Új privát üzeneted érkezett!

Binyek! Nagyon szép a gyerekszoba! Tök jó a színe! Az beépített szekrény? Nagyon ötletes!

Velünk minden ok. Holnap megyek UH-ra és Nstre. + vérvételre. Kíváncsi vagyok, mekkora már a kiscsaj!

Bari! Nem befordulni! Már nincs sok hátra!

Kép
szly27
 
 


Szilvi!
Nem beépített szekrény,hanem a fal túloldalán a fürdőszoba van és pont igy adta ki a fal,hogy ott lehetett egy ilyen beugrót csinálni,amit én a gipszkartonossal bepolcoztattam. :wink:
Neked sincs már sok hátra,de jó! :lol:
Sitty-sutty és megismeritek azt az emberkét,aki innentől mindig szeretni fogtok... :D

binyek
 
 


Sziasztok!
Már megemésztettem a jun 9-et!
Nem akarom én sürgetni az időt,csak úgy féltem,hogy nehogy a hasamban valami gond legyen..csak azért türelmetlenkedtem...
De már beletörődtem :?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Binyek, nekem is nagyon tetszika szoba és szine is!


Bari, Marcsi merre vagytok?

Szly,várjuk az eredményeket!
bencuri
 
 


Nem lesz már ott semmi baj Bari! Hagy erősödjön még Dávid!

Kép
szly27
 
 


Csajok Marcsi hol van?
A nyáriban sem látom :shock:
Vendég
 


Bari! Nem tudom hol van Marcsi! Megnézem a telóm, de szerintem smst sem kaptam. Remélem minden ok velük!

Kép
szly27
 
 


Na csak kaptam smst. Semmi baja, csak elromlott a modemük.

Kép
szly27
 
 


Voltam dokinál,mert beszereztem valami fertőzést! :evil: Végre!Pedig már azt hittem megúszom a terhességet gombák és baktériumok nélkül....de nem!Kaptam rá kúpokat.
Viszont jó hír,hogy ez a doki szerint teljesen zárt a méhszájam!Még jó,hogy egy ilyen fontos dolog,ennyire szubjektív megitélésű...Mi meg csak hadd parázzunk itthon! :( Baromság!

binyek
 
 


Sziasztok!
Látom már Marcsit,átolvasgattam a nyáriakat :D

Binyek ha észrevették és kezeled akkor semmi gáz nem lesz.

Éjjel vérezgettem és görcsöltem,úgyhogy ma koriba beszaladtunk,azt mondta a doki valszeg jósló fájások...na azért még nem jöjjön :shock:
1 hetet várnia kell 38 -at szereném betölteni...
Vendég
 


Bari mi a helyzet?
bencuri
 
 


Itt vagyok ,ctg volt és vizsgálat..arra tippel a doki,hogy nyílogat a belső méhszáj(külső zárva),és az okozza.
Ha piros vagy bordó lenne akkor azonnal meni kell,amúgy csak 2-3 naponta ctg!
9.-én császároz és addig napi 2 augmentin duót szedek
Vendég
 


Nagyon vizes vagyok,a lábam mint egy tartály
Vendég
 


Bari mindjárt 9-e és kezedbe tarthatod a babád! :wink:

Binyek örülök, h semmi komoly és hogy zárt a méhszáj! Legalább még növögethetnek otthon jó sokáig a baabák!
bencuri
 
 


sziasztok!!!

Madarat lehetne velem fogatni!

Megvan az első topicbabánk!!!!!

Gyönyörű, egészséges kisfiú!!!!
Nézzetek be hozzánk, van róla képünk is!!!!


Bari!
Nyugi, nem lesz semmi baj! Csak a kicsi fiad készülődik a kinti életre!
Nagyon drukkolok neked!


Binyek!
Nagyon szép a babaszoba! Hajrá, neked is telik az idő!!! :wink:
Vendég
 


Mária remélem igazad lesz..én mindenesetre olyan szinten félek,hogy elmondani nem tudom.
Már remegek amikor a vécére megyek,hogy mit fogok látni
Vendég
 


Bárány! Nyugi! Már betöltötted a 37. hetet. És szép nagy Dávid! Olvastam, hogy min aggódsz. Gondolom engem is nyugtalanítana, de hallottad mit mondott az orvos. Ha erős vér, akkor kell rohanni.
Egyébként meg örülj egy kicsit, lehet hogy pár napon belül kezedben lesz a kicsi fiad, még a 9-ét sem várja meg! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sly 4 nap múlva is nyugodtabb lennék a 38 betöltve az jobban hangzana.
De ez a szenyó barna valami akkor is nagyon bánt..főleg,hogy rajtam kívül senkinek nincs...így félek,hogy nem normális.
Ha legalább 3 embernek lenne itt a fórumon akkor tudnám,hogy nem abnormális a dolog :cry:
Vendég
 


sziasztok

nem akartam bepofátlankodni, csak gondoltam csatlakozom hozzátok.
persze, ha nem baj

mindenkinek jó pocaknövesztést :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa szivesen fogadunk!
Vendég
 


bárány-köszönöm szépen :lol:

Én most betöltött 17 hetes terhes vagyok, de sajnos a 13. héten kiderült, hogy nyitott a méhszájam: C:2100 jelenleg, :cry: így fekvésre vagyok ítélve :cry:

Ja, és most a 3. babámat várom.
Előző 2 terhességemnél nem voltam nyitva.

Engem ez nagyon megijeszt, de próbálok bizakodó lenni.....amennyire csak lehet ilyen helyzetben.

Remélem itt mindenki jól van!
Jó pocaknövesztést mindenkinek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa!
Nekem is a 17-18. héten írták először a kiskönyvembe,hogy 3100.Azóta próbálok minél többet vízszintben lenni...De nagyon nehéz! :roll:
Neked se lesz könnyű két gyerek mellett!! :wink:
Én a 20. héten dokit váltottam,mert az előző a szegedi klinikán volt és ott az a protokoll,hogy a 30. héten be kell feküdni ikrekkel,ha van baja a kismamának,ha nincs! :evil: Szóval az új dokim szexárdi és szerinte teljesen zárt a méhszájam! :? Igazán nem értem,de azóta nem parázok rajta...A fekvéssel küzdök most is,mert már nagyon nagy a hasam és nagyon unom,de kitartok! :lol:
Sok sikert neked!

Bari!
Nem azért barnázgatsz,mert puhul fel a méhszáj?Azon meg nincs mit aggódni,te kis buta! :wink: Ha bármi esély lenne,hogy bajotok lehet,akkor már rég bent figyelnél a kórházban!Biztos tudja a dokid,hogy mi a pálya,úgyhogy nyugi! :P

binyek
 
 


Sziasztok!

Ancsa! üdv itt is, mi már ismerjük egymást egy másik topicból is!

Bari!

Nyugodj meg!
Tényleg nem lesz baj! már nem lehet! Tudom, hogy van rossz tapasztalatod, de a dokid úgy emlékszem naponta csináltat nst-t, akkor pedig minden oké. Vigyáznak rád, és a babára!
Szerintem nagyon lelkiismeretes a doki. Kapod az Augmentint, figyelnek téged és a babát... Mit tehetnének még többet?
Ha gond lenne, nem engedett volna haza, ha meg úgy látná a baba nem érzi jól magát, akkor megcsinálja a császárt. De nem csinál ilyet, mert jól vagy!!!
BÍZZ BENNE!!!
Tudja, mit csinál!


Én ma babáztam. Volt itt egy 11 hetes kisfiú nálunk, az anyukájával. Olyan aranyos, már beszélget! azt hittem, megzabálom!!!!! :lol: :lol:
Emma pedig végig ficergett... biztosan féltékeny volt... :roll: :wink:
Vendég
 


Ancsa ez egy olyan topik ahol mindenkinek nyitva volt a méhszáj,mindenki tudja milyen egész nap feküdni,de senkinek nem nyílt tovább...sőt nekem állitólag be is zárodott!!
Szóval jó helyen jársz,neked is minden renben lesz!!!!
Hova jársz orvoshoz?
Másik kettő mekkora?
És te hány éves vagy?

Maria,Binyek kösz a biztatást mindíg jól esik és rámfér!!
Ti ,hogy vagytok,phentek vagy nem?
Vendég
 


Binyek de azt mondják valszeg puhulgat a méhszáj távozik a nyák és attól lehet...hát nagyon remélem :?
Vendég
 


Csajok!
Ti mindjárt megszültök,mi meg ketten maradunk itt Ancsával..... :cry:
Nem éri!Nem játszok veletek!

binyek
 
 


Én attól m ég fogok írni :lol:
És tőletek is elvárom a rendszeres beszámolót :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én jól vagyok, délután indulok a Balcsira, úgyhogy nem is tudom, pihenek -e?

Holnap reggel pedig doki... :?

Drukkoljatok!!!!

(Amilyen paradoki, szerintem befektet..) :roll:


Binyek!
Én még nem szülök! :wink:
Bari lassan már mehet, de nekem még korai...
Meg nem is akarok. Élvezem a bálnaságomat. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Mária miért fektetne be??Semmi bajod.
És ezerrel drukkolok neked holnap...és ti is nekem mert én is megyek ctg doki
Vendég
 


Sziasztok!

Marcsi! Jó láblógatást! Szerintem nem fektet be! Miért tenné? Drukkolunk!

Neked is Bari!

Binyek! Ha megszületik a baba, akkor is írunk majd nektek.

Változott a nevünk. Eddig Lara volt, most a Jázminnál tartunk. Nekem mindig is tetszett, csak apa rögtön azt mondta rá, hogy nem jó, így nem is emlegettem. Most anyósom említette neki és láss csodát, már nem is olyan rossz.
Kicsit át kell hangolnom magam, mert már kezdtem megszokni a Larát, de nem bánom.

Nekem kedden lesz elég jó napom: reggel védőnő, 1-re szülőszoba bemutató (min 2 órás), 15:30-ra Nst, Uh, doki! Szóval Rolit reggel leadom, aztán majd valamikor késő délután megyek érte.

Kép
szly27
 
 


Sly köszi :lol:

Maria most sárgulok...imádom a balatont...jó volt??
Legalább térdig bementél?
Csajok élvezték?
Vendég
 


Sziasztok!

Előre is köszönöm a holnapi drukkokat!
Szly!
Nagyon szép neve lesz a kislányotoknak!
Nekem a Jázmin jobban tetszik!


Bari!
Ne irígykedj! Odaérünk. kifizettük a strandbelépőt, majd kb 3/4 órát töltöttünk a strandon, mígnem kivert minket az eső.
Akkora zuhi volt, hogy hazafelé Balatonalmádiban jó kis jégeső kapott el minket, azon aggódtam, csak a kocsiban ne tegyen kárt, szerencsére csak alaposan lemosta, a csatornákból bugyogott vissza a szennyvíz. Ilyesztő volt, és büdös.

Képet raktam fel a nyáriba. itt most nem tudom megmutatni, mert másik gépnél ülök.

A doki miatt csak azért aggódom, mert olyan paráztatós, és aggódom, hogy én hiába érzem jól magam, nála alapelv a biztonság... :roll:
Akkor nyugodt, ha tudja, hogy tényleg meghúzom a seggem. :x
Vendég
 




sziasztok

Remélem mindenki jól van.

Pocaklakóm 5 napja nem adott életjelet magáról, így nagyon beparáztam és elmentem a védőnömhöz, szívhangot hallgatni, hátha van már zseléjük Rolling Eyes
Na, zselé az már van, de most meg a doppler nem jó Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Remek!
Nem hagytam annyiban a dolgot, felkerestem Tatabánya másik végén egy másik védőnöi szolgálatot , igaz 50 percet zötykölődtünk a busszal csak odafelé, és lássatok csodát, volt zselé, volt doppler, Laughing Laughing Laughing így meghallgattuk a picuri szívhangját, ami állítólag 120 fölött van, tehát jó Laughing
Állítólag szépen, tiztán, erősen dobog Laughing így annyira megkönnyebbültem, hogy elsírtam magam örömömben :oops:

Bárány-

tatabányára járok orvoshoz, de nincs fogadott orvosom
kislányom 7 éves, kisfiam most lessz 6 decemberben :lol:

remélem nekem is lessz olyan szerencsém, mint nektek és nem fog jobban kinyílni a méhszáj :roll:
igazából szigorúan feküdnöm kéne, mert ráadásul keményedik is a pocim, de hát 2 gyerkőc mellett azért mégse tudok állandóan feküdni :wink:
Mindenestre igyekszem nem cipekedni és a lehető legtöbbett pihenni

Látom itt már páran közel vagytok a célegyeneshez :lol:
Kitartás lányok, ügyesek vagytok :lol:

Már én is szeretnék a célegyenes felé tartani, de nekem még nagyon sok van hátra :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok

Találtam a neten egy névtervező programot :lol: gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek segít a névválasztásban :lol:

Itt találjátok:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Örülök, hogy megnyugodtál. Ne idegeskedj ennyit. Ennyi idősen még előfordul sokszor, hogy nem érzed csak napok múlva a baba mozgását. De persze az sem tesz jót, ha örlöd magad rajta, úgyhogy jól tetted, hogy elmentél.

Marcsi!Köszi! Úgy tűnik a családnak a Lara jobban tetszett, de nem számít. Nekem a Jázmin jobb. És lehet Minának becézni. Eleinte az Amina azért tetszett, csak az apának nem tetszik.

Binyek, Bari! Merre vagytok?

Kép
szly27
 
 


szly27
tudom, hogy igazad van, azt is tudom, hogy ilyen néha előfordul ebben a terhességi korban :roll: de hát én ilyen parázós mami vagyok ugylátszik :oops:

vigyázzatok magatokra és a picurokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok...ma megint doki és ctg :twisted:
Jaj de sokat sresszelek!!!

Ancsa azért a te babádnak még nem is kell minden nap mozogni...
Keményedésekről tudnék mesélni..
Nekem volt olyan (hetekig) amikor napi 50 keményedésem is volt!
Zabáltam a magne b6-ot és esténként ittam a vörösbort :?
És persze feküdtem.
Remélem neked annyira nem fog eldurvulni ez a keményedés dolog mint nekem...
Viszont kb 30 hetes koromra elmúlt
Vendég
 


bárány

én még nem számoltam össze hogy 1 nap hányszor keményedik a hasam, de nagyon sokat sajnos :cry:
sokszor görcsölök is és sajnos a derekam is ugy fáj, mint mensi elött, amikor megakar jönni :cry:

az elöző 2-nél semmi ilyen jellegü gondom nem volt, a 12. héten mindíg elmúltak az ilyen jellegű panaszok :lol: de most nem :wink:

ráadásul a védőnöm is ahelyett hogy megnyugtatna, bíztatna, helyette azzal ilyesztget egyfolytában, hogy ebből nagyon könnyen lehet koraszülés :roll: mindíg a frászt hozza rám :roll:
már görcsbe rándul a gyomrom, amikor tudom, hogy hozzá kell mennem :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


bárány

most látom te már a célegyenesben vagy :lol: :lol: :lol:
de jó neked! KITARTÁS :lol:
hamarosan a karodban tarthatod a babádat!

Drukkolok neked!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


9.-én császároznak
tényleg drukkoljatok :lol:
Vendég
 


9.-én? az már csak pár nap :lol:

megkérdezhetem miért császároznak?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa volt egy rossz előzményem 14 éve +a lányom farfekvésű volt,lábtartású,és előre volt esve a köldökzsinór.A fiam csak simán nagy volt,és az előző heg már elég vékony volt,ezért ő is császár lett!!
2 császár után már nem lehet rendesen szülni :(
De Dávid harántfekvésű is...
Vendég
 


bárány, így már értem.
és hogyhogy megcsinálják már 9.-én?

mifelénk a császárt el szokták húzni a kiírt időpontig :wink:
bár azt se tudom, hogy miért :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Az elsőt és a másodikat itt is elhúzzák de ezt 9 nappal elöbb csinálják,mert az előző két hegnél már nagyon vékony a méhem és ha megindulna magától akár repedhetne is(állitólag)
Vendég
 


Drukkolok neked nagyon! :lol:

csak aztán nehogy ebbe a pár napba elkezdj idegeskedni :lol:
1 hét és a karodban tarthatod a babádat :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Drukkoljatok nekem légyszíves!

holnap megyek UH-ra, hátha kiderül a baba neme :lol:
Már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok rá :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hahó csajok!
Itt vagyok,csak nem mindig van kedvem írni... :?
Néha olyan szar napjaim vannak:habdeszkáig vagyok ezzel a bálnasággal,fáj a lábam,a derekam és irtó nyűgös tudok lenni,hogy már szinte semmire sem vagyok képes! :twisted:

Bari!
Nagyon cserélnék veled... :wink: Te az első 2 gyereknél is ilyen aggódós voltál vagy csak most találtad ki?

Ancsa!
Reménykedj,hogy láthassátok a nemét,de azért ilyen kis terhességnél még ne vedd készpénznek! :wink:
Nekem a 18. hetin még két lányt mondtak,a 24. hetin két fiút,most egy lány-egy fiúnál tartunk.... :lol:

binyek
 
 


Sziasztok!
Megjöttem...orvosomnak tejesen tetszett a ctg...nekem nem..
Na ilyenkor mi van??
Én túl kicsinek találtam a kiugrásokat rajta ahoz képest,hogy mozgott :twisted:
Doki jónak látta meg sem ismételtette :?
Sajnos igazad van Ancsa idegeskedek :(

Holnap szorítok neked és várom a híreket :wink:
Vendég
 


Binyek...ennyire nem voltam beparázva ...most valahogy szarabbul érzem magam
Vendég
 


bárány

nyugi, ne idegeskedj!

Köszi! nemsokára indulok :lol: már remeg a gyomrom :oops:

természetesen majd jövök a hírekkel :lol:

legyetek jók!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?