Új privát üzeneted érkezett!

Még mielőtt nyugovóra térnénk, egy kép Lilláról :D (Abszolút fórumozik velem. Most épp nincs itt, de többnyire itt ül mellettem, ő pötyögi be az emotikonokat, és folyton kérdezget :lol: )

Kép Mamiéknál Manccsal

Véda
Vendég
 


Véda köszi Én megláttam, apa egyből beéletette a kosárba így közös elhatározás, pedig ő nem az a fajta aki egyből rábólint... :lol:

Lilla nagyon édes


bartika jó étvágyat! :lol:
Vendég
 


Zöldicoca,
Éljeeeeeeen!!!!!! :D :D :D ezdefantasztikus jó hír! :lol:

Kisfóka,
kitartás! Tényleg ez a legnehezebb...(MenőManó a 41. héten volt hajlandó előjönni - miután dokibá amnio-t végzett, magyarul: megvizslatta a magzatvizet. Már minden bajom volt; a szülés kiírt napján ablakot pucoltam létrától, hátha.../kéretik nem utánozni :lol: /És csak előjött!!! :lol: ) Nagyon drukkolunk Nektek!!!

Üdv: Till

tillidian
 
 

 
 

Véda :P
Közelit nem tettem fel, de a babaszoba fotóknál látszott... igaz, nálam 2 verzió van... időjárás-függő és talán hangulat is :D De akkor holnap lefotózom és felteszem "nagyban".

Boni :P
Nagyon cuki Zsigi rucija!

Coca :P
Nagy gratula! De azért még várj azzal szerintem, hogy az összes fiú rucit eladd. Legalább még1 UH-n erősítsék meg!

Véda :P
Nagyon édes ez a kép Liluról!

Nekem is medela gépi mellszívóm van, igaz, én nem vettem, hanem a tesómtól "örököltem". Ettől függetlenül úgy döntöttem, hogy ha kell a kórházban, akkor inkább egy ottanit bérelek és a sajátot majd itthon használom, mert különben hogy oldom ott meg a sterilizálást? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:mert különben hogy oldom ott meg a sterilizálást? :shock:

a tejkonyhán lehet sterilizáltatni mellszívót.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldi,

Jaj, de jó! Gratulálok! Még egy kislány! Kezd kiegyenlítődni a nemek aránya :lol: Apa mit szól hozzá?

Boni,
nagyon szép a rucika. Nálunk is a párom választotta ki a befutó garnitúrát! :D
Holnap rakok fel én is a hazahozós ruciról képet.

Hétvégén mehetünk a komódért, már csak a csigás függesztékünk hiányzik. De , ha megérkezik végre , a szobáról is dobok fel képet.

Véda,

Lilu nagyon nagy lány!!!Igazi csini hölgyemény! Kb 8 évesnek néz ki sztem!
Nekem is kézi Avent van, persze öröklött....De örülök, hogy neked bejött. remélem, tudom majd használni.

Bartika,

A hányinger az nagyon jó jel! Tessék elviselni! Enni és rosszul lenni! El fog múlni! Jó étvágyat, gondolok ám rád! Nekem sem volt az első 13 hét egyszerű....

Az unokaöcsém nagyon megértő volt! Kitalálta, hogy ha már nem tudok focizni a nagy pocimtól, akkor tollasozzunk! Jó fej, nem?

Jó éjt!
Viri

Kép
viri8
 
 


Véda
nagyon édes szép kislány Lilla, (és a cica is nagyon jófej).
Zöldi
Gratulálok!! :lol: Milyen uh volt? 4D? Mi csak 20.-án megyünk újra, de megint csak a magánrendelőbe(ahol nem a legjobb a gép)
Boni
naggyon csinos lesz a kislegény!! :P
Kisfóka
kitartás!++++++++++++ nemsokára találkozhattok! :)
Tjuca
ha a majdnemmárbabás mamik közül senki nem kérte/kéri a mérleget, én szivesen elhoznám?! De akinek sürgősebb a dolog az elöl a világért sem venném el! :wink: Neked hogyhogy nem kell majd?

Kép
katica_75
 
 


Orsi :P
Milyen jó, hogy van nálam tapasztaltabb :lol:
Akkor ha kelleni fog, mégis behozatom Apával... a pakkom már így is hatalmas...

Viri :P
Kreatív unokaöcsi :lol:
Neked nem kő kemény éjszakánként a pocid?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

Nekem inkább éjszaka enged ki! De igazából az elmúlt hetekben, mióta ilyen gyönyörű idő van, nem is keményedett napközben sem. Azt hittem már nem is fog. Úgy látszik nálam tényleg a hidegfront hozta vissza!

Viri

Kép
viri8
 
 


Köszikösziköszíííííííí!

Hú, nekem annyira visszatért a hányingerem, hogy minden kaja után szenvedek. Nem tudok elaludni tőle. Nagyon pocsék! Nem gondoltam volna, hogy ilyenkor fog erősödni!
Dőlök vissza, mert nagyon nyonyó vagyok.

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

köszönöm a dicséreteket!

lányok én asszem nem netezek többet..mindig találok valami új babakocsit :twisted: döntésképtelen vagyok..

megteszitek nekem, hogy aki már megvette a kocsit képpel és meggyőzéssel együtt feltenné nekem vagy priviben elküldenéé? :oops:

Apa ma reggel felébredt és azt mondá: Jelenttkezz be 4Dre látni akarom a fiamat :wink: :lol: Nem ellenkezem!
Vendég
 


A lámpa! :lol:

Kép
Vendég
 


Boniko :D
azt azért írd meg hogy kb. mekkora összegig akarsz babakocsit venni.

mert pl. én az enyémet imádom és most szerintemez a legpraktikusabb a piacon... de ezek az én igényeim.
amúgy BebeConfort Streety
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya köszi :lol:

az árat már enm írom bár ne 200000legyen.. nekem rendkívüli érzékem van ahhoz, hogy beletrafáljak azokba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A termék bekerült a szavazókosaramba :lol:
Vendég
 


Röff!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tillidian!
Köszi szépen! :D Ablakot azért már nem pucolok :D , de délután takarítgatok!

Bartika!
Neked is köszi. Apával én kimerek mozdulni, városba egyedül már csak akkor megyek, ha tényleg muszáj!

Véda!
Gyönyörű kislányod van!!!!! :D

Viri!
Tényleg jó fej az unokaöcséd! :lol:

Fanni!
Én is összekészítem a mellszívót és ha kell férjem behozza, mert csak jobb a saját!

Zöldi!
Férjednek elárultad, hogy te már tudod Bucinudli nemét?

Boni!
Ez a mi babakocsink! Pierre Cardin. 3 fokozatban dönthető, hordozó+lábzsák+esővédő van hozzá. így volt 65ezer ft!
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóki! Apa még nem tud semmit!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Áh, szóval meglepetés lesz? :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Coca :P
Hogy vagy?
Ne már, hogy bírtad ki, hogy nem mondtad el? :shock:

Boni :P
Aranyos a lámpa. Mi végül nem tettük fel, amit vettünk, mert kevés lett volna a fény. Maradt az eredeti és ráaggattuk a lelógó repcsiket. Elég furi lett :D
Azt hiszem, az ikerkocsink nem érdekel :wink: úgyhogy nem teszem fel. Ja, erről jut eszembe, hogy ígértem a rucikat. Megyek fotózni és felteszem.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fóka köszi :lol:

FAnni majd a következő körben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


MEGYÜNK ESTE 19.40KOR 4D UHra !!!!!!!!jippijé
Vendég
 


Fanni :P
Igen, láttam a vállfán a kiságyra akasztva, de én vaksi vagyok :roll: Köszi, hogy felteszed nagyban!

No, én is rakom, amit ígértem:

Kép Csabi fekhelye a nappaliban

Kép Néhány plüssmaci még hiányzik

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 172.33.jpg[/img] Csabi fekhelye a gyerekszobában

Kép Közelebbről 1

Kép Közelebbről 2

Kép hazahozós ruci 1

Kép hazahozós ruci 2

Kép Ebben szülök

Remélem, nem velünk lesz tele az oldal :oops:

Véda
Vendég
 


No, egy nem sikerült. Még egyszer:

Kép Csabi fekhelye a gyerekszobában

Itt jól látszik, hogyan oldottuk meg az éjjeli felkelés-szoptatás problematikáját :lol:

Véda
Vendég
 


Véda de jóóóóóóóóóóóóóóóóóó a rucik szépek a kép gyönyörű, az elgondolás frappáns.......
Vendég
 


Véda!
Nagyon jók a képek, tetszik a felkelés-szoptatás megoldás! 8)

Gréta hazahozós ruhája:
Kép

Nem tudok szépen fényképezni! :oops:
Ez a rossz idős variáció. Ha jó idő lesz, akkor kiskabát nem lesz, csak vékony pléd!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda :P
Minden nagyon szépséges!

Kisfóka :P
Nagyon édes!

Íme a mi két variációnk:
Kép
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Nagyon nagyon cukik a ruhák! Annyira tetszik, hogy egyformák! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Imádnivalók a rucik... lehet még egy rövidujjasat kiválasztok én is... bár ez elég vékonyka a hazaút meg 15 perc kb....
Vendég
 


Fanni! Szarul! Gyomorgörcs. Nem folyamatos, de amint eszem/iszom, azonnal. És hányinger. Folyamatosan szinte.

Jujjjjj, nemsokára megtöltitek a rucikat! De jóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfóka :P
Pedig a hazahozós rucijukon kívül szerintem nincs is nekik egyforma... na jó, ugyanolyan mind, csak színben 2 féle :wink:

Boni :P
Szerintem max. felhajtod az ujját, ha nagyon meleg van, de ha vékony amúgy, akkor felesleges a rövid ujjú... nem?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni lehet ..... igazad van! ....

olyan gyomorsavam van hogy csak na... :twisted:
Vendég
 


Zöldi,

Vajon mit kaphattál be, ami ennyire ledönt a lábikádról? Elég hosszan elhúzódik és még mellé a hányinger is! :shock: Jobbulást!

Lányok,

nagyon csinik a hazahozós rucik. Én is rakok a miénkről képet! Azt hiszem nekünk is el kellene gondolkodni egy B verzióban, ami kicsit könnyebb viselet!

Ma megvettem életem első szoptatós melltartóját. De ez egy szörnyű darab!!Kb 5-öt próbáltam fel! Nekem úgy tűnik ezeket csak garbóval lehet hordani :shock: Ezt nem lehet felvenni egy egyszerűen dekoltált felsővel (pedig nincsenek cicikidobós felsőim)! Van egyáltalán olyan márka, ami nem csak nyakig beöltözve hordható?

Kép

Kép
viri8
 
 


Véda,

Nagyon szupi és praktikus Csabika lakhelye! Látszik, hogy már ott van neked Lilu! Nagyon tetszik az éjszakai szopizóhely! :lol:

Kép
viri8
 
 


Fius csajok! 10.000.- ért villámáron elvihető! Most 2400-on áll a licit és 6 óra múlva lejár. Nem izgul rá valaki?
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=72334401

Viri! Majd csak távozik!
Ti cuccaitok is édesek nagyon! Max nem adod rájuk a felsőt.

Kép
zölddisznó
 
 


Boniko

a mi babakocsink ilyen:
nagyon szeretem, mi 6 hónapig ki tudtuk használni a merev mózest, a hordozót még most is használjuk az autóban.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =4&whid=25

Olyan jó itt nosztalgiázni, nézegetni a babaszoba képeket, gyönyörű rend van, kisruhák élére hajtva :D
nálunk meg akkora a csatatér mindig Olivér szobájában, hogy moccanni nem lehet :D

Kép
zsuzsi73
 
 


ZSuzsoi köszi :lol: eddig ez volt a favorit csak az ára miatt gondolkodom :oops:

ccsajok én biza lecsaptam eme ajánlatra ahol egy db ruci 90,90 ft :lol:

de többet má nem vezsek, majd a 9.hónap után :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zöldi! Gratula és jobbulást!!!!!

Csajok! Annyira szép babarucikat raktok fel és Véda, te meg gyönyörű Csabi szobát, hogy teljesen elérzékenyültem.

Boni! Hajrá 4D! Nagyon várom a képet a kisfiatokról :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna köszi

amint hazaértünk és a mi ZSebink meg is mutatja magát teszek fel képet :lol:
Vendég
 


Boni! Ok. Várom nagyon :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boniko

kicsit drága, de van egy merev mózes, hordozó, a sportkocsit 3 éves koráig lehet használni, van pelenkázó táska, ami amúgy 12900 ft.
és ha valami olcsóbbat vettem volna, a végére ennyibe került volna, mert akkor külön hordozót kell venni, meg külön táskát, meg egykisebb sportkocsit is esetleg. Ezzel végig kihúzom.

