Új privát üzeneted érkezett!

Bettike, de jó, lesz babaszivecske-hallgatás :lol: !!

Coca, neked tényleg össze kell dogni egy fotóapparátra :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hogy vagy Baba?

Bettike! Széles látószögű objektívvel vegyed a gépemet, mert künönben nem férek rá egy képre! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Baba ET holnap lesz 1/2 1-kor. Sajnos semmi többet nem tudtam meg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Szép jó reggelt!

Baba!
Köszike én már jól vagyok, de nem használom a doki által felírt kúpot, amit a hámosodás segítésére írt fel, mert valahogy nem "esik jól" :?
Vettem homoktövis olajat, mert ajánlotta egy gyógymasszőr, hogy segíti a lenti regenerálódást, de nem akarok "nyúlkálni" így szájon át megy a dolog.
11 minike :) Drukkkk holnapra!!!

Lalinkónak boldog 5. hónapot, és jobbulást :) Édes pózai vannak :)

Coca! Fene bacik! Gyógyulj gyorsan!

Bettike! Nagyon csini pocakod van :) Tessék azért pihenni!

Surmi! Remélem helyrerázódsz hamar!

Örülök, hogy Szilváék jól vannak :)

Kicsit olyan elkettyent vagyok, de lehet, hogy csak a meleg!
Remélem, hogy csak a meleg!!! Bár már megint elkezdtem türelmetlenkedni :evil: Pedig tudom, hogy nem lehet siettetni semmit! De már nagyon-nagyon várom azt, amit itt nagyon sokan :) Tudom, hogy ezzel nem árultam el nagy titkot :)
No mindegy, bocsi hogy itt zagyválok!
(írtam ám vagy fél oldalni eszmefuttatást, aztán meg jól kitöröltem :) )
sonjus
 
 


Reggelt!

Ne higgyetek Zöldinek gyönyörűséges kismama! NEkem elhihetitek! csak úgy sugárzik!

Sonjus Szúúúúúúúúúúszááááááááááááááááááá
Vendég
 


Sinjus! Zagyválj csak, élvezzük! És múkodj! Kitartás!

Boninak S.O.S egy szemészeti kontroll! Lehet, hogy várandósan a szem is romlik?

Kép
zölddisznó
 
 


Babó! Azt nem is mondták, hogy hányan vannak? Nem kérdeztél rá?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :evil: :lol:
Vendég
 


Rákérdeztem, de nem tudták megmondani, mert azt mondta a hölgy, hogy ő csak annyit tud, hogy minden oké. Közös ismerősünket nem akartam zavarni, de egy angyal, magától megnézette és felhívott.11-en vannak, gyönyörűek, 1 sincs lemaradva és szupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó Csajok!

Bettike: nagyon csini vagy :-D

Boni: én is ölellek Téged!

Húú, Szilva de jól bírja :-)

Sonjus: rám is néha rámtör a türelmetlenség, olyan érzés, mintha lemaradnék valamiről…

Coca: szóval sugárzó kismami vagy :-D pedig Te tavaly nem is voltál velünk Pakson :-D

Babim: sok-sok drukk holnapra :-D

Rólam: holnap elszáguldunk Tapolcára egy kis Apamintával, meg a véremet adom, 3. ciklusnap alkalmából :-)


Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó! Ááááááááá!
Jó száguldást holnapra!

Kép
zölddisznó
 
 


Igen, Szezsó ez tényleg olyan, mintha lemaradnék és köszi Coca, ha szívesen olvasod a nyűglődésem és a zagyváim :)

Baba! Még jó, hogy mind szupiiiiiiiiiiiiii :D nem is lehet más :)

Bettike! Szuszázom én, és néha még meg is nyugszom ám, csak legyen máááár június, mondjuk 19, jöjjön meg, essek spontán teherbe és március 19-ére írjanak ki :) (apuci szülinapja :oops: ) és szép egészséges babát, vagy babákat hozzak világra :) Előre is köszönöm mindenkinek odafent, aki ezt olvassa, vagy hallja, ha mégsem olvassa vagy hallja, akkor aki hallja adja át a kívánságunk :)
Én vagyok a nyugalom mintaképe, mi? :D

Pörgök ezerrel :) Vágyakozom ezerrel :( Szeretném a páromat is boldoggá tenni, mert a drágám hol így, hol úgy, de mindig szóbahozza, hogy majd ha a gyerek ezt vagy azt csinál :) Imádom ilyenkor, de megszakad a szívem. Már arról is beszéltünk, hogy a Forgácsba azért be kellene jelentkezni, de még nem tudom mikor tegyem, miközben persze a spontánban bízunk :) Lehet, hogy inkább a Forgácsra kellene koncentrálnom, hogy ne görcsöljek annyit a köv. cikluson :? Csajok! Azt hogy kell? :)
sonjus
 
 


Hello!

Szuper gyerekbuli volt hétvégén 10 gyerekkel, 4 felnőttel :lol: Nagy-kis fiam egy szuper horgászbotot kapott, nagyon örült neki ki is akarta egyből próbálni! Majd talán jövőhéten apuka elviszi horgászni. Már én is nagyon mennék!

Sonjus szerintem nem lehet nem görcsölni hiába próbálunk, szerintem én már néha agyára mentem apának, ha véletlen fáradt volt és aludni akart egyből megvádoltam, hogy Ő nem is akar gyereket, nem egyszerű egyikünk számára sem. Kívánok neked és Snufinak, meg Szezsonak is minnél hamarabb egy kisbabát, hogy már ne kelljen tovább görcsölni. Csak halálunk, végéig mert mindig lesz miért!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


[quote]A írta:zt hogy kell?
Bejelentkezni? Hát felveszed a telefont, és azt mondod, hogy ....... :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

baba: drukk+++++

surmi: ölelést küldök neked.

bettike: szép pocak.

sonjus: mindenkit elfog a türelmetlenség. szerintem jelentkezzetek be, azzal is haladtok előre.

szezso: hajrá vizsgálatok!

kati
katica30
 
 


Sonjus, nem tudom, hogy kell nemrágörcsölni, mert nekem is csak mindig mondják, hogy ne akarjam annyira. Hát hogy lehet nem akarni? Már most szerelmes vagyok az összes babámba! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Sonja: én is szívesen olvaslak mindig!!!!!!!!

Szezso: hajrá!

Babim: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ (ügyesek a bébik nagyon!)

Surmi: :cry:

Kati: még 3 hét,... :wink:

Cocacsalád: szasztok! :lol:

Tesókám: hogy vagytok?

Bettike: édes picipocakod van! :P

Andi: lelked hogy van?

Kata: hiányzol ám!!!!!! :(

Gaby: még 19 nap,... :D


Húúú, én már alig várom a pénteket Csajok!!!!! :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snuficsalád Ti is szasztok!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a pocak dícséreteket! :oops: :lol:

Védőnéni beszámoló! :lol:
Szívhanghallgatás igen csak nevetésbe fulladt az elején, ugyanis kisfiunk sikerrel cselezte ki 3-szor is a készüléket! Látványosan és igen érezhető módon mászott arrébb, mire befogtuk a szívhangot! Aztán 4-szerre úgy döntött, hogy jól meg is rugdossa, boxolja a készüléket! :lol: De mi sem hagytuk magunkat és azért is meghallgattuk! Védőnéni mondta, hogy lesz még ezzel a szívhang hallgatással igencsak bajunk, nekem meg azzal ha ilyen mozgékony marad és ficánkol teljes erőbedobással! Én megnyugtattam, hogy már most azt csinálja, hogy napközben ha sokat ülök és elunja magát akkor addig jelez, míg meg nem sétáltatom alvás idő meg úgy telik, hogy én 9-kor ágyba zuhanok és azonnal kezdi a bulit, így kb. fél 10-ig is eltart míg megfelel a póz és ő is megtalálja a helyét az alváshoz. Szóval szokjuk egymást! :wink:

Aztán jött a súlymérés! Azt hittem elájulok! :shock: Már megint fogytam 1 kg-ot az ottani mérleg szerint! Így most ugyanannyi vagyok, mint az elején! :roll: Csak azt nem értem az itthoni mérlegen miért vagyok 65 az ottanin meg 62! Ez vicces! Így az itthoni szerint +5 van rajtam, mert a teszteléskor 60 kg voltam! A védőnő szerint 62-vel kezdtem, majd 64 kg, aztán 63 kg, most ismét 62 kg. Ha valaki érti elmagyarázza nekem is???

Na jó ennyit rólam! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Snufi el is hiszem, hogy várod! :wink: Mi csak júl. végén megyünk a balcsira, de már most oda vagyok érte! :lol:

Én mindenkit szívesen olvasok, téged is Sonjus! :lol:

Szerintem nem lehet nem rágörcsölni! :roll: Bár erről Zöldivel egyszer eszmecseréltünk! :lol:

Katica! Egészségesen otthon???

Szezso! Aztán meg már visszafelé rá is ugorhatsz apjukra, ahogy neked a tüszőid érnek! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


És persze "rágörcsölni"-t és nem "rámgörcsölni"-t akartam írni, de senki nem vette észre, bi-bi-bi! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: :lol:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!
Fél 5 óta én kukurikúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú. Gondolom, sejtitek, mnnyire nem tudtam aludni. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca! Köszi a telefon tippet :D Annyi csak a bajom, hogy ennyivel előre nem fognak beírni :( a múltkor is azt mondták, hogy 3-4 héttel korábban telefonáljak, de azért megpróbálom :)

Snufi, Bettike! köszi, hogy bírjátok a marhaságaim és még szívesen is olvassátok :)

Baba! Szerelmes vagy, írhatsz bármit :D
nagyon drukkolok ma!!! (is)

Kata?

Kati! már csak 20 nap :)
sonjus
 
 


Sonjus, én is bíííííííííííírom a marhaságaid, téged meg szejetjek. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Meg Szezsót is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Meg Cocát.

Meg Bonit.


Meg Szilcsit+Lalit.


Meg Snufit.


Meg Ancsát.


Meg Andit.

Meg Katicát.


Meg Katát.


Meg Kispiskótát+Marcit.


Meg Klarát!


Meg akit még kihagytam, mindenkit. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Amúgy jól vagyok ám!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj, Bettike, téged is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim szeretem ezt a vidám, és mosolygós Babaimádót! naggyon veled leszünk ma lélekben és drukkolunk..... :lol:

Tesó Minnyá péntek!
:lol:

Bettike kis bujdosó focista! :lol: ismerős ismerős..az én drágám is állandóan pakolászik, rendezkedik odabennt.. mindig csinál valamit nehogy anya unatkozzon.. Apát meg rendszeresen tréfálja.. amint odajön abbahagyja és amikor apa látszólag besértődik akkor hirtelen egy akkorát rug.. szóval Zsivány...

Tegnap Zöldinek köszönhetően sikerült egy 44 dbos ruhakészletre lecsapni a Vaterán...

Kép Kép Kép Kép

már a rucik is megoldva.. az apróságokat meg apránként még beszerezzük...

most kezdek el bezsongani... vazze még kb 10 hét és lesz egy csomagunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Röff!

Szurok Babababáknak!

Boni elindult a lejtőn! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi nektek, psuzi, hamarosan indulunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


MAgaddal rántottál :wink:
Vendég
 


Babim szurok!!!!!!!!

Snufi én is szeretlek!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Babus - aki épp nyalja a fagyitápot a kölköknek - üzeni, hogy 2 blasztobébi csücsül a pocijában, egy blaszto és két morula meg a hűvösön! És köszöni a szurkokat!

Kép
zölddisznó
 
 


Babimnak sok-sok babatapi!!! +++++++++++++++++++++++++

Boni, szép cuccok, ezzel meg is van az első adag kisruha. :lol: Nem fura, hogy hamarosan gazdája is lesz? :D

Bettike, takaros kis pocód van. :D A név már végleges?

Klara, jól vagy?

Snufi, irigykedek a kirándulás miatt. Mi is akartunk menni a Balcsira nyaralni, de Lali füle miatt nem tudom, menjünk-e vízpartra. :roll:

Sajnos az elmúlt két hét alatt nem hízott semennyit sem, így el kell kezdenem a hozzátáplálást. Kapott ma egy spec pépet, rizs és sznetjánoskenyérmag őrlemény, olyan fincsi, hogy amit meghagyott, én benyomtam. :oops: Holnap viszem vissza fülészetre.

De jó, hogy Szilváék még egyben! Rendes gyerekei vannak, hogy ilyen türelmesek. :wink: :lol:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi: Lalinak jobbulást!

Szezso: nekem irtóra hiányzol!!! :oops:

Babim: :D és továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++

Tesó: szép cuccok!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hello! Puszi nketek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babi azonnal tessék visszafeküdni!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Baba! Ne feküdj, nem kell! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

BAba ne feküdj! csak pihengess! babaócáid csak tapadjanak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köll a játszótárs a másik irányból is :wink:

SZépséges napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Blasztobabimami :-D

Snufi: cuki vagy :-D Azért most már olvaslak Benneteket, meg néha írok is, mert Ti is hiányoztatok…:oops:

Boni: jók a cuccok! :-D jajj, de nevetnék, ha mégis kislány lenne :-D (bocs)

Szilcsi: hihi, szóval rákaptál a babakajára..:-)

Rólam: Tegnap lefutottuk az utolsó kört Tapolcán, június 25-én megyünk eredményhirdetésre.

Bettikének üzenem, hogy jó poén volt :lol: , de Apát nem kaptam el hazafelé, mert azért olyan turbó tempóban nem nőnek a tüszőim :-D

Többieknek pusszantás!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jaj bocsi nem tudtam, hogy nem kell feküdni :oops:

Szilcsi jó étvágyat és Lali baba hogy fogadta? Enyim gyerekem szembeköpött vele :lol: Jó 2 hétbe telet mire elfogadta a "más" kaját!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Dániában a lombik után kifejezetten kérik, hogy ne feküdjön a páciens, hanem sétáljon, ... mintha nem történt volna semmi, úgy tegyen a mindennapokban.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Igyekszem és igyekszem pozitív is lenni, de azért nem könnyű ám, tudjátok... :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szezsó tök mindegy akkor is kékben lesz... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


vagy továbbküldöm Bettikének :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?