Új privát üzeneted érkezett!

Jelentem ajövö heti ebédem is kint van belőlem!!!!!!
Benó ez a keserű só , tényleg keserű, olvasd el az 1 óra utáni hsz-jeimet!!!!!!Már majdnem sírtam minden kortynál, végül is két korty itt rohad a pohárba de megegyeztünk királyfival, mivel a fél csészénél már futottam , ez meg fog maradni!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska! Minden tiszteletem a Tiéd! Látom, Te már kitanulmányoztad a ciszta témát november óta! :( Próbálj meg pihenni, azt a két kortyot meg hagyd a fenébe!

Kép
szilzi
 
 

 
 

Szilvi ! Szundiztam is egyet! Legalább nem éreztem addig a rohadt vihart a beleimben!

Kép
muzsuzska
 
 


Az jó, hogy legalább tudtál aludni! Már nyugalom van a hassdban? Vagy még tart?

Kép
szilzi
 
 


Meggyüttem!!!!!! :D
Még tart! De párom hozott a boltból pihe puha wc papírt! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi! Hát olvasom,hogy szenvedsz ettől a hashajtótól alaposan.
flóra 11
 
 


Flóra ne akarj ilyent!


Én minden buzinak adnék belőle és lehet hogy leszoknának a saját neműkről!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon durva vagy Zsuzska! :D

Kép
szilzi
 
 


Na, már megint telefonom volt. Ma nem hagynak békén! :evil:
flóra 11
 
 


Flóra, mit telefonáltál?

Kép
szilzi
 
 


Akar a fene! De most mit csináljak Úgy néz ki be kell járnom ugyanazt az utat,mint neked.
flóra 11
 
 


Hát azt,hogy másik dokihoz csak úgy tudok menni, ha ettől teljesen kijelentkezem. Másik addig meg sem vizsgál,mivel nálunk országos szinten számítógépes módszer van, és mindenkinek csak egy dokija lehet. Magánhoz mehetek esetleg, azt még nem tudom, de csak megvizsgál, viszont semmilyen papírt,leletet nem ad. Nem adhat,mert akkor az már bekerül az adattárba ésott meg kiütközik, hogy más a dokim.
flóra 11
 
 


Már megint telefon.
flóra 11
 
 


Közben meg az oldalis ledobott.
Most csak a párom telefonált, hogy melegítsem a kaját,nemsokára itthon van.
flóra 11
 
 


Flóra taposom az utat neked! de neked lehet hogy szét fog pukkadni!

Boccs Szilvi ha durva voltam!

Kép
muzsuzska
 
 


De közben a biztosítós csaj is bejelentkezett, hogy jön hozzám. A fiam biztosítása lejár és megkapja a célösszeget. Érdekes, hogy már most lejár neki,hiszen csak decemberben lesz 18 és 18 éves koráig van biztosítva. Na,mindegy, én már semmin sem lepődöm meg.
flóra 11
 
 


én nem ehetek!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


és holnap se, bár holnap nem leszek éhes se!
Majd pénteken kapok leveskét!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon remélem, hogy ad a dokim megint egy szurit és attól megjön. Egyébként nem értem igazán,mert először azt mondta, hogy domináns follikulusz (ez a tüsző nem?) Aztán meg hogy 28mm-es ciszta. Tehát szerintem is ez kipattanásra váró tüsző. Ha kipattan, akkor pedig ebből még lehet akár baba is nem?
Viszont akkor mitól van a tej a mellemben? Rejtély.
flóra 11
 
 


Nem biztos, hogy tej! Írtam hogy a doki megnyomkodta nekem is nem folyik belőle valami mert olyan hormonzavar is lehet!

Kép
muzsuzska
 
 


Két papucs- egy fürödni.
Két hálóing, pongyola
törölközők
pohár.wc papír
Íratok, telefon,újság-olvasni.
Lassan mindent összeszedtem!

Kép
muzsuzska
 
 


Megjött a biztosítós nő. Majd jövök. Ma hülye napom van. Bocsika.
flóra 11
 
 


Jaj, még mindig itt vagyok a suliban. Próbálok majd jönni, ha tudok, már egy kicsit le vagyok amortizálva.

KépKép
benó
 
 


Te aztán tudod miket kell vinni! Az én barátnőm bement hálóinggel, törülközővel, se evőeszközt, se poharat... Gondolta, biztos van...

Nem voltál durva, egy kicsit morbid, de nekem tetszett! :D

Egy éjszakára mész, ugye?

Kép
szilzi
 
 


Itt vagyok, végre mindenki elment és nyugi van. Remélem még jön valaki.
flóra 11
 
 


Közben már találtam itt nálunk egy klinikát, ahol megvárásra megcsinálják a cisztát.
flóra 11
 
 


Szilvi! rutinom van a kórházi motyókészítésben!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát igen! Már mindent vinni kell,nálunk is így van. Nem adnak már semmit,mint azelőtt.
flóra 11
 
 


Zsuzska, hogy vagy?
flóra 11
 
 


Reggel megyek- műtét és ha minden rendben pénteken jövök haza!

Kép
muzsuzska
 
 


iszom az almalevet, 3kg kiment belőlem!
És fáj ama bizonyos testrésem! Hába volt puha papír!

Kép
muzsuzska
 
 


Jobban vagyok! Csak azon töröm a fejem mit fogok itthonhagyni!

Kép
muzsuzska
 
 


"megvárásra megcsinálják a cisztát." ez mit jelent?

Kép
szilzi
 
 


Most indulok anyuékhoz, aztán haza.
Fele dolgot nem intéztem el, amit kellett volna. Este jövök.

KépKép
benó
 
 


Bemegy, vár, megcsinálják.

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, tudom,a magas prolaktin szint tud ilyen problémát okozni. De ez hogyan függhet össze a cisztámmal.Ha meg nem függ össze,akkor a ciszta után még hormonkezelés is jöhet. Ez pedig már szerintem annyira el fog húzódni,hogy közben eltelik egy évés kifutottam az időből. Ezért vagyok csak letörve. Semmi más bajom nincs. Ha legalább öt évvel fiatalabb lennék egy szót nem szólok,nyugodtan végigcsinálom a kezeléseket és ráállok a babára. De ha ez tényleg ciszta, akkor szerintem nekem babám már nem lesz. :cry:
flóra 11
 
 


Flóra! Nem gondolni ilyeneket! Jövöre szülünk mindannyian!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Dörög az ég nálunk!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, cisztád eltüntetik és a következő hónapban babásodsz!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, így, ahogy Zsuzsi mondja. Bemegy,ambulánsan megműtik, pár órát marad és engedik haza.
flóra 11
 
 


Nekem azt mondta a főorvos van neki 45 éves kismamija, aki eddig meddő volt!

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj, csajok.Mondom,hogy hülye napom van! Megint telefonom volt és el kell mennem. :(

A komaasszonyom telefonált, meghalt az anyósa. Megkért, hogy menjek át hozzá.
flóra 11
 
 


Én arra vagyok kiváncsi mit fog látni a pocómban! Milyen állapotban vannak a petefészkeim!??????

Kép
muzsuzska
 
 


Sajnálom!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


most nem viccelek , jó?

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu és Gergő merre vagytok??????????????????????????????????????????????????????????????

Kép
muzsuzska
 
 


A reményt nem szabad feladni!

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi,olyan jókat tudsz írni! Este mindent elolvasok,csak írjatok sokat. Mindenkit nagyon szeretek,vigyázzatok magatokra addig is.

Zsuzsi, ha már nem tudunk beszélni előtte,akkor tudd,hogy holnap egész nap rád gondolok, irtózatosan szorítok neked,hogy minden simán menjen. Kép
flóra 11
 
 


És küldök neked angyalkát is,hogy holnap ott legyen veled és vigyázzon rád.
Kép

Pusszzz, Zsuzsi. Tartsd magad! Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?