Új privát üzeneted érkezett!

Szöszke!
Legalább most már tudod, hogy Piri szórakozott veled és most már nincs bizonytalanság.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És laptetűűűűűűűűűűűűűű :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu! Talán jobb is az, ha az ember nem is görcsöl rajta, h most vajon van-e baba .. a saját hibámból okulva. És Bridg erre vonatkozó hozzászólását is elolvastam újra, és már teljesen máshogy látom. Igaza van .. és amúgy is elég a mensin görcsölni :twisted:

[quote="pendi"]a írta:pendiztán majd én is lemondhatok!


:lol: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 

 
 

Na igen.... a mensi pont elég mindnyájunknak :cry: :cry: :cry: :cry:

Látom magam előtt, hogy Pendi férje haza megy és nincs vacsi az azstalon, és közli Pendivel., hogy leváltotta, lemondatta. 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te meg nehogy elkenődj nekem... következő hónapban majd jobban kell gyakorlatozni!!!! És többet!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]L írta:kuzsannaátom magam előtt, hogy Pendi férje haza megy és nincs vacsi az azstalon, és közli Pendivel., hogy leváltotta, lemondatta. 8) 8) 8)


Hát én teljesen kikészülök ezektől a beszólásoktól :lol: :lol: :lol:

Nem vagyok ám annyira elkenődve .. :) mindig a következő hónap éltet :)

Kép
szöszke.
 
 


Na ez nagyon helyes!!!!

Nálatok is meleg lett mára??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, egész héten jó idő volt szerencsére, most nekünk félig napos, félig árnyékos helyen 32 fokot mutat a hőmérő. Lehet h feltöltöm a medencét vízzel, h mire anyuék hazaérnek, elég meleg legyen .. csak félek, h mindenféle szir-szar beleesik, vagy belerepül :? Én meg egyedül nem ülök ki lábatlógatni .. maradok a fórumnál 8) :D

Kép
szöszke.
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én most egy lapos tetős épület felső szitjén csücsülök és itt van most éppen 31 fok. Még szerencse, hogy van itt vnetillátor, különben sült Zsuzska lennék 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sült Zsuzska :lol: :lol: én meg főtt Szöszke :lol:

Na, asszem megtaláltam a megfelelő megoldást a medence-dilemmámra: hozok még palacsintát 8) :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


[quote]L írta:átom magam előtt, hogy Pendi férje haza megy és nincs vacsi az azstalon, és közli Pendivel., hogy leváltotta, lemondatta.


igen!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:Zsuzska ez nagyon jó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöszke hidd el, én is szétröhögöm az agyam rajta! :lol: :lol: :lol:

ezért is igyekszem! :lol: :lol: :lol:

pirul a hagyma, fő a rizs, és a káposzta. Majdcsak nem mondatnak le! :lol: :lol: :lol: :lol:

Néha-néha azért eltűnök ránézni , nehogy leégjen. aztán tényleg nem lesz vacsi. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]S írta:ült Zsuzska én meg főtt Szöszke


CSajok kitartás!

Lesz még tél is! :lol: :lol: :lol:
igaz, azt meg majd azért nem bírjuk, mert már nyűgösek leszünk a nagy pocinktól! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaaaj, neeem, tél nem kell :shock: :lol: :lol: Akkor itt veszett hideg van :? A nyár az olyasmi körül van, mint otthon, de a tél, az nagyon brutál ..

[quote="pendi"]i írta:pendigaz, azt meg majd azért nem bírjuk, mert már nyűgösek leszünk a nagy pocinktól!


Csak tartanánk már ott :)

Kép
szöszke.
 
 


Na itt vagyok megint.Kostoltam a husi, és megégettem a nyelvem. :( kellett nekem torkoskodni. :( :( :(


Igazad van Szöszke, jó lenne, ha már ott tartanánk!

Zsuzska hová tüntél?
Vendég
 


Lementem meggyet csipegetni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszke!
Palacsintát ide is küldhetsz.... hétvégén gyümilevest fogok csinálni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hmmmm meggyet? savanyúra vágysz? :lol: :lol: :lol:
Te lány! Te egyre gyanúsabb vagy nekem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szöszke! én is kérek palacsintát! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Torkos Pendi!
Csak óvatosan azzal a husival :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


oké! :lol: :lol:
Vendég
 


Igen, most jó sok savanyút ennék :roll: :roll: :roll: :roll:
Azért lecsusszant közben pár Műzli szelet is :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bár most az is meggyes volt éppen!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát, erre most mit mondjak! :?: :?: :?:

meggyet meggyel! uborkát nem szeretnél? :lol: :lol:
Vendég
 


Bár ennék én most epret is és dinnyét is, csak gyümölcs legyen..... viszont ha csak a főzelékre gondolok, :mrgreen: ilyen leszek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te Zsu, te ... tetete ... teeee ... szóval :D Nekem is gyanús vagy :o

Megy a palacsinta, csajok :D én meg meggyet kéreeek :roll: meg husi is jöhet :D Tényleg óvatosan, Pendi ;)

Kép
szöszke.
 
 


Uborka :?: :?: :?: :?: :?:
Hát nem is tudom...... csalamádé jöhet :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nyitom az ablakot :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt hiszem, hogy ezek után kíváncsian várom a holnap reggeli hőmet :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnap a cicjeim majd szétrobbantak!!!!
Ma már csak nagyok és nem fáj semmim, nem szúrok és nyilallok :shock: :shock: :shock: :shock:
Csak ehetnékem van mindenfélét folyamatosan :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát Zsu, én is a tiédet ;)
Palacsintát elküldtem a postabagollyal, bármikor ott lehet 8) remélem, nem kenődik fel az ablakra, hanem célbaér :shock: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Én is nyitom az ablakot Lányok!
Jól hangzik a palacsinta, az eper, meg a dinnye is!
ebben a sorrendben jó is lesz! :lol: :lol: :lol:

Én meg majd dobom a rakott kelt, ha kész van! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ablak nyitva, remélem, nem szemüveges és észre veszi a lyukat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Meggyet küld fény. post. :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]T írta:kuzsannaegnap a cicjeim majd szétrobbantak!!!!
Ma már csak nagyok és nem fáj semmim, nem szúrok és nyilallok :shock: :shock: :shock: :shock:
Csak ehetnékem van mindenfélét folyamatosan :oops: :oops: :oops:


Öööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö ... ;)
Ennél értelmesebben sajnos nem tudtam kifejezni magam :D Najó megpróbálom .. Mikor akarsz tesztelni?
8)

Kép
szöszke.
 
 


Sok gyümi feldarabolva, jóóóóóóóóóó sok tejszínhab a tetejére és valamilyen öntet rá és mogyoródarabkák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és sárgadinnye félbe vág, bele fagyika és tejszínhab és csokiöntet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálam órák óta nyitva az ablak, úgyhogy várom a kajákat, hihi :D
Ja de a fénypostához nem is kell ablak .. jóóó, akkor ittvan a meggy 8)

Kép
szöszke.
 
 


[quote]P írta:alacsintát elküldtem a postabagollyal, bármikor ott lehet Cool remélem, nem kenődik fel az ablakra, hanem célbaér


Hát én menten kifekszem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szöszke, ez megint ott volt!! :lol: :lol: :lol:

olyan beszólásaitok vannak ma, hogy már fáj a nevetés!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska! Kíváncsi leszek én is a hődre!
Vendég
 


Pendi :lol: :lol: :lol:

Amúgy szegény távollévők ... ma is olvashatnak majd rendesen vissza :D

Kép
szöszke.
 
 


Rakott kel is jöhet.....tejföllel és pirított bacon a tetejére :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöszke!
2 hét múlva :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


igen igen!
Megint termeltünk szépen! :lol: :lol:
Vendég
 


Zsuzska! Megy a majd a kel! :lol: :lol: Tejföl lesz, de bacon az nem. :cry: Azért így is lecsúszik?? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok, majdnem felnyerítettem, pedig itt vannak ketten is netezni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Így csak a könnyeim potyognak 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, Zsu, pedig még írtad is tegnap :oops: :oops: jó, hát ha továbbra is ilyeneket ennél össze, akkor én nem várnám ki a két hetet 8) meg azért a cickófeszülés se utolsó ... okok, befogom. Csak hát na :roll:

Termelünk, Pendi, jaja, tökjó :D

Kép
szöszke.
 
 


Pendi!
Hát egye fene, jöhet így is :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nem irigylem sem Bridget, sem Nócikát..... reggelre csak elolvassák, amit termeltünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]C írta:kuzsannasajok, majdnem felnyerítettem, pedig itt vannak ketten is netezni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Így csak a könnyeim potyognak 8) 8) 8) 8) 8)


Én magamban röhögök itthon :lol: :lol: még mindig jobb, engem max. a szomszéd néz hülyének - mer ugye ablak tárva nyitva, ő meg itt sétáltatja a kutyáját fel-alá, már harmadszorra mentek el az ablakom előtt .. lehet h direkt csinálja, asziszi elment az eszem, h egyedül ilyen hangokat adok ki :shock: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Zsuzska!

csak óvatosan a nyerítéssel! :lol: :lol: Még a végén neked is azt mondják, hogy monjon le!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Majd néznek nagyokat és pislognak, hogy úristen!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="pendi"]Z írta:pendisuzska!

csak óvatosan a nyerítéssel! :lol: :lol: Még a végén neked is azt mondják, hogy monjon le!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Hát.... már úgyis csak két hétig jövök.... max. addig ők nem jönnek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ne mongyáá leee 8) a ne fürgyéé le után szabadon 8)

Szegények tényleg .. :lol: lesz mit olvasni :P

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke
[quote]a írta:sziszi elment az eszem, h egyedül ilyen hangokat adok ki

azért nem mindegy mit gondol!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: csak óvatosan azokkal a hangokkal!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?