Új privát üzeneted érkezett!

Jó sok helyet elfoglaltam, bocsi. Kép

KépKép
benó
 
 


Ja, és laptető is, bocsi. Kép

KépKép
benó
 
 


Gratula a laptetőhöz! :D
flóra 11
 
 

 
 

Hát köszi! Figyelj, most már nézd meg a honlapot, egyre szebb lesz: bea.sokoldal.hu

KépKép
benó
 
 


Ja,persze. Megnézem. Tegnap elfelejtettem. :oops:
flóra 11
 
 


Hát, még most sem az igazi, úgyhogy nem maradtál le semmiről. Egyébként meg nem tudom meg úgysem, hogy megnézted-e! :lol: Flóriánnal most már minden oké?

KépKép
benó
 
 


Főleg a kezdőlapon lévő baba tetszik, nagyon szép szerintem. www.jellymuffin.hu

KépKép
benó
 
 


Nos? Jó lett? Még képeket teszek fel, csak bénáztam eddig.

KépKép
benó
 
 


Képzeld! Használt a tegnapi beszélgetés a párommal! Lekopogom,el ne kiabáljam. Hazajött nagyon kedvesen fogadtam, ő meg mosolygott és szintén nagyon kedves volt. Melegítettem neki vacsit,kivételesen én is ettem vele,közben dumálgattunk.Elmondta az egész napját, én is meséltem neki. Még ezt azt megbeszéltünk.Most ment megint szerelni.Én meg megígértem neki,hogy megjavítom a nadrágját varrógépen. :D

Tök jó, megint a régi lett a párom. Aranyos,kedves.Hurrá! Kép
flóra 11
 
 


Benó, szerintem nagyon jó az oldal. Aranyosak az illusztrációk. :D Biztosan sokat keresgélted őket.
flóra 11
 
 


Tök jó!!! :lol:

KépKép
benó
 
 


Jó lenne, ha Tancsu és Zsuzsi most jönnének. Olyan jó lenne dumcsizni egyet úgy közösen. Tényleg Szilzivel mi van? Ma már hétfő. Vagy még nem dolgozik ma?
flóra 11
 
 


A tesód ilyesmikkel foglalkozik? Ezt főállásban csinálja?
flóra 11
 
 


De nagyon élveztem! :lol:

KépKép
benó
 
 


Igen, a gyerekkel gyesen otthon maradt, aztán munkanélküli mellett csinálta, most meg majd valahogy. Ezt nem tudom pontosan.

KépKép
benó
 
 


Ja, és az első henna kép az én munkám! A tesóm hátán. :lol:

KépKép
benó
 
 


Végül milyen programmal dolgozol?

Egyébként nagyon ügyi bvagy,hogy így egyedül meg tudod csinálni. Nekem a fiam mutatta meg,hogyan kell weboldalt szerkeszteni.
flóra 11
 
 


Akkor Te is rajzoltál.Szép egyébként.Ügyesek vagytok mind a ketten.
flóra 11
 
 


Kép

Küldök néhány képet az osztályomról.Csak fokozatosan kicsinyítem őket. Ez talán túl kicsi lesz.
flóra 11
 
 


Ezek az ablakok. Ezek az utcára néznek.
Kép
flóra 11
 
 


Oké, köszönöm.
Mindjárt jövök, elmegyek enni.
A sokoldal.hu-n van részletes útmutató, hogy hogyan kell csinálni. Így már tényleg egy ötéves is meg tudná csinálni. De én ennek is nagyon örülök!

KépKép
benó
 
 


Ilyen függődíszeket raktam fel az egész osztályba.
Kép
flóra 11
 
 


Ez az anyák napi faliújságom.
Kép
flóra 11
 
 


Ilyen képecskéket csináltam a gyerekekkel üvegfestékkel meg dekorhomokkal.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hú, ezek gyönyörűek! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hát, te tényleg nagyon kreatív vagy, Flóra. Gratulálok neked. Mikor készítitek ezeket a szépeket? Milyen órán? Vagy van napközi is? Tényleg, te tudsz szépírást? Olyan régieset, amilyen nagyanyáink használtak? Az már régóta érdekel mint jegyzőt is, hogy legalább a a nevek kezdőbetűit szép betűkkel tudnám írni.

KépKép
benó
 
 


Ez a szekrény az osztályban,ahová a segédeszközeiket rakják.
Kép
flóra 11
 
 


Nem, Benó. Sajna én nagyon csúnyán írok.
flóra 11
 
 


Oké, minden nem klappolhat, nem igaz? :lol: Én is csúnyán írok. De te tanítod a gyerkőcöket írni, nem igaz? Olyan szabványbetűkre gondoltam. Pl. a múltkor a Vivike mondta, hogy a D betűt nem így kell írni, ahogy most írtam, hanem egy hurkot is kell beleírni. Na, ilyenre gondoltam.

KépKép
benó
 
 


Ezek a folyosói ablakok.
Kép
flóra 11
 
 


Nagyon barátságos az osztálytermetek. Nálunk is így kellene. Tavaly tanítottam Mezőfalván egy általános iskolában estiseknek magyart, és ott is mindig olyan szép dekoráció volt. :D Az általános iskolák jobban adnak erre.

KépKép
benó
 
 


Igen, a szabványt tudom,meg a gyerekeknek is szoktam előírni. Ha lassan írom, akkor persze szép szabályos is. A baj csak azzal van,hogy mi más betűtípust használunk,mint ti. Mi dúlt betűkkel írunk,míg nálatok álló betűket használnak. És néhány betű formája is egészen más.
flóra 11
 
 


De az szebb, nem? Én is dőlt betűkkel írok. Tudsz ilyet küldeni, vagy van olyan oldal, ahonnan ezt le lehet tölteni?

KépKép
benó
 
 


Most megint képeket töltök fel a tesóm lapjára. De közben jövök.

KépKép
benó
 
 


És ez is a folyosó, az osztályom előtt. Ezt is mi díszítjük.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


És a folyosó egészben.
Kép
flóra 11
 
 


És az osztály.
Kép
flóra 11
 
 


Hát ez tényleg gyönyörű. És ezek a tulipánok a folyosón miből vannak? És hová vannak bedugva? Az ablakba?

KépKép
benó
 
 


Benó,rögtön körülnézek betű ügyben.
flóra 11
 
 


Szép munkát végeztél. :D

KépKép
benó
 
 


Papírból és az üvegre vannak ragasztva.
flóra 11
 
 


Hogy vannak ráragasztva? Vagyis az üveget te vágtad, vagy mi? :shock:

KépKép
benó
 
 


Köszönöm. Mondták,hogy ha verseny lenne hirdetve, hogy melyik a legszebb osztály, akkor megnyernénk.
flóra 11
 
 


Belőled már ezt is kinézem. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nem. Én csak a papírt vágtam ki a gyerekekkel. A tulipánok mögött ablaküveg van. Arra ragasztottam fel átlátszós szalagragasztóval, fóliaragasztóval.
flóra 11
 
 


Gondolom, nem mindenkiben van ennyi lendület, mint benned. Csodálkoznék, ha igen. :wink:

KépKép
benó
 
 


Benó,pár perc és jövök.
flóra 11
 
 


Na, nem baj, így sem értem. Úgy néz ki, mintha be lenne dugva valahová.

KépKép
benó
 
 


Rendicsek.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, csak elmentem teregetni, mert kimosott a gép. Mindent még nem sikerült,de majd rögtön az is meglesz.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?