nemet mondani, de akkor egy nagyon hivatalos, udvarias kérvényt írtam, megjelölve a könyveket, linkeket, ahol a Déva név szerepel. Erre jött a nemleges válasz, olyan stílusban, hogy "a Bélát se engedélyezném"! Közben utánanéztem a névnek nyelvészetileg is (pedig biztos voltam benne, hogy soha nem fogom hasznát venni a adiplomámnak), és egy újabb kérvényben nyelvészeti indoklással kérvényeztem, hogy Déva, de ha az nem, akkor Deva, mint névváltozat. Erre válaszolt a csaj, hogy Déva nem. Írtam külön kérvényt a Devára, arra nem is válaszolt, erre fölhívtam, és baromi lekezelő volt, olyanokat mondott, hogy nehogy azt higgyem, hogy azért, mert egy betűt megváltoztatunk, azért más név lesz (pedig mennyi ilyen van), meg hasonlók. Ez után bedobtam Attila eredeti ötletét, és mindennemű udvariassági formula nélkül megírtam, hogy interneten találtuk, Monica Bellucci lányát is így hívják, és mi is így akarjuk a mienket. Ez hatott. Hát, ennyi. :? :roll: :wink:
Azért elszomorító, nem?

Köszi a drukkokat, meg a felajánlott kapcsolatokat!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jót pörögtetek este :shock:
Én meg éppen elmentem aludni, deha tudom, akkor maradok én is traccsolni :lol:

Olivér fél 8-ig aludt :shock: (13,5 órát) :D
És meglepődött reggel, hogy miért nem pizsi van rajta :lol: :lol: :lol:

Lidke, még mindig elképedek, milyen tapló emberek vannak.
De a lényeg, hogy sikerült :D


megyek, mert az uram már a füvet nyírja :D

csocsi
vas
 
 


Lidke: Hát ezt nem hiszem el, hoyg tényleg ezt kell bevetni, hoyg az ember elérjen valamit :evil: :evil: :evil: Basztikuli ... teljesen kiakadtam :evil:
De a lényeg, hoyg végre megvan az engedély :D

Edit: teszveszelek :wink: Most épp magamnak vettem egy felsőt :)

Anita: Sokat gondolok rátok! Drukkk-hegyek!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidek, hát különböző indokokkal, de mindegy.
Nem haragszom én rájuk, de szar, hogy az ember szervezkedik, inkább örülniük kéne, hogy eljöhettek volna.
Mindegy :wink:

hát majd sajnálhatják, hogy minől maradtak ki :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


nagyon teszveszelsz Vali :D :D :D :D
urad iphone-ja megvan???? :lol:
vas
 
 


Ildi: Na ez a jó hozzáállás :wink: Úgyis ezek a legjobb bulik, amik nehezen akarnak összejönni :)

Apátok hogyhoghy otthon? :shock: Ha végzett nálatok, igazán átugorhatna hozzánk, még mindig sehogy se áll a kertünk :(

iPhone még nincs, mert most úgy van vele, hogy ezt már nem éri meg megvenni, megvárja a legújabb változatot. Legalább addig se költünk rá :P

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Apánk szabin van, kerti faházat(szerszámosat )rak össze :lol: :lol: :lol: :lol:
Kivan a f....... tőle :roll:
Ezért inkább lazításnak füvet nyírt.

A mi kertünk most olyan szép megint, bár reggel mérgelődtünk éppen, mert a szomszéd gazos kertjéből átjött a tarack, és a kiirthatatlan :roll:
Emiatt lett anno teljes földcsere, meg gyomirtó, meg új fű......stb, erre a kerítés alatt átjött a gyökere :roll: :evil:

Szóval az új phone kell neki :D
vas
 
 


Sziasztok.
Jó sokat írtatok. :D És apák mit csináltak tegnap este, hogy itt lebzseltetek??? :wink:
Vok,
köszi a krémes infót. Jó Szegedelést!!! Az én szívem is mindig nagyot dobban, amikor arra megyünk. Azért majd tíz év köt oda.
Vali,
jókat lehet kifogni a teszveszen? Én még soha nem vettem így.
Gyöngyi,
gratula a 4 évhez!! Nekünk is ennyi. Apa biztos megbocsájtotta a feledékenységet. Majd kárpótolod. :wink: :D
Lidke,
hurrá!!! Ez aztán a nagy hír! Gáz, hogy csak így ment...

Tök jó, hogy jönnek a babák. :D :D :D
Olgoék vidéken vannak, így ők nem tudnak jönni... :(
angi79
 
 


sziasztok

Sütöm Apának a máglyarakást :)

Angi: köszi. Nektek mikor volt (hónap, nap)

Ildi: Apa, hogy áll a házikóval?

