Új privát üzeneted érkezett!

Hát ők lepődtek meg nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi! Igyekszem nem sokat dolgozni, de amit muszáj azt muszáj! Amugy én juli 14-től -18- ig leszek szabcsin! Majd akkor pihikézek!

Szöszke! azért én reménykeden meg szurkolok neked, hogy mikor majd szülni mégy / remélem hamarosan/ akkor majd nem jön be a dokid számitása, hogy nagyon nehéz lesz! Szoval én már elöre csuriban vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


megy a nyuszi, csibe, cica, kisliba kép! Kép Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:23-kor.
Vendég
 

 
 

Zsu
ez nagyon jó sztori!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: menten bepisilek a röhögéstől!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hát jól sikerült a meglepi az bizti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nócika
akkor már nem sok van addig. Kitartás. Mentek valamerre nyaralni?
Vendég
 


Nagyon cukimukik a kicsike állatkák :lol: :lol: :lol: :lol:

Meg tudnám zabálni őket :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nnnnna most mi van? Zsu! Szöszke! hol vagytok??????? :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: magamban írogatok?
Vendég
 


jaaa itt vagy! akkor jó, már megiedtem.

Igen nagyon édik.
Majd holnap megyek megnézni mekkorát nőttek. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi! Nem tudom, mert lehet apácskának akkor jön be egy nagy melo! Szoval várunk, ha nem lesz munka akkor valami last minute utat választunk vagy egy laza kiruccanás a balcsin! Nagyon kis fainak az állatok! nekem a kis kormi tetszik a legjobban! Az én kis pöcsösöm is ilyen csöpp volt mikor hozzánk került!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzska! Laptetűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Igen. Gondoltam, hgoy neked a cicus lesz a kedvenced. VAn neki tesója is, csak márnem volt hely a telómon. :lol: :lol: az is fekete, csak van benne egy kis fehér is.
Jó az a Balcsi is, a lényeg, hgoy pihenjetek,és babát gyártsatok! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Mi nem megyünk csak egy hétvégére Tőserdőre Kecskemét mellé. Nővéremékkel. De jó lez az nekünk. :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Nócika!
Bozony ám, már a második sorozatban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már a zárást csinálom, mindjárt megyek haza :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De jó Zsu!
Tényleg laptetűűűű! És mire megnéztem, hgoy már a 2. addigara te is írtad!
Csak legyen eredményes ez a laptetűűűű!
Vendég
 


Bízom bízom.... na én elköszöntem, otthonról jelentkezem,most kikapcs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi! Nektek is bizti jó lesz Tőserdön! Hallottam már róla, de még nem jártam ott! De az bizti jó lesz kis kikapcsolodás és nem kell más!

Zsuzska! Lassan de biztosan meg lesz az erdménye a sok leptetünek!!!!

Csajok én is megyek zuhikázni és elteszem magam holnapra! De holnap megint megprobálok jönni! Jó éjt mindenkinek! Pusszcsó mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Puszi Zsu!

szöszke sincs már, Nócika is megy, én is megyek.

Puszi nektek is!

Majd holnap megpróbálok jönni én is.

Jó éjt!

Kép
Vendég
 


jó reggelt Mindenkinek!

[img]http://babad11.kepeslap.com/images/20107/J%F31_thumb.gif
[/img]

kb ilyen reggelem van Kép

Esik az eső, ezen az emúgy is sz-r napon.
Zaklatott lettem, mert rájöttem, hogy kihagytam a férjem nevét arról a szalagról, amit a húgom halálának évfordulójára csináltattam, ami ma van. Nagyon bánt. Nem tudom most mit csináljak.
Bocsi, hogy már korán reggel panaszkodok, de muszáj volt kiirni magamból. :roll: :roll:

Tegnap estére beharangoztak nálunk egy kiadós jégesőt, de szerencsére nem lett belőle semmi. Pedig a15 km-re levő falut letartolta. :cry: :cry:

Nálatok is esik? Itt már tegnap este óta. :evil: :evil: :evil:

Szöszke
Szorítok mára! Ügyes legyél! :roll: :roll: :lol: :lol: Aztán gyere, és írd meg hogy sikerült!

Bridget
Remélem párod már jobban van, a leégés után. :lol: :lol:
Felraktad a kedvenc játékodat. A mahjongot én is nagyon szeretem. Egyetértek veled, hogy jó játék. :lol: :lol:
Úgy emlékszem ma te is suliba mégy. Neked kitartást az órákhoz!
:lol: :lol:

Zsu, Nócika
Ti szokás szerint dolgoztok! Nektek jó munkát kívánok! :lol: :lol: Várunk benneteket!

