Új privát üzeneted érkezett!

Öhöm, kb .. meghivatta magát egy kávéra .. gondoltam nem dobom ki, de azért elfüllentettem neki, h dolgom van :roll: :roll: úh becsuktam az ablakot, és próbálok nem hangosan röhögni ..

Kép
szöszke.
 
 


Na most a szomszédka már jelentett vmit, kaptam érte egy, a hátam közepére se kívánt kávépartit, laptetőért mi jár? 8)

Kép
szöszke.
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Laptetőért következő hónapban kisbaba jár :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]L írta:kuzsannaaptetőért következő hónapban kisbaba jár :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Júúúj, kérem :D :D

Kép
szöszke.
 
 


Oksika..... max. nyitunk egy közös ovit :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nnnna vagyok!


Közben már hívott anyukám, és vele is beszéltem. Elmeséltem neki, hgoy milyne jól szórakozunk. Jót nevetett Ő is! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nyissunk, benne vagyok :D

Kép
szöszke.
 
 


Hihi, üdvözöljük PendiAnyut :D :D :D

Kép
szöszke.
 
 


húúúúúú ti aztán tényleg nem tétlenkedtetek! :lol: :lol: :lol:

nem győztem visszaolvasni! :lol: :lol:

Én már kifüstöltem a lakást is! :evil: :evil: :evil: :evil:
Kifolyt a tepsiből a zsírja,és most ég a sütő alján! :evil: :evil: :evil:

Húú de mérges vagyok!

Na majdcsak nem lesz baj! Kitörölgettem, és aláraktam a nagy tepsit.

Szöszke!
volt egy kérőd???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Még a végén elkelsz!
lehet, hgoy a nevetést felhívásnak vette? :lol: :lol: :lol:

Zsuzska!
Te aztán tényleg kívánós vagy!
Vendég
 


[quote]H írta:ihi, üdvözöljük PendiAnyut


:lol: :lol: :lol: :lol: puszi!!!
Vendég
 


Üdv PendiAnyunak :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, igen Szöszke, babásan az ember kívánatosabb és a férfi is megérzi............ :wink: :)
Vendég
 


Annyira helyesek vagytok, nem baj hogy bekapcsolódtam egy kicsit hozzátok? :oops:
Vendég
 


Szia Melus!
Dehogy baj! Gyere csak nyugodtan!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


16. hét? Van már nevetek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


CSajok, bocsi, h eltűntem msn-ről olyan hirtelen, de a gép vmi nagyon furcsa hangot adott ki, és úgy beszartam, h inkább gyorsan kikapcsoltam :shock: :? Nem tudom, mi lehetett .. talán vírus? Igazából remélem (jó, ez túlzás) h az, mert akkor legalább meglesz az oka .. most elindítottam a víruskeresést, kíváncsi vagyok az eredményre. De igazából már annak is örülök, h bekapcsolt a gép!

Melus! Persze h jöhetsz :) Baba nemét tudjátok?
Amúgy tutira nem vagyok babás, mert megjött :( Úgyhogy ez nem lehet a hapsi indoka :D

Kép
szöszke.
 
 


Csajok holnap visszaolvasok igerem de egyenlore beszelgessunk amig meg itt vgyok :D Mint irtam jovok a kis jegyzettombommel aztan irom kinek mi a mondokam :lol: :lol: :lol: :lol:

Melus ide barmikor barki benezhet...ez itt a beszelgetosarok :D :wink:

Csajok jaj megyunk aludni :? Akkor holnap aztan addig jo beszelgetest....jah meg annyit bar msn-en kipofaztuk mar de akcio megvolt ugyhogy most meg van a vasarnapi es ez a honap is teljesitve 8) :lol: :lol:

Most melusnak megy a kep de holnap mindenki pak egyet :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szöszke!
Gép javuljon meg!!! Pendi elment megetetni urát, Bridg meg lefeküdt alukálni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én meg kajás vagyok :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kezd szorítani a cicfixem :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]S írta:kuzsannazöszke!
Gép javuljon meg!!! Pendi elment megetetni urát, Bridg meg lefeküdt alukálni.


Köszi a helyzetjelentést Drága :)
Sztem itt lehet, h lesz vmi, Zsu .. nem azért, h akár beléd, akár magamba belebeszéljem, hogy .. de számomra ezek a tünetek nagyon gyanúsak :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Na ja.... nincs íg ysem kicsi, na de ekkora meg már régen volt :lol: :lol: :lol: :lol: És kezd megint fájni és érzékeny lenni :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lehet, hogy ellövök egy tesztet valamelyik reggel... a dokim szerint már volt egy pém :shock: :shock: :shock: :shock:
Legalább is a keddi állapotok szerint.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és vékony vérerek jelentek meg rajtuk :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jajj, Zsu és Szöszi!De örülnék neki, hogyha szerencsét hoznék nektek!!!!!! :)

Nincs még nevünk, még nem is tudjuk, hogy fiú-e vagy lány :wink:
Kb. egy hét múlva megyek újra uh-ra.

Bridgi!!!

Pusszancs!!!!! :D
Vendég
 


Mondjuk mi lenne, ha holnap reggel tesztelnél?? :roll: :roll:
Annyira szorítok, és annyira szeretném, h baba legyen, h azt elmondani nem tudom, de komolyan ..

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!
Édes vagy... kösznöm a drukkot.... na jó... de csak azért, emrt otthon van még négy darab tesztem :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én megyek, zárnom kell. Szép álmokat mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melus! Hát talán majd jövő hónapra megozod a szerencsémet ;) Reméljük! Kíváncsi vagyok, h mi lesz a bébi :) Nincs megérzésed? Mindig ezzel a kérdéssel traktáltam a barátnőimet is .. :D És 90%-ban bejött a tippjük ;)

Kép
szöszke.
 
 


Nnna, Zsuuu!!! Remélem, be tudok nézni holnap :shock: Nagyon kíváncsian várom az eredményt!!!

Most én is fel vagyok szerelkezve tesztileg egyébként :D Jó éjt neked is :)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Kép

a meleg miatt megint nem aludtam valami jól. :cry:

De nem gond, mert ma megyek a párommal horgászni, ill. ő horgászik, én meg pihizek a székben. Majd ott kipihenem magam.:lol: :lol:
Úgyhogy csajok, ma nem nagyon leszek. Nem tudom meddig leszünk kinnt.
Holnap meló.:cry: De azután 2 hét szabadság!!!:lol: :lol: :lol: De várom már a holnapután reggelt! :lol: :lol:


Zsu
hogy állnak a "tüneteid"? :lol: Nagyon szorítok neked! Anyira jó lenne, ha babás lennél!:lol: :lol:

Szöszke
Neked a mensi? még mindig van? Vagy csak mutatóban volt? mert akkor még mindig van esély.:lol: :lol:

Bridget
Remélem kialudtad magad! Aztán mára ne tervezz be annyi mindent mint tegnapra. Tesség pihizni is!:lol: :lol:

Melus
Nem tudom üdvözöltelek-e már! Úgy emlékszem igen, de ha nem /jobb kétszer mint egyszer sem:lol: / akkor Isten Hozott nálunk!:lol: :lol: :lol:
olyan nagyon jó neked! :lol: De nehogy azt hidd, hogy ezzel "megúsztad" az itt létet! :lol: Mindig kérjük a helyzet-jelentést az eseményekről. MIkor mozdul, mikor rúg a babóca, mikor voltál dokinál, mit mondott stb. Bennünket minden érdekel! :lol: :lol:

Nócika
Te tegnap hanyagoltál bennünket! :roll: :roll: Dolgoztál? :cry: :cry:


Kép
Vendég
 


Bridget!
Előbb voltam mint te :lol: :lol: :lol:
Végre én köszönthettelek benneteket! :lol: :lol: :lol:

Kép

Nem aludtam nagyon ki magam, de valamiért megmagyarázhatatlan jó reggelem van! :lol: :lol:
Kívánom, hogy nektek is ilyen napotok legyen! :lol: :lol:
Na jó abba hagyom. :lol: :lol: Azt hiszem, mára elég az ömlengésből. :lol: :lol:

Puszi! :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi hello itt vgy meg :?: :roll: Itt ulok a jegyzettombommel es minnya irok :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Eloszor is
Kép
Ahogy igertem ideultem a kis jegyzttombommel es olvastam :shock: :lol: :lol: :lol: En mar 11kor keltem aztan kicsit a ciklus.hu-n behoztam a lemaradasom aztan lementunk a felvagott boltba,peksegbe es a super market-be....haza szenyot csinalni embernek :arrow: aztan meg leultem es megettem a gep elott kozben meg olvastalak titeket 8) :wink:

Pendi
-Vacsi mien lett?Apjuk nem mondatott le :?: :roll: :lol: :lol:
-Ugy legyen :!: :!: :!: :!: Nagy pocitol nyugosnek lenni tuti jo lehet 8) :lol: :lol: :lol:
-Pendi latom tegnap kikeszitettek a csajok :lol: Mara bekockasodott a hasad a sok nevetestol :?: :lol:
-Tuzoltok nem mentek ki a nagy fustre :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
-A reggeli koszontes meg igen jol esett,hogy mire jovok itt var :wink: bar mondom en mar voltam de azt hittem van meg ido mire mindenki felkel 8)

Zsu
-Mint irtad szabin les a doki vgy mi nem lehet azert nem akar vizsgalni :?: :roll: Ennek azert kerdezz utana :? :roll:
-Mi lett a kutyussal :?: :shock:
-Nalad az 5pont :!: :wink: Minden rossz monnyon le :evil: :evil: :evil: es legyunk vegre babasak :!: :!: :!: :mrgreen:
-Majdnem felnyeritettel mikor olvastal :?: :!: :arrow: szerinted ember mit gondol mikor olvasok es rohogcselek en is magamban :?: :? :lol: :lol: Ismerem az erzest engedd ki nyugodtan :lol:
-Koszi ZSu en sem irigyeltem magam,hogy mennyi mindent kell vegigolvasnom...3 OLDAL!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
-Mar nem csak az idojarast jelented hanem a helyzetet is...de elfoglalt lettel :lol:
-Citrom fagyizunk is korizas utan mer en is naon szeretem 8) :mrgreen:
-Nalad gombok vannak a gepen mert nalunk billentyuk :lol: Hogy tanitod szegeny embereket nekik is gombokat mondassz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szoszke
-Eloszor is piri monnyon le :evil: :evil:
-En meg 1szerse hallottam a zenet...pdig mar ngyon kivi vgyok ra :? :roll: Lehet az en gepem alapbol enm engedi lejatszani :?: :? :roll:
-Orulok,hogy lattal igazsagot abban amit mondtam :wink: es en is persze elvarom ha valamit mashogy gondolsz azert megmond :!: ok :wink:
-32fok :?: :!: :shock: (irigy)(irigy)minnya megesz a sarga irigyseg :twisted: :lol:
-Palacsinta :?: :!: (3szoros irigy :lol: )
-Tyu gyorsan bekell szerezni egy laptopot aztan akkor te arrol nyomod ok meg a geppel osztoszkodjanak :lol: Tesod meg regisztraljon csak azert ha ugyis alig van attol meg akkor tudsz jonni :lol: De a kovetkezo nagy napra(szulinap,kari,valami)kerj laptopot 8)
-Rendoros vicc: :lol: :lol: :lol:
-A szomszed fiuval meg vigyazni :lol: :lol: :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot drága Bridg!

Kori után meg sem állunk az első fagyizóig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A tesztem nega, de nem is vártam mást. Most megint fejjebb ment a hőm,viszont a Ferty betette a pé-t végre :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Majd egy hét múlva megint tesztelek, hátha végre mázlim esz a szülinapomra majd lesz egy pozitív tesztem is :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Most megyek reggelit csinálni, aztán mosogatás, fürcsi, és piac :!: :!: :!: :!: :!: :!: gyümi, gyümi, gyümi :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Majd jövök később is. Ouszi mindenkinek :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Pendi, üdvözöllek én is Téged! :)

Szöszi! :)
Hááát, nem tudom, a megérzésem fiú, de kislányt szeretnénk, előrejelzések alapján kislány.Hát majd meglátjuk....Csak legyen egészséges, semmi más nem számít! :)
Tesztesek???????????

Bridg! :D
Ugye ha jössz Magyaro.-ra, itt is tudsz majd netezni????
Vendég
 


Zsu! :D
Ezt nem értem, hanyadik napon vagy ma?Mert a volnalzód nem igazán értem.12 nap van addig, amíg meg kellene jönnie?De hát akkor baromi korán teszteltél, nem? :wink:
A vérerek a cicin: én is észrevettem már korán akkor még nem is tudtam, hogy babás vagyok........ :wink:
Vendég
 


Zsu
Szerintem is korai volt :roll: :? De majd a kovetkezo :wink:

Melus
Sajna hetvegen kiurul a topikunk mer mindenki masfele van...hala a jo egnek nem itt ul 8) :lol: es lesz gepen otthon is persze de nem sokat ulok ott mer annyi minden fele megyek :? :roll: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok megjöttem!

Fogtunk halakat, de nem sokat. Nagyon meleg volt. De az volt a legjobb, hogy végre együtt voltunk mi kettten. :lol: :lol:

Bridget Drága!
Először is köszönjük a hétvégi jókívánságot! :lol: :lol:
bocsi, reggel leléptem, mielőtt ideértél. :oops: :roll:
-a vacsi jó lett. nem kellet lemondanom.:lol: :lol: Apácska bevágott egy jó nagy tányérral, és jólakottan lefeküdt alukálni. :lol: :lol:
Még a tűzoltókat sem kellett kihívni. Na de ma regggel nyakig voltam a sütőben, mire kitakarítottam. De szép tiszta lett. :lol: :lol:Legközelelebb meg figyelem, hogy ne rakjam meg nagyon a tepsit. :lol: :lol:
-hát az biztos, hogy kockásra röghögtem magam tegnap. Ez a két leányzó igazán elemében volt. :lol: :lol: már fájt a hasam, meg az arcizmom a sok nevetéstől. :lol: :lol: de nagyon jó nap volt! :lol: :lol:
-Örülök, hogy örömet szereztem a köszöntéssel! :lol: :lol: :lol:

Drága Zsu!
Minden valószínűség szerint a teszt nagyon korai volt még. :roll: :wink: Na de a következő az bizti pozi lesz!! :wink: :lol:

Melus!
Nem nagyon írtál a terhességedről! Pl mióta próbálkoztatok, milyen módszerrel sikerült, milyen tüneteid vannak stb. Engem tényleg minden érdekel -és szerintem ahogy ismerem őket, a lányokat is- ! Tehát, hajrá! írásra fel!:lol: :lol: /Remélem nem vagyok tolakodó! :oops: :oops: /

Szöszke, Nócika!
nem voltatok ma. :roll: :roll: Remélem jobb programotok volt! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Jooo reggelt :D
Kép

Pendi
Hol is voltatok mert en lemaradtam asszem :? :oops: A meleg es joido miatt meg (irigy)(irigy)

Zsu
Neked az ((((oleles)))) lemaradt tegnap :roll: :oops: Kép Kép

Itt ma kivetelesen szazagra sut a nap :D vegre eddig esett es holnaptol is esni fog 1hetig :shock: :evil: Embor elment golfozni :? en meg ma itthon maradok pedig ma kene menni kicsit ki a szabadba,hogy joido van 8) :roll: tegnap elmentunk vettunk dragamnak cipot (golfozasnak persze :lol: )meg en is kaptam egy kis esofelso szerut de naon vadito valamit 8) :lol: Pentek ota merem a hom es vezetem a ciklust majd minnya berakom nektek ide http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 78400_.png Van meg 1johirem is...lehet elobb megyek haza(Juli 2.)hogy a fogdokihoz eljarhassak az elso heten 8) Ugyhogy gyorsan csinalok is uj vonalzot :D bar meg nem irattam at a jegyet :roll:

u.i.:A teszteles jelek es tunetekkel kapcsolatban en sajna megkell mondjam nektek nem tok izgulni meg olyan koran meg felesleges is :roll: Szal amig nem kesik vgy 4napot en nem tok hozzaszolni vgy mas ala lovat adni mert nem eri meg es nem is tartom jo otletnek en szemely szerint :roll: Ugyhogy ne harizzatok erte...ha nem irnek valakinek errol nezzetek el nekem :roll: de en magamat szeretnem adni es en ilyen vgyok :roll: :oops: Persze szoritok es drukkolok mindenkinek 8) :wink: :D Remelem nem leszek felreertve :? :roll: :oops:

Csajok akinek megjott mindenki csinalt uj vonalzot :?: :roll: Noci nalad mi zu neked meg sehol semmi :?: :shock:

Kép

Jah es van meg 1hirem...parom egyik barija bejelentette,hogy a felesege 4honapos babas :shock: jol titkoltak...mire ember azt mondja: "hat mivel az elso 3honap a legkritikusabb ezert biztos nem akartak mondani senkinek addig amig nem mulik el az a idoszak :shock: " na mondom hogy tudja a dragam :shock: :shock: :shock: :lol: kis profi...ezt nem is neztem volna ki belole :lol: :roll: minenesetre o az elso igy ismik kozott ahol baba lesz...ugyhogy kivancsi vgyok ki a kovetkezo :?: :D Viszont az irigyseg egybol feljott belolem :roll: na nem uuugy...de rossz erzes,hogy nekik lesz nekem meg nem :roll: es mar azon is gondolkodtam,hogy fogok menni latogatoba mer tuti elbogom magam :roll: ezek engem melyen erintenek sajnos :roll: persze orulok de az a tudat,hogy nekem lehet soha nem lesz elszomorit :( es ha jol tom ok januar ota probalkoztak...haat nem kellett sokat mer ha jol szamolom egybol babas maradt...en is en is :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Szóval az én történetem, ha nem gond:

Kb.2 éve próbálkoztunk, nekem közben voltak problémáim, a citológiám folyamatosan p3, aztán leszorítva p2 lett.Aztán ez így váltakozva.De ez már egy 3-4 éve folyamatosan.
Aztán tavaly szept. -ben volt egy P4!!!!-se citológiám.lemondtam a babáról, azut hittem, ki fognak pakolni, mert ez már közel volt a rákmegelőző állapothoz!!!Ill. kezelés nélkül az lett volna... :?
Aztán megműtötték Győrben, egy nagyon jó citológus-nőgyógyi, horribilis összegért, de megérte.
Közben tervben volt Tapolca-Kaáli.
megműtöttek, 3 hó múlva kontroll vissza, P1!!!lett :D
Ez volt dec.-ben.Febr.-ba babás lettem!!!!Szerintünk ennek köszönhető :)
De......febr.elején foganhattam meg, mi közben bejelentkeztünk Tapolcára.Ott voltunk febr.26.-án, ahol vizsgálat, ez-az, férjemnek is.A doki meg megállapította, hogy nincs peteérésem és valszeg ez a probléma.Egy hét múlva kellett volna mennem 3. napos hormonvérvételre vissza, én meg csak barnáztam.Ez volt márc. elején.Nem jött a piri, a teszt viszont pozitív lett!!!!!!!!! :D :D :D
Én nem akartam elhinni....... :D
Bocsánat, ha hosszú voltam.

Ti egyébként mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Sziasztok!
Tudom, hogy korai volt, csak gondoltam, mivel a dokim szerint az átjárhatóságira mát volt egy pé-m, hátha lett annak eredménye :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Melus!
Engem is minden részlet érdekel, hogyan sikerült teherbe esned :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
A nagy Ho-Ho-Ho :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg!
Halálik a koris képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Júli 2.? De jóóóóóóóóóóóó...... én elvileg este hétig melózom, de csütörtökön már tudunk talizni délután:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ami az ismerőseidet illeti.... majd csak lesz valahogy a látogatással, (((((Bridg))))).
De ha vissza mentél, mindenképpen menj el dokihoz, hogy a petéidet le lehet-e fagyasztani, vagy mit javasol a lombikon kívül?

Időjárásjelentés:
23 fok van és jó hangosan dörög az ég :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Amit annyira nem bánok a tegnapi hőség után :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát én első körben márciusban volt két éve, hogy abba hagytam a gyógyszert és nem védekezünk.
Aztán tavaly szeptemberben adott teljesen zöld utat a párom a babónak, de kiderült, hogy nagyon magas a Prolactin nevű hormonom. Akkor kaptam rá egy Bromocriptin nevű gyógyszert, ami a dokim szerint rossz volt, illetve mint kiderült januárban, a dokim volt rossz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Februárban elmentünk egy meddőséggel foglalkozó intézetbe, ahol ismét kivizsgálások, vérvételek, majd megint Bromi. És láss csudát, a Bromo levitte bőven határ alá a hormonomat. Aztán a héten voltam ultrahangos átjárhatóságin, ahol kiderült, hogy mindkettő vezetőm teljesen átjárható :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval gyakorlatilag mostantól számítjuk újra a próbálkozásokat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melus en is leirjam a tortenetem vgy emlexel meg :roll: :oops: 8)
Hat nem semmi a te torteneted se :lol: De te mar mondhatni revben vgy 8) es remelem tenyleg ez a mi evunk es nekunk is osszejon :roll: :wink:

Zsu
Huhuu mar igy egybol tali :lol: Amugy asszem este 6korul er be a gep 8) Az tuti egybol meek haza anyu huslevessel fog varni meg amit epp rendelek 8) :lol: Aztan tuti ugysem tok a popsimon maradni ugyhogy beulok a kocsiba aztan nyomas 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én este hétig melózom, azt még nem tudom, hogy éppen hol leszek :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , de este azért össze tudunk futni, ha már mehetnéked van 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Majd meglatjuk :wink: ilyenkor szeretem korbejarni Budapestet mer naon szep :roll: :oops: Szal altalaban kocsikazom...benzinkutra megyek...elvezem,hogy mindenki Magyarul beszel es ertek minden egyes szot :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mar most tiszta extazisban vgyok :oops: :oops: 8) :lol: :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nem is csodálom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iszonyat fülledt meleg van, csajok :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?