Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.Köszönöm még egyszer a sok bókot az új szerzeményemre. :wink:

Nagyon aranyos bende,ahogy vizsgálhgatja az új cipellőt.Nagyon szép.Nekünk van egy rakattal cipőnk,azért nem vettem.Nővérem kislányától örököltünk egy csomót,mi is vettünk,meg a nagyi.Ugyhogy hála nem szenvedünk hiányt cipőben.

Szép álmokat!


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manó!

Bende egyszerűen tündéri, ahogy nézegeti az új cipőcskét!!! :-) CUKI!!!

Ági!

Én még mindig azt mondom, h a nagyobbat! :-) A kicsi szorítaná, a nagyba belenő. Amikor vki kérdezi, h milyen ruhácskát hozzon ajándékba, én mindig nagyobb méretet szoktam mondani, mint amit használunk, h biztos jó legyen. /ha nem is azonnal./ Meg az egyes gyártók méretei között is van különbség. Na, mindegy. Sztem a nagyobbat! :-))

Mogyo!

Gondolunk Rátok!

Timci!

Te már biztosan nagy izgalomban vagy!!! Mit kap Atticy?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ma van az Öcsém évfordulója... Tegnap biztos ezért is voltam olyan sírós.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

nóémi-hát igen,nagyon izgatott vagyok. :lol: tőllünk kap egy Chicco babakocsit,meg egy Chicco játszóasztalt,ami nagyon koplex.zongora is van rajta meg húzogatós játékok,ha megforditom a tetejét akkor várat épithet kockákból rajta.Anyuméktól kap egy járássegitő Fischer Price-os oroszlánt,aminek a hátát ha lecsukom,akkor ráül és kis motor lesz belőle,és mindig kis zenével jutalmazza meg a picit.Meg még kap egy csomó apróságot.A nővéreméktől meg fürdős játékot.
Egész éjjel nem adludtam,már nagyon várom a babakocsit.Ma kell érkezzen. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!
Szorítok!!! Én is nagyon vártam, mikor a miénk jött. :-)) Gazdag szülinap lesz! Azt hittem, h olyan oroszlánosotok van. Mintha láttam volna valamelyik képen még korábban.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Isten éltesse sokáig az ünnepelteket!

Hát a sátorban alvás elmaradt, mert nagyon fújt a szél, tegnap, meg nem volt idő felállítani.

Timcike! "Tök jó" dolgokat kap ajándékba. lesz torta is?
Brigitta anno első tortáját ehette, ahogy akarta... talpától, a fejebúbjáig csokikrémes volt. :) :)
Vettünk, külön magunknak is tortát, hogy mi is ehessünk finomságot.
Nálatok is így lesz? Eheti egyedül, ahogy akarja/tudja?

Ma gyereknap lesz az oviban: ugrálóvár, bűvész, kézműves foglalkozás, arcfestés... biztos nagyon klasz lesz.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Brigi
A rendőrségen dolgoztam a közgazdasági osztályon, ami január 1-jén megszűnt. Illetve átalakult, s már Szegeden van a központ, így csak oda vennének vissza dolgozni. S oda nem tudok visszamenni, illetve mindennap bejárni, leköltözni pedig nem szeretnék Szegedre.

Timci
Elhiszem, hogy izgatott vagy az első szülinap miatt. Attici biztos nagyon fog örülni a sok ajándékoknak. Petike a csomagolópapírnak örült anno a legjobban. Ma már a csomagban lévő dolgok érdeklik.

Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Kriszta!

Nálatok is nagyon közeledik az első szülinap! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt!

Timci: Hát tényleg jó sok mindent kap a kiskoma, nem panaszkodhat. :lol:

Noémi: Megértelek! :cry:
Vendég
 


Noémi: én is gondolok akkor rád!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Hát, nálunk olyannyira közelít a szülinap, hogy MA VAN!!! :lol: :lol:
Nemsokára jövök, de most sülnek a piskótáim, nem akarom elcseszni... :D

Lilypie Maternity tickers


Hóhó!

Akkor nagyon de nagyon boldog szülinapot Aziznak!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


HAPPY BIRTHDAY, AZIZ! Kép
Remélem, Kriszta, jól sikerül a sok piskóta! Na meg Aziz is élvezi ezt a napot! Várjuk a szülinapos fotókat!!!!!!!!!!!!

