Új privát üzeneted érkezett!

Hireket olvasok es most itt tartok
http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=10308
Neki is Lombikkal jott ossze :roll: szerintem meg az elso is :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szerintem is.... de lett nekik és ez a fő :!: :!: :!: :!:

Időjárásjelentés következik:

Eső vége, süt a nap, és nagyon kellemes a levegő odaint (kidugtam az ablakon a fejemet :lol: :lol: ) :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=10317
Ez sem semmi...de lagalabb nekik van :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Nahát, kinek lett itt laptetűje :?: :?: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De durva!!!!! 14 évesen :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj ne is mond mar megint nekem ez mar a 3.laptetu asszem :oops: :oops: :oops: Bocsi csajok :roll:

Tudositom majd zsu tod :wink:

Az idojaras itt is kegyes volt ma :wink: Sutott neha felhos volt de nem esett 8) :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


11volt de o legalabb megszulte a KORHAZBAN!!Mar ha erted mire gondolok...kivesezni nem szeretnem a temat :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát igen.. hihetetlen, hogy ilyen korán teherbe esett :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
3 egymas utani laptetuert mi jar?! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tapasztalat :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]T írta:kuzsannaapasztalat :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:


:shock: :? :( :roll: Ennel azert tobbre szamitottam de ha te mondod :roll: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mondanám,hogy kisbaba járna, dehát amennyi laptűnk volt eddig, szerintem ovodányi lehetne lassan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De 3-szor egymas utan az mar mas nem? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hali Onlányok!

Mindjárt írok rendesen, csak előbb gondoltam, megosztom veletek, h 5-öst kaptam matekból :D Úúúgy örülök, ettől nagyon féltem .. holnap nyelvtanból kell vizsgáznom (ami itt ugye német), és nagyon-nagyon félek tőle. Igaz, h értem, beszélem, tudok helyesen írni, de akkor is nagyon félek .. ez lesz az első komolyabb megpróbátatásom németből, úgyhogy nagyon drukkoljatok nekem lécci holnap reggel!!!
Nem is küldöm el most, reagálok inkább :)

Kati! Nagyon örülök, h jelentkeztél, annak méginkább, h jól vagy :)
Amikor írtad, h nőtt a hasad, egyből az jutott eszembe, h megkérlek rá, h hozzál képet, de aztán látom, h a kövi mondat már az, h csináltatsz a pároddal ;)
Örülök a jó kombinált teszt eredménynek .. én is gondoltam arra, mivel az AFP nagyon megbízhatatlan és csak a frászt kelti az emberben .. viszont még tájékozódnom kell, h itt kint mi hogyan is van pontosan, nem 100%-osak az ismeretségeim.
Balcsiért és Dunapartért irigyellek!

Melus! Igen, még a múlt héten megjött ... nem hiszem, h volt baba. Nekem is megfordult a fejemben, de tulajdonképpen nem késett olyan sokat, és volt akkor is vérzésem, amikor meg kellett vna jönnie, úgyhogy sztem csak a meleg miatt volt most ilyen.
Nem voltam még dokinál, tehát abszolút semmit nem néztek.
Örülök, h jó lett az AFP-d :) te nem isegesítetted rajta magad?

Bridg! Én szorítok neked holnapra, te meg nekem .. na? Megegyeztünk? :D Ismerősödéknek gratula .. 1 hét próbálkozás .. hmm hát most szétvet a sárga irigység, pedig tudom, mi se csináljuk olyan marha régóta.
Köszi a szavazatot :D Nem tudom igazából, h mit csinál a nőszemély :D Az tuti, h tegnap beírt, néztem is, h reagáltak neki, de azóta nem nagyon írt azt hiszem. Bár ma de. itthon volt .. hát én a fórumra fordítottam vna az időmet, ismertek :D

Pendi! Nekem iiis lécciii fehérneműt!!! Hogy én milyen rohadt régen vettem .. mondjuk nem mintha mostanában annyira szükség lenne esetleg egy sexy darabra, tulajdonképpen rohadtul nem nézzük, h mi van a másikon :lol: :oops: régebben ez se így volt .. a babagyártás időszaka .. na akkor is veszek vmit pénteken :)

Én olyan boldog vtam reggel, h alig volt már mensim, fel tudtam venni a fehér gatyámat (eddig feketében vtam, mert ugye azon nem látszik egy-két csepp, ha véletlenül átázok - szerencsére nem történt meg), így jól elkönyveltem magamban h majd nem sülök meg - hát nem szar idő lett? :x

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke
All az alku :wink: Az otosodhoz meg gratula :wink: Most mondhatnam a mi szurkolasunk meg igy meg ugy de vegulis te tanultal nem mi :wink: 8) :lol: Hat igen 1het alatt babat osszehozni nem semmik :? Melyik topikba irogat? :shock: Vgy az titok :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Óóó dehogyisnem, ez csak nektek köszönhető 8) :wink:
A Várandósságon belüli 2008. januári topicba írt tegnap egyet, és vhogy nem nyaggat, h adjam oda neki a gépet, meg most néztem, délelőtt se írt. Ahogy érzi .. én szeretek fórumozni :)

Kép
szöszke.
 
 


Majd o is rakap az izere 8) :lol: Addig jo amig nem nyaggat mert ha mar bunyo lesz erte akkor asszme gaz lesz :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na, 2009. januári természetesen .. :roll: és szilvusz néven van.
Mondjuk sztem ők már nagyon össze vannak szokva, és elég sokan is vannak, meg eléggé pörögnek is. Én remélem, ha úgy alakul, majd az elejétől tudok csatlakozni vmelyik várandós topichoz is :)

Jaja, bunyó lenne, ha akarna jönni, de hát így nem kell :D

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!

Gratula a vizsgádhoz :!: :!: :!: :!:
Nagyon ügyes vagy :!: :!: :!: :!: :!:
Következő vizsga????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönöm szépen :)
Következő holnap, a nyelvtan. Amitől ugye be vagyok szarva nagyon :? Aztán van majd pénteken a történelem (ennyit arról, h vásárolok, elfelejtettem, h most nem szabad a hétfő), aztán hétfőn ugye semmi, a jövő hetet meg még nem tudom pontosan, meg kell néznem.
Neked mik vannak??

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke
2olyan topik is van :? Amugy az nem baj ha osszeszokott egy csapat...marmint nem minden esetben :roll: nalunk sem lenne baj nem igaz :wink: Kismamisoknal szerintem mas jobb :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na, azért érezhető rajtam, h fáradt vagyok .. :?
(ennyit arról, h vásárolok, elfelejtettem, h most nem szabad a hétfő) - ez természetesen úgy akarna lenni, h a péntek nem szabad, mert ugye ahhoz írtam még az első mai hsz-ban, h megyek fehérneműt venni Pendi ötletén felbuzdulva .. nézzétek el most nekem :roll:

Kép
szöszke.
 
 


[quote="bridget0801"]S írta:bridget0801zoszke
2olyan topik is van :? Amugy az nem baj ha osszeszokott egy csapat...marmint nem minden esetben :roll: nalunk sem lenne baj nem igaz :wink: Kismamisoknal szerintem mas jobb :wink:


De csak az egyikben van élet :) aminek az a neve, h 2009. januári kismamik asszem. Na oda írt tegnap. Meg amúgy már egyszer írt nekik az elején is, csak akkor meg vhogy kitörölte magát (nemtom, ez hogy sikerült), akkor még kevesebben vtak, sztem úgy jobban be tudott vna illeszkedni. De hátha sikerül így is neki :)

Kép
szöszke.
 
 


O is 9hetes babas csak? :shock: En azt hittem tobb :!: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: El vannézve :wink: :wink:
Nekem majd 13-án lesz mind a négy tárgyam: formai feltárás, tartalmi feltárás, műv. töri és könyvtártörténet :evil: :evil: :evil: :evil: És alig tanultam valamit.... egyszerűen nem nagyon akaródzik :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pedig nem több, csak annyi, most tölti majd a 9-et :D És kerekedik a pocija .. olyan aranyos, annyira irigylem, de közben meg hihetetlenül boldog is vagyok .. nagyon örülök neki! Meg aztán imádom a nővéremet, bevallom, nem tudom, mit csinálnék nélküle :oops: :)

Kép
szöszke.
 
 


Basszus, az igen Zsu, egyszerre annyi :shock: :shock:
Nem csodálom, h nem akaródzik tanulni, igazából nekem se nagyon .. nem is tudom, mi tartja bennem a lelket :?

Kép
szöszke.
 
 


Hát bennem annyi, hogy utána héten medencés partyra vagyunk hivatlaosak :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaa, az más :lol: :lol:
Bennem meg sztem a maximalista énem .. annyira az vagyok, h el nem tudjátok képzelni .. anyu szerint brutális :D és így mindig tökjó örülni a sikerélménynek - ha csak megtanultam, már akkor is, ha meg sikerül egy-egy doga vagy vizsga, akkor pláne. Ha meg nem ... na azt nem szeretem :?

Kép
szöszke.
 
 


Hát azt én semszeretném, hogy ne sikerüljenek a vizsgáim, úgyhogy mától extra üzemmódra apcsolok, feltéve, ha nem alszom el itt a pult mögött állva :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szoszke
En valamiert ugy ereztem mar vgy 6.honapban jar :lol: Na meg szep,hogy szereted :lol: :oops: beleolvasgattam a topikba 8)

Zsu
Nem semmi :shock: De minnya teis tulvgy rajta :roll: aztan meg a medences party...na jooo van :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Már nagyon várom az utána lévő heteket, unatozni nem fogunk, nnyi program jött össze megint :lol: :lol: :lol: :lol:

Medencés party, Balcsi, vitorlázás, Szováta, aztán még Horvátország is :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuuu :twisted: :twisted: nemééér ám, remélem tudod :twisted: :twisted: "Medencés party, Balcsi, vitorlázás, Szováta, aztán még Horvátország is" - erre gondolok :D

Bridg! Neeem, kb. akkor tudta meg h babás, amikor én idejöttem :D

Kép
szöszke.
 
 


jaah azt nem tudtam :roll: :D

Zsu
(irigy)(irigy :twisted: :lol: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na igen.... eddig hat év alatt voltunk vagy 5-6 helyen, most meg így összejöttem a programok :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kis mázlista ;)

Kép
szöszke.
 
 


NAgyon ránk fog férni :lol: :lol: :lol: :lol:
Szegény párom rengeteget dolgozik.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tied is ZSu :roll: Ezek a ferfiak...amugy meg legjobb ido lesz abebiosszehozasra :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát akkor csatlakozom, mert az enyém is sokat dolgozik .. szegénykém :(
Ráadásul talán emlékeztek, mondtam, h új állást keres magának .. na az pont sehogy nem halad .. és ilyenkor nagyon szarul érzem magam, h ez miattam van :(

Kép
szöszke.
 
 


Gondolom,milyen rossz érzés lehet :? :? :? :?
Remélem, hamarosan talál magának egy nagyon jó is állást :wink: :wink: :wink:

Nekem szerencsém volt... a párom találta nekem az állást Különbennem költöztem volna fel Pestre hozzá :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elég nagy szabású melójuk volt és úgy néz ki, hogy lesz is mostanában szerencsére...... legalább lesz belőle is mani is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Me most nem pesten lax?Ezt nem ertem :? :roll:

Megyek tusolni csajok meg viszek az agyba gyumit aztan onnan folyt kov 8) Fel 12 :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]K írta:ülönbennem költöztem volna fel Pestre hozzá


Bocsi beneztem es a NEM szo kimaradt a lataskorombol :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Júúúj, Bridg, mást olvastam a gyümi helyett :lol: :lol: :oops:

Sztem Zsu Csepelen lakik, és úgy érti h fel Pestre .. sztem 8)

Kép
szöszke.
 
 


Jó, akkor most én nem értek semmit :lol: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote="szöszke."][ írta:szöszke.color=darkblue]
Sztem Zsu Csepelen lakik, és úgy érti h fel Pestre .. sztem 8) [/color]


Jaja.... eredetileg Szolnokonlaktam és amikor megismerkedtünk, rá 4 hónapra költöztem fel Pestre :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ahhaaa ... megvilágosodás :D :D
Az a marha nagy helyzet, h tanulnom kéne .. :roll: De most nem megyek akkor sem! Majd kicsit később .. :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Ne is mondd..... iszonyatosan le vagyok maradva.... páromnak nemis merem mondani :shock: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De valahogy úgy érzem, hogy sierülni fognak a vizsgáim :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]D írta:kuzsannae valahogy úgy érzem, hogy sierülni fognak a vizsgáim :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Sztem ez nagyon fontos .. hogy hogyan érzed .. és ha így, akkor nem lehet baj :) egyébként én is úgy érzem, h sikerülni fognak. Már annyi tudással is, ami most a fejemben van minden tantárgyhoz, egy kettesnek muszáj összejönnie. És ha még a tanulásra is ráveszem magam .. :roll:

Kép
szöszke.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?