Vok: Drága vagy :) , de ha nem sikerűl leszedni, az se katasztrófa

Lidke: meglátom, hogy bírom. A hússal kezdem úgyis. Ha marad még energiám, folytatom a sütivel :)

Olgo: Sajnálom, hogy nem jöttök, pedig múltkor is milyen jól elvoltak a csajok :)

Megyek mert csipog a sütőm

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidke: aha, kenyér is kéne, meg én még termoszos kávén gondolkodtam, vagy ne essünk túlzásba? :) (mondjuk se termoszom se kávém mi nem iszunk) :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


vagy lehetne hozni ilyen tasakos három az egybent is, ahhoz csak melegvíz kell

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi: Te szoktál Alexandrától rendelni ugyi? Hogy van náluk a szállítás, ha több könyvet rendelek, akkor mindegyikre ráteszik a postaköltséget, vagy csak csak egyszeri díjat számítanak fel?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: Olyan tasakost tudunk vinni pár darabot, meg van nescafénk is. Forró víz meg majdcsak lesz :wink:

Este hogy sikerült? :wink: :oops:

Angi: Már egy csomó baromi jó cuccot vettem így potom pénzekért. A fél ruhatáram most cseréltem le :) De Aliznak meg Vincének is vettem már rucikat. Épp tegnap hoztam el egy csajtól 8 ruhát Aliznak (Next, George, H&M, Gap is van közte), és összesen fizettem neki 4ezret.
Szóval jó kis internetes turi :) De vannak vadi új cuccok is.

Ildi: Áll már a bódé? :lol:
A szomszédhoz meg kéne lerakni valamit, hoyg ne tudjon átjönni a gaz. Nekünk régebben javasolták, hogy vegyünk bontott téglát, azt nyomjuk le állítva a földbe, és az beggátolja, hogy átterjedjen. Emellett még jól is néz ki, van egyfajta feelngje :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Gyöngyi: Alexandránál 10 ezer Ft felett tök ingyen szállítanak, de úgy tudom egyébként meg csak egyszer számolnak fel szállítási ktg-et. Összevárják a könyveket, és egyben küldik.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: csak azértkérdeztem, mert hoztak tegnap 2 könyvet, és mind kettőre felszámoltak 500-500 Ft-ot :shock:
Aludtunk,de összebújva :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tök jól felpörgettétek a topikot :lol:

Edit: nehogy már tényleg elmenjetek olyan korán.

gyöngyi:jól írja Vali, csak egyszer számolják fel a postaktg.-et. Akkor nálatok hiba csúszott be!

Lidke: sajnos ezen a környéken nagyon sok van belőlük, nap mint nap tapasztalom milyen előnyökkel jár nekik az hogy ők a "kisebbség". Mondtam a páromnak, hogy mivel őt is sokan annak nézik, hasznot húzhatnánk már valahogy mi is ebből :lol: :lol: :lol:Nagyon örülök viszont hogy sikerült elintézzétek. Ha lesz sali, akkor mi nem eszünk kenyeret :lol: :lol:

Vali: ha összebarátkoznak a csajok, akkor vállalom Alízt a nyárra :lol: Én úgyis ráérek. :lol: Szerintem tök jól ellennének :lol:

Bartika: nálatok Debiben nem okozott nagy kárt a vihar? Mi csak a szélét kaptuk de hallottam ott mekkora vihar volt!
Vendég
 


Boscó: Írtam az Alexandrának, és közölték, hogy több órás különbség volt a két megrendelésem között, ezért raktak rá postaköltséget mindegyikre. Na most ez azért vicces, mert mindig kikeresem, hogy mit akarok, és belerakom a kosárba, majd egyszerre rendelek. Megnéztem a megrendeléseimet, és tényleg az elsőt reggel 7:43-kor, a másodikat meg 13:25-kor regisztrálták. Azért elmehetnek a P#csába

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
augusztus 14-én. :) 3in1-ben kv ok. Bizti fini lesz a máglyarakás. :) Én epermisut csináltam ma. :)
Vali,
ez tök jó ár a ruhákért. Elnézek már én is oda. :wink:
angi79
 
 


Angi: te nehogy elfelejtsd :) Apa kedvence, azért is sütöttem, kis vezeklés a tegnapi miatt :) Epermisu az milyen?

Lilit átpasszoltam a szomszédba,én meg áztatom a lábam és várom a pedikűröst :) Kis kényesztetést engedélyeztem a holnapi nagyüzem előtt :) (remélem nem felejt el jönni a csaj)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nem jönnek be a babafalvás vonalzók.Vagy csak én nem látom :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Még egy csapat mínusz :(
A végén tényleg ketten leszünk :lol: :lol: :lol: :lol:

epermisu? gondolom, mint a tiramisu, csak eperrel :lol:
Alexandrások tényleg bekaphatják.
De egyszerre küldted el a kettőt, és külön-külön raktad polcra?
A visszajelzésbe mi volt?

Sütöm életem első fasírtját :oops: :o :lol:


Vali, aha, áll a bódé, de már kivan a .....-a.
Márcsak zsindely kell rá, meg az ablakot berakni, aztán kész.

Szomszéd felől van betonalapú kerítés, de ez a gaz a föld alatt nagyon mélyen is elvegetál, így lazán átjöhetett. :evil:


Vali, ha emgyünk vasárnap, mi ember nélkül megyünk, nincs kedve.
De fuvarozni neki kell minket :lol:

meglesem a fasírtot :lol:
vas
 
 


én se látom őket Gyöngyi :D
vas
 
 


Ildi: Na milyen a fasírt?
Na nehogy má' ne jöjjön be. Lesznek ott pasik is, nem fog unatkozni. Majd berángatjuk, ha máshogy nem megy :wink:

Gyöngyi: Ez nagyon cseles az Alexandrától :evil: Tőlük ilyet nem vártam volna, eddig nekünk nem volt gondunk velük.
Vonalzókat én se látok :(

Boscó: Nagyon kedves tőled ez a felajánlás, de majd meglátod, hogy Manci nem egy könnyű eset, szal tuti meggondolod magad :D
Azért kíváncsi vagyok, hogy hogy lesznek el a csajok :)

Cory: Ti jöttök akkor? Mi még nem is találkoztunk :roll:

Megyek, mert Vincének büntiből olvasnia kell (amúgy se árt neki a gyakorlás :? ), talán végre már kiválasztottta, hogy mit akar. Bár sztem ezt most nekem végighallgatni nagyobbb bünti lesz :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

NEm megyünk végül. Nektek jó szórakozást!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,

Rendben van a KISCSAJ!!!:D :D :D

Annácska, Bátorfi doktor uh-zott, de két hét múlva megyünk egy kontrollra, mert itt van lehetőség kontroll AFP-re, és akkor a Hajdu doktornőhöz megyünk.

Amúgy a mensi időpontja nem számít az afp-nél,csak, h jókor vették -e le. Emiatt nem lenne szabad magasnak lennie, viszont a lepényen van egy hematóma az anyai felszínen. Doki azt mondta, ez simán okozhatja a magas afp-t.

Lidke, éljeeeeeeeeeen! Örülök veletek!

GYöngyi, nekünk júl.31-én lesz a 4. házassági évfordulónk. És jövő hónapban leszünk 10 éve együtt. :wink: (És ma 5 éve kérte meg a kezem az uram :lol: )

Most csak ennyi, bocsi! Nagyon kimerültünk az elmúlt két napban!

VAsárnap megyünk, de addig még benézek.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Na, lesz ma esti műszak??? :D:D

Alig várom a vasárnapot. Remélem ugyan olyan jó lesz, mint a múltkor.

Eráékat hozom. De mindenképp ragaszkodik a Mira nélküliséghez :(:(:( Nem tudtam megfűzni. :(:(

Bakker, nem hoztam haha a magnót. :(
jó fej vagyok... :oops: :evil:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Anita!
Jajjjj, de jóóóóóóóóóóóó!!!! Örülök!!!
Pihizz egy nagyot!!!! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Anita: Húúúú de szuper hírek :) Örülök, hogy minden rendben, és gratula a nunishoz :D :D :D

Hajdu Krisztinához mentek? Ő nagyon profi, még a dokik is dicsérik és elismerik.

Eszter: Most meg miért döntött mégis így? Azt hittem azzal, hogy Annácska is hozza Dorinát, meggyőzted :roll:

Nekem viszont rossz hírem van :( Aliznak ma estére hőemelkedése lett, tiszta nyűgike volt, már durmol, ami tőle szokatlan :( Fostizott egy óriásit délután, ebből arra következtetek, hogy már megint a foga (akkor szokott ilyet produkálni). Holnap meglátom hogy lesz, aztán eldöntjük, hogy megyünk-e vasárnap.
A holnapi Velencei tavas céges bulinak is lőttek, egyrészt sz@r idő lesz, másrészt meg inkább pihentetem itthon a kiscsajt.

Én ma tuti nem "műszakozok", totál hulla vagyok, sztem még a Beugrót sem tudom megnézni. Pedig úúúúúgy imádom ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: remélem csak a foga. Az én lányom is alszik,de az enyém azért mert ma nem aludt délután :? Szóval én is kivagyok, majd meglátjuk meddig bírom az estét

Vok: Ha jól értettem, nem hoztad haza a magnót?

Cory: Ti se jöttök, ne már :(

Era miért nem hozza Mirát? Pedig olyan jó lett volna látni a kicsit

Anita: Nektek meg nagyon örülök :D Gratulálok a jegyességedhez is :D :D :D :D

Esztipeszti: el vagy tünve. Remélem minden okszi.Végűl is jön Apa?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi: Nektek jó bulizást holnapra. Kész lett minden, vagy holnap még van dolog?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?