Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem tudom, uncsitesóm kislánya 13 hónapos.... de majd holnap megmondják a tutit!
Vendég
 


Hát az biztos nekünk nem ilyen bajunk volt vagy lehet ,hogy még ez is!Franc sem érti ezt!
De már legalább nem lázas!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi!

Igen, összefutottunk az Auchan.ban! :-)
RANDINK???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

izé
kötőjel, csak egykezes voltam. Bálint a kezemben volt. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Igen, mindjárt írok pü-t!
Vendég
 


Mogyo: Bizony ám, az a lényeg, hogy meggyógyult, te is pihenhetsz végre egy kicsit!

Mekkora pangás van itt ma... Hahó! Merre vagytok? /Tisztelet a kivételnek!/
Vendég
 


Falevél: írtam privit!
Vendég
 


Íme egy kis ízelítő a tegnapi tőserdei kirándulásunkról!

Kép Dana Tőserdőben. Kép Fociznak a fiúk! Kép Hogy jövök le innen? Anyaaaaaaaaaaa Kép Lacival, akit imádnak nyúzni! Kép Fényvisszaverő=villámhárító, mert attól fél!
Vendég
 


Nagbri: nagyon édesek! :wink:
Dana ahogy ül a padon, tényleg kis vasgyúró! És mennyit nőtt a haja ahhoz képest, hogy a múltkor vágtátok!
Bence meg küldhetne nekem abból a "villámhárítóból", mert szégyenszemre még én is félek tőle... :oops:
A nyakán is van?
Vendég
 


Igen, ott is van! :lol: A srác akit nyúznak, ő találta ki, hogy ez megvédi.
Vendég
 


És ezt bicajról szerelték le? Bence haza is vitte?
Vendég
 


Igen, ez olyan, hogy rácsapod arra amire akarod, és rátekeredik. Állítólag benzinkúton lehet kapni, 200 ft -ért! Akarok is venni neki! :lol:
Vendég
 


Ja, le vagyok maradva... :oops: :roll:
De szupi ötlet, szerintem még egy csomó játékot ki fogtok vele találni!
Na, én próbálok szundizni- ha hagynak. :?
Nálad beindult már a pisijárat? És az örökké álmosság? (Én az első két hónapban állva is el bírtam volna aludni.)

Jó éjt!
Vendég
 


Brigi!!!!!!!!
Tündériek a fiúk!!!!!!!!!!! Nagyon klassz lehetett a tegnap!!!!!!!! :-)))))))))))
Most nézem a püt.
De valszeg csak később tudok reagálni, délután!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ági: A pisilés az ezerrel, éjszaka vagy 100 * voltam. És vmiért elég rosszul is aludtam. Tegnap délután elkapott az álomkór, hát nem tudom ma megúszom-e?
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi
Nagyon édesek a fiúk! Nagyon jó ötlet a "villámüző". Petike még nem mondta, hogy félne tőle. (én nagyon félek) Az éjszakai pisilés nekem is nagyon ismerős. Az álomkórról nem is beszélve. Mikor Petikét vártam képes voltam az egész napot átaludni. Bár nekem nagyon erős pajzsmirigy-túlműködésem volt, az orvos szerint azért aludtam mindig. Látom, Bencének is Thomas-os pólója van! Petike is nagyon imádja, mint minden vonatot. Állandóan a vasútállomásra menne. :lol:

Noémi
Megkaptam a levelet, csak a freemailre akkor megyek fel, ha várok valamit, egyébként nagyon elhanyagolom :oops: .Megyünk az arborétumba. Valószínűleg mi egyből a játszótérre megyünk, ott találkozunk.

Lányok
Csütörtökön 10.30-kor megint lesz babafoglalkozás a könyvtárban. Jöttök?

Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: Na igen, Thomas őrület volt nálunk, kicsit már lanyhult, de azért még mindig szereti! Van egy csomó olyan vonata, meg kiegészítők! És persze póló meg párna is!
De már semmi más Thomast nem veszünk neki! Ennyi elég! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Timcike, nagyon aranyosak a pancsis képek! :D
BOLDOG SZÜLINAPOT ATTICYNEK!!!!!


Timcike, de klassz kis oroszlánotok van! Látom, Atticy teljesen birtokba vette! :lol:
Hogy haladtok a torta sütéssel?

Kriszta, de jó, hogy már csak néhány hét, és jöttök haza! Akkorra mindenképpen szervezünk valamit, és találkozunk újra! :D
Kiscipő: mi most még csak bentre, de azt írták, kültérre is lehet használni. De még nem áll Bende annyit, hogy kintre is vigyük magunkkal. Még szerintem kell néhány hét, mire érdemben használni tudjuk. De nem siettetem, mert így is elég nehéz leültetni. Állandóan állni akar. :lol:

Ildi, én is lemaradtam, de Bencének boldog hfordulót kívánunk! sajna nem volt időm az elmúlt napokban. :oops:

Mogyó, hogy vagytok?
Azért nem semmi, hogy a 3. doki vette észre, hogy garat gyulladása van! :shock: De a lényeg, hogy most már megfelelő bogyókat kaptok, és meggyógyul Ágika. A pöttyökről gyere, és írj, hogy mi a helyzet?

Engem is érdekel ez az oroszlán, hogy hol és mennyiért lehet venni/rendelni.

Ági, köszi, hogy hiányoltál.... Nagyon el voltam havazva.... Apa sem érezte jól magát, ezért Bendére is nekem kellett állandóan felügyelnem. Estére meg már nagyon hulla voltam. :roll:

Noémi, bocsi, hogy csak most olvastam, de írtam is Erzsónak, nem megyünk/mentünk az arborétumos talira.

Nóri, MEGY A DRUKKKKKKKKKKKK! Ügyes leszel! Ne izgulj!
Várjuk a beszámolót utána!

Erika, nagyon jó lehetett ez a gyereknap! :)
És nagyon jók a képek! Briginek milyen hosszú haja van!
Józsika meg egy kis huncut portéka! :lol: Az a sörös dobozos kép nagyon tetszik! És én sem botránkoztam meg.... :D Ezek a gyerkek mindent megtalálnak.......... :wink:

Noémi, szerintem az a 30-as is sokat számított. :D Egyik ismerősöm nem keni a gyereket. A múltkor kérdeztem, milyet használ, és azt mondta, nem használ.... :shock:

Államvizsga: mi is tételt húztunk, szintén 2-t, aztán a szakdoga védés. vagy ez előbb volt? Már nem is emlékszem.... Csak azt tudom, hogy az egyik tétel olyan volt, amit nagyon nem akartam..... :lol:

Noémi,
de jó, akkor lesz Univeres tali! :D
jaj, ne.... :roll: Most nézem a naptáramat, és akkor kell az unokatesókra vigyáznom. Pont azon a héten..... :cry: :cry:
Pedig már úgy rákészültem.................................

Brigi, micsoda paraméterek! :D Tényleg hatalmasat nőtt Dana! De ezt szemre is láttuk szombaton.... Persze nem 1 hó alatt, de akkor is nagyon sokat nőtt! :D
Ti hogy vagytok a pocaklakóddal? Rosszullét volt azóta?

Brigi, nagyon jók a képek! :D
Bence villámhárítós kar- és nyakperecei nagyon tetszenek! ezek tényleg jók villámhárítónak is? :roll:

Andi, ez milyen foglalkozás csütörtökön a könyvtárban? Érdekelne.... Meddig tart, milyen jellegű, mennyibe kerül.....? stb.


Tegnap úgy megijedtem! Bende felállt a kanapé mellett, de nem tudott leülni, és elesett. Pont a kőre, és úgy beütötte a fejét! Szegény, vagy fél óráig hüppögött............ :cry: :cry: :cry: Egész nap lestem, hogy nehogy hányjon, vagy lázas legyen... de szerencsére nem lett semmi baja! de akkorát koppant! :cry: Még puklija is lett.......
Gondolom, hozzá kell szokni ehhez, de erre nem lehet felkészülni..... :shock:

na megyek, valami ebédet kellene varázsolni.....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Bocsi, jó hosszúra sikerültem. :oops:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: De jó hogy jelentkeztél!
Na én is szoktam Danival így járni, hogy elvágódik mint egy krumpliszsák, aztán meg üvölt! Én is azt szoktam nézni, hogy rosszul lesz-e utána, de aztán mindig rendben van. Meg eszembe szokott jutni, hogy mennyit kibírnak ezek a kisemberek, sokkal erősebbek, mint azt mi gondoljuk!
Igaz ez a pocaklakómra is! Azért is kereszteltem át! :lol:
NIncs tünet, tegnapi álomkórt leszámítva, meg a pisilést, ami éjszaka elég idegesítő! :roll:
Villámhárító? :lol: Bence elhiszi, és ez a lényeg! Kis félős az én drágám!

Noémi: Mi ez az Univeres tali? Mit takar?
Vendég
 


Timci: Nagyos sok boldog szülinapot kívánunk ATTICYNEK!!!
Remélem a torta úgy sikerül ahogy szeretnéd!

Manofalvi:semmi baj,néha én is elvagyok és lemaradok.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Timcike: Nagyon-nagyon boldog 1 születésnapot kívánunk Atticynek![/img]
Vendég
 


Atticynek nagyon boldog első születésnapot!!!!!!

Manó: na jó, akkor igazolt volt a hiányzásod.... :wink: Remélem azért Apuka jobban van. :wink: Én is ki tudok fáradni rendesen, ha pár napig csak én vagyok Botonddal, és most sajna három napig ez van... :cry: De aztán jön a felmentősereg és alszom délig!!!! :P

Szegény Bende! :( Nehezen szokom meg én is, hogy esik-kel a gyerek, üti magát mindenhez és még nem is mutathatom, hogy én is megijedtem!

Botondnak hőemelkedése volt tegnap este, nem durva, csak 37,3. Rem. nem járunk úgy, mint Ágika.

Tényleg, mit mondott a doki, Mogyo?

Kriszta, ti kipihentétek a buli fáradalmait?

Noémi, jó sétát az arborétumban!
Vendég
 


Brigi, köszi! Én is igazából azt lestem, hogy rosszul lesz-e. De hála, nem.
Ez a krumplis zsák effektus ismerős.... :lol: :lol: :lol:

Huncutka: igen találó. :lol: Jól meg tréfált benneteket a múlt héten.... Rossz tréfa volt! :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Elég rossz tréfa, de ha ennyivel megúsztuk, akkor nem bánom!
Vendég
 


A doki szerint ennyi volt a tréfa... na meg a kép alapján is...... :D
Ott lapul az a kis Huncutka! :wink:

Ági, köszi, Apa már jobban van. Szerintem az időjárás tette meg a hatását.
És ma hogy van Botond? Ma is volt hőemelkedése?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép
Kép

Lilypie Maternity tickers


Nagyon de nagyon boldog szülinapot Atticy!!!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Na voltunk dokinál hát a piros pötyik a gyógyitól vannak!
Kaptunk újjat (6 napalatt a 3-ik)
Na szóval hintőporozzam meg fenistil cseppek!
Kaptja a c-vitam, d.vitamin, calsimuscot.
Meg ,hogy jön a foga piszkálja a nyelvével és van rajta egy-két piros pöttyi és arra irt kenőcsöt nehogy valamit bevigyünk onan is!
Azt hiszem ennyi!

De nem lázas. eszik,iszik ,kedve is jó egyszer-kétszes bággyad de már nem csodálom!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


HUuuuuuuuuuuuu csajok!Nagyon aranyosak vagytok!Köszönjük nagyon szépen. :wink: :oops: Most van egy kis szabadidőm.Atticy csicsikál,anyumék meg elmentek sétálni,h.a kis ünnepelt tudjon nyugisan alukálni.Igy én is idefértem végre.Majd jelentkezem bővebb infókkal,meg képekkel.Igérem.

Puszi nektek,és nagyon köszönjük,még egyszer! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagyon boldog első szülinapot kívánunk Atticinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Most jöttünk a dokitól. Elvittem, mert a tegnapi hőemelkedése után ma reggelre volt egy hígabb kakija. Egyenlőre semmi komoly, de adni kell neki Normaflort, meg kapott olyan tápszert, ami kifejezetten hasmenésre való. Ha rosszabb lenne, akkor Smecta és természetesen vissza a dokihoz.
Hát, én nem szeretném mostanában látni....

Azt mondta még, hogy a fogzó babáknak minden játékát el kellene esténként mosni, mert sokmindent benyalnak azokról is, meg vigyázzunk mit vesz a szájába. (Mindent!!!! És ezt hogy védjem ki?)
Vendég
 


Sziasztok!

Hétvégénk szuper volt szombaton kerti partyn voltunk. Lili is jól érezte magát, volt egy másik gyerkőc is.
Anyuéknál meg van egy kiscica, na az szerelem volt első látásra. Üldözte körbe a lakásba és símogatta!( püfölte a fejét :lol: )

A hét eleje nyűgösen indult mindkettőnknek Lilimnek jön alul a metszője én meg csak úgy alapból.(ilyen a természetem, depire hajlamos) Montam is apának hogy egy piszok disznó amiért itthagy egyedül Lilivel. :evil: :twisted:

Ééés Lili csak fél 5-kor kelt először. :lol: Tudom hogy csak egyszeri de jól esett, ismételhetné gyakrabban. :lol:

Andi jó hogy írtad a könyvtárat akkor mi megyünk. Te honnan tudsz róla?

Attycinek boldog szülinapot!

Áginak meg gyors gyógyulást!

Falevél neked megy/ment a drukk hogy minden jól alakuljon!

Kép
emoke27
 
 


Képzeljétek, kijött a 3. foga a törpikének! Szerintem az elkövetkezendő napokban, szaporodni is fog! :lol:
Vendég
 


Ági

Most olvasom hogy ti is betegeskedtek, Botondnak is jobbulást.
Vicces a doki ezzel a napi játékmosással.

Brigi

tőserdő biztos nagyon jó volt, legalább is a képek alapján.
És nagyon örülök hogy minden renben van a picurátokkal!!!!

Noémi

Én is níveát vettem,nagyon jó hogy gyorsan beszívódik.
Univeres előadás miből áll?

Ennyire futotta Lili megint felébredt 1 óra után. :evil: Úgy látszik ez az ára a jó éjszakának. :roll:

Kép
emoke27
 
 


Emőke: Nagyon köszi! :D
Vendég
 


Na mai friss termés, ha vkit untatok, szóljon! :lol: Kép Kép Kép
Vendég
 


Brigi: de hogy untasz!
Majd jövőre mikor már 3-an homokoznak!De izgi!

Gratula a 3-ik fogacskához!

emőke: nállatok meg mihamarabb jöjjön ki a metszőfog!

Hát unokahúgom azzal nagyon megszenvedett!

Mosson el minden játékot az ember az lehetettlen!
Én is nagyon gyakran a cumit minden alkalommal elmosom la leér!
De azért mindent mindenap ! :shock:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ja, én is mondtam neki, hogy úgy látom, csak két játéka lesz a gyereknek! :))))))

Nagbri: szuper a birkózós kép! Én még képnézegetést sosem untam!
Vendég
 


Kép

Jobbulást Botondnak és Ágikának!

Andi, inkább pajzsmirigy-alulműködésed volt. Az okoz álmosságot, a túlm. pont ingerlékenyésget.
Brigi, simizd szorgalmasan Huncutkát!!!![/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


lehagyta az elejéről h Atticynek

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Na, csak ideértem, elmentünk fürödni kicsit a tengerhez, azért nem írtam az előbb. :)
Nálunk is baleset volt tegnap, a férjem "vigyázott" Azizra. Kávézóban felállt a széken, ami eldőlt vele, bele a betonba... A fején teniszlabda nagyságú púp lett rögtön, meg a kis körme bekékült, ahol fogta a széket. :cry: :cry: :cry: Mikorra hozzám értek már "csak" tojásnagyságú volt a púp, de azt hittem rosszul leszek. kb. 2 órán keresztül zokogott szegénykém, a végén az apja is vele, úgyhogy már nem tudtam melyiket ápolgassam. :roll:
Mára lelappadt neki, és semmi jele, hogy gond lenne, csak van egy szép kék-lila csík a homlokán...

Manó: átérzem az idegességedet, én is figyeltem, hogy mikor hány, vagy nem lélegzik vagy akármi...
Aranyos vagy, remélem is, hogy találkozunk majd amíg otthon leszünk, dehát miért is ne??? :wink: Bár sokan akkor mennek nyaralni, de legalább egy arborétumos játszóterezést biztos össze tudunk hozni! :D

Mogyó: most már csak túllesztek rajta! Nagyon sajnálom Ágikát!

Ági: Botinak is jobbulást! Köszi, kipihentem a fáradalmakat, ami nem is volt igazán! :) Kiváncsi vagyok ezekre a Liliputis cipőcskékre, nem lehet valahol Pesten személyesen is venni? Nem merem így interneten... Vagy majd felpróbálom neki a Botiét, ha találkozun, és megengeded! :wink: Neki úgyis lesz M-es és L-es is!

Falevél: : remélem jól sikerült a vizsgád!!

Nagbri: szépek a képek, jól elvoltatok! Tényleg jó nagyot nőtt Dani, úgy látszik, hogy ő apukája méretét örökli, míg Bence a Tiéd. Vagy nem? Nem eszi már Dani a homokot? Nálunk még mindig probléma... Meg a tengervizet is folyamatosan nyalja. :roll:

Timcike: mesélj!!!! :D :D

Lilypie Maternity tickers


Na, itt vagyok!
Délelőtt jártunk ugye, az Arborétumban. Az éjszakánk most a szokottól eltérően picit húzós volt, így én reggel elaludtam és aztán meg rohantam, h odaérjünk. Sztem jön az alsó második fogacska, ettől nyűgös éjjel. De úgy felveri magát, h alig lehet visszaaltatni. 3/4 órát ringattam, mire nagy nehezen elaludt. Utána nem éreztem a karom! :-)))))))))))))))

Kérdés!
Ismeri valaki a DM-s úszópelusokat? Az itthoni pancsihoz is adjak, ugye?

Falevél!
Szorítottam! Mi újs?

Timci!
Isten éltesse sokáig Atticyt ELSŐ születésnapja alkalmából!
Már reggel akartam írni, de annyira rohantam, h mire eszembe jutott, addigra kikapcsoltam a gépet. :-(

Kriszta!
Én is szeretnék Veled talizni, ha itthon leszel, és nemcsak a kendőcske miatt! :-))))))))))))))
Az előbb nálunk is Apa vigyázott Bálintra, itt is volt egy kisebb borulás. Jó, persze, nálam is előfordul...

Brigi!
Csak itt válaszolok gyorsan, ha nem haragszol! :oops: Csütörtökön egész nap jó, én úgy terveztem, h "Rátok van szánva a nap"! :-)))))))))))))))))) Gyertek bármikor! De lehet, h Rádcsörgök, úgy most gyorsabb lesz! :-)
És Tündériek a srácok, sosem untatsz velük!!! :-)))
Az Univeres- előadás olyan, amilyet Erika is írt, h egy kis bemutató a babatermékekből, kérdésekre válaszolnak, meg van némi ajándék is... :-)

Erika!
Várnám a kérdésemre a választ!!!

Mogyo!
Szorítunk, h vége legyen a betegségnek végre-valahára!

Manó!
Örültem, h írtál! És sajnálom, h nem tudsz jönni az Univeresre. De jövő héten lesz foglalkozás! Norri tartja!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


A pasijaim beájultak aludni. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Emőke!
Ezek szerint biztossá vált, h a Párod kimegy?! :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
És én biztos nem megyek csütörtökön a ktárba, mert "Brigizek"! :-) De legközelebb megyünk, mert klassz volt sztem!

Andi!
Kérlek, akkor is szólj! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, felteszem a tankinimet, már úgyis hiányoltátok! :-)))

Kép

Hát ilyen.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ma az Arborétumban!

Kép
A napszúrás óta csak kalapban vagyok hajlandó utcára menni.
:-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sikerült az államvizsgám!!!!!!!!!!!

Mndjuk az önbecsülésemet eléggé a föld alá döngölték... bent volt a bíráló tanárom is és nem is hagyta, hogy elmondjam rendesen a védésemet,állandóan közbepofázott... nagyjából akkor hagyott békén, mikor megadtam magam és ráhagytam mindent, szóval elég hülyének éreztem magam.... A tételből is a lehető legrosszabbat húztam...
De a lényeg, hogy átengedtek!

Persze azért még kicsit dühös vagyok, hogy az 5 évet 4-es 5-ösökkel végiggüriztem és az államvizsgán meg így megaláznak és nagy kegyesen beírják a kettest.

A diplomám jegyét még nem tudom 3-as vagy 4-es (a szigorlataim fölhúzzák majd a végeredményt, mert azok anno jól sikerültek)

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mindenkinek köszönöm a drukkot!

Kép

Kép
falevel2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?