Új privát üzeneted érkezett!

Puszi nektek, szájbercsajok! :D
Tancsu, ügyes vagy, hogy ennyi mindent megcsináltál! :D
Szia, Betti, sorstárs, én persze nem vagyok ilyen nagyjátékos, mint te, mi csak telkezünk! :D
Szia, Szilzi, örülök, hogy jöttél. Ide a fórumra csak jpg és gif kiterjesztésű képet lehet beszúrni, tehát amikor ráállsz a képre mondjuk a sajátgépben, akkor nézd meg, hogy mit ír ki pl. baba.gif. Ha nem gif vagy jpg, akkor le kell töltened egy gimp2 nevű programot, nagyon egyszerű, csak beírod a google keresőbe, hogy letöltés gimp2 és letöltöd. És azzal nagyon egyszerűen át tudod szerkeszteni a képet. Csak egyszerűen megnyitod, mentés másként (pl. eredetileg baba.bmp volt, megnyitás, mentés másként, beírod: baba.gif vagy baba.jpg tök mindegy, és utána mindenre ok-t nyomsz, és mentés.). És utána már be tudod ide szúrni. És még az a fontos, hogy kicsi felbontású kép legyen, ha ezzel baj van, írj. Ja, van rólam is kép, de az bmp és még nem írtam át. Ezeket a dolgokat mostanában tanultam, szerencsére az igh. Andi infó tanár, és megmutatta.
Flórának külön hsz-t szánok.

KépKép
benó
 
 


Hú, a Gy. két perc múlva vár a parkolóban, úgyhogy gyors leszek.
Flóra, holnap elmész és megnéznek és punktum. Ha terhes vagy, jó, ha nem, úgy is jó, mert legalább gyorsan kiderítik, mi bajod, ha pedig tényleg hormonbaj van, akkor adnak rá gyógyszert. Tehát nem beparázni, hanem tenni ellene. Pont most mondta a szomszéd, hogy az ő menye 2 éve szeretne gyereket. De nem megy orvoshoz! :shock: Hát barátom! Legyen esze! És miért vannak a problémák? Hogy megoldjuk őket! Mennem kell, este, ha tudok, jövök.

KépKép
benó
 
 


Szilzi, ez egyszerű. Van egy alap hőmérsékleted. A menzi napján kezded mérni, ekkor azt mutatja. Méred, méred, majd amikor észreveszed, hogy egyik nap lezuhant, akkor van pé-d. Másnapra már emelkedik és felmegy 2-3 tizeddel magasabbra, mint a normál volt. Így marad egészen következő menziig, amikor megint lezuhan, másnapra felmegy, de csak kicsit, az alapra.

A pé-kor a zuhanást azért nem méri mindenki, mert az nagyon rövid ideig tart. tehát ha reggel következett be a zuhanás, amikor a hődet méred, akkor sikerül megmérned, egyébként nem. De ez lényegtelen. A pé-t abból is őszreveszed, hogy emelkedik az alapból a hőd. Aztán fennmarad egészen menziig. Ha terhes vagy, akkor fennmarad. Ha nem, akkor leesik és megjön a menzi.
flóra 11
 
 

 
 

Persze, elmegyek Benó. Csak hülyén fogom magam érezni a doki előtt, hogy odamegyek, hogy terhességi tüneteim vannak, aztán terhesség sehol. Tehát kicsit ciki a dolog, na de kibírom. Aztán persze berendeltetem magam majd a saját dokimhoz vérre, meg mittomén mire. Majd megmondja.
flóra 11
 
 


Megyek haza. Mindjárt jelentkezem.
flóra 11
 
 


Ez az Flóra! Rendeltesd be magad és majd megmondják mi történik benned!

Ezt értem amit Te leírtál, de az is normális ha nem emelkedik, az is ha nem esik le a mensinél, vagy csak utána! Tehát igazából nincs egyénre szabott útmutató!

Kép
szilzi
 
 


Benóék biztos elmentek a telekre! Én meg itt sínylődök az irodában! Ráadásul nagyon munka sincs, úgyhogy unom is kicsit!

Kép
szilzi
 
 


Mohács és Pécs között, Szajkon építkezünk. Kb 120m2-es házat csinálgatunk. Tavaly áprilisban kezdtük, de nem sietjük el a dolgot, hagyunk mindent szépen kiszáradni. Most azért jobban belehúztunk, mert jó lenne már külön lakni. Most az én szüleimnél lakunk. Szerencsére jó nagy házuk van, így kényelmesen elférünk.
Most megyek, mert lejárt a munkaidőm... végreeeee!!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor talán holnap tudok jelentkezni, és elolvasni kivel mi történt.
Pussz!

Kép
betthee
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Piri nincs!!!!!!!!!
Flóra nagyon szép osztályotok van!!!!!!!Ügyessek a díszítések és szépek is!

Kép
muzsuzska
 
 


Azt mondta a főorvos nekem ,hogy ma már nem kérnek hőmérőzést.

Lányok holnap lesz a fogyinapom a béltisztító kúrával!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska!

Már a célban vagy! Nem félsz? Én annyit gondolok Rád! Remélem minden a legjobban sikerül! Béltisztító kúra... Hmm... Csak tisztul, csak tisztulj..

Kép
szilzi
 
 


Altatnak? Vagy ennél csak érzéstelenítenek?

Kép
szilzi
 
 


Királyfi izgul?

Kép
szilzi
 
 


Azt hiszem a zabszem próbán már nem mennék át!

Kép
muzsuzska
 
 


Gondoltam szépen írom le a holnapi hashajtást!
Még mindig jobb itthon, mint idegen helyen a kórházban.

Kép
muzsuzska
 
 


Mély altatás lesz, ezért kellett ekg-t csináltatni és az altató orvossal bájcsevegni!

Kép
muzsuzska
 
 


Királyfim jobban aggódik mint én!

Kép
muzsuzska
 
 


Mint már írtam, örülök hogy belenéz a pocimban, így legalább tudja mi a helyzet és nem vakon kisérletezik velem!

Kép
muzsuzska
 
 


Még jó hogy spóról rajtunk az állam, megműtenek és másnap hazamehetsz!

Így csak egy éjszakát kell ott töltenem!

Kép
muzsuzska
 
 


Pénteken este remélem már itt leszek!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi!!!!!!!!!!!!! Hahó!!!!!!!!!!!!!

Szép a fényképed, de mit kerestelek!!!!!!!! Kis Csala-finta :nem tudtam a férjes neved és alig találtalak meg, végig kellett néznem az ismerősőket!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha-ha :D Az a ruha amit ott látsz, az volt a menyecskeruhám! Most megpróbálom átküldeni a klippet, figyeld az e-mail-ed légyszi!

Kép
szilzi
 
 


Még semmi!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem tűz a nap a teraszra, felhúztam a redőnyt kicsit jár a levegő!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok!


Beno én bevállalom a hennát!Nem baj ha elrontod majd sokat gyakorolsz rajtunk! :mrgreen:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Zsuzska remélem hogy ha megműtenek akkor utána minden ok lesz és jön a babi is!Nagyon szorítok neked! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora te pedig nehogy elkeseredj itt nekem!Megvizsgálnak és kiderítik hogy mi a bibi és utána egyből 3-as ikreket szülsz! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát Csajok, nem bírom átküldeni!

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!

Mivel bajlódsz?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát Szilnvi nem is jöt semmi, pedig itt vártam!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Évi, a klipet próbálom átküldeni Nektek az esküvőről, de a freemail sza...kodik!

Kép
szilzi
 
 


De a "nap vesztesét" megtudtam nézni, az nagyon jó! :D
Te Évi Neked nem most kell menni orvoshoz?

Kép
szilzi
 
 


De most kellett volna de hamarabb megjött így 20-án nem tudtam elmenni.Most pedig a főnökömet áthelyezték a tengeri osztályra így 3-an végezzük el 4 ember munkáját és még nem dolgoztam fel a sokkot.De legalább szóban kineveztek raktárvezető helyettesnek. :wink:
Csak még azt nem döntöttem el hogy ennek örüljek-e vagy sem.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Az egy tényleg nagyon jó kép! :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A freemaillel az a baj hogy most már nagyon sok a felhasználó és a szerverük nem tudja kezelni az adathalmazt. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A babanet is tetű lassú! Nem csak Flórát engem is többször kidob.

Kép
muzsuzska
 
 


Tengeri osztály? Szilvi dolgozik tengerparti dolgokkal!
Évi nálatok milyen tenger van? Kép

Kép
muzsuzska
 
 


És ilyen híreket meg sem osztasz velünk ejnye Évi! Gratulálok! Ki tudja mi szakad ezzel a nyakadba! Én is ezért voltam kicsit bizonytalan mikor kineveztek! De hidd el menni fog! Nekem amennyi hülyeséget kell azóta csinánom! :roll: De legalább nem más dirigál! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Gratula a raktárvezető helyettesnek! Akkor béremelés is jár! Erre iszunk!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Tengeri osztály hmmmm Most jött épp egy tök jó Zakhintosi akció. 2 főre illetékkel, mindennel együtt 100.000Ft. A baj csak az, hogy már szombaton indul! De ha valakit érdekel...

Kép
szilzi
 
 


Én rohadtúl útálom a számitógépes hálózatot, minden túl van komplikálva, mondván sokkal könnyebb vele dolgozni, de több az adminisztrációs munkánk így mint nélküle!
Mindent töbször több felé le kell jelenteni stb.........

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon vígan vagy Zsuzska :D :D De az a jó! :D :D Igyál is ma valamit, holnap mr nem szabad, ugye? Csak tisztítani!

Kép
szilzi
 
 


Én lábadozni fogok!!!!!!!!!!! De úgy mennék!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ezt ismerem! :evil: Anyja neve nyolc pédányban! :evil: Nálunk is így van! :evil: Egy ökörség az egész4 Három felé fűzzük a dolgokat+elküldjük a központba postán+gépen++++

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm,köszönöm. :D
Béremelés nem jár mert csak szóbeli a kinevezés egyenlőre.Majd meglátjuk hogy mi lesz. :D Ha nem is neveznek ki papíron már akkor is megérte mert presztizsben ez sokat számít. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Délben a főnőkőm pezsgőt bontoot és buli ebéd volt! Kolléganőm alatt leszakadt az íróasztal,én eltörtem a főnők poharát, lefüstőltettük az iratmegsemmisitőt stb............ Fél pohár pezsgőt ittam, de hülyére nevettük magunkat. Nem szoktam inni, sokat autózóm és nem is kivánom.

Kép
muzsuzska
 
 


Azt nem tudom hogy milyen tengerük van.Nekünk nincs az biztos! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Akkor Szilvi tudsz mindent , nevetek mert még kinyomtatni is kell 3 példányban és egyet elküldünk kettőt két helyen lefűzűnk!Tök jó!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor az jó buli lehetett! :wink:

Már látom hogy ha elmegyünk Benoék telkére bulizni akkor is féktelenül fogunk mulatni! :wink: :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?