MIndenkinek sokkkal de sokkal jobb napot kívánok, mint az enyém. :lol: :lol:

Majd lehet, hogy csak este jövök, mert a Drága éjszakás lesz, és nappal lehet, hogy igényt tart a gépre. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Puszi!
Vendég
 


És még a képemet sem rakta fel. :evil: :evil: :evil: Na majd talán most.
Kép
Vendég
 


És még a képemet sem rakta fel. :evil: :evil: :evil: Na majd talán most.
Kép
Vendég
 


de most aztán kétszer is berakta!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát nekem ma úgy tűnik nem jön össze semmi olyan egyszerűen. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Oké! Abbahagyom! Bocsi! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na szolval itt lennek jooo reggelt cshajok :lol:
Kép
Voltam suliba es minnya megyek az akuposhoz 8) Ugyhogy ha tok most megirom a valaszt ha nem akkor most elolvasok jegyzetelek es mikor hazajottem irok :wink: Lattam jot kacaraztatok ember leegesen es hogy most melyik pozban is fogjuk csinalni :lol: :lol: :lol: En meg reggel is vihogtam rajta :lol: :lol: :lol: tenyleg megprobalom lefotozni :lol: :lol: :lol:


Pendi
En is remelem bejon :roll:
[quote]J írta:ól fenn van a hőd! Remélem ez jót jelent!

Hat igen elmeletben az jo :roll: De en akkor fogok izgulni maj ha mar nem jon meg :roll: :oops:
[quote]D írta:e iyenkor az jut eszembe, hogy ne panaszkodjak a kilók miatt.....de ha egyszer úgy szeretem!

Haaat igen azt mondjak valamit valamiert :lol: :lol: :lol: Nalam a nyuszis kep vitte a palmat 8) Tőserdön?! Ott mi van segits mer en ngyon nem vgyok kepben :roll: :oops:

Zsu
En probaltam volna apolni de 1 mindene fajt na meg 18oras nap utan meg is ertem,hogy faradt :roll:
[quote]S írta:zöszke!
Rakj a kávéba valami kis hashajtót, aztánmajd leszoik a veled való ávéról

Na asszem nalatok se szivesen kavezok majd :lol: :lol: :lol:

Szoszke
En is akarok venni valami szep fehernemut de itt nincs en meretem ezert majd otthon :roll: :oops: Fuzom pedig 1van...pedig naon szeretem szerintem tok csini :D

Noci
[quote]B írta:ridget: Naon állat a höd!!!!!Remélem ez aztán már tényleg a TE-A Ti hónapotok lessz!!!

Ugy legyen 8) :lol: es koszi :D Hianyzol am es varunk vissza :mrgreen: A korai keles meg monnyon le :evil: :evil: :evil: Remelem a nagymelo elobb vgy kesobb jon es eltudtok menni valamerre a szabidon :wink: 8) Ratokfer :wink: Nekem 3laptetum volt egyhuzamban Zsu elott :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na a helyzet az,hogy reggel suli elott nem volt bnet :? suli utan meg annyi idom nem volt,hogy befejezzem az iromanyom de mar elkezdtem ugyhogy felbehagyva elmentem az akuposhoz 8) Most jottem haza es vegre megirtam de kozben latom pendi is itt jart :lol:

Pendi
Sziaaa :D Hat nem irigyellek szerintem csinaltass uj szalagot az megvan pikk-pakk :roll: es oszinte reszvetem :cry:
Az eso itt most kezdett ra csak nem 7hataron at lato kis kukucskalod van :?: :shock: :? :lol:

Szal a akupunkon tok erdekes volt :shock: Eloszor leultunk es vgy 40percen keresztulbeszeltunk...elmondtam mi van mit allapitottak meg...aztan o elkerte a kezem,hogy megnezze a pulzusom :shock: (olvastam,hogy az az alap amivel kezdik de mire odaertem ki is ment a fejembol :oops: de mikor nezte a pulzusom egybol beugrott :wink: meg jo,hogy ennyit olvastam rola mielott elmentem :shock: 8) )aztan kinyujtatta a nyelvem :shock: a periodomrol kerdezett :roll: .....aztan azt mondta,hogy szoktam-e neha szedulni :shock: mondom igen :roll: azt mondja szerinte hamar felkapom a vizet es sokat idegeskedek :shock: Azt mondta nem jo mert ngyon fontos a nyugalom es a stressz ngyon karos babaprojeck teren :? :roll: Mondtam neki sokat jarok pisilni :oops: ejszaka akar 2szer is felkelek :oops: Azt mondja ez jo es ngyon fontos informacio mert ezek szerint gond van a vesemmel :shock: mondom neki igen mar 14eves korom ota :roll: bar mostanaban panaszmentes vgyok :roll: Azt mondta ok nem ugy gyogyitanak,hogy ami gyenge beteg arra adni gyogyszert... :arrow: hanem pl a vese az tok kihat a petefeszekre...es probaljak az egesz testem egyensulyba hozni azaz a vesemre kezelni a stresszre ilyenek mert ezek okozzak a petefeszek "bajat" es ha azt helyreallitjak akkor maga a "beteg resz"(jelen esetben a petefeszkem)is regeneralodik :D A nyelvembol azt latta a doki,hogy nincs energiam :shock: Ugyhogy azt is adnak majd 8) es azt mondta amugy ngyon is egeszseges vgyok :D es babateren sincs semmi veszve :!: Azt mondta sok betege van ugyanezzel a problemaval nala es en meg az igen magas eselyesek koze tartozom :mrgreen: Szal hat roviden ennyi...aztan bementunk a helysegbe ahol elobb masszazst adott pontokra :arrow: aztan jott a akupunk-t :? hat nem volt egy kellemes erzes de nem fajt :) aztan meg felmelegitettek a tuket fustolovel :shock: Legkozelebb kapok kinai gyogyszert amit napi 2szer kell innom es hozzajuk heti 2-3szor megyek 8) Mondtam nekik megyek haza :roll: es mondtak,hogy ha van otthon kinai akupos akkor o ir egy levelet kinaiul es vigyem el neki es akkor tudjak mit kell alkalmazni :roll: mert nem szeretnem ha itt maskent kezelnek aztan otthon megint maskent :lol: Kicsit draga mulatsag de a bebi mindent meger :!: :!: :!: :D Azt meg nem is mondtam nektek mikor meseltem paromnak,hogy megyek ...furan nezett ram :roll: kerdezte miert megyek :?: mondom lehet,hogy megtudjak erositeni a petefeszkem vgy valami :roll: ember mosolyok :evil: mondja hogy ezek nem bizonyitott dolgok :idea: es ha a gyogyszer nem hasznal... :? mondom neki figyelj ide :roll: mivel a dokik nem segitenek valamit tennem kell es valamiben biznom kell...mert csak ugy nem nyugodhatok bele,hogy hat ez van nem lehet semmit tenni :evil: mert ha en nem hiszek valamiben akkor ki fog :evil: Aztan azt mondta ok :roll: Bar o ezek szerint nem hiszi,hogy az en esetemben lehet segiteni :? En azert is megmutatom neki mikor majd foghatja a siro fiat :lol: :lol: :lol: Majd megkerdem tole naah honnan jott ez a gyerek :lol: :lol: :lol:
Mindenesetre kicsit furi es meg en sem hiszek benne annyira hisz eloszor voltam :roll: de a lenyeg ebben nem kell higgyek mert a gyogyok majd meg a szurkalasok eredmenyre vezetnek igyis ugyis 8) es a hitem meg csak egyre fog noni :roll: :wink: Hat ennyi cshajok :D Jah es a mai hom:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 24000_.png
Atrakta a vizszintes vonalam egy tizeddel feljebb :shock:
Zsu jelentest kerek 8) (Azigazsag az,hogy en is kitom am ertekelni de olyan jo hallani :lol: :lol: :lol: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy este már nem jöttem, de képtelen voltam nyitva tartani a szemeimet :cry: :cry: :cry: :cry:

Mindjárt vissza olvasok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na most irtam megint egy csomot es eltunt de azert mert beraktam valami kepet...ilet meg nem is lattam :evil:
Szal az eso esik es epp egy Kép szambazott at a szoban,hogy en,hogy utalom oketKépMost meg a plafonon maszik :twisted: kihuzza meg a gyufat :x Na szal epp irni akartam milyen jo kedvem van :D erre bongeszes kozben ratalaltam egy klippre ami szerintem annyira szivbemaro :cry: ,hogy itt bogtem mint a marhak :lol: :? Jelentem pok kinyirva leugrott a plafonrol azt meg mar nem hagyom,hogy a gadrobba bemenjen :evil: :lol: Szal a klippet vegig kell nezni mert csak a vegen derul ki mi is a lenyeg :wink: de aztan ne sirjatok :!: :!: :!:
http://jp.youtube.com/watch?v=k7HxBP5JFQQ

Pendi
Kuldok egy kis napsutest Kép

Zsu
Kép Kép

Noci
Kép

Szoszke
Kép Kép

Kata+Melus
Kép

Mindenkinek:
Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jajj CSajok!
Megoldódott a szalagos dolgom. Bementem, és még nem írták meg. Tehát lehetett még javítani. Megkönnyebbültem. Olyna nagyon bántott, hogy pont a Drágámat hagytam le. Iszonytosan szégyeltem magam. :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:
Pláne, hogy amúgy is sz.r ez a nap, és még ilyenekkel aggasztom magam! de szerencsére megoldódott. :lol:

Bridget
Köszönöm a részvétet! :roll:
A helyzet az, hogy nem akarok beszélni róla, de sajna mindig ott jár az agyam. Bocsi ezért mindenkinek! de ha kiírom, akkor egy kicsit jobb. :roll: :roll: :roll: :roll: De nem akarlak benneteket ilyennel zaklatni. még egyszer bocsi. :roll: :roll: :roll: :roll:


Tőserdő Kecskeméttől nem megssze van. Igazán pontosan én sem tudom, mert nem voltam még ott. Sógorom rokonainak van ott nyaralójuk. Oda megyünk. Van talán strand, meg horgászat. Meg lehet kirándulni. Ennyi. De jó lesz az! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát persze,hogy jót mulattunk a párodon! :lol: :lol: :lol: Te is ezt tetted volna, meg tetted is. :lol: :lol: :lol: Ritkán ég le az ember tenisz közben. de remélem hamar rendbe jön! :lol: :lol: :lol:

Nagyon jól leírtad az akupunturás történetedet. Érdekes és jó lehetett. Irigyellek érte! Biztos vagyok benne, hogy hamarosan lesz eredménye. :roll: :roll: :lol: :lol:
az biztos, hogy hátrány nem lesz, mert ennek nincs mellékhatása, mint a gyógyoknak, meg csupa hozzáértő ember csinálja. Még soha nem hallottam olyat, hogy masszőr, vagy akupunktúrás félrekezelt volna valakit. Bezzeg orvos... :roll: :roll: :roll:

[quote]m írta:ondja szerinte hamar felkapom a vizet es sokat idegeskedek

Tessék megnyugodni! nemjó, hogy ideges vagy! Látod, az akupontos is megmondta! :lol: :roll:

[quote]p írta:robaljak az egesz testem egyensulyba hozni

Ez nagyon érdekes dolog! de biztosan így van. Az ember teste csupa összefüggés.
Ezt a nyelv dolgot már máshol is hallottam. Nekem a talpmasszőr nézte egyszer, és állítólag arról is sokmindent meg tudnak állapítani. :roll: :roll: :roll:

[quote]e írta:s azt mondta amugy ngyon is egeszseges vgyok

Ez jó. Mindazok után, hogy elmondta, baj van a veséddel, meg a petefészkeddel, meg fáradt vagy, meg ilyenek. De akkor ez azt jelenti, hogy nagy baj nincs. Szerencsére. És mindenre tudnak valami megoldást! :lol: :lol: :lol:

[quote]e írta:n meg az igen magas eselyesek koze tartozom

ez nagoyn jó hír!Megérte elmenni.

Milyen rendes tőlük, hgoy így figyelnek rád. Mármint arra gondolok, hogy még levelet is írnak, hgo ybiztosan a megfelelő kezeléseket kapd! TÉnyleg megérte oda menni! :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote]m írta:ert ha en nem hiszek valamiben akkor ki fog

Teljesen igazad van. Ez elsősorban neked fontos, miattad van. Neki legfeljebb támogatnia kell ebben. De az már jó, hogy nem akart lebeszélni, meg hátráltatni. Ne is hagyd magad! :roll: :roll:

[quote]E írta:n azert is megmutatom neki mikor majd foghatja a siro fiat

ez nagyon szép volt! Ne csináld, mindjárt elérzékenyülök!

[quote]e írta:s a hitem meg csak egyre fog noni

És azt hiszem, ez a legfontosabb!!! :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Én nagyon kívánom, hogy mielőbb eredményes legyen kezelésed!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És mindig számolj be, a következő kezelésről. Érdekes téma ez. Engem legalábbis nagyon érdekel, mert én hiszek benne. Drukkolok!!! +++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Én nem látom a vizszintes vonalat a hődön, csak a függőlegeset! :roll: :roll: :shock: :shock:
fujjj!!! apóktól én is félek!!! Én a hős!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én most nem nézem meg a klippet, mert így is eléggé bőgős hangulatom van. Majd máskor!

[quote]P írta:endi
Kuldok egy kis napsutest

Puszi érte!!!! Ránk fér!!

Szia Zsu! :lol: :lol: :lol:

Bocsi Lányok!
Most mennem kell!

Puszi!
SZép napot!
Vendég
 


Pendi Drága!
Szerintem ne bánkódr azon, hogy lehagytad a férjed nevéd. A hugod úgyis tudja, hogy ő is gondol Rá, vagy ha gyorsan megvan, akkor csináltass egy másikat!!!! Kitartást Neked a mai naphoz :wink:
És gyere panaszkodni csak nyugodtan :wink: :wink: :wink: :wink:
Mégegyszer részvétem :cry: :cry: :cry:

Bridg!Ígérem, hogy ha nálunk kávézol, kedvedért kihagyon majd a hashajtót,jó :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Pendi kocce....ngyon mindenert Kép

u.i.:
Ember golfozik :lol: nem tenisz de nem baj :wink:
Szomorkas meg ne legyel bar ismerem az erzest :roll: ((((oleles))))
A klippet meg csak holnap nezd meg szerelmetes es en elsore is sirtam rajta :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg drága!
Annyira örülök,hogy sikeres volt már az első kezelésed :lol: :lol: :lol: :lol: És az meg, hogy majd levelet is ír, hogy itthon is rendes kezelést kapjál, az meg páratlan szerintem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

És hátha az akupos segítségével beköltözik a kis albérlőd a megfelelő helyre :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jajjjjjjjjjjj, majdnem lemaradt az időjáásjelentés?
Itt hajnal félkettő óta esik és szakad felváltva, de legalább kellenes odakint a levegő, kb. 20-23 fok lehet kint :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most éppen nem esik :!: :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="bridget0801"]
írta:
bridget0801Zsu jelentest kerek 8) (Azigazsag az,hogy en is kitom am ertekelni de olyan jo hallani :lol: :lol: :lol: )


Na igen, énis nagyon szeretem hallani, hogy milyen szép is a hőm :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval amúgy tényleg nagyon szépen alakul, csak maradjon is ott a helyén!!!!! És a végén tényleg ott lesz az a pici babui a pocidban :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En is ugy ojujok :mrgreen:
Zsu hommel mi zu? :shock:
a pocaklakom meg jon 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


na eldugulok, mert velem lesz teli az oldal :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát milyen lenne: dönölűszégesz :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah mar latom irtad :lol: te lattad a vizszintes vonalamat,hogy valtozott :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu Kép Most meg otthon vgy?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok megvan az uj idopont :!: :!: :!: Juli.2-an megyek :mrgreen: Kép
Itt fogtam fel orat a telot :evil: remelem nem cseszi el a no a foglalasom mer akkor lesz irgum burgum :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Igen, feltűnt, hogy nem ott van, ahol eddig volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már nagyon várom, hogy itthon legyél :lol: :lol: :lol: :lol:

Otthon :?: :?: :?: :?: Dehogy is, ma kilencre kellett jönnöm :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En is ugy varom :lol: :mrgreen: Hat amikor itt vgyok akkor azt mondom megyek haza...amikor meg ott vgyok es jovok vissza akkor is azt mondom,hogy megyek haza :lol: :lol: :lol:

Jah csak aze mert nem lattalak msn-en :roll: Minnya csinalom a vacsit 8) ma ehes vgyok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mar latlak 8) :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szóval vacsit készítesz??? És mi lesz a mai menü????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tyu nem most de 1oran belul :roll:
Ez megint csak Bridget kaja mer neve nincs :lol: :oops: Szal a sutoben vajban megparolom a csirkemell csikokat(megfuszerezve)Aztan meg hozzarakom a sok zoldseget(brokkoli,karfiol,zoldbab,gomba,paprika,uj hagyma,sparga es egy kis krumpli) :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah aztan meg gyumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hű, z nagyon jól hangzik.... kezd korogni a gyomom rendesen.... a boltban a párom kolléái elfelejtették már két napja lehozni a menzáól a kajánkat és most nincs ebédünk :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ejha pedig az ebed fontos :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na igen, dehát most lesz Abonett kenyér magában...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fuuj azt de nem szeretem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát most csak ez van nálam.... jobb,mint a semmi :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lehet, hogy otthon csinálok tejben sült mustáros-sonkás- sajtos husit :lol: :lol: :lol:
Egy kis zöldkörettel :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez csak neked:
Kép
Na mentem kesziteni a vacsit mer a vegen itt se lesz :shock: :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?