Új privát üzeneted érkezett!

Véda gyönyörű CSaba kirűályfi lakja! én is szívesen mentem volna.. majd a következőre...

Viri nekem is avn már egy ideje előtejem... hol tövbb hol egy csepp...

Fóka hát Vuk, Füzesi ZSuzsa rajzaiból válogatok... vegyes lesz.. de nem jutottunk el mert fáradt vagyok... majd a héten.. még ugyis ráér

Bambis gobleint elajándékoztam egy kislány barátnőmnek névnapjára... :lol: :lol:

Zöldi (((((((((((((((())))))))))))))))))) bármire szükséged avn szólj!
Vendég
 


Viri! Lehet, hogy a szorítás is elég! Én mindenesetre szorítom! :lol:

Boni! Mindjárt kiugrom a sarki közértbe, és veszek főznivalót: háztartási kekszet, meg krumplit. Aztán nekirugaszkodok, és valami isteni főzök belőlük :wink: :lol:
Köszi, asszem most elég a bíztatás!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi,

tartsd erősen legalább a boltig meg vissza :lol: Jó étvágyat hozzá!

Mellékelek egy pocifotót és a gobelinekről egy képet:
Kép Kép

Kép
viri8
 
 

 
 

Zöldi!
Akkor tartsd be a védőnéni tanácsait! Nem lesz semmi gond, reméljük gyorsan átmegy rajtad!

Viri!
Nem, az elején, kb. a 25 hétig, kevés volt és nem is minden nap.De utánna egyre több lett, most meg már elég sok van. Főleg akkor folyik intenzívebben, amikor mocorog Gréta!

Boni!
Biztos nagyon szép lesz.Vuk olyan aranyos! Majd ugye fogsz képet rakni róla?
Poci fotót raksz majd fel?
Pihenjél sokat, amennyit csak tudsz! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni,

Pihengess és ha elkészülnek a dekorok dobj fel egy képet!

Kép
viri8
 
 


Zöldimami jobbulást!!Akkor én is szorítok+++++++++++++ Jó hogy a közelben van a védőnénid. :wink: A babó biztos nem érez ebből semmit!

Véda
nagyon szép a pocakod! Szegény Lilu, átbeszélgettétek vele utána? :roll: Jó lehetett a tali.

Boni
jó pihizést, na meg pingálgatást! :P Gondolom nem hiányzik a meló már?!
Viri, Fanni
a csuklás a pocakotokon is látszik? :shock: :lol: Vicces lehet.
Nők
Mi újság veletek? Rég írtál.
Hanna
a hányinger jó jel! :P Én vasa kenyeret (szezámos) nyammogtam megelőzvén a kialakulását, több kevesebb sikerrel.
Én holnap újra láthatom Kicsibogárt. :P Meglett az AFP-m és holnap meg is ejtjük a genetikai uh.-t. És kicsit sárgulok Boni és Zöldi leadott kiloitok miatt...ugyanis én kivirultam...sajna zabailag is. :oops: +3 nál tartok.És igen én is bálna bokákkal rendelkezem estére, úúúúúgy utálom...
Ja és jelentem csatlakoznék a picsogósmamikhoz! Már márc.15.-én is könnyeztem a nemzetislovacskák láttán, ma a vágtán már bőgtem... :oops: :D és akkor mi lesz az Olimpián???

Kép
katica_75
 
 


Viri!
Nagyon szép a pocakod!!!! Szépek a gobleinek is, a lányok bizti örülni fognak nekik!

Katica!
Drukk a holnapi uh-hoz és majd írd meg, hogy mi volt!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri
nagyon csinos vagy!!! Szépek a képek is. Lassan majd kioktattok engem is hol lehet ezeket beszerezni? És ha béna vagyok öltögetésben,akkor azért még van remény?De őszintén, mert különben nem kezdek bele! :oops: :lol:
Kisfóka
mekkorára saccolják most Grétát?

Kép
katica_75
 
 


Viri! Nagyon csini a pocid. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Helyes, zsebike a helyén, s még egy jó ideig ott is marad :wink:

Coca :P
Apát megkérdem, amint bejött a locspocsból, hátha van ötlete.

Viri :P
Csini vagy! Kétségtelenül nagyot nőtt ám a pocid az utolsó fotó óta! A gobelinjeid meg nagyon szépek, már-már olyan, mintha fotók lennének, nem is gobelinek! A bal felső Vuk a legszebb!

Katica :P
Igen, látszik a csuklás. Nekem videom is van róla, csak sajna túl nagy, nem tudom feltenni. Ugrál a hasam közben. De csak az egyik kisfiamnál, a másiknál inkább csak érzem.
Én kétbalkéz vagyok, úgyhogy ha én megtanultam gobelinezni, akkor bárki. Ez most teljesen komoly, szóval csak nyugodtan! Amúgy én akkor nyugodtam meg, mikor az előző talira Viri elhozta, amit elkezdett és megmutatta, hogy lényegében össz-vissz kétféleképpen kell varrni. Az egyik sort erre, a másikat arra. Igazán nem bonyolult, viszont az eremény látványos :wink:
A +3 kg az semmi. Ráadásul aki olyan vékony, mint Te, az mindenképp többet szed fel. Viszont egyből lemegy, ne aggódj. A vizesedés gáz, hogy máris elkezdődött... ez tényleg pech...
Az érzékenység meg csak fokozódni fog :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri! Zseni vagy! Meg gyönyörű a pocakod! :oops:

Fókika! Már eszem is a kekszes krumplit kamillateával! Hmmmm, valami isteni!

Katica! Köszi neked is a bíztatást!
Én filmeken bőgök, de csak ha egyedül nézem. Amúgy nem.
Érzed már, hogy mozog a bébid?

Kép
zölddisznó
 
 


Viri szépek lettek! és a poci is!

munka abszolute nem hiányzik....most már dekorálnék :lol: de még pihi ezerrel....
Vendég
 


Zöldi!
:lol: Jó étvágyat hozzá!

Katica!
37+2-ön saccolta a doki 3100 gr-ra! Kíváncsi vagyok mekkora lesz! Mindig azt mondták, hogy nagy baba lesz, ami szerintem annyit takar, hogy súlyra átlag lesz és hosszra lesz nagyobb, de majd meglátjuk! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Coca :P
Bélhurut/bélgyulladás (Enteritis vagy Colitis)
3 napig nem javallt gyógyszer, remélehetőleg addig elmúlik.
Enni: búzakorpa, rostok, kamillatea (ebből azért csínján, mert a babának nem jó! Ezt én írom, mert anno nyugtatónak akartam és szóltak, hogy ne igyak sokat... de esténként ittam egyet azért....), élő flórás joghurt vagy kefír.
Ha nem javul 3 nap alatt, akkor doki, de Kliont fog felírni!
A babára nem ártalmas ez a "betegség"!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
édi lehet ahogy ugrál a pocid! :lol: És méteráru üzletben szerzitek be a mintákat hozzá? Jó fejek vagytok,de az a kép csaloka lehetett! 73kg vagyok! :oops: :lol: szoval semmikép sem sovi. :lol:
Apa nálatok doktor?? :shock: :D
Zöldi
jó étvágyat! :P Nem érzem még sajna...vagyis amikor figyelem akkor ilyen kis kaparászást igen, de én simán beképzelek ám ilyesmit, szóval még nem mondanám h. Ő az. :shock:
Boni helyes! :lol: dekort megrendeltétek? Vagy elmentek érte?-mert akkor láthattad anyoskát. :P

Kép
katica_75
 
 


Kisfóka
igen akkor súlyra ez totál normál érték.Hogy bírod a meleget? Lehet jön egy hidegfront és kiugrik mostmár Gréta! :D Megkérdezhetem h. Te mennyit szedtél fel? :oops: csak mert olyan kis pici a pocid!

Kép
katica_75
 
 


Köszi Fannidoki! Érdekességképpen a Kliont épp máshová is dugom :oops: :lol:
Keksz és párolt zöldségek mehetnek?

Katica! Az a kaparászás már az lehet!

Kép
zölddisznó
 
 


KAtica még nem mentünk el... mer t közbejöttek dolgok... de lassan... :lol:
Vendég
 


Boni
dekor=bordűr :) ,ja igen, gondolhattam volna...

Kép
katica_75
 
 


Igen Coca :P , azokkal nincs gond. Apa volt ám a doki :oops:

Katica :P
Akkor bizti magas vagy!
Virivel a www.gobelinswebshop.hu -ról rendeltünk. 1 héten belül megérkezik. Én először a fonalat és a tűt is tőlük rendeltem, aztán már csak a mintát, mert itt nálunk sokféle fonalat lehet kapni, olcsóbban. Ugyanezen az oldalon vannak a varrásminták is.
Igen.

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni köszi +nézem :P

Kép
katica_75
 
 


(((((((((((((((((Cocikám)))))))))))))))))))))))hess betegség!

Viri, nagyon szép babalak és tök jók a képek. A mai napoig imádom Vukot és az a kép tetszik nekem legeslegjobban, ahol épp a zsákmányára vadászik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röff!

Kép
zölddisznó
 
 


Szép napot!
Vendég
 


Katica :P
Igen, átbeszéltük. Amúgy is mi mindent megbeszélünk este. Akkor olyan jó kis összebújós-pizsis a hangulat, és meghitt a légkör nálunk. Apa jobbján, Anya balján, és csak dumálunk. Mindenféléről, ami aznap vagy máskor történt vagy történni fog. Ezek a napok legszebb részei, és gyógyír mindannyiunk lelkére :wink:

A kaparászás egyértelműen a Kicsibogárka 8)

Az elérézkenyülés fokozódik, ahogy Fanni is írta. A végén már mindenen bőg az ember. Ha előre engednek a sorban azért, ha nem azért :lol: Zenei dolgokon folyton bőgök például, vagy nemzeti himnuszokon versenyek után :oops: Olimpia alatt már Csabival az ölemben hüppögök majd :D

Coca :P
Nekem volt a 17-18 . héten Liluval bélfertőzésem erős hányással. Még ügyeletet is kellett hívni, mert majdhogynem kiszáradtam :( Lilunak semmi baja nem lett. Bucinudlinak sem lesz :wink:

Viri :P
A gobelinek is gyönyörűek, na de a pocifotó!!! Milyen csinos vagy!!! Csak a poci gömbölyű igazán, máshol nem látok plussz kilókat. A lányok azért jól összebújhatnak odabent, hogy ilyen kis maradt formás a hasad :D

Hanna :P
Liluval a 16-17. hétig hánytam+émelyegtem egész nap :? Nem elkeserítésképp, de ez volt. Nekem sajnos nem sok minden vált be, de ami enyhített: citrom nyalogatás, jeges limonádé, sós keksz, jeges cola.

Fanni :P
Úgy érzem nagyon közeleg számunkra az idő... Most, hogy itt a június... Nagy a valószínűsége, hogy Virivel hármasfogatot alkotunk, és 1-2 nap különbséggel babázunk majd :D

Kisfóka :P
Grétike lehet, hogy megvárja a nagy meleg leköszöntét, és az enyhülés után indul csak útnak. Már csak azért is, hogy Anyának könnyebb legyen :D
Jól bírod fizikailag így a végét?

Lányok :P
Ma voltam a szülésznőmnél, és átbeszéltük a szülést. Nagyon jól esett, még nyugodtabb vagyok. Természetes módon áll hozzá mindenhez, és nem szeretne beleavatkozni a dolgok menetébe - csak ha veszélyben lennénk -, és ez így nekem nagyon szimpatikus. Azt mondta bármikor hívhatom, ha úgy érzem, beindultak a dolgok. Ő jön rögtön, és értesíti a dokit, ha kell, nekem ezzel nincs dolgom. Láttam csöpp újszülöttet is. Nagyot dobbant a szívem :D

Véda
Vendég
 


Véda olyan megható a pizsisösszebújós esti party :lol:

Csajok látta már valaki a Róka és a Kutya című Walt Disney mesét ? 1982es.. én még csk most annyira szép! :cry: :lol:
Vendég
 


Katica!
10 kg-ot híztam összesen, tegnap áltam mérlegre és még mindig 76 kg vagyok! A meleget a lakásban vagy egy hűs fa árnyékában jól bírom! :wink: Csak kimozdulni ne nagyon kelljen!

Véda!
Köszi, aránylag jól bírom magam, férjem szerint is! Inkább az a rossz fizikailag, hogy Grétának már ugye nem nagyon van helye és már fáj, amikor nyújtozkodni próbál, a lábával néha olyat rúg a bordámba, hogy feljajdulok! :wink: Ilyenkor meg is dícsérem, hogy milyen kis aranyos! Persze, igazából sajnálom szegénykémet, hogy már nagyon kicsi lehet a helye és elég rossz lehet neki!

Boni!
Én még nem láttam ezt a mesét! De biztos aranyos lehet!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Boni! Ahelyett, hogy hungarocellt vennétek, te mesét nézel! :twisted: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Apa nincs itthon...
Vendég
 


Kisfóka :D
10 kg? Az álomsúlygyarapodás 8)
Hát, én ennél valamivel többel zárok majd. Ha jól kalkulálom 15 kg lesz a végső súlytöbblet. Liluval is kb. ennyi volt. Talán picit több... De most kevesebbről indultam :D
Grétikének már nem sokáig kell összehúzóckodnia :wink:

Véda
Vendég
 


Véda!
Igen, 10 kg! :roll: Szerintem is teljesen jó vagyok, tegnap meg is lepődtem,hogy nem mutatott többet a mérleg,mert az utóbbi 2 hétben elég sok édességet eszem pluszban, fagyit rengeteget! :? De olyan jól esik és nem bírom megállni!
A 15 kg sem sok egyáltalán, szerintem!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok Lányok!
MOst szántam rá magam a csatlakozásra, de még mindig nem vagyok teljesen nyugodt.
Kicsit le vagyok maradva, mindenkit nem ismerek, de majd kérdezek, ok? :roll:

Boni! Tőled akartam kérdeni, hogy akkor már nem Zsigmond lesz a kicsi fiatok? Olvastalak az ahol előre beköszönt a baba... topikban.

Pötyi babámmal én 12 kg-t híztam, de szerintem ez genetika, mert zabáltam, mint a ló... :roll: Most meg nem merem abbahagyni az inzulinom miatt a diétát. Tényleg van köztetek olyan, akinek IR-ja volt, de nem szedett rá metet?

Elsőre csak ennyit. FIniselőknek drukk!

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika :D
Nagy szeretettel köszöntünk itt! Gyere minél gyakrabban, meglátod, jó hatással vagyunk egymásra :wink:

Látom, neked is második baba. Nálunk is ez a helyzet, csak nagyobb a korkülönbség, de ezt láthatod a vonalzókon. Már túl vagy a Kaális 1. babás UH-on?

Finis? Hát, igen, most elég sokan tartunk ott (Kisfóka, én, Viri és Fanni) - de ez a sorrend abszolút felborulhat :lol:

Véda
Vendég
 


Véda, köszi a köszöntést. :) Én mindig is 3 év korkülönbséget szerettem volna, csak az endom miatt nem mertem kockáztatni. Aztán az élet mégis így hozta. :)
Igen, első UH megvolt, már láttuk 6+2 napon a szívecskét. :lol: Legközelebb 16-án megyek.

Ki hol szül?
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lányok :P
Csak egy gyors bejelentkezés.
Voltam UH-n, úgy lemérték őket, hogy csak na! 45 percig tartott, +áramlást is néztek! Méhszájam zárt és még mindig magasan van. Szóval én inkább júliusban fogok babázni, szerintem...
Méreteket írok később, ha otthon leszünk!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok, itt vagyok ám, csak olvasó üzemmódban!
Ma voltam UH-on, "A" baba 17 mm, "B" baba 15mm. Kezdik utolérni egymást. Még mindig orvoskeresőben vagyunk, a héten pedig el kell dönteni, kihez tesszük le a voksunkat. A régi orvosomban bízok ezerrel, ő csinálta a lapart és minden rendben volt, de mindenki át akar irányítani a BAZ. megyei oktatókórházba, ahol senkit nem ismerünk. Kb. 10 név elhangzott már az ismerősöktől, de egyik se szimpi, mondanak mindenkiről jót is, rosszat is. A kórház iszonyat le van pukkanva, kisebbség aránya kb. 80 %. A városi kórház pedig költözik, mert felújítják. Persze gondolkodtam a pesti szülésen is, a sógornőm a SOTE-n szülte mindkét babájukat, de nekem közbejön egy téli időszak, +ikrekkel feljárni nem egyszerű.
Ez a 8. hetünk.
Mindenkinek drukkolok, akik a finisben vannak, azoknak kitartás.
szöcske
 
 


Sziasztok!

Véda:
Igen még nem kezdett el hízni és a tejcsim sem volt elég mikor hazaengedtek. Szombaton szültem és kedden reggel jöttünk haza és nem sajátfelelőségre hanem rendesen . Tápszert is csak 2 hét után írták fel itthon mert hogy addig még beindulhat. Azért kellett neki teát adni mert kevés volt a tejem és ordított. Száp pocid van.

Viri:
Kívánom neked hogy ilyen jók legyenek a lányok mint Krisztián. Szépek a képek a nagyon és csini pocid van.

Nekünk is van a rácson egy sima lap / gyárilag/.

Hanna:
Hatalmas gratula.Vigyázz magadra nagyon. Nekem először 4 petzezsák volt utána 2 szívhang és 10 hetesen már csak Krisztián maradt. Nem osztozik úgy döntött.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


sziasztok!

rakok táblát.

Kép


kati
katica30
 
 


BArtika dehogynem .ZSigmond lesz! :wink:

FAnni :lol:

KAti köszi a táblát! :lol:

Szöcske :lol:
Vendég
 


Csajok! Asszem ruhakereskedést nyitok! ...megint Vateráztam :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni!
Akkor jó, mert mitha valahol azt olvastam volna, hogy meginogtatok, vagy tudom is én, de néha csak annyira felületesen van időm olvasni... :oops:
Nekünk Matyink lesz! :)
Szöcske! Örülök neked is!!! Elhiszem, hgy nem könnyű Miskolcon dokit választani. Apum odavalósi, van pár barátom arra és sok rosszat hallottam én is az ottani kórházakról. :(

Fanni! Nem jelent a zárt méhszáj semmit! Nekem pénteken még tök zárt volt minden, doki hazaküldött, hogy még sokkal odébb van a szülés. Erre másnap elfolyt a magzatvíz... :lol: Igaz, ez a 39+5 napon volt, de ikreseknél minden előfordulhat. Addig örülj, amíg bent vannak! Mert szépen nőnek...
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Zöldi, hogy vagy?
Hanna, még neked akartam írni, hogy az én émelygésemen csak a kóla segít. :( Korlátozom nyilván, meg ebből legaláb van cukormentes. Aludni mondjuk szerencsére ugyanúgy tudok tőle. Te mit diétázol?
B.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika! Köszi javulok biztos!

Én nem ajánlom a lightos colát, mert az aszpartam meg a hasonló kismolekulájú édesítők átmennek a placentán. Akkor inkább a cukor!

Kép
zölddisznó
 
 


igen és nekem is vadászott egy egész kollekciót! és a zöldi féle licitet együtt izgultuk végig... :wink:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Vendég
 


Na jó, de hát a tiédhez képest ezek drágák !

Kép
zölddisznó
 
 


A kislány szövegét hallgasd! newm venni akarok! :wink:
Vendég
 


Jaaaaaaa!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Ez most komoly? Akkor hogy a manóba tartsam a diétám? Mert nem merem abbahagyni, félek az IR miatti vetéléstől. Most akkor kettő szar közül választhatok????????? :evil:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Véda :P
Én is nagyon kíváncsi vagyok, meddig húzzuk, de valahogy én még nagyon nem érzem, hogy szülnöm kellene!
Ez a szülésznő tényleg nagyon jó választásnak tűnik, szerencséd van.

Bartika :P
Végre :D

Szöcske :P
Ez bizony nehéz kérdés. Én ismerek olyat, aki nem újszülött intenzíves kórházba járt, de megbeszélte egy ottani dokival, hogy ha 36. hét előtt szül, akkor odamegy. Miután a dokiknak a legnagyobb "buli" a szülés, talán Neked is így kellene gondolkodni. Nem fognak elküldeni :wink:

Boni :P Coca :P
Nagy Vaterázók! Ügyik vagytok!

Kisfóka :P
10 kg! Oh, de jó :D Én 14-nél tartok!

Kati :P
Köszönjük a táblát!

Véda :P Viri :P
A srácok méretei:

Márk:
BPD:85 HC: 318 AC: 297 FL:62

Milán:
BPD:82 HC: 300 AC: 296 FL: 65

Medence fekvésűek, viszont az egyik már nagyobb is, mint a kora, a különbség az szinte nincs is és most a combicsont méretek a legszebbek. Szerintem ők most kezdenek nyúlni, eddig csak híztak :lol: Amúgy nem ugyanaz UH-zott, s ez nagyon sokat számít!

Viri :P
35. héten nekem is csak UH+flowmetria, ez már most is volt. Első ctg-m 36+4-en lesz :shock: Viszont állítólag a flowmetria legalább annyira informatív, mint a ctg...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: