Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Baba, extrahipermega drukk és gratula! :lol:
Klara, gratu a dupla ünnephez. Lesz buli? :)
Katica, szuper hírek. :D Ma majdnem bementünk a városba.
Lali beteg lett, mindkét füle begyulladt. Láza nincs, de elég pocsék volt az éjszakánk. Nagyon fáj neki, a gyerekkórházban kapott gyógyszert a fülébe, hétfőn vissza kell vinni a 2. adagért. Jól kiütötte, gondolom, csillapította a fájdalmát, lassan 3 órája alszik. A szívem szakad meg. :cry:

Kép
szilcsi
 
 


Ebben a pózban alszik:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Óóóóó, jobbulást Lalcsinak!

Baba! Köszi az SMS-t, és gratula a babababababababababababababababababababákhoz. (Ez pont annyi!) :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Cocikám :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coci, én köszönöm az érdeklődésedet! Nagyon jól esett!!
Mi volt a dokinál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tesó: ha-ha-ha! :lol:

Szilcsi: de éééédes! Jobbulást!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Vérem teljesen okésan nemalvadós, legközelebb csak 2 hónap múlva kell kontrollra mennem.
Viszont apa kedvenc helyén nem vargányák nőttek a kenet szerint, hanem vegyes bacik. Nincs nagy gyuszi, de gombagyogyesz után folytatjuk a bacik ölésével. (Pimafucin, oszt Klion)
Még jó, hogy 2 helyre járok terhesgondozásra!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi látod hogy ki köll vizsgáltatni :wink:

ma megszületett a szembeágyszomszéd kisbabája egyelőre jól van...
Vendég
 


sziasztok!

klara: gratulálok :wink:

baba: nagyon drukkolok tovább++++++

szilcsi: gógypuszik lali babának! nagyon édes, ahogy alszik.

coca: le a bacikkal!

kati
katica30
 
 


Szilcsi puszilgasd meg helyettem LAlinkót
Vendég
 


Sziasztok! :oops: Bocsika az "eltűnésért", de már megy az év végi hajtás a suliban nekem egyre kevesebb energy-m van! :?

Babim! Naggggyonnnnn szupi hírek! Szorítok nagyon értetek! :wink:

Szilcsi! Lali annyira jó pózokban tud aludni, hogy kéééééssz! Sajnálom a fülgyuszit, remélem azért gyorsan túl lesztek rajta!

Zöldi! Na fene a bacikba! :twisted: De úgy látom mindenki át esik rajta! :roll: És te is azt kapod, amit én kaptam! :roll: De a vérednek örülök!

Katica! Jó, hogy többet látlak, és hogy minden eredményet oks lett még jobb! Férjem mondta, hogy véletlenül megcsörgetett valamelyik nap! :D

Boni! Ha ilyen jól megy a főzőcske, akkor kérhetünk is tőled menüt egy hétre, hogy ne kelljen gondolkodnom mit főzzek, csak elővenni Boni listát és csinálni! :lol:

Klarissza! Gratulálok a dupla fordulóhoz! :lol: Mit kapott az ünnepelt?

Snufi! Meggyógyultál! És mindjárt mentek kirándulni! Jó lesz nektek, sok képet kérünk! :lol:

Szilváról mit tudunk???????????????????

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj és még a visszaolvasás után!

Szezso! Ügyes spontánkodást októberig, mennek a drukkok!

Andi! Ez szomorú! De jól emlékszem, hogy nem ez az első eset?

Sonjus! Látom még mindig jó kedv, vigyor! Örülök, hogy jól sikerült a fagyasztás, aztán meg már ciklus felénél is vagy és lassan indul a mandula!

Meleg! Én eddig annyira, de annyira bírtam, hogy godoltam, nekem ez így is menni fog! Hát nem! :? Valahogy így más állapotban nem is olyan jó a meleg! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Szép reggelt!

MIndenki aki teheti mennyen strandra helyettem is! :lol:
Vendég
 


Coci, baciűzőt küldök! Gyógyulj gyorsan! Örülök a véreredményednek!

Bettike, pocikép mikor lesz?

Lalika engem is elvarázsol mindig, de Szilcsi nem adja nekem! Ijigy néni!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ritkán, de szoktam írni.Inkább olvasok.
Gartulálok a kismamiknak, és szurkolok a leendőknek.

Igazából SURMI miatt írok...
Nem semmi a férjed!Azt hiszem más gyermektelen pár összetenné a kezét ha 1 egészséges lánya lenne, nemhogy öt!
Ami a baba nemét illeti, ezt a kis idézetet ajánlom szíves figyelmébe.Utána mondja rád, hogy nem vagy igazi NŐ!A cikkből ugyanis kiderül, hogy Ő az aki nem igazi FÉRFI...

"Mi határozza meg a születendő gyermek nemét?

Bár nincs női here vagy férfihere, egy baba nemét az apja határozza meg. Ha az apa egy X-kromoszómát ad, kislány, és ha egy Y kromoszómát,akkor a baba kisfiú lesz.

Az ondósejtek X-kromoszómát illetve Y kromoszómát tartalmaznak és számuk majdnem egyenlő, és esélyük is a megtermékenyítésre nagyjából ugyanaz, így annak valószínűsége is, hogy a baba fiú lesz vagy lány, nagyjából egyforma.

Az anya mindig X kromoszómát ad, úgyhogy nem befolyásolja a gyermek nemét."

málna2162
 
 


Sziasztok!

Babim: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bettike: olvasom-olvasom az üzeneteidet a Lányoknak, erre a végén:
[quote="bettike"][ írta:bettikeb]Meleg! Én eddig annyira, de annyira bírtam, hogy godoltam, nekem ez így is menni fog! Hát nem! :? Valahogy így más állapotban nem is olyan jó a meleg! :?
Ki az a Meleg? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Röff!

Bettike! Félidőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!
Te is nyomtál Kliont? Volt valami tüneted, vagy csak rutinkenet.
Hogy döntöttél nyári meló/szabi/táppénz ügyben?

Boni! Úúúúúúúútálom a strandot. Bent dekkolok a 24 °C-os lakáskámban.
Jajj, megint vétkeztem! Vatera... Annyira jó cuccokat túrtam! Asszem használt bébiruha kölcsönzőt nyitok! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm a baciűzőket!

Kép
zölddisznó
 
 


Most telefonáltam.
Mára mégegy babamag meggondolta magát, ő sem akar lemaradni a jóról, mert hallotta, hogy nálunk nagyon jó dolguk lesz a babáknak, így ő is osztódni kezdett.
Szóval:11 bababogyónk van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee! De jó, a 11-esből tuti gól lesz! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


BABIIIIIIIM: szuper!!!! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


:lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Okés! A napokban lesz pocakfotó ígérem! :wink:

Zöldi! Semmi tünet, csak rutin vizsgálat során a doki mondta, hogy jé van egy kis gyulladás és arra írta fel!
Jaj én nem is hezitáltam a táppénz/szabadság/meló ügyben, mert ezt rég eldöntöttem, hogy aug. szabi, szeptembertől tp.! Csak én nem hoztam elő a témát gondoltam a főnök megkérdezi, hogy hogy tervezem a továbbiakat, de ő nem! Ő eldöntötte helyettem is! Szerinte! :lol: :lol: :lol: Aztán meg jó nagyot koppan, ha közlöm, hogy hogy is lesz! :lol:
Akkor képeket kérünk a vaterás cuccokról! :wink:

Én viszont szeretném a strandot, csak nem merem! :?

Snufi! Látod, látod! Milyen jó is ha az ember nem fogalmaz egyértelműen! :lol: Egy-két kellemes pillanatot okoz másoknak! :lol:

Babim! Ez szupi jó! Hogy csináltátok??? :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, titok :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pusz Mindenkinek :D

Most nagyon szarul vagyok lelkileg, szorongásos, nehézlégzéses., szédülös vagyok :cry: Folyamatosan a sírógörcs kerülget, az életkedvem is elment. Egy kisídőre eltűnők. Össze kell magam szednem.

Puszillak Benneteket :!: Mindenkinek DRUKKKK+++++++++++
surmi
kockasfulunyul
 
 


(((((((((((((((((((((((((((Surmi)))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Szia Mindenkinek!
Hát ennyit rólam:új hónap-új remény!
Surmi:amit írogattál ezek után Veled csak jó dolgok történhetnek!
Szorítunk Neked!
misszike
 
 


MAdárfüttyöset! Babim +++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szép napot!

Bettike! És teljesen elmúltak a kórokozóid? Vagy utána nem csináltak már kenetet?
Kitartás melóügyileg, mindjárt vége!

Surmika! :cry: Kattanj rám nyugodtan, ha dumálhatnékod támad! Kitartás és sok-sok erő neked!

Misszike! Akkor majd most! Úgy látszik nyáron akar foganni a babátok.

Babó! +++++++++++++

Boni! Ma mit főzöl?

Én tegnap belázasodtam - na nem nagyon, de azért feküdtem délutántól mostanig. Egy Panadol este lecsusszant, most láztalanul. Kérek szurkot, hogy már ne is menjen fel! Amúgy nem fáj semmim, csak a buksim egy kicsit.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Gyógyfejsimítás megy! :wink:
Csak 18 hetesen látott utána a doki, de oks volt minden, meg most szerdán voltam az előírt kenetvételen, annak szerdán lesz eredménye! De a doki azt mondta, hogy szerinte rendben lesz most is!

Szilváék még szerintetek egyben? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilvának üzentem még tgnapelött, de még nem üzent vissza :?
Vendég
 


Zöldi vi8gyázz nagyon magatokra! puszillak!
Vendég
 


Kösz a simit és a puszit!

Kép
zölddisznó
 
 


((((((((((((((((Surmikám)))))))))))))))))))nagyon sajnálom.


Cocikám, jobbulást.

Rólam: kb5 hete elkezdett fájni a nyakam, úgy, mint amikor elalszod, csak gázosabb. A fejem tartása is fájdalommal járt. 3-4 hétbe telt, mire teljesen elmúlt, Ctaflammal, vizes borogatásokkal, ezerféle kenőccsel. Erre ma reggel mire ébredek? Besz..ok a fájdalomtól. Most a másik oldal. Totál kiakadtam. Sírás, meg minden. Mi lesz így a babáimmal. De igyekszem összeszedni magam. Vettem be Cataflamot+borogatom. Csak tudnám, mi használ? Ill. tudnám meddig szedhetem a Cataflamot.Holnapra meg kellene gyógyulni. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A Cataflam megnehezítheti a teherbeesést. Amennyiben Ön teherbe kíván esni, vagy nehézségei vannak a teherbeeséssel, csak feltétlenül szükséges esetben szedjen Cataflam-ot.

Babus! Ez van a Cataflam tájékoztatóján. Szerintem többet ne szedjél!

Én már jól vagyok, köszi.

Kép
zölddisznó
 
 


Punkció után is Cataflamot írt a doki. Akkor ötleteket kérek!Iszonyúan fáj.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca: jobbulást!

Babim: először is gratula az óvodához :lol: másodszor: én is sokat szoktam küzdeni a nyakammal. Bioptron lámpád nincs? Az jó lehet rá, plusz én még szoktam Voltarent, meg gyógynövényes (rozmaring) masszázsolajat rákencézni.
Meg még van ez a gyógyszer: http://www.pirulapatika.hu/210020478/be ... mma_drazse

Vény nélkül kapható és lehet babásan is szedni.

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Szezsó! Már kutya bajom! Te hogy vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


Coci: akkor ez egy ilyen 1 napos betegség volt úgy látszik...
köszi megvagyok :D örülök, hogy pont nyáron kell a lombikra várnunk, így könnyebb... :D

Bettike: olvastam ám, hogy kiscsávó :wink:

Boni: neked meg a kórházas sztoridat, örülök, h. végülis minden oké...

Babim: lehet h. huzatot kaptál vhol.

Snufi: asszem a Te 27-i vizsgádról lemaradtam :oops: bár gondoltam Rád :wink:

A változatosság kedvéért nekem 1.cn.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bingó! Negyed évente van ilyen maláriám :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Ígértem:

20hetes pocak
Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
Ez igen,szép poci! :D
misszike
 
 


Na, Bettike! Enyém alapból ekkora! De neked nagyon jól áll :lol:
Híztál már egyáltalán?

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike édes pici pocak! :lol:

Szezsó ölellek!
Vendég
 


Szilva üzent:
MÉg mindig 3in1, babák jól érzik magukat odabennt! puszil mindenkit!
Vendég
 


Mi is pusziljuk Szilvásgombócot, ha esemesel neki!

Kép
zölddisznó
 
 


Bettike, na végre!!!Szép pocika!!

Coca, az ÉN pocim akkora, mint Bettikéjé!De holnaptól az enyémnek is kis lakói lesznek, bi-bi-bi :D .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép hetet mindenkinek!

Végre hírek Szilváról! Jól bírják a bébik odabennt! :lol:

Most megyek a védőnénihez szívhangot hallgatni, majd ő jól megmondja a súlyomat is! Az itthoni mérleg szerint olyan kb. 5 kg hízásnál tartok!

És egyébként sokat számít a ruha is, mert nem hiszitek el, de az osztály, akiket tanítok még mindig nem tudják! Nem vették észre! :lol:

Babim! Ha addig már nem tudok jönni, holnapra szorítok nagggyon! :wink:

Zöldi! Majd ha összedobtuk a fényképező árát, akkor kérek bizonyítékként képet, mert csak hiszem, ha látom! :wink: :lol:

Most már Boni jön pocak képpel! (hi-hi) :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?