Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni! Szuper hírek!!!

Boni! Zöldi! Király rucikat vettetek. :)

Mindenkinek köszi a segítséget és a biztatást! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szépen termeltetek ma is csajok!-mamik! :D
Fanni
nagyon ügyesek a srácaid!!! Gratu a szupi eredményekhez és akkor hajrá július!! :P
Kisfóka
le a kalappal a 10 kg előtt, ezennel Te leszel a hivatalos példaképem! :lol: Te is magas vagy igaz? Meg Zöldi is! :D
Apropó Zöldi
örülök hogy javulgatsz! Lassan tényleg nyithatsz egy babaruha kereskedést.
Véda
akkor biztos nem maradt tüske kicsilányodban! Én is szeretnék ilyen pizsipartikat! :D Szóval ha a bőgés fokozódik...nem mehetünk majd nyilvános helyre drukkolni... :shock: :lol:
Katica
köszi a táblát! Szuper hogy így beindultak a lányok a másik topicban!!!!!!!! - na jóóóó, nem csak azért mert így hirtelen a középmezőnyben találtam magam. 8)

Nálunk minden ok.Afp,MOM 1,1 megdícsért dokibácsi! És az uh-n is mindene megvolt, kivéve a multkori "minthakukitlátnék KUKUIJA" :lol: Szóval ugyan ott vagyunk mint 2 hete bármi lehet...de kit érdekel, lényeg hogy jól van!

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Bartika!
Üdv közöttünk! Gratulálok a babához és nagyon szép 9 hónapot kívánok Neked!

Fanni!
Gratula a szép méretű fiúkhoz! :D

Szöcske!
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy minden rendben van!

Zöldi, Boni!
Ügyesek vagytok ruha vadászatban! :lol:

Véda!
A pizsama parti nekem is tetszik nagyon! :D

Katica!
Neked is gratula az uh-hoz! Akkor a ti gyermeketek még titkolózik! :D
Igen, jól emlékszel magas vagyok, 183 cm! 8)

Hanna!
Hányinger? Jövőhéten mentek Kaális uh-ra?

Kép
Kép
kisfóka
 
 

 
 

Elhoztuk a 100 db-os ruhacsomagomat! Húúúúú, vazze!

Bartika! Vizet!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Vendég
 


Lányok :D
De örülök, hogy így beindult ez a fórum!!! Nagyon pörögnek az események, és végre van utánpótlásunk!!!

Fanni :D
Iszonyat sokat nőttek a fiúk! A 33. heti átlagnál nagyobbak, ami ikrek esetében különösen érdekes. Hogy van ennyi helyük, hogy még ilyen szép nagyra is tudnak nőni :roll: A lényeg, hogy nem lesznek már olyan kis törékenyek, mire megszületnek. Főleg, ha az anyai megérzésed bejön, és valóban nem szülsz a közeljövőben :D (Én továbbra is úgy érzem, hogy Virivel hármasfogatban június végén nagyon gyors egymásutánban szülünk majd. Persze sorrendet nem álmodtam ehhez, de közeli időpontokra gondolok :roll: )

Zöldi :D
Mennyi ruci!!! Bátor vagy, hogy interneten keresztül veszel ruhákat. Én nem merném, mert nekem muszáj megfogdosnom, megforgatnom őket, mielőtt megveszem... :oops: De tuti jó vétel volt!
Én csecsemőmérleget, és Avent Isis kézi mellszívót szeretnék venni. Ha esetleg látsz valahol a nagy böngészsés közben, szólnál? Én nem vagyok ebben olyan járatos :oops:

Boni :D
Ezt tőled is kérhetem?

Kisfóka :D
183 cm? És a párod? Mert ez esetben igazad lehet, hogy Grétike inkább hosszú lesz, mint dundi.
(Én is így érzem Csabival kapcsolatban. A férjem 187 cm, igaz, én csak 167, de Csabi comcsontját mindig iszonyú hosszúra mérik. most pl. 35 hetesen a 73 mm a 38. heti átlagnak felel meg :roll:)

Hanna :D
Reggelek a WC fölött?
Na, de viccen kívül: hogy vagy? Találtál már valami hathatós módszert, hogy jobb legyen a közérzeted?

Szöcske :D
Örülök, hogy szépen fejlődnek a babák!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Zöldi!
Aklkor megvan az első csomagja a picinek! :lol: Mindenféle méret van benne?