Ági, szerintem elég az m-es. Az L-es nagyon hosszű lenne, és akkor felbukik-bukdácsol az orránál. Szerintem. Amúgy elég magas a boltozat. Jó kis széles cipőcske, Bendének még vastag zoknival is jó. Könnyű felvenni, mert gumis a bujtatókája. egyébként ha nem jó, akkor kicserélik.
De ha biztosra akarsz menni, akkor nagyobb legyen, mert belenő. (na ezt most jól megírtam! :lol: )
Brigi, azért nem vagyok tapasztalt ebben... :lol:
Cipőfűző nálunk is sláger! :lol: :lol:

Andi, remélem, megoldódik a lakás gond, és azért nem kell költözni. Főleg nem Szegedre..... :shock:

Noémi: sajnálom........ :cry:

Timcike, nagyon gazdag szülinapja lesz Atticynek! :D Olyan járássegítőt énis néztem. Nagyon aranyos! :D

Erika, szerintem lesz még jó idő, és akkor sátrazhattok! :wink:
Melyik óviba jár Brigitta? jó lesz nektek! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Isten éltesse Azizt! Nagyon szép első szülinapot kívánok Neki!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Azizkának nagyon boldog első születésnapot!!!!! Na, Anyuka, 1 évvel ezelőtt hogy érezted magad? :D
Miket kap az ünnepelt?

Köszi mindenkinek a cipős tippeket!

Noémi: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nekem is öcsém van, bele sem tudok gondolni, mit érzhetsz... Virtuális ölelés.....

Mogyó: hogy aludt Ágika?

Mano: ti hányszor keltetek éjjel? Mi rekordot döntöttünk, felváltva rohangáltunk Apával. De reggelre a két felső egyes teljesen áttört! :wink:
Vendég
 


kriszti-Nagyon de nagyon sok boldog születésnapot a kis Azizkának!Majd kérünk beszámolót meg sok sok képet!!! :wink:


erika-igen készitek neki babatortát az apja fog benne nekem segiteni,hiszen Ő cukrász. 8) :wink: Ami csak az ővé lesz.De Attila készit nekünk is a nagyobbaknak Oroszkrém tortát. :wink: És azt fog csinálni a tortával,amit akar.Kiváncsi avgyok.

nóémi-igen azt az oroszlánt kapta,még előre megvettük neki,nehogy ne legyen belőle. :wink:




KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! :D :D :D :D

Készen vannak a torták, már csak dermedniük kell! :D
Végülis nem engedett a férjem, így lesz valami partyféleség, de szerencsére nem túl sok emberrel. Kaja nem lesz, csak a torták, meg gyümölcs. Rendeltünk egy tigrisfej tortát, ami a gyertyás lesz! :)
Ajándékot mi nem vettünk Aziznak, mert itt se ruha se játék nincs jó, és szép. Csupa gagyi. Medencét akartam ,de nem találtam jót. Anyutól már megkapta a napszemcsit, meg állathangos zongorát, férjem öccsétől tegnap kapott egy bébitaxit, amiről le sem lehet szedni. :lol:

Most megyek, jól megölelgetem a kisfiam, mert ezekben a percekben 1 éve láttam meg először életem értelmét. :)
Kép

Lilypie Maternity tickers


Mintha nem is ő lenne mennyivel más volt!

Érdekes jó aldutunk hajnalban kellet neki adni kúpot meg rá 1órára panadolt és utánna lement a láza!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó: szegény Ágika, nagyon szenvedhet a fogaitól!! Meg ez a láz.... Azért megviseli őket, Aziz nagyon nyűgi olyankor. Igen, nagyon más volt, kis csunyika. :lol: Persze nekem ő volt a legszebb. :D

Ági: az 50-es naptejjel Boti sem fog leégni, meg akkor magadra is kenheted. Fehér vagyok én is mint a fal, mindig lepirulok egy-egy séta után. Nem látszik rajtam, hogy 3 éve Afrikában élek! :lol: Nekem is a cipőmérettel van a gondom, nem merem így próba nélkül... Ja, és nálunk is nagy probléma a cipő és sapka eldobálás. Már nem egyet el is veszítettünk emiatt. :roll:

Manó: nagyon nagyon tetszik a cipőcske, tök jó a színe, és látszik, hogy Bendének is bejön! :lol: Képeket igyekszek majd tenni, ha lesz valami jó, nagyon béna vagyok, meg a gépünk is csak egy egyszerű 5 megapixeles, nem csinál igazán szép képeket, főleg nem este... :?

Timcike: tényleg tündéri Atticy új ruhája!! Aziz kapott egy pólót Belgiumból, az lesz rajta, de tegnap felpróbáltuk, és majdnem szűk! Most rámjött a láz, hogy vegyek valami újat, meg gatyót is... Oroszlánkrém!? Imádom! Kiváncsi vagyok, hogy Te milyent fogsz készíteni!! :) Ja, és kérdezted, itt nagyon meleg van, olyan 35 körül, de már nálatok is afelé közelít! :)

Nagbri: jaj, nagyon édes Dana, és biztos, hogy érzi, hogy baj van, azért ilyen kis kedves veled! Tündéri egy gyerkőc! :D Sajnálom, hogy menned kell a kórházba, nem lesz egyszerű! :( :(

Andi: remélem én is, hogy jól lezajlik majd ez a költözés. Dehát most festettetek ki! :shock:

Lilypie Maternity tickers


dehogyis volt csúnya!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: nagyon sajnállak, biztos nehéz lehet Neked ma!! :cry: :cry:
Kérdezted a kendőket, egyelőre csak a lányok sikeresek, Ágikának, Sárának, és Dorkának is megvettem, viszont a fiús színek elfogytak, csak egy bézst tudtam venni, azt hiszem az pont Bálinté! :D Azért figyelem mindig, hogy érkezik-e új, remélem!!!

Lilypie Maternity tickers


akkor jó! :D anyósék szerint az volt...

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Aziznak BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk mi is!
És előre is köszönjük a kendőt!

Noémi: küldöm a pozitív energiát... nem csodálom, hogy ilyenkor szomorú vagy, nehéz lehet...

Ági: én Sárának M-est rendelek, az még egy kicsit nagy lesz,de nem akarok kisebbet rendelni, mert úgyis belenő, meg még járni nem is tud...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszti: Aziznak nagyon sok boldog első szülinapot kívánunk!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Bende nagyon cukia kiscipővel!

Timci:Jó sok ajándékot kap a törpi. Az oroszlán tényleg nagyon cuki,majd Bencének is lehet veszünk egyet. A tortát meg majd megnézzük. :D
A babakocsitok nagyon tuti!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Drága drága kicsi Aziz! Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk neked: Dani, Bencus és Brigi
Vendég
 


Ildi és Falevél köszönjük szépen!! :D

Brigi: nálatok meg akkor a fiúknak is köszönjük! :D Puszilom őket, nem tudom Bence emlékszik-e rám... :wink:

Levágtam a torta szélét, amit normál tepsiben csináltam, és nagyon fini lett. :) 5 után megyünk, úgyhogy most már nem jelentkezek, majd holnap!

Sziasztok!

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Na még szép, hogy emlékszik! írtó jó a memóriája a gyerkőcnek, és hát hamarosan újra talizunk, hiszen már csak két hónap!
Jó szülinapozást nektek mára!
Vendég
 


Andi: Hát remélem, hogy problémamentes megoldódik a lakásügy! Így tényleg nem egyszerű!
Én is szerettem volna a rendőrségen dolgozni, de nem jött össze, pontosabban azért vhol mégis, mert elég sokszor voltam tolmácsolni, még a kecskeméti rendőrségen is! Nagyon szerettem, tök jó fejek voltak velem a rendőrök, hoztak vittek a rendőrautóval.
Vendég
 


kriszti-nem semmi a pólos story-d.Hmmm...manapság nem is lehet látatlanbe rucit venni nekik,mert mind félre vannak számozva,sajna.Mindig félek mikor anyós mondja,h.küld neki rucikat,h.vagy túl kicsiket küld vagy túl nagyokat.De eddig mind eltalálta. :wink:
Nagyon fini az Oroszkrém tortája,imádom én is.Én meg valami babacsokisat készitek neki,kaptam levélbe egyet.Szupi.Ha gondolod leirom a receptjét. :wink: Kiváncsi avgyok a képeitekre.Huuu,h.birjátok azt a meleget?Én meg avgyok itt halva.Alig várom a holnapot,h.kitegyük a medencét.Locsizunk. :lol:

ildi-nagyon aranyos vagy.Köszönöm szépen.Majd segitek neked a vásárlásban,ugy ahogy eddig is.Nem jársz rosszul,tudod te. :wink:
Már várom,h.lemenjen kicsit a nap,h.mehessünk vásárolni. :wink:





KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 



Kép

Nagyon boldog 1. születésnapot Aziznak!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ne haragudj, Kriszta, h tegnap nem tudtam írni-köszönteni, de a délutánom kissé húzós lett.
Délelőtt kimentünk Norrival a Tesco-ban. Fújt a szél, így nem is vettem észre a nap erejét. Mikor már köszöntünk el Vele, akkor már éreztem, h nem vagyok jól, aztán gyorsan ebéd, etetés, aztán éreztem, h hőemelkedésem van. Megmértem, így is volt. Szóval: napszúrást kaptam! Úgyhogy egész délután az ágyat nyomtam. Balázst felhívtam, h kapkodja a talpát hazafelé, m most nem vagyok jól. Míg hazaért, Bálint játszott mellettem a franciaágyban. Azért nem volt egyszerű egy mászó, igő-mozgó gyereket magam mellett tartani úgy másfél-két órán keresztül... :-))) Végül bevettem egy gyógyszert, úgy már javult a helyzet. Mostanra már nincs bajom, de a tegnap délutánt nem szeretném megismételni egy darabig. Évek óta nem volt már ilyen, remélem nem is lesz! :-)

Brigi, Falevél, Manó, Mogyo, Ági, Kriszta!
Nagyon köszönöm, h gondoltatok rám! A május nekem elég nehéz, m ilyenkor összesen három évfordulóm van... :-( A másik nehéz meg halottak napja, m Édesanyám két nappal hamarabb ment el...

Mogyo!
Remélem jobban vagytok már!

Ági!
Húzós lehetett az az éjszaka!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Tesco-ba! "n" nélkül! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!

SZORÍTUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!
Most hívtál!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigié!!!

Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!
LÁNYOK, MINDEN RENDBEN, ÉL A PICÚRKÁNK!

Később rakok róla képet, teljesen rendben vannak az értékei, és ver a pici szíve!!!
Vendég
 


Brigi!
Nagyon örülök! Köszönöm, h felhívtál! Nem akartam előtted learatni a babért, de nehéz volt kibírni! :-)))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszönöm szépen nagyon!!! Nem is tudod milyen hálás vagyok neked mindenért, és köszönöm a virágokat is!!!
Vendég
 


Brigi: itt is örülök!

Hát mi tegnap este beszaladtunk az ügyeletre mert csak nem lejebb a láz és állandóan hőemelkedése van!És ideges is voltam miatta!
Hát csajok a fogai a lúdasak !
Kapott szurit ami fájt neki nagyon és hányt is tőlle!

De éjszka jó volt aludt nem volt láza reggel megint hőemelkedéssel kezdünk!

Annyit mondtak ,hogy egyszerre mehet a kúp meg a folyékony lázcsillapitót ha felszalad a láza!Mert gyorsabban hat!

Nekünk valszeg nem jó a Panadol és Nurophent veszünk heélyette mihelyt apukámis észre tér mert ő is beteg de annyira bevisz a patikába ,hogy tudjak venni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Brigi!!! Nagyon örülök!!! Nem hiszed el, de mi ugyanígy jártunk Azizzal! Két hétig voltam abban, hogy valószínű nem él a baba, mert nem volt szívhang, de aztán kiderült, hogy csak a ciklusom tréfált meg, és a terhesség később kezdődött! Csak nem akartam leírni Neked, mert azt hittem, hogy Nálatok már biztos, hogy nem él. Nagyon boldog lehetsz most! :D :D :D

Ennn: köszi szépen! :)

Noémi: Neked is köszönjük szépen! Nem semmi napod lehetett tegnap! De remélem már jobban vagy!

Mogyó: szegény Ágika, meg Ti, hogy ügyeletre kellett menni. :( Remélem hamar kijönnek azok a fogak, és nem okoznak több galiábát.

Mi tegnap nagyon elvoltunk, szuper jól sikerült a buli, 11-ig tartott. :D Aziz is borzasztóan élvezte! Majd teszek képet, de elég ramatyul sikerültek, ugye esti-kinti kép, és ráadásul Mahmoud öccse csinálta... :roll:

Lilypie Maternity tickers


Brigi: Nagyon örülök énis,bíztam benne hogy minden rendben lesz. Éreztem valahol,de nem akartam okoskodni,mert tudtam milyen fájadalmas egy ilyen dolog.
Nagyon várom a képeket róla!!!!

Noémi: Örülök,hogy már rendbe jöttél, húzós dolog lehetett még magad voltál a picurral.


Puszi nektek!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Aziznak mi is boldog szülinapot kívánunk így utólag is! :D Kész nagy fiú!

Brigi! Nagyon örülök Nektek itt is!!! :D A Kistúlélőhöz meg gratula és nagyon kíváncsi vagyok már Rá! :lol:

Noémi! Szegény! Jól elbánt Veled ez az idő! :roll: Remélem már jobban vagy! Bálint is nagyon mozgékony? Édes lehet! :D Sajnos nem valószínű, hogy fogok tudni menni a talira, mert pont következő héten vizsgázok, addigra már biztos nagyon be leszek rezelve. :oops: Ugye nem gond, ha bepótoljuk majd valamikor máskor?

Manó! Örülök, hogy összefutottunk, így legalább élőben is meggyőződhettem róla milyen édes és szép Bende, na meg hatalmasat nőtt Ő is! :)

Kriszti! De jó kis buli lehetett! Hányan voltatok? Aziz is igazi kis társasági emberke lesz, illetve már most is az úgy látom, ha ennyire szereti a nyüzsit. De az tök jó! :D

Timi! Atticynek pedig előre kívánok nagyon boldog szülinapot! Biztos jó kis bulija lesz Neki is! :) Szupi babakocsitok van, remélem beválik! :wink:

Erika! Még a múltkorira nem is reagáltam. :oops: Köszi szépen az elismerésed! Aranyos vagy, tényleg nem túl könnyű, de most már hamarosan vége! :) Nektek milyen volt az ovis gyereknap?

Mogyo! Remélem hamar megoldódik Nálatok is fogzás, Ádi már lassan szerencsére túl van rajta. Mihamarabbi gyógyulást kívánunk a kicsi lánynak!

Nóri! Neked is drukk a vizsgádhoz! Sajnálom, hogy ilyen bunkó tanárokat kaptál ki. De az a durva, hogy tényleg sok minden a tanárok jóindulatán múlik. Szerintem sem igazságos ez a rendszer. :(

Ne haragudjatok, most ennyi, mert Ádi felébredt, és ebédelünk. Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ja, Ágikának meg boldog miniszülinapot kívánunk!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kép

Ezt küldjkük minden kis szülinaposnak!

Ádi és Adri

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: köszönjük szépen!! Akkor Te még izgulhatsz egy jó darabig... :roll: Igen, hozzá van szokva a gyerek a társasághoz, az biztos, tegnap is kézről kézre járt. Nem tudom hányan lehettünk, elég sokáig tartott a buli, így jöttek-mentek az emberek. De úgy 25-30.

Végül csináltunk barbeque-t is, nem tudom így kell-e leírni. :oops: De jó is volt, mert mindenki éhesen jött. :lol: A tortáimnak nagy sikere volt, nem ettek még ilyent. Úgy látszik a joghurt torta magyar specialitás. :) Aziz rengeteg ajándékot kapott, és mindegyik zenél, világít, és halad, már majd idegrohamot kapok tőlük... :roll: :lol:
Ruhaügyben még elmentünk gyorsan venni délután, kapott egy fari rövidgatyát egy pólóval, erre otthon kiderült, hogy a póló bazi nagy rá. :x Így végül egy régebbi darab került rá.

Na, befejeztem, mindjárt jönnek a képek...

Lilypie Maternity tickers


Timcike: megjött a babakocsi?? És milyen a locsizás a kertben? :wink: Igen, tedd fel a babacsokis receptet, kíváncsi vagyok rá nagyon!
A meleget jól bírjuk, a lakásban tűrhető, s napközben nem megyünk ki, csak késő délután, vagy ha igen, akkor a tengernél vagyunk, ami azért lehűsít. :wink:

Lilypie Maternity tickers


előkészületek:
Kép

egyik ajándékkal:
Kép

kicsit elfáradtam közben:
Kép

mindenki engem ünnepel:
Kép

tortámmal:
Kép

fincsi:
Kép

engedj már oda!! :
Kép

yeeee:
Kép

Lilypie Maternity tickers


Kriszta, nagyon édesek vagytok a képeken! :D Aziz nagyon csinos abban az ing-farmer szerkóban! :D A torta nagyon tuti!
Nem ismerik a joghurt tortát??? Akkor most már hozzád járnak majd tanulni... :lol:
a póló miatt meg ne idegeskedj, belenő. :D

Mandula, köszi! De Ádi is hatalmasat nőtt! :D És rajtad nem nagyon látszott, hogy tanulsz és ideges vagy.... Pedig ahogy elmondtad, azért van jó sok minden... na meg Ádi is azért igyekszik belőled 100%-ot kivenni...
Nagyon drukkolunk ám neked, és ha túl leszel rajta, akkor újabb talit csinálunk! :D

Noémi
, remélem, jobban vagy már..... Nagyon kell most vigyázni, mert elég csalóka az idő, és persze iszonyú hőség is van.... :roll: Vigyázzatok magatokra! Még szerencse, hogy Bálint mindebből semmit nem vett észre...

Brigi, Igaz, már személyesen is örülhettünk NEKTEK, azért nem hiszem, hogy eleget tudjuk mondani, hogy MENNYIRE ÖRÜLÜNK A POCAKLAKÓTOKNAK!!!!! :D :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?