Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Monic
Az én pirim már igazán piri úgyhogy küldöm is át! A pocifájást is átvállalod?
a járványról én is hallottam, hogy külföldről hozták be, reméljük Vikinek csak náthája van vagy volt, ésmost már ki is lábalt belőle!

Mara
Grat a díjhoz! Irigyellek titeket, hogy ilyen tehetségesek, okosak, ügyesek vagytok mindannyian!

Linácska
Nagyon izgulok érted, hogy a csík erősödjön, hétfőn nem tudsz HCG-t nézetni délután?

Kata
Szerintem az én párom is ilyen spúr lenne az esküvőnkön, de majd én teszek róla, hogy ha nem is egetrengető de min. felejthetetlen legyen mindenki számára. a hőmérősben olvastam Babszi esküvői blogját egy héttel Czinkiék után volt, jajj nagyon tetszett minden. Annyira ügyes volt az a csaj is, hogy le a kalappal. Én eddig úgy gondoltam meg tudok lenni a papír nélkül is, az igazat megvallva magáért a ceremóniáért viszont odavagyok ennyi szép dolog láttán.

Némóka!
Köszi a bíztatást, de jó lenne ha minden amit egymásnak kívánunk rögtön be is jönne! Pusszantalak!

Olyan ideges voltam megint ma a Metro-ban már másodszor megyek be valamiért és még mindig nem hozták meg. Azon voltam elkérem a panaszkönyvet. Undorítóak ezek a boltok. Aztán elmentünk bukót nézni a nagy fejemre, ott meg a bolt körül keringtünk mint gólyafos a levegőben, mert egyszerűen nem volt parkolóhely, és nem lehetett megállni sehol a környéken máshol. Végül sikerült venni egy kék-fehér bukót, olyan színű mint a mocikám.
Ebédelünk aztán megyek is vele néhány kőrt, nagyon jól elvagyok vele, még a végén nem is kell baba, úgy elmocizgatok itt, hogy el is felejtem a témát. :roll:

Persze ez csak vicc volt!

Adok a nagy meg a kicsi embernek ebédet. Pápá!

dita75
 
 


Mán megint laptető!
Noooooooooomááááááááális??????????????????

dita75
 
 


Dita,

pirit bevállalom pocifájással együtt is, most úgyis hétvége van, majd kiheverem :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

MONIC
Oké meeeeeeeeeeeeeeeeegy!

Basszus majdnem nekimentem egy kerítésnek!
Tegnap már néztem a tükröt, ma már indexeltem is!
Az a baj, hogy ha valami "veszély" közeledik akkor nem elengedem, és fékezek, hanem valahogy automatikusan a gázra nyomom! Teljesen hülye vagyok!
De azért azt mondta apa ahhoz képest hogy életemben nem mociztam egész jól megy! Viszont itt az utakon már nem fogok menni, mert tényleg valami hülyeséget csinálok jogsi nélkül akkor gáz van!
Igaz apa rendőr volt régen, és majdnem az összeset ismizi, csak az újakat nem, el lehetne intézni a dógot, de egy nagy baromságot bizti nem!

Akkora hőség van, hogy csurog a víz a hátamon. nem is volt étvágyam ettem egy kis epret inkább!

Apa dolgozik ebben a rekkenőben, ráadásul a napon!
Közben a gyerek idegesíti, az előbb csodálkoztam, hogy mérgében kimondta mit gondol igazán, mégpedig azt, hogy: "Minek küld anyád minden egyes hétvégén ide, miért nem boldogítod őt is egy kicsit."

Asszem haladunk, haladunk!

Jó pihit lánykák, mentem teregetni, a reggeli adag már le is száradt, ennyiből k...va jó a nyár! tehát vasalnom is kell. :twisted:

dita75
 
 


Szerintem még azért ne gratuláljatok. Az a csík vagy ott van, vagy nincs. Valami látszik, az tény, de lehet, hogy csak az látszik át, ami pirosodna, ha lenne mitől.
Egy kicsi barna van, de még nem jött meg. Duphastont szedjem még?????????
Mindegy, ha keddig se + teszt, se mensi, akkor elmegyek a dokimhoz.

Na megvolt a szülinapozás, egész jól sikerült. A lányom teljesen kiütötte magát.
Ja, és közölte, hogy ő a nagyi házába akar menni, úgyhogy lepasszoltuk, ott alszik anyuéknál. Lehet, hogy apa kap egy kis extra ajándékot? :P

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

A gratukat köszönöm, de igazán nem az én érdemem... a diákjaim dolgoztak meg érte.

Lina: Ajándékra fel :)

Én ma futófesztiválon voltam. Na nem mintha futottam volna.... na de Apukám igen. 56 évesen egy órán belül futotta a 10 km-t. Nekem meg még sétálva is sok. Csak ámulni tudok még most is... Teljesen szégyellem magam :oops: el kellene kezdeni futni rendesen.... :?

hofeherke
 
 


Linácska!
Örülök, hogy jól sikerült a "buli", azt esti folytatást pedig egészségetekre! :wink:

Jó éjt!
Fáj a popim, amig már rég volt popi, de már sokkal több luk van rajta mint kéne, már csak két Gynevac! Hurrá!!!!!

dita75
 
 


Szép jó reggelt csajok!

Nem hagytuk veszni az 5 gyönyörű tüszőmet, íme a ma reggeli eredmény :) Nem is első pisiből készült :)

Kép

Kezem-lábam remeg :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Juhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhéééééééééééééééééééééé
ééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!

Gratulálok Drága!

Kép
20150601134430
 
 


Viki, köszi :) Még el se merem hinni. Bőgök és vihogok felváltva. Azt hiszem megkockáztathatom a kijelentést, hogy nincs nálunk boldogabb ember :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Ezt nem hagyhattam szó nélkül!!!! :lol:

ÉVI: EZ CSODÁLATOS!!!! Nagyon örülök!!!

A többieknek PUSZI!!!

Dita: sajnos a lombikra ilyen hosszú a várólista...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ÉVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! JUPPIJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ kiváncsi avgyiok egyedül vagy többedmagával jön e? :lol:
Vendég
 


Évi!

EZ FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!! GRATULÁLOK :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Millió puszi az új Kismamáknak! Lina,neked is ezer gratuláció!
f.ancsi
 
 


Évi!

Ma már érdemes volt felkelnem! Ez nagyon szuper!

GRATULÁLOK!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Ancsi,
azért nekem még ne gratulálj, mert az én csíkom negyed annyira nem éles, mint Évié, és én már a 18. dpo-n tartok. Meg nem jött, de valahogy egy tesztnek már csak mutatni kellene biztosabban valamit, ennyi idő után.
A hőm is elég érdekes: http://www.fertilityfriend.com/home/1bace8

Évi,
ehhez a csíkhoz már merek gratulálni. 5 tüszőcskéből esetleg egy háromasikrek? :P

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Évi,
könnybelábadt a szemem, amikor megláttam a tesztedet, utána meg kirázott a hideg.
Annyira örülök, hogy inszem nélkül sikerült!
GRATULÁLOK!!!

i.kata
 
 


Linácska,
szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet. érdekes a görbéd, de legalább nem zuhanásban, hanem emelkedésben van :wink:

i.kata
 
 


Évi!
Az nem baj, ha sírsz és nevetsz egyszerre!!!!! Vigyázz magatokra!!!!
20150601134430
 
 


Évi,
beírhatom a táblába, ugye?
De majd csak később, mert másik épen van a táblázat.

i.kata
 
 


Évi,
nagyon jó gyerek lesz belőle, vagy belőlük??? Megspórolta nektek az inszem árát is :wink: És nem mellesleg kellmesebben is "készült".:-)

i.kata
 
 


Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!! Nem tudom letörölni a vigyort a képemről :)

Kata, megköszönöm, ha beírod a táblába! Megoldható az, hogy egyelőre csak zebrát kapjak, és majd dokilátogatás után csak a babás ikont? Köszi!

Lina!

Mindegy hányan lesznek, csak teljesen egészségesek legyenek, és egészségesen szülessenek is meg :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
vigyorogj csak, az jót tesz a pocaklakó(k)nak is. Tényleg, miért is kellett volna nektek az inszem?

Kata,
csinálok holnap is tesztet, de ha negatív, és meg sem jön, akkor kedd este elmegyek a dokimhoz, hogy nézzük már meg mi van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ÉVI: HATALMAS NAGY GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kata,

nagyon szépen köszönöm az sms-t!!!!!!!!!!! :wink: Ha nem küldöd nekiállok főzni és csak később értesülök a történésekről :wink:

Évi,

nagyon csodálatos hírt hoztál nekünk!!!!!!!!!!!!!
Nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor te tényleg elküdted nekem a piridet :lol: :lol: :lol: :lol:
Viszont a postán elkeveredett mert még nem érkezett meg :roll:

És nyugodtan nevess és sírj, én azt hiszem először örömömben sírni kezdenék, aztán meg elmennék szemészetre, mert biztos nem hinnék a szememnek, annyi egycsíkost láttam már életemben :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

ma reggel elkezdett fájni a jobb petefészkem. Hát, nem örülök neki. :(
Persze nem lehetek biztos benne, hogy ez a tüszőrepedést jelzi, de pl a múltkor az inszem napján kezdett el fájni. Mondjuk nem is sikerült. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Évi,

ti aztán tudtok kalapálni :lol: :lol: :lol:

Kata,

és te hogy érzed magad?

Egyenlőre búcsúzom mert főznöm kell és apa meg számlázik a gépen, a másikon a lánya játszik, úgyhogy délelőtt szerintem nem férek egyikhez sem. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi,

szerintem nem baj, ha nem olyan mint múltkor, meglátod, hogy attól lesz sikeres :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Én is csak bekukkantottam főzés előtt, és mit látok!!!

Évi gratula! Ez csogálatos!

hofeherke
 
 


Bumi,
nyugi, holnapig tuti kibírják a tüszőid. Megkaptad tegnap a repesztő szurit?

Monic,
én nem érzek semmi különöset, néha fájdogál vagy a bal vagy a jobb petefészkem, de semmi extra.
Amúgy most nekiállok ezerrel tanulni, mert holnap jogból szóbelizek.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Köszikösziköszi mindenkinek :) Holnap azért a biztonság kedvéért elmegyek a Kaáliba vérvételre, attól kicsit biztos megnyugszom. Remélem dokival is sikerül beszélnem, mert már készül a lista a kérdéseimről. Van bőven.

Lina!

Ismeretlen eredetű meddőség volt a diagnózis. Mikor két év után sem jött össze a baba, pedig rendben voltunk, akkor mentünk a Kaáliba, rögtön inszemmel kezdtünk.
Drukk, hogy neked is hamarosan ekkora örömben legyen részed! Meg mindenkinek!

Monic!

Nem baj, ha pirkó eltévedt útközben, nem? Hadd menjen, amerre lát :)
Ja, a stikában kalapálás bejött. Holnap magyarázkodhatok a dokinak, miért is nem védekeztünk, mikor pedig direkt mondta :twisted: :twisted: :twisted:

Bumikám!

Drukk, hogy jót jelentsen a szurka!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
csak nem olyan naív a doki, hogy gondolja, szótfogadtok neki. Az ember megragad minden lehetőséget. :wink:

i.kata
 
 


Hát igen...

És képzeljétek, anyák napján volt az utolsó mensim :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Akkor az volt a búcsú mensi:-)

Kép
Kép

i.kata
 
 


Kata!

Köszönöm szépen, nagyon tetszik! Bár inszem nem volt :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok! :oops:

Gondoltam átfutom egy kicsit a topicot, erre egyből látom Évi szupi tesztjét! :lol:
Nagyon szép és sok babaragit küldök! :wink:
Dokidra kíváncsi leszek! :lol:

Mi jól vagyunk és kisfiút ígértek nekünk! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj és még mindig benne vagyok a táblában? :oops: Ezt tényleg nagyon köszönöm! :oops: Meg sem érdemlem! :oops:
(Máté lesz és okt. 18-ra várjuk)

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, köszi, és gratula Mátéhoz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép
Kép

i.kata
 
 


Kata, ne haragudj, hogy piszkállak, de a júniust is kivennéd? Rosszabb vagyok, mint egy babonás vénasszony, tudom :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
semmi gond, de ha holnap megvágnak, rádfogom :wink:
Kép
Kép

i.kata
 
 


ÉVI
Mire kell jönnöm!
HATALMAS GRATULA!!!!
MINDEN MEGÉRZÉSEM IGY JÖJJÖN BE, ANNYIRA ÉREZTEM, HOGY EZ A TI HÓNAPOTOK, NEM TUDOM MIÉRT PONT TE DE VALAHOGY ÉREZTEM!!!! EZ MOST KOMOLY!!! SZERINTEM AZÉRT MERT ANNYI ROSSZ JÖTT EGYMÁS UTÁN NÁLATOK, HOGY UTÁNA MÁR CSAK JÓ JÖHET! ARRA GONDOLTAM, HOGY ENNYI CSODÁS TÜSZŐVEL NEHOGYMÁR NE LEGYÉL BABÁS! ÉS TESSÉK!!!!!
LÁTJÁTOK LÁNYOK VANNAK CSODÁK!

MIT ÉRZEL? CICIFESZÜLÉS ILYESMI?

MÉGEGYSZER ÓRIÁSI GRATULA. RÁNKFÉRT MÁR EGY KIS SIKERÉLMÉNY!
KELLEMES DÉLUTÁNT MINDENKINEK!

dita75
 
 


Hát, Lányok én tegnap nagyon kitoltam magammal. :evil: Reggel óta döglődöm, fáj a fejem, hányingerem volt, és baromira fáztam, bár a hőmérő nem mutatott semmit. Jó kis napszúrásom van. :cry: Lefeküdtem picit, és mire felébredtem már melegem volt, és hát megvan a hőemelkedésem is, a hányinger elmúlt, de ez a fejfájás nem akar múlni. A végtagfájdalom is ezért van szerintetek?

Na, megyek megpróbálok meggyógyulni. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóci!

Gyógyulj meg mielőbb! Nem tudom, hogy lehet-e végtagfájdalom a napszúrástól :roll: Napoztál valahol?

Dita!

Köszi :) Dóri már napok óta mondja, hogy Anya, tojás van a hasadban! Lehet, hogy ő már sejtett valamit? Két tojást emleget. :)
Tünetem semmi, max annyi, hogy a napokban hatalmasra puffadt az egyébként sem horpadt hasam. És este 8-kor kidőlök az álmosságtól.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok csajok,


Bocsi hogy így eltűntem de nagyon pörögtek az események. Volt a házassági évfordulónk utána esküvőre mentünk aztán pedig le a Balcsira persze ahol nincs net. Utána munka ezerrel. Szerdán voltam a Sotén és újra elkezdték a projektet. Már szedem máig a Clostlyt. és hétfőn vagyis holnap megyek vérvételre. A várható 2. iszemi időpontja péntek vagyis június 6.


Évi, Hatalmas nagy gratula, nagyon ügyesek vagytok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


És Ti csajok hogy vagytok????? Azé gondoltam sokat rátok :oops:



Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Kata,

kitartást neked a tanuláshoz! Holnap hánytól kell drukkolni neked?

Évi,

hozd ám holnap a híreket, hogy mi volt a dokinál. Szerintem nem fog leszidni, azt nem gondolhatta ő sem komolyan, hogy védekezni fogtok amikor ennyi csodás tüsző várt apa katonáira.
Doircika pedig egy igazi jóstehetség. És ha tényleg kettő tojás? Gondolom az sem lenne akkora gond :wink:

Némóka,

jobbulást neked. Napoztál, vagy esetleg az influenzát kaptad el?

Bettike,

gratulálok Mátéhoz, és ari vagy, hogy benéztél hozzánk.

MINDENKI,

ÚGY ÉRZEM BEINDULT A GÉPEZET, SZÉPEN DAGAD A TÁBLA FELSŐ FELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,

tányleg sok programotok volt mostanában.
Drukk a holnapi vérvételhez!!!!++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi,
azt mondják, a gyerekek ezt előbb érzik. Figyeltem is Lilit, hogy mond-e valamit, de nem nagyon.
Két tojás.... betojok, ha igaza lesz Dórinak :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

te holnap csinálsz tesztet?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
kégyszi 8-tól szoírts, mert nagyon be vagyok tojva ettől a vizsgától (is).

i.kata
 
 


Évi
Akkor duplán fogok irigykedni, nem is 3xosan, mivel Dorcus M. is egy irigylésreméltó csajszi!
Tegnap amikor megjött számítottam rá de mégis egy világ dőlt össze bennem, mer t visszaszámoltam, és pénteken volt a pém! Megnéztem a hőgörbémet, és valóban akkor volt, csak ugye én a clostis hőre 37 fokokra számítok még most is, és nem vettem észre, hogy hármat ugrott a hőm péntekről szombatra. Én hülye meg azt mondtam apának, hogy öltözzön nyugodtan én meg alszom tovább, mert kaki a hőm! LEgszivesebben a falba verném a fejem. Mondjuk péntek este és vasárnap reggel együtt voltunk, ami viszont jó időzítés ha pénteken szabadult ki.
Na és ekkor jött a felfedezés, mert én azt gondoltam, hogy mivel csak hétvégén tudunk legtöbbször együtt lenni, ezért nem jön a baba, mert sokszor nem pé napján, hanem 2-3 nappal előtte meg utána sikerül összebújnunk.
Most tökéletes volt az időzítés, mindent megtettünk amit csak lehetett, Czinki módszert a tökélyre vittük, mert egész éjjel a párnán aludtam, és bármennyire is zavart nem mosakodtam utána :oops: Már csak a dugó hiányzott onnan, de ne nézzetek hülyének még arra is gondoltam, csak hát az nem lett volna valami higénikus. Márpedig a Gynevaccal most már nem pöttyös apa, én is tünetmentesnek érzem magam, és a pirim sosem volt ilyen piri mint most, meg ilyen sok! Szerintem tisztulok!
Én is nagyon kivi vagyok, hogy Dorcus meglátása beigazolódik-e!

Némóka
Nem lehet, hogy a sok gyogyitól vagy rosszul? Jobbulást neked, vigyázz magadra nehogy a babajelölteknek valami baja legyen! Puszillak!

Monic
Remélem tényleg beindult a gépezet, de kicsit pöröghetne gyorsabban is, én még vállalom az utolsó helyet is a babásodásban, de akkor legalább havonta legyen min. egy kismamink!

Zsuzska
Drukk a második és egyben utolsó inszemedhez! :wink:
Talira jössz?

Lehet, hogy csak véletlen de az elmúlt időszakban a gépezet pöcsösre van állítva. Lackó, Zsigi, Máté.... lemerem fogadni hogy Czinkefészekben is pöcsike fészkelődik !
:wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: