Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is valami gyümit, meg mondjuk új répát és karalábét hozok. Zazival imádjuk és legalább színesíti a felhozatalt. Nomeg almalé.
Gyöngyi! Csirke jöhet Zazinak is, akkor rád bízom és majd összedobjuk az árát, jó? Nekem pedig tökély a pizza.

Rólunk: tegnap apa hatalmas csattanással esett el a létrával, alátört a bokája és most fekvőgipszben nyomja itthon. Nagyon vicces volt: Zazi lövöldözött két mankóval egy kilenchónapos terhes nő pedig tolta a tolókocsis férjét. Tökéletes börleszk. A balesetin várakozva gyorsan kihasználtam az alkalmat és besírtam magam ultrahangra a helyi nőgyógyászhoz. Minden rendben ééés, végre befordult!!! Mostmár csak azért szurkolok, hogy nehogy visszacsücsüljön.

Zazi alkudozott reggel apával, hogy menjenek tandempisilni, ahogy szoktak:
"Apa, figyelj, én megyek előre, te meg ugrálsz utánam, jó?" könnyesre röhögtem magam...

Jelenleg apa fekve dolgozik én pedig ülve vasalok... rehab család.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta: Úristen! Még jó, hogy ennyivel megúszta! Meg, hoyg te ilyen "lazán" fogod fel. Bár gondolom, akkor nem voltál ennyire vicces kedvedben. Mindenesetre én most jókat derültem az írásodon, bocsi :oops:
Hogy fog így menni a szülésre? Betoljátok kocsival? Vagy visszatartod, míg leveszik róla a fekvőgipszet? :wink:
Apátoknak jobbulást!

Fostisoknak szintúgy!

Gyöngyi: Pipihusira benevezhetünk mi is?

Bartika: Ide a jóidővel, de izibe! Én meg eljöttem lenge nyáriasban, mert nálunk reggel még sütött a nap, aztán most meg didergek :( Még jó, hogy találtam egy harisnyát a táskámban, legalább a csülkeim nem fáznak annyira.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, melitta: oké, akkor nektek is pipihusi. Úgy gondoltam, veszek akkor felső combokat meg melle husit. A melle húst beáztathatom foghagymás-tejbe? Vagy csak sima tejbe? A combra meg tennék sót, kakkukfüvet, így jó? Meg Angi is hoz husikát :) Elkértem Anyós sütőjét is, így lesz kettő. Remélem megsüti rendesen, mert nem nagyon használtam még.

Viszont pizzázót kéne keresni a környéken, nem tudom a West-endbe vagy a Lehel piacon nincs? Illetve össze kéne írni, ki milyet enne. Valaki bevállalja?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

 
 

Melitta: Szegény Apa, jól összehozta, még szerencse, hogy nem vitték egyből a műtőbe. Gondolom Ő nem látja ilyen viccesnek :wink: Akkor most minden nap szurit is kap mi? Talira ezek szerint nem jön

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mi apa nélkül megyünk. "Szegényem" nem bírj a a gyerekricsajt. 2 gyerek a max. :D:D

Akkor én is viszek husit, csak disznót. Nagyon fincsin meg tudom csinálni. :D:D
És viszem a raklett utánzatot. :D:D És akkor a spenót érdeklődés hiányában elmarad :lol:

Lidke!
Én se eszek tejterméket, ne aggódj! (illetve most 2 napja esttem sajtot, mert mozarellát vettem) :D A spenót is tejmentes verzoóban készül nálunk.

Gyöngyi!
Se liszt, se cukor. :D:D Se keményítő szóval no krupli, rizs, liszt, cukor. Ez a fogyim lényege. Már annó ezzel tök jól lefogytam. Most is jól bírom és nem éhezek. jaaaa, meg nem reggelizek. És ellipis trénerezek mellette. Ha lefogyok 70 kiló körülire, akkor meg már edzeni is elmegyek majd. Most még csúnyák a viszereim. (azt meg kenem)
De naaaagyon édes vagy, hogy sütnél nekem sütit! :D:D

Eszti, Anita!
Jobbulást! Együtt érzek!!!!!
Nálunk Ádi is elkapta....

Ildi!
És mit csinálnak nálatok????
Hogy áll a buli?

Melitta!
Nem ismétlem magam. :D Imádom a fiad száját! :D:D:D

Puszi mindenkinek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok: a pizza mellett azért megkostizom a husidat ha lehet :)
Hát akkor tulajdonképpen zöldségen és gyümölcsön meg husin élsz. Irigylem a kitartásod, nagyon ügyi vagy. Én 3 hónapig bírtam a fogyit, lementem 78-ra és most el kezdtem visszazabálni :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csajok, a legjobb fogyikúra akkor is a fosós vírus, mert én második napja nem bírok egy falatot sem lenyelni (inni iszom, sőt Benyó összes elektrolitos italát megittam), olyan lapos lett a hasam, mint annó. :lol:

Melitta, te jóságos...Valival egyetemben én is elmosolyogtam magam az írásodon, mert ez tényleg börleszk...kívánom a lehetőségekhez képesti legjobbat.

Gyöngyi, én is így szoktam készíteni a pipit (fűszerek). Csak én tej helyett olívaolajban pácolom, attól is iszonyú puha lesz. :)
Vendég
 


Pgyöngyi:Ha nem leszek nagyon pofátlan, akkor mi is kérünk husit, (legalább apának) :lol: ,mert ígértem neki hogy lesz grill, de ő is csodálta volna azt, aki ilyen melegben ott állt volna gillezni :roll: Úgyhogy anyagilag beszállunk, és kérünk egy kis husit :lol: Na meg jöhet majd egy pizza is :lol: Az én fogyimnak már úgyis lőttek :oops:

Melitta:sajnálom a férjed, jobbulást neki. Remélem nem csücsül vissza babó!Zazi dumáján ki lehet nyúlni!

Hajasbabák szépségesek!!!

Bartika: nagyon édes Pötyi!!!Olyan régen láttam róla képet!

Eszti, Anita: jobbulást nektek!!!!

Itt volt a pesti barátnőm hétfő óta, és ma ment el. Tegnap államvizsgázott.Én meg pont ma 1 éve :lol: Hihetetlen hogy rohan az idő.... Az én Fannibabám meg már nagyon várja hogy "menjünk pestre talira" :lol: "sok babához, mamához"Olyan édes ahogy beleéli magát :lol: Remélem jól fogja érezni magát. :lol:
Vendég
 


Vok,
ügyi vagy a fogyival!! És mond mit kensz a visszérre? Nekem seprűvénáim vannak...
Eszti,
ok, hogy fogysz, de azért most már gyógyulgass inkább! A husit én is így pácolom. :)
Melitta,
szegények, jól nézhettek ki. Gyógyulást apának! A bébi meg még maradjon bent akkor. Jó, hogy irányban van. :) Zazi dumája olyan jó. :D
angi79
 
 


Na akkor pogit nem csinálok, ha többen is hoztok, így legalább nem kell 5-kor kelnem ,hogy megcsináljam. Marad, a süti. :D

Melitta
És kiugrált apa? :lol:
Ma ment Zazi az Évához?
Játszóra jöttök délután?

Gyöngyi
Levinek max pár falat húsi :D

Boscó te mit akarsz fogyni ? Hány kiló vagy? Szerintem 45-nél nem vagy több. :lol:

Eszti
Én ezt azért kihagynám. :lol:

Cory
Mikor derül ki, hogy tudtok jönni? :?:

Na kimegyünk, mert tuti megint esni fog.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok,

nem olvastam most vissza...

Péntekre kérnék szépen drukkokat. Az Istenhegyi Génközpontba megyünk genetikai tanácsadásra :( Magas lett az AFP-m... tudom, hogy nincs mit rá adni, de amikor én kerülök ilyen szituációba, jön az,hogy ezt nem hiszem el, és a miért???? És,a most mi lesz, ha ....

Nyh-ra 17-ére !!!!! kaptam időpontot. Köszi, akkor már a 20.hetet is betöltöm. (idegemben azt hittem,az jövő hét, hát egy nagy sz..t)


Neki vagyok keseredve! Remélem, csak két napig tart ez a rémálom, és pénteken megnyugtatnak a profok, na meg a kismanónk,hogy teljesen egészséges!

Fostiból teljesen rendben vagyok, sztem csak elcsaptam a gyomrom.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Babetta: szerintem pénteken.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Anita, sok-sok +++++++++++++++++++ péntekre!!!!
Vendég
 


Anita: drukkolok nagyon. Tudom kevés vigasz, de egészségesek vagytok, fiatalok vagytok, Boticsek is okos nagysrác, szóval bizonyítottatok már. Minden oké lesz


Na akkor én holnap veszek vagy 40 darab csirke combot :) (remélem lesz annyi a bótba) Majd fűszerezési tanácsért jövök ám

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita:mennek a drukkok majd!!! De ne izgulj, tényleg minden rendben lesz!!!

Edit: :lol: :lol: :lol: Képzeld nem a 45 a versenysúlyom. Hanem az 55 :lol: És még attól is több vagyok néhány kg-al. :lol: :lol: Május 1 óta híztam 3 kg-t. Könnyebben visszajött mint ahogy lement! :cry: De jövőhéttől megint hasra gyúrok :lol:
Vendég
 


Kérhetünk mi is husikát? Lehet jön Apa is, ha más apa is lesz :) Próbálok valamit vinni én is, de nem tudom megígérni. Ha viszek, akkr az legyen meglepetés :)

köszike!

Anita drukkolunk ezerrel, de biztos semmi baj!++++++++++

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Leszerveztem mindent, megyünk a talira kettesben a Tüncivel.
Mettől-meddig lesz a tali?


Nancsika!
Írtam választ, remélem meg tudod nyitni.

Pusza!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Anita
Mennyire magas? Lehet,hogy csak korábban fogant a babó és így később lett levéve a vér mint kellett volna....és még egy halom oka lehet miért magas egészséges baba mellett...
holka
 
 


Sziasztok!

Akkor mi viszünk görög salátát, meg tzazikit. Tányér, evőeszköz, pohár, szalvéta, mosogatószer, mosogatószivacs, mosogatási lehetőség van ott?

Gyöngyi!
KÖSZÖNÖM!!! (Jó sok meló szakadt a nyakadba miattam! Megcsináljam én a fele husit?)

Angi!
Nem akarod Lidikét nekem adni? Adok cserébe egy korán kelős, és nem visszafekvős Kevét! Naaaaaaaaa?????????? (Á, ezt nem gondoltam komolyan, de azért irígykedem!)

Melitta!
Jaj, ez borzasztó! Nektek is lesz mit mesélni az unokáknak! Apának gyors felépülést! Ha kell valamit segíteni, szólj! De tényleg!
Zazi dumája továbbra is csúcs! :lol:
Baba biztos így marad már, tudja ő, hogy mi a dolga! :wink: Méreteket mondott a doki?

Eszter!
Én uram se bírja a gyerekricsajt, főleg akkor nem, ha az Ő kölkei körül ricsajozik a többi, és ő a sajátját ezáltal veszélyben érzi! :lol:
Te jó szoktál lenni az ilyen táplálkozás-izékben! Én ugye a Déva ekcémája miatt nem ehetek semmi tejterméket. Ez a laktózmentes dolgokra is vonatkozik? Láttam ilyen joghurtot, tejfölt, sajtot, és bizony ezek eléggé hiányoznak. (Bár most a kesudióra gyanakszunk. Tejtermék elhagyása miatt mondták a dokik, hogy olajosmagokat egyek. :roll: :? )

Anita!
Én nagyon drukkolok pénteken, bár tuti nincs baj! Nézd meg, hogy Annácskával is mit műveltek, a bátyáméknak azt mondták, hogy rosszabb, mint egy valódi down szindrómásnak, stb. Ez egy nagyon elavult vizsgálat, már szinte csak nálunk csinálják, és állítólag itt se fogják már sokáig. 12 hetes UH-on látszott az orrcsont? Mennyi lett?

Cory!
Jó lenne, ha tudnátok jönni!

Többiek?

Valaki tudna nekem hozni egy Liberó nyuszit a zacskó tetejéről? A fogantyúnál van kb. 2×2 centis. Köszi!

Ma Attila volt délután a kölkökkel, és mesélte, hogy Keve odabújt a Dévához, és azt óbégatta neki:
"Isten hozott, Déba, Isten hozott!"

Délelőtt meg elesett a hallban, sírt, és föl kellett hívni Apucit. Elpanaszolta neki, hogy elesett, és megütötte a popsiját. Attila kérdezte, hogy hol esett el, erre kirohant a telefonnal a tett helyszínére, lehajolt, és elkezdte neki mutogatni, "Itt, itt!" :lol:

Egyik este zuhanyzáskor megemeltem a fütyijét, hogy le tudjam alatta is öblíteni, erre azt mondja nekem: "Ne szakitsd le a fütyim, Anuszi!" :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jaj, elfelejtettem! :oops:

Livi!
Köszi az ekcémával kapcsolatos írást! Krém nevét elmentettem, de ha nem szteroidos, akkor miért csak két éves kortól lehet feliratni? Nekünk se használt a szteroid, igaz, a mi doktornénink óvatos duhaj, és csak 1%-ost kevertetett. Négy hete nem használjuk, se tejkiütésre, se ekcémára. Arca általában egész szép, az ekcéma meg három hétig javult, aztán megint nagyon hirtelen jött elő, és ellepte az egész testét. Most megint javulóban van, és úgy néz ki, hogy a viszketés is csökken. Lehet, hogy a homeótól.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Köszi csajok előre is!

Háááát, nem sokat aludtam. Tudom-tudom,hogy elavult az afp.

Viszont rájöttem,h mivel fel kellett tüntetni az utolsó vérzés dátumát is, ami nekem sokkal erőlébb volt (tekintve épp megint kimaradt egy teljes ciklus), nem lehet, hogy ők azzal számoltak??? Ugyanis, ahogy nézem a leletet, rajta van,hogy megadott terh.hét: 16 hét, számított: 20 hét 6 nap...
Akkor emiatt simán lehet magasabb az érték. De lehet, nem veszik figyelembe, nem tudom. Viszont a védőnő meg ráírhatta volna akkor alaposan,h mi a helyzet...

Olgo, 3,44 Mom lett. (2,5 a felső határ.)

Lidke, orrcsont látszott. De nem is a down a "baj". Magasnál a velőcsőzáródási rendellenesség. Viszont tök szépen csigolyáról csigolyára látszik a gerincoszlopa, agyacska is rendben tűnt. Igaz, még nem az a nagyon alapos genetikai uh volt...

Lenne már holnap!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, na, szerintem simán lehet, hogy egyel korábbi mensi szerint számoltak.
Szerintem azért egy kérdést megér. El kéne mondani, hogy mikor kaptad a szurit, és valószínű utána pár nappal foganhatott Boti. Hm?

Nem lesz gond, kitartás!!!

Gyöngyi, átvállaljak ebből a sok husiból??? Én is veszek szívesen, és pácolok, akkor legalább lesz többféle fűszerrel, hm??
Vendég
 


sziasztok

Felkeltett a futárszolgálat :? , Lili még durmol

Eszti: jajj, hát az nagyon jólenne. Pont tegnap mondta a Voknak,hogy jó kis melót vállaltam be :) Mennyi husira gondoltál? Fele nagy meló lenne? :) Az az igazság, hogy Apa elfelejtett pénzt adni, így most mehetek az én kis megtakarításomból, szóval lehet, hogy 20-nál nem is tudok többet venni :?
Viszont lehet, hogy csinálok francia salit, és akkor a salátákból is lesz több féle. Ja meg még megsütöm a sütit és beájulok szombat este az ágyba :)

Lidke: Ne aggódj, megoldjuk valahogy a husikát, elég neked most a két babó :)

A Vokincától kérdeztem az étkészletet és azt mondta van minden

na megyek mert felkelt és hosszú lesz ez a nap

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na, akkor beszéltem Gyöngyivel, és én is viszek csirkemellet, meg gyümölcsöt.

Húú, csajok, kaja lesz elég. :wink:
Vendég
 


Köszi csajok a kajaszervezést :) Csak majd légyszi mondjátok meg, hoyg mennyit adjunk bele!

Ildi: Te hozod a fiúkat is? Mert én viszem Vincét ... :wink:

Jah .. és mi is apástól megyünk :)

Anita: Én is drukkolok, de biztos vagyok benne, hogy nincs ott semmi gáz!

Lehet, hogy felületesen olvastam, de akkor most hánytól meddig tart a buli????

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita, húú......, semmi baj, nincs biztos :)
Drukolok nektek :)

Kicsit kezdek kilenni agyilag, itt szervezem ez a k...a szülinapot, erre ma 2 brigád is lemondta.
Tegnap egy. :( :( :( :( :(

Kész vagyok.
Mingyá bőgök. :cry:



vas
 
 


Jajj Ildi, annyira sajnálom én is biztos el lennék kenődve. Ez olyan szarul tud esni. Hányan lesztek most így? Biztos jó lesz azért, fel a fejjel.
Ezt meg külön neked küldöm (kis kócosom):
Kép

Megvettem a húst, fűszereket, viszont ha nem gond üditőt nem viszek, majd valakiéből tankolunk :)

Megnézem ezt a lányt, mert nem akar aludni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: hát megmondom az őszintét, vettem húst, és 3000-et fizettem érte. Beszéltem Apával és arra jutottunk,hogy elég hülyén nézne ki, ha mindenkinél neki állnék kalapolni, hogy: "egy százas lesz" :wink: Meg hát mindenki hoz valamit azért. Ki üditőt, ki rágcsát, sütit, husit, salátát. Szóval részemről hadjuk az anyagi oldalát. Ez csak az én álláspontom, persze más nevében nem nyilatkozom :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Lidke!
Hááát, alapvetően az nem allergizál, amit nem eszel meg, nem lélegzel be és nincsen körülötted... kb így tudom összefoglalni. Az olajos magvak nem csak azért szerepelnek később a gyerekek étrendjében, mert hogy megfulladhatnak tőle, hanem mert persze allergizál is. Pl a földimogyoró az kb ugyan olyan allergén, mint az eper. Lazán megfulladnak tőle az emberek. Kesudió szintúgy. Csak azt tudom ajánlani, hogy apránként kezd el nulláról. Egyél olyat, amire tuti nem allergiás és szép lassan vidd be a kajákat, ami esetleg necces lehet. Én se csonthéjasat, se olajosmagvakat nem ettem.
A laktóz mentes csak akkor jó, ha laktóz (tejcukor) érzékenysége van. Ha símán a tejfehérjére allergiás (mert ez ugye nagyobb, más a felépítése stb) akkor gáz lehet.
Szója durvábban allergizálhat, mint a tej, szóval ajánlom a rizstejet. És a rizstejből készült dolgokat. Én ezzel pótoltam.
Nem irigyellek. Nagyon durva ez a fajta diéta. De ez az eckéma meg szörnyű. :(

Tali/kaja:
Én is vizsek husit, azt majd összeadjuk és szédobjuk. :D Nem lesz úgy olyan vészes, de legalább tövvfélét és laktatót tudunk enni. Én natur fagyasztott zöldséget is hozok, mert nem elhetek meg mindent. Viszont baromi finom grillzöldség fűszerem van :D

Anita!
Az az AFP szart se ér.... Remélem meg fogsz nyugodni!!!!
Gondolok rád!

Megyek,mert ma korűbban mehetekl haza :D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ildi!
Jajjj, de nagyon sajnálom! :( Ez olyan rossz érzés!!! :(
Drukkolok, hogy többen már ne mondják le!!!!!!


Gyöngyi!
Szerintem dobjuk szét. A csajok tuti nem akarnának beleegyezni ebbe. :D Jah, és viszem a krémed :D:D:D:D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Gyöngyi: Okés, de akkor az innivalótokat mi álljuk, mi úgyis csak bóóti cuccal megyünk. :oops:
Nektek mit vigyünk, mit szerettek?

Ildi: Húúúúú ez nagyon bosszantó :( Én is totál ki tudok bukni, ha keresztbehúzzák a terveimet :( Most így hányan maradtatok?
De nézzd a jó oldalát ... kevesebb ember - kevesebb romeltakarítás :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Gyöngyi: Tényleg jobb, ha szétosztjuk az árát, de ettől függetlenül jöhettek hozzánk tankolni :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: miattunk igazán ne strapáld magad :) A colán kívűl megiszok mindent, a Lili meg a gyümölcslevet is simán benyomja, szóval ilyenek meg biztos lesznek, de azért köszi :)

Vok: oké, hozd :) Akkor mindenki készüljön úgy, mintha a tescóba menne (legyen egy 100-as a zsebben) :D :D :D

Melitta: kérhetek tőled valamit? Írtad a jó múltkor, hogy ha lesz tali, elhozod a víztisztítós prosikat. Ha nem túl nagy a pakk, be tudnád hozni (asszem másokat is érdekelt). köszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ja és nem tudom hányra fogunk beesni, mert a Lili mostanában szinte percre pontosan negyed 9-kor kel. Szóval lesz 11 mire odaérünk, de gondolom ez nem olyan késő még

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: majd a helyszínen megbeszéljük a részleteket, ha ennyire ragaszkodtok hozzá :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: oké. ahogy gondolod, mi is viszünk üdítőket, és akkor iszogattok :lol:

Csajok mi is csak bolti cuccokat viszünk szerintem, mert mi már szombaton elmegyünk itthonról.Remélem nem gond hogy nem dobok be valami specialitást a közösbe. :lol: És nem tudom meddig bírunk maradni, mert Fannika szerintem nem fog ott elaludni, majd csak talán hazafelé a kocsiban, így lehet hogy 3-4 felé mi már jövünk el. De ez még változhat, attól függ hogy érzi magát a kisasszony alvás nélkül. Na meg még nekünk haza is kellene jönni :lol:

Lidke: az én párom is ugyanígy van a gyerekekkel. :lol: De amúgy szereti őket.

Ildi. juszt is jobb lesz így a bulid majd meglátod!!!! Fel a fejjel!!!( na de azért remélem volt egy két kedves szavad nekik)

Mamacka: ti jöttök a talira?
Vendég
 


Gyöngyi: Igazán nem strapa. Kólát tuti nem viszünk, úgy értettem, hogy gyümiléből van-e valami extra óhaj-sóhaj. Csak mert enyém gyerek kizárólag az almalevet csípi :? Szóval azt viszünk, de még akkor másfélét is, hoyg leygen miből választani.

Dugulok, mert megjött a főnököm :evil:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Almalé a király :) a főnök kevésbbé

Boscó: Mi is valahogy így tervezzük. A Lilin múlik meddig vagyunk. Bár még nem tudom,hogy lesz, mert Apa meg este fél 6-tól focizik, így lehet, haza dob minket, és visszajön Pestre, vagy mi is megyünk vele focit nézni.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita,
nagyon drukkolok Nektek holnapra! Az az AFP meg tényleg egy elavult módszer, csak gondolom olcsóbb... :evil:
Ildi,
sajnálom... De sajnos sokszor így alakul. Azért kevesebb létszámmal is lehet jó a buli. :) :wink:
Lidke,
nem aludt ám, csak pár percet. :D A fiadnak is jó a dumája. Ez a telefonba mutatós nálunk is megy, sőt tegnap uborkával akarta megetetni apát a telcsin keresztűl. J
Gyöngyi,
a kis kócos Lili nagyon édes. :) Husi lesz elég, mert én is hozok. Nekem van a mélyhűtőben. :)
angi79
 
 


Angi: Szerintem is lesz elég husi, lehet, hogy pizza már nem is kell :)

Nálunk, most az a menő, hogy kérek puszi, vagy ölelést, és erre azt válaszolja, hogy "nincs puszi/ ölelés, menjél a puszi/ ölelés-boltba" :) . Az Apja tanította neki :) Tegnap este meg mondtam neki, hogy "voltam a pusziboltba és hoztam neked puszit" Kérdezi az Apja: "Lili te hol voltál?" Lili: "a ciciboltba" :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyerekek, azért Annácskával is le vannak beszélve a dolgok? Nehogy ott álljunk tele kajával, és zárva az ovi :D Csak azért kérdezem, mert Annácska nem nagyon jelentkezik, nem tudom olvas-e minket mostanában. Edit?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Marhára ráérek :)

Ezt kaptam iwiwen:

Mire képes a mobiltelefonod (amiről te nem is tudsz)

1. A segélyhívó szám az egész világon 112. Ez akkor is hívható, ha a telefon billentyűi le vannak zárva. Próbáld ki!

2. A kocsiban hagytad a kulcsokat és távol vagy a lakástól, ahol a pótkulcsot tartod? Nos az a megoldás, hogy hívd fel a lakást, és valaki tartsa közel a telefonhoz a távirányítós pótkulcsot. Neked kb. 20 cm-re, kell tartanod a mobilodat a kocsiajtótól. Amikor otthon megnyomják a távirányítót. Megnyílnak az autó ajtói! A csomagtérajtóval is működik. Tégy egy próbát!

3. Lemerült a mobiltelefonod akkumulátora? Minden mobilnak van tartalék töltés az akkujában, amely a *3370# megnyomására önmagától aktivizálódik, így 50% póttöltést nyújtva. Amikor újra töltöd a telefonodat, automatikusan ez is feltöltődik, így a következő alkalomra is lesz tartalékod.

4. Mit tegyél, ha ellopták a mobilodat? A mobilkereskedők azért titkolják ezt az információt, hogy a tolvaj tovább használja a szolgáltatásukat, fogyasszon ez által, a lopás áldozata pedig vegyen másikat és ő is tovább, fogyasszon.
Meg kell tudnod a készüléked sorozatszámát. Ehhez üsd be: *#06# HÍVÁS NÉLKÜL és minden más nélkül, és a kijelzőn megjelenik egy kód. Ez az egyedi kód az egész világon a te készüléked sorozatszáma.
Jegyezd fel és tartsd biztonságos helyen. Ha ellopják a telefonodat, értesítsd a társaságod operátorát, és add meg neki ezt a kódot. Ez lehetővé teszi, hogy teljesen blokkolják a telefont, még ha a tolvaj kicseréli is benne a SIM kártyát.
Valószínűleg nem kapod vissza a telefonodat, de legalább biztos lehetsz benne, hogy aki ellopta, sohasem fogja tudni használni.
Ebben az a legfontosabb, hogy ha mindenki ismerné ezt a trükköt, értelmetlen volna mobilt lopni. Ezért hát küldd tovább minden ismerősödnek. És ne felejtsd el felírni és biztos helyre tenni a sorozatszámodat.


Mondjuk a kocsis dolgot nem értem, beriaszt magától a kocsi :?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


nem beriaszt, hanem bezár (hülye)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita! Én is úgy érzem, hogy nem lesz semmi baj, de izgulok a holnap miatt és alig várom, hogy jelentkezz. Ti akkor holnap és vasárnap is jöttök?

Gyöngyi! Hozom, persze. Már én is gondoltam rá.

Ildi! Menjünk létszámot növelni? Deák Billt egész hitelesen tudnánk hozni... én meg hihetetlen meggyőzően tudnék hintázni a pocakomon... 8) :lol: Persze ez csak vicc, hogy kicsit feldobjalak.

Rólunk: persze, hogy betegre röhögtük magunkat mi is, úgyhogy nem ér nem nevetni a sztorin! :) Csak az lenne izgi, amit a dokibácsi mondott: nézze apuka, ha jön a pillanat, a vajúdó felesége levágja a gipszet, feltekeri a fáslit, aztán maga meg bevesz egy gyógyszert és nyomja a gázt... hehe... húúú! :shock: Jaj, persze hogy döfi a hasát minden nap. :cry:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


melitta: Deák Bill :) Akkor már előadhatnátok az István a királyt, az most úgy is menő :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm visszaolvasni, majd este jövök, csak hoztam híreket!

VAN EGY ANYAKÖNYVEZHETŐ DEVÁM!!! :D 8) :D 8) :D 8)

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: Hurrráááááááá!!!! :D :D :D
Jajj de örülök! :)

Hogy sikerült végül?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok :)

Most sincs időm írni, csak egy pillanatra jöttem, esete megpróbálok bővebben.

Lidke :)
Júj, de klassz :D :D :D
Drukk, hogy végre sikerüljön anyakönyvezni a kiscsajszit :D

Gyöngyi :)
Olvasni olvasok, csak nincs időm írni :D Most is Peti az etetőszékből kajabál, Dondi meg már ébredezik, mert éhes a pocija és Annamariért is lassan mennem kell a suliba :D
De ne aggódj, vasárnap nyitva lesz az ovi :lol:

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lidke, jajj, de jó!!!!!!!!!! :D :D
Örülöük hogy végre sikerült!!!!!!!!!!!!!!!


Köszi a kedves szavakat csajok.
De Melitta jöhettek Deák Billel nyugodtan :D
Sőt,aki akar az is bekukkanthat :D :D :D
Kaja-pia lesz bőven :D
(aki tudja hol lakok, jöhet bátran) :D :D :D :D

Melitta, még nem is sajnáltalak meg benneteket. :wink:
Hogy vagytok?Szegény urad?


Vali, ha megyek(de mivel az ittalvós csapat mondta le, így nem kell várnom, mire vasárnap elmennek), akkor ha megyünk, viszek mindnekit :D

Esteleg egy szombat esti party??????????????


Gyöngyi, köszi a kócos Lilit!!
nagyon aranyos :D , tényleg olyan, mint Natus, csak szőkében :D

na, megyek............... :D :D
vas
 
 


Ildi!
Örülök, hogy jobba kedved! :D

Lidke!
Éljen!!!! :D:D Győzött Déva! :D:D

Angi!
Varikopax B-nek hivják. Gyógyhatású cucc. :D
Már az első használat után a jobb lábfejemben folyton "meleg" van. Kicsit jó a krém. A sperűvénákra is jó a leirás szerint. Gyógyszertárban vettem. Érdemes kipróbálni. Annyi a "nehézség" vele, hogy vizes lábra kell kenni lehetőleg vizes kézzel.

Gyöngyi!
Nekünk is tök jó a viztisztitónk. http://www.aquaphor.hu/modern
Nagyon szeretem :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?