Új privát üzeneted érkezett!

Bacilivi: NAGY NAGY GRATULA!!! nAGYON JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bocsi csajok, hogy eltűntem! Minden rendben velünk, csak már nagyon nehéz a vége, sokat keményedek és már sehogy sem jó.
Kicsit pihizek és jövök írogatni!
Látom mindenki jól van, ennek nagyon örülök!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi Gabuska! Vettem textilpelust. Igazából ilyenszerű anyagot szerettem volna venni, hogy akkora darabokat szabjunk belőle, amekkorát szeretnék, de most már megvan ez.

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

Elné,
és hol vettél végülis?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Elmentem a Baross utcába, ott vettem, igaz eléggé fárasztó volt már hazafelé jönni. Néztem, mikor érek el már egy padot, hogy leülhessek :)
Az este rendesen görcsölt a hasam, de ha járkáltam, akkor elmúlt, így nem rohantam kórházba. Még most is érzékeny, de elég jól aludtam az éjjel.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hú, Joli! Neked már bármikor jöhet. Rolival ilyenkor mi már otthon voltunk! Szorítok!+++

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Szerencsére a keddi laborom jó lett, most csak vérnyomásmérés van (gyógyszert szedek rá), meg NST, egyelőre minden oké! Ma voltam pont NST-n, hát annyit mocorgott meg feszült a hasam, hogy csak na!
Viola elkapott egy kis kötőhártya-gyulladást, így keddtől nem volt oviban, de már úgyis csak egy hetet menne, ha nem szülök meg! Ha megszülök a héten, akkor már nem megy jövő héten se!

Bacilivi!
Én is nagyon gratulálok, és sok-sok tejcsit kívánok!

Inerke!
Sokat gondolok rátok, drukkolok, hogy a vizsgálatoknál minden rendben legyen! És igen, kérünk majd szép nagy képet is a kis Sáráról!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Bacilivi!
Hatalmas gratula,a szép méretes babához! Jó egészséget,sok-sok tejcsi,nyugalmas,pocakfájástól mentes éjszakákat és nappalokat!

Én is voltam ma Nst-n,cirka 3 órát töltöttem,ott,de minden ok,és ez a lényeg4 És eldőlt,vasárnap megyünk haza,remélhetőleg még egyben!
Jevi4
jobbulást a kisasszonynak!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, remélhetőleg még három hétig leszel egyben, nem? :) vagy az már túl sok lenne? Én eddig mindig találtam okot, hogy még miért ne induljon be a szülés,most már nincs semmi, mégsem várom...

Jevi, gyógyulást kívánok Violkának, neked kitartást!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Elné,
én épp fordítva. Mennék már, de nagyon! Olyan, mintha egy tank lenne a hasamra csatolva. Minden mozdulat megvisel. Főleg délután és este, délelőtt még úgyahogy elvagyok. Nem is tudom, az ikresek hogy bírják. :shock:
Szóval szívesen lennék már július közepén.

Nálad már nagyon izgi a helyzet, felnézek sűrűn, van-e történés. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, a hetedik hónapban én is nehezebben viseltem. Nem tudom miért.
Nekem ma nincsen semmilyen fájásom és Csanád is boldogan ficánkol a pocakomban. Most még várhatna egy kicsit, mert apának begyulladt a torka és légcsöve, így nem engedik be a szülőszobára! De lám, mit mond a mai CTG.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!

Mi már tegnap óta itthon :D Köszönjük szépen a gratulációkat!!!!

Egy kis élménybeszámoló:

Na szóval BEndibébi nagyon tüneményes, olyan mint egy kismajom Ami a legnagyonn dolog számomra, hogy úgynézki van tejcsi is Dalminál sok gáz volt, el is ment hamar a tejem (vagyis sose volt igazán)
Szülés elég gáz volt, vagy lehet csak nekem alacsony a fájdalomküszöböm...?? PAssz, de legközelebb edát kérek...
Bővebben: aznap éjjel 3kor mikor kimentem pisilni, volt egy gyanúm, hogy valami csorog belőlem...aztánfájogattam is, de összevissza és nem is volt túl erős. 6 kor hivtam szülésznőt, mi legyen, mondta vegyek forró fürdőt, és utána próbáljam csekkolni, tényleg a magzatviv folyik e. Vizrefájások gyengültek, de a viz meg szivárgott, úgyhogy elindultunk. 8 körül értünk be, fájások még összevissza voltak és gyengék. AZtán beindultak, de nem tágultam, igy kaptam oxit, 10kor elkezdődött a brutál rész kapott a doki meg szülésznő tőlem hideget meleget...rúgtam őket meg minden... Végül gyorsan kitágultam, délre és 15erc volt kb a kitolás és megszületett ez a kis tüneményes pöcsi
Gátvédelemmel!!! Lányok, el sem tudom mondani a különbséget, hogy milyen 'alul' a filing...Dalminál ugye vágtak. Most olyan mintha nem is szültem volna...hihetetlen szuper!!


Remélem mindenki jól van és szép lassan gyarapodnak majd a topikbabák :D :D
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Bacilivi! Gratulálok, Bendi gyönyörű! Örülök, hogy sikerült a gátvédelem! Biztos sokkal jobb, mint gátsebbel!
Hogy fogadta Dalmi a kistesót?

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Bacilivi,
és visszarúgtak? :wink: :lol:

Azért az jó, hogy a brutál rész 10-délig lement, és nem szenvedtél ennyire az egész vajúdás alatt.
Hasonló volt az első szülésem nekem is. Víz el, 2 ujjnyi méhszájjal, de onnan semmi előrehaladás, 5 óra múlva oxi, 2 óra múlva baba.

Nagyon szép, formás emberkéd van! Gratula mégegyszer!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bacilivi!
Gyönyörű a kisfiatok! Örülök, hogy van tejcsi! Én is nagyon szeretnék gátvédelemmel szülni, remélem összejön!
Violánál én se tágultam semmit, az oxira nekem is brutál fájásaim voltak, most ezt kihagynám szívesen! :? Leordítottam még a vakolatot is a falról! :oops: :?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Bacilivi! HATALMAS GRATULA A NAGYLEGÉNYHEZ!!!!
puszi mindenkinek

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Bacivili, ügyesek vagytok :)

Többieknek is üdv!

Az orvos ma annyit mondott a CTG-re, hogy "tökéletes" és hétfőn menjek újra. Lehet ha még a kiírt napon sem születik meg ez a manó?

KépKép
Kép
el..né
 
 


BACILIVI
Nagy-nagy gratula a kicsihez, és sok-sok tejcsit, és sok- sok boldogságot kívánunk Nektek!!!

Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Jevi,
én a kitoláskor ordítottam, mikor nyomtam, de ma sem értem az egészet. Teljesen önkéntelenül. Erőlködtem, oké, de nem annyira, hogy így kelljen hozzá kiabálnom. És a hang csak jött, nem tudtam tenni ellene. Na nem mintha szégyellni kellene, csak nem értettem a dolgot. Mert ha fáj, és kiabál az ember, oké. Erőlködik, az is hanggal jár. De ami hangot én adtam, teljesen ledöbbentem magamtól.

Elné,
ma volt a házassági évfordulónk, gondoltam szülinapnak is megtenné júni 6-a, de ezek szerint még 2in1 vagytok. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, gratula a házassági évfordulótokhoz! Kívánok még sok ilyet nektek boldogságban, egészségben.
Amúgy a vonalzód szerint a 34. héten vagy, csak nem akarsz koraszülést??
Az ikerhúgom az éjjel azt álmodta, hogy kórházban voltunk, de ő kellett szüljön. Még a fájásokat is érezte, arra ébredt fel :) Én viszont nem érzek semmit :)

Ki hogy érzi magát? Mit terveztek csinálni a hétvégén? Mi itthon szomorkodunk a párommal, ő beteg, én terhes vagyok, de nagyon :lol: , a gyerekek a nagyszülőknél...dögunalom :D

KépKép
Kép
el..né
 
 


Elné,
úgy értettem, esetleg megszültél volna 6-án. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bacilivi!!!
én is gratulálok! nagyon jó egészséget és békés éjszakákat kívánok Nektek!!!!!
inerke
 
 


Kép Sára 1 hónapos [/img]

íme a kislányom :-)
inerke
 
 


sziasztok!
2 hete vagyunk itthon, az első héten 160g-ot, a másodikon 210g-ot híztunk!
már közelítjük a 3kg-ot.

