Új privát üzeneted érkezett!

Pár kép:
Kép
Fürdés nagykádban, nagy vízben, nagyapával

Kép
Ritka pillanat, végre alszom napközben

Kép
Dupla fityisz anyának

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Lekri: csak akkor adom neki, ha látom, hogy szenved; naponta egyszer-kétszer (kb. 20 cseppet)

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


[quote="lolka_zs"]S írta:lolka_zsztoktam nézegetni a blogodat. milyen modókákat mondogattok Dominóval? nincs valami jó kis gyűjteményed?



lolka, ezek ilyen (el)mutogatós mondókák:

http://dilidomino.freeblog.hu/categorie ... _mondokak/

ezek pedig gyerekversek, már közel 600 darab. :D

http://dilidomino.freeblog.hu/categories/vers/

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

zorróné,
beni ilyen nagy vízben fürdik? :shock: :shock: :shock:
máskor is?
tök jó!

nono,
ellentmondásos ami a gripe watter-re van írva. ha nincs meg az infacol adagolója, akkor kb. egy kis kanálnyi az adag (mi egy aventes kanál mennyiséget adunk -ha nem köpi ki-). Mi csak akkor adunk ha nagyon húzza a lábát, és utána nagyon csendbe lesz...(biztos az íze miatt.)

tényleg, Ti mit csináltok, ha az "egy csepp vitaminos" tejcit kiköpi?

Kép
1bambi
 
 


[quote="1bambi"]
írta:
1bambitényleg, Ti mit csináltok, ha az "egy csepp vitaminos" tejcit kiköpi?


A D-vitaminra gondolsz? Én nem teszem tejcsibe, egyből a szájába cseppentem, a nyelve hátuljára, így nem köpi ki ;)

Boldog hófordulót Daninak!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nono,. köszi a választ. Másfél évesen a 9 kilót? Ajj, azért annál hamarabb jó lenne.... :(

Kép Kép
szõlõ
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 21:21-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 21:21-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem volt könnyű a 4 kölökkel tegnap, de ez azért nem mindennapos... bár a hárommal se leányálom, de elvagyok :)

Celesztina! Én szoktam Lizát kenguruban vinni, hogyhogy nagy neki? Reggel ha megyün ka bölcsibe és viszem magammal (mert nem aludt vissza) akkor mindig abban viszem, hogy ne kelljen a babakocsi miatt kerülnünk. NAgyon élvezi, mindig alszik benne. Ma már a babakocsiban nem mindig, csak ha nincs semmi gondja, de ak enguruban elvan :)

Énisénis szeretnék a Balatonra menni :( De nincs pénzünk :(

MI csak úgy fogunk lejutni, hogy regegl levonatozunk, du meg vissza...

Jányok, Liza du óránként kér cicit, közben is kézben van el... de nem sír :) és most is órára pontosan aludt el, 8-kor :) Jah és adtam neki este pótlást, mert úgy éreztem éhes maradt (és ilyenkor nem befolyásolja a szopit, mert ígyis-úgyis 3-4 között ébred) de nem evett, csak 30 gramm-ot, és beájult. Ez olyan jó érzés volt... kezdek reménykedni, hogy talán tényleg nem éhezik... holnap kiváncsi leszek mennyit hízott 1 hét alatt. Bár eddig is megvan a 16dkg, ami több mint a minimum...

Ma megint 4 kölköt fürdettem :) Mikor szólta ma kölköknek hogy fürcsi van, persze Zitus (a szomszéd kiscsaj) is fürdeni akart :) Majd dobok fel róla mindjárt képet :)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Bambi: Beni itthon is ennyi vízbe fürödne, ha lenne itthon kád! :roll: :( De sajna csak zuhany van! :( Úgyhogy amíg el nem készül az új lakásunk, addig csak Sopronban tud nagy vízben fürcsizni! Pontosabban amit apum csinál, az nem is fürdetés, hanem inkább úszásoktatás! :D :D :D De Beni imádja!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nono: örülök, hogy bevált nektek a gripe water!

D-vitamin: én mellbimbóra cseppentem a szopi legelején! Esély sincs arra, hogy ne nyelje le, mert minden szopinak olyan hévvel indul neki, mint aki egy hete már nem evett! Szóval észre sem veszi, hogy a tejci mellé megy egy kis vitamin is! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Lolka – Együttfürdés? Hát .. nem tudom .. én úgy gondoltam, hogy 2 hónaposan már ez belefér így napközben ;) Egyre bátrabbak vagyunk vele kapcsolatban. Az elején (pont így az első 2 hónapban) óvatosak voltunk sok-sok szempontból.

Emi, Zsuzso
– Nah, hogy álltok a tejcivel? Én sem adok pótlást neki napok óta .. csak azt a tejcit, amit lefejek éjjel (lefekvés előtt) vagy hajnalban. Illetve tegnap, amikor koncerten voltam, Anyu a hozott tejciből adott neki, és benyakalt 100-at cumisüvegből J Nálunk ez nagy szó J
Igazatok van, biztos a meleg is belejátszik, hogy nem esznek annyit a babák .. elvégre nekem sincs olyan étvágyam J

Lituka
– Köszönjük a táblát, és a belefektetett energiát. Szép emlék lesz J

Zsuzsa
– Alíznak is szoktam 1-2 korty babavizet adni ebben a melegben, és én is úgy látom, hogy megkönnyebbül J

Ercsi
– Gyönyörű a kislányod! J Egyre csajosabb!!!

Celesztina – Jobbulást neked! Most olvasom a mellgyuszit L Remélem gyógyulóban vagy már!

Nici
– Barbi nagyon édes J Ez a punk frizura .. meg kell zabálni!!! Jöhetett volna velem tegnap rockerkedni J

Szőlő
– Örülök, hogy jól sikerült az utazás! Alízt is kiborította, amikor 5-en álltak körbe .. pedig én ezt csak mostanában engedtem .. az első heteiben kb. senki nem látogathatta.
Legközelebb augusztus végén lesz ZP-ben Black-Out – KÖTELEZŐ J
Akkor már te is ki tudsz majd mozdulni!
Nagyon édes a Mazsilány!

Nono, Lekri, Lituka
– Sajnálom a nyűgös éjjeleket, napokat L Kitartás! Egyik pillanatról a másikra csitulni fog .. Alíz is nyomott őrületes hisztiket, és mostanra egyre ritkább a kirohanás.

Magika, Bambi, Téjé, Lolka – Ismét boldog hófordulót J

Marjan
– Nekünk is híg a kaki .. és napi 5-6-szor is befigyel J Az nem baj … jól működik a baba J

Bambi – Mi szerdán megyünk oltásra .. rettegek. Majd mesélj, Dani hogy viselte.

Geni – Jó, hogy jöttél J Remélem Ruben baba egyre nyugisabb lesz! Nagyon édes!

Bolygó
– Még csak 2 hetes a pici … tényleg mindenkinek azt mondom, hogy ez olyan rohamosan változni fog! Én nem hittem volna, ha 2 hete valaki elmeséli, milyen idilli napjaink lesznek most!

Mannogab –
Milán is imádnivalóan cuki baba!
Érdekes, azt hittem a képek alapján, hogy kisebb J

Zorroné –
Nagyon cuki Beni!!
Micsoda óriási víz J Szereti? Szerintem Alíz is bírná .. lassan mi is nagykádazunk .. kényelmesebb J

Kép
szösszenet
 
 


Szőlő, Kata 10 hónaposan volt 9 kg.

Bence 1 évesen.

Itt vannak a képek...

3-an a kádban :)

Kép

És a negyedik:

Kép

Egy gyönyörű mosoly :)

Kép

Üdvözöllek Földlakó! :):):):)

Kép

Így szeretek aludni délután :)

Kép

Remélem nem voltam túl sok :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Rólunk:
Mi szuperul vagyunk!
6-8 órákat alszik Alíz .. napközben 2-3-szor fél - 1,5 órákat szunyál önállóan, meg elpilled .. olyan cukor!
Mosolyog ezerrel és mindent nézeget ..
Hát .. imádjuk.
Csoda-Baba :)

Hoztam képeket a 2 hónapos hercegnőről:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Szőlő,

a kisebbik lányom egy évesen volt 9 kilós, 3100 grammal született, és nem hízott gyorsan. Zsigi most 5200 gramm, de ő túlteljesít :lol:

Zorróné,

még a múltkor akartam írni (25 éve lakom Óhegyen), hogy remek hely, szeretni fogjátok! Sétálni nem tudtok a Népligetbe menni? A Mázsa tértől nincs messze, az Egészségház mögött már kezdődik a Népliget.

Most én is egyedül a három gyerekkel, a hetedik mennyországban érzem magamat, olyan szépen alszanak együtt mind a hárman a gyerekszobában:)

Üdv,
Nuska
nuska1
 
 


Alíz, elfelejtetem írni, Boldog hófordulót Alíznak :)

Bocsiiiii :) NAgyon édi a képeken, igazi kishölgy :)

Lányok egy tali????

Ha lehet olyasvalakinél akinél kert is van :) De ha nincs más házigazda-jelentkező, akkor lehet nálunk is :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


[quote="zorroné"][ írta:zorronéb]D-vitamin: én mellbimbóra cseppentem a szopi legelején! Esély sincs arra, hogy ne nyelje le, mert minden szopinak olyan hévvel indul neki, mint aki egy hete már nem evett! Szóval észre sem veszi, hogy a tejci mellé megy egy kis vitamin is! :D

Detto :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem Emi is így csinálja :)

Kép
szösszenet
 
 


Zsuzso - Köszi :)
Nagyon édesek a lurkók a kádban!!! :)
Liza pedig egyre nagyobb és cukorfalat! Nem úgy néz ki, mint akinek nem jut elég tejcsi :D Szerintem neked sincs okod aggodalomra :)

Találkozóban mi is benne vagyunk, csak a panelunk nem a legmegfelelőbb :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Jó reggelt :)

Nagyon édesek a manók! Én is alig várom már a nagykádban pancsolós időszakot, nameg Dominó is, már nagyo fürdetné öcsibabáját :lol:

Az éjszakánk megint király volt 0.40-től 4.10ig fent voltunk, előtte-utána aludt 1-1 órát.. :roll:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


jó reggelt
hu mi jól aludtunk éjjel.nem tudom az espumisannak köszönhető-e vagy valami másnak.kaki még mindig nincs ,már 3napja,viszont legalább a szelek szállnak neki. ma megyünk dokihoz.
szombaton felszurták az ujját és mégse javult neki. :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zorróné: nagyon aranyos beni baba, én is iszom tegnap óta a baracklevet de még semmi, lehet azért mert max csak 50% -os gyümölcstartalommal lehet nállunk a boltban kapni. Te milyet iszol?
Ruben is nagyon gyorsan nő de inkább nekünk a kezünk lábunk nyúlik . Mi most 5 kg-ot nyomunk!

Szőlő: én is gondltam hogy lassan beiktatom a sport változatát a babkocsinknak csak az a gondom hogy hason alszunk és annak nem merev az alja sajnos.

Zsuzsófi: hát ne semmi én 1 gyerekkel néha nehezen boldogulok igazán irigyellek, hogy tudsz te mindeggyikre figyelni? Liza baba nagyon szép!

Szösszenet: Alíz gyönyörű kis hölgyemény, jó gyorsan megnőtt ő is kieggyensúlyozott baba.

Lekri: mi is mindent kipróbáltunk már, az esplumisan tünt nekem is jóbbnak de egy idő után mintha megszokná a szervezete most a Sab cseppnél érzem hogy talán jobb, nekünk pl: a GripP Watter nem igazán volt jó mintha több görcsöt okozott volna.

Ma nagyon jót aludtunk ez volt az első amikor Ruben csak éjjel 2 kor kelt fel. Tök kipihent vagyok.
Úgy örülök.!!!
Viszont az utóbbi két napban iszonyatosan éhes 120ml kell neki adnom mert egyébként nagyon sír kajcsi után.

Kép
geni
 
 


csajok, köszi a kilós válaszokat!

Szössz, Alíz cukorfalat!!! Annyira szép kiscsaj :) Én némelyk képen tökre téged látlak benne.

Zsu nagyon jók a képek, a napszemüveges óriási :lol: :lol:

Mazsi fél 12-tő fél 6-ig aludt, jajjjjdejó volt. 3. napja!!!! 8)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Geni, háton egyáltalán nem szeret aludni Ruben?

Mazsi is mostanában hason iszonyú jókat laszik, de a mózesbe mindig háton tesszük bele.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő:igen az elején nekünk is csak háton és oldalt aludt, hason nem maradt meg most meg felcserélődött szerintem rájött jobb neki így a hasfájása miatt ha háton van akkor sokat nézelődik és nem tud elaludni ha hason van akkor tudja hogy alvás van aranyosan becsukja a szemét és próbál aludni több kevesebb sikerrel. Ugyhogy nem tudom hogy fogom ezt a kocsi kérdést megoldani.
Bár az autós hordozóban is elvan de az sem mindig 100%.
Egyébként ti hogy oldjátok meg a hordozós dolgot nekünk van egy másik kölcsön most mert a titi nagyon dzsekis anyag és könnyen beizzad benne, amit kaptunk az meg egy Concord és nagyon jó puha pamut ülése van szerintem sokkal kényelmesebb neki.

Kép
geni
 
 


A mai eszemmel már tudnám mit hogy vásároljak tényleg a második gyereknél már az ember nem hiába tapasztaltabb.

Kérdezném hogy csak az én gyerekem olyan mint egy sajtkukac vagy mindenkié, tegnap is már keresztbe feküdt a kiságyban és néha olyan mozgásba lendül hogy keze lába jár mint a motor.
Össze vissza fészkelődik..

Kép
geni
 
 


Geni, hát utálom én is a Titi hordozóját... Hétvégén betettem alá egy textilpelust, hogy legalább ne arra a szar anyagra izzadjon rá, talán segített. Egyébként meg lájtos klímát kapcsolunk a kocsiban, meg mikor kivesszük, azonnal átöltöztetjük, hát kb ennyi. És próbálunk vele úgy utazni hogy vagy reggel vagy este, de ne a legnagyobb dögmelegben.

Egyébként pont ezért nem megyünk le vele Pécsre. Állítólag a pécsi gyerekkórházban van "hasadék-klinika", meg is kaptam a professzor elérhetőségét, a védőnő valami nagyfejes ismerőse szerint ez a legjobb az országban. Na de a nyár közepén, a legnagyobb melegben ráadásul úgy hogy nem tudunk még szopizni bevállalni egy pécsi oda-vissza utat... Kizárt.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Geni, nem, nem csak a te gyereked ilyen. :lol: Mazsinak, ha nem alszik akkor állandóan jár keze-lába. Főleg a lába.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő:hát igen ilyen hosszú útra én sem biztos hogy vállalkoznék.
Bár mi minden lehetséges kütyüt (autós hűtőtáska, autós cumisüvegmelegítő) beszereztünk és így lehetne közlekeni mert a lefejt tejcsit akkor egy darabig tudom tárolni, tápszert tudok csinálni stb.
De a fülledt meleg ellen sokszor én sem tudom mit csináljak ha lehúzzuk az ablakot huzatot kap ha bekapcsoljuk a klímát megfázik.
Már vettünk az ablakokra napellenző rolókat is de nem sokkal van hüvösebb.
Pedig nyaralni szeretnénk valahova menni vele. Nem tudom mi lesz?

Kép
geni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:45-kor.
Vendég
 


Csöppke - Sajnálom, hogy állandóan ilyenek az éjjeleitek :( Bízom benne, hogy hamar megszokja Lóci, hogy mikor is kell aludni!

Lekri
- Jobbulást a kis Kristófnak!

Geni
- Igen, olyan hamar nőnek, változnak, fejlődnek ..
Alíz is van, hogy 140-et eszik .. teljesen le vagyok döbbenve. Mondjuk ezeken a meleg napokon mindenféle volt már .. 60ml-140ml-ig.
Alíz most már hason és háton is alszik.
Hason könnyebben, mélyebben.
Háton pedig a babakocsijában, vagy mellettem az ágyban.
És igen, ő is sajtkukac .. és keresztbe ébred állandóan .. teljesen elkolbászol a kiságyban :D

SZőlő
- Hát ez szuper! MAzsilány nagyon ügyes, hogy ennyit alszik egyben :) Gratulálok nektek :)
Tejcivel mi újság?
Melyik képen látsz engem Alízban? Érdekes, mert én magamat néha a tekintetében csípem el, de javarészt Szabira emlékeztet :) Viszont a családom szerint ugyanilyen voltam .. hoztak is hétvégén babafotót, majd scannelek, és teszek a blogra :)

Kép
szösszenet
 
 


Pumpi - Én valamikor május hó közepén kaptam először családit, nem így hó elején! Most már hó elején kaptam én is. Amikor feldolgozzák, akkor az aktuális hónapot azonnal kiküldik :) szerintem te is megkapod ebben a hónapban.
Én TGYÁS-t kapok, és azt május végén kaptam először, 03.10-04.30.-ig egyben.
2 héttel vagytok fiatalabbak, úgyhogy szerintem ebben a hónapban neked is utalnak mindent :) ;) ne aggódj!

Kép
szösszenet
 
 


Szép napot mindenkinek!

A taliban nagyon benne lennék, de a mi lakásunk is pici erre:(

Kiszemelhetünk legrosszabb esetben egy teret vagy Margitsziget...Liget..

Voltunk a hasi és koponya uh-n. Pikk-pakk ment és szerencsére minden okés.

Teszek egy képet: Kép together forever

Kép
marjan78
 
 


Jó reggelt!

Nálunk reggel óra ordítás van, most nyugodott meg hason fekve. eddig sosem maradt meg úgy.
de nincs légzésfigyelőnk beüzmelve. ugye nm lesz gáz?

nagyon szépek a babaképek!!!!!

Szössz, ezer bocsánat, de postáig ebben az őrült napokótahasfájásban nem jutottam el, lassan a netem is kikapcsolják, úgyhogy nem felejtettelek el, emgy a tea, tényleg bocs.

Pumpóka, én ma reggel kaptam családit, igaz ez az első baba.
és mi ugye Marci még csak egy hónapos, tehát nagyon gyorsan ideért.

Lányok, ez ugye a májusi családim? és mikor jön a júniusi? májusra is kapok mindent ugye?

nekünk kölcsönhordozónk van és totál gáz. nem láttam, mielőtt megszületett volna Marci, na kiakadtam mikor megláttam. nyeklik.nyaklik benne a gyerek feje.
úgyhogy most kapunk egy másikat, egy nagyon szupert holnap.

lolka_zs
 
 


Marjan, megyek ma Zuglóba. nem találkozunk sétálni?

megy privibe a telefonszámom.. délutánra tervezem. 1-2 körül elindulunk és ott leszünk sztem 6ig minimum apóséknál a Bácskaiban.

lolka_zs
 
 


Lolka - Ne hülyéskedj - semmi baj :) Ráadásul most elég szépen van tejcim, így örömködés van :)
Sajnálom a nehéz hasfájós időszakot, de tényleg fel a fejjel!!! Olyan hamar el fog ez múlni - kitartás :)
Figyu, én előző hó közepén kaptam 1 családit (májusban), meg most is 1-et .. visszamenőleg szerintem ők nem küldenek :roll: :roll:
Alíz is április 2-ai .. áprilisra is járna .. nem tudom, hogy van.
A TGYÁS-t egy összegben megkaptam 04.30-ig. A májusit meg most hó elején fogják küldeni (mert utólag küldik, mintha fizu lenne)

Kép
szösszenet
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:46-kor.
Vendég
 


Pumpoka
mikor mi intéztük akkor azt mondták,hogy kb.2hó mire megkapom a kicsire is.majd akkor visszamenöleg küldik egybe.május21én intéztük ugyhogy lehet csak augba kapom meg a kicsire is.

Szösszent köszönjük szépen.:) nagyon szép minden kisbaba:)
én még mindig nem tudom hogy kell kicsinyiteni igy nem tudok feltenni képet:(
Vendég
 


köszi a "vitamin beadós" tippeket.
én is régebben úgy csináltam, hogy a szájába cseppentettem, de nem annyira jött be, mert tök lassan jött az első csepp (így az sokszor félrement), vagy egyszerre 2 csepp jött.
a tejcis csak néha nem működik, amikor rossz passzban van. megpróbálom ezt a cicre maszatolós dolgot.

ma éjjel dícséret illette az aventes mellszívót. 2-kor arra ébredtem, hogy majd eldurran a bal cicim. hosszas hezitálás után lementem fejni. hát marha gyorsan lejött 100 gr, aztán tovább nem mertem fejni, mert eddig igaz, hogy 6kor kelt Dani, de murphy alapján gondoltam, ma tuti hamarabb fog. így is lett, 4-kor kelt (fájt a hasa szegénynek). na, azért dícséret, mert tök jól lehetett fejni vele, és gyorsan. (eddig max. 40-et tudtam nagyon lassan szívni vele.)
lehet, hogy hat ez az új szelep, meg hogy a sterilizálás után melegen raktam cicire.

lolka, így utólag, boldog hófordulót!

Kép
1bambi
 
 


pumpóka

január 1. óta papíron táppénzen vagyok. a cégem nem tb kifizető hely. egyszer kaptam eddig pénzt április 10-én /március közepéig/, azóta semmi.
anyaságihoz és csp-hez több mint két hete elküldtem mindent. és semmi.
kicsit ki vagyok bukva...

Marjan

és közben persze ketyeg a lakáshitelem:(

Kép
marjan78
 
 


pumpó,
Zsófi véletlenül nem apjára hasonlít nagyon????
az utolsó kép alapján...bár személyesen még egyiket sem láttam.

Kép
1bambi
 
 


Legelőször is gyönyörűek a babák...és mennyire nődögélnek :)

Celesztina: köszi hogy elolvastad :)

Bambi: nekem is jó használatot tesz a mondókásoldal köszi :) egyébként Csöppke blogján is van ilyen bejegyzés ahol mondókák vannak..tegnap azokat gügyögtem édesemnek :) de látom Csöppke irta is hol lelhető fel :)

Szössz: köszi de nekünk az éccakával nincs gondunk,este 10-11től alszik hajnali 4ig minden nap :) a fiam hangját csak fürdésnél hallom :) inkább nappal hiperaktív..de akkor sem sír csak egyszerüen nem hajlandó aludni..
huuu..és Alíz már 2 hónapos..jesszus hogy telik az idő..mi épp 2 hetesek multunk..

Alvás: én kicsinyem csak vagy egyik oldalán vagy másik oldalán hajlandó aludni mint a nagyok :D

Geni: nálunk ugyanez a helyzet..2 hetes de egy mp-re sem szabad egyedül hagyni ha fennt van..az ágy egyik végébe leteszem a másikban van 2 perc mulva..ráadásul átfordul egyik oldaláról a másikra..hihetetlen miket csinál.

Evés: ujabban Babika megeszik 100akat és még utána rágja az öklét :)

Éccaka telibe pisilte a szőnyeget..mire kipucoltam éreztem hogy kakika volt..tisztába tettem..és szépen telibe fosingált...a hálóingemen landolt kb 2 dl híg fosi :) ugyh pucolhattam reggel 5kor a szőnyeget újra...
imádtam még igy is hogy egy fos voltam..jól elmosolyogtam apával :)

teszek pár képet:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Szőlő: 6 kg-os Lau 3 hósan, 9 kg jó sokára, 1 évesen sem volt még annyi, de ő mindig a normál-görbe legalján van súlyilag, unokatesója fiú és már fél évesen 9 kg volt (ugyanakkor a hordozó-autósülést ami 9 kg-ig jó Lau is hamar kinőtte, a lábai nem fértek már el pedig súlyban még messze nem volt 9) -de ahogy olvasom, Szonja is hasonlóan gyarapodott. Amúgy miért kell előbb elérnie a 9 kg-t?
A pécsi út tényleg gázos, én sem vállalnám, pedig nekünk szerencsére megy a szopi.

Zsu: milyen kengut hazsnálsz? Nekünk no-name van és a lábnyílásában kifér Julinka, így ugyanúgy fognom kell, ha benne van, mert amúgy nem biztonságos. Most találtam egy régebbi másik kengut is, amit Lau nagyon utált, de az jobbnak tűnik, csak ennek még Launál egyszer kioldódtak maguktól a tartó-pántok és majdnem leesett :shock: persze Julinka még pehelysúlyú, de a rossz emlék nagyon megmaradt bennem.Milyen jó ötlet a mosdóban fürdetni a kicsit! ;-)

Nyaralás nekem is hiányzik, amikor várandós lettem Lauval azelőtti évben voltunk utoljára (3 napos hosszúhétvégét leszámítva amikor is jól megfáztam és szüleim nyaralójában voltunk)

Gyönyörűek a babák a képeken :) :) :)

Ma este én is úgy jártam, hogy jól aludt a kicsi, bár a szokott időkben kelt (mármint kb 3 óránként) de enni nem kért :shock: vajh miért? Pedig azért meleg volt éjjel is szerintem. Reggel sem evett annyit. Persze lehet, hogy eddig evett többet , ki tudja.

Geni: ugyan a kicsi még nem igazán tud mozogni, de Lau is izgága volt mindig is, ő bármit csináltunk keresztben szeret aludni -pedig volt, hogy keresztbe fordítottuk az ágyat, hátha akkor irányban marad, de nem :lol:

Szössz, Lolka: Lau 29-ei baba és arra a kemény 3 napra ami a hóból volt meg is kapta az arányos pénzt, így szerintme ez ennyi idő alatt (2 év) nem változott

Pumpóka: Launál nekünk is egyszerre utaltak mindent amikor végre utaltak (kivéve az anyaságit, azt előbb)

Lituka: ugyan, jó, hogy leírtad! :D Ma éjjel nekünk is hasonló volt, kicsim megpróbált lekaksizni, nálunk a lepedőn landolt, most mostam ki (hoppá, mennem is kell kivenni és teregetni asszem színezés most nem fér bele)

Kép Kép
celesztina
 
 


lekri

küldd át mailben és lekicsinyítem neked

markovics.marianna@chello.hu

mm@intrend.hu

valamelyikre csak átjön

Kép
marjan78
 
 


lituka

olvastam a szüléstörténeted. ügyik voltatok:) az a kocsizás szörnyű lehetett.

köszi a táblicskut!!!!

és ugyanolyan kék h&m es takarónk van:)))

Kép
marjan78
 
 


marjan : az a kedvencünk :) olyan pihe puha :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 19:47-kor.
Vendég
 


marjam átküldtem az elsöre.át ment? köszönöm elörre is:)
Vendég
 


Lányok, azt hiszem, durva front megy felétek! :shock: Olyan viharok vannak nálunk, hogy tegnap pl hárman meghaltak... :? Csak, hogy lélekben felkészüljetek a frontra...

Írjátok, hogy nem mernétek Pécsre lemenni... :roll: Mi 800km-t tervezünk utazni aug-ban. Haza AKAROK menni, csak Anyukám látta eddig Lillust... :cry: Majd meglátjuk, hogy bírja az utazást...

Nagyon szép képeket tettetek fel! :wink:

Lillus is sajtkukac, ma felszereltem a rácsvédőt (eddig azért nem volt fent, mert nem láttam az ágyból...), mert már fejelgeti... :roll: Folyamatosan keresztben ébred fel... :lol:

Lolka, ne aggódj, nem lesz gond, hogy nincs légzésfigyelő, és hason van! A légzésfigyelő egy kalap ....! :evil: Éjjel már inkább lekapcsoltam... Folyamatosan tévesen riaszt... :evil:

ercsi_3
 
 


Pumpó, a két hónapra visszamenőleg csak a beadásnál számít....szép is lenne, akkor tutira elhúznák mindenkinél...tehát, a születéstől kezdve van két hónapod a beadásra, ha a szülinaptól akarod (naná, hogy onnantól kéred :D ). Mi 29-én adtuk be, anyasági egy nappal utánatok jött, figyellek Téged, mert elméletben ha Te kapod, másnap nekünk is jön :D

Kép
babyteve2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?