Új privát üzeneted érkezett!

Hát bizom benne, de nem akarok cslodni. Sőt elfogyott az LH-m, nem is rendelek többet, csak a palástot iszom. Megismertem a szervezetem, jövö hoba már csak a hőm mérem, mert belegolyozok már az egészbe.
A természetre bizom a jövöm!!!
encike 2
 
 


Ja a mai hő 36,8.
encike 2
 
 


encike hány nap mulva kell megjönnie a menzidnek? azért szép a hőd csak így tovább!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Drukk megy mindenkinek :):):)+++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Zsu: Én is mindig így voltam,amíg meg nem érkezett Szonja baba!Mindig akkor akartam tesztelni,amikor megjött! :?

Enci: Ez a jó hozzáállás! :D Én amikor erre a szintre jutottam,hogy következő hónapban max. a hőm-em fogom mérni,de nem minden nap,akkor lettem babás!Magyarán,amikor belefáradtam a számolgatásba és már kezdtem belesz*rni az egészbe "Majd jön amikor Isten úgy akarja" címszó alatt!

Mi ma voltunk a Balcsin!Olyan jó volt! :D Kicsit hideg még a víz,ezért én csak a lábam áztattam bele!Pihentünk a parton,majd megebédeltünk 8)
Vera belém tette az ideget,hogy tényleg nem jókor vették le az AFP-t úgyhogy most ezen agyalok!Tudom,hogy nincs semmi baja a babánknak,mert látszik rajta,de nem tudom,hogy mit csinálnak,ha esetleg rossz lesz az eredményem :?
Csajok !Ti akik már voltatok babásak!Van vmi tapasztalatotok ezzel kapcs-ban :?: :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Puszikok mindenkit és megy a drukk mindenkinek!

Zsu:
Én is így vagyok vele! Ha babás lennék, akkor nem szabadna görcsölnie a pocimnak!

Már megint berobbant a nyár!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nika, Nita: Köszi a drukkokat! :) :) :)

Enci: Még lehet baba a dologba! :) :) :)
A palástot akkor kell elkezdeni inni, ha felment a hő?
Gondolkodtam az Lh-n, de nem akarok ennyire belemerülni, mert az se jó! Én is rábízom magam a természetre! :)

Melcsi: Jó is a Balcsin eltölteni egy napot! :D
Ne izgulj, minden ok lesz!!!! :D :D :D

Anda: Akkor nem csak én vagyok így! :(

Ma voltunk az Outletbe, én vásároltam magamnak, a férjem nem!
Kitalálta holnap menjünk a Westendbe nézzünk körül, meg nézzünk meg egy filmet is!
Mondtam neki sokba lesz , ha még ott is vásárolok! :D
Hétfőn lenézünk a Velencei tóra, napozunk egyet! :)

Még ma sincs semmi, csak a görcsök! :( :(
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu:
Ne légy elknődve! Azért én még titkon reménykedem, de nem élem bele magam! :D Hááááthaaaaaaaa! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Nita!
Jövö 7 péntekre várnám a menszit. Vagyis nem.

Melcsi!
Tényleg már beleuntam elég volt ez a 2 ho, hogy mégis tudjam mikor van pé meg ilyenek. Elég a hőt mérnem.
Majd lesz vhogy.

Zsu!
Aha a palástot akkor kell inni. Ez jo a beágyazodásra és véd a vetélés ellen. Ugy nézem neked se jo a vonalzod. Nekem is olyan hülyeségeket számol.

Mi tegnap a medencébe locsi-pocsiztunk. Élveztük is, sátrat huztunk, tiszta Hawai volt az udvar!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Anda: Én is reménykedem, hátha! :)

Enci: Nem jó, csak addig nem javítom ki, míg nem jön meg!
De jó nektek, hogy van kertetek! :) Nekem nagyon hiányzik a kert, kertes házba nőttem fel! :)

Piri még mindig sehol! Pedig már úgy vagyok vele, hogy jönne meg, ne csak a hasam görcsöljön! :?
zsu83
 
 


Én meg panelben nőttem fel, de a kertes házat nem cserélném le semmiért!
Plána a gyerekek miatt, annyi kerti cuccunk van, hogy nem is tudnám hova tenni.