Már nagyon ügyesen cumizik, erősebb és nem fárad el oylan hamar, ha éhes, húzóra lehörpinti az 50-60-at. A szopizás közben azonban jellemzően bealszik, és nem eszik akkor eleget. felkelteni meg lehetetlen!

a vizsgálatokra járunk szépen, a héten szerencsére cak 1 nap kell menni. megzavarja a kis létét, ha orvoshoz megyünk.
egyékbént békés, nyugodt kislány eddig. eszik és alszik.

kisit nyüszög, talán nehezen kakil néha, azért lehet.
IMÁDJUK! OYLAN KIS PARÁNYI!

Kicsit belustultam a fejéssel, de mióta a Sára egyre többet eszik , megint rá kellett állnom a 4 óránkénti fejésre, különben nem bírom tejjel a tempót. remélem sikerül.
inkább 2 mint 3óránként eszik, naponta 4-500-at. szóval fejek serényen.


KÉPZELJÉTEK, SZOMBAT ÉJJELENTE A PÁROM AZ ÜGYELETES ETETŐ, ÉN MEG ALSZOM!!!
MINTAPÁROM VAN, UGYE? :-) NAGYON SZERETEM.
inerke
 
 


Kép a kiságyában első nap
inerke
 
 


Kép megyünk az orvoshoz :-(
inerke
 
 


Kép pucérkodás fürdés előtt!
inerke
 
 


na most küldtem egy csomó képet
:-)

kitartás mindenkinek, a szülés előtt állóknak és a "már otthon helytállóknak is "


fantasztikus érzés, h azember anya lett! nem is sejtettem ,h ilyen érzés létezik ,ez a fajta szeretet eddig ismeretlen volt a számomra.

Gátvédelem: hát igen, nagyon jó dolog, ha sikerül megvalósítani. én nem is tudom mi lett volna, ha vágnak, hogy tudtam volna másnap elhagyni a kórházat és a koraszülött mentőben zötykölődni a 8ker-ben a macskakövön, vágással....
Aztán emg kórházi várókban ücsörögni a kemény székeken, meg rohangálni a babám után.... a vizsgálatokra.

a mandulaolaj csodákra képes...
inerke
 
 


Inerke,
sokáig rejtegetted ezt a tündérkét előlünk, ejnyebejnye!
Iszonyú édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És a kuckója is nagyon tetszik!

Apukájának meg elismerő vállveregetést küldök! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Inerke!
Köszönjük a képeket! Sára nagyon tündéri,szép kislány4 A szobája is tuti!!!!! Fejjél csak rendesen,hadd kapja a tejcsit,látod milyen szépen növekszik tőle!!!!
Te meg büszke lehetsz magadra sok szempontból,meg aztán NAGYON CSINOS VAGY!!!!!!!!!!!!!!!! Nem is látszik,hogy már hete még nagy pocakod volt! :shock: Csak így tovább,minden jót nektek! :)
Bacilivi!
A te Bendéd is egy kis tünemény! Kicsi? Egy nagy tünemény,és olyan formás! :)
Én pár napja este annyira sz@rul voltam,hogy azt hittem megszülök!Szerencsére nem.Tegnap hazajöttünk Egerbe,hajnali fél 1-ig összepakoltam a kórházi pakkomat (90%-ban),aztán ülök az ágyon,babóca rugdos ezerrel,egyszer csak egy nagy pukkanás a pocakomból.Na mondom,burok szézment,de nem! Szerintetek mi lehetett????
Ma megyek dokihoz,remélem nem a folyosón fog "vizitelni" velem! :lol: Úgy szeretnék eg súlybecslést :oops:
Szép napot nektek!Később még jövök!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Inerke! Tényleg gyönyörű a kislányod! Most végre van róla jó fotó, be is rakom a tábliba!

Patr.! Fogalmam sincs mi lehetett az a pukkanás! Még egy kicsit tartsd bent azt a babát! Várjuk az Uh eredményeket!

Joli! Egyben vagy még? Ha igen, mit mond a doki, meddig hagyja bent a babát?

Dobok pár képet. Megtartottuk Roli szülinapját szombaton.

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Inerke!
Köszönjük a képeket, nagyon szép kislányotok van! És tényleg nagyon csinos vagy, csak irigykedni tudok!

Sly!
A te kisfiad is nagyon aranyos, kis mosolygós, jó hogy előre megtartottátok, lehet, hogy pont egy napon születik majd a kistesó is? :wink: A vonalzód szerint pont egy napra vagy kiírva vele, nem? :)

Joli!
Még egyben? Drukkolok nagyon, most te következel... :wink:

Patrícia!
Mit mondott a doki?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Sly! Jó buli volt? Roli nagyon tündéri,meg az a torta is :oops: :lol:
Szóval méhszáj 1 ujjnyira nyutva,babóca fejvégű fekvésben.
Bpd: 88 mm
Ac: 315 mm
Fl: 69 mm
Súlybecslés: 2673 g. Megint úgy tűnik,és ezt a doki is mondta,hogy ez a babó sem lesz óriás.a doki mondjuk hozzátette szerencsére. Én azért megkérdeztem miért nem olyan "rendes méretű",a doki szerint mert én is pici vagyok! :lol: Ez van,talán könnyebb lesz megszülni! vagy álom álom...???? Ma megvettem minden utolsó darabot pocaklakónak,meg magamnak a kórházba.
Szülésznővel beszéltem,jöhet a baba!Ja a cuccait még holnap vasalom ki,szóval maradjon még 1-2 napot!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát csajok,épp most néztem meg az adatos táblázatot,és minden méretünk szerint le vagyunk maradva.Ezek a méretek 35-36 hetes babának felenek meg :(

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Köszi mindenkinek Roli nevében is!

Patrícia! Nem baj az, ha nem lesz 4 kg-os a baba. Meg is kell szülni!!! Egyébként két hete nekem is 88-at mért a fejének, egy hétre rá meg már 94-et. Amikor kérdeztem, hogy hogy nőhet ennyit, akkor azt mondta, hogy lehet akkor szűkön, most meg bőven mérte és akkor már nem is nőtt olyan nagyot. Szóval ne izgulj! Meg még lehet van három teljes heted. Az alatt sokat nő!

Kép
szly27
 
 


Évi! Most 23-ra vagyok kiírva, Roli meg 26-án született. Nem bánnám, ha nem egy napon lenne a szülinapjuk!

Kép
szly27
 
 


Patrícia,
kezet foghatunk. :wink:
Nekem is ez, hogy ha nem is sokkal, de kisebb és dokim ugyanezt mondja: maga egy pici lány, elég bőven egy 2,5-2,8 kilós baba. :D

Az már más kérdés, hogy játszón egy ismerős anyuka, akkora mint Te meg én kb., és 4,5 kilós babát szült, spontán, gátvédelemmel. Hát, ilyen is van.
Én már egyáltalán nem izgatom magam a méretén, csak kíváncsi vagyok, végül mennyi lesz. :)

Szly,
tudom, senki sem kérdezett, de sztem az sokkal rosszabb, ha 3 nap van csak a szülinapok között, mert az se nem egyszerre, sen nem külön, mert úgyis együtt lesz tartva előbb-utóbb, és akkor már sokkal poénabb, vagyis különlegesebb, ha pont egy napra esik. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát igen, poénosabb lenne, de nem akarom túlhordani. Itt a végén már a napok is olyan lassan telnek! Amúgy is 22 hetes koromtól nyitva van a méhszájam, mindig azon izgultam, csak nehogy koraszülött legyan. Nagy lenne, ha még túl is hordanám!

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Légyszi Inerke, még egy születési dátumot dobjál már ha ráérsz! Köszi!

Kép
szly27
 
 


Inerke: Sári nagyon édes!!! Örülök, hogy végre otthon vagytok és ilyen szépen gyarapszik. Remélem te is jól vagy és tudsz pihizni is.

Bacilivi: nagyon édes Bendi!!! Örülök, hogy jól vagytok!!! Sajnálom, hogy nem volt a legjobb élmény a szülés, de majd legközelebb. Az a jó, hogy nem húzodott el.

Én még mindig nem érzem magam túl jól, de majd csak jobb lesz ha már kint lesz Levente.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szly,
a legpoénabb, ha úgy lesz, ahogyan szeretnéd. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát igen! CSak sajna ez nem kívánságműsor! Na de bent nem marad. Különben olyan vegyes érzéseim vannak így a végén. Egyszer azt érzem, hogy milyen jó lenne már túl lenni rajta. Máskor meg azt, hogy valószínűleg többet nem fogom ezt átélni és nem akarom hogy vége legyen. Mondjuk ez így pontosan nem igaz, csak jó ez a korszak! Na nem ragozom tovább, mert úgysem tudom leírni normálisan.

Titi! Kitartás!

Kép
szly27
 
 


Joli nagyon eltűnt! Szerintem Csanád megszületett! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Patrícia!
Szerintem se foglalkozz a méretekkel, a természet nagyon bölcs, val.leg alkatilag is az jobb neked, ha nem szülsz 3.5-4 kg-s babát! Majd megnő kint! :) Én meg pont azért parázok, mert hatalmas a hasam, meg a babát is nagynak becslik, nekem se kéne túlhordanom! :? :shock: Már nagyon parázok e miatt, Viola teljesen normál súllyal született, de nem is volt ekkora hasam! :oops:

Megmostam a hajam, kivasaltam, kimostam, akár mehetnék szülni is! :) Vagyis még Violáért el kell mennem az oviba, apa csak délután jön haza! ÁÁÁ, még csak egy kis görcsölgetés sincs! :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Lányok! Titi ma ment CTG-re és benttartották toxémia miatt. Holnap különböző vizsgálatok lesznek. Ha van valami hírem róluk, írok!

Kép
szly27
 
 


Húú Sly!
Köszönjük szépen a híreket,bár nem hangzik jól!!!
Amúgy igazatok van,nem aggódom a súlya miatt,majd idekint megnő.Márk az első 3 hónapban hízott 2,85 kg-ot,tehát pont megduplázta a súlyát 3 hónapos korára!1 évesen meg már majdnem 11 volt! No para!
Titinek meg innen szorítunk!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Inerke
Gyönyörű a kicsi Sára, olyan formás pici lányka! Tessék fejni rendesen, hagy egyen a kicsi lány!

Bacilivi
Csodaszép Bende, büszkék lehettek rá! Hány napos korában készültek a felvételek?

Titi
Szorítunk, hogy minden rendben legyen!

Joli
Hol és hogy vagy? Gondoltam, neked húzódik a szülés hátra, nekem meg tolódik előre, hátha együtt szülünk!

Kindertojás
Veled mi újság?

Patrícia
Ne izgulj a méretek miatt, mi meg már elméletileg méretileg bőven túlhaladtuk a 40. hetet! Semmi gond nem lesz! A másik: én megint nem fogom tudni a fiacskámra ráadni az 56-os ruhákat, max. 1-2 napig a nagyobbakat! :)

Velünk:
Szombaton voltam dokinál, az nst tökéletes, bár most nem ficánkolt annyit. Megnézte ultrahanggal is, most 3800 g. És 35 cm a buksija! AJAJAJAJ! most szombaton újra megyek, és eldől, el kell-e indítani a szülést. Szigorú parancsot kaptam a dokimtól, hogy feküdjek minél többet a bal oldalamon, ugyanis picurka teljesen féloldalas(jobb oldalon van). Fordulna be a szülőcsatornába, de olyan, mint egy rosszul bedugott üveg, (félrement a feje) amibe nem lehet bedugni a dugót, mert görbén van már az eleje. Na, ha ezt most értitek, le a kalappal!!! :D :D :D

Néha már azt érzem, olyan jó lenne túllenni az egészen. Végre láthatnám, milyen Levi, ezért is irigykedem Sárára, és Bendére, mert őket már látják a szüleik! :) A következő pillanatban meg eszembe jut, hogy milyen jó pocakosnak lenni, (na nem ezt az utolsó időket nézve), és valószínűleg többet nem lesz ilyen. Valószínűleg mi megállunk 2 gyerkőcnél, többet nem tervezünk! (Bár még egy kicsi lány jó lenne, dehát...)

Na jó, nem nyávogok tovább!

Teszek még fel képet Bencéről, ahogy a Baross utca végén a szökőkútban pancsol!

Kép Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?