Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lina
naon kíváncsi vaok én is a súlyveszteségedre,képet kérünk!

Erszényes
holnap megnézem hogy fejezted be az utat,tutti jó lett! :lol:

Gadevi
én is csak azt tom írni mint Nyhk,kitartás!Nem sok van már hátra.Aztán szólj ám ha babázol már,a fotót is szívesen nézegetjük!Jó lesz neked,én irigyellek.

Estelle
nem semmi tejcsi mennyiséget adtál le!Az pénzben is jó ám!Gondolom Mózika már mindent befal,megiszik.Hogy vagytok éjszaka?Átalussza már?Fotó rólatok?Tennél?

Kazi és a többiek?Nana,Donoé,,stb.Nem írom ki mindenkit mert lehet sokáig kellene gépelnem. :lol:

Jó éjt mindenkinek,ja,a fogyókúrázóknak sok sikert,kitartást!

Roz
igen,boldog vaok és olyan lett az esküvőm mint akartam,vagyis a tömeget leszámítva,jól éreztem magam a bőrömben.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


sziasztok!

Csak beugrottam!
Lányok!
nem teszek fel ide képet, de aki akarja, nézze meg az iwiwen, tettem új képet!
még a napokban le akarom cserélni az összeset, de nincs szívem törönli őket! :roll:

na, megyek is

Kép
adrienn021
 
 


halihó

csak bekukkra van időm, Roz: vizsgézgatok, de most nagyon lemaradtam mert Bebe nagyon (magához képest) beteg volt...de már javul..szóval úszok mindennek,
Ráadásul Levi mostanában kézenfogva jár (egyedül nem nagyon) és semmit nem tudok csinálni ha ébren vannak, aludni meg napküzben össze vissza...
Na ennyi...én is elkezdtem edzeni de arra sincs időm:(
PUSZIkA mindenkinek és bocsi hogy nem köszöntöm a név szülinaposokat aktuálisan de azt se tudom hol áll a fejem, mihez kapjak ha van pici időm

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 

 
 

Sziasztok!

Bepa
hát ez nem jó hír,nincs semmire sem időd.Pedig kellene egy kis idő magadra,a lelkedre,hogy nyugodt tudj maradni a gyerekekkel.Beszélek én,aki szintén idő hiányban szenved,de már nem érdekel.Majd meglesz minden valahogy. :lol: :wink:

Adri
miért akarod törölni a képeket?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Mostanában milyen keveset írtok :( ,mindenki élvezi a nyarat :D ?

Hajny nagyon-nagyon tetszenek a képeitek,olyan szépek voltatok :D !!!Sok-sok boldogságot/bolondságot továbbra is :lol: !!

Gadevi ezt a meleget már én is sokkal nehezebben bírom,de nemsok van hátra!Ezt úúúgy sajnálom is,de már úúúúgy várom is,hogy megölelgethessem Lizit :D .

Remélem mindenki jól van egyébként,ha eszetekbe jutunk szorítsatok majd,hogy minden rendben és gyorsan menjen a szülésnél (pláne,hogy Alíz baba eddig még csak csücsült a pocakban,nem vagyok biztos benne,hogy megfordult-e már,mondjuk nemsokára lesz még egy utolsó uh,azon kiderül) :wink: .

Kép Kép

Kép
dettus
 
 


A gyerekek képeit:Kazi,Thymi,Estelle,Timci,Gadevi,Hajny meg elfelejtettem megdícsérni,pedig annyira tündérkék :D !!

Kép Kép

Kép
dettus
 
 


dettus: édi vagy, "gondoljunk Rátok" hát hogyne, de Te is rég voltál és már mindjárt szülsz...EZ olyan jóóóóóó

Hajni: idő..mi az?
SZtem mindenki így van ezzel...

Lányok, aki dolgozik és a csemetéje oviban vagy bölcsiben (suliban ) van...Mi lesz Velük nyáron? mindenhol van nyári felügyelet?

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Nyhk,
köszönjük jól vagyunk. Most 3 hétig itthon voltam, ez nagyon jó volt. Sajnos hétfőn mehetek újra dolgozni, megpróbáltuk mesterségesen a tesót, de így sem jött össze :cry:
Lili tegnap óta emlegeti újra Bence pacit, hogy vigyem, és ráül, és lovagol, de már nem hiszek neki :lol:
Megvolt az ovis kirándulás is, az Állatkerti játszóházban voltunk. Hogy ott milyen bunkók voltak a "felügyelők". Na mindegy, a gyerekek jól érezték magukat.

Adri,
hogy a tesód lánya milyen kis szökős. Két másodperc alatt eltűnt mindig. Ildi megkért, hogy csináljak róluk néhány képet, mert nem volt náluk gép, hát 10 képből 8-ból mindig kiment Anna.

Roz, Hajny,
még mindig nem készült kép rólam, én kattogtattam egész hétvégén, és így rólam nincs. Majd legfeljebb megmutatom élőben, ha legközelebb talizunk.

Ma volt apa szülinapja, itt volt az egész családja, voltunk vagy 30-an apu telkén. Tegnap este 10 kiló marhalábszárat kockáztam össze. És az a fura, hogy nem is fáj a kezem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
le van festve a kisbicikli,holnap megcsinálom rajta a finomításokat,és már jöhetsz is érte.Tök fain lett.

Erszényes
milyen volt a medvefarm?

Dettus
köszi neked is a gratut,rajtam ne múljék a boldogság.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
majd egyeztetünk, és elmegyek érte. Nagyon szépen köszi, hogy ennyit fáradtál érte.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


hajny: nagyon szuper volt a medvefarm! Majd mutatok képeket is kedden. :wink: :lol:

Lina: húú 10 kiló husi az nem semmi, akkor nem unatkoztál.... :lol:

Dettus: drukkolok nektek!!! Szép név az Alíz nagyon!! :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok!

Lina
az ilyen munkát,fáradtságot szívesen,mert tom hogy gyereknek lesz,és remélem örömet okoz neki.Olyan jó látni azért nekem is hogy szépet csináltam.ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, :lol:
Oké,majd egyeztetünk.Egész héten délutános vaok,vasárnap nem melózom.Endre itthon van.Kivéve csütkön,akkor suliban van.

Erszényes
örülök hogy jó volt a medvefarm,kíváncsian várom a képeket.

Volt valaki a hétvégén valamerre csavizni?Én nem,a malom fagyizójáig jutottam,a barátnőmhöz csak.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nana,

Botinak nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!



Kép

Kép
nyhk
 
 


sziasztok
Ki hova jár gyerekorvoshoz? tapasztalatok? sos-be kéne! köszi!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Thymi,

Ha nem gond kijárni Katonatelepre, akkor én a mi dokinőnket ajánlom!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Roz,így már értem.......sajnálom.....de talán lesz legközelebb...

Hajny,jó lesz??????? :lol: :lol: :lol: én azért ebben nem vagyok olyan biztos..
Csavizni...az milyen? :lol:

Dettus,mi volt az uhn?Értesíts majd ha eljön a nagy nap!!!!!Együttérzek Veled... :wink: :lol:

Nana,Isten éltesse Botit!!!!!!!!!!!

Thymi,nem jó a Tietek?Én a Fisherhez hordom Alit,Ati Babát is hozzá fogom.Nem ír rögtön abt..én elégedett vagyok vele.Még nem okozott csalódást.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Nyhk és Gadevi
NAGYON aranyosak vagytok! :) Köszönjük szépen! :)

Sajnos nem volt időm írni, (már olvasni sem) :( de hátha a héten....

Gedevi és Dettus
Nagyon szorítok!!!!!!!!! :)

Ser és Syg (bár kétlem hogy Te olvasnád)
Gyönyörű lánykáitoknak nagyon boldog szülinapot!.. kicsit megkésve :oops: (Ser Hannának nagyon megkésve, pedig annyit gondoltam Rátok! :)

Sajnos ennyi voltam.

Hajny
Gyönyörű voltál!!!! Szép, hosszú, boldog közös éveket! :)

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Nana
[color=blue]Nagyon-nagyon boldog szülinapot Botinak!Képet teszel majd?Biztosan nagyot nőttek a gyerekek mostanában.

[/color


Gadevi
eljön ám majd az idő mikor mehetsz csavizni barátnővel.

Thymi
figyi,a mi dokinénink sem ab párti,holnap pont délelőtt rendel,naon alapos.Nektek még útba is esik ha böli felé mentek.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Thymi,megoldódott az orvos dolog???

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?Gondolom sok időt töltötök a szabadban.Jó is az.
Ősszel iskolába megyek,én is csatlakozom a tanulók közé. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
annyira nem ír szinte senki, hogy én is csak bekukkolok, aztán konstatálom, hogy semmi változás. :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hát igen..........

Én még mindig egyben........már lassan lemenni se merek,nehogy a közértbe kezdődjön a nagy kaland......

Hajny,ez nagyon jó!!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi
Hát még nem tudom h mit csináljak...va dokival van gond, v a gyógyszerek szarok, de már mind a 2 gyerekem a 2. AB-nál tart. Egyik betegségből esnek a másikba.... :cry:
Kitartás!
Tudsz valakivel üzenni ha megszülsz????

HAjni
Nem nagyon akar ez nekünk összejönni...

Lina
Sajnálom ...Látom még nem sikerült. :(

Köszönöm mindenkinek aki orvos ügyben segített, még nem tudom mit csináljak.

Többiek???????????????????????

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Na végre,hát ez is valami!

Gadevi
kitartás,lehet jön majd egy kis hűvös idő megint és már meg is lesz a kis manócska!Én drukkolok hogy tuttin menjen minden!

Lina
el tudsz jönni mostanában a kisbicóért?Valamelyik délután?Hétvégén is jó nekem.Meg volna egy kis roller is,bár baja van a kerekének,hátha lehetne kezdeni vele valamit,toligálni tutti jó. :lol: Na majd meglátod .

Thymi
összejön majd most már,kitartás.Gyógyulgassatok csak!

Geli
olvasol?nemsokára mek hozzád is,csak most elég sokminden összefutott nekem.Két napja készülök székelykáposztát főzni.Ma már fel is raktam.Nagyon megkívántam,és hát mire kész lesz.... :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
hétvégén egészen biztosan el tudok menni. Vasárnap kora délután pl. megyek anyuékhoz, előtte el tudnám hozni, ha nektek jó.

Thymi,
hát sajnos még mindig nem. Lassan egy éve, hogy nem maradt meg a kistesó, nem gondoltam volna akkor, hogy még egy év múlva sem sikerül. Sajnos sok a bajom, ilyen-olyan betegségek, a cukorral valahogy nagyon nem tudok mit kezdeni. Már összeférhetetlenség is kialakult a férjem, meg köztem, próbálkoztunk mesterségesen is, de semmi. Egyszer majdcsak lesz Lilinek tesója. Csak már nagyon szabadulnék a munkahelyemről.

Évi,
kitartás, max. pár nap :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kitartok....... :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Lina
Lombik?v inszem?


Kiakadtam...Nimó fosik az AB-től, GYopi meg megint kezd beteg lenni.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Hajni
Barnikána Puszi a névapjára!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Lina
nekem tutti jó a vasárnap délután,itthon vok,jöhetsz bármikor.
Nagyon drukkolok kistesó ügyben,hátha összejön már!

Thymi
nagyon nem jó hogy beteg megint Gyopi.Tessék megnézetni más dokival is szerintem.Jobbulást nektek!
Köszi a névnapi puszit,nemsokára mek átadom neki.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Thymi,Nimónak próbáld meg a Normaflort!!!!!!Nálunk nagyon bevált!Ali eddig 3x kapott abt,először hányt és ment a hasa,de mikor elkezdtem adni neki nem lett többé ilyen gondunk!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Thymi,
egyenlőre inszem, sajnos nem lehet rögtön lombikkal kezdeni. Pedig bevállalnám, egyrészt mert arra valahogy nagyobb esélyt látok, mégiscsak megtermékenyített sejteket ültetnek vissza, akinek már csak meg kell tapadni. Másrészt csak dec. 20-ig van munkám.

Hajny,
akkor vasárnap délelőtt megyünk, jó? Mikor megyünk anyuékhoz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Még mindig itthon........
Lassan egy hete,hogy még jóslóm se volt.......a mai nap pont jó lenne......nekünk ez szerencsés nap.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Gadevi
pont gondoltam rád ma sokat,olyan változékony volt az idő,mondom hátha ma meglesz a kistesó.Remélem mire írom,már van valami.

Thymi
javulgattok?

Erszényes
ti is jól vagytok?Dícsértek téged is a kolléganőim,jó fotókat készítettél.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok.Látom nagy nállatok a pangás.Mi történik? :shock:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Egy kicsit töltöm az oldalt,a változatosság kedvéért.
:wink: :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Thymi: jobbulást nektek!!!

hajny: örülök, hogy tetszenek, próbáltam szívvel-lélekkel a legjobbat készíteni!!!
Nemsoká megyünk pancsizni.....készülj!!!!! :wink: :lol:

Timci: Nagyon nagyon édi pici Attila. Látom ő is szeret pancsolni!!! Nagyon kis drága!!! Mikor költöztök vissza Kmétre amúgy?? Áruljátok már a házat??

gadevi: drukkolok, hogy mostmár bújjon ki a pocakbabád!! :lol:

Lina: nektek mega kistesóhoz megy a drukk, tényleg olyan régóta szeretnétek már, remélem már nem kell sokat várni rá!!

Janát amúgy nem vették fel a Hunyadi bölcsibe.... :cry: , 3x mondtak tök mást egyszer hogy igen egyszer hogy nem.
Végül belefáradtunk, így Jana szeptembertől Kinderovis lesz! Már be is irattuk, szuper az a hely. :lol: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes,
Sajnálom, hogy nem vették fel. És mit mondtak miért? Vagy indok az nem volt. Ezt sem értem, hogy egyszer igent egyszer nemet mondanak :shock: , éppa zért érdekes, mert azt írták az újságban, hogy minden bölcsisnek jutott hely. Hát akkor mégsem így van?

Timci,
Utólag is sok boldog szülinapot a nagyfiúnak. Látom élvezte a tortát :) .

Kép

Kép
nyhk
 
 


nyhk: Azért nem vették fel mert az anyuka munkahelye volt a döntő. Nekem meg a Petőfi Népe székhelye a Széchenyi krt.-on van. A bélyegzőt látták a papíron amit a munkahelyem rátett ugye. Ebből ők levontelák azt a következtetést hogy az én gyerekemnek jobb lenne a Széchenyi sétányi bölcsiben. De én a Hunyadiba irattam könyörgöm!! Mondtam a nőnek hogy van vagy 4 irodánk a városban és én amióta ott dolgozom soha nem voltam még a Széchenyi krt.-on (ez csak a székhely címe)!! Szóval a qrva (bocsánat) bélyegző miatt esett ránk a választás....
Nagyon mérges vagyok mert a Hunyadiba jártam még anno én is ráadásul a szüleim a böli mellett laknak (szó szerint) szóval minden szempontból egyedül csak az lett volna a jó nekünk. De ezt ők nem értették meg vagy egyszerűbb volt így kitenni minket.
Ja és a Széchenyi sétányos volt az a böli ahova azt mondtam hogy biztos nem iratom, bármelyiket ajánlotta volna még valszeg belementünk volna, de azt az egyet nem akartam erre pont oda akarja berakni. Szóval inkább Kinderovi. Egy gyerekem van és a legjobbat akarom neki!
Bocsi mindenkitől hogy ilyen hosszan írtam le csak nagyon nagyon felháborító ami velünk történt.....meg ez ez egész hogy 3x változtatták meg az álláspontot.....ja és a nagy duma hogy mindenkinek jutott hely.....persze csak nem oda ahova a szülőnek a jó lenne.....mindegy....no comment.... :twisted: :twisted: :cry:

KépKép
erszényes
 
 


Timci,nagyon édes a Picurka!!!!!!!

Erszényes,ez tényleg felháborító!!!!!Érthető,hogy dühös vagy.....de talán jobb is lesz neki a Kinderoviban.. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Évi,
nem akarsz hétfőn szülni??? Akkor én is ott leszek a kórházban :lol: Mennyire fáj az átjárhatósági?

Hajny,
reggel megyünk a bicikliért, jó? Mikor keltek? Mi megyünk a Mekibe reggelizni, Lilinek meg van ígérve, szóval szerintem 8 körül indulunk, de ha az nagyon korai, elszaladok, mikor Lili alszik.

Erszényes,
én sem értem mi van kistesóügyileg. Holnap lesz egy éve, hogy elvesztettük a kisbabát. Azóta meg semmi. Csak egy csomó betegségem derült ki, amitől ugyan lehetne kistesó, de mégse.
Ja, és még a férjem is legyilkolászom félúton, nem jutnak el a spermák oda, ahova kellene. Hogy miért alakult ki mindez? Lili, meg a tavalyi kisbaba olyan egyszerű volt.
Lehet, hogy csak a munka, meg a munkába való utazás okozta stressz nem tesz jót, mert ugye azt már nagyon útálom.

Timci,
utólag is sok boldog szülinapot kívánok Atticynek!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm csajok,a bókokat és a születésnapi köszöntést! :wink:

erszényes-igen imád pancsizni,sajna az utóbi időben nem tud,mert fojton esik,vagy be van borulva. :evil: A házat áruljuk,hirdetjük,már rég óta.Hogy mikor költözünk be végre zat még mi se tudjuk,sajnos.De mire Atticynak oviba kell menni,addigra tuti.Én legalábis ugy szeretném,addig nem is sietünk.De sokszor szoktam bejárni,most pl.szerdán kell mennem,mert megyünk szurira.Talán összefuthatnánk,ha lesz rá időd.Egyébként még mindig várunk. :wink:
Sajnálom,borzasztó ez a bölcsis story!Biztosan nagyon ideges vagy.Hátha el tudjátok mégis intézni valahogy.Mostmár dolgozol? :roll:

nyhk-nagyon élvezte a tortát,főleg,h.az apukája készitete neki,én meg feldiszitettem. :oops:

gadevi-köszönöm neked is.Mostmár nagyokat kiabál és be nem áll a kis szája,csakhogy figyeljünk rá.Zabálnivaló! :lol: Látom hamarosan szülni fogsz.A legjobbakat kivánom nektek! :wink:

linácska-neked is köszönöm! :wink: Veletek minden ok?Mármint a fülecskére értem...


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lina,akarok én,akár ma is!!!!!!!!!!!!!!!Bár nem itt a kecskemétiben!!!!!!Hétfőn lesz az átjárhatósági?Ki lehet bírni,csak ne stresszelj. :wink:

Timci,köszönöm!!!!!

Hétfőn ha még mindig nem történik semmi,nstre már a kistarcsaiba megyek,de nem fektetnek be csak ha vmi esetleg nem lenne rendben.Nagyon rossz ez a várakozás,állandó készenlétben lét.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Évi,
biztos ki fogom bírni..., a szülést kibírtam, ezt is ki fogom.
Hogy hogy nem Kecskeméten szülsz?
Tényleg, mennyit kell ottmaradni hsg után a kórházban? Amúgy vérzik, jön vissza kontrasztanyag, vagy ilyesmi????

Timci,
köszi, amióta megműtötték csak egyszer volt beteg a 3,5 hónap alatt. Szerintem ez jó eredmény.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina,aznap du hazamehetsz,hát igen ami be,az ki is jön,de nem egy mennyiség.Én véreztem is utánna,de nem sokáig.

Nem szeretnék itt,mert én 24órás baba-mama szobában szeretnék lenni.Akkor szoptatni,amikor csak a Babám akarja.....stb.Ahogy Alival is.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


linácska-akkor csak igy tovább! :wink: Jó egészséget továbra is,hiszen az a legfontosabb. :wink:

gadevi-akartam már kérdezni,h.az Ali az minek a röviditése? :roll: :oops: Én is 24h-ba szerettem volna menni,elő is volt készitve,csak nem jött össze a természetes módon való szülés.De a kistesoval,hátha összejön. :roll: :D Alira ki fog 5 napig vigyázni,mig apa dolgozik?Nehéz lesz szegénykének. :? Kitartás. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci,Alitta.
Hát én is nagyon remélem,hogy nem lesz semmi gond és akkor három nap....ettől félek egyedül,hogy mi lesz Alival.Nem voltunk még egymás nélkül.Az egész család beveti magát,remélem ellesznek vhogy.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


gadevi-sose hallottam még ezt a lánynevet.Te hol hallotad?És nagyon prifi,mert Alitta,és Attila.Most látom,ha az Attilát forditva olvasod ez a név jön ki.Nem semmi. :lol: A kicsi Attila lesz,ha jol értettem? :roll: Profi nagyon tetszik ez a két tesonév. :wink: Ügyesek vagytok.

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lina,

Túl vagy rajta? Hogy vagy?

Gadévi,
Egyben még? Ha igen akkor gyors problémamentes szülést kívánok!!!!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Timci,Apukájától kapta a nevét. :) Igen a Picurka Attila lesz.

Nyhk,még igen......jól érzi magát bent... :lol: Köszönöm!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy mindenféle kertelés nélkül rátérek a lényegre, de nincs meg valakinek az alma együttes, ma van a szülinapom c. CD-je, mert szívesen elkérném.

Mellesleg mindenkinek nagyon kellemes nyarat is kívánok, mert nem tudom mikor tudok jönni értekezni veletek!

Évi

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Kisévi
Nekünk megvan, nagyon jó kis cd. Irok privit.


Felvettek minket az oviba második körben!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
kecsone
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?