Új privát üzeneted érkezett!

Monic,

Holnapra nagyon Kép !!!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic: holnapra drukk!! ++++++++!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


hát, ma nagyon nagyon nagy volt a pangás! :cry:
pedig most nincs ,,semmi ,, dolgom, és qvára nem volt kedvem még azt a keveset se csinálni, úgy dumcsiztam volna! :cry:
hol voltatok lányok??? v most nincs dumcsi, majd vas? :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Sziasztok!

Engem ez a htvége úgy kiütött, hogy ma délután ahogy hazaértem bealudtam. Tegnap grillparty-n voltunk a tesóméknál és kicsit soká tartott a buli....

Mindenkinek Drukk, Gratula! Kinek mi jár!

Évi: Neked duplán gratula!
Monic, Dita: Mensiket hozzám! Én is nagyon örülnék neki!

Én ma kétszer is tök kínosan éreztem magam.... Még mindíg a hatása alatt vagyok. Most derült ki, hogy három éve a szomszédja vagyok a tesóm egyik osztálytársának. Még iwiw-en is ismerem.... És ráadásul 2 hét mulva elköltöznek. Nekik vannak a tündéri ikreik. És még beszélgettem is velük mostanában néhányszor... De ciki...
A másik meg az, hogy az egyik magántanítványomtól kaptam egy láncot, meg fülbevalót hogy megköszönje a segítséget, először azt hittem csoki, és amikor kinyitottam akkor láttam, hogy micsoda és swarovski gyögyökből .... Ez olyan durva... egy háromgyerekes család minek költ ilyesmire. Teljesen kínosan éreztem magam... egy csokinak is örültem volna, miért kellett ez... Írtam is az Anyukának egy SMS-t, hogy nem kellett volna, meg, hogy köszönöm.

hofeherke
 
 


Viszzaolvastam rendesen is...

Linácska: É nagyon drukkolok ám neked, hogy holnap a dokig babát találjon a pocidban. Addig is vigyázz magadra!

Nemo: 12 tüsző! Nem vagy semmi! Én egyet is megéreztem, nem csodálom, ha te érzed a 12-t... A 8 mm-es méhnyálkahártyád még sokat fog vastagodni a jöv hét közepéig. Szerintem azzal sem lesz baj.

hofeherke
 
 


Mara,

akkor egy pár nap múlva küldöm át neked a mensit. Ok?

Czinki,

tényleg nagy volt ma a pangás...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ma még Dita sem volt. Remélem nem borult el a mocijával :roll:

Monic,
délután szieztáztam egy kicsit, aztán mentem uncsihugiért, és vittem úszásra...

i.kata
 
 


Kata,

de a lényeg, hogy az agyad pihent. Nem szabad elkezdeni a vizsga napján a következőre tanulni. :wink:
Mi ma kint eszünk a teraszon mert ott nagoyn jó hűvös van. Nálunk még itthon sincs légkondi...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nálunk még most is nagyon meleg van. Ma bekapcsoltam a klímát, de attól meg fáztam, ha lekapcsoltam, akkor meg szakadt rólam a víz, úgyhogy bekapcsoltam és magamra húztam egy takarót :roll: De úgy tök jó volt :oops:
Holnap nagyon drukkolok! Már holnap meglesz az eredmény is, igaz?

i.kata
 
 


Monic: Megegyeztünk. Pár nap mulva pont jó lesz!

Tényleg érdekes, hogy Dita merre lehet... :roll:

Én max a kocsiban élvezem a klíma előnyeit. De még egész jól bírom a meleget... :)

hofeherke
 
 


Kata,

elvileg reggel lesz a vvv, de mondta az asszisztens a telefonban, hogy holnap rengetegen lesznek, úgyhogy nem tudom mikor jövök sorra. A vv után 3 óra hossza múlva lesz eredmény is, és utána már csak a doktorra kell várni, úgyhogy biztos délután lesz mire hazaérünk.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, akkor jó hosszú lesz a holnapi napod :( Sokat fogok gondolni rád!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Megírtam priviben a nevemet,hogy bejelölhessük egymást!

Olyan jó,hogy veled megtörtént a csoda,ez reményt ad nekem is és szerintem még sokunknak :D :D :D Vigyázzatok Magatokra!

Mindenkinek drukkok!!!!!

Dita,merre vagy?Ugye,minden rendben?
f.ancsi
 
 


Évi,

előre is köszönöm a gondolást, és mindenki másnak is! :wink:

Kata,

ha holnap megtudom az eredményt akkor megírom neked sms-ben, és akkor te tudod a többieknek is továbbadni ok? Mi tuti nagyon későn érünk majd haza, mert még az új autó papírjait is be kell mennünk intézni a szalonba.
Előre is köszi, ha szakítassz majd erre egy kis időt a nagy tanulás közepette :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Drágák vagytok hogy hiányoltok!
Olvasó üzemmódra kapcsoltam és egy darabig igy is szeretnék maradni, bocsi!
Csak azért jelentkeztem, hogy minden rendben nem csavarodtam fel a villynyoszlopra, vagy ilyesmi :wink:
azért nyugi a vasárnapi talira megyek, már akit érdekel :roll:

dita75
 
 


Monic,
ok, majd működtetem a hírszerző hálózatot :wink:

Dita,
beléd már megint mi ütött???

i.kata
 
 


Kata,

köszi előre is!

Dita,

valami baj van?
Ma van az évfordulótok nem? Akkor azért nem érsz rá mert éppen ünnepeltek apával?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


UTOLSÓ EGYEZTETÉS!!!!
Légyszi mindenki nézze meg, jó lesz-e az a hely, amit eredetileg kinéztem: http://www.ketszerecsen.com/
Még 1x jelezzen vissza mindenki, hogy tud-e jönni.

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Kata,

nekem jó a hely és szeretnék menni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Moncsili!

Nagy drukk neked mára!

Bumi!
Milyen volt az inszem?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki,
neked jó lesz vasárnapra az a hely? Nem nagyon szólsz hozzá a talihoz...jössz, ugye!?

i.kata
 
 


Kata!
Nem voltam túl jól az elmúlt napokban, nagyon keményedek. Szedem a magne b6ot és pihenek sokat, mert szeretnék menni. Viszont, ha nem javulok, akkor kihagyom. Bocsi :oops:
20150601134430
 
 


Viki,
akkor gyógyulgassál! Doki nem mondott a keményedésre semmit?

i.kata
 
 


A keményedés a terhességgel jár, sajnos. Ez a forróság sem tesz jót neki, pillanatok alatt "megköt" a hasam. Pihi és magne b6. Ha nagyon eldurvulna, akkor krház...
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok! :)

Csak egy-két oldalt tudtam visszaolvasni a két hét lemaradásomból, de jól látok??? Évi??? :D :D :D Gratulálok!!! :D

A tali időpontja továbbra is jó nekem, Kata írj fel légyszi!

Az én helyzetem nem túl rózsás, a Closti és sok-sok Merional injekció hatására sem történt semmi (3 pici, 11 mm-es tüsző), pedig már a 24. napon vagyok. Makacs a szervezetem, ellenáll minden külső behatásnak. :wink:

Megyek tovább olvasni!

Kép
akszinya
 
 


Sziasztok!
Túl sokat foglalkozom a témával és szeritnem ez nem jó, már szinte más témám nincsen és nem akarom, hogy emiatt megutáljanak, szerintem a ti szemetekben is egy kicsit kevesebb lettem a múltkori kényes témával kapcsolatban, de sajnos nem tudok ellene tenni mivel én tényleg mindenre képes vagyok, hogy gyerekem legyen, ha azt mondják mástól akkor mástól!
Nem tudom másképp gondolni, mert minden porciká, mindfen agytekervényem egy babára összpontosul, erre van beállítva, és már ez a várakozás is annyira felemésztett. Most amikor visszaszámoltam eszméltem fel igazán, hogy beleadtunk tényleg mindent amit lehetett IDŐBEN és mégsem, és tudatosult bennem, hogy természetes úton nekem nem lehet babám, és nagyon félek, hogy máshogy sem. Az utcán már lehajtott fejjel megyek és nem merek felnézni, mert anyukák pocakkal, gyerekekkel, babakocsival mindenhol.... ez nem vicc, mást nem látok, csak velük van tele az utca és már nem merek kimenni gyalog, a motorral legalább a forgalmat figyelem, de hát még nincs meg a jogsim, nem mehetek mindenhová azzal. Most lekötöm magam a kresz-tanulással, mert ma beiratkozom a tanfolyamra, és elkezdek tornázni, talán nálam is segítenek ezek a dolgok, ha elvonom kicsit a figyelmemet, és nem forog minden gondolatom a baba körül, talán én is csodában részesülök ezáltal mint Czinki! Nem titeket akarlak bántani, mert akkor a talira sem mennék el, hanem egy kicsit besokalltam, és érzem, hogy belehülyülök éjjel nem tudok aludni folyton azon izgulok, hogy ha apa még bacis akkor megint mennyit kell még várni..... nem tudok tövább várni, érzem, hogy megőrülök teljesen!
Viki remélem jobban leszel, és eljössz, mert még jobban szomorkodnék hogyha nem jönnél. Gyógypuszikat küldök neked!

dita75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Évi!

Gratula a babához!!!!!!!

Dita!

Ha tényleg úgy érzed, akkor kapcsolódj ki egy kicsit! Foglalkozz mással, hogy elterelődjön a figyelmed a babáról!

Üdv. mindenkinek!
kjaja
 
 


Ditus!
Nem hiszem, hogy egy fokkal is kevesebb lennél a szemünkben a múltkori diszkurzus miatt. Nem vagyunk egyformák, joga van mindenkinek a saját vélemény formálásához!

Én személyszerint imádom olvasni a soraidat!

Teljesen érthető, hogy mindened a baba körül forog! Nyújtsa fel a kezét, akinek nem!

Ne szégyenkezz, hogy nem nézzel rá kismamikra, babákra. Ez is teljesen érthető. Anniyra + ember vagy! Kívánom, hogy minél hamarabb átlendülj ezen a kis depin, és várunk vissza!

Kép

(a képen én vagyok a nagy dagi :))
20150601134430
 
 


Mara,
köszi, de szinte 1000%, hogy nem fog babát találni. Ma csináltam rendes tesztet, mármint nem tesztcsík volt, hanem vettem egyet a DM-ben, és ezen nincs szellemcsík sem.
Most már csak az a kérdés, hogy 20 nappal az inszem után miért nem jön meg.
Pedig jó lett volna. Már szinte sírva fakadok, ha tudom jönnöm kell dolgozni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Kata,

Akkor most marad a KétSzerecsen? Mert tegnap végigmentem a Jókai utcában, és a Liszt Ferenc téren is, és tele van jónak tűnő helyekkel, de mivel egyiket sem ismerem tanácstalan vagyok. Eleve nem beszéltük meg, hogy mivel 13 óra körül lesz a találkozó akar-e valaki enni meleg ételt, vagy elég egy szendvics, vagy édesség? :roll: Az egyik kávézó nagyon szimpatikus volt, és elég közel van a Nyugatihoz is, de ott csak szendvicsek vannak.
Amúgy nekem továbbra is jó a vasárnap, és a hely is megfelel, addigra remélem már nem fogom érezni a petefészkeimet sem.

Dita,

Nekem is változó a hangulatom mostanában, hol nézem a kisbabákat, kismamákat, és mosolygok, hol meg rájuk sem bírok nézni. Mivel mindannyian régóta vágyunk már babára ekerülhetetlen, hogy néha elkap minket egy kis depresszió. És sajnos nincs rajtunk egy gomb amivel ki lehetne kapcsolni ezeket a negatív érzéseket, pedig én is megtenném sokszor. Addig is próbálj meg most tényleg másra koncentrálni!
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki
Nagyon édes vagy!
Remélem vasárnapra jobban leszel, és nem kell azon is szomorkodnom, hogy nem vagy ott a talin!
Pihenj sokat addig, és beszéld meg Lackóval hogy ne feszítse aznap nagyon a pocidat mert fontos találkozód lesz! :wink:

Akkor vasárnap találkozunk nekem mindegy hogy hol, csak ne mondjuk Békásmegyeren. Ahová mondjátok oda és akkor megyek, csak ott legyetek ez a lényeg. Addig is csókolok mindenkit, és a háttérből drukkolok, na meg .........TANULOM A KRESZT! ...... :roll:

Viszlát vasárnap!

Csóközön:

"DITULI"

dita75
 
 


Némóka,
hát ez az, hogy egy csomó jó hely van a Liszt F. téren is, meg a környéken, de én sem ismerem őket. Felőlem lehet az a kávéház, amit te kinéztél, teljesen mindegy. Csak foglaljunk már helyet :roll:
Mi a neve annak a kávézónak,amit néztél?

i.kata
 
 


Kata,

Nem írtam fel, és elfelejtettem, de ma megnézem megint! :oops: :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


És ha már ott vagyok rá is kérdezek, hogy van-e nekik vasárnapra szabad helyük 13-14 főre (ennyien leszünk?), és akkor holnap csak telefonálnom kell ha megfelel. Ja, elmentem megnézni azt a kis olasz kávézót is, de sajnos ők vasárnap nincsenek nyitva, pedig szerintem pont el is foglaltuk volna az egész kávézót, senki nem zavart volna minket! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Millió gratula :P :P :P :P :P :P

Mindenkinek továbbra is drukkolok :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Viki: pihenjél sokat!! fura, h nem kapsz más gyogyit, a másik topikban erős keményedésre adnak még vmit magneb6 kívül is! reméljük nem lesz kórház! vigyázz magatokra!!!!

Kata: jó a vas és jó a hely is!!! :wink:

Ditulika: ne bolondozz már!! nem néz rád senki furán a multkori beszélgetés miatt!! tiszteletben kell tartanunk a másik elképzelését, és h ki mire képes a babáért!!!
szóval szerintem ha bárki rád gondol, akkor csak a csacsogó , lepcses, kis sajtkukac , pink csíkos , 2 copfos csajra gondol, aki teleírja a topikot a vicces hozzászólásaival! :lol: :lol:
szóval a hülyeségeket verd ki a fejedből!! :twisted:
persze, ha pihire, kikapcsolódásra van szükséged, azt megértjük! mindenkinek eljön ez az idő is. ne járj lehajtott fejjel, és ne szégyeld magad!
de mint már írtam, én is átmentem ezen! én már tudtam, h nálunk gond van , a sógornőm meg kismama lett. szerencsére ritkán találkoztunk vele, de nem mertem ránézni. csak az arcát néztem, és azt gondoltam, h nem is kismama, hanem csak dagadt, azért van nagy hasa. :oops: utáltam a világot és leginkább magam, mert utáltam mindenkit, teljesen depis voltam én is.
jó ötelet, ez a kressz tanulás és mocizás! ez ki fog kapcsolni! bár azért csak óvatosan!!! én egy kicsit veszélyesnek tartom, de ez az én véleményem!!

Akszinya : fel a fejjel! mit mond a doki??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

tegnap már nem tudtam jönni, mert Feri újratelepítette a gépet.
Megvolt az inszem, de nem sok az esély. :(
Elég rossz lett Feri spermaképe. :(
Ilyen rossz még soha nem volt, mióta nézik. Csak 12M/ml volt, és annak több, mint a fele nem is mozgott. Meg amozgók közt is sok deformált fejű volt. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita!

Ha valaki, mi biztosan megértünk! :wink: Én tegnap sírva fakadtam, miután átadtam a helyemet egy nagy pocakos kismamának. :)

Czinki!

Igazából nem mond semmit. Mivel ez az első stimus hónapom, inkább csak megfigyelik, hogyan is reagálok. Vagyis nem reagálok. Napi egy Merionaltól nem történt semmi, vasárnap óta kettőt nyomok. Én hétvégéig reménykedem, mert a saját időszámításom szerint akkor kellene peteérésnek lennie. Csütörtökön újra UH.

Bumi!

Az a lényeg, hogy nálad minden rendben legyen! Egy icipici katonácska csak betalál... :)

Nagyon várom a vasárnapot, hogy végre lássalak benneteket! :)

Kép
akszinya
 
 


Akszinya,
akkor nem is volt 24-én inszemed?

Bumi,
nekünk csak 8millió/ml volt, mert előző nap leesett a hőm és nem akartam kockáztatni. Nekünk olyat nem is írnak a papírra, hogy mennyi mozog és deformált. Szerintem azt nem is nézik. Mondjuk azt sem tudom, hogy ami a papíron van, az már kezelés utáni állapot lehet-e.
Ne kenődj el, tényleg elég, ha egy fürge kisfickó betalál. :wink:

i.kata
 
 


Ditus!
Úgyse bírod ki nélkülünk. :lol: :lol: :lol:
Egyébként én legtöbbször hasonlóan gondolkodom, mint te.
És ezena lelkiállapoton is szinte mindenki átment már.

Én rengeteg topicin ott vagyok, épp mot határoztam el, hogy a babatervezők otthonára most nem megyek egy jó ideijg. Idegesítenek az ottani ddolgok, mindenki túl okos, okosabb, mint az orvosok.
Ráadásul a többségnek semmi problémája nincs, ezért frusztrál, hogy mindenki rohadt gyorsan terhes lesz, meg néhány hónap sikertelenség miatt nyavalyog. Pedig eddig szerettem oda járni, de most besokalltam.Viszont az meg sem fordult a fejemben, hogy ide ne jöjjek, hisz itt sorstársak mközött vagyok, és ez jó. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Némóka,
ha Mara és Viki is el tud jönni, akkor max. 12-en leszünk.

i.kata
 
 


Kata!
Nekünk nem is adnak papírt. De én mindig rákérdezek. Bár most elfelejtettem megkérdezni a %-okat, mert annyira ledöbbentett a romlás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!

Nem volt inszemem, mert peteérésem sem volt még azóta. Passz... :)
akszinya
 
 


Bumi,
nekünk csak a mennyiség, a koncentráció és a mozgékonyság van rajta a papíron. De pl. arról még soha nem kaptam papírt, hogy milyenek a tüszőim...

Akszinya,
de ha lesznek érett tüszők, akkor megcsinálják az inszemet, igaz?

i.kata
 
 


Akszinya!

De még megcsinálhaatják az inszemet, ha megérnek a tüszőid, ugye?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én ma borsómérgezést fogok kapni... :roll: Apum hozott ma nekem egy fél spar-os zacskó borsót. Most azt pucolom, meg eszem. Imádom a zsenge borsót. :lol:

i.kata
 
 


Ja, és meséltem, hogy a hugicám lett egy rendezvény reklámarca. Apu hozott fel meghívót, aminek az aelején van, és bescanneltem. Szerintem nagyon cuki :lol:
Kép

i.kata
 
 


Czinki!
Egyelőre a magne és pihi bevált.

Kata!
Nagyon édes a hugid! Azok a copfok!

Bumi!
Nem akarlak megsérteni és elkeseríteni sem, de nem próbáljátok meg a lombikot...
20150601134430
 
 


Kata,

Nagyon aranyos a hugicád! :wink:

Érdekes, hogy nálatok mondják, hogy milyen a párotok eredménye... Nekem csak annyit mondtak eddig, hogy nagyon jó. Egyszer volt, hogy inszemkor mondta a biológus az eredményt, és tényleg jó volt, de már csak arra emlékszem, hogy 95%-a mozgott. :)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
95%? Mi örülünk, ha mondjuk 30% mozog :roll:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: