Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőt akarooooooooooooook!
kislibus
 
 


:D
kislibus
 
 


sziasztok!
Van egy 9 mm-es petezsákom méhen belül!!!!!!!!!!
Mindenkinek köszi a drukkot, késöbb jövök!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Kislibus, Asiye!
Hatalmas gratula mindkettőtöknek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kislibus!
Ez a baba csillagkép ez nagyon jó volt :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!

GRATULÁLOK!
Akkor most megnyugodtál?

Én is szeretnék babót a pocimba! :)

Kislibusnak miért gartulálunk? Én lemaradtam valamiről? Vagy csak nem értettem amit olvastam?
Vendég
 


jó reggelt!

asiye!Dejó hírek, szívből Veled örülök!Csak így tovább, ki a következő? :D :D :D

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt és jó hétvégét mindenkinek!

Asiye!

Hol maradnak a részletek és a kép?
Ugye nem tűnsz el közülünk?

Most megyek is, mert hátha sikerül Beninek valamit enni adni.
Ha nem, akkor irány "motorral" az eperárus! :D
Vendég
 


Kislibusnak a laptetőhöz gratulálunk egyenlőre :):):)

Asiye: gratula az óriás petezsákhoz és hogy jó helyen van reméálem most már megnyugszol kicsikét :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok

Köszi a gratut a lányomhoz hát sajnos elég hamar nőnek manapság :cry: :cry:

Asiye gratulálok majd jelentkezz :!: :!: :!:

Majd hétfőn jövök sok a dolgom!!
Puszi mindenkinek!

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó éjszakát lányok!

Ma mindenki élvezte a nyarat?
Nekem túl meleg volt. Én az ilyen időjárást csak víz mellett tudom elviselni. Sajnos most még egy felfújható medencénk sincs, mert előbb a kertet kellene rendbe tenni. Jelenleg a természet benne az úr... :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek!
Tegnap egész nap itt voltak a barátnőim segíteni-főzni takarítani stb.-
A lábam már jobban van.
Catherine!
A részletek: :lol: először is mikor odaértünk(15óra15re volt időpontom)még az a nő sem volt bent a dokinál akinek 14órára volt időpontja :!: :twisted: Hazaküldtem a férjemet, minek üljünk ketten mikor a gyerekekre meg más vigyáz.Mikor bementem nagyon szimpi volt az orvos-most voltam nálla először mert az enyém nyaral-,megvizsgált előszőr betapintással és már akkor is mondta hogy ez terhességnek néz ki :lol: .Aztán a hüvelyi uh-n egyből rátalálta kis petetarisznyámra :lol: ő is azt monta szép nagy,de mivel csak 5 hetes normális hogy még nem látszik benne semmi.
Afájdalmaimat valószínüleg egy 2 hónappal ezelőtti petefészek gyulladás okozta aminek a tünetei a beágyazódás és terhesség hatására kiújjultak :cry: Hát ennyi. Képet adott de nem tudom feltudom e rakni vagy érdemes e mert annyi kicsi rajta a lényeg hoggy csak na.
A fiaimmal olyan képeket kaptam amin szinte csak a petezsák látszik.Ezen meg minden csak a lényegegy kis pont.

Mindenki élvezze a hétvégét!
Nócika hogy vagy?????????
M i a helyzet?
Bocsi hogy nem írok mindenkinek, majd hétfőtőltalán már forgalmasabb lesz a topic :!: :lol:
Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


sziasztok, szép reggelt!

tényleg igazi nyár volt tegnap!Jó meleg...
MI a Vidámparkban voltunk!Nagyon-nagyon jó volt, egész délután nevettem-sikítottam-nevettem...ezt váltogatva 4 és fél órán keresztül. Kedvesem mérnök, imádja ráadásul a fizikát, és így minden játékot megszakértett...persze, hogy aközben, miközben rajta voltunk...és dőltem tőle a nevetéstől...
szuper volt...és volt azért olyan, amikor belegondoltunk, milyen lesz majd gyerkőcökkel odamenni...:-)

Egyetlen negatívum, hogy egy régi gatyómba mentem, és rámizzadt, és hirtelen miközben szálltam ki a gokartból, elreccsent az anyag, és úgy kiszakadt a combomnál...úgyhogy szakadt hátsóval jöttem haza...

estére olyan fáradtak lettünk, mintha egész nap túráztunk volna...ejj, az a sok adrenalin...

Kép
arwen***
 
 


Arwen
tök jó hogy ilyen jól sikerült! :lol: :lol: :lol: biztos jó volt. :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt és szép napot mindenkinek!

Nagyon forgalmas napokat élünk. Most anyukám van itt, és így nekem Benivel nem sok dolgom lesz ma. :) Imádja a nagyszülőket. :)

Asiye!

Úgy örülök, hogy minden rendben van! :D Most már vigyázz magadra (magatokra) nagyon!

Én is szeretnék UH-ra menni és babát nézni!

Arwen!

Jó lehetett a Vidámpark! :) Lassan én is gondolkodom rajta, hogy már Beni is élvezné. Lehet, hogy hamarosan el is megyünk. De inkább csak hétköznap, hogy ne legyen nagy tömeg. Tényleg, sokan voltak?
Vendég
 


Nócika!

Hol vagy? Vasárnap reggel van! Én nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mi lett a teszt eredménye!
Vendég
 


Cat!
igen, tegnap volt csúcs...én is azt mondom, hogy inkább, ha tudtok, akkor hétköznap és délelőtt...3000FT felett van a felnőtt belépő, de ez azt jelenti, hogy szinte mindenre felülhetsz, és annyiszor, ahányszor csak akarsz...
és ahogy láttam, van direkt pici részleg is...bár ahogy láttam, főleg a 4-7 éves korosztály az, aki sok helyen tud szórakozni...

Kép
arwen***
 
 


Catherine!
Képzeld az én fiamat nem engedték semmire felülni mondván hogy szigorúan be kell tartaniuk a 3 éves korhatárt. mert ellenőrzik őket :shock: :shock: :shock:
Kérdem én hogy????
És elnézték hogy sír a gyerek mert nemülhet fel semmire :twisted: :twisted:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Kislibusnak azért gratuláltam, mert laptetőt kért és kapott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De jó lenne kimenni a Vidámparkba.... ezer éve nemvoltunk már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Azért nem értem én sem, hogyan ellenőrzik őket.... hogy lehettek olyan szívtelenek, hogy nem engedték fel gyerkőcöt semmire, Cat???? Ezt én nem értem :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék 3. babát jövöre!

Hello Kuzsanna, Nika!
encike 2
 
 


Szia Encike!

Üdv itt is neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látom, megtaláltál.
Üdv!!!
encike 2
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Én sem értem miért nem ülhetnek fel 3 év alattiak... De akkor mi még várunk egy évet.

Encike!

Minden új embernek örülünk. Legalábbis én. :D
Milyen idősek a gyerekeid? Képek?
Vendég
 


A nagyobbik 5 volt márc.-ban, kisebbik 2,5. Két csajszi, apa most fiura vágyik, de nekem mindegy csak elöször is jönne már össze és egészséges legyen.

Köszi a fogadtatásnak!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tegnap Miki járt nálam kopogás nélkül! Szoval bocsi, hogy nem jöttem eddig csak iszonyu görcseim voltak tegnap ota, de hál istennek a gyogyszer miatt most nem kellet ügyeletre mennem! Szoval nem kellett tesztelnem sem! Nagyon szomorú vagyok! :cry: :cry:

Asyie! Nagyon nagy gratula neked és a kis picurkádhoz!++++++++++++++++++++++ Nekem sajna nem jött össze most se de most kezel a dokibácsi és majd utána pikk-pakk összejön!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Encike! Üdv köztünk! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Encike: üdv itt is :):):):)

Nócika piri mondjon le :):):):):):):) ezt egy másik topikban szokták mondnai loptam :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nocika!
Az a fránya piri!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nócika!
Nagyon sajnálom pirit! :cry: De ez a hónap tuti jó lesz. :D
Talán azért nem jött még a baba, mert baja lehetett volna amíg a doki ki nem kúrál... Már most látszik milyen okos. :)

Encike!

Képek?
Nálunk Apa most kislányt szeretne. Pontosabban úgy fogalmazott, hogy "egy kislányt , aki ha reggel felébred nem azt mondja, hogy Anya, hanem azt, hogy APA!". :D :D :D
Vendég
 


Cathrine!
Szép gondolatok apátol!
encike 2
 
 


Sziasztok!


Asye!!! Gratúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Azért a laptetőhöz még nem kell gratulálni, de nagyon szeretném, ha hónap végén már lenne mihez!!! Tényleg olyan boldog lennék!!!!
Én is Uh-ra akarok menni és ezt akarom hallani: " Hölgyem, gratulálok ön kismama. CRL 7 mm, pzs. ámérő 27 mm, szivműködés látható."

:D

Kép
kislibus
 
 


És képet is kapni akarok!

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Én is! Én is! :D :D :D
Vendég
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz :):):):)már csak azért is mert Gegéről egy db képem van csak mikor pociban volt és soksok uh képet akarok én is :):):):):):)de most elmúlt piri és egész hónapban le sem szállok apáról :):):):):):):na jó csak minden másnap :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok, jó reggel Mindenkinek!!

Mi a lányommal tegnap az Oázis élménystradon voltunk. :lol: :P :P Nagyon-nagyon szup volt, de képzeljétek el foltjaim vannak, lehet hogy napallergia :evil: :twisted: (sose volt eddig ilyen problémám jól birtam a napot) SEGÍTSÉG NEM AKAROK NAPALLERGIÁT :evil:

Asiye,

Nagyon-nagyon örülök a petezsákodnak :P :P (úgy irigykedünk, mi is akarunk!!!!!!!!!!!!!!!!) :lol: :lol: :lol: :lol:

Encsi,

üdv. köztünk :lol: :lol:

A lányomról még annyit, hogy én is nagyon irigylem a haját, mert sajnos nekem elég vékonyszálú és kevés :cry: :oops: , mindig mondom neki, hogy adhatna egy kicsit az anyucikájának belőle. :P

Puszi mindenkinek,

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma én is elaludtam egy kicsit. És az a furcsa, ogy fáradtabb vagyok, mintha hatkor felkeltem volna. (Akkor ébredtem először.)

Gabi!

Hol van ez az Oázis?
Milyenek a foltjaid? Biztosan lehet más oka is, nem csak napallergia. Bár én azt sem tudom, hogy az milyen.

Nika!

Lesz sok-sok UH képed a kistesóról. És már nem kell sokat várni rá!



Ezt a gólyát mindenkinek küldöm! Kép Remélem hamarosan odaér Hozzátok!

Asiye!

Neked már nincs rá szükséged, szerencsére. De azért jelentekezhetnél! :D
Vendég
 


Cat,

Szigetszentmiklóson van mi csepeliek vagyunk tehát nincs messze. Piros foltok aminek a közepe hólyagos és most már egy pár középen olyan mitha kipukant volna és a széle fehér. (most elégé össze-vissza írtam :lol: )

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szerintem a héten elmegyek bőrgyógyászhoz vele.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!

Én is akarok olyan uhus képet :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Már alig várom, hogy túllegyek a szigorlatokon, és mi is mehessünk az Oázisba...és visszük persze a keresztfiunkat is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minimano!
Mindenestre igyál kálciumot, ez jo bármire. Anno nekem is voltak foltjaim és Fenistillel kentem, de sz*.t se ért.
Keress fel bőrgyogyot inkább.

Tegnap maminál voltunk és medencéztek a gyerköcök. Imádják a vizet, pláne ebbe a melegbe.
encike 2
 
 


Jó reggelt lányok!
Aranyosak vagytok, ne irigyeljetek, mert biztos vagyok benn hogy nagyon hamar nektek is lesz baba, uh fotó és minden amire vágytok! :lol:

Ne haragugjatok hogy ennyire eltüntem, de nem elég a lábam, meg minden nyavajám, de még lelkileg is össze vagyok törve. A legjobb barátaink, akik 9 éve házasok, elválnak :cry: :cry: A férjnek mindig is a férjem volt a legjobb barátja, a feleségnek meg én, így a férjemmel már szemszögből látjuk a dolgokat és néha már köztünk is pattanásig feszül a húr emiatt. :cry: :cry:
Napok óta vigasztalom a barátnőmet és nem akarom elhinni, hogyez velük megtörténhet.... :x
Mindegy, nem hozom ide "haza" a bánatom!

Encike!
Én is üdvözöllek itt, gratulálok a csajokhoz, és mielőbbi babásodást neked!!! :lol: Mi most annyira kislányra vágyunk :roll: :roll: :roll:

Nócika! Biztos nagyon elkeseredtél :cry: :cry: elhiszem...de nagyon nagy hatalma van a pozitív gondolkodásnak hidd el!
Amig megvan Szemét Piroska, addig szomorkodj, de aztán feledd el a bánatod,és mindent bele!!! :)

Nika!
Minden másnap!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: Oh milyen jó is volt az :lol: :lol:
Én mostanában elhajtom szegény férjem, :oops: nem nagyon akarodzikk :oops:

Caherine:
Tényleg szép gondolatok a férjedtől, az enyém is ilyesmiket mondhogy lányt szeretne. de persze a 3.fiunak is örülnénk, arra meg azt mondja hogy akkor már csak 8-an hiányoznának a focicsapatához :lol: :lol: :lol:
Elment már tőled Szemét Piroska :?: :?: :?:

Gabi!
Csepelen merre laktok? Csak mert én ott nőttem fel!Ismerős vagyok ám arra!
Remélem nem nap allergia!!

Zsuzska!
Engem nem vinnétek magatokkal????? :lol: :lol: :lol:
Érezzétek majd jól magatokat és sok sikert a szigorlatodhoz!!!!!!!! :P :P

kislibus!
Egyenlőre a laptetőhöz, pár hét múlva a babához gratulálunk oké?? :lol: :lol:
Anno hanyadik hétem mondta neked ezt a mondatot a dokid?

Arwen tanítónéni merre van? Az osztály itt! :lol:

Ha valakit kihagytam ne hari, fiuk rosszak
Sziasztok :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye,

Csepelen Királymajorba nőttem fel és ott is élek még :lol: :lol: egyelőre.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Kész a süti, kicsit pihennie kell, hogy puhuljon.
Most rám jött a sütkérezhetnék.

Látod mi fiut szeretnénk, végülis mindegy csak egészséges legyen.
encike 2
 
 


Asiey: Hú nagyon nagyon örültem mikor irtad a privit na meg itt is olvastam a jó hírt. Nagyon szorítottam ám érted.


Minimanó: Szigetszentmiklóson voltatok a strandon? Érdekes annyiszor elmegyünk előtte és mégsem voltam sosem ott. Jó hely?
Mi tök közel lakunk egymáshoz. Csepel után van Halásztelek ahol lakok. Tudunk talizni is könnyedén:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,

Szerintem jó hely, jobb mint a csepeli, mert mióta felüjitották a csepelit nem jó mert igazán nincs gyerekmedence (6 éves kortól már csak a mélyvíz van) :twisted: . Ezért járunk az Oázisba és szerintünk nagyon jó 8)
Okszi egyszer majd megbeszéljük és talizhatunk is.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


De jo, akik közel laknak egymáshoz.
encike 2
 
 


Csak jelzem, én is csepeli vagyok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Asiye!
Gyere, becsomagollak Téged is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Mennyi csepeli! :shock: Jelzem valamikor én is laktam ott pár hónapig... :wink:

Irígyellek a strand miatt Titeket, akik mentek. Én valahogy jobban vonzódom az élő vizekhez. Pontosabban nagyon-nagyon szeretem a tengert, tavakat, folyókat... Minden ami víz. Medencében kevésbé, de ha más nincs...
Most hétvégén mi is akartunk menni, de csak ide a Külker Parkba. A dokinéni azt mondta a férjemnek, hogy jót tenne a átának egy kis úszás. Mégis kihagytuk. Nincsenek ugyanis mazohista hajlamaim, és mivel még itt volt Piri, nem szívesen mentem volna bele a vízbe. Anélkül meg minek?
A medencét szeretem ilyenkor kihagyni a nagyobb fertőzésveszély miatt. Kinek hiányzik az, amikor babát szeretnék? (Meg egyébként is...)

Asiye!

Sajnálom a barátnődéket! Nem lehet könnyű 9 év után azt mondani, hogy vége.
Mi ugyan még "csak" két és fél éve vagyunk házasok, de holnap lesz HÉT éve, hogy egy pár vagyunk. :D :D :D :D :D :D :D
Nem is tudnám elképzelni, hogy ne legyen velem/velünk a férjem. Pedig nálunk is vannak ám viták rendesen. De akkor is tudom, hogy Ő az igazi.

Most mennem kell, de talán hamarosan újra jövök.
Vendég
 


Kuzsanna: Tudom :) Már meg is beszéltük, hogy majd össze hozunk egy talit. Csak senkinek nincs ideje tudom. De azért jó lenne valóban talizni.:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?