Új privát üzeneted érkezett!

Falevél!!!!!!!!!!!!!!!

Szuper! Nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor most szusszanj, pihenj és "Sárizz"!!! :-)))))))))))))
A jeggyel meg ne is törődj, senki sem nézi majd meg!


Nem tudom, láttad-e, h csak 6-án tudnék utalni, ha megfelel Neked?!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: akkor szerintem ne is utalj,mert elvileg szerdán föladják a cipőket, szóval lehet hogy péntekre ide is érés akkor személyesen elintézzük a pénzt is, mikor odaadom a cipőt.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: GRATULÁLOK!!!!!! Ügyes voltál így is!
Vendég
 

 
 

Falevél: láttam a privit! Köszi! Nagyon várom a jövő hetet, kíváncsi vagyok nagyon! 8)

Kriszta: én örülnék, ha találkoznánk, és természetesen felpróbálhatja Aziz a cipőt. Bár most csak M-es lesz, mert rendelés után szóltak, hogy L-esből nincs amit kértem. :? De ha tetszeni fog, akkor rendelek majd L-est is.
Szegény Aziz és szegény te? Asszem jobb, hogy nem mértétek meg a pulzusotokat.....
Én úgy irigyellek a tenger miatt! Állítólag a tengernél felnövő gyerekeknek sokkal ellenállóbb lesz a légzőrendszere.

Timcike: már mindenki nagyon kíváncsi :!:

Köszi a "jobbulásokat"!

Emőke: Ügyi volt Lili, gondolom minden éjjel meg tudnád szokni! :wink: Én is megfigyeltem magamom, hogy ha nem alszom a szükséges 7-8 órámat, akkor egy házisárkány vagyok! Meg másnap tiszta depis. (Mesélhetne a férjem.... :oops: ) De a jó éjszakák után minden olyan gyönyörű, és látod, van remény. Hátha egyre többet fog eddig aludni Lili....
Vendég
 


K. ?=! :oops:
Vendég
 


Kriszta: Nem semmi! Jesszusom szegény Azizka! Azért ez nagyon durva lehetett!!!

Noémi: Akkor megdumcsiztuk!

Nóri: Iszonyatosan hatalmas nagy gratuláció neked!
Inkább nem nyilvánítok véleményt arról az eljárásról, amit veled szemben alkottak, de remélem visszakapják még ezt! Szörnyű, hogy lehetnek ilyen emberek!

Képzeljétek el, kimentünk Andris elé, és 6-kor értünk haza! Utána Andris leszerelte a bicajról a pótkereket, és Bence fél óra múlva kétkeréken bicajozott! Vacsi után meg elmentünk kettesben bringázni! Kanyarodik, megy mint a rakéta, mint aki nem is ma tanulta meg!
Hát én vagyok olyan büszke, hogy el is bőgtem magam!!! Annyira kis ügyes volt!
Vendég
 


falevél-mi tudtuk,h.sikerülni fog,hisz ügyes vagy! :wink: Gratulálunk!

Még egyszer köszönjük szépen a köszöntéseket,nagyon édesek vagytok. :wink:

A torta is nagyon fini lett.Atticy a lufiknak és a csomagolópappirnak,meg a játszóasztalkának meg mindennek nagyon örült.Indikével(Unokanővérke)nagyon aranyosan elpancsikálnak és játsznak.Imádnivalóak.Ma vettem neki egy aranyos kis szandit.Voltunk egy jót sétálni édes kettesben,majd ketten Indivel pancsiztak,utána kaja locsi,evés,és most alvás.El sem hiszem,h.a kisfiam már 1 éves.



KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép A hires torta Kép Kép Kép Kép kis hancurparty Kép mi is egy évesek vagyunk

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: 1 évesek? :lol: Klasssz!
Jók a képek!
Vendég
 


Timci: aztán majd megy a harc, hogy ki játsszon azzal az asztalkával! Látom mindenkinek bejött... :D
Tök jó hangulat lehetett! Atticy tündéri 1 éves, látom, tetszett neki a torta. :wink: Tényleg gyönyörűre sikerült,ügyes a férjed!
Vendég
 


Kriszta!
Jobban van Azizka???

Timci!
Nagyon jók a képek! Nagyon ügyes vagy, h volt még energiád felpakolni! :-) A játszóasztal nagyon cuki!!!

Brigi!
Akkor megdumcsiztuk!!! :-)))))))))))) Nagyon ügyes Bence!!!

Falevél!
Nekem lehet, h jobb lenne az utalás... Nem baj?



A tankinimre senki nem is mondott semmit. Ennyire nem jó? :-( Meg az arborétumos képre se. :-(((

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép

Szerintetek milyen???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bendének nagyon boldog 9. hónapot!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Manó
Bendének nagyon boldog hónapfordulót!

Falevél
Gratulálok a sikeres államvizsgádhoz! Nagyon ügyes vagy, minden elismerésem! Nem egyszerű picurkák mellett tanulni. A gonoszkodással pedig ne foglalkozz, Te tudod a legjobban, hogy milyen sok energiát tettél bele, s a tudás mindig megtérül.

Noémi
Nekem tetszik a tankinid! S jó lett nagyon az arborétumos kép.
A kisfiam megmutatta milyen tud lenni :oops: Most többen is mondták, hogy nagyon hisztis, nyűgös a gyerek. Háááááát, ő is tud most alakítani. S nem is mondja meg miért sír.
Szerintem jó a komp. Nekünk is van, mondjuk egyszerűbb (mamáéktól kapta anno Petike), s most Dorka is nagyon élvezi.

Brigi
Nagyon ügyes Bence! Gratulálok neki! Elhiszem, hogy nagyon büszke vagy rá!

Timci
Nagyon jók a képek! A képek alapján nem is tudom eldönteni, hogy Attici vagy a szülei élvezték jobban a szülinpai bulit :lol:

Enn
A doki nekem pajzsmirigy túlműködést mondott. Elég rossz volt, a pulzusom állandóan 100 felett volt, s mindig nagyon fáradt voltam. Amikor feküdtem, akkor is nagyon magas volt.

A könyvtári programot a könyvtár honlapján olvastam. Szóval nem tudom, hogy ugyanaz lesz-e ami a múltkor volt. Ha jó idő lesz, bemegyek a manókkal s megnézem. Szerintem rossz nem lehet!

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: csak azért írtam, hogy nem kell utalni mert azt hittem hogy jobb neked, de természetesen utalhatsz, ha az a jobb.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Bendének nagyon boldog hófordulót!!!! :D

Noémi: este akartam írni, hogy klassz a tankinid, nekem is tetszenek az ilyen nyakbakötősek. Végül te is rendelted?
Kompot biztosan akarsz? Állítólag nem is jó a lábizmaik fejlődésének, meg szerintem aki használja, az is kevés ideig. Elég drága, nem?

Hogy aludtatok? Mi jól megszenvedtünk ezzel a fronttal éjjel. Durva volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak a csemeték a homokozóban! Olyan jó nézni, amikor együtt játszanak. Nálunk is szoktak együtt homokozni. Amit Brigitta épít, Öcsike azonnal lerombolja. Amit persze jogosan zokon is vesz. Öcsike dobálja homokot, (mindent dobál, ami a kezébe kerül) vagy magasba emeli kezét, és kifolyatja belőle a száraz homokot. Ilyenkor jut a fejére is, pelenkába is...

Falevél! Nagyon ügyi vagy! Gratula! Lényeg, hogy sikerült, a többi nem számít. Most már lehet felszabadultan, játszani, babázni...

Nagbri! Nagyon ügyi Bence!

Atticynek, utólag kívánok nagyon sok boldog születésnapot!

Univeres előa. hozzánk Bazsó Rita jött egy kolléganőjével. És nem kértek pénzt. Megkóstolhattuk a kajcsikat is, ezért sem kellett fizetni. Nekik ez "reklám".

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Végre megkaptam a képeket a szombati rendőrnapról.
Íme:

Kép Kép Kép Kép Kép

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Az utolsó képen Petike Geli Gergőjének a sofőrje :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztók!

Manócskának(Bende) boldog hófordulót!

Kriszta: nem semmi!remélem már elmúlt a pukli???

Noémi: csini nagyon a tankini!
Szerintem jól néz ki a komp!
Szeretnétek???( mi nagyon szeretjük ugy kavar vele a csaj)

Atticy milyen kis aranyos meg ügyes!
Meg hát a hires torta jól néz ki!

Ezt azért már áén is várom mikor széttapicskolja a lánykám!

Ági: hát a front az nagyon kikésziti a babákat!

mi már jobban vagyunk mondhatni régi a csaj teljesen!Brigi: Bence nagyon ügyes kisfiú!

Hát én meg mondom a csajnak ,hogy tapsi-tapsi és már tapsol is a kis kezeivel!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Erika!
Köszi! :-)

Mogyo!
Örülök, h jobban vagytok! Köszi a dícséretet. Erősen gondolkozom a kompon. Ez egy tizes.

Andi!
Cuki vagytok! A tegnap miatt ne aggódj, mindegyikünk gyereke csinál ilyet. Sztem csak a figyelmet akarta magára felhívni. Nagytestvérnél sztem természetes. :-)
És Neked is köszi a dícséretet!

Falevél!
Oké, akkor 6-án utalok. :-)

Ági!
A tankinit a Tesco-ban vettem. 4400 volt. Döntő volt, h merevítős is. A kompról hallottam már jót is, rosszat is. Több jót, mint rosszat. A legjobb barátnőm kisfiának is volt és nagyon szerette. Nincs tőle baja. Fürge, mint a csík. :-))) Meg úgyis két gyerekre vennénk. Mint mindent. (légzésfigyelőt, bébihintát, babakocsi/ka/t) :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Andi!
CUKIK

:-)))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Bendének boldog hófordulót!

Timcike: szupik a képek, és nagyon tetszik a torta, és TI is szépek vagytok! :D Nálunk is valahogy így volt, hogy mi talán jobban örültünk mint a gyermekünk! :lol:

Andi: nálatok is jók ám a képek! Aranyos Petike, ahogy élvezi a nagyautót!

Noémi: köszi, jól van Aziz, teljesen visszament a pukli, csak nagyon hisztis, hogy emiatt-e azt nem tudom. :roll: Tök jó a tankinid!! Nekem is kell majd egyből beszerezni ha hazaértünk, de szerintem nem ilyen merevítős, nyakbakötőst, mert ezt nem engedné a férjem, hogy felhúzzam... :? Nagyon jól áll a kalap! :D Örülnék én is ha találkoznánk!!!

Nagbri: igen, elég durva volt a szitu, szerencsére túl vagyunk rajta, és nem lett nagy gond. Most egy ideig nem adom oda a férjemnek Azizt, az biztos. :roll: Nem semmi Bence! Hihetetlen, hogy így megtanulta!!!

Ági: szerintem is ellenállóbb lesz, itt olyan jó a levegő, meg biztos a nappal szemben is, mert sosem ég le, csak barnul, már tiszta feka mellettem. :) Mit csinált Boti éjszaka, hogy durva volt?? Egyébként nálunk is volt szenvedés rendesen... Bár nem hiszem, hogy ugyanazt a frontot éltük meg mint Ti! :wink:

Falevél: Gratulálok!!! Ügyes vagy, ne foglalkozz velük, az a lényeg, hogy a diplomádban jó jegy lesz!

Mogyó: Ágika nagyon ügyi! nálunk is sláger volt a tapsi-tapsi! :) És örülök, hogy jobban van!

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Bendének Boldog Hófordulót!

Falevél: gratulálunk a sikeres vizsgához!!

Timci: nagyon jók a képek! Atticy nagyon aranyos,látom tetszettek az ajándékok,meg a torta. Üzenem Attilának,hogy máskor is csinálhat ilyen finom tortát. Köszönjük szépen!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi: én is vagyok ,hogy erre sok minden van fogva(mármint a komp)A családban szinte minden gyerek használta!
Öszzesen a közeliből 13 gyerek egynek sem volt baja!
Szerintem Ágikának sem!

Nemsokára elmegyünk a dokibácsihoz!
Szerintem már ő is ideges ,hogy mi van már a csajjal!
De teljesen jól van!


huncutkodik az apjának délután rakok fotokat!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timcike! Már egy éves a nagyfiú! Olyan gyorsan megnőnek. Jók a képek, szép a torta is , bizti finom is volt. Tetszik az a "kisasztal" is, vagy játszó asztal, nem tudom mi a helyes megnevezése, lehet, lopom az ötletet. hiszen Józsikának is nem sokára szülinapja lesz, de még nem tudom, mit szeretnék venni.

Noémi!
Komp témához: Nekem azt mondták, hogy nem szabad, mert akkor később fog járni mert ellustul, hiszen azzal könnyebben elér mindent. lábai sem úgy edződnek... Brigittám szerette a járókompot. Nagyon sokat volt benne. Mégis 10 hósan már stabilan közlekedett. Öcsike pedig nem marad meg benne. Ordít. nem jött még rá, hogy mire is való.

Én azt gondolom, hogy igen is edződnek lábai, hiszen nem kis erőt kell kifejtenie, ahhoz hogy lökje magát egyik helyről a másikra. Szerintem, nagyon jó találmány.
Ha körbe nézel, szerintem találsz olcsóbbat is.

Mi csak addig bírtuk használni, amíg nem ment stabilan. Amikor már kapaszkodás nélkül közlekedett, akkor már nem maradt meg benne. Szóval, mi csak 4 hónapig használtuk.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Andi! Ez milyen autó volt? Tűzoltó? Bekapcsolhatták, a szirénát is? "Rendőr motorra" is ülhettek, fotózás erejéig?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Brigi, ezek a homokozó-bírkózó fiúk! :lol: :lol: Nagyon édesek! Jövőre majd hárman nyúzzák egymást a homokozóban..... :wink:

Kriszta, szegény Aziz..... remélem, nem lett nagyobb baj, és azóta már javult a helyzet..... Szegénykék, jól megijedhettetek! :shock:
Szerintem tuti összehozunk majd egy talit! :D

Noémi, remélem, most jobban aludt Bálint. :roll: Mi is nagyon rosszul alszunk, én már úgy ki vagyok, hogy elmondani nem tudom! :roll: Ingerült vagyok mindenért...... :oops: ami egy kicsit nem úgy van, ahogy szerettem volna..... :oops: És még emiatt lelkiismeret furdalásom is van, mert Bende nem tehet róla, és nincs most türelmem annyit játszani vele..... :roll:

Jövő héten kedden vagy szerdán lesz a foglalkozás? és hány órakor????
Norri, Te tartod?????????????????? De jó!!! :D :D Remélem, el tudunk menni.....

Noémi, nagyon jól áll neked a kalap! :D
Nekem tetszik a tankini.... de azt hittem, felpróbálod, és úgy teszel fel képet! :lol: :lol:
Noémi, ilyet bébikompot akartok venni? Szerintem tök jó. :D Nekünk nincs, és mi nem is veszünk, mert ahhor nem tudok neki elég helyet biztosítani, és Bende most is mindenhová eljut, ahová akar..... :lol:
Noémi, és köszönjük szépen.... :D
Andi, neked is köszi. :)


Nóri: NAGYON GRATULÁLUNK! NAGYON ÜGYES VAGY!!!!!!!!!!!!!
Szerintem se aggódj, hogy hanyas lett! A lényeg, hogy görbüljön! Persze bosszantó, amikor végig ilyen jól tanultál..... de tényleg senki nem kéri majd számon, hogy hanyas is lett! Egy kicsit fellélegezhetsz most már, és 1 hét múlva már tényleg az utolsó vizsgán is túl leszel.....
És nagyn ügyes voltál! :D


Emőke
, ezt én is meg tudnám szokni, hogy reggel kel csak Bende. De hátha Lili is úgy gondolja, hogy neki is jobb így, és átalussza az éjszakát.

Brigi, de ügyes Bence! Hihetetlen nagyfiú már! gratulálunk neki!

Timcike, nagyon jók lettek a képek! Látom Atticy élvezte a tortáját! :lol:

Ági, köszi szépen!
Sajnálom, hogy rosszul aludtatok....
Mondjuk nálunk sem volt egy leányálom az elmúlt éjszaka. :(
Először én nem tudtam aludni, utána meg Bende.... :roll: Szóval jól összehoztuk! :?

Erika, szerintem Józsika most dobálós korszakban van. Na meg rombolósban..... De reméljük, kinövi.
Bende is állandóan dobálózik, csapkod. Na meg az egymásra rakott kockákat lerombolja, és nagyon tetszik neki. :lol:

Andi, nagyon klassz lehetett ez a program! Micsoda kis járgányban ülte Petike! :D

Mogyó, köszi szépen.
Nagyon ügyi Ágika! :D
Örülök, hogy már teljesen a régi... a doki melyik doki lesz????? Amelyik diagnosztizálta a betegséget, vagy a háziorvosotok?
és várjuk a képeket.

Kriszta, nagyon köszi!
Kriszta, szerintem nem a férjed tehet a balesetről.... De ez az én véleményem. Ha ott vagy, lehet, akkor is megtörténik. És Mahmoudot ezzel csak elbizonytalanítod, hogy valamit nem jól csinál.... de nem akarok tolakodó lenni, és remélem, nem bántottalak meg ezzel, hogy leírtam....

Ildi, nagyon köszönjük!

Na eléggé összevisszára sikeredett a hsz.... de nézzétek el, ezt is reggel óta írom. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na én már megint ilyen hosszú lettem..... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta: az volt a durva, hogy máskor felsír 1-szer, 2-szer max. 3-szor egy éjjel,olyankor adok neki cumit és alszik is tovább. Éjjel 2-ig kb. 10-szer volt fenn, vissza is aludt, nagynehezen én is, de 3-kor újra keltünk és sehogyan nem volt jó neki, bőgött ahogy a torkán kifért. Megnéztem a lázát, de semmi kóros, kapott vizet, ringattam- hiába. Végső elkeseredésemben kevertem neki tápot, hát becsókolta! Utoljára mésfél hónaposan evett éjjel, remélem nem visszafelé fejlődünk.... :shock:
Pedig tegnap is csak zabált. :roll:

Szerintetek ilyen idősen is van valami fejlődési ugrás náluk?

Noémi: remélem tudod, hogy nem kötözködni akartam komp ügyben! :oops:
Nem is gondoltam, hogy ilyen szupi tankinit lehet kapni a Tescoban! Én általában csak a gyerekruhákig jutok, és felvásárolok mindent... :lol:
A merevítő nekem is fontos lenne, a Quelle-sben nincs? Falevél? :?:
Vendég
 


Ja, Kriszta: nálunk a 30 fok meleg után jött egy nagy lehülés, mennydörgés-villámlás, zuhogó eső. Nálatok milyen egy front? Ott mennyit esik?
(Ilyenkor úgy de úgy fáj a fejem.)

Manó: akkor lehet, hogy ti is ezt éreztétek! Szerintem az ingerültség normális, akkor nem lenne az, ha utána nem gyötörnének kételyek, hogy miért nincs elég türelmed.
Tökéletes és mindig boldog és kisimult anyuka csak a Kismamában van!
/Egy kétgyerekes barátnőm mondja mindig, hogy lesz ez még így se....- na ezért várunk mi még a másodikkal!/

Szóval minden elismerésem Nagbri, Andi, Erika!!!!! :wink:
Vendég
 


Ági: Bence is ezt csinálja,pedig ő még 5 hónapos. Egyik nap végig alussza az éjszakát,másik nap meg 3szor-4szer felkel és követeli a cicit. Ma is fent volt sokszor. Nemtudom mit csináljak.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: hát öt hónaposan még belefér szerintem, meg a tejcsi az más, de nekem sajnos már csak egyszer van egy nap.... :cry: (Egy hónapja, amikor meghalt a mamám, nagyon megcsappant.)
Nem szeretném éjjel is tápszerezni!

Bence nappal mennyit alszik?
Vendég
 


Persze,igazad van,csak néha örül az ember amikor átalussza az éjszakát,utána meg másnap sokszor felkel. Lehet,hogy már nem olyan erős a tejcsi.
A nappali alvása is változó,ma még két órát aludt eddig,de most újra beájult. Már eszi a bébi ételeket is és az gyorsan elnyomja.

Puszi

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

jól vagyunk de még szombatig kell az antibigyó!
Manó: a háziorvoshoz kellet visszamanni!

Felkelés: hát nállnuk is van mikor fent van ezerszer de velünk alszik és igy jó nem kell ugraálnom hozzá de ezt akkor csinálja mikor jön a foga!
És megint jön a felsők!

Új szerzeménnyel!
Kép

Fogas asszony!
Kép

Túl komoly!
Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Valamiért nem birok több képek késziteni!

Az első kettő szombaton készült azért látszik rajta ,hogy beteg volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Felrakni nem késziteni!!!

Tisztára zazi minden nállam meg néha az oldal is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó: nagyon cuki Ágika, és milyen boldog az új etetszékben! :)

Ági
: nem tudom, hogy van-e ilyen fejlődési ugrás, de szerintem próbálj neki ne adni megint ,mert könnyen rászokik. Aziz is átaludta az éjszakákat, és egy-két felkelésre adtam neki cicit, most meg ott tartunk, hogy 5-6-szor is kéri... De nem lehetett neked sem egyszerű, ennyi felkelés után... :roll: Nálunk most az a baj, hogy ha felkel nagyon nehezen alszik vissza, kell vagy fél óra, így már én is hulla vagyok... Front és eső? Az mi? Itt sosem szokott esni. :lol: Mióta itt élek 1-2-szer csöpögött, de ennyi. Most ami miatt szenvedünk az a nagy meleg, szerintem már 38 körül van, és éjszaka is borzasztó. A tenger már olyan meleg mint a fürdővizünk!
Anya is mondta, hogy 3 féle tankini van a Tescoban, de mind szivacsos-merevítős. A quellében sokféle fazon van, ilyen is olyan is.

Manó: sajnálom, hogy kivagy, nekem is vannak ilyen rossz napjaim, meg aztán lelkiismeretfurdalás Azizzal...
Mahmoudra nem haragszok ám, már a baleset után is rögtön ápolgattam, hogy nem ő a hibás, stb... De azért tanulunk a hibánkból, és mikor üzleti dolgokat intéz, akkor nem viszi Azizt, mert még nagyon oda kell figyelni a kis szeleburdira. :wink: Most iszonyú korszakát éli, alig tudunk vele vendéglőkbe, meg kávézókba járni, mert mindig valami rosszat csinál, vagy kergetem össze-vissza... :roll: Két-három emberes gyerek lett. :lol:

komp: nekünk sem jött be amiket mondtak, későn kezd el mászni, majd járni... Hát, ő is 8 hónaposan mászott, és 11 hónaposan indult el. Szerintem ez nem késő. :D Nagyon szerette, meg én is, mert adott egy kis pihenőt nekem amíg szaladgált benne, én javaslom mindenkinek.

Megint sütöttem, most egy gyümölcstortát. :oops: Le kellene állnom, mert nekem már lassan a tankini sem takar eleget, és búvárruhában kell fürdenem. :lol:

Lilypie Maternity tickers


Na a Liliputi cipők meg ma majdnem megérkeztek... csak azért majdnem, mert a srác (a szállító cégtől) ottfelejtette Pesten, de már 3X fölhívott, hogy merre van a Bagi L.u., többször lecaplattam az utcára... mikor meg végre megtalálta a házunkat, akkor meg nem találta a csomagot a kocsijában... :shock: De azt ígérte, hogy holnap hozza...

Holnap jöttök a könyvtári foglalkozásra? 10.30-kor kezdődik, mondókás foglalkozás és ingyenes!

Lányok! Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Bendének boldog hófordulót!!!! :D :D
Ágika tünemény az új trónján :wink: látom tetszik neki.
Noémi, kompról nem nyilatkozom. csak annyit h nagyon káros (és ezt nem azon kell mérni, h a használó gyerekek is megtanultak egyszer menni) :roll: De a te döntésed.
Olyan jó, h ti ennyi képet tudtok feltenni, de nekem nem engedi, mert nagy v csak külön feltöltős oldalról, de akkor meg a szokásos kicsi lesz. :? Pedig én is szívesen pakolgatnék néha.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mogyó, nagyon édes Ágika! Egy kicsit látszik csak rajta, hogy mintha bágyadtabb lenne, de egyébként tényleg nem látszik rajta, hogy beteg lenne.
Nagyon jó az új etetőszéketek! :D

Kriszta, nem is tudom, most irigykedjek, hogy ilyen jó idő van nálatok, vagy sajnáljalak, hogy még egy frissitő eső sincs! :wink:
mindenesetre szeretném, ha a szomszédos utcában lenne egy ilyen "fürdővizünk". :lol: :lol:
Gondoltam, hogy nem haragszol Mahmoudra... csak akkor tényleg legalább 2 ember kell most már, hogy valaki mindig figyelje....

Ennn, köszi szépen!
A képeket én sajátos módon kicsinyítem:
kiválasztom a mappából, kijelölöm, és jobb gomb: küldés levélként... aztán itt felajánlja, hogy akarom-e kicsinyíteni? És hát naná hogy akarom! :D És elküldöm magamnak! :lol: Onnan meg lementem a kicsinyített képet és azt másolom fel ide. Remélem, érthető voltam. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt voltunk itthon, mentem körmöshöz, meg vásárolni!
Édi kis napozókat vettem Daninak, ha majd ráadom, lefotózom benne a komát!

Manó: Nagyon boldog hófordulót Bendének!!!

Elvitték a hűtőnket! Végre, hogy mikor lesz másik, azt nem tudom, de még jó hogy a régi itt volt! :roll:

Bence ma is bicajozott! Nagyon élvezi a dolgot!
Danit meg elvarázsolta az unokahúgom lánya, fülig ért a szája, és folyamatosan dumált, meg vigyorgott, meg simogatta Virágot! Nagyon cuki volt! :lol:

Komp: Nekünk van, nem volt benne Dani sosem órákig, de ő sem maradt vissza semmiben a fejlődésben, viszont nagyon élvezi, hogy szabadabban mozoghat!

Bocsi, hogy nem válaszolok mindenkinek, de készen vagyok mint a mateklecke!
Vendég
 


Húúúú!
Rengeteget írtatok!!!

Brigi!
Várlak Benneteket!

Bálint kedden csak úgy magától elkezdett integetni és tegnap, mikor hazajött Balázs INTEGETETT Neki!!!!!!!!!!!!!! Saját magától! Persze, pacává olvadtunk mindketten! Pedig ezt nem is nagyon tanítgattuk Neki! A tapsolást annál inkább, az meg nem megy! :-))))))))))
Bébikomppal nem tudom mi lesz, mert lehet, h a keretbe végül nem is fog beleférni... :roll:

Ági!
Egyetértek a Kismamás megjegyzéssel! Nagyon is! :-)
És nagyon sajnálom a mamádat!!! Tudunk segíteni?

Manó!
Kedden 1/4 10-kor lesz! Miénk a régi időpont, a mama tornásoké a szerda! Sajnálom, h nehéz volt az éjszaka!!!!!!
Mi most arra jöttünk rá, hogy ha még fürdés előtt levegőn van, az nagyon elnyomja. Kedd este Balázs elvitte sétizni, m egy kicsit kivoltam, és lementek egy fél órára. 9-kor letettük aludni és reggel 3/4 9-ig húzta!!! Tegnap este meg én ültem ki Vele az erkélyre. Nagyon élvezte! :-))) Vannak képek is. Majd teszek fel holnap! És így nem ébredt éjjel és még most is vidáman alszik. Hátha Nektek is bejönne. És Ági Nektek is.
És nekem is szokott lelkiismeretfurdalásom lenni! Hajjajjj!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
A kalapos megjegyzéseket köszönöm! Egy pár éve döbbentünk rá, h a kalapok egész jól állnak! /már elnézést a szerénytelenségért :-)/ Még téli is van! :-))) Igaz, az a fület nem melegíti! :-)))

Mogyo!
Ágika nagyon cuki. EGy kicsit tényleg látszik, h bágyadtabb, de édes nagyon! Örülök, h jól vagytok!

Kriszta!
Egyetértek Manóval! Én is szeretnék ilyen fürdővizet a szomszéd utcában! :-)))))))))))))))))))))))))

Ági!
Semmi gond komp-ügyben! :-) A Tesco-ban lehet jókat kapni!!! Ezt a fajtát már múlt héten nem láttam, de vannak még jók!

Falevél!
Izgi! Szóljál, ha megjönnek! :-))))))))))))))))))))))

Manó!
Nem akartam senkit se riogatni a husimmal, ezért nem fölvéve fotóztam le! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


sehol senki... :-(((

Kicsit aggódom, m Bálint most 3X egymás után bevágta a fejét, és most elaludt. Figyelem a kutacsot és a pupillát, hőmérsékletet. Remélem nem lesz baj.
Ráadásul én is bevágtam a fejem annyira, ahogy sztem felnőtt koromban még egyszer sem. Csillagokat láttam!!! Még a könnyem is kicsordult.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi: biztos nem lesz semmi baj,erős gyerekek ezek a mai törpék. A múltkor Bence is beütötte a kutacsa mellett a fejét,énis nagyon aggódtam,de szerencsére nem lett semmi baj.
Most alszik,mert reggel nagyon korán kelt.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi: csak nem lesz gond, nekünk a kórházban azt mondták, hogy a kutacs sem olyan gyenge, az lenne baj, ha szúró eszköz menne bele. Hú, de hülyén fogalmazok, de biztos érted! SZegény, akkor Te is megjártad! :? Nyugodtan szerénytelenkedj! :wink: Például én meg szerénytelendég nélük állíthatom, hogy nekem meg pocsékul állnak a kalapok! :lol:

Nagbri: akkor bevált a műköröm? :) Várjuk a napozós képeket! Mi egy pólót vettünk tegnap Zizónak, de tök hülyén áll rajta. Olyan nagy a nyaka... :x

Manó: akkor Te elég bonyolultan kicsinyítesz! :) Bár ha ez bevált, akkor jó, nekem is vannak ilyen dolgaim... :) Az eső az hiányzik, mikor hazamegyek mindig remélem, hogy esni fog kicsit, és olyankor kiállok, hogy jól megázzak. :lol: De most azt hallottam, hogy július elejétől augusztus közepéig afrikai meleg lesz Magyarországon! Úgy látszik mi visszük a meleget! :lol:

Ennn: A kompos megjegyzésedből hiányzik egy szó, az hogy "szerintem". Bocsi, de nekem rosszul esik, ha valaki így nyilatkozik valamiről amit én, és még nagyon sokan szeretnek.
Az én fiam akkor is futballsztár lesz! :lol: :lol:

Ma délután nem leszünk szerintem, megint elmegyünk pancsizni, ezt a hőséget nem lehet másként elviselni. :roll:

Lilypie Maternity tickers


Brigi, köszi!
Várjuk a Dana-divatbemutatót! :D

Noémi, köszi!
És a fürdőruha: szerintem azért vetted, hogy felvedd! Nem? :lol:
Remélem, jól van Bálint és Te is....
Kalapokat én is szeretem, de néha hülyén érezném magam, ha abban mennék sétálni. Na meg kellene hozzá egy jó kis nyári ruha is, mert farmerhez és pólóhoz elég abszurd lenne! :lol: :lol:

Voltunk ma a könyvtárban! Bendének csináltattunk is olvasójegyet! :D Bár még várunk, mire kölcsönzünk neki könyvet, mert szerintem csak "falná" a tudást! :lol: :lol: :lol:

Ja, és személyesen találkoztunk: Erikával+Józsikával, Norrival+Zalánnal, Nórival+Sárával, Andival+Petikével+Dorkával!
Tök jó volt! :D

Bende hazafelé beájult, de nem aludt. Hősiesen tartotta a fejét. Aztán itthon az ajtóban már majd leesett.... :lol: Kivettem, be az ágyába, és azóta most magáról nem tud! :D
Éjszakai alvás: most éjszaka sűrűsödtek a dolgok... eddig óránként kelt, most ezt leredukálta fél órára! :shock:
Rájöttünk, a pocakja fáj. Amikor símogattam neki, akkor megnyugodott és elaludt közben. :wink: Lehet, hogy a tegnapi brokkoli nem az igazi még????? Mert mást semmi újat nem kapott....
Olyan kis érzékeny a gyomra.... :roll: (mint a szűz jegyűeknek általában :? )

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta, hát igen, elég bonyolultan csinálom, de ez már flottul megy! :lol: :lol: :lol: :lol: Nem hiába öregszem és vannak már rigolyás dolgaim...
de azért ha valaki egyszerűbben csinálja, akkor megírhatja.... :wink:
Ja, és ne hagyjátok otthon a meleget! De azért remélem, nem bánod majd, ha lesz egy kis mo-i hűsítő zápor is! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hú, lányok, most néztem az interneten, itt 39 fok van!!! Nem csoda, hogy szakad rólam a víz... :roll:

Manó: nagyon sajnállak az éjszakák miatt!! Lehet, hogy a kis foga is bántja, nem? De jó, hogy ilyen sokan találkoztatok! :D Falná a tudást!! Ez jó! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Maternity tickers


Noémi, Ági: megjöttek a kiscipők! Majd szóljatok, hogy mikor jöttök a városba és odaadom! Hétvégén is itthon leszünk, a főtérre is be tudom vinni, ha az jobb. A telefonszámomat elküldöm priviben, jó?

Kép

Kép
falevel2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?