Új privát üzeneted érkezett!

Pótlom: szerintem és a tudomány mai állása szerint 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Falevél: egész idő alatt az járt az eszemben, hogy mondjam neked, hogy GRATULÁLOK AZ ÁLLAMVIZSGÁDHOZ!!!!
Erre már elmentetek, mire mondhattam volna. :(

Egyébként nagyon jó volt a foglalkozás, szerintem így kevesebb babával sokkal élvezetesebb is. Beszélgettem a nővel, aki tartotta, és mondta, hogy havonta 1x van. Ezután mindig figyelni fogom a honlapot.

Jó kis fórum tali volt.
Erika, örülök, hogy téged is megismertelek, meg a kisfiadat. Pont úgy szopizza az ujját, mint az én kisfiam.

Manó: ne várj olyan foglalkozást, mint a Dórié, ez egyébként is "társadalmi munkában" lesz. Csak néhány mozgásos ének-mondóka, meg mama beszélgetés. Tehát semmi kötött dolog.

Komp: nálunk sem lesz, igazából a lakás elosztása miatt még jobban aggódnék, hogy nehogy felboruljon. Mivel azért sem ajánlják, mert balesetveszélyes. De ha nincs benne órákig, akkor nem lesz baja tőle, úgyis csak biztosan ülő babát teszel bele, akkor meg a gerince is elég erős már. Szerintem....

Noncsi, Brigi: hogy sikerült a tali????

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Hát inkább a régi kompokkal lehetett nagyokat esni erről anyósom és anyum is tudna mesélni!Én is meg apa is mikor kompoltunk állitolkag neki indultunk és ugrattunk a köszöbnél!apa tán még egy párszor bukfencezett is de még én is!Mert azok kerekek voltak ezek meg oválisak ,hogy ne boruljon könnyedén!(befogtam,)

Manó: hát a poci meg fogzás is közrejátszik !nállunk is volt ,hogy félóránként kellt!Meg épp elaludt kiesett a cumi a szájából és már kereste is!

most meg nézi a bebét és nevet meg magyaráz!Most mióta ül azóta meg felállni akar feltérdel és ugy probál ugrálni és nevet!
Éppen megtanulja az egyiket és már jön a következő!Nem semmi ezek a babák!
Szinte le sem fekszik állandóan ül!Lefektetem és már ül felfelé!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Mogyó: de édi lehet Ágika! :) Úgy megnézném mááááár! :lol: Igen, mindig valami újat csinálnak, hihetetlen mit meg nem tanulnak az első éveikben....
Aziz meg próbál szaladni, nekiindul lendülettel, aztán 3-4 m múlva ha szerencséje van akkor talál valamit amiben megkapaszkodik, ha nem akkor burkol egy nagyot. :lol: De nem adja fel, mindig újrapróbálkozik. :D

Olyan jót fürödtünk, hogy csak na! :) Nézzétek csak! :)
spuri:
Kép
pocak:
Kép
puklis:
Kép
kiskirály:
Kép

Lilypie Maternity tickers


Norri: köszönöm a gratulációt! Jó volt titeket is látni! Azért siettünk el, mert Sára álmos volt már, és el is aludt amint kiléptünk a könyvtárból...

Erika:
Örülök, hogy veled is találkoztunk! Nagyon helyes a kisfiad!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszta: nem semmi Aziz, biztos nagyon kópé... Remélem nyáron Veletek is találkozunk!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszta, nagyon édes Aziz! Igazi kis kópé! :D

Norri, nem várok olyat mint Dórié volt! :D A mai is nagyon tetszett, mert a gyerekek egy kicsit egymást is megleshetik, figyelnek, és olyan hangokat mondókákat-énekeket hallanak, amit itthon nem.

Mogyó, nagyon ügyes Ágika! Figyeld meg, néhány nap, és magától rájön, hogy fel tud állni. :wink: Aztán meg már ülni sem lesz jó, mert állandóan állni akar.... :lol:
egyébként tényleg nagyon sok mindent megtanulnak az első évben! Néha elgondolkozom, hogy mikor hazajöttünk a kórházból, még a fejét sem tartotta, olyan ki esetlen volt, most meg már harcolni kell vele, hogy pelust cseréljünk! :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ujra minden a régi kerékvágásban megy tovább. :wink:
Minden hó.fordulós babának kivánok nagyon sok boldoságot és egészséget. :wink:
Nagyon aranyosak a gyerekek. :wink: Ágika is már kész nagylány.

Azizka-milyen kis cukor,ahogy locsizik.Tetszik neki?Nem zavarja,hogy nem tudja paskolni a vizet? :roll:

Mandula is hamarosan befejezi a vizsgáit.Már nagyon várom,hiszen már nagyon hiányolom. :oops: Továbi sok sikert! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Jó volt veletek talizni személyesen is! Így már jobb beszélgetni veletek, mert a nevek mellé tudok arcot kötni, hiába a képek, mégis olyan személytelennek éreztem. Gyerekek sokkal szebbek, bájosabbak élőben. képek, nem tudják úgy "visszaadni".

Andi! Ti nagyon hamar elmentetek a végén, így a személyes üdv, elmaradt. Majd pótoljuk!

De, sebaj. Nagyon várom, már a csütörtököt, hogy valamennyiőtökkel találkozhassak.
Mi valszeg délután megyünk, mert a tali után el tudom hozni csajszit oviból. De majd még meglátom. Ez még nem fix.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ennn" Ha gondolod küld át nekem a képeket, amiket ide felraknál, és én lekicsinyítem.

Kriszta! Nagyon jók a képek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


KÉPEK!

Kép
Első hintázás

Kép
Buborékok

Kép
Megehetem, ugye?

Kép
Találkozás az elefánttal

Kép
Szökőkútnál

Kép
Tévét nézek

Kép
Nevetünk

Kép
Mamámmal

Kép
Állok bizony

Kép
Állok ügyesen

Kép
Stüszi vadász

Kép
Segítek Apának

Kép
Gomba-pancsizó

Kép
Randalír az erkélyen

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jövök még és reagálok mindenkinek, de még most kaját kell csinálnom Bálintnak. :-) Utána meg lehet, h ébred.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálintnak nagyon boldog hófordulót!

De édes annyira birom őt is!
Jók nagyon a fotok !Igy ,hogy felraktad anyóst már tudom ki emlkészek rá a kórházból!

Látom jó lesz a medence!

Hát valahogy be kellne jutnom hozzátok csütörtökön olyan jó volna a többiekkel is talizni!

Jajj azt lehet ,hogy nem is irtam de tegnap többsazör is felállt Ágika a járokában csak azt gyakorolja!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi!

Szuper volt a tegnap! Remélem jól éreztétek magatokat!!!

Mogyo!

Tiszta cuki vagy! :-))) Micsoda arcmemóriád van!!! Le a kalappal!!! És gyere-gyertek, várunk!!!
Gratula Ágikának!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: érdekes de tényleg jó arcmemóriám van!
Na most ezt nem azért irtam ,hogy fényezem magam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Én ezt nagyon tudom értékelni, mert nekem meg katasztrofális! Úgyhogy van mire büszkének lenned!!! :-)))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálint alszik még???

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: Igen, szuperül éreztük magunkat!

Bocsika, de tegnap már nem volt net, most javították meg, de most meg vendégem lesz!
Szóval majd este jövök, és hozom a tegnapi képeket!

MInden babucinka boldog hófordulót!
Vendég
 


Sziasztok!

Bálintnak boldog hófordulót!

Köszi a dícséreteket, örülök, hogy tetszenek a képek! :oops: :D

Noémi: nagyon jók a képek, szépek vagytok! A hintázós a kledvencem, olyan kis elégedett képet vág! :)))))) Hol láttátok ezt a nagy elefántot? :shock: És tetszett Bálintnak? Nálunk minden állatnak nagy sikere van, a tv-hez is rohan oda ha valamit meglát! :)

Timcike: pancsizik ő a kezével, csak ezeken a képeken épp lustizik, és hátradőlt! :) Meg amikor pici vízben vagyunk akkor úszógumi nélkül van. Nektek megjött-e már Amerikából az a szuper?

Jó Nektek, hogy találkoztok csütörtökön!!! Remélem júliusban is összejön majd valami, de jó lenne ha párostul mehetnénk, mert én nem tudom hova"rakni" a férjem! :roll: :D Meg nem is akarom. Hihihi... Bár ő csak két hétig lesz, aztán lesz két hét szabadságom! :)

Lilypie Maternity tickers


Manó&Kriszti: Mutatom a divatbemutatót, amint olyan idő lesz! :lol:

A köröm bevált, nagyon szeretem, Andris meg kimondottan szereti! :lol:
Vendég
 


Bálint babának boldog mini születésnapot! :wink:

kriszti-értem.El sem tudod képzelni mennyire irigyellek benneteket.Olyan rég nem tudtam már úszni,annyira vágyom már.Hátha idén végre összejön.Tavaj a sebem miadt nem tudtam. :?
Igen,megérkezett a babakocsival egyszerre még a mult héten.Már nagyon várom,h.kipróbálhassuk. :lol:

Ildi-nagyon szivesen.Örvendek,h.izlet nektek.Máskor is. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bálintnak nagyon boldog hófordulót kivánunk!!!

Timci:az idő megint nem akar kedvezni nekünk a sétára,pedig mennem kéne a DM-be

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi-engem nem befojásol az idő. :wink: Mi már voltunk kint és még megyünk is.Szolj,ha akartok jönni. :wink:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci:Én nem megyek ha eseget az eső,mert tegnap megint hőemelkedése volt és nemakarom,hogy beteg legyen. Ha kicsit javul akkor megyünk. Kerestelek skypon,de addigra kiléptél.

Kép
Kép
kisildi
 
 


BÁLINT: BOLDOG HÓFODULÓT KÍVÁNUNK!

Noémi, nagyon jók a képek! És nagyon ügyes Bálint, ahogy áll. Na meg a tv nézés! akár Bendét látnám! :lol:

Mogyó, na ugye hogy ugye! Máris áll a csajszi! :D :D Gratula nektek!

Brigi, ok! :lol:
Jöhetnek a képek! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Szasztok!

Teszek fel egy pár új képet

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ilyenek vagyunk,ahogy növünk,úgy pufisodunk. Most ez a brümmögés a legújabb dolog. Nagyon cuki mikor csinálja.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Bálintnak boldog hófordulót!

Ildi! Ezt a brümmögést Józsika is csinálja. Ilyenkor aztán, mindene csupa nyál...:)

Itt folyamatosan esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik-esik és esik....

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Noémi! Aranyosak a képek! klassz a kis medence is. Nálunk már ez kicsi volna, mert mindkettő pancsizik, meg néha én is beleülnék.
Édes, ahogy áll a szekrény előtt. Lába kicsit hátrébb, kitámasztva... könyveket, nem szokta lerámolni?

Ágikának is gratula, az új "produkcióhoz". :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Igen-igen,nálunk is minden tiszta nyál ilyenkor. De nagyon cuki. Itt is egyfolytában esik.

Noémi: nagyon cukik a képek,nekünk is van medencénk de még nem próbáltuk ki,had nőjön még egy kicsit.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kép

Kép

ezek elmaradtak múltkor sikerült a gépet megcsinálni de meddig lesz jó!!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyoland: hol vettétek a kutyust és mennyiért ha megszabad kérdezni? Mert énis szeretnék Bencének. Néztem a Brendonban,de ott nagyon drága!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: Az Auchan-ban tegnap 7500-ért láttam, ha ez segít neked!


Na akkor jöhetnek a képek, még a divatbemutató nélkül!
Először a tegnapi napról, aztán a tegnap esti habtapi használatbavétele, végül a mai nap! Nem leszek kevés! :lol:
És még vmi! Én elmostam a habtapikat, mert iszonyat szaguk volt! Erre jött ki belőle a festék, de komolyan. Szóval a férjem javaslatára a mosógépben landoltak a habtapik, biztos ami biztos alapon! Így már tuti, hogy a nyállal nem tudják a festéket oldani! És a habtapik most finom illatosak, és nincs semmi bajuk! Javaslom használat előtt kimosni őket, nehogy így járjatok, mint majdnem mi!
És akkor a képek!
Kép Bálint és a fiúk a habtapin Kép Játszanak Kép Bálint megkóstolta Dana cumiját! Kép Itthon a habtapival Kép Ádi és Bence Kép Ádi és Dana Kép Játék
Vendég
 


