Új privát üzeneted érkezett!

Köszike csajok :):):) Gege tényleg nagy zsivány de hát fiúból van :):):):)
Viri: nem semmi gyereknapod volt lábadnak jobbulást :) dokinál nem voltam de a szopi lehet nehezítő körülmény baba ügyben :) bár egy másik topikban pont szopi közben lett terhes egy lány szóval ez is mindenkinél más :) de nem aggódom hiszen itt van Gege ha lehet még babó annak nagyon örülök de dokihoz emiatt nem megyek :)

nika70
Salgótarján
 
 


húúúúúúúúú laptetőőőő

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
kiriki én is remélem,hogy legkésőbb jövőre már lesz tesókája a Máténak! :lol:
na nika a laptető csak jelez neked valamit!?
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

hát remélem de majd inkább csak előre jelzés lesz mert most eléggé megvan szóval tuti nem vagyok babás:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Szerencsére csak két napot éjszakázik, de nekem még az is sok! :cry:
Holnap megyek gyógyszertárba, kipróbálom az ecsetelőt amit írtál!
Kb. mennyibe kerül?
Tegnap lefárasztottak a munkahelyeden?

Nika: Új hónap, új lehetőségek! :wink: :)

Ma reggel görcsölt a hasam, ez tuti hogy piri lesz! :?
Na megyek alkotni a konyhába, tésztasálátát fogok csinálni!
Remélem fini lesz! Újságból szedtem a receptet!
zsu83
 
 




Sziasztok lányok!

Köszönöm a kedves üzeneteket,amit a pocakomnak címeztetek :D Tegnap vettem egy bikinit a Tecsoban 3700 ft-ért!Olyan jó kényelmes és ami a lényeg,hogy nem szorítja a pocakom :D
Csütörtökön megyek doki bácsihoz és megnézi uh-al is az én drágámat!Alig várom,hogy láthassam :D Beszámolok,mihelyst hazaértünk :D Pénteken tanácsadás!Eddig 1,5 kg-ot fogytam,de már visszajött fél kg ebből!Ahhoz képest,hogy akkora a hasam,mint egy 5 hónapos terhesnek,nem sokallom,csak maradjon is így :D

Nika: Sajnálom a pirit,de Gege mindenben kárpótol,ahogy látom! :D

Nita: Én is így vagyok,hogy már alig várom,hogy láthassam az én kis gyerkőceimet együtt játszani :D :D :D Milyen boldogság is az :D

Zsu: Biztos fincsi lesz!Nekem az anyósom szokott újságból recepteket csinálni,de mindig bejön nekem :D Látom majdnem egyidősek vagyunk!Én most fogom betölteni a 26-ot!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat. Ma már kicsit jobb a lábam. Le tudtam menni a gyerekkel délelőtt a fodrászhoz. Tök jó sérója lett a kiscsávónak :)

Kiriki: azt mondta a doki, hogy borogassam, meg kenegessem és zárt cipót hordjak. Hát abba elég nehéz bebújnom. Meg fáj benne nagyon a lábam. Itthon meg szűk zoknit húzok, de azt elég jól viselem.

Zsu: köszi az energit. Most jól jön ;) Mi drukkolunk, hogy nem mensi legyen neked ;)

Enci: hajrá nektek!!!

Vera: hű micsoda pilóta ez a srác. Nagyon édes.

Melcsi: drukk csütörtökre. De tuti minden okés lesz. Nemsoká mehetsz afp-re :) Tök jó.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Vera:
Gratula az újsághoz!!! Remélem ti nyeritek!!! Drukkolok!

Melcsi:
Várjuk a híreket babóról!

Viri:
Gyógypuszik továbbra is tömött sorokban feléd vágtáznak! :D

Zsu:
Azért én még drukkolok, hogy baba legyen a dologban!! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


sziasztok!
vera jó a kép a kis baluról!!!!!!

melcsi várjuk ám a uh képet! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vera! Látszik, hogy tényleg élvezte a fiad a helikopterezést. Mit lehet nyerni? Drukk megy ezerrel.

Zsu! Milyen lett a tésztasaláta? Reméljük, piri elkerül. A Meridol kb. 1500 Ft-ba kerül, de nem olyan kicsi üveg. Jó sokáig elég. Szájvíz amúgy, de én csak ilyenkor használom. Tényleg jó. Igen, tegnap lefárasztottak és ma is. Kicsit nyűgös a kolléganőm, s egy idő után nehezen viselem.

Anda! Mi újság veled? Cincogtok? Lakásfelújítás tart még?

Viri! A zárt cipőbe hogy tudod belepréselni a lábad? Jaj, az nagyon fájhat. Jobbulást! Nem láthatunk fotót Kende új sérójáról?

Melcsi! Milyen bikinit vettél? Kismami bikini? Vagy nincs ilyen? Várjuk az uh. képeket. A hányás talán már elhagy, s akkor gyarapodhattok mind a ketten.

