Új privát üzeneted érkezett!

Anda!
Kitartást nektek!!!!!
De soha ne add fel :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Anyudnak is kitartást, hogy végig csinálja :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anda!
Csak pozitivan!

Az lh 5 napig volt pozi ma már nega. Remélem jot jelent, hogy a hőm ma is 36,8.!?
encike 2
 
 


encike ha a menzid nem jelentkezik tesztelj ám! :lol:

Anda it is kitartást neked is meg anyukádnak is!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Enci, nekem nem spontán vetélésem volt, hanem elhalt a babó a 8-9. hét körül. 10 hetesen vették észre. Én is megjártam a hadak útját, orvost váltottam, mert az első egy ...volt.
Előre nézek én is, de ez a hónapunk nem volt sikeres, pedig én abban bíztam, hogy elsőre összejön. Mindenki mondta, hogy missed ab után hamar teherbe lehet esni. De úgy látszik nem nekem.
A furcsa az, hogy hőmérőzök, meg vizsgálgatom magam a ciklus során, és tuti biztos voltam benne, hogy sikerült. Még egy pár csepp vér is volt a a 23. napon, mikoris a beágyazódásnak kellett volna lennie. És ezt a jelet biztosra vettem. Aztán meg jött a kopp...
NA mindegy. Vannak ilyen napok is.

Anda, ne keseredj el! Én ugyanezt végigcsináltam apukámmal tavaly, neki tüdőrákja volt. Ki is vették az egyik tüdőfelet, volt sugár, kemo. Nem könnyű, de mindig van remény!!! Kitartás, és bátorítsd anyukádat! Nagyimnak meg vastagbélrákja volt, ő kapott egy szupi parókát, mert ilyenkor ingyen jár, és teleaggatta csattokkal! Nagyon vagányul nézett ki! :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!
Nem semmi, hogy min mentél keresztül :shock: :shock: :shock:
Kitartást a következő ciklushoz és hipp hopp beköltözik a kis albérlőd :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Lányok! Köszönöm a bíztató szavakat! Nagyon jól esett a megtépázott lelkemnek!

Jenny:
Sajnálom, a babádat, apukádat és nagymamádat!!! Gondolkozzunk együtt pozitívan, és bízzunk benne, hogy hamarosan jön hozzánk is a gólya!

Kép
anda81
 
 


Helyzetjelentés:
A tegnapi depi ellensúlyozásaként ma elmentünk a barátnőmmel vásárolgatni. Eredmény: egy halász farmer, egy nyári felső, egy papucs, jah és egy napszemüveg! Hááát eléggé megcsappantotta a számlát, de most mit csináljak? :shock: :oops: :D

Kép
anda81
 
 


Anda!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jenny! Sajnálom, ami veled történt. Apukád és a mamád már túl vannak a nehezén? Kívánom, hogy minél előbb legyen újra pocaklakód.

Anda! Itt is kitartást kívánok! Az új rucikról képeket nem láthatunk? Párodnak tetszettek?

Encike! piri még sehol? Teszelj ám!!!!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki!
Piri jövö hét pénteken várhato.
Eddig jo a hőm, bizom benne, hogy igy is maradjon.

Tesztelésig még van időm!!!
encike 2
 
 


jenny tényleg igaz hogy missed ab után könnyebben teherbe lehet esni.
januárba volt nekem az első missed abom és áprilisba már terhes is voltam,sajna üres volt a petezsák így ez a terhesség is missed ab lett :cry:
na de a negyedik terhességem SIKERŰLNI FOG!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitának igaza van hiszen a műszeres befejezésű missed ab-nál kitisztitják a meh falát és újra termelődik regenerálódik és gondolom ezért tud valaki könnyebben teherbe esni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Naaaaaaaaggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooooonnnnnnnnn meleg van!

Remélem mindenkinek jó napja volt! :D

Kép
anda81
 
 


Nika!
Látom képet cseréltél! Tök arik vagytok.

Jenny!
Sajnálom, amin kereztül mentél. Az a frány piri monnyon le!!!