Nagbri: köszönöm szépen,igen ez elfogadható ár. Mert szerintem a vaterán is drágább. Nagyon cukik ahogy játszanak.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Először is: Nagbri!!!! Tuti tippet adtál! :idea:
Én nem mertem volna mosással kezdeni, de tényleg írtó büdösek ezek a habtapik! Nekünk az volt a szerencsénk, hogy kaptunk Boti születésekor 2 csomaggal, így mire használni kellett, azok kiszellőztek. De mivel nem volt elég, vettünk még párat, azok kb. 2 hónapja a szabad ég alatt párolognak, de még mindig használhatatlanok. :( Viccelődtünk is, hogy majd a második gyerek játszhat is rajta.....
De most egy új lendülettel ki fogom őket mosni!
A képek magukért beszélnek: egy helyes pasi helyett jobb három helyes pasi! :D :D :D :D :D :D :D :D

Ma elmentem Falevélhez a cipőcskéért, nagyon szuper. Még egyszer köszi Falevél az ügyintézést.
Majd teszek róla képet.

Kriszta: biztos, hogy Aziz lábára is rámenne egy ilyen cipő, hihetetlen, milyen könnyen tágul és mégis hogy illeszkedik! És teljesen jó az M-es.
Szegény Aziznak hogy bekékült a puklija. :( :cry: :( :cry: :( Remélem már nem fájlalja és hamar elmúlik neki. Tetszik a kendője is!
Nappal 39 fok? Éjjel mennyi? Ha itt is ilyen lesz nyáron, jól be leszünk zárva a lakásba...

Bálintnak nagyon boldog 9. hófordulót! :lol:
Kis ügyike! Szépek vagytok! Ő megkapta már a cipőt?
(Tetszik a nappalitok színe)

Ildi: cuki pofikat vág Bence!

Mogyo: (megkérdezhetem a keresztnevedet?) Ágika sokáig elvan a járókában? Fogacskák?

Ennn: nekünk Microsoft Office Picture Manager a képnézegetőnk, ott a kép parancssor alatt felajánlja a kép tömörítését, kiválasztom, hogy weblap számára, elmentem másként és kész. Én ennél egyszerűbbet még nem találtam.

Manó: (jé, a te keresztnevedet sem sejtem) Nálunk is gondot okoznak a puffasztó ételek, mondjuk Botond 6 hónapos koráig kapta az Infacolt esténként, annyira durva volt. Azt tanácsolta a dokink, hogy amikor bevezetem nála a brokkolit, karfiolt, káposztát stb, akkor egy-két este nyugodtan adjak még neki, ne bántsák az új dolgok a pociját. Én tapasztalatból tudom,hogy a szüz jegyűeknek érzékeny a gyomra, nagymamám volt ilyen jegyű, sosem bírta a zsíros-sós-fűszeres ételeket.

Mindenkinek nyugis éjszakát!
Vendég
 


Ági: Örülök, hogy segítettem!!! :lol:
De azért a 3. jó lenne ha csajszi lenne! :lol: :lol: :lol:

Mogyo=Ágnes

Manó= Marcsi
Vendég
 


Na én 9200 ft vettem a tanulókutyust fent a Malomban!
Akkor jól megvettük de már rég óta szerettem volna venni!
De bevállt!
Fú nem tudom de elég sokáig megvan a járokában a csaj!
Képes elaludni játék közben is!ennek örülök mert napközben eddig csak a hintában aludt el meg a babakocsiban!

Tényleg anyu is szűz és nem nagyon birja a fűszeres-zsiros kajcsikat!

IGen Ági vagyok!Én utánam kapta Ágika a nevét mert apa nem volt másra hajlandó nevezni!

Fogacskák: már fehérlenek tényleg felül 6! :shock:
Remélem a nehezén túl vagyunk!

Hát hétfőn kell visszavinnem dokihoz ma még kap gyóhgyszert!
És ha teljesen meggyógyult akkor meg szerdán megkapja a szurit!(az agyhártya 2 -ik szuriját)

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszta: Nagyon jók ezek a képek! Én is már nagyon várom, hogy végre Dani is kipróbálhassa a nagy vízben való pancsizást, ne csak a kádban. Úgy volt, hogy ma megyünk strandra, de az idő sajna nem kedvezett nekünk!
Hű de várom már, hogy újra talizzunk! Kíváncsi vagyok mit szólnak majd egymáshoz a fiúk! :lol:

Mogyo: Ez a fogmizéria teljesen ismerős! Danának kijött tegnap a 4. is, de még kettő totálisan áttörőben van, és alul is kezdenek jönni, szóval mi aztán tényleg belendültünk!
Szorítok, hogy mostmár ne kelljen gyógyszer a kisasszonynak!
Vendég
 


Brigi: köszi szépen!
Hát már teljesen jól van(hála)

Hát mi is azért lasan fogzunk más meg már azt veszi észre ,hogy kint van a foga a gyereknek!
Na ezeket irigylem azért!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Jól megszenvedtek ezekkel a fogakkal. Aziznak még csak 4 van, de én nem is szoktam látni, hogy be van durranva, vagy ilyesmi, csak hirtelen ott van... :) Pont ahogy Mogyó írta. ;)

Ildi: nagyon cuki Bence, szép nagy szemei vannak!

Nagbri: jól elvoltak a fiúk, látom! :) Sajnálom, hogy nem tudtok ma strandolni, hallottam, hogy elég vacak az idő arra. De biztos Daninak is fog tetszeni a nagy víz. Mondjuk Aziz annyira nincs elragadtatva, elég hamar ráun, szerintem fél picit tőle. Este kádjában sokkal nagyobb élvezetet mutat! Várom én is nagyon, hogy találkozzunk! :)

Mogyó: Ó, de kár, hogy nem kérdezted itt a kutyát, mert az Auchanban folyamatosan annyiért árulják, ahogy Brigi írta. Na, mindegy, mindenkivel előfordul az ilyen. :wink: De látom tetszik a lánykádnak!

Ági: örülök, hogy ilyen jó lett a cipő!! :) Viszont én a kinti változaton gondolkodom, mert mi bentre nem használunk, meg tépi is magáról le azonnal. De úgy látom olyant senki nem vesz... Pedig az is nagyon jó ár full bőr cipőért. Hát, éjszaka is 31 fok körül van... Napközben képtelendég kimenni, max. vízpart mellett. Már csak ha a kisboltba leszaladok majd felfordulok mire visszaérek... :roll: Puklija nem fáj már, legalábbis remélem. :)
Remélem Boti gyomra hamarosan megedződik. Anyum is szűz, de nem érzékeny! :)

Timcike: akkor majd mindenképp fényképezd Atticyt a szuper úszógumiban, kiváncsi vagyok rá! De ne légy rám írígy a tenger miatt. ;) Mert itt azon kívül semmi sincs.. Nincs Auchan, meg Dm, meg Malom, semmi. :roll: Szóval én inkább azt választanám, és mennék strandra a tenger helyett! :wink:

Na, megyek vasalni kicsit...

Lilypie Maternity tickers


Hát nem tudom de többször néztem az auchanbe de sose láttuk de még a tescoban sem!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ági, látom, Brigi már felvilágosított! :D
Mi is elég sokáig adtuk az espumisant Bendének. De még most is néha szenved a kajákkal. :?
Én is szűz vagyok, ezért nagyon tudom sajnálni, mikor szenved.... :roll:

Ildi, milyen édes pofi Bence! :D

Mandula, Brigi, Noémi, látom jól sikerült a napotok! :D Fiúk jól bírták???? :D

Mogyó, alakulnak a fogacskák??? Remélem, már nem sokáig szenvedtek vele.....
Brigi, Daninak gratula a 4. foghoz!

Kriszta, hogy bírod 40C-ban a vasalást! Na most hős lettél a szememben..... :D Én itthon sem bírom, és csupa olyan ruhát igyekszem venni, amit nem kell vasalni.... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta és Manofalvi: köszönjük a dicséretet,nagyon aranyosak vagytok!

Kriszta: azért én irigyellek egy kicsit,én nagyon szeretem a meleget. még sosem jártam ott,de egyszer szívesen elmennék. Csak az a baj,hogy kedves párom nem üll repülőre mert fél. Hiába mondom,hogy a kamion is lehet olyan veszélyes mint a repülő,mert állandóan vezet és elég sűrűn elszundít a kormánynál.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Manó: Igen, szerintem a fiúk nagyon jól bírták! Dana mikor álmos volt aludt, őt nem zavarta semmi!
Bence is aludt, mikor itt voltak Adriék, ellenben Ádika nem volt erre hajlandó! :D De ennek ellenére, nagyon jó kisfiú volt, tök jól eljátszogatott! :wink:
Én szinte mindent vasalok, na jó, mostanában amit lehet, azt szépen összehajtom! De most is bent van a szekrényben egy hatalmas adag, de majd csak holnap, mára már kidolgoztam magam.

Kriszta: Vasalni ilyen melegben??? Mondjuk ha jól emlékszem van klímátok, nem?
Na én itt ha nagyon meleg van, akkor nem vasalok!
Vendég
 


Ildi, hát ha egyszer leküzdi párod a félelmét, és akkor eljuttok valami jó ki meleg helyre.... 8)

Brigi
, én már Krisztián pólóit vállfára terigetem, így nem kell vasalni :wink: , csak hajtogatni! :D
A fiúk akkor nagyon rendesek! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Ez jó ötlet!
Mondjuk nekem annyi szerencsém van, hogy Andrisnak olyanok a pólói, hogy ha nem vasalom sincs gond, és a szárítón is szépen megszárad! Én azt hiszem nem győzném válfával! :lol:
Vendég
 


Nekem is csak kb +5 vállfám van, és azokon gyorsan megszárad. :wink:
Már Bendének is vettem a tescoban 5 vállfát, és az ő pólóit is terigetem.... :D Meg ha a boltban lehet, akkor a vásárolt ruhához elhozom a vállfákat! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Én is el szoktam hozni a válfákat, ha lehet! Nekünk Bencus ruhái lógnak azon! Már az olyanok mint ing, öltönyke, stb. :lol:
Vendég
 


Na, hahó!
Bocsánat, sűrű napokon vagyunk túl.
Csütörtökön, ahogy itt voltak Brigiék, utána be kellett rohannunk a kórházba meglátogatni egy kedves barátunkat. Pénteken délelőtt séta Norriékkal, délután szundi /Anyának is :-)/, aztán Tesco, utána meg felugrottak Linácskáék, aztán már itt is volt az este. Szombaton délelőtt voltunk a Frankbenberger bográcspartiján, a zenebölcsin is részt vettünk, klassz volt, utána haza egy órára, aztán még egy randi. Van egy általános iskolás, nagyon szoros, jó barátnőm /Szilvi/, akivel együtt taliztunk egy Angliában élő barátnőnkkel. Neki egy 8 hónapos kislánya van. És képzeljétek Bálint kapott tőlük egy tündéri farmersapkát! Majd teszek képet! Mondjuk kell rá varrnom kötőt, mert leszereli! :-)))))))) Csak egy fél óránk volt, de jót dumáltunk, a gyerekek meg tetszettek egymásnak. Közben kezdett zuhogni az eső. Mikor alábbhagyott ők elmentek, mi meg Szilvivel úgy döntöttünk, mikor láttuk, h lehet, h még esik, h inkább hazadobom Helvéciára. Előtte még tankolás az Auchan-nál. Gyerekek!!! Úgy szakadt, h alig láttam!!! Az Auchan-nál vártunk egy kicsit, hátha alábbhagy, de csak nem. Mondom, csak el kell indulnunk, m nekem haza is kell érnem etetésre. Szépen lépésben haladtunk. Nem is volt semmi gond. Bálint is végigaludta az egészet. Elnyomta a légnyomásváltozás. Hazafelé is szakadt. Igazából a városban ijedtem meg, a nagy vizeknél, hogy nem tudok rajtuk átmenni. A Hullámnál vissza is kellett fordulnom, m láttam, h 1 Suzuki bent áll elakadva /nekünk is az van/. Remegett a lábam, mikor végre hazaértünk. Nem tudtam volna, h mit csináljak, ha tényleg elakadunk. / A Kicsi etetéséről már nem is beszélve. /


Próbálok mindenkinek reagálni, ha valami fontosat lefelejtenék, akkor kérdezzétek vagy jelezzétek már még egyszer, jó?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?