Új privát üzeneted érkezett!

Helyes Benó!!!!!!!! Ezért váltottam én is orvost! Hisz nem istenek!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Képzeljétek, egy bottal akarja szétverni őket a plafonon. :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Nekm küldj egy kizsbabát a pocakomba, utána minden nap írok neked a kapcsolatunkról köldökzsinóron keresztül! :(

Kép
szilzi
 
 

 
 

És közbe szidja a babanetet?! Nyelvizsga sikerült?

Kép
muzsuzska
 
 


Nem túl jó téma, de ez van. Tudom, hogy mindenki jár wc-re, de akkor is olyan necces, nem? Pl. vendégségben vagy na, jó, ne ragozzuk tovább! :lol: Én akkor szoktam wc-re menni, ha a Gy. nincs itthon vagy alszik. :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Hát nem hiszem, hogy szúnyogmentes éjszakátok lesz ezzel a módszerrel! Honnan van bot? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Küldenék neked szívesen. Küldjek? :D
Nem szidja a babanetet, beletörődött. :D A bottal rohangál az ágyon meg mindenhol. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Harci bot, most kérdeztem meg én is.

KépKép
benó
 
 


Nyelvvizsgára egy büdös betűt nem tanult, max. akkor, amikor várakozott a terem előtt, mert itthon nem. Kutyát nem érdekel már. :wink:

KépKép
benó
 
 


tiszta nomád férj! faxoljak át egy szunyogírtót?

Kép
muzsuzska
 
 


Azt mondta, az nem jó megoldás (a szúnyogirtó).

KépKép
benó
 
 


Én most elkezdtem felírni mikor "hallgattuk a rádiót", így utólag tudom, hogy voltunk e együtt pé-kor vagy nem!

Kép
szilzi
 
 


A kutyát ne is érdekelje, de túl sokat veszíthet nélküle!
Vagy vettetek egyet?

Kép
muzsuzska
 
 


Hú, ide már szótár kell! Ez a hallgattuk a rádiót = eksön?

KépKép
benó
 
 


Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotoknak nem lehet gyereke? Mi nemrég beszélgettünk erről...

Kép
szilzi
 
 


Igen! Így is hívhatjuk!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Á, mindegy, én nem mondok már a nyelvvizsgáról senkinek semmit. Ha lesz, lesz, ha nem, nem.
Mérni fogod a hődet is, Szilzi? Honnan fogod tudni, hogy együtt voltatok-e pé-kor? Ezt nem értem most.

KépKép
benó
 
 


Bocs Benó, elfelejtettem, hogy néha :!: elfelejtesz dolgokat :lol: Igen!

Kép
szilzi
 
 


Elvileg 14 nappal azelőtt van pé mikor megjön, vagy nem?

Kép
szilzi
 
 


Na, és, mire jutottatok?
Én erre még sose gondoltam! :shock: Biztos lehet. Ha nem, akkor örökbe fogadnék egyet vagy beültetném másét, ki tudja. Sajnos, nem tudhatjuk, hogy abban a helyzetben hogyan viselkednénk. Erre van egy példám, majd lehet, hogy leírom, nagyon hosszú és nagyon szemét sztori.

KépKép
benó
 
 


De, akkor van, én is úgy tudom, de ez tuti? Én olyat is olvastam, lehet, hogy ti írtátok, hogy kétszer van egy hónapban vagy hamarabb van, vagy később, vagy akármikor.

KépKép
benó
 
 


"Bocs Benó, elfelejtettem, hogy néha elfelejtesz dolgokat": ez nem volt szép. :cry: Én arról az óráról hiányoztam! :lol: Ez komoly! Az csak visszaolvasás volt, és az nem ugyanolyan, mintha benne lennél a buliban. Vagy ti nem így vagytok vele?

KépKép
benó
 
 


Szóval! Ha megjön, én visszaszámolok 14 napot és meglátom, hogy :roll: ... nem tudom mit látok meg ha nem is akkor van pé :shock:

Kép
szilzi
 
 


Bocsánat! Bocsánat!

Kép
szilzi
 
 


Jaj, szegény Szilzi, én nem tudok sajnos segíteni, mert fogalmam sincs. Szerintem hallgassátok a rádiót kétnaponta, aztán legyen kisbaba a pocakodban és kész. :lol:

KépKép
benó
 
 


Oké, semmi gond. :lol: Szerintem neked hamarosan össze fog jönni. Ne parázz. Egyébként a lily vonalzó tegnapra írta a pé-t?

KépKép
benó
 
 


Nem igazán jutottunk mi sem semmire! Nem tudom Ő, hogy viselné, ha más valaki gyerekét várnám. Az örökbefogadásnál mindkettőnknek "idegen" lenne a baba! De remélem ebbe mélyebben nem is kell belemásznunk!

Kép
szilzi
 
 


Szilvi!!!!!!!!!!! Mi ezt már kbeszéltük! A műtét után Gábor is megy spermavizsgálatra. Ha nem lenne jó, akkor szépen beletőrődünk és megyünk nyaralni ! De nekem se biztos, úgyhogy próbálok barátkozni egy ilyen cégnél levő asszonykával ha kell valami út, segít. De sajna babázni készül és gyorsan sikerülni fog neki! Ezért nem utazunk!
De addig is babaprojektelünk! Sajna ma hogy nem lehet a doki szerint rádiózni a héten, nagy kedvem lett volna, így szerencse hogy párom éjszakás nem esek kisértésbe, mert ha a hülyeséhgem miatt megindulna a piri nagyon morci lennék magamra, hogy le kellene mondani a műtétet!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem kell, dehogy kell. Csak nyugodtan tessék kétnapontázni. Te beszélsz mindig a pozitív gondolkodásról, elfelejtetted, kiselefánt? :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Én a lily-t nem is figyelem. A ciklus. hu-t szoktam megnézni. Az mára írta, de tegnap voltunk együtt! Várj, megmérem a hőmet!

Kép
szilzi
 
 


"De nekem se biztos, úgyhogy próbálok barátkozni egy ilyen cégnél levő asszonykával ha kell valami út, segít. De sajna babázni készül és gyorsan sikerülni fog neki! Ezért nem utazunk! " :arrow: nem értem :roll:

Kép
szilzi
 
 


Fogjuk mi még érezni a baba mancsát és a talpacskáját a pocakunkban, és egymás növekvő pociját is meg fogjuk simizni. Én biztos vagyok benne és tényleg nem parázom már. Ha szeretne engem egy lélek, ha így van megírva valahol, hogy mi egymásra találjunk, akkor így is lesz. Ha nem, annak is biztos megvan az oka. És miért ne szeretne minket egy lélek? Ha nem most, akkor később. Ha úgy találja jónak. Mi csak legyünk mindig készen a befogadásra, hogy örömmel tudjuk képletesen megölelni a sarjunkat.

KépKép
benó
 
 


Értem éretem :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Én neveltem egy sérűlt ( anyja által)kisfiút 13 évig!

Akkorát csalódtam, akkora fájdalmat kaptam tőle ,hogy el sem tudom mondani!

SOHA MÁSÉT!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, ez szép volt!

Zsuzska legközelebb smile-izz. :D

Kép
szilzi
 
 


Szilvi nem értetted!
Poén akart lenni!

Kép
muzsuzska
 
 


Hogy-hogy nevelted? Milyen fájdalmat? Mikor?

Kép
szilzi
 
 


Lombikos nőről van szó a Zsuzsi írásában, aki segít, hogy hogyan kell azt elkezdeni.

Tudod, azt írtam, pé után 12 órán belül kell eksönözni, de a spermiumok akár 4-5 napig elélnek benned. Tehát pé előtt is lehet csinálni, közben is, utána is, és akkor csak a sp.utánpótlásról gondoskodsz.

KépKép
benó
 
 


Hú, most már én sem értem. Mi akart poén lenni? Jaj, jaj.

KépKép
benó
 
 


Dehogy Benó! Én vagyok a nő aki segít majd utazni, de babásodni készül! Ugye Zsuzsi? :roll: :shock:

Kép
szilzi
 
 


Én is úgy érzem, hogy hamarosan jön a baba! Bár én ezt azóta érzem, hogy próbálkozni kezdtünk, tehát már több hónapja! :shock:

Kép
szilzi
 
 


Ilyen szép szeretnék majd egyszer lenni Kép

KépKép
benó
 
 


mindenkivel összevesztem mert rá akartak világítani a gyerek sötét dolgaira, de én vakon biztam benne!
sajnos utólag derült ki, hogy rajtam kívűl mindenkinek igaza volt!

7éves volt amikor megismerkedtünk, 20 éves volt amikor robbant a nagy bomba! Már nem tudtam feldolgozni, beleroppantam! Elment és az volt az utólsó, mondata hogy szar anya voltam!
Apukája (az exem) most kezd rájönni hogy igazam volt és sajnálja hogy nem állt mellém!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha felveszed ezt a ruhát, Te is vagy ilyen szép!!!!

Kép
szilzi
 
 


Sajnálom Zsuzska, ez nagyon gáz!

Kép
szilzi
 
 


Tényleg te vagy ez a nő. Nem olvastam ám el az egészet, csak hűbelebalázs módjára válaszolgatok. Bocsi.
A több hónap, ha jól tudom, 5 hónap. Az nem sok.

KépKép
benó
 
 


Másfél éve nem láttam, tudok mindent róla,nincs pénze, szar körülmények között él stb....... Ő választotta!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem sok! Úgy repülnek a hónapok! Tudom, hogy mindannyian babát szeretnénk, de most lekell írnom!: Nagyon vágyom rá!

Kép
szilzi
 
 


Na, jó, ezt tényleg nem lehet tudni. Az örökbe fogadott gyerekek lelke sérülhet annyira, hogy sose jöjjetek ki egymással. Az egyik kolléganőmnek van két örökbefogadott gyereke, és képzeljétek, egymás testvérei igazából is. Szörnyű dolog, de legalább jó helyen vannak.

KépKép
benó
 
 


Én azt nem tudom, hogy, mennyire lennék képes szeretni egy ilyen gyereket. Lehet, hogy most rossz vagyok, de mégiscsak éjjel nappal a tied, de nincs meg az a kötődés. Ki tudja, hogy van ez?!

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?