Új privát üzeneted érkezett!

Elhiszem, elhiszem, és nagyon sajnálom. :cry: Én is. :cry: Azt sajnálom főleg, hogy nem tudok érdemben segíteni. Szerethetnék nektek babát, de sajnos, mégsem vagyok igazi boszi. :cry: Nem baj, ha néha leírjuk ezt.

Jaj, segítek mégis, jó?
Tudod, miért jó, hogy nincs gyereked?
- Tudsz egy csomó ideig fürdeni (persze nem nálunk). :lol:
- Járhatsz magassarkúban, nem kell állandóan lapossarkúban rohannod.
- Nem kell idióta nőkkel spanolni az oviban és a suliban, nem méregetnek a tisztelt szülőtársak.

KépKép
benó
 
 


Az anyjának nem kellett, ezért nevelte apuka, akkor jöttem én a képbe! kaptam egy kisfiút és egy férjet!

Szüleim unokaként szerették, ezért nem akarnak több férjjelöltel ismerkedni mert ezek után elegük lett mindenből és mindenkiből!
Semmi mást nem akartam mint tanítatni és jobb életet neki!Sokszor le kellett mondanom dolgokról hogy mindent meg tudjhak adni neki, meg is köszönte rendessen!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


De már nem kötődsz hozzá nagyon ugye Zsuzska?

Kép
szilzi
 
 

 
 

- Nem kell a szülői munkaközösség tagjának lenned.
- Nem kell leckét írnod, újra megtanulni a matekot, környezetismeretet stb.
- Nem kell kisállatokat pesztrálnod a gyerek helyett (tengerimalac, kutya, halak stb.)
- És egy nagyon önzőt: Ehetsz hatgombócos fagyit is, nem kell a gyerekeknek venned 3 gombócosat, te meg ehetsz majd egy egygombócost, "nekem ez elég, amúg sem szeretem" címszóval. A szülők általában ezt csinálják, nem?

KépKép
benó
 
 


"Tudsz egy csomó ideig fürdeni (persze nem nálunk). :lol: " :arrow: ezzel mosolyt csaltál az arcomra :)

Én is segítenék mindenkinek, de tényleg nem lehet! Jó volt leírni, bár ezt mindegyikünk tudja a másikról, ezért vagyunk itt! És mégis!

Kép
szilzi
 
 


Na, tessék. Hát ezt mondom én is. Oké, eldugultam.
A tanári szerep se sokkal jobb. Azt még hülyének és elmeroggyant idiótának is nézik (kivéve a Flórát). Persze, van, aki olyan is (pl. én). :lol: :lol: :lol: De meg őrizni a látszatot. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Kínzó tud lenni ez az érzés! Főleg, hogy mindent megteszel, amit lehet mindent elintézel, képes vagy egy csomó dologra, de ezt nem tudod befolyásolni!

Kép
szilzi
 
 


Sajnos, nem tudok mindig humorizálni, sokszor én is elvesztem a humorérzékem, és akkor azt mondom: ide nekem egy gyereket! :lol: De minek? Így tök jól elvagyok, nem igaz?
Még eszembe jutott egy:
- Nem kell elpakolnod a kisollókat, gyógyszereket, szép könyveket stb., nehogy elvágja, megegye, összetörje, széttépje stb.

KépKép
benó
 
 


Nem kötödöm már, csak borzalmassan fáj!!!!!! Az életem értelmének gondoltam és egyoik pillanatról a másikra vége lett!

Gábor tudja a történetet akkor még együtt dolgoztunk,mmindenki csodált hogy nem diliztem be, de ráment mindenem!

Jött a válás, piszkosul jól áltunk anyagilag, csodálatos családi házunk volt és amit el tudsz képzelni, de soha nem lettem volna már boldog és a sok munkát sem lehetett folytatni, és engem senki se alázzon meg naponta!

A döntés volt a legnehezebb, de meghoztam, sok segítséget kaptam kollégáktól , diliorvostól aki nem hagyta hogy gyógyszert szedjek!

Az utólsó fájdalom a bíróságon volt az anyagi osztozáskor: sokkal többet kaptam volna ha lett volna közösa gyerek!

Tehát az életem mumusa a gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Alázat kell ehhez is. Hogy tudjuk, nem tudunk mindent elintézni, van, ami egy szinten túl nem rajtunk múlik. Én akkor akadtam ki, amikor már pont annyi ideje vártam, hogy megszülethetett volna. Akkor bömböltem. Akkor találtam rátok. "Nem kerestél volna, ha nem találtál volna már meg."

KépKép
benó
 
 


Minden tiszteletem a tiéd, Zsuzsi, én mást most se mondok.

KépKép
benó
 
 


Gábor úgy fogadott el hogy tudta hogy nem lesz gyerekem !
Aztán jött a hormonzavar és a sok lomikos és Benó majd Ti aztán beindultam egy próbát AKAROK még!

Kép
muzsuzska
 
 


Látommég mindig itt vagytok. De jó! Mi van ma? Bosziéjszakaelőzetes? :D
flóra 11
 
 


Zsuzska, én őszintén csodállak!

Kép
szilzi
 
 


Hát, Zsuzsi, egész életedben bánnád, ha nem próbálnád meg, pedig mondom én nektek, hogy mennyi mindent csinálhattok gyerek nélkül. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (emlékeztetőül: fürdés, alvás, utazás, piálás, cigizés, étterem, kirándulás, olvasás, evés stb. életfontosságú dolgok)

KépKép
benó
 
 


tudom Benó hisz beszéltünk róla!
szóval teljes agymosásom folyamatban, jelentem nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tudom, hogy hülyeség, de most olyan szívesen megölelnélek.

Kép
szilzi
 
 


Ok ok, Benó, hagyom magam pozitivizálni. Most iszok e jaegert és elszívok egy cigit :D :D

Kép
szilzi
 
 


Úr Isten! Mennit írtatok. Én meg közben a fiaimmal hülyülök angolul. Mármint ők tudnak, csak én nem ,aztán nevetünk,hogyan ejtem a szavakat. Meg azon röhögnek,hogy milyen szavakat tudok,nem értik, honnan.Hát a játékokból én csak ilyen bugyuta szavakat tanultam meg, mint kalapács,csavar,kötél... Normálisat nem tudok. :D
flóra 11
 
 


Remélem nem szomorodott el senki, csak Szilvi kérdésére válaszoltam és meg kellett válaszolnom hogy ne tünjek útálom a más gyerekét nőnek!


Flóra én szalma vagyok és Szilvi is!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem szomorítottál el, jó egyre többet tudni rólad!

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm Szilvi!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Én is szeretnék megtanulni angolul, én csak horvátul és oroszul tanultam!

Kép
muzsuzska
 
 


Helyes. :lol:
Picit odabújok a Gyurikához, ne hiányoljon.

KépKép
benó
 
 


reggel csavizok! Kikapcsolom az agyam!

Kép
muzsuzska
 
 


Jó bújást, nekem lassan mennem kell, holnap megint egész nap munka! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Ne picit, nagyon bújj!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megyek aludni. Puszi jó éjt!

KépKép
benó
 
 


Jó éjt!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is tanultam oroszul Zsuzsi,még valamennyire tudok is. Meg szlovákul tanultam (beee...) meg németül.
flóra 11
 
 


Egész nap a gép mellet vagyok, úgyhogy ha eleged van a tisztításból, gyere!

Kép
szilzi
 
 


Puszi Nektek, jó éjt!

Kép
szilzi
 
 


Sajnálom Flóra kezdek ásítozni, lassan én is bebújok az üres ágyamba, de legalább nincs kisértés!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra olvasd vissza életem regényét írtam!

Kép
muzsuzska
 
 


Most mindenki elmegy?
flóra 11
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Hánykor mész dokihoz,

Kép
muzsuzska
 
 


Mindent elolvasok. Hiszen rengeteget írtatok.
flóra 11
 
 


??????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Kb.12-re tudok odaérni. Remélem még elérem őt. Ha nem ,akkor kettőkor uh.
flóra 11
 
 


Mit nem értesz,Zsuzsi?
flóra 11
 
 


Akkor délután talán tudunk valamit, de menj a saját dokidhoz uh előtt!

Kép
muzsuzska
 
 


Most méd szlovák fogalmazást kell írnom a kicsi fiamnak,mert ő szegény nem tud szlovákul. Buta egy nyelv.
flóra 11
 
 


Elmaradt a kérdőjel az előtte levő hsz-nél azért külstem a többit!

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor a fiad at első, én meg elhúzok aludni!

SZIA!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igyekszem őt elérni. Én is úgy tervezem,hogy megyek hozzá. Nagyon remélem, még délben bevesz.Nem megy el ebédelni.
flóra 11
 
 


Mentem!

Kép
muzsuzska
 
 


Rendicsek. Végül is neked sem árt a pihenés a holnapi tisztítás előtt. Igaz?
flóra 11
 
 


Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt! Kép
Jó tisztítást Kép
és Flórának meg jó orvost! Kép
Nekem ma rengeteg dolgom lesz, de remélem, tudok jönni. Képzeljétek, holnap-holnapután megyek kirándulni a kislányok osztályával, az elsősökkel, úgyhogy nem leszek itt két napig. Ha valami egetrengető történik, elvárom, hogy felhívjatok! Kép

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?