Kép
zsuzsi73
 
 


Lányok :P
Mindenkinek nagyon köszönöm a dícséretet!!! Pedig igazából ez még Lilu szobája, ami majd valamikor le lesz választva 2 kicsire. Ezért is van 2 ablak, 2 radiátor, 2 lámpa... Így nem is túl fiúsak a falak sem- sőt, de ezt egyszer már írtam. Csabit valószínűleg az első hónapokban ez nem nagyon fogja zavarni :wink:

Fanni :P Viri :P Kisfóka :P
Hazahozós rucik nagyon szépek!!! Mind nagyon tetszik :D

Hanna :P
Hamarosan még jobban elérzékenyülsz, ha meglátod majd a friss Gréti fotókat :D Igaz, Kisfóka?

Zöldi :P
Most már tényleg jobbulást!!!
(Itt a mellszívó, már összeszereltem :oops: Lillus pedig kipróbálta magán, de nem jött tejcsi a cicijéből :lol: )

Boni :P
Apának nagyon jó ötletei vannak!!! Várjuk a beszámolódat!!!

Véda
Vendég
 


Véda! Az tuti! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda!
:lol: így van! Jaj, nagyon aranyos lehet Lilu! Kis tündér!

Viri!
Tetszenek a ruhák! :D A szoptatós melltartók tényleg elég furák, az enyém is, sehogyse áll, de ez van...

Zöldi!
Gyomorgörcs mondjon le!

Boni!
Drukk az uh-hoz! Várjuk a képeket! :wink:

Fanni!
:D A ruhákra!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda,

nagyon aranyos a lányod! :lol:

Kisfóka,

Reméltem, hogy azt írod majd, rossz fajtát vettem a szoptatós melltartóból :? Háát, akkor ez van!

Boni,

Nagyon várom a kis Zsigi képét! Olyan régen került fel az oldalra uh kép! Többet is rakj majd fel!

Fanni,

veled minden ok? Furi, hogy nem írtál délután! Nem is gratuláltam a 33. héthez! Mindjárt 34! Hogy repülnek a hetek! Gratula!

Kép
viri8
 
 


Nagyon helyesek a hazahozósrucik!!!! :lol: Olyan jó lenne már babucit is látni vmelyikben, :wink: de nem sürgetek én senkit! :D

Boni
alig várom a képeidet!! én ezt a kocsit néztem ki:
http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... ts_id=2837
gyakorlott mamiktól kérdezném hogy lehet esetleg valami hibaforrás benne? :shock:

Kép
katica_75
 
 


Viri :P
Nagyon csinik lesznek a lányok a hazahozós ruciban :D
Aranyos vagy, minden OK, csak itt volt Anyukám vasalni. Már minden 50-56-os ruci ki van vasalva, néhány 62-es is, meg az összes tetrapelenka, lepedő, takaró, törölköző, hordozókendő, meg már nem is emlékszem, de nagyon sokminden.
Oh, hát köszönöm a gratut. Lényegében mi már tényleg minden betöltött héthez gratulálhatunk egymásnak :lol: Csillagszemű dokink a 34. hét betöltését céloztatta meg velem anno, úgyhogy mindkettőnkkel elégedett lesz :wink:
Azért egyszer ugorj be a Brendonba, ott van egész szexi szoptatós melltartó is... csak nem az én méretemben...
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... omelltarto
Nem állítom, hogy olcsók... de egész sokféle van.

Coca :(
Sajnálom, de akkor bizony a diéta ideje is eljött :?

Hanna :P
Nemsokára Te is mehetsz vásárolni :wink: Csak még derítsük ki, hány főre :wink:

Boni :P
Remélem hamarosan jössz a képekkel!
Hová mentetek végül?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Bocsi hogy ilyen nagyban tettem fel... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni! Gyönyörűűűűűűűűűű!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én is mutatok valamit:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni!
Nagggggyooooon édes! Látom megmutatta szépen férfiasságát! :lol:

Hanna!
Gratulálok! Látom nem bírtad ki, hogy ne nézzétek meg hány kis Hanna van a pocidban! :lol: Én se bírtam volna ki! :roll: Nagyon örülök Nektek! No, de akkor hányan is vagytok? :oops: Egy babát látok, ha még a látásom jó!

Kép
Kép
kisfóka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: