Új privát üzeneted érkezett!

Árnika!
Ügyes vagy!
Ami a fotelt illeti: majdnem hazahoztam... :lol: Nekem nagyon bejött!

Többiek? Hol vagytok?
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Vovanda
Kép
(egy másik fórumon ez szerencsét... akarom mondani, babát szokott hozni :wink: )
És ez is neked:
Kép

Árnika
Aránylag könnyen szültem... nekem nincs kellemetlen élményem róla... kb. másfél év múlva megyünk is az fagyikákér :wink:
Vendég
 


Gigi!

Köszi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Korán keltetek! A nagyfiad hogy viseli a "trónfosztást"?
vovanda
 
 

 
 

szió

árnika gratulálok a vizsgádhoz szakdolihoz pedig jó munkát
talival még nem tudom mi lesz,látogatók jelentkeztek...de még nincs elvetve mikortól gondoltátok :?:
esetleg a péntek6-a jó lenne vkinek kora délután :?: debiben leszünk
dokinál vérvétel volt hétfőn kell telóznom

vanda babatapit küldök,bb ari az bizti.....péntekenként még mindig nem dolgozik :?: :?: :?: :?:

szmet minden jót

gigi akartam írni,hogy mesélj kicsit a szülésről babádról

esténk jó volt,fürcsi előtt volt meleg törölköző,masszázs torna.eredménye pár puki és két kis adag kaki, erőlködött kicsit éjszaka de nem sírt 2kor kelt aztán 6kor..még azt írjátok le a gripe w szavatossága májusi,adhatom tovább..sztem nem romolhat el

szép napot
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem nincs net, azért nem írtam eddig!
Megvolt az inszemináció, T. doki kicsit megijedt, mert a tüszőim még akkor nem repedtek meg, és ezért felírt még egy Ovitrellt és a házasélet gyakorlását ajánlotta, hogy megrepedjenek, de azt mondta, hogy nem lesz probléma, hiszen a tüszőim nagyok, és a nyákom alapján is hamar eldurrannak a tüszőim! Na hát nem tom! Valaki járt már így?!

2 napot pihiztem, ma jöttem dolgozni, mivel irodai munkát végzek, ezért gondoltam, hogy nem pihizek többet, hiszen nem végzek nehéz munkát!

Amúgy ilyenkor mit éreztetek? Vagy kell ilyenkor valamit érezni?

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Kincs!
Nyugodtan adhatod tovább. Megkérdeztem a sógoromat (gyerekorvos), ő mondta.
B.B-nél a péntek szerintem változó, én már voltam nála akkor is. Sokat vállal, T-t talán háromszor láttam összesen és nála mindig jóval kevesebben vannak.
Ami minket illet: pénteken 2-ig dolgozunk, utána annyi azelfoglaltság, hogy fel kell szedni Manót a bölcsiből.

Kjaja!
Változó, hogy ki mit érez. Eddig mindenkitől mást hallottam, szóval ha nem érzel semmit, az sem gáz.
vovanda
 
 


sziasztok, itt is bejelentkezek:-)
tegnap kicsit sűrű napom volt.....

Cica: PIHI!!!!! FEKÜGGYÉ LE:D

árnika: süssél nyugodtan, vanda saját bevallása szerint nem tud sütit sütni, csak a kedvemért csinálja...ha meg valami nagyon finomat sütsz, legalább elkérjük a receptjét, nem lesz belőle gond:P
akkor mehetünk a kertetekbe?:-)

szmet: látod, mindenki kirekeszti a miskolciakat:-( ez diszkrimináció!
fórumtalit miskolcra is! :-)


gigi: köszi a cuccokat, igyekszünk felhasználni:-)

mindenki: mivel mindenkinek máskor (és hol) jó, mit szóltok, egy országjáró (bár, ha demoniq-ra gondolok, talán világjárót kellene?) fórum-roadshow gondolatához?:-)))) és mondjuk minden helyszínen minden nap bulit csinálunk.....a sütit árnika süti:-)
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Vanda, Kjaja, Szmet DRUKkk nektek+++++++++++++++++++++
Kinek mikor lesz vérvétel? Vanda, neked jövő hét vége felé, ugye? Mind a 6 embrikét sikerült fagyasztani? Írtad, hogy csodálkoztál a Kaálisok odaadó hozzáállásán.. Én meg eddig nem igazán jártam egyéb egészségügyi intézményekbe, a Kaálisok így jól "elkapattak", s most az OTI-tól és hasonló helyektől duplán rosszul vagyok...

Gigi, Kincs, jó babázást :)

Talit nem tudom... Hozzánk is jönnek, bár nem egész hétvégére. Árnika, megírod priviben, mikor, hol lenne? Ha tudom az időpontot, meglátjuk.
Gratula a vizsgához, kitartás a szakdolihoz!

Kjaja: Nem baj, ha nem érzel semmit. Az is előfordulhat, hogy pár nap után mellfeszülés jelentkezik (az Utrotól), többeknek mensi-szerű hasfájás (nekem is volt) is, de kinek hogy... Tüneteket nem érdemes fürkészni (se pozitívat, se negatívat), a vérvétel majd megmutatja a tutit :wink: .

Kép
mazsi02
 
 


vanda köszi :wink:

pasi jó gondolat :lol:

kjaja érzésekre nincs mit adni :!: :!:
kiskincs inszeménél már volt megrepedt tüszim de volt ami még nem így bb másnap is meginszemelt lehet azokból volt valaki sikeres :wink: drukk
Vendég
 


Sziasztok

Csak gyorsan :lol:

Kjaja huncutkodj apával, és tuti megrepednek :wink: Tali??

Kincs kb. pénteken hány óra?? Hátha sikerülne összefutni.

Pasi azért sem sütök!!!!!
Road show jöhet, de csak ha te viszel bennünket :lol:

Mazsi ha fikszáltunk biztosat megírom, de addig gondolkozz rajta. Legalább egy 1/2 órára. :wink:

Szmet te kis hunci szóval Vandával pihizel :lol: Pasi tudja ezt?
(és Vanda)

Timi???

Nálunk apa tuti nem jön.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


túl vagyok az inszemen most eléggé fáj a hasam a tüsző még nem volt megrepedve sajna.
szmet
 
 


Árnika!
Mondtam Pasinak, miket írsz, (mármint hogy ő visz minket roadshowra) erre közölte, hogy na ja, ő a VEZÉRBIKA, kolompot köt a nyakába, mi meg követjük...

Remegős!
Bújj elő az illegalitásból!!! Pasi teljesen elbízta magát!!!! :P
vovanda
 
 


mazsi: a roadshows fórumtalira (ami bárhol lesz és bármikor, vagyis mindig és mindenhol) biztos ott tudsz lenni, úgyhogy nem fogadunk el ilyen kibúvókat, hogy jönnek hozzátok....legfeljebb elhozod a vendégeket is :roll: :lol: :wink:

árnika, jaj, miket írsz te kis huncut.....még hogy szmet meg vanda....bár a múltkori iszapbirkózós projekt (és most csak remélni tudom, hogy arról is ezen a fórumon volt szó és nem a másikon, és így mindenki tudja, miről beszélek -> pasi lusta visszakeresni) befulladt, lehet, ezzel kell(ene) csábítani a nőket, hogy vandával pihizhetnek? :D....nos, lányok, asszonyok: egy csendes közös pihi vandával? :lol: :roll:

a vezérbikás gondolatomat, ami arra jött, hogy majd én vezetlek titeket meg már megírta vanda...így mondjon el az ember bármit egy nőnek:D

remegős: ha előbújsz, kiadjuk neked a feladatokat a miskolci fórumtali előkészítésére:-)
1szálpasi
 
 


Nekem a szakmám művelődésszervező így a miskolci tali megszervezése nem okozna nekem akadályt :D
szmet
 
 


Szmet!

Nekem sem volt megrepedve a tüszőm! Neked írt fel valamit a doki, vagy mit kellett csinálnod?! Mert nekem még írt fel egy ovitrellt is a biztonság kedvéért! Nem mondtak neked semmit?

Üdv.!
kjaja
 
 


Csajok! (és persze Remegős + Pasi)

Lesz szíves mindenki, aki a vasárnapi talira jönni akar, nagyon gyorsan szólni. Időpontot délutánt gondoltam, helyszín priviben megy annak, aki jön.
Árnikánál nincs net, azért szervezkedek én...
Pussz.
vovanda
 
 


kjaja: Nem szoktam még egy ovitrellt adni. A kúpot kell madj szednem 2*2. és direkt rákérdezett a férjem hogy kell e feküdni 2 órát a kúppal a doki válasza azt volt ahogy érzem.
szmet
 
 


hello! meg jotunk

el olvasgatam ami tortent a heten

vanda, szmet, kjaja! nagyon drukolok, remelem minel hamarab jonek a jo hirek

kjaja! en is kaptam inszem utan ovitrellt, ne izgulj, erzesek miatt sem, nem egyforma

kincs! remelem sikeul aludnod neha legalab...

arnika! ugyi voltal, szokas szerint :lol:

road tali mehet

akor vegul is vasarnap lenne a debis tali? mi szombat ejel lagziba leszunk, de delutanra gondolom nem lesz problema. amint fel ebred a ferjem meg beszelem vele, a tegnapi ut eleg razos volt, el indultunk fel 9-kor es este 10-re ertunk varadra, ugy hogy ki van... szegeny :cry: de oszinten en is

sot a tegnapi ut kozben talaltam egy csep rozaszin foltot a fehernemun es picit fajt az also reszem is, edig meg nem volt ilyesmi, lehet valami baj? vagy inkab menyek el ma egy uh-ra? csak most voltam 2 hete es ujra lesz 3 het mulva, roszat tesz a babaknak a sok uh?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

A babáknak nem árt az UH. Semmi bajuk nem lesz tőle. Ha úgy érzed, hogy feszül meg fáj a hasad, vegyél be nyugodtan pluszba Magne B-t, az segíteni fog. És pihenj. Délután taliznánk, de eddig elég gyér az érdeklődés. Ha jól vagy és akartok jönni, szólj. Olyan 2-3 óra körülre gondoltam időpontilag. A helyszín meg megy priviben.
vovanda
 
 


vanda!
koszi az infot, meg erdeklodom ma hogy csinaljak egy uh-ot.
nakunk vasarnap delulan ok, de ha lehet 3 orakor, hogy tudjunk egy picit alukalni lagzi utan + az ut odaig. en kerek priviben pontos cimet, hogy el tudjunk erni odaig a navigatoral.

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs
Majmocska ilyen baba...
Kép

Apa szerint "rá van gyógyulva anyukára" :oops:


Vanda
Hogy vagytok?

Kjaja
Drukkok mennek...
Vendég
 


Gigi!

Édi a baba!!!
Egész jól vagyok, csak már unom magam itthon. Hétfőtől dolgozom, akkor már jobb lesz. Számolom a napokat a vérvételig...
vovanda
 
 


Gigi!

Gyönyörű a baba! És köszi a drukkokat!

Moni!

Akkor kicsit megnyugodtam, hogy te is kaptál ovitrellt!

Mindenkinek jó hétvégét!
kjaja
 
 


Sziasztok

Újra itt :lol: már komolyan elvonási tüneteim voltak.

Gigi nagyon szép és dundika baba Tamás :)

Kjaja, Szmet drukk.

Kincs, Mazsi, Timi nem akartok jönni talira?? Kincs olyan jó lenne ha jönnél, érzésem szerint Te lennél az egyetlen már babázó tag.

Mindenki aki nem jön, ilyen- olyan mondvacsinált indok miatt, szégyelje összevissza magát :evil: :)
Bezzeg amikor szó nem volt taliról akkor ment a majd ha talizunk duma......
Akinek nem inge ne vegye magára!!!

Móni nagyon vigyázz magadra, próbálj minél többet pihizni.
Időpontot én is ott körül gondoltam, de ha szeretnéd áttehetjük négy órára is, szerintem Vandáéknak se lenne ellene kifogása.

Vanda nem úgy volt hogy még jövőhéten otthol leszel? :roll:

Pasi Te ne a vezérbikaságon, meg iszapbirkózáson törd a kis kobakod, hanem hogy miből veszel helikoptert. :lol: :lol: :lol:

Kincs még egy kérdés, nem tudsz vmi természetes gyógyit ami kicsit lentebb vihetné a TSH-t??
A kontrollon 2,51 volt és mindig azt olvasom hogy babásodáshoz a kettő alatti a tökéletes. Sőt ahogy nézem gyakorlatban is így sikeres. Az a 0,5 nagyon zavarja a kis agyam. :roll:

Remegős Jelentkezz!!!! Pasi nagyon kezdi elbízni magát. :) :wink:

Holnap pontosítjuk a talit, addig még lehet gondolkozni .

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Pasi azt mondja,megtanul inkább teleportálni... :lol: :lol: :lol:

Nem terveztem, hogy a jövő héten itthon maradok. Sok ez már, falra mászok...
Küldök privit.
vovanda
 
 


árnika: Én nagyon szívesen taliznék veletek de hát a távolság 100 km az 100 km.
szmet
 
 


Vanda megkaptam, ok.
Akkor vmit félreértettem szabival kapcsolatosan. :roll:

Azért Pasit megnézném amint teleportál :lol: :lol: De mondom én hogy kezdi elbízni magát, még hogy teleportálás. :lol: :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Pasi egy öntelt hólyag!!! :P De (szerencséjére) ilyennek szeretem.
vovanda
 
 


heloka!

vanda! nekunk az ora es a cim ok, ha valami nem vilagos kerdezek priviben.

jo lenne ha tobben lennek, aki tud....

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


vanda: én megyek...ha mehetek:-)))))

szmet: mire vársz még? szervezz:-))))) ha jól választod meg az időpontot, lehet, hogy mi is ott leszünk:-)

gigi: nagyon aranyos a baba, és nagyon "tudományosan" alszik:-)))

árnika: már letettem a helikopáterről, inkább teleportálom magunkat.....az első leckéket már átvettem, nagyon jól tudom pl. becsukni a szemem és koncentrálni;-)
1szálpasi
 
 


móni: várunk titeket:-)
1szálpasi
 
 


hali

gigi szépségesek vagytok,alvásra jó helyet talál minden baba :)

árnika semmi természetes bogyót nem tudok a tsh-ra :( 1.5körüli érték tényleg jobb lenne
talira nem hiszem,hogy megyünk :( kakilós pukizós gondjaink vannak :cry: tegnap és ma csak hőmérő segítségével tudott kakilni,úgy sajnálom...most az édeskömény teát akarjuk kipróbálni,hátha segítene
de pénteken bárkivel szívesen találkozunk

minden jót :!: :wink:
Vendég
 


Jó szórakozást a talizáshoz!

Árnika
Enyém indok elfegadható? :wink:

Kincs
Tomiról már a születése előtt megállapították, hogy anyás... :roll: :lol: :wink:
Azért folyik az átnevelés...
Vendég
 


Sziasztok

Gigi te felmentést kaptál :)

Kincs sajnálom hogy gondjaitok vannak :(
Ha esetleg meggondoljátok magatokat, hívj fel és mondom helyszint.

Móni engem megismertek tuti, olyan Marilyn Monroe , Gina Lolobrigida és Csala Zsuzsi egyvelege vagyok :lol: no és szerény is.

Timi itt is GYERE, TESSÉK JÖNNI!!!!! Ilyen többet nem lesz. :)

Mazsi ha esetleg meggondolod magad, írj privit :)

Anikám nagyon eltüntél :( remélem minden rendben csemetékkel. Megnéztelek benneteket, olyan szépek vagytok :D

Vanda időpont akkor marad ugye??

Pasi mondom én hogy elbíztad magad, koncentrálás :wink: :lol:

Bea te is bujj elő néha, ne mond hogy mindig tanulsz??! :roll:

mndenkinek szép hétvégét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Időpont maradt.
Anival szoktam néha beszélni, nem nagyon jut gép elé. A gyerkőcök az etetést-pelenkázást leszámítva is alaposan igénybe veszik. Na meg orvoshoz járkálnak. Egyrészt egy csomó vizsgálat, mivel koraszülöttek voltak, másrészt Szabinak van egy vele született vesetágulata, amit valószínűleg ki fog nőni, de figyelni kell rá. Szóval vizsgálgatják. És képzeld, dobtam egy hátast. Szemészetre kellett menniük a múltkor. 10-re mentek, DÉLUTÁN 1-KOR tudtak eljönni. NEM VETTÉK ELŐRE A KISBABÁSOKAT!!! No comment...
Holnap találkozunk!
vovanda
 
 


ani: Sajnálom Szabit, bizti rendbe fog jönni. Azért ez nem semmi két babával ott ülsz a váróban és nem vesznek figyelembe.
szmet
 
 


Üdv.mindenkinek!El sem hiszem,hogy gép elé kerültem!Teljesen el vagyok veszve.A törpék lefoglalnak.Most apa bealtatta őket,de ahogy látom jobban alszik ő,mint a gyerekek.:)És igaz,hogy orvostól orvosig járunk.Pénteken Jázmin vittük -nála kiderült egy kisebb vérszegénység,szombaton Szabit kellett éppen ezért-nála is kimutatták.Most vasat és folsavat kell szedniük.Így nálunk is a kakilás már kész gyötrelem,pedig ez még a kezdet.Kincs!Majd írd le a praktikákat!(megy a privi)

Én is akarok menni talizni!!!!!!!!
Olyan jó volna!De erről lemaradtam. :(

Móni!
Nálam elég gyakran jelentkezett a rózsaszín rémség.De ezt a hormonok okozzák,és a szervezeted így reagál.(Ezt mondták)De én is mindig megrémültem.Én egyből vízszintesbe raktam magam,és fel sem keltem.

Amikor a szemészeten voltunk fél 10-től fél 3-ig vártunk! :?

Kép
ani0227
 
 


Ani!

Édeskömény tea, Grippe Water. Nekünk még bevált az Espumisan (van csepp, babáknak is adható). Végső esetben van egy Duphalac bevű hashajtó szirup, Manónak adtuk, csak az adagolásra nem emlékszem, kérdezd meg a gyerekorvost. Tarts ki, meglátod, hamar túllesztek rajta.
vovanda
 
 


sziasztok!

ani megkapta a felmentést a (már lezajlott) fórumtali alól....hiába, pasi szíve mindig enged egy kicsit, ha babával (babákkal) próbálják azt a kődarabot meglágyítani....
(talán gigi és kincs még kaphat ezen okból felmentést, ha utólag bemutatnak néhány babafotót és szépen kérik...DE CSAK TALÁN!)

árnika, demonique és a férje, vovanda és 1szálpasi dícséretet kapnak, mert ott voltak...bár vovanda és 1szálpasi csak váltogatva, de a gyerek nekik is elintézte a felmentést az eltünedezés alól. :-)

a többiek érezzék úgy, hogy össze vannak szidva....ha móni 5 hónapos terhesen veronából el tudott jönni..... :twisted:
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Én jól éreztem magam talin, persze mondanom se kell én még tudtam volna dumcsizni :lol: :oops:

Anikám Én veletek is talizok szivesen :lol: ha jössztök debibe .
Nagyon fel vagyok háborodva a várakozási időtökön. Miért nem szóltok, ha már maguktól nem veszik észre hogy babákkal vagytok. egy betegnek sem jutott eszébe hogy maga elé engedjen benneteket?? :evil:
Komolyan mondom nagyon fel vagyok háborodva felnött emberek viselkedésén, és az egészségügyön.

Nekem is van sztorim az Urológiai klinika egyes ápolói és orvosai hozzáállásáról, de én igenis szóltam, szólok!!!!!

Móni nagyon tetszett pocikád :lol: és Ti is olyan aranyosak vagytok ahogy gondoltam. :)

No és jelentem megvolt a pocakdörzsi is :)

Pasival 100%-ig eggyetértek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Én is jól éreztem magam és még tudtam volna dumcsizni. De Manó kidőlt, kénytelenek voltunk hazahozni.

Móni!
Tök édes a pocid, remélem, az enyém is hamarosan ekkora lesz.

Aki kihagyta a talit, sajnálhatja (kivéve a felmentettek).
vovanda
 
 


árnika: a sok napfény vagy az ásványvíz ártott meg annyira, hogy 100%-ig egyetértesz velem? :P
1szálpasi
 
 


Szió!

Örülök,hogy jót taliztatok!!
Péntekről beszélhetünk..

A felmentést kérem szépen! Jobb pocaktéren a helyzet de még nem az igazi.képet mellékelem a felmentéshez :wink:
Kép


szép napot
Vendég
 


kincs: felmentés a jól sikerült babafotónak köszönhetően utólag megadva:-)
1szálpasi
 
 


Kincs!

A felmentést megkapod, péntekről tárgyalhatunk.
Kiskincs tök édes, szépen növöget.
vovanda
 
 


kincs:Nagyon édi a babád :D :D :D :D :D
szmet
 
 


Kiskincs gyönyörű pasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Felmentést én is kérnék! :oops:
Kép

Kép
Vendég
 


sziasztok!

hát csajok és pasi!nagyon-nagyon sajnálom a talit,hogy lemaradtam.pedig menni akartam,de nagyon!csak a tesómék megkértek,hogy vigyázzak a keresztlányomra doreszra,míg ők bemennek vásárolni,és én,kis babaimádó nem tudtam nemet mondani annak az édes pofinak.imádom nagyon.és nagyon jó volt vele lenni.legalább gyakoroltam egy kicsit. :wink: annyira sajnálom,hogy nem lehettem egyszerre két helyen.de legközelebb bepótoljuk! :wink: ha lehet.?

kincs!nagyon-nagyon édes baba Donát!tündéri kissrác. :wink:

gigi!neked is nagyon szép fiaid vannak!annyira édesek! :wink:

móni!én is pocaksimizlek úgy olyan telepatikus módon!hátha nekem is segít!remélem jól vagytok! :wink:

mazsi!hogy vagytok?pocid növöget?képet kérünk! :roll:

ani!hát igen...sajna ilyen az egészségügy magyarországon... :(
remélem jól vagytok?hogy telnek napjaitok?jázmin baba és szabolcs baba biztosan sokat nőtt már. :D

árnika!hogy vagy?remélem minden oké
figyu!priviben megírhatnád a naprendelő telszámát.tudod a másik dokihoz mennék akit mondtál.mert lassan el kell mennem hozzá.dokinőhöz nem tudom mikor.te mikor mész terhelésre?ha gondolod mehetek veled.írj!puszi! :D :wink: :D

Kép
timé&tati
 
 


gigi: a felmentés megadva...duplán:-))))

timé: fényképes bizonyíték???? akkor TALÁN elgondolkodunk azon, hogy kaphatsz-e felmentést:-)
1szálpasi
 
 


Tessék mellékelek fotót, hogy én miért nem kaptam felmentést :lol: :lol: Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?