Véda!
Igen, 183 cm vagyok, férjem pedig 184 cm, majdnem egyforma magasak vagyunk! :wink: Igen, nekünk is a combcsont, ami hosszú és idősebb babának felel meg! Hát kíváncsi vagyok rá, hogy milyen hosszú lesz Gréta!
Én 3100gr- mal születtem és 55 cm voltam, a férjem több mint 4 kg volt és azt hiszem 54 cm! Szóval én megelékszem egy 3.5 kg-val, ami tök átlagos!

Tegnap olyan ficergést levágott este, hogy csillagokat láttam! Mondtam neki, ha valami nem tetszik , ki lehet jönni! :lol:
Azért tuti hiányozni fog, ha kibújik, hogy nem bennt ficereg! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lányok!

Itt aztán tényleg beindult az élet. Nekem tegnap nem ment ez a fránya babanet! Persze tegnap mindent elbénáztam, lehet velem van a gond :oops:
Köszönöm mindenkinek a bálnapocim és a gobelinek dicséretét! Nekünk is a Vuk+2 lúd tetszik a legjobban! :D

Bartika,

Üdv neked is. Olyan jó, hogy így gyarapszik a babaváró :lol:

Zöldi,

Te aztán bevállalós csaj vagy! Most aztán van dolgod, a délig alvást elfeledheted, míg kimosod, kivasalgatod mindet :lol:

Fanni,

HŰŰŰŰHAAA! Mekkorák már a fiúk! Azért van neked ekkora pocid! :lol: De jó, hogy ilyen normális volt az uh-s doki! 45 perc! Mocorogtak a fiúk? hagyták lemérni magukat?
A július egy szép hónap! Lehet egyszerre leszünk mindhárman szülőszobán?
Szóval, mikor is mégy legközelebb?

Kisfóka,

hogy vagy? Gréta baba? Mocorog még vagy már az érkezésre pihen rá?

katica,

Csalafinta egy baba lapul a pocakodba :lol: Mikor mentek legközelebbb? Hátha akkor megmutatja magát! :lol:

Kép
viri8
 
 


Kisfóka,

mire begépeltem soraimat , válaszoltál a kérdésemre! :lol: Te kis gondolatolvasó! Lehet a dokinak lesz igaza és bent marad még egy darabig Gréta!

Kép
viri8
 
 


Viri!
:lol: igen, megválaszoltam a kérdést! A doki alapján, már meg kellett volna születnie vagy lassan jönnie kellene, mert ő a 37+2-ön mondta, hogy 1-2 hét. Végülis a 2 hétből van még pár nap. De egyébként is már csak annyi van! :lol:

Véda!
Gratulálok a 36. héthez! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda! Ezek a cuccok olyan minőségűek, hogy ha meglátnád, bepipilnél. Mind Angliából való, vagy angol márka (Next és társai...) A zömét nem is használták. Elkezdtük számolni, mennyibe kerülne pl. a Brendonban...és negyed millánál megálltunk. (Én 25000-ért vettem!!!)
Mérleg! Azt nem vennék Vaterán, mert már tuti nem garanciális. DE! Elefániban hallottam olyan akcióról, ha béreled a bérleget, akkor a kifizetett havi díjak összegét a végén náluk levásárolhatod, amikor visszaviszed.

Fóki! Ez a második és harmadik csomagja lesz, 3-9 hóig vannak benne cuccok. Az első már rég megvan! :wink: :lol:

Viri! A mosás vasalás még odébb van, de ennek még a felét kb továbbadom kölcsönbe! Meg adok is el belőlük!

Kép
zölddisznó
 
 


Tényleg pörög a topik :P

Köszönjük a gratukat :D

Véda :P Viri :P
Szülhetünk egyszerre felőlem :lol:
Nekem most a vágyam a júni 27. Aznap úgyis ctg-re megyek, s ha már ott vagyok úgyis, maradnék is szülni 8)

Viri :P
Mocorogtak, igen. Nehezen fekszem háton, így nekem eléggé kellemetlen volt, de örültem neki, hogy ennyire "megvizsgálták" őket. Már nagyon vadul nem tudnak elfordulni, úgyhogy kénytelenek voltak hagyni magukat :wink:
Legközelebb 16-án megyek UH-ra és flowmetriára, utána csak 27-én ctg-re. S Te?
Nálatok milyen a szúnyog helyzet? Engem 3-4 helyen is megcsíptek az éjszaka :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Bartika: Üdv közöttünk. Grtula a kis pocaklakóhoz.

