Új privát üzeneted érkezett!

Viki Gabika is pont ezt csinálja.
Biztos kell még kis idő nekik,míg rendesen belejönnek majd a lépegetésbe! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket! :lol:

Kép
Itt nagyon jó nekem most!

Kép
Úgyem hallom!

Kép
De vicces vagy!

Kép
Ohhhhhhhhhhh!

Kép
:)

Kép
Figyelj macsek!

Kép
Cicuval!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


hát nem votl pizza majd holnap mert holnap helett ma mentünk anyóshoz :) de a gyümitorta finom volt :)

Viki: nem semmi :) állítólag párom is 9 hónaposan már járt de én nem akartam elhini de ezek szerint van ilyen :):):) nem baj ha nem megy még és másszon csak sokat mert a motorikus fejlődésnek nagyon jót tesz és a járást is előkészíti :):):)

Boszi nagyon jók a képek :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

tegnap Zsófi nagyon jó volt, elvolt az ágyában és így volt egy kis időm. És ha már elkezdtem rögtön kétféle sütit csináltam. Férjem pedig egy szupi olaszos kaját. Annyi süti lett, hogy ma anyósékhoz is tudtunk vinni. Meglepődtek, mert amúgy nem vagyok egy konyhatündér. Bér mostanában viszonylag sűrűn sütök.

Kép
fiora
 
 


Jó reggelt!

Mi már ébren vagyunk. Én tudnék még aludni, de hát Fanni az Úr a háznál...

Tegnap későn jöttünk haza, anyós után még megálltunk a Dunaparton sétálni és persze Fannival bevágtunk egy halat :lol: Ma valószínűleg kimegyünk az unokaöcsémet felköszönteni, születésnapja volt, 4 éves lett. Szigetszentmiklóson laknak.

Fiora: én sem vagyok egy konyhatündér :oops: Amíg itthon voltam csak-csak főztem, de amióta visszamentem dolgozni, anyu főz ránk, vagy hozzuk a kaját. Sütni meg egyáltalán nem tudok, valahogy sose sikerülnek a sütik. Kivéve a meggyes pite, de azt sem csináltam már vagy két éve. Lehet már el is felejtettem, hogy kell :oops:

horvviki
 
 


Hát sütni én sem tudok azt nálunk a párom csinálja:):):) ő sem cukrász csak van kedve meg érzéke hozzá :):):):)

Kia: bastianón még mindig nincsenek kint a nyertesek pedig már 1.e van ilyen még nem volt biztosan nem tudnak dönteni :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Felavattuk ma de. a medencénket :lol: Bogi annyira fel volt pörögve.Nem csoda, szerda óta arra készül, hogy a hétvégén majd pancsizik a nagy mediben.
"szaladgált" ide oda a mediben, egyszer elvesztette az egyensúlyát és megbuggyant. Később újságoltam anyóséknak, hogy elmerült véletlenül a gyerek, erre Bogi nagy mérges arccal helyesbített, hogy : "Anya!Nem is merültem el! Én csak egy halacskát kerestem a víz alatt" :lol: :lol:
Most apa méhészkedik, de du.megint fürizünk egyet 8)

Ki mit csinál ma?

Mi semmit. Nem is megyünk most sehová.
Péntek du. elmentünk anyukámékhoz, onnan meg bementünk a Mekibe. Bogi ettől annyira boldog lett, hogy le sem lehetett lőni egész este.Ilyenek áradtak belőle:
"Anyuka, olyan boldog vagyok"
"Apuka annyira imádlak"
"Egyem meg a kis sziveteket" :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani, de jó nektek, hogy van kertetek! Ilyenkor nyáron én kint ülnék egész nap! :lol:

Bogi, nagyon ari lehet! :lol: Ezek a szövegek.... :wink:

horvviki
 
 


Kia: kint vannak a nyertesek még állítólag nem teljes a lista de eddig nem nyertünk semmit :):):):):)

mi ma punnyadtunk vagyis apa mert én takarítottam mostam stb :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia: most nézem nyertetek egy pólot :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Gani kicsit én is irigyellek a kerti medence miatt,de majd bepotóljuk anyuéknál! :P
Iszonyat ez a meleg,ugyhogy nem is bánom,hogy csütörtöktől már csak 26-27 fokok lesznek! A lakásban 31 fok van nálunk! :shock: Gabikáról is folyik szegénykémről a víz!
Éjjel ablakot nála nem merek nyitva hagyni,inkább a szoba ajtaját,mert a többi ablak nyitva,s úgy megy neki levegő!
Ma éjjel 2-kor kellett tisztába tennem! :lol: Jó kakis volt!

Helga milyen volt lent? :P Kérünk képeket! :wink:

Kia mi újság veletek? Hogy telt a 7vége?

Viki
ma is melo gondolom neked! Ha már nem lesz ilyen meleg jó lenne a babatalit összehozni! :P

Trécsi,ha tudsz azért gyere gyakrabban! :wink:

Fiora és miket sütöttél? Biztos nagyon finomak lettek! képek Zsófiról?
:P

Én is sütöttem a 7végén epres sütit,s isteni lett! Akit érdekel a recept feldobom ide majd! :wink:
Kép

Először úgy volt,hogy tegnap elmegyünk a Margit szigetre,de aztán mégse. Apa szombaton is sokáig dolgozott,s elég fáradt volt! Így aztán helyette jó nagyott(2 órát) sétáltunk itt lent,lementünk a Duna parta! Megnéztünk a hajó menetrendet,s milyen jó is! Kiderült,hogy innen megy hajó a Margit szigetre,ami szuper,mert nem kell HÉV-ezni,s Villmamosozni,s lépcsőzni sokat! :lol:
Majd nemsokára megyünk is,mert így nagyon kényelmes! :wink:

Kép
Jár a baba...
Kép

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nagy a csend ma lányok!!! :roll:

Ja és azt el is felejtettem,hogy Gabika haja göndörödik! :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nálunk a ma du.i fürizéskor 31 fokos volt a medi vize 8)

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi jók a képek :):):):)
Mi ma nem medencéztünk mert mostam ma is és száradnak a rucik igy nincs most hely a medencének :):):):):):)

Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hú, ma nagyon sokat dolgoztam, és egész nap fáj a fejem... :( Jó fáradt vagyok, ezért inkább majd holnap jövök.

Boszi: jók a képek! És kinek göndör a haja nálatok???

Kia! Grat a nyereményhez :lol:

Nika: nagyon vagány Gege! :lol:

horvviki
 
 


Viki apának volt kiskorában göndör haja,de sajnos nem maradt meg! :(

Íme apa:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: mascarpones-ricottás mandulás sajttortát és mascarponés-meggyes lepényt csináltam

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Látom a meleg ma is kidönt mindenkit,nagy a csend!

Fiora nagyon ügyes vagy,ezeket nem ismerem! :lol:

Viki remélem már jobban vagy,s nem fáj a fejed! :wink:

Helga remélem majd tudsz jönni te is nemsokára,amikor Áron majd enged! :P

Nika medence? Ezt nevezem! Most én is belecsobbannék szívesen! :P

Gabika ma krumplis tésztát evett,s ízlett neki! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


óó nehogy azt hidd hogy valami nagy medence de pont elfér a kicsike kis erkélyen :) imádja:) ma mondjuk nem füriztünk mert fent voltunk anyósnál ma sem főztem :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Remélem holnap már tudok jönni..

Gani
utólag is
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nagyon aranyos Tőled :!:
Köszönöm a köszöntést!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Gani
boldog névnapot utólag is! Én is Anita vagyok,de én nem most tartom,hanem júli végén Anna napkor. De a párom megköszöntött most is! :lol:

Viki már jól vagy? :roll:

Ki mit csinált ma? Többiek merre vagytok?

Képzeljétek ma 2 órát voltunk lent,olyan jó volt! :P
Hát de a postán sikerült megint kiakadnom.
Előttem is egy babakocsis anyuka ment be,s a csekkeshez odatolta a kocsit,ő meg beállt a leveleshez. 2 év körüli volt benne a kislány.
Hát vmi bűn rossz volt! :twisted: Úgy megijesztette Gabikát a hangoskodásával,hogy alig bírtam megnyugtatni. :evil: Persze az anyja nem jött oda! :twisted: Utána meg mások szóltak rá a kislányra,mert Gabikát rángatta ki a kocsiból,s le akarta venni a sapiját! :evil: Az anyja ekkor se ment még oda! :evil: Csak azért nem szóltam neki,mert millióan voltak! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


csajok én ma kaptam meg a jengát amit a t-comról nyertünk ti is megkaptátok?

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok!

Nika én még nem kaptam meg! Akkor már nemsokára megérkezik,mert hozzánk 2 is jön,mert apa is nyert! :lol:

Eléggé be van ma borulva,ezért ma lehet gyors délelőtt le is megyek a védönőhöz a receptért,meg boltba,mert ki tudja délután le tudok-e majd menni! :roll:

Gabika ma 5-től velem aludt a nagy ágyban,mert nem akart egyedül lenni! 7:30kor meg elkezdi mondogatni: ATA,ATA,ATA! :lol: Ez az anya akar lenni---erre keltem fel! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kisfiamat beneveztem egy versenyre:

http://www.babamamatudakozo.hu/aquaszig ... eny/?kat=p &tol=180&ord=nevezes_datumadesc&vote=84#84

Ha van 1 perced légyszí szavazz! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Persze,hogy nem tudtunk lemenni,mert elkezdett szakadni az eső! :twisted:
Most meg alszik Gabika! Talán ebéd után...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megjottunk a szegedi pihenesbol...


Rolunk: Aron egyre batrabb, a mamaeknal megtett egyedul fel fel lepest kapaszkodas nelkul. :) Azota sajnos nem csinalja :( Reggelenkent tovabbra is extra koran kel, sajnos, volt, hogy 4:30-kor, es visszaaltatni mar nem lehetett.
Ja, es vettem Szegeden egy autot! :) Eletem elso autojat! Suzuki Wagon R+, 2000-es evjaratu, mimozasarga :) Szegeden inteztem el az osszes papirmunkat, atiratast :) persze a legmelegebb nap, szerdan :)

Boszi,
Gratulalok Gabikanak az elso lepesekhez!!!
Ma ugy tunik, ilyen esos ido lesz! Meg jo, hogy reggel elinteztuk a boltot. Nagyon jok a kepek Gabikarol!
Szavaztam!

Viki,
Gratula Fanninak is az elso lepesekhez! Nagyon jok a kepek, es hogy sikerult elkapni ezt a nagyon fontos pillanatot! Sejtettem, hogy Fanni nagyon koran elkezdi a jarast :) nem csalodtam!

Nika,
:( sajnalom a mensit, de majd a kovetkezo honap!
NAgyon aranyos Gege a kepken!

Na egyenlore ennyi, most megyek fozni :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga gratulálok a kocsitokhoz! :lol:
Pár év múlva talán nekünk is összejön majd...

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Végre van időm jönni :oops:

Helga! Nem is mondtad, hogy autót akarsz venni. Hirtelen elhatározás volt, vagy tervezted? Gratulálok az első autódhoz! És azzal jöttetek már haza?
Nektek is gratula az első fél lépésekhez! Fanni is azt csinálta, hogy két napig lépegetett egyedül, aztán két napig nem volt hajlandó csak mászni, aztán most megint lépeget :roll:

Nika: mi még nem kaptuk meg, de pont valamelyik nap gondoltam rá, hogy lehet átcsesztek... De akkor ezek szerint valamikor majd megérkezik.

Gani: utólag is boldog névnapot. Bocsika, elfelejtettem :oops:

Boszi: mindjárt szavazok Gabikára! :wink:

horvviki
 
 


Ja, és nálatok is sok "lámpabogár" van a lakásban??? Én megőrülök tőlük! :twisted: Egy csomó bejön, ha kinyitom az ablakot, ráadásul reggelre megdöglenek bent, és tele van a föld reggelre halott bogarakkal... Anyuéknál nincs, bár ott van szúnyogháló :roll:

horvviki
 
 


Húúúúúúúúúúú ne tudjátok meg mekkorát dörgött az ég :):):):)

Amúgy ne nagyon számítsatok nagy jengára csak mini jenga vagy harmada az eredetinek:) gyereknek oda sem merem adni mert kicsik nagyon a darabjai :)

Aniták : elnézést hogy lemaradtam a névnapi ksözöntéssel én is :):):):):) SOK BOLDOGAT

nika70
Salgótarján
 
 


ja megint jön három fogunk így már 16 lesz ha kint lesznek megőrülök tőlük :):):) de nagyon jól viseli kisfiam :):):):) semmi sírás nyügi csak kicsit nyugtalanbbul alszik ennyi :) de ma fél 11- fél kettőig aludt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket!
Késedelemért meg ne kérjen elnézést senki! Ha kedd reggel a kolleganőim nem köszöntenek, Én magam rá sem jövök, hogy aznap van a szülinapom :oops:

Helga!
Gratulálok az autóhoz! Sok-sok zökkenőmentes kilométert kívánok hozzá!
Előtte nem volt autótok? Szüleidhez nem autóval szoktatok eljárni?

Tüdőszűrőre kell mennünk (munkahelyről) holnap.Bogi is ott volt, amikor azt terveztük, hánykor menjünk.Durcás arccal megszólalt a kis-nagylányom "Le kell vetkőzni?Anya, ne menjél oda, mert a bácsik meglátják a cicidet" :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Viki pont én is akartam kérdezni a bogarakat,mert már idegesít,hogy minden nap lehet őket felporszívoni,mert reggelre sok megdöglik! :evil:
Nálunk Gabika azóta se lépeget egyedül,csak,ha vki fogja a kezét!

Helga tényleg az új kocsival jötettek haza? Nem féltél vezetni egyedül?

Nálunk apának van jogsija,de már több éve nem vezetett! :roll: Kocsija volt még előttem! :lol:

Nika grat a 16. foghoz! :lol: Mi 6-nál megálltunk! :wink:

Voltam ma védönőnél reciért,s megkérdeztem a tápszert,meg a tejes dolgokat,mert túrót és sajtot még nem kapott így tisztán.
Tápszerre azt mondta,hogy mivel ő elejétől HA-t kap,nem is kell váltani most,szép a bőre,s ez 3 éves koráig adható!
A tejes dolgokra meg azt mondta,hogy adjak 1 hétig uzsira csak joghurtot,ha következő héten nincs kiütés vagy hasmenés,akkor jöhet 1 hétig a túró,majd a sajt utána. És ezek után lehet megpróbálni a Humana 3-as tápszert,de nem muszáj még! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok,jó reggelt! :wink:

Ma megyek nődokihoz a szokásos ellenőrzésre.
Meg a tegnapi este kicsit jól sikerült apával,s őszintén még nem akarok kisbabát,jó lenne még 6 hót várni. Megkérdezem ezt az esemény utáni tablettát,s lehet íratok fel,bár azt olvastam,hogy mellékhatásként csillapitatlan hányinger jelentkezik! :roll: Az viszont nem kellene!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Esemény utánit én vagy 10 éve vettem be utoljára.. de nem volt mellékhatás.
Itt is Gratula a -3 kilóhoz!
ATA - de jó lehet, amikor már beszél a kicsi :lol:

Fiora
Én is sűrűn sütök.. de nálam most a poharas süti a nyerő, mert nagyon gyorsan kész. (amlával, meggyel, eperrel...)
A következuőt barackkal akarja Apa :lol:

Kilók...
Nekem 10 felettit kellene leadnom :?

Nálunk "csak" 27-28 fok van a lakásban , nem irigyellek Boszi!

A Bastiano-n nem is azzal a képpel nyertünk, ami most fent van :lol:
De nagyon örülök, hogy lesz egy emlék az első versenyéről :P

Gani
Húúú de irigykedek - még most is a medence miatt :oops: :lol:
Bogi nagyon aranyos lehet, ahogy előadja ezeket a szövegeket :wink:

Bogarak nekünk nincsenek - néha betéved 1-1 légy, de kizavarom :lol: :lol:

Helga
Gratulálok az új autóhoz!!
Balesetmentes közlekedést!!

Nika
Gege tényleg nagyon vagány a képeken!
A Jenga-t még én sem kaptam meg.

Most mi van a Micimackós újsághoz?
Vett, vagy látta valaki?

Levinek is nagyon melege volt bent...
Néhány éjszakánk rossz volt emiatt.

Hétfőn voltunk a dokinénihez. 8850 grammnak és 67 cm-nek mérték Manót.
Nekünk még nincs fogunk :P

Vasárnap sokmindent vettünk.. Gyerekülést 50000 helyett 30000-ért, ruhákat, játékot, járókát 12000-ért, bébiételt...

Tagnap itt volt Apu és az öcsém :P Délelőtt voltak Győr, Csorna környékén venni ezt-azt, délután (hazafelé) meglátogattak minket.
Levi nagyon elfáradt estére :lol:

Kép
A zoknit ne nézzétek - ezt örököltük a kerilányunktól :lol:
Kép
A mocorgás miatt mindig mást mutatott :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia én meg gyógyszerérzékeny is vagyok,ezért nem szeretek semmit szedni+ tartok is tőle. :roll:

A héten is van Micimacis újság? Nem a múlt héten jelent meg a tojástartó tállal? :roll:

A képek nagyon jók!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Koszi a gratulaciot az autohoz! Nem en vezettem, inkabb megvartuk apat, mig visszaert Bp-re, aztan lejott ertunk vonattal, es O vezette visszafele a kocsit. Hat az en vezetesi tudasomrol inkabb ne beszeljunk! Gyakorlatilag ujra kellene tanulni az egeszet! :( Kiprobaltam azert a kocsit, szegeny bogott is rendesen! :(
Egyebkent eleg hirtelen elhatarozas volt, hogy igy dontottem. Igazabol, ha apara varok, meg ki tudja meddig varhatnank, mig lesz auto, pedig nagyon fontos. Nagyon megerolteto kisgyerekkel vonatozni.....
Ime, egy kep rola:

Autooooo:
Kép

Ma megkaptuk a jengat :) hat nem tudom, mikor tudunk jatszani vele!

Nika, Kia,
Gratula a nyeremenyekhez!
Jol ertettem, mind a ketten nyertetek????

Kia,
Jok a kepek Levirol, ugy latom, szepen hizogat azert :)

Gina,
Ez a Bogi :) Micsoda beszolasa van egy alig haromeves kislanynak!!!!! :shock:

Boszi,
De erdekes, hogy minden vedono mast mond! Minert nincs egyseges koncepciojuk???? Nalunk pl mar 9 honapos kortol mondtak a sajtot, turot! Joghurtot mar Te is adtal Gabinak, ugye??? Emlekszem, volt egy video is rola :)
Huha! Esemeny utani tablattat en meg sose vettem be. Megertem az aggodalmad!

Viki,
Ilyen bogarak nalunk is vannak, ezrevel takaritjuk oket....

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga nagyon szép az autó! :lol:
Joghurtot már kapott Gabika igen! :wink: És tényleg rossz,hogy minden védönő másképpen vélekedik... :roll:

Mi még nem kaptuk meg a JENGÁT,pedig már játszanék! :lol:

Nagybátyámról,aki már nyugalmazott püspök megjelent egy életrajzi könyv :wink:
Nekem dedikált példány van! 8)

Íme róla:

http://uj.katolikus.hu/cikk.php?h=1067

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga az tény,hogy nem egyszerű kisgyerekkel vonatozni,mert ugye sok cucc kell főleg neki! :wink:
Belegondolok,ha 2 baba lesz nálunk,s utazunk.... De frankó lesz.... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga!
Szuper a kép!Olyan jó, hogy a háttér az új autó, előtte meg mászik Áron!Hiper szuper a kép! Nagyon tettszik!

Egyszer én is vettem be ilyen tbl-át.Nekem pl. annyira megzavarta a hormonháztartásomat az a rengeteg hormon, ami abban van, hogy utána 15 napi volt mensim :shock:

Boszi!
Nőgyógyászati vizsgálat előző estéjén nem szabad sexelni :!:

Tegnap a mediben, mentőset kellett játszani Bogival. Én voltam a beteg, Ő a mentős.Így történt:
-Mi a baja magának?
-Fáj a hasam.(halkan kijavított, hogy inkább hányós beteg legyek már, hánnyaak ki a medencén)
Kihánytam, jött, hogy megvizsgálja a hasam.
-Igen!Hallom!Magának kisbaba van a hasában!De 3 lesz, jó?

A kolleganőmnek lesz 3 babája, s mióta meghallotta a hírt, nagyon foglalkoztatja a gondolat :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga mi sajna nem nyertünk semmit nem is számítottam rá :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szioka! :wink:

Na voltam dokinál,volt rákszűrés és kenetvétel.
1 hét múlva lesz eredmény majd!
A doki se tanácsolta a gyógyszert,így nem is kértem. Ő is azt mondta,hogy nagyon bezavarhat,az meg nem jó senkinek! :roll:

A kövi menzi után kellene HPV -t szűrni,mert ugye ősszel + volt,s remélhetőleg most már minden ok! :roll:

Ezért is bizzakodom,hogy még nem lesz babó,de,ha jön,akkor VÁRJUK! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Helga: nagyon szép az autód! :lol:

Kia: annyira aranyos lett a Bastianos képeslap! :lol:

Helga, Boszi: sajtot és túrót már én is adtam Fanninak! Ő lassan már mindent kapott, kivéve a tejet, tojást.

Gani: Hú, kolleganőd 3-as ikreket vár? Bogi aranyköpéseit fel kéne jegyezni! :lol:

Boszi: nálad már abszolút el tudom képzelni, hogy jöjjön a kistesó! :wink:

Korán keltünk, mert megyünk ki a Cora okmányirodájába Fanninak útlevelet csináltatni. 9-kor nyit, de apa 8-ra kimegy sorszászmot húzni, aztán visszajön értünk. REmélem így nem kell sokat várni. A békási okmányirodában időpontot kell kérni, és leghamarabb június végére volt időpont. Az meg nekünk már késő :roll:

Aztán ha végeztünk viszem a mamámat vissza a JÁnos kórházba kontrollra a válla miatt. Persze jön anyu is meg Fanni is. Ott is remélem nem lesznek sokat, sőt szerintem én be sem megyek, mert a baleseti sebészetre kell menni, és anyu mesélte, hogy múltkor is tele volt vérző-véres emberekkel. Én meg nem bírom a vért. De muszáj mennem, mert anyunak nincs jogsija, apum meg dolgozik, így csak én tudom őket elvinni.

És még ekkor sem lesz vége a napomnak, mert délután meg anyuval megyünk kettesben vásárolni, mert holnap esküvőre mennek, és anyu valami ruhát szeretne vásárolni rá. Fannira viszont addig a papa vigyáz.

Szóval egész nap rohangálni fogok, pedig ez a szabadnapom, holnap meló lesz. Szerintem majd este még jövök.
Szép napot Nektek!

horvviki
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Viki akkor mozgalmas napotok lesz ma! :wink:

Nekem ma jön anyukám a 7végére,s már takarítottam 1000el! :P Most majd jön a vasalás és a főzés! :wink:

Lehet,hogy majd csak vasárnap este leszek majd legközelebb,de akkor lesz beszámoló és minden! :wink:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Az útlevelet már megcsináltattuk, kb. egy órát kellett várnunk. A János kórházat is már megjártuk, de ott több, mint 3 órát kellett várnunk! :twisted: Én már teljesen kész voltam, viszont Fanni tök jól bírta. Most kis pihi van, aztán megyünk ruhát venni.

Boszi: akkor lesz segítséged a hétvégére! :wink:

horvviki
 
 


Használt vki MILUPA Jó ájszakát tápszert? :wink: Nekem a védönő ajánlotta,mert Gabika mostanában többször felkelt éjjel,s lehet,hogy már a másik nem elég tápláló neki! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki igen lesz segítség,meg holnap egész nap csavargunk majd végre,apa meg itthon babázik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika így aludt a nagy ágyban,mikor reggelente odavettem,mert nem akart egyedül lenni :P

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?