Új privát üzeneted érkezett!

Remélem most már csak jó hírek jönnek ezeken az oldalakon! :)

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm,Szilzi. Most megyek még intézni pár dolgot. Majd este jövök.
flóra 11
 
 


Sziasztok

Flóra:azért annak örülök, hogy a dokid ilyen alapos.
Tényleg jobb, ha teljesen kivizsgál, mert én pont pár hete hallottam egy nagyon hasonló ügyről.
Volt kolléganőm is cisztás volt, és rohamléptekkel megkaparták.
Pár napra rá görcsök, vérzés, vissza a kórház.Kiderült, hogy a ciszta mögött 8 hetes baba volt, amit akkor nem vettek észre és sikeresen elvették a terhességét...
Viszont a doki nem volt alapos, szövetdarabok maradtak benne és a vége egymás után 3 mütét lett.
Mindig mondta, hogy 2 gyerek mellé már tuti nem szülne harmadikat.
De mikor kiderült a dolog és megkérdeztük hogy megtartotta e volna ha tudja, akkor csak könnybe lábadt a szeme és annyit mondott:"már nincs meg, ez van"
Szerintünk tuti meg akarta volna szülni...

Na szóvalj örülj az alapos dokidnak....D:D

Hidd el hamarosan te is pocakos leszel mint én....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Szilzi

Ügyi vagy a takaritással....:)

Mikor is jössztök????
Ez nagyon érdekel!!!!!

Mondta a páromnak is....:D
Reakciója:na lehet te már akkor kórházban leszel a fiunkkal...:P

Válaszreakcióm:annak Szilvi tuti örülne, mert láthatná Gergőt....:D:D:D

Mikor lesz a lagzi?
Hol?
Kié?

Mindent tudni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Izgalmamban elfelejtettem szinesen irni...:D

Ma meglepiben hazajött a párom délben....:)
Kiderült, hogy a szüleivel voltak a szomszéd városban a kocsi-hitelt intézni...ha sikerül, akkor lekerül végre a nevéről az autó...:)

Direkt nem mondta, pedig már tudta vagy 2 napja...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most nekem lassan készülődnöm kell....
Menünk át a haverjához rablóhúst sütni...:D

Már csöpög a nyálam érte...:P:P:P

Nesze neked diéta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Este még benézek, hogy kivel mizujs...:D

Addig is vigyázzatok ám magatokra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Amiket irkálok, nektek is szinesen jelenik meg, vagy csak nekem????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nyugi, nekünk is színes! :D
flóra 11
 
 


Üdvözlet a hölgyeknek!

Zsuzska nevében írom e sorokat. Megkért, hogy tájékoztassalak benneteket a fejleményekről.
A műtét sikeres volt. Sajnos a kb. fél órás műtét 3 órássá nőtte ki magát. Ugyanis ami cisztának lett lekönyvelve, az valójában egy jól összecsomósodott daganat volt. A szövettani vizsgálatok még hátra vannak és mindketten reméljük, hogy nem volt rossz indulatú. A daganaton kívül volt még igen sok mióma(aki nem ismeri a szót: jó indulatú ciszta), amikből az orvos sokat el is távolított, de maradt még pár, amit a vérzés miatt már nem tudott eltávolítani. A jó hír, hogy ezek a miómák a méhen kívül vannak, de ezek is befolyásolhatják a havi ciklust és persze ezek el tudnak rákosodni. Szegényke igencsak maga alatt volt, amikor bementem hozzá többek között azért, mert egy "lyuk" helyett 3 van a hasán. Legjobban az bántotta, hogy a volt orvosa nem vette észre a daganatokat és amit észrevett azzal sem kezdett semmit. Az orvos volt az ügyeletes és az esti viziten megjegyezte, hogy ha meg is tette volna az intézkedéseket, az nem változtatott volna semmin. Idióta!!!<---(az író kommentárja).
Az egyetlen petevezetéket sikerült átjárhatóvá tenni, így akár kis Zsuzska is lehet a dologból. :D
Szóval szegényke nagyon maga alatt volt, de mire eljöttem már tudott mosolyogni, ami számomra jó hír.
Azt hiszem mindent leírtam, amit át kellett adnom. További kellemes napot kívánok mindannyiótoknak és elnézést a megkésett értesítésért.
A királyfi

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Királyfi

Nagyon szépen köszönjük a bejelentkezésedet és hogy tájékoztatsz minket...:)

Azt hiszem nyilatkozhatok mindannyiunk nevében:
Kivánjuk hogy hamar felépüljön és millió puszit küldünk neki...::)

Remélem még elolvasod mielőtt holnap mész hozzá...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kedves Királyfi!

Nagyon köszönjük a tájékoztatást. Szegény Zsuzska! Hát megszenved alaposan. :( De legyünk optimisták. Reméljük,hogy most már csak a gyógyulás jön és az a pár mioma már nem lesz gátja a babásodásnak. Jó hír,hogy a petevezetéket sikerült átjárhatóvá tenni.

Zsuzsinak nagy pussszzz! Ő a nap hőse, hogy ezt kibírta és ilyen gyorsan rászánta magát a műtétre. Én beszartam volna,de ezt előtte nem mondtam Zsuzskának,nehogy elijesszem. Vigyázzatok egymásra.

Szép álmokat!
flóra 11
 
 


Tancsu!

Te mit kereselilyen későn itt? Nem tudsz talán alukálni?
flóra 11
 
 


Cupp Flóra

Azért voltam itt, mert későn is értünk haza és olyan nagyon beszélgetős kedvünk volt a párommal...:)

Majdnem éjfélig sztorizgattunk....:)
Középiskolás történetek, első szerelmek, stb...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kedves Királyfi,

nagyon köszönjük, hogy ilyen kedves voltál és leírtál nekünk mindent!

Szegény Zsuzska, megszenvedsz rendesen, de legalább átjárhatóvá tudták tenni a pvezetéket és a miómák sem a méheden vannak! Reméljük elhárultak az akadályok és "így akár kis Zsuzska is lehet a dologból". :arrow: idézve Királyfitól!

Kitartás, pihenj most sokat, de azért gyere jó?

Te, ez a Királyfi tényleg egy Királyfi! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Tancsu,

én már tegnap akartam írni, hogy milyen jók a színes soraid! De a sárgát ne használd, mort nekem is guvvadtak a szemeim! :shock:

Szóval, az esküvőről annyit tudok, hogy egy nagyon aranyos páré lesz, augusztus 23-án, de nem tuti. A tuti az, hogy én téged meglátogatlak!!! :D És igazi ajándék lenne, ha a Gergőt már kívülről simizhatnám meg! Ugye meg is foghatom picit! Húúúú ez tök jó!!!!! Én úgy izgulok!!! :arrow: Ez most komoly, olyan igazi várakozás, izgalom van bennem! :shock: :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra,

mit tudtál kideríteni a tisztítókúráról?? Gondolom jár az agyad folyamatosan! :roll: Hosszú lesz ez a hétvége! Pároddal tudtál azóta beszélgetni?
Arra mit modott az orvos, hogy terhességi tüneteid vannak?

Kép
szilzi
 
 


És most a lelépős Csajok! :(
Betti, Évi, néha jelentkezzetek be, jó? Hiányoztok ám innen! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Halihó!!!!!!!!!!
Túléltem!
Jól megszívtam!

Kép
muzsuzska
 
 


Hasam összekaszabolva, daganatot megnéztem, mint egy féltenyérnyi terméskő, na ez sose pukkadt volna ki!!!!!!!!!!
Gyenge vagyok mint a harmat! Most jöttem, haza!
Minden úgytörtént mint ahogy Királyfi leírta!

Kép
muzsuzska
 
 


Kicsit darabos a járásom, se ülni se állni se fekűdni nem jó!

Kép
muzsuzska
 
 


Hétfőn megyek varatszedésre!
Remény van!
Pusszantok mindenkit, néha benézek de nem tudok itt ülnisokáig!
Kurva nagy cirkusz volt, mert felhívtak még egy orvost a műtőbe, és utána órákig infúziót kaptam, meg oxigént!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska,

örülök, hogy újra itt vagy!!! Pihengess, az most biztos jót tesz! Fájdalommentes gyógyulást kívánok! Drága a Te Királyfid, hogy írt nekünk!

Kép
szilzi
 
 


Szia Zsuzsi.
De jó, hogy már itt vagy! Még suliban vagyok. nem olvastam vissza, csak bekukkantotam. Puszi a hasikádra. Pihenj és gyógyulj a Királyfinak meg nekunk.
flóra 11
 
 


Párommal beszélgettem, sokat, elmondtam neki mindent a cisztáról. A kúrát segít csinálni, beszerezni az alapanyagokat. Mondtam, hogy ha nem jó dolgot eszem, szóljon rám, figyeljen oda o is.
Hát aztán tegnap akkorát szeretkeztunk! :oops: Jaj, csajok, régen volt ilyen jó. (Szabad ilyet is ide írni? :oops: :oops: ) Kiskorú nem olvassa, ugye? Gergonek hangosan ne tessék kommentálni! :D
flóra 11
 
 


Szóval Tancsu, ti is sztorizgattatok a pároddal. Mi is, csak mi neteztunk, osszeolvasgattunk mindent a cisztáról. Aztán úgy gondoltuk, hogy pukkadjon meg a ciszta, adtunk neki. :lol:
flóra 11
 