Boniko: Gratula a sok rucihoz

Fanni: Gratula a fiuk méreteihez.

Zöldi:
Lassan annyi rucija lesz a picinek hogy elég lesz egy hónapban egyszer mosni. :P :P :P
Ügyi vagy!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


http://www.vatera.hu/medela_elektromos_ ... 27130.html
Véda! Mellszívónak ezt ajánlom! Csúcsminőség!
Tőlük vettem a ruhákat.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
Június 27.??? Ez nekem is régi vágyálmom, mert péntek, és én valamiért pénteken nagyon szeretnék szülni :D Ráadásul mi csináltunk egy vetélkedőt a családban, hogy mindenki elmondta - majd felírtuk -, hogy mikor fog születni, mekkora lesz, milyen haja lesz, mennyit vajúdok, hánykor születik, stb... És aki a legtöbbet jól eltalálja, az fogja majd elsőként fürdetni :lol:
No, és ezen a vetélkedőn Lilukám jósolta a június 27.-ét :D (Én direkt mondtam mást, mint ő, pedig mondom, ez nekem is vágyálmom.)
Amúgy most már bármikor is jön, mindegy. Ő dönt/vagy már döntött :wink:

Zöldi :P
Hú, de jó!!! Akkor ez ténylg egy kihagyhatatlan ajánlat volt. Csak most, csak önöknek :lol:
Képzeld, rendeltem csecsemőmérleg helyett konyhai digitálisat, ami 2 gr. pontosságú, 10 kg-ig mér, tárázni lehet. Tálcát teszek rá, és úgy a babát. Újonnan csak 6000 volt, és 3 év garancia,. Remélem, nem csináltam hülyeséget :roll:

Véda
Vendég
 


Fanni,

Én is júni 16-án megyek. De csak vizsgálat+uh! :? El vagyok hanyagolva :x !
Vannak szúnyogok, jó sokan, főleg, hogy egyik szomszédban medence, másikban kerti tó........Így aztán békáink is vannak rendese. De úgy látszik nem elég a szúnyogokhoz! :DNapok óta elektromos szúnyogrisztóval alszunk. Nem biztos, hogy ajánlott, de így legalább nyugodtan alszom 7-8 órát, megszakítva 2-3 mosdóba sétával és alkalmanként 3 dl víz benyakalásával. :lol:

Zöldi,

Beindul a babaruha business? Ügyi vagy!

Kép
viri8
 
 


Véda! Mellszívóra nem reagáltál!

Kép
zölddisznó
 
 


Már csak 6 óra és elviszik!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :P
Bocsi :oops: csak azért megpróbáltam a lehetetlent, és a vaterán próbáltam regisztrálni, de nem sikerült :(
Te is és Boni is küldtetek tippet mellszívóra. Nagyon köszi!!! Mindkettő jónak tűnik, de mivel az Avent Isist fél évig használtam Lilunál, emellett döntenék.
Óriási kérés: megteszed, hogy licitálsz nekem rá? Ha igen, köszi, és priviben megbeszéljük a részleteket.
www.vatera.hu/avent isis mellszivo ujszeru minden tartozekaval72547927.html

Véda
Vendég
 


Kikiáltásit, vagy villámárat szeretnél?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :P
Villámárat, ha jól tudom 6000-ért már el lehet vinni.

Véda
Vendég
 


Véda! Bocs, hogy belekotyogok, de remélem a tálcát fixen teszed a mérlegre... különben mérni se tudsz, meg a gyerek is lepottyan. :oops: Én Bálintom soha nem maradt meg a mérlegen, volt hogy szopi UTÁN 100 gr-mal KEVESEBBnek mértem. Akkor hagytam abba a szopik mérését. Mert ugye a digitális annál a pillanatnál megáll, mikor a gyerek egy helyben marad, csak az lendületből okoz akár 200-300 gr különbséget. De lehet hogy csak a miénk ilyen béna.
Egyébként szerintem érdemesebb venni mint bérelni ezeket a cuccokat (mérleg, légzésfigyelő), kifizetődnek, főleg ha utána továbbadod.

dkata
 
 


Viri :P
Eddig nekem sem volt flowmetria. Szerintem annak köszönhetem a mostanit, hogy egy nagyon kis fiatal srác volt az UH-n. Persze az is lehet, hogy x. (32-33.???) héttől ez ott automatikus. A flowmetriát is ugyanazzal az UH készülékkel csinálják, így simán lehet, hogy Neked is lesz!
Attól tartok, éjszakára én is kénytelen leszek bedugni az elektromos riasztót... ha megtalálom...

Véda :P
Akkor hajrá június 27! :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni
Flowmetria: nekem 1x az egyik doki azt mondta hogy autómatikusan csak a 36. hét után csinálják vagy még később
nekem Ákosnál már a 34+0-án - rossz volt a CTG és így persze a Flow is (katasztrófális volt)
és így autómatikusan Áronnál már a 33. héten nézték, (persze ismét rossz volt) :cry:
De persze így legalább megnyugtattak téged is hogy minden OK!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Fanni
Flowmetria: nekem 1x az egyik doki azt mondta hogy autómatikusan csak a 36. hét után csinálják vagy még később
nekem Ákosnál már a 34+0-án - rossz volt a CTG és így persze a Flow is (katasztrófális volt)
és így autómatikusan Áronnál már a 33. héten nézték, (persze ismét rossz volt) :cry:
De persze így legalább megnyugtattak téged is hogy minden OK!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy 2x ment el!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :P
Köszi! Akkor tényleg csak azért volt, mert fiatalka volt a doki :lol:

Lányok :P
Ma megérkezett a 10 hete! megrendelt babacucc a Quelle-től :shock:
50/56-os elvileg, de úgy tűnik, a 10 hét késést beszámolták a méretbe is, mert nagyjából 62/68-asnak felel meg inkább. Amúgy nem baj, mert nem túl nyári, inkább őszi cuccok. Nekem spec. nagyon tetszenek. Szóval aki Quelle-ből rendelne, tudjon róla, hogy kb. 1 mérettel nagyobbat hoznak...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


zölddisznó írta:Mérleg! Azt nem vennék Vaterán, mert már tuti nem garanciális.

miért fontos, hogy garanciális legyen?
az enyém 4 éves és gond nélkül mér 4 éve :) tefal baby

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni, Véda :lol:

Ne csináljátok már!!!Én július 5-én szeretnék szülni :lol: Na kíváncsi leszek, ki lesz a megálmodott időpontjához közelebb :P

Fanni,

Voltatok végül úszni?

Zöldi,

Mi a helyzet a bélfertőddel? Diétázol rendíthetetlenül?

Kép
viri8
 
 


Fanni,

Meg voltam győződve róla, hogy már réges régen megkaptad a csomagot! Ez az a többrészes csomag? Ráadásul még hatalmas is! Igazad van, jó lesz az még ősszel :lol:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Igen, a 7 részes, kiwi színű. Én már le is mondtam róla, de miután szerintem jó vétel, átvettem :D
Ha nem indul meg magától a szülésem, akkor július 8-án fogok szülni :wink:
Nem voltunk úszni, pedig már még1 helyet is tudok! De azért még nem mondtam le róla, csak valahogy nem úgy alakultak a programjaink...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda,

nekünk is tefal baby, de a garancia szerintem is fölösleges. Csak mert a miénk elromlott még garanciálisan, visszavittük a brendonba, ahol is azt mondták, hogy inkább mi vigyük el a szervízbe, mert úgy gyorsabb. Hát, úgy is volt vagy 2 hónap, addigra én szinte belebetegedtem (én olyan állandóan mérős fajta voltam ), mire végül mehettünk érte, jól leszoktam a mérésekről. Most se százas amúgy!
Mi egyébként egy olyan kölcsönmérleggel kezdtük, ami nem fixálta le magát, hát ki is téptem a hajam, mert a számok sokasága sose állt meg. Gyorsan visszaadtuk.
Az elektromos medelától még mindig föláll a szőr a hátamon, annyira gyűlöltem! Nekem is a kézi avent jött be.
20140901102739
 
 


Jó reggelt!

FAnni azt én is néztem tünemény! :lol: én is kinéztem egykét ari dolgot csak ollyan drága :oops:
Vendég
 


Reggelt!

