Új privát üzeneted érkezett!

szöszke!
Szerzel szomszédéknak egy jó délutánt :wink: :wink: :wink:
Ingyen mozi :!: :!: :!: Vagyis rádió :roll: :shock: 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]H írta:kuzsannaát.... már úgyis csak két hétig jövök.... max. addig ők nem jönnek :lol: :lol: :lol: :lol:


És ha nem lesznek bent emberek, akkor te mit csinálsz egyedül? Babanetezel, mi? 8) Erre megy ki a játék, ugye? :lol: Tee kis sunyi :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote="kuzsanna"]M írta:kuzsannaajd néznek nagyokat és pislognak, hogy úristen!!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Hát vagy a szomszéd is elkezd röhögni, csak ő rajtam, és akkor kánonban röhögünk 8) :lol:

Kép
szöszke.
 
 


És ha nem lesznek bent emberek, akkor te mit csinálsz egyedül? Babanetezel, mi? 8) Erre megy ki a játék, ugye? :lol: Tee kis sunyi :lol: :lol: [/quote]

Hát még szép...... a kolléganőm mondta lent, hogy akár be is záthatnánk... ma még fű sem terem.... viszont legalább jó lesz a hangulatunk :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és bocsi az újabb lapos tetű miatt :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fő a jó kedv és az étel a kondérban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Há monnyad neki, h babanet az mindig terem 8) 8) Jöjjön ő is :D

Kép
szöszke.
 
 


CSajok!
Megint teleírtunk egy oldalt! :lol: :lol: :lol:

Zsuzska megint laptetűűűűűűűűűű!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez már kell, hgoy jelentsen valamit! egy nap alatt a második!
Vendég
 


Nahát most már remélem, hogy tényleg lesz itt valami a pociban :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote]H írta:át vagy a szomszéd is elkezd röhögni, csak ő rajtam, és akkor kánonban röhögünk


A barátnőmmel biztosan még rá is játszanánk, ha úgy elkapna bennünket a hülyeség!
Vendég
 


Halkan megjegyzem, h a tesóm is szeretne babanetezni, de állítólag tőlem soha nem fér ide :shock: Na de na .. megígértem neki, h majd ma segítek regisztrálni, stb. Hát ha itt így megy tovább a hangulat, akkor megint enyém marad a bnet :mrgreen: :roll: ez csak a testvéri szeretet :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Igen, ezt mi is eljátszottuk otthon anno..... tárva nyitva ablaknál csináltunk mi mindent :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszke!
Azért szeretjük mi is tesódat.... de ha már így ösze jöttünk, inkább maradj itt, jó :?: :?: :?: :?: :?:
Viszont tesód meg mehet a medencébe mondjuk pancsolni, vagy olvashat :shock: :shock: :shock: :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És ha a szomszéd egy nap négyszer megy el az ablakom előtt, az nem jelent semmit?? Azon kívül persze, h hülyének néz 8) :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote="kuzsanna"]S írta:kuzsannazöszke!
Azért szeretjük mi is tesódat.... de ha már így ösze jöttünk, inkább maradj itt, jó :?: :?: :?: :?: :?:
Viszont tesód meg mehet a medencébe mondjuk pancsolni, vagy olvashat :shock: :shock: :shock: :D :D :D


Ehhheh, majd javaslom neki :lol: :lol: Egyébként neki nem lenne ennyi ideje, ő soha nincs itthon. Meg ő a 2009-es januáriba írna, bár sztem nehezen tudná követni, mert ők meg nagyon felpörögtek :)

Kép
szöszke.
 
 


Na látod, jobb is, ha te maradsz a gomboknál :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Kóstolgatsz megint???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amúgy tökjó, ha megnézitek h hova kik írtak utoljára (már ha van idő kijutni a tartalomjegyzékhez, és nincs rögtön hsz :D), akkor:

Fogamzás - kuzsanna
Fogamzás - pendi
Fogamzás - szöszke.

Jóóók vagyunk 8) :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote]I írta:gen, ezt mi is eljátszottuk otthon anno..... tárva nyitva ablaknál csináltunk mi mindent

Zsuzska! Te kis pajkos! Mi volt az a minden? :lol: :lol: :lol: :lol:


Szöszke! Egyetértek Zsuval!
[quote]A írta:zért szeretjük mi is tesódat.... de ha már így ösze jöttünk, inkább maradj itt, jó



[quote] írta:s ha a szomszéd egy nap négyszer megy el az ablakom előtt, az nem jelent semmit?? Azon kívül persze, h hülyének néz

Ha fiatal, akkor van egy sejtésem! :lol: :lol: :lol: Tetszel neki! Bár , ha öregebb, akkor is lehet ez. :lol: :lol: :lol:
De lehet, hogy azt hiszi, hogy van nálad valaki, és fülel! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A legjobbak :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Biztos egyedül van és társaságra vágyik.... és te pont kielégíted a kiváncsiságát :roll: :roll: :roll: :roll:
Max. azt gondolka, hogy hű, ennek a hölgynek milyen jó kedve van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy de jó lenne ezzel a vidám teremtéssel lenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Teee Pendi :shock: :shock: :lol: te kis perverz 8) :lol: :lol:
25 éves a szomszéd, szőke, kék szem 8)

Kép
szöszke.
 
 


[quote]P írta:endi!
Kóstolgatsz megint???


Igen :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindjárt jó a káposzta, és rakhatom össze a kaját! :lol: :lol:

Csajok! mirelereagálok egy hsz-t, ddigra már 5 van utána! Nme győzöm olvasni! :lol: :lol: :lol:

Legyetek tekintettel a rendőrökre is!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tornáztunk, hangosan beszéltünk és egyebeket is (furi oda nem illő hangok :oops: ) :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]B írta:kuzsannaiztos egyedül van és társaságra vágyik.... és te pont kielégíted a kiváncsiságát :roll: :roll: :roll: :roll:
Max. azt gondolka, hogy hű, ennek a hölgynek milyen jó kedve van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy de jó lenne ezzel a vidám teremtéssel lenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Óóó, nem ismered te ... nem cserélné le a kutyáját senkiért se :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote]2 írta:5 éves a szomszéd, szőke, kék szem


húúúúú az éppen jó évjárat! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


D e c s a k a r e n d ő r ö k t i s z t e l e t é r e.... így jó???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, most eszembejutott egy rendőrvicc, de lehet, h ismeritek :D

Pistike beszélget egyik barátja apukájával, elmond neki egy rendőrviccet.
- Nade Pistike, hát nem tudod, h én is rendőr vagyok?
- Ja, elnézést, elmondjam újra, lassabban?

Kép
szöszke.
 
 


Jó évjárat ám..... még vissza emlékszem, hogy milyen voltam 25 évesen :lol: :lol: :lol: :lol: Fiatal voltam és vékony :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote]T írta:ornáztunk, hangosan beszéltünk és egyebeket is (furi oda nem illő hangok


Oké elhiszem! :lol: :lol: :lol:

Na hogy áll a kaja-kívánás?
Vendég
 


De amúgy nem helyes a pasas .. nekem legalábbis nem jön be :D Pedig buktam a szőke-kékszem párosra .. pláne ha még izmos is volt .. mint a szomszéd :D Aztán megismertem a páromat, aki barna, barnászöldszemű, és egy kismackó :)

Kép
szöszke.
 
 


[quote]D írta: e c s a k a r e n d ő r ö k t i s z t e l e t é r e.... így jó???




IGEN! Már könnyesre röhögöm magam! ne csináljátok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: fojamatosan röhögök, és nem bírok írni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó a vicc is!! :lol: :lol: :lol: :lol: Jajjjj már fáj a hasam a röhögéstől! :lol:
Vendég
 


Szöszke!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote]f írta:ojamatosan
látjátok! már írni sem tudok a röhögéstől!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval helyesen: folyamatosan
Vendég
 


na most megyek, összerakom a káposztát, és jövök! :lol: :lol:
el ne menjetek!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi!
Kívánok, kívánok, kívánok :!: :!: :!: :!:

Szöszke!
Nekem volt fekete hajú, kék szemű súlyemelő pasim is, fekete körszakállal.... hát megvesztem érte rendesen :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEgvárunk!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csak közben termelünk egy keveset, igaz, Szöszke?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hűűű, Zsu, sose volt körszakállas pasim :o :D De kíváncsi lettem vna egyre :D mondjuk már nem kell újdonság .. öreg vagyok hozzá :lol:

Itt leszünk, Pendi ;)

Kép
szöszke.
 
 


[quote="kuzsanna"]C írta:kuzsannasak közben termelünk egy keveset, igaz, Szöszke?


Ahhaaa :D :D

Kép
szöszke.
 
 


Nekem a férjem is az :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És annyira jól áll neki 8) 8) 8) 8) 8)

Egyszer levágta.... akkor még nem voltunk házasok..... de mondtam neki, hogy ez válóok lesz nálunk, ha még egyszer levágja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, két óra múlva mehetek haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enni akarok, enni akarok, enni akarok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Karamell fagyit, meg citromot, meg gyümölcsöt is :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Haza felékénytelen leszek venni fagyikát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na eldugulok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]E írta:kuzsannagyszer levágta.... akkor még nem voltunk házasok..... de mondtam neki, hogy ez válóok lesz nálunk, ha még egyszer levágja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ez jóóó :lol: :lol: :lol:

Amúgy itt vagyok .. csak nem fogjátok tudni kitalálni, h mi történt .. :D

Kép
szöszke.
 
 


Naaaaaaaaaa.... ne csigázz!!!! Elmúlt pirinkó?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Neeem, nem ilyen kaliberű dolog sajnos :)
Becsöngetett a szomszéd :shock: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Ezt nem mondod??????
És mit akart????? Randit kért tőled?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?