 


Flóra, tegnap ennek volt a napja! :wink: :wink: :D :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra és mit találtatok? Van rá esély, hogy a tisztítókúrától felszívódik?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, a doki azt mondta, hogy a ciszta okozta a gorcseimet, elég eros gorcsoket tud produkálni. és a terhes tuneteket is okozhatja az, (lásd Zsuzsinak is ilyen tunetei voltak) mivel osszezavarodik a szervezet. Nem reped meg a tuszo ôs a szervezet állandóan azt a parancsot kapja, hogy repedjen meg. A hormonok úgy kezdenek mukodni, mintha terhes lennél, soknak még a teszt is pozitív.
flóra 11
 
 


Igen Szilzi, én nagyon remélem. Nem találtam ugyan erre utalást, de olyat igen, hogy még a rákos daganatot is enyhíti vagy fel is szívódhat tole, hát akkor egy ciszta miért ne? én nagyon bízom benne, csak bírjam ki. Aztán majd megyek kontrollra.
flóra 11
 
 


De ma majd még tovább kutatok ez ugyben.
flóra 11
 
 


Szia Zsuzska

Üdv újra otthon....:)

Te tényleg a Királyfit fogtad ki....:)

Most már rendben lesz minden, csak a gyógyulásodra koncentrálj...!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


És írtam BP-re Tóth Líviának, aki az Avivát vezeti, kértem tole konyvet. Remélem tud kuldeni. Már válaszolt is, csak még nem tudom, hogyan lesz a fizetéssel.
flóra 11
 
 


Hmm... Hogy áttudja verni a saját szervezete az embert! A test az agyat! Na jó ebbe nem megyek bele :D

Kép
szilzi
 
 


Lányok, sajna mennem kell.
flóra 11
 
 


Flóra

Mi nem eksönöztünk....visszagondolva azt sem tudom hány napja vagy hete nem...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Flóra

Gyere ha tudsz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Ez jól hangzik....bár az aug 23 már nagyon benne van a pakliban, hiszen az a kiirt időpont előtt lesz 2 héttel...:)

Azt nem tudod hogy merre lesz a lagzi?
Étterem vagy háznál?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Dehogy 2 héttel...
Most számolom....

10 nappal előtte!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megint egyedül maradtam????

Mindig jó érzékkel kifogom, hogy senki ne legyen itt....:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma déelőtt olyan érdekesen szurkált a hasan alja, meg kicsit görcsölgetett....
Lefeküdtem pihenni, most elmúlt...
Barátnőm szerint csak tágulok, nyugodjak meg....
Mondtam hogy amig csak a méhem tágul addig nem izgulok, most más még ne táguljon....:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap meg apa is megfogta Gergő talpát, annyira kidugta...

Tökre élvezte!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát ez a ciánkék is elég gáz szin
:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szóljon már hozzám valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma reggeltől még embert nem láttam, itt ülök bezárva és bedilizek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem tudom hol lesz a lagzi, csak azt, hogy 30 fős lesz. Igazából Ők a párom ismerősei, de jó, hogy ott laknak közel hozzád! :D

Olyan jó lenne érezni ezeket a talpmozgásokat... Nem vizesednek a lábaid? Az unokatesón júliusban szül, de nagyon kínlódik a vízzel! Milyen volt a tegnapi rabló hús? Azt hiszem mennem kéne ebédelni :D

Kép
szilzi
 
 


Na asszem menek vissza az ágyamba.....

Mire legközelebb felkelek egy tehén néz majd vissza a tükörből!!!

És tuti hogy ezt nem lehet majd elolvasni...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó, hogy ilyen színesen írsz! Olyan vidám! :D

Tancsu erről még nem írtál, hogy a kedélyállapotod hogy változik terhesség alatt! Engem érdekelne..

Kép
szilzi
 
 


Ez a fehér is nagyon gáz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A lábaim csak reggel zavarnak....
Mint aki cölöpökön lépked, olyan merev és fáj a talpam minden centimétere....
Éjszaka megpihen a lábam és reggelre totál ellustul...:(


A párom ilyenkor hiv hol pingvinnek, hol kacsának, mert olyan ingadozó a járásom...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A kedélyállapotom a béka ama bizonyos testtája alatt van...:)

Hamar elmegy a kedvem, megint visszajöttek a hangulatváltozások...

Állitólag a szervezetem készül szülésre és változik a hormonszint, ez okozza....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként ha már tuti az időpont és még nem vagyok kórházban, akkor azt a hétvégét megbeszélem a párommal és bent töltjük Miskolcon...
Mit szólsz hozzá?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?