Tegnap már egészen jól voltam, erre este jött a fosifosi. A gyomrom sem oké még, meg gyenge vagyok, de nem csoda, mert 5 napja már nem mozogtam semmit.
Majd csak átmegy rajtam! Szerencsére lázam nincs.

Kép
zölddisznó
 
 


Helló!

Ha valaki nem igényel csilivili digit mérleget, annak ingyen elvihető egy régi kőkorszaki csecsemőmérleg. Célra ez is megfelel, csak kicsit ódivatú, de pontos. Főleg annak ajánlom, aki nem mér rendszeresen, csak naponta vagy hetente. Van még hozzá egy bontatlan szobainas (asszem fa) grátisz. Ha valakit érdekel, csak a szállítmányozást kell megoldania!!! És legalább három jócslelekedetnek fogják beszámítani a mennyben neki, ha elviszi tőlünk ezeket a javakat!!! :twisted:

tjuca
 
 


Zöldi :P
Először is: jobbulást!!!
Másodszor: nagyon-nagyon-nagyon köszi a mellszívó vásárlásomhoz szükséges segédletet!!! Örök hála érte :D (Már hívtam a lányt, de nem vette fel, így írtam neki e-mailt!)

Viri :P
Akkor mi kezdünk Fannival június 27-én, majd te követsz minket július 5-én :lol: (Bár, akkor mi lesz a mi együtt jajgatásunkkal? :roll: ) Na, tudjátok, mit? Bízzuk a 3 kisfiúra, és a 2 kiscsajra a döntést :wink:

DKata :P
Igen, rögzíteni fogjuk a tálcát. Amúgy csak reggelente fogom használna a napi súlygyarapodás mérésére. Szopi előtt-után nem. Igény szerint szoptatott, jól fejlődő, élénk babáknál szerintem amúgy is felesleges :D

Lányok :P
Az első NST-n túlvagyok :D (Előtte még laborban is voltam.)
Hát, ez a Csabi fiú lerúgta rólam a tappancsokat :lol: Amikor nyugiban volt, akkor 120-140-es szívhangokat produkált, majd mozgáskor felment 160-180-ra. Ez teljesen rendben van, csak az nem volt bekalkulálva, hogy minden mozgásnál (kb.20 perc alatt 8X) elmászik onnan, ahol az érzékelő van. Már röstelltem szólni, hogy ne haragudjon, de megint elment :oops: Szerencsére aranyos nővért fogtam ki, és ő is csak mosolygott, hogy ezek szerint nekem nem kell csoki, kávé, és cola :D (Pedig már arra pályáztam, hogy szívesen ennék valami ilyesmit :oops: )
Hazafelé minden elmaradt apróságot megvettünk, így most már hátradőlhetek 8)

Véda
Vendég
 


Véda! Nagyon szívesen!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi,

Jobbulást! Furi, hogy a diéta sem segít.....

Véda,

Nem bánom, előzzetek be! Ezek szerint sikerült a licit a mellszívóra?
Mérleget még mi sem szereztünk be. Lehet kapni nagyobb műszaki áruházakban vagy csak kifejezetten bababoltban?
Csabika igazi kis örökmozgó! Örülök, hogy minden rendben van!

Ideért a hidegfront :? Újra keményedik a pocakom. Reggel még minden rendben volt, de most már határozottan kemény. Soha nem úszom meg a hideget pocakfeszülés nélkül :cry:

Kép
viri8
 
 


Viri! Csak egy napig diétáztam, mert nem volt hasmenésem. (Hát tegnap lett)

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zöldi!
Jobbulást kívánok Neked!

Véda!
Gratula a jó nst-hez! Csabi nagyon ügyes! :D

Viri!
Mérleget én láttam már a Corában is, ott olyan 12.ezer körül volt!