Nekem jövö 7 pénteken várhato menszi, de érzésem, hogy megjön, ma a hőm lefele hajlik. 36,7. HÁÁÁT
encike 2
 
 


Nita!
Ezt már szeretjük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A négyes lesz a te szerencse számod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy a műtét után könnyebb teherbe esni, de úgy látszik, nekem nem megy könnyen. Voltam anno a műtét után kontrollon, minden oké volt, mégis, mi van, ha inkább rosszat tettek a beavatkozással? Létezik ilyen?
Ti mennyi ideje próbálkoztok?
Encike, szorítok nagyon! A hő ugrándozhat, nézd meg az én babás görbémet, milyen cikkcakkos volt!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 78400_.png

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Petrus beteg és ezért nem nagyon tudtam jönni, de most már én is vagyok.

Nekem a missed ab után 2 évig nem jött össze a baba, de akkor napra pontosan az előző terhesség létrejöttéhez képest sikerült. Úhogy Jenny ne keseredj el!!!!!!!! Sikerülni fog!

Anda! Kitartás nektek! Anyukádnak drukkolunk nagyon, h rendbejöjjön!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jenny!
Tényleg jo volt a görbéd, szép cikk-cakk. De legalább fenn volt, nekem meg nem megy 37 fölé.
Ma d.u. hányingerem van és megint puffadtnak és forronak érzem a hasam.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Pruci:
Köszönöm! Nagyon kedves vagy! Én is reménykedem, hogy rendbe jön, de azért elég nehéz ebben hinni, ha a mérleg másik oldalán az van,hogy az orvosok szerint kb. két évet nyertünk! De na adjuk fel, még sok minden történhet addig!

Kép
anda81
 
 


Szép álmokat!
encike 2
 
 


Teri!
Jobbulást Petrusnak!!!!

Encike!
Holis méred a hődet?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!

Reggel és szájba. Miért?
encike 2
 
 


Encike!
IGen, akkor ne is csodálkozz rajta. Aki a szájában méri, annak kb. 3-4 tizeddel alacsonyabbak az értékei.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Még ettől is ami van? Végbelet vagy micsodát, nem ezt, a nunit be nem vállalom.
encike 2
 
 


Én is a számban kezdtem, de három hónap után tértem át a hüvelyibe.... és tényleg sokal pontosabb :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látom tényleg fenn a hőd.
De én maradok a szájnál.

Most néztem a Jonás napom és e ho 6.-án lesz. Szoval még itt van ez a hét a babázásra. Pont jo, mert apa szabin van, csak a gyerekek nem akarnak délben aludni. BBBRRRRR!!!!
encike 2
 
 


sziasztok!
szupi volt a tegnapi napunk,végre lementünk a velencei tóra!!!!

zsuzska remélem is hogy a 4-es végre szerencseszám lesz és jó is lesz!
encike tesztelsz valamikor? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!

Nitácska! Az jó lehetett. Szuper jó idő volt tegnap.

Encike! Használjatok ki minden időt, amit lehet pudingozásra, hátha lesz egy + eredménye. :wink:

Pruci! Petrácska jobban van már?

Anda! Ne add fel! Neked is tartanod kell az erőt anyukádban. Tudom, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy ha a dokik azt mondták, hogy 2 évet nyertetek, lidővel ehet az még több is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


csütörtökön végre megyek kontrollra,remélem minden rendben odabennt!

:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztosan rendben vagy. Dobozoltok vagy már ténylegesen át is költöztök?

Kép

Kép
kiriki
 
 


egyenlőre még dobozolunk!mert a mamánál még egy két dolgot meg kell csinálni,hogy a mosógépet meg a fürdőszekrény mosdóját be lehessen üzemelni mire megyünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És mikor cuccoltok át a mamádhoz? Azért ez már jobb érzés, hogy látod a végét ennek a rémálomnak, s végre megszabadulsz anyóstól. Párod hogy viseli?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Nita:
biztosan minden OK odabent!!!!

Köszönöm a drukkokat!

Kép
anda81
 
 


remélem már csak kb 2 hét vagy még annyise és cuccolhatunk!
tényleg jó érzés hogy megszabadulunk ettől a szemétládától,de ugyanakkor meg rossz,hogy ismét a belváros! :? de még ez is jobb minthogy a köcsög anyóssal éljünk és a diliházba kössek ki! :(
párom is valahol már várja hogy menjünk innen,őt is csak idegesití az a tetü! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kertes házból lakásba költöztök? Én családi házban nőttem fel, a város szélén. Most pedig társasházban lakunk, a belvárosban. Kezdem megszokni és megszeretni. Itt minden nagyon közel van, gyalog is meg lehet közelíteni. A nyugalmad pedig mindennél többet ér.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én mára elbúcsúzom, jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


igen a nyugalom mindennél többet ér ez igaz!.
kertes családi házból költözünk a belvárosba! :?
Mára elteszem magam pihenő üzemmódba,puszi,jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen a nyugalom mindennél többet ér ez igaz!.
kertes családi házból költözünk a belvárosba! :?
Mára elteszem magam pihenő üzemmódba,puszi,jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép álmokat Nitacska és Kiri!

Anda!
Vigyázz nagyon magadra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jó kívánságokat! Petrus szerencsére jobban van, már nincs a kiszáradás szélén, de még vigyázni kell nagyon, nehogy visszaessen.

Anda! Hidd el, minden rendben lesz! A 2 év nagyon hosszú idő és annyi idő alatt rendbe lehet jönni, persze csak akkor ha nem adjátok fel! Mi szorítunk nektek, és sok erőt, kitartást kívánok hozzá!!!

Nita! Minen rendben van ott bent, és nemsokára jön a pici babó is!!! Anyóst ne is említsd! Én legszívesebben beolvasnék az enyémnek. A legutolsó húzása az volt múlt héten, h a lázas gyereket kivitte egy jó fél órára a napra, hiába mondta a párom h ezt nem kéne. Meg is lett az eredménye.... Én is már alig várom h hazaköltözzünk, m ott megbolondulok, poedig nem lakunk együtt, de közel vannak... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát igen a legjobb ha többszáz km-re vannak az anyósok!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sajna ma meggyütt piri! Hogy szakadna rá az ég!!!! Elegem van! Miért olyan nagy kérés az Istentől, hogy adjon gyermeket annak, aki NAGYON szeretne? :?: :?: :?: :?:

Kép
anda81
 
 


Drága Anda!

Ez egy nagyon jó kérdés, én is nagyon sokszor feltettem már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Néhányunknak nagyon meg kell szenvedni érte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anda, Zsuzska! Nem szabad elkeseredni!!!! A sok szenvedésnek meg lesz az eredménye: egy (kettő) gyönyörű kisbabája!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nita!
Utolag boldog névnapot!

Ma nagyon elfárdtam, holnap jövök.
Szép álmokat!
encike 2
 
 


Encike köszönöm!

LÁnyok ne keseredjetek el,nézzetek előre és hamarosan lesz kisbabátok is! :lol: :lol: :lol: :lol:

tegnap olyan szörnyű dolog történt,komolyan ver a sors engem!
A hugom megpróbált végetvetni az életének!Bevett egy csomo gyógyszert,de valamiért felhívott engem és így hála égnek nem lett nagy baj.Elméletileg ma ki is engedik a korházból!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


atya ég Nitacska!
Hát ez szörnyű :!: :!: :!: :!: :!: :!: Úgy sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: Jobbulást neki :!: :!: :!: :!: És szabad érdezni, hogy mi vezette ehhez a lépéshez :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem depressziós lett.ő magántanuló és most kelett volna vizsgáznia pár nap mulva és mondta hogy hiába tanul nem marad meg a fejébe,meg minden gondja összegyűlt és kiborult teljesen :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem. Remélem, hamar összeszedi magát és kilábal a depressziójából :wink: :wink:
Anno érettségi előtt a barátnőm gyógyszerezte be magát, és mivelaz anyukája haza ért korábban, ígynemlett nagyonn baj szerencsére....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hála égnek hogy neki se lett baja!

holnap megyek a dokihoz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?