Új privát üzeneted érkezett!

Denesandi,
Nem értem miről beszélsz. Tökjó képeket csináltál :P
Hát igen, tipikus kispasi ruciban van a csaj :roll: :lol:
Volt a híradóban is, hogy Vecsésen hasmenés hányásos járvány van. akkor Te jól beleestél :( Laura nem kapta el?
Neked is kellemes hétvégét!

Többiek?
Mindenki piheg ebben az iszonyat melegben?
Holnap kiakartunk menni a Vágtára, de ebben a döglesztő időben nem tudom mi lesz vele :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nekünk is tetszett a kézi, szuper volt.

Denesandi!
Szuperek a képek. Jó hogy írtál.

Judit!
SZOMBAT VAAAANNNN!!!!!! Elment???

Képzeljétek most este sírt a Tami, hogy hiányzik neki a lentimama (anyósom) :cry: :cry: . Olyan szívszorító volt.

Na de cserébe 3 kép az ovis évzáróról és az utána való felszabadult hintázásról :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép


Jó hétvégét mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


 
 

Szandra,

Szegény Tami...biztos lesz még ilyen egy darabig:(
A képeken viszont nagyon virgoncak mindketten:)
Hát Te nem érzed, hogy milyen friss és tiszta a levegő reggel óta Vecsésen?:))Na meg hogy milyen csönd és nyugalom van?:))Igen, reggel elment anyósom:) De azért elátkozott a boszorkány!!!Kitette a lábát és 10 perc múlva Zorka akkora fejest ugrott a kanapéról, ahogy az a nagykönyvben meg van írva:(((Ráadásul ott ültem mellette persze, csak tele volt a kezem. Mire eldobtam mindent addigra Zorka is eldobta magát:( Jó nagy lila folt lett a homlokán meg a szeme alatt, szép kis monokli. Jól be is ijesztett, mert rögtön utána bealudt. (délelőtt, amikor egyébként nem szokott) De mikor felkelt nem volt semmi baja szerencsére, leszámítva a monoklit.
Vendég
 


Judit!

:lol: :lol: :lol: . Párod hogy fogadja, hogy ennyire "csíped" anyósod?? Nézd a jobbik oldalát annak, hogy Zorka leesett. Gondolj bele ha akkor történik mikor még itt van anyósod és mindezt látja (márpedig miért ne látná, hiszen mindentlátó doktorátor :wink: ) akkor mit kaptál volna. Most megúsztad egy szimpla "szívinfarktussal" :wink: . Akkor újra csatlakozol a topikos találkákhoz?? Üdv a világ szebbik oldalán!!! :lol: :lol:

szandrakiss
 
 


Párom hasonlóképpen ki van bukva, mint én. Tegnap már beszéltük, hogy valahogy le kell építeni anyóst, inkább jöjjön gyakrabban, de rövidebb időre, mert egyikőnk sem bírja idegekkel. Pedig ő csak esténként volt itthon, és még ő is ki van borulva a saját anyjától...na akkor gondolhatod:)
Igen, én is ugyanezt mondtam, hogyha anyós látta volna ezt, akkor aztán lett volna haddelhadd.
Igen, meg is gyógyultunk, anyós is elment, úgyhogy majd visszasündörgök a bandába:)
Vendég
 


Judit,juhhhé!!!

Akkor a ti bulitokat hallgattam hajnalig :lol: :lol: :lol: ? Vagy csak a szomszédaimat?Az egyik hajnali 1-kor hagyta abba,a másik mellett hajnali 3-kor sikerült bealudnom :twisted: .1/2 6-kor meg csörgött a vekker,mert az Encsi elutazott a balcsira 3 napra.
Fejreesés: azért figyeld Zorkát nem szédeleg-e sokat,hány esetleg,mert az agyrázkódásnak ez egy tipikus tünete az alvás.Legalábbis ugy emlékszem,hogy az Ildi anno ezeket említette mikor a Rékával bent voltak a korházban.

A kézi Gerinek is tetszett,azt mondta hogy "mééééééééég".De azért leizzadt rendesen / akárcsak én :lol: /

A nemzeti vágtára mi is ki akartunk menni,de aztán rájöttünk,hogy az Encsi pont ma utazik-nagyon sajnálta,mert most a ló a kedvence,még az is megfordult a fejében,hogy nem megy el a 3 napos osztálykirándulásra :roll:

Dénesandi,jók a képek,mért mondod,hogy nem?
Kisfiús sztori: Encsivel én is rengetegszer kaptam dicséretet,hogy milyen szép fiam van :twisted: ,de érdekes,a fiamat senki sem nézi lánynak :lol: :roll: .Most nem tudom akkor,hogy ennek örüljek vagy sem.
bibolya
 
 


Ha jó Marietta vonalzója,akkor ő ma pont 5 éves.

Ezúton kívánunk neki nagyon sok boldog születésnapot!!!!
Kép


ildikóék


már múlt hét csüt.nél tartok
:wink:
ilgya1
 
 


És Krisztámnak is!!!Sok sok boldog szülinapot!!!!

Kép
ilgya1
 
 


Hipp hipp hurrá...

áramkimaradás volt és minden eltűnt.........
megőrülhetek????????? :evil: :evil: :evil:

este folyt köv.

Sziasztok!
ilgya1
 
 



Ildi,de jó,hogy te lapozol vissza oldalakat :oops: :lol: :lol: :lol:

Marietta!

Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából!


Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Először: köszönjük a köszöntéseket :oops: :oops: .
Marietta még anyóséknál, mert délelőtt nálk bográcsoztunk és ünnepeltük a Mariettát. Én meg hazajöttem a Sárát altatni. De ígérem este megmutatom neki a szépségeket.
Apropó szépségek, nekem van kettő:
Kép

ALmi!!

Írtad a bilirubin emelkedést (ha jól emlékszem :oops: ) A májenzimek lehetnek rosszabbak a terheség alatt, mert a magzat elhelyezkedédénél fogva nyomhatja az epét, epeutakat, és ez kihatással lehet a májműködésre. Ezt az eredményt csak az összes többi érték figyelembevételével szabad értékelni.

Anikó!!

Valóban jó volt találkozni!!!! :lol: :lol: :lol: , de szeretném kihangsúlyozni, hogy kézilabda edzésen voltatok!!! :lol: :lol: :lol: Anita kosárnak, Te pedig röpinek mondtad :lol: :lol: Nálunk ez fontos, mert apa születésüktől fogva kézist akar a csajokból :lol: :lol: :lol:
A tanuszodába jár a Marietta, az utca nevét én sem tudom, de csak ez az egy van Vecsésen. De többet már nem fog menni, annyira utálja :cry: :cry: :cry:

Igen, láttam Maja is mennyire felszabadultan futkározott!!! :lol: :lol: Ügye, hogy érdemes volt elmenne!!!! Mennyire élvezték!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dénesandi!!

Idióta emberekkel ne törődj!!!!! Tüneményes, igazi lányod van. Rövid a haja, naés???? Mariettát is állandóan fiúnak nézték!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Szandra!!!!

Tényleg mennyire jól áll Taminak ez a fehér ruha!!!! :lol: :lol: :lol:


Judit!!

Túúúúúúúl vagy rajta!!!!!!!!!! Elment a banya!!! Bár ez a szó nekem mostanság nem pejoratív :lol: :lol: :lol: Sára csak egyszerűen anya-banyának becéz!!! Remélem nem azért mert hasonlítok anyósodra :roll: :roll: :roll:


KRISZTI!!!!!!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED IS!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


És tudom kicsit elkéstem, és nem is biztos, hogy az anyukája megérdemli, de köszönteném az egyik kis haveromat is!!!!

BOLDOG SZÜLINAPOT VIKTOR!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Basszus, most akartunk Laurával és apával elindulni a játszótérre, de hát inkább jobb ha nem megyünk sehova :( :( :( :(

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Drága Marietta!


Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Kriszta!

Kép

Anita
putyu
 
 


Viktor!

Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Húúúú, jó kis eső...jégeső volt :roll:

Sajnálom, hogy a kosár röpi, kézi :lol: :lol: edzésről lemaradtunk...már az ajtóban voltunk indulásra készen amikor Bogi bedobta a hisztit :evil: :evil: :evil: így már nem volt kedvem elmenni, de ha jövőhéten még lesz..szeretnék :roll:
Nem fog az agyam :oops: majd holnap írok bővebben :)

Anita
putyu
 
 


Jóóóóóóóóó! :lol: :lol:

Szeretnéd tudni, hogy hol van a párod? A telefonja alapján bemérik neked10 méteres pontossággal! Teljesen ingyenes!
Próbáld ki!
http://www.trackapartner.com/

Anita
putyu
 
 


Szandra!

Ugyanilyen kerítésünk van csak mahagóni!

Denesandi!

Van régi szemüvegem elküldöm neked és add oda a szomszédnak, ez nem normális!

Mariettának Nagyon Sok Boldog Születésnapot!
Kép
Mindenkinek Kép a köszöntést és az aggódást!
Már jól vagyok de még mindig tüdőgyulladásom van, már a 2. antibiutikumot szedem , bár nem fáj semmim.
Néha reggelente ici-picit már van hurut, de nem köhögök.
Csütörtökön kell röntgen kontrollra mennem ez már a 3. lesz.

Kevinnek jól sikerült a verseny 8-ból 5.lett.
Videót csináltam róla amit majd igyekszem feltölteni, de még nem tudom hova.

Ildi!
Gyerekek meggyógyultak?
Esküvő megvolt?

Ma elkezdtem a medence helyét kitakarítani kigazolni és mire a medence előkerült volna bevorultés elkezdett esni, vihar nem volt csak dörgött és csöpögött az eső, na majd holnao, mert ezt a kánikulát márnem lehet kibírni!

Kata!
Marci máregyre gömbölűbb! Szépen fejlődik örülünk, hogy jók az eredmények!

Lányok!
A képek nagyon jók nem részletezem mert nem tudok választani melyik a legjobb!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Marietta!
Nagyon boldog szülinapot neked!


Kép




Kriszta!
Neked is nagyon boldog születésnapot!


Kép

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Mariettának :P :P :P
Kép

Andi, Laura
denesandi
 
 


Kriszti,bocsi!

Boldog szülinapot!



Kép
bibolya
 
 


Kriszta!

Kép

Marietta!

Kép


Nem, nem mi buliztunk, bár itt is volt valami tüzijáték, Zorkát pont akkor raktam le aludni.
Igen nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy aluszékony lett a gyerek, mert esetleg agyrázkódást kapott, de azóta szerencsére nincs semmi. Annyit aludt, mint máskor, nem hányt, nem szédelgett és legnagyobb meglepetésemre a folt is alig látszik a fején, pedig tegnap még brutál volt.

Ibolya,
Köszi szépen a csattokat, bár még nem kaptam meg, de Anikó említette. Aranyos vagy, hogy gondoltál ránk!

Zorkát is folyton fiúnak nézték régebben, főleg, hogy haja sem volt nagyon sokáig. Hülyét tudtam tőle kapni. Volt, hogy Zorkán is kertészruha volt és megkérdezték, hogy kisfiú-e...

Holnap megyünk oltásra...szegény Zorka, már előre sajnálom. Kiváncsi vagyok hogy viseli majd.
Vendég
 


Anita!

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kivánunk!


Kép

milyen jó,hogy megy reggel az RTL :lol: :lol: ,igy legalább hallottam a mai névnaposokat :lol: :lol:
bibolya
 
 


Nem sikerült elsőnek lennem :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita!

Nagyon boldog névnapot kívánunk.


Kép

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 



Judit,nagyon szivesen,máskor is.
Zorkának / és persze neked / drukk a mai oltáshoz.
Örülök,hogy semmi baja nem lett az eséstől Zorkának.


Nem semmi volt ez a tegnapi felhőszakadás :twisted: ,meg a kb.15-20 jég.Nálunk megtelt a ház elötti árok is szinültig,majd az egész csorgott be az udvarra :twisted: Estére meg is nyitottuk a saját strandunkat 8) .
bibolya
 
 


15-20 jég= 15-20 perc jég :oops:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Micsoda elmaradásaim vannak :oops:

Marietta

Kép


Kriszti

Kép


Anita

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyi!
Köszönöm a segítséget! A többi érték jó. Akkor ezek szerint ez normális. A végére mindent megtanulok :-)

Boldog névnapot és szülinapot mindenkinek, aki mostanában ünnepli! Mert látom sokan vagytok :-)
almi
 
 


Kedves Mindenki! :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Anita,

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!
Kép

Voltunk oltáson, nem az az asszisztens volt, aki szokott lenni és iszonyat bunkó volt. Úgy bánt a gyerekkel, mint egy fadarabbal, velem is úgy beszélt, mint valami kapcával...mindennek köszönhetően Zorka már akkor sírni kezdett, mikor ez a banya lefogta. Nyolcmillióan voltak, tökre meglepődtem, egészséges rendelésen nem szokott ilyen tobzódás lenni.Na mindegy, túléltük. Kértem receptet a kullancs elleni oltásról és Lakos rá akar beszélni a bárányhimlőre is meg a pneomococus vagy mi a nyavalyára...
Ti beadattatok ilyeneket?
Vendég
 



Judit!

Én mind a kettőt beadattam nekik. Nálunk is javasolta a dokinő (akit én félistenként kezelek) így nem nagyon vaciláltam. Különben sem tudnám feldolgozni ha a betegségek közül a legrondábbikban részesülnének és én nem tettem ellene, holott lehetett volna.

Szandra

szandrakiss
 
 


Hát igen, csak a bárányhimlőről aszondják, hogy nem nyújt teljes védettséget és az ugye bár még gázabb, ha felnőtt korban kapja el, neadjisten, amikor terhes...de erre azt mondta a Lakos, hogy ez hülyeség, 98%-os védettséget ad és annál a 2%nál aki megfertőződök vele csak néhány pötty jön ki és nem lehet olyan komoly, mintha oltás nélkül fertőződne meg vele. Asszem meggyőzött...a másikat igazából nem is tudom micsoda, majd utána olvasok.
Vendég
 


Anitámnak!

Kép

doki jön délután megbeszélni a 18 hós Réka oltást,meg a bárányhimlőt,mert mi is oltatunk így nem tudunk menni a játszóra,de nektek jó bulizást!!!!!

voltunk apával dolgozni a teherautóval:)tök jó volt,csak azt az 1 óra dugót kellett volna mellőzni, amit a 0-on becsíptünk,de jól bírták.....

a héten már nem jövök,mert megyünk holnap angol után a Tiszára.

jók legyetek!

Ildikó
ilgya1
 
 


sziasztok,
Mariettának és Krisztinek boldog szülinapot, Anitának boldog névnapot kívánok! :)
Most csak egy gyors kérdést tennék fel mindenkinek, mert Marci éppen ordít: nincsen valamelyikőtöknek olyan kocsiba is beköthető mózeskosara, amit már nem használtok, és tudtok két hétig nélkülözni? Úgy néz ki, hogy jún. végén lesz egy hosszabb utunk, de a 10-12 órás út babahordozóban nem lenne Marcinak kényelmes, a mi mózeskosarunkat pedig nem lehet bekötni a kocsiba :(.
Köszönöm előre is, puszi mindenkinek,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Sajnos nekünk is csak hordozónk van. Védőnő/gyerekorvos javasolta a mózest?
Vendég
 


Kata,

Sajnos nekünk is csak hordozónk van. Védőnő/gyerekorvos javasolta a mózest?
Vendég
 


Judit!!

Abszolút friss infóval jövök neked! :lol: :lol: :lol:
Továbbképzésen délelőtt találkoztam azzal a dokinénivel, akivel régen dolgoztam. Kérdeztem hogy vannak az unokái! Bárányhimlősek: 4ből 3-an. Annak ellenére, hogy kaptak bárányhimlő elleni oltást. Ő is azt mondta, hogy teljesen meg van zavarodva, a lánya hülyének nézi. De mit mondjon a nem rokon anyukáknak.
Én eddig sem voltam biztos abban, hogy védettséget nyujt, de most megerősített abban a véleményemben, hogy nem kapnak a lányok.
Essenek át rajta. Ha nem kapták el, akkor 12 éves koruk körül, majd kapnak oltást, mert akkor már félig felnőttek.

Ma állatkertben voltunk!!! Nagyon élvezték a csajok :lol: :lol: :lol: Mi is, csak nagyon elfáradtunk :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata,
sima mózesünk van, nem tudtam, hogy van olyan, amit be lehet kötni autóba :oops: Megkérdezem a babás ismerőseimet...

Anita
putyu
 
 


Szia Gyöngyi!
De egyszerre :lol:

Anita
putyu
 
 


Judit,
én Gyöngyitől függetlenül, nem akartam beadatni nekik ezt az oltást, de most teljesen megerősített benne :!:

Anita
putyu
 
 


Ja és a kullancs elleni oltóanyagot, úgy tudom nem lehet kapni :arrow: hiánycikk

Anita
putyu
 
 



Anita
putyu
 
 


Anikó!
Látod ezt :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


A bárányhimlővel én is így voltam, hogy essen át rajta, meg, hogy nem ad védettséget, de Lakos győzködött, hogy a bárányhimlőnek mostanában igen durva mutánsai vannak és akár halálos is lehet :shock:
Én nem vagyok para anyu, de beijesztett. Most rohadtul nem tudom mit csináljak, mert sok helyről ezt hallom, amit Ti is mondtok...
Kullancs ellenit jelenleg nem lehet kapni, de állítólag pár héten belül lesz és budapesti patikák közül sokban lehet kapni most is. Holnap Anikó fut a receptekkel egy kört (neki is irattam) ha nem jár sikerrel akkor szerdán a párom a soros:) Egyszer valaki csak talál:)Amúgy van egy drágább változat is, azt lehet kapni folyamatosan.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?