Hát lányok tegnap este azt hittük, hogy végre elkezdődik valami, voltak fájásaim, majd beszakadt a derekam, de aztán szépen elmúltak. Beleültem egy kád vízbe, akkor telejesen elmúltak a fájások, utánna újra kezdődtek, de olyan fél 1 felé elmúltak és szépen elaludtam!
Ma keményedik a hasam, de ezt már megszoktam!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,

Már 39 hetes vagy! Gréta pedig a pocakodban :lol: Húú, izgalmas lehetett a tegnap este! Gyakorlatoztatok a nagy napra :lol:

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Nekem olykor az egész pocim kő kemény. A dokinál is épp ilyen volt és ő is mondta, hogy ez ilyenkor eldönthetetlen, hogy a méhem, vagy a gyerekek csinálják. Csak az a baj, hogy sokszor fáj is... Éjszaka pl. egész végig kő kemény, már hetek óta. Egyetlen percre sem lesz puha. Így felkelni is -pisilni 4-5x éjszaka- elég nehéz...
Babamérleg szinte mindenhol van!

Kisfóka :P
Mindig eszembe jutsz, ha bepattan egy sms, hogy vajon Grétáról jön-e hír?

Véda :P
Azért ha ilyen aktív Csabi, talán még nem is akar jönni... Szóval 27-éig jó esélyed van Neked is "kihúzni" :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri!
Igen, biztos gyakorolt tegnap a nagy napra! :D

Fanni!
:D Aranyos vagy!! Remélem nemsokára küldhetem az sms-t!

Áh, ez a várakozás a legrosszabb! Tudom, hogy nem szabadna türelmetlennek lenni..., de..., nehéz!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni, Véda,

Köszi a mérleginfót!

Fanni,
Nem is gondoltam, hogy ilyen sokat keményedik a pocid! Azt hittem az erősebb magnézium megoldotta a problémát!

Megyek unokaöcsire felügyelni 6-ig! Remélem jó gyerek lesz és nem akar focizni majd! Bár megérti, hogy nem tudok már, de azért állandóan bepróbálkozik :lol:

Viri

Kép
viri8
 
 


Csajok! Nem bírtam, és átmentem UHUzni. Úgy néz ki, hooooooooohy .............(dobpergés) ................sunnája van! :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zöldíííííííííííííííííííííííííííííí ! jippijééééééééééééééééééééé!


hazajövős ruci :oops: Kép
Vendég
 


Zöldi :lol: :lol: :lol:
Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Ha fütyköse lenne akkor is ezt mondanám! De akkor is:
HURRÁ!!!

Boni :D
Hazajövős ruci nagyon Zsigis :lol: :lol: :lol:
(Létezik, hogy én még nem tettem fel? :oops: )

No akkor: holnap délelőtt ígérem:
- hazajövős ruci
- kiságy (lent-fent)
- kh-i cucc
- szülős hálóing
Ezekről teszek fel képet!

Fanni :D
Te is ígértél hazajövős rucikról képet :roll: Lehetne?

Viri :D Kisfóka :D
Ti is! Ti is! (Kisfóka neked elnézem, ha már Grétástól teszel fel hazajövős rucit :wink: )

Nők :D
Hol vagy???

És újak???

Véda
Vendég
 


Zöldi!!!!!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Véda!
Én is felrakom majd a hazahozós rucinkat, azt nem ígérem, hogy ma, de felrakom!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hello Lányok!
Én nem látok a hányigertől és az éhségtől, szóval kihasználom, hogy anyuméknál vagyunk és döglök... :oops:

Zöldi!!!!!!! Aztaaa, ilyen korán??????? Hova szaladgálsz Te UH-ra? Van valami protkód??? :lol:
Ami a diétát illeti, ha fosás van, akkor tök mindegy diétázol-e, amíg nem megy át a vírus, addig tart a csikarás. Pötyimnek legutóbb 10 napig tartott. :roll:

Kisfóka! Képzeld az utolsó két hétben én már kimozdulni sem mertem, mert féltem, hogy a Tesco vagy a mozi közepén folyik el a magzatvizem. Aztán a 39. hét végére besokaltam és minden este mentünk valahova "utoljára". :lol: Vacsizni, meg moziba... na aztán aznap éjjel el is folyt a magzatvíz... Szóval át tudom érezni az utolsó napok tűkön ülését... a végén már annak is nekiestem, aki meg merte kérdezni, hogy: "Még egyben???". :lol:

Érdekes ez a mellszívó dolog. Nekem nem szívott semmit a kézi Avent. A férjemet a kórházból kellett elszalasztanom elektromos medeláért, nekem az jött be nagyon.

Na megyek, már 6 óta az órát lesem, hogy mikor vacsizhatok már. :roll:

Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: