Új privát üzeneted érkezett!

Minden terhesség más...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Opsz....ez laptető...
Bocsi....D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát nekem talán mindegy,bár inkább ne legyen ott. A Flórián pedig szintén nem akar bent lenni. De kint várjon meg.
flóra 11
 
 

 
 

Na, de hol van ez még!.....
flóra 11
 
 


Egyszer már emlitettem, hogy olyan érzésem van, hogy te fogsz engem követni a többiek közül elsőként....

Boszi vagyok szted???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen, más minden terhesség. A harmadiknál pl. az elején így görcsöltem,mint most. De az már kicsit később volt, mikor már tudtam,hogy baba van a dologban, 7-8 hetesen.
De már nem is nagyon akarok ezen agyalni. Majd eldöntik helyettem a dokik. Tesztet nem merek csinálni,mert szerintem megint negatív lenne.
flóra 11
 
 


Remélem az vagy és jók a megérzéseid. Kép
flóra 11
 
 


Nekem meg hasra kéne tornáznom ésnem tudom,mit lehet. Mert azért vigyázok,biztos ami biztos. Vagyis amíg nem tudom biztosra,hogy nincs semmi,addig óvatos vagyok.
flóra 11
 
 


Várd meg a jövőhetet és akkor már okosabb leszel tornaügyben is...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A tegnapi esküvő tetszett nekem. Bejött a pár, szólt a zene, aztán énekelték az Ave Mariát, majd vers. Utána jött maga az esketés, majd csupa olyan nagyon jó zene, amiket mind ismertem és nagyon tetszenek nekem is. És a gratuláció is ott folyt az eskető teremben.
flóra 11
 
 


Flóra

Mentek reggelit gyártani...:)

Később még visszanézek...:D

Szióka

Cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Amikor kislány voltam, akkor kezdték ezt a kastélyt restaurálni és már akkor mondták,hogy majd esketőterem lesz ott,többek között. Akkor azt mondtam,hogy majd akkor megyek férjhez,ha készen lesz és a kastélyban szeretnék férjhez menni. De a felújítás elhúzódott. Nem vártam meg. Én még a régi városházán esküdtem. Kát év múlva aztán templomi is volt. De csak azért,mert a gyerekeket szerettem volna megkeresztelni és ezt csak úgy vállalta a pap,ha mi is összeházasodunk.
flóra 11
 
 


Oké. Addig én is csinálok valamit.
flóra 11
 
 


kukucskálós túrós receptje:

Golyó:

Fél margarin
20dkg liszt
3 evőkanál kakaó
15 dkg porcukor
fél sütőpor

Ezeket összegyúrni, golyókat csinálni és lerakni a zsírozott, lisztezett tepsibe. Kb. 24db

Én még hozzáírnám, hogy fűrészpor szerű lesz, és csak úgy össze kell nyomkodni a golyókat belőle.

Massza:

Fél kg túró
25 dkg porcukor
fél margarin
2 csmg. vaníliás cukor
4 tojás sárgáját bele, a fehérjét felverni és azt is beletenni
1 csmg vaníliás pudingpor

Ezeket összekeverni és a golyókra önteni.

Úgy fog kinézni, hogy a golyók fognak kikukucskálni mint a szemek a túrós masszából. Mivel alig van benne liszt, csak a golyókban, szuper könnyű lesz.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok,Benó!
flóra 11
 
 


Olvasgatom ezt a receptet. Érdekes lehet. Csak nem értem,a massza szerintem nemfog folyni,akkor hogyan öntöd rá?
flóra 11
 
 


Szia, Flóra! Örülök, hogy tetszett a tegnapi esküvő! Ki énekelte az Ave Mariát? Nem a pár, ugye? :shock:
Tancsu, nagyon örülök, hogy Gergő jól van. Szegénykék, biztosan nagyon idegesek voltatok! Ez borzasztó lehet. Én pont tegnap mondtam anyuéknak, hogy lehet, hogy azért nem akar jönni a baba, mert én túlságosan aggódnék miatta.

KépKép
benó
 
 


Azt mondta a hastáncos Tündi (az ő receptje), hogy rá kell kenni. Nagyon finom, a múltkor készített ilyet, és én azóta rágom a fülét, hogy küldje el.

KépKép
benó
 
 


Nem a pár,persze. Egy lány énekelte egy másik pedig kísérte orgonán. Szép volt.
flóra 11
 
 


Nekünk se ártana reggelizni, ma állítólag pihenős nap lesz. Nem megyünk a telekre. Képzeljétek, tegnap (vagyis ma) nagyon lazák voltunk, kb. fél 3-kor jöttünk haza. Voltunk egy csomó helyen, mindenhol ittunk kólát meg ilyeneket (én egy pohár rozét is, azt nagyon szeretem!), aztán röhögtünk, dumáltunk, nagyon jó baráti hangulat alakult ki végül, nem éreztem idegennek magam.

KépKép
benó
 
 


Ez tök jó lehetett. Én is gondoltam a saját esküvőnk előtt, hogy a Vivike zongorázhatna vagy énekelhetne vagy verset mondhatna vagy valami, de nem akart. Sebaj. :D

KépKép
benó
 
 


Ja,így már értem. Akkor viszont szerintem egyszerűbb lenne először a tepsiben elteríteni a masszát és abba belenyomni a gyolyókat. Így esetleg összemaszatolódnak a kakaós gyolyók.
flóra 11
 
 


Hát, ezt nem tudom. Így is ugyanolyan lenne, szerinted? :wink:

KépKép
benó
 
 


Látod, most van peteérésem állítólag. De, hát sajnos, nem lehet tudni, hogy tényleg 36-37 napra jön-e meg vagy 30-31 napra, mint a múltkor is. Akkor viszont megint máskor van. 36-23 az mennyi? 13 nap. Tessék, nem is 14. Most ilyenkor mi van?
Hallom, hogy a tüneteid nem az igaziak. Most már valahogy ki kell bírnod szerdáig, aztán akkor már reméljük, kiderül. Azt írtad, akkor már 6 hetes leszel/lennél. Azt már lehet látni, én úgy gondolom.

KépKép
benó
 
 


Mi az , hogy voltatok egy csomó helyen? Hát az osztálytali nem egy helyen volt?
flóra 11
 
 


Először a Halászcsárda nevű helyen voltunk, ott ettünk stb., aztán átmentünk az Ebatta nevű helyre, nem tudom, miért, utána pedig egy diszkóba!, de nem mentünk be (mi nem járunk ám diszkóba a Gyurikával :!:, nem szeretek vadidegenekkel táncolni), mert kevesen voltak (ezt nem értettem, de mindegy), utána pedig az állomásra mentünk, ahol ettek a többiek, én gondoltam, azért nem kellene a folyamatos hízást egy éjszakai zabálással megtetézni.

KépKép
benó
 
 


Nem voltunk sokan, összesen 8-9 fő, azt hiszem. De volt két mókamester fiú, baromi jókat röhögtem rajtuk. Ők mindig együtt vannak, tök jó barátok. Azt mondja az egyik a másiknak: "Megkérdezném, hogy hogy vagy, de nem érdekel." Hát, ezen megpusztultam a röhögéstől.

KépKép
benó
 
 


Meglátom Benó. A barátnőmnek, kettőnek is 6 hetesen sem láttak semmit. Csak a nyálkahártyát mondták duzzadtnak. Nálunk talán nem olyan jó az uh. Biztos van ahol jó, de konkrétan itt GA-n gondolom. Most viszont totál olyan érzésem van,hogy megjön,de nagyon erősen olyan az érzésem. :(
flóra 11
 
 


Figyelj, ennyit azért csak nem késne! :shock: 2 hetet! Annak biztos, hogy lenne oka!

KépKép
benó
 
 


Hát akkor jó kevesen jöttek el a talira. Előre nem lehetett tudni,hogy ilyen kevesen lesznek? Mert ennyivel kár szervezni valamit,nem? Mi legalább is 31 -en voltunk az osztályban. Ebből azért úgy 20-25-en mindig ott vagyunk.
flóra 11
 
 


Igen, biztos. Attól félek, hogy mi van,ha valami indult,mert ugye tünetek is voltak bőven,aztán talán kevés hormon termelődött és félbemaradt a dolog?
De inkább nem is képzelődöm semmit. Majd megyek uh-ra, ha addig nem jön meg.
flóra 11
 
 


Hová lettél?
flóra 11
 
 


Szerintem így is jól érezte magát mindenki. :lol:

KépKép
benó
 
 


Ja, ja. Ne képzelődj, könnyű ezt mondani, hanem csak várjuk ki a végét.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, csak közben a hastáncos Tündi ajánlott egy oldalt, ahonnan lehet honlapot készíteni, és próbálok a tesómnak készíteni egyet, persze elképzelésem sincs, hogy hogyan kellene, és azt nézegettem.

KépKép
benó
 
 


Na és te?

KépKép
benó
 
 


Közben feltettem egy zöldséglevest főni.
flóra 11
 
 


Nincs Front Page programod? Az nagyon egyszerűés jó weboldal szerkesztésére.
flóra 11
 
 


Megjött a párom is. Megint az apunak segített. Most zuhanyozik, aztán megy a szüleihez ebédre, majd délután ott fog segíteni.
flóra 11
 
 


Oké, én meg ezzel még kb. egy 5 percet tevékenykedem, aztán megyünk le anyuékhoz. Úgyhogy elbúcsúzom. Puszillak
Azért, ha majd egyszer sikerül, ilyet szeretnék, mint a Tündié: www.tundishop.sokoldal.hu

Puszi, megyek.

KépKép
benó
 
 


Rendben. Pápá.
Majd délután vagy este azért még gyere.
flóra 11
 
 


Megnéztem az oldalt.Szép.
Kb ilyesmi az alakom,mint Tündié.Így képernyőről persze azért nehéz megítélni.
És megvan nekem is aNorbi titok meg a Kalanetika könyv is. :D
flóra 11
 
 


Na, hogy a francba. Jólösszevitatkoztunk a Flóriánnal és most az idegeségtől nagyon begörcsöltem. Nagyon fáj. :(
flóra 11
 
 


Hahó!
Ma 10ig aludtam ,Gábor akkor jött haza mert neki túlórázni kellett!

Én lecuccoltam anyukájához és most jöttem haza!
Borsót szedtünk és pucoltunk! Fürdőruciban, az orrom és a cicik vörösre sültek!
Szépen nézek ki!
Ma nem éjjel kell mennem hanem reggel! Sajna egyedül kell aludnom!

Flóra! A hormonzavartól lassan állandó hányingerem van, émelygek.Éhes vagyok, a melleim szét akarnak pukkanni, naponta többször most megjön érzésem van! A hasam fel van puffadva, levegő
nem jön se alul se fölül belőle, olyan mint a lufi!
A derekam fáj, majd leszakad!
Ja és rettegek nehogy meginduljon a rohadt piri, most bírjon ki 3 napot még!
Nagyon azt érzem bármelyik pillanatban , elindul, vettem fehér wc papírt és fél óránként megyek és lesem!
Hócipő tele !!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, eszedbe se jussom biciglizni! Kérdezd meg a dokit! sajna pár meleg hetet még ki kell birnod!

Flóra ne vitatkozzatok! Hagyd rá!

Benó örülök hogy jól el voltatok!!

Bennünket úgy kell kirobbantani a lakásból!

Kép
muzsuzska
 
 


Na , ha senki nincs itt megyek zuhanyozni!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!

Hát,ha neked is ilyen tüneteid vannak, akkor lehet,hogy nekem is hormonzavarom van? Őrület,igazán. Lehet, hogy az van, azért negatívak a tesztek. Most jobban vagyok, de felhúzódtam nagyon. Nem szoktam vitatkozni,mindig lenyelem,ha valamit szól,de most kimondtam a véleményem és ez volt a baja. Aztán elment. Később felhívtam őt,engeszteltem, ő meg tovább folytatta a vitát. Írtam neki, hogy rosszul vagyok, de meg sem kérdezte,hogy érzem magam,csak a magáét hajtogatta. Aztán meg lecsapta a telefont és kikapcsolta.
flóra 11
 
 


Sziasztok

Hát ma sem viseltem könnyebben a meleget...:(
Délután lementünk a patakpartra, megfürdettük a kutyát, aminek az lett a vége hogy nyakig vizes lettem...:P:P:P

Mire hazaértünk már főtt az agyam a hőségtől, pedig csak pár száz métert mentünk...:(
Hideg tus, aztán el is nyomott az álom...

Most meg jégkrémmel hütöm magam....

Remélem már nem lesz ilyen meleg holnap.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jobban vagy már Flóra?

Ne idegeskedj, nehogy megártson.
Most nem szabad!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Elég vacak lehet ez az érzés, biztos szenvedsz tőle.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?