Új privát üzeneted érkezett!

Brigi: hihetetlenül örülök én is, hogy minden rendben van, nem is sejtettem, hogy még van rá esély! Szuper hír! :lol: :lol: :lol:

Kriszta: tényleg jó sokan lettetek a végére! Látom, Aziz két kézzel akarta a tortát is enni, nagyon édes! Mintha egy kis arab sejk egyszem hercege lenne! :D

Noémi: én meg ma jártam úgy, mint te! Most kezdek éledezni.... Tegnap este hőemelkedése volt Botinak, ezért ma elmentünk a dokihoz, végig én voltam a napon, aztán bababoltba mentünk és a tescoba. Na a tescoban a sorban már úgy éreztem, mindjárt elájulok, uzsgyi haza, aludtam fél órát vizes törölközővel a fejemen.
Csajok, tanuljatok a mi hibánkból, csalós az idő!!!! :!:

Szegény Mogyo és Ágika! Én is azt hallottam, hogy sok babának jobb a Nurofen, hátha beválik nálatok is!
Vendég
 


Kriszta: azért látszik a képeken, hogy jól sikerült a party!

Brigi: én is nagyon-nagyon örülök, hogy jól van a pocaklakód! A mai találkozón ezt nem tudtam személyesen megmondani, akkora kavalkád volt, de nagy kő esett le a szívemről mikor mondták, hogy minden OK!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Lányok!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy mindenki így örül velünk együtt!

Akkor most végre megmutatom, igaz kis minyúrka még, de nekünk most rettenetes nagy boldogság, hogy van! Kép
Vendég
 

 
 

Kriszta: Hű de jó kis bulis képek!!!
Nagyon tetszenek! Na és az a torta, hihetetlen, hogy milyen jól néz ki!!!
És ahogy elnézem, azért Aziz a nagy buli végére jól kidőlt! :lol:

Nóri: Nagyon szépen köszönöm, remélem legközelebb többet tudunk majd dumcsizni!!! Nagyon aranyos vagy!
Vendég
 


Azt milyen klassz buli volt!
De mi lett volna ha nem akartok bulit? :lol:

Noémi: örülök ,hogy taliztunk!
Nagyon szép Bálint baba !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Brigi
Tiszta szívből örülök, hogy minden rendben van! Ez fantasztikus!

Kriszta
Nagyon jók a képek! Micsoda buli! Örülök, hogy jól sikerült a torta!

Mi ma rendőr gyereknapon voltunk. Fantasztikus volt! Édesapám csinált képeket, majd ha megkapom teszek fel.

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: neked is nagyon köszönöm!


Mogyo: Hogy van Ágika??
Vendég
 


kriszti-nagyon aranyosak a képek.És a torta,csúcs.Azizka nagyon tündéri.
A babakocsi receptjét sajna nem tudom,de a tortáét igen. :lol:
A babakocsi megjött még péntek reggel.Csúcs.Imádom!És a kishergecem is.
Torta:
5 tojássárgája
5 evőkanál tej
15o g Ovomaltine por
2oo g puja vaj
12o g tejcsokoládé
2oo g liszt
1oo g cukrozatlan kakaópor
5 tojásfehérje
1 csipet só
1oo g cukor

Képezeljétek Atticy egyedül locsizott ma a kertbe,és egyedül tekerte az oroszlánnal bent is meg kint is.Egyre ügyesebb.Nagyon büszke vagyok rá.

Nagbri-nagyon boldog vagyok,h.ilyen jó hirekkel szolgálsz.Áhhh,ha belém verték volna igy a frászt,mint most beléd,agyonvágtam volna azt az embert! :evil: Hogy lehet ilyen dolgot csinálni?!Kész vagyok ezektől.


Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Atticy nagyon ügyes, és jók ezek a medencés képek!

A dokim nem tehetett mást, így meg sem fordult a fejemben hogy kiosszam, hiszen minden érték, az Uh alapján arra utalt, hogy baj van. Egy % esélyt adott, de az azért kevés. Azt is elmondta, hogy volt már rá példa, hogy mégis rendben volt minden. De ez csekély esetben. Szóval, nekünk most nagy-nagy szerencsénk volt!
Vendég
 


Timci: Nagyon édes Atticy,kár hogy nem láttam amikor pancsizott. Az oroszlánnal tényleg nagyon ügyesen közlekedik. Puszilom anyukádat is,add át neki.

Nagbri: Tényleg nagyon örülök,hogy minden rendben van. Már ilyen minin is nagyon cuki. Vigyázz magatokra!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Bencének boldog hófordulót! :)

Örülök, hogy tetszenek Nektek a képek, tényleg jó buli volt, örülök, hogy Mahmoudra hallgattam, és, hogy ő nem hagyta magát velem szemben. :lol:

Nagbri: nagyon édi a kép, bár én még nem igazán látom át! :wink: Velünk a dokinál is mindig így volt, nagy bőszen bólogattunk mikor magyarázta, hogy mi hol van, aztán megbeszéltük egymás között, hogy mi bizony csak egy nagy pacát láttunk. :lol: Nagy szerencsétek volt akkor, ezt sem értem, hogy hogy volt, de majd személyesen elmeséled! Ja, és már csak bő egy hónap, nem kettő! :D

Timcike: csúcs Atticy a medencében!! De szeretnék én is egy jót, de nem találok... Akkor anyudék is ott vannak már?! De jó Nektek! :D :D Majd tegyél oroszlános képet is! Aziz még nem tud motorozni, szeret rajta ülni, de nem áll neki össze a kép, hogy a kormány az mire is való. :)

Mogyó: Ági jobban van?

Ági: akkor Te is megjártad ezzel a nappal! Nem semmi! Arab sejk egyszem hercege? Ezen jót nevettem! :D :D
Ja, és gratula Botinak a fogakhoz!

Manó: igen, már páran el is kérték a torta receptet. :) Használjátok a kiscipőt? Ez benti vagy kinti? Habár most még nincs nagy különbség amíg nem tud járni Bende...

Na, most megyek, felkelt a gyerkőc...

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Köszönjük a köszöntést! Aziznak nagyon jó lehetett a bulija,majd valami hasonló kerti partit szeretnék énis tartani,de a névnapjakor mert a szülinapján ez lehetetlen.

Puszi

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi-sok boldog hó fordulót a picurkádnak! :wink: Átadtam az üdvözletedet. :) Majd fogod látni Atticy-t eleget pancsizni,ne aggodj. :wink:

kriszti-Atticy se akar rácsücsenni,Ő csak járássegitőként használja még.Ma zuhogott az eső,igy nagyon sár van.Nem tudom lefényképezni,ahogy Oroszlánozik,de holnap hátha. :roll: Köszönjük a bókokat.Hátha találtok ti is valami profi medencét Azizkának.Igen,itt van már anyum,holnap érkezik a nővérem és a kislánya is.

nagbri-köszönöm neked is.Még mindig nagyon boldog vagyok,h.lesz kisbabátok. :wink: És hát mostmár igy megértem a dokit.De ugyis szúrnyű,na mind1,a lényeg,h.minden rendben van.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszti-csak sikerült képeket készitenem. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bencének boldog hófordulót!

Timci:Atticy milyen kis édi pofa!

Mandula: köszi szépen a köszöntést!
Hát a dvd!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Na voltunk ma megint ügyeleten mert még mindig lázas volt és idegesitett és heveny garat és mandulagyulladása van(de sok gyerekenk ez a baja)
Kaptunk másik antibigyót!
A lázzal meg hatóránként autómatikusan a kúpot közben ha belázasodik nurofent meg hütőfürdő!

Egyébként még azt nem értem a a házi meg a másikügyeletes mit nézett akkor!Ja biztos a foga de csak nem az!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lányok aki akar még liliputi cipőt rendelni, az szóljon!!!!!!! Mert holnap feladok egy rendelést! (eddig 3-4 ember jelezte, hogy kéne, ha 5 cipőt rendelünk akkor egyáltalán nincs postaköltség.)

Noémi:
akkor neked egy brekis S méretű cipő kell, ugye?

Majd én kifizetem és mikor odaadom nektek, akkor elég lesz kifizetni a cipellőt, jó?

Kép

Kép
falevel2
 
 


ja ez a honlap: http://www.liliputi.hu

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ildi:Bencének nagyon boldog hófordulót kívánunk!

Timcike: de ügyes már Atticy! Nekem nagyon tetszik ez az oroszlán! Hol rendelted? (Te úgyis mindig kiszúrod a legolcsóbb helyeket!)

Mogyó: 3 orvos kell, hogy észrevegyenek egy garatgyulladást!? És ha te nem vitted volna vissza, merthogy azt mondták ,csak a foga....

Falevél: én is kérhetnék egy cipőt? Kacsás M-es és egy L-es brekis. ha küldesz egy számlaszámot, elutalom neked még ma a pénzt. Te melyiket választottad Sárikának?
Vendég
 


Timcike: nagyon édes Atticy, és profi már látom, még egy kézzel is megy neki! :wink: Biztos nemsokára elindul ő is!

Mogyó: sajnálom, hogy ilyen komoly, meg, hogy megint antibogyót szedtek! :roll: Jobbulást!

Ági: az árzuhanáson 10e körül van, de lehet, hogy Timci olcsóbban jutott hozzá...

Lilypie Maternity tickers


ez van de végre kiderült már ,hogy mi van!

kriszti: a legalsó képen a másik férfi is testvér a párodnak?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: igen, aki Azizt fogja, ő az öccse!

Lilypie Maternity tickers


Ági: én a zsiráfos M-est választottam Sárának. De a tulipános is nagyon tetszik... :shock:

A másik fórummal együtt összegyűlt az 5 cipő, így nem kell postaköltséget fizetni... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Akkor:

Áginak két cipő: kacsás M, brekis L

Noéminek: egy brekis S

Kép

Kép
falevel2
 
 


Az anyatanyás csajokkal tegnap tartottunk egy babatalit, teszek fel róla képeket, mert innen is többen voltunk:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!!

Köszönjük a köszöntéseket,nagyon aranyosak vagytok!!

Timci: Nagyon profin közlekedik Atticy az oroszlánnal!!

Falevél: Nagyon aranyosak a képek,énis nagyon várom már a junius 12-t,mert az is biztos nagyon jól fog sikerülni!

Mogyo: Jól elnézte a doki,hajlamosak mindent a kis fogacskákra fogni,de végre kiderült mi a baj. Remélem gyorsan meggyógyul.

Mi ma a papáéknál voltunk vidéken. Kézről-kézre adták,szinte nem is aludt. Mikor hazaértünk,már nagyon fáradt volt és beájult. Remélem felébred nemsokára,mert akkor megint nagyon későn fog elaludni!

Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Nóri: Jók a képek, köszi, hogy feltetted őket!

Timci: Atticy nagyon ügyes kissrác!

Ildi: Bence babának nagyon boldog hófordulót!!!
Vendég
 


Köszönjük szépen a dicséreteket.Hát igen,ügyeskedik a kislegény. 8)

Ági-már pontosan nem is tudom.Azt hiszem,h.a teszveszen.De megvan nekem a csaj mail cime. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri: Köszönjük a köszöntést!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Falevél: nekem is a tulipános a "szívem csücske", ha lányom lenne (és persze beválna a cipő), tuti olyat választanék neki....

Kriszta, Timcike: köszi, hogy reagáltatok oroszlán-ügyben! Persze még nem sürgős, hisz csak nemrég állt fel, de valamilyen járássegítőt mindenképpen szeretnék neki, és ebben megtetszett, hogy utána kismotorként használhatja.

Szép hétvégétek volt?
Noémi, Erika, Mano, Ennn- merre vagytok?

Falevél: köszi a képeket, kiszúrtam Sárikát, Bendét, Bercikét és Danit(?). Jó lehetett!
Vendég
 


Falevél: olvastam a privid, írtam is választ!
Vendég
 


Falevél!
Igen, 1 olyan kellene! :-) Köszönöm, h intézed! Én is át tudom ám utalni a pénzt!!! Küldesz számlaszámot? A tulipános cipő tényleg csúcs! :-)
Aranyosak a képek, látszik, h jól sikerült a tali! :-)

Kriszta!
Igen, az a kendő vélhetően a miénk lesz! :-)

Bálint felébredt, mennem kell, még jövök!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Akkor holnap megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))

Manó, Andi!
Jöttök holnap az Arborétumos-Frankenberger talira délelőtt?

Norri!
És Ti? Megyünk együtt?

Mogyo!
Én is nagyon örülök, h találkoztunk! Nagyon jól is néztél ki! Tetszett a ruhád! :-) Hogy van Ágika???

Brigi!
Nagyon tetszik a kép!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mandula!
Persze, bepótoljuk a talit! :-)


Most már tényleg mennem kell, de majd még próbálok jönni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok! Feladtam a cipőrendelést!

Ma már nem jövök szerintem, mert tanulok ezerrel! Szorítsatok holnap 10 órától államvizsgázom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél
Nagyon drukkolok Neked holnap!

Mogyó
Ágika hogy van? Remélem már jobban!

Ildi
Bencének boldog hófordulót kívánok, egy kicsit megkésve. :oops:

Noémi
Milyen tali lesz holnap? Nem tudok róla. Szívesen megyünk, hány órakor lesz, s pontosan hol?

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Jó reggelt!

Nagbri! Ez a baba élni akar!!! Hurrá! Kívánom, hogy a további hónapok probléma mentesek legyenek!!!

Minden ünneplőnek ezer puszit küldök. Azizkának tetszett a tortája.

Mindegyik csemete nagyon szép!

Ági! Mi Bioderma 40-es fakt.-t használunk. Vastagon kenem a gyerköcöket, és még nem égtünk le, nem pirosodtunk.

Gyereknap az oviban nagyon szuper volt. Délelőtt "bűvész" szórakoztatta a gyerekeket. Délben felváltva a teraszon ebédeltek. kicsikkel kezdték, aztán, ők mentek ugráló várazni, addig a nagyok ettek...
14 órától kellett menni szülőknek felügyelni... Volt kettő póniló, lehetett rajtuk lovagolni, volt arc festés(ez ingyenes), kézműves foglalkozás, főztek virslit, volt fagyi (ez utóbbiakat jelképes összegért adták). Néptáncos csoport tartott kisebb bemutatót, utána össznépi tánc volt... Brigitta elfáradt rendesen, este 8-kor már aludt.

Szombaton Tünde névnapot ünnepeltünk, 2 is van a baráti körben. Szalonna sütéses kerti partit csináltunk. Tegnap pihiztünk, medencében pancsiztunk gyerekekkel. Öcsike is nagyon élvezte. amikor már gondoltam, hogy fázik, kivettem... kiszabadította magát a törölközőből, és már mászott is vissza a medencébe...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


És most egy kis nézegetni való:...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Nem lehet elég korán kezdeni...

Mielőtt még bárki rosszalná... előre kiöblített doboz, ami szándékosan lett kirakva, reakcióra várva...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Én nem rosszallom, nálunk mindkét fiú lecsapott a sörre és meg is kóstolták! :lol:
A képek nagyon-nagyon jók!


Nóri: Ügyes leszel!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nóri: nagyon szorítok! Biztos ügyes leszel! (Remélem nem lesznek szivatós kedvükben...)

Erika: klasszak a képek! Brigittának mennyi haja van! Nagyon bájos kislány! Öcsike pedig nagy kópé! :D

Én tegnap teszteltem a Vichy-t, teljesen jó, még egy picit sem lett piros a bőre, bár azért igyekeztem árnyékban tartani.
Vendég
 


Nóri! Drukkolok, hogy jól sikerüljön!
Egyébként, hogy zajlik egy ilyen vizsga?
Tételt húzol, mint valamikor az érettségin?

Kriszta! Nálatok, most hány fok van Itt 28-at mutat a hőmérő a napon. :?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Erika: jól néztek ki nagyon szépek a gyerekek!

Hát mi jl vagyunk tegnap óta nem volt láza de most meg picit pirospöttyös lett szerintem a gyógyszertől!De már lehet sok is neki ez a rangeteg gyógyszer!Na csak helyre jön!

Noémi: ezt a rucit még tavaly kaptam és ebben jártam jó kis szellős nagy pocival jó volt de igy is tetszik!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hahó!
Én most vettem 40-es Nivea naptejet. Eddig egy régivel kenegettem, ami 30-as volt, de csak most lett pénzünk. Azért az is védte. A lényeg, h már van hiper-szuper! :-)

Erika!
Tündériek a gyerekeid! A sörös is nagyon jópofa! Nekem meg sem fordult a fejemben, h tele lenne. :-)))
Nekünk tételt kellett húzni az államvizsgán, kettőt is.

Andi!
Neked is küldtek e-mailt, láttam a neved a listán! Arborétumnál főbejárat előtti parkolóban van a randi 9,30-kor! Elsétálunk a játszótérig. Gyertek! De többiek Ti is!

Falevél!
Annyit pontosítanék, h 6-a után tudok utalni, ha megfelel! Nagyon köszönjük a rendelést!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!
Szurkolok, h jobban legyen végre Ágika! A kedélye jó?
Tényleg klassz ruha! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo: hány napig volt lázas Ágika? Nem lehetett ez a 3napos láz nevű betegség? Olyankor három nap után totálisan elmúlik a láz és apró pöttyökkel lesz tele a teste. Uncsitesóm kislányának volt két hete, a dokijuk szerint nem kell rá antibogyó, mert vírus. Aki egyszer átesik rajta, védett lesz egy életre.
Csak tipp.
Vendég
 


Lányok!

Június 17-én, kedden 9,30-kor a Frankenbergerben lesz UNIVER-es előadás!!! Cím: Kmét, Vak Bottyán u. 15.

Várunk mindenkit, akit érdekel!
Érdeklődni nálam lehet.


Erika!
Azt viszont én kérdezném, h kellett ezért fizetni? Elfelejtettem a hölgytől megkérdezni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mi az Eucerin mikropigmentes naptejét használjuk http://www.eucerin.hu/productranges/sun/kinder25FF.html a mikropigmentek miatt

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Lányok! NÁlatok megy a tanya?????????? Nekem nem!


Noémi: Most egy kukkot sem értettem abból, amit Mogyóval beszéltetek! :lol:
Danit ma megmérték, 8660 gr és 75 centi! 1 hónap alatt 3 centit nőtt! Nem semmi!
Éppen nézte, Bence 15 hósan volt súlyban ennyi, de centire nem tudom, csak azt, hogy 1 évesen 73 volt!
Egy kis vasgyúró ez a Dana! :lol:
Vendég
 



Meglett!
Vendég
 


Brigi: taliztunk szombaton az Auchanbe Noémivel!!

Ja a pirospöttyök a melegtől meg a láztól vagy a gyógyszertől holnap vissza kell vinni ,hjogy megnézze és kiderül!
Most kap fenistil cseppet és hintőport!

Ja a háromnapos láz állítólag kisebbkorban jön csak ki!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?