Biztos irtad már de mikor várhato a menszid?
encike 2
 
 


Hát múlkor 35 napra jött meg! Hát ha most 35 napot veszek, akkor szerdára! De eléggé görcsöl már 3-4 napja a hasam! :?
Lehet hogy veszek ma egy tesztet, holnap reggel megcsinálom! Akkor legalább már nem fogok reménykedni, amíg meg nem jön!
3-4 év múlva mi is szeretnénk kertesházba menni! Egy gyerekkel még elleszünk itt, de ha jön a tesó, akkor mindenképpen kertes házat szeretnénk! Addig meg marad az erkély! :)
zsu83
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, sokan a szabadban töltöttük a hétvégét. Ebben a melegben nem is lehet kibírni a lakásban. Pedig én még nem is szólhatok, csak 26 fok van bent. Mi is tegnap és ma is kimentünk az anyósom kertjébe pihizni. Ott sütögettünk, napoztunk. Olyan jó volt. Kettesben indultunk ki, persze a vége az lett, hogy anyós is megjelent, meg a férjem nővére is a kisfiával. Ennyit a kettesben töltésről. Azért így is jó volt. Este pedig egy kis puding után (remélem elkaptuk a petémet :wink: ) kimentünk bornapokra. Málnabort kóstoltunk, isteni volt.

Encike, Zsu! Drukkolok mindkettőtöknek, hogy ne jöjjön meg. Én is így szoktam lenni, hogy amikor teszteltem, vagy másnap akartam, akkor megjött.

Melcsi! Irigykedem a Balcsi miatt. Hanna biztos nagyon élvezte. Magas a víz?

Én is családi házban nőttem fel, most pedig társasházban lakunk. Kertes házban sokkal jobb, de még jó, hogy nagy erkélyünk van.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Megy a drukk!!!! :lol:
És köszi neked is a drukkot! :)
A hugoddal mi van, terhes? :)

Piri még mindig sehol! Ma vettem tesztet, reggel tesztelek!
zsu83
 
 


Várjuk a pozi tesztet!

Ma mondta uncsitesom, hogy 2 honapos kismami. Olyan jo nekik! Barátnőm 1 honap mulva szül. ha nekünk nem is jön mostanába, azért babázni tudok majd náluk.
encike 2
 
 


Enci: Ok, de szerintem tuti nega lesz! :?
A mi ismerőseinknél is tombol a babaláz!
Barátnőm másfél hónap múlva szül, férjem munkatársának felesége 1 hete szült! Oda megyünk nemsokára látogatni is!
Én is kibabázom magam! :lol:
zsu83
 
 


Most mértem a hőm kiviből, 37. Magasabb szokott lenni, mint reggel?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ha már az ismerősök babáinál tartunk, az én barátnőm is egy hónap múlva szül, tehát én is babázhatok egy darabig! Bár már jó lenne tudni,hogy az én picikém is nődögél odabent...

Kép
anda81
 
 


Enci: Nekem általában alacsonyabb szokott lenni a hőm este, szerintem ez jó jel! :D

Anda: Neked is megy a drukk!!!!!!!!!! :D
zsu83
 
 


Régebben én is mértem, de elfelejtettem mikor magasabb. Végülis mindegy, a reggeli számit.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


melcsi én se akkor voltam anno afp-n amikor kellett volna és mégis jó lett az eredményem!szóval ne aggódj egészséges a Szonja baba! :lol: :lol: :lol:
encike azért még van remény?!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: mi van teszt?????

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok!

Már akartam jönni reggel is, de nem tudtam!
Voltunk ma a Velencei-tavon, nemrég jöttünk haza!

A teszt zebrás lett, szóval pozitív!!!! :D
Nem is akartam reggel elhinni! Holnap reggel csinálok mégegyet! :)
Olyan hihetetlen! :)
Most vegyes érzelmek kavarognak bennem, tiszta hülye vagyok! :) Talán csak félek az ismeretlentől!
zsu83
 
 


gratula zsu a teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita!!! :D
zsu83
 
 


bárcsak én is itt tarthatnék már! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Te is nemsokára kismami leszel meglátod! Drukkolok nagyon!!!! :lol:
Hogy állsz a pakolással?
zsu83
 
 


pakolgatok csak elfogytak a dobozok meg a zsákok is!apukám szerez még dobozokat!és akkor tudok továb pakolni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, egy költözéshez nagyon sok doboz meg zsák kell!
Én is egy éve voltam ilyen helyzetbe, hát nem könnyű!
Anyóst megfürdetted? :wink: :D
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu! Gratulálok a + teszthez. Kicsit irigyellek. De majd nekünk többieknek is lesz. A húgom nem terhes. Kár volt ezért a cirkuszért. Már kibékültünk.

Anda! Nemsokára neked is kiderül, hogy költözött-e baba a pocakodba. Mennek a drukkok.

Encike! Drukkolok neked is. Nem is rossz a görbéd. Sőt!

Nitácska! Már itt tartotok a költözéssel. Ez szuper. Végre nyugalmad lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Köszönöm! :D Hamarosan mindenki kismami lesz!!! :D
Örülök, hogy rendeződtek a dolgoka húgoddal! :)
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Halk gratulációim indulnak irányodba!!! Micsoda hírek! :D

Kiriki:
Köszi a drukkokat, de tegnap este úgy begörcsölt a hasam, hogy be kellett vegyek gyógyszert, tehát nem hiszem, hogy baba lenne a dologba! De azért még reménykedem!

Kép
anda81
 
 


Anda: Köszi neked a halk gratut, én se akarom elkiabálni még!
Egy picit feszül a hasam! :?
zsu83
 
 


zsu a hasfeszülésnormális ilyenkor!

anyóst nem fürdettem meg mert azt a kosz és retket nem tudnám lesikálni a medencémről! :twisted:

kiriki igen már végre pakolunk illetve pakolok!

ja csütörtökön végre megyek kontrollra,remélem minden rendben odabennt! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi az infót Nita! Néha olyan mindjárt megjön érzésem van!
Már mindenfélét olvasok a neten!

Drukkolok, hogy minden ok legyen! :lol:
zsu83
 
 


Anda! Remélem, hogy nem piri kerülget. Tegnap nekem is görcsölt a hasam, a bal petefészkemnél. Szerintem most szabadult ki petécském. Remélem, hogy kiskatonák elkapták. :lol: Igaza lehetett a dokimnak, hogy előbb lesz pém.

Zsu! Ne izgulj, a holnapi teszt is két csíkos lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


zsu szerintem is ott lesz holnap is az a két szép csikocska! :lol:
csütörtökön végre megyek kontrollra,remélem minden rendben odabennt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megy a drukk Kiriki!
Köszi a bíztatásokat lányok!
zsu83
 
 


Nitácska! Biztos minden oké lesz csütörtökön. Mikor próbálkozhattok újra a babával?

Kép

Kép
kiriki
 
 


szerintem az első menzi után ,de én még várni fogok szerintem szeptemberig!nem szeretnék ismét csalódni! :lol:
de majd csütörtökön megkérdezem a dokit,mi legyen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megértem, hogy várni akarsz. Lehet, hogy jobb is, arra már talán lelkiekben is túl leszel ezen az egészen.

Kép

Kép
kiriki
 
 


szerintem is,mindenki azt mondja hogy addigra lenyugszom és nem leszek stresszes,a doki is azt monda hogy a stressz is közrejátszhatott,hogy most se sikerűlt a baba! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztos, hogy a stressz is gátló tényező. Azt mondta a dokim, hogy 1/3-1/3 részben a nő vagy a férfi miatt nem jön össze a baba, 1/3 résznek pedig nem tudják az okát, ebben benne van a mostani életmódunk, ez a sok stressz is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


igaza van a dokidnak! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Abban is igaza lehetne, hogy ilyen eredményekkel az őszig babásnak kell lennem. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én mára elbúcsúzom, mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat!

Kép

Kép
kiriki
 
 


ebben is igaza lesz nyugi!Neked is jóéjt!
Mára elteszem magam pihenő üzemmódba,puszi,jóéjt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ZsU4
Milyen jo hirekre jövök, hát ez tök jo!!!!
Gratula!!!!

Én még várok, sőt pénteken lesz Jonás napom és ez a hét még adott a babázáshoz. Ugyhogy este is apázom.
Este szalonnát sütöttünk, teljesen tele vagyok.
encike 2
 
 


Jó reggelt lányok!

Alig bírtam aludni éjszaka, már vártam a reggelt, hogy tesztelhessek! Megint pozitív lett!!!! :lol:
Kérek ma időpontot a nőgyógyásztól!
Olyan hihetetlen lányok!!!! :D

Nita: Ha túl lesztek a költözésen, sokkal nyugodtabb lesz minden az biztos, és akkor minden ok lesz majd meglátod! A stressz tényleg sokat árt! Egy kismaminak tilos stresszelni! :)
Mondjuk én is stresszelnék ha ilyen anyósom lenne!!! :twisted:

Enci: Köszi!!!! :lol:
Neked is meg a drukk! :D :D
Fincsi szalonna, én is megkívántam! :)
zsu83
 
 


zsu babás vonalzót nem teszel ki? :lol:
gratula az ujjabb pozitív teszthez!
is szeretnék ismét pozitívat tesztelni és egészséges babót a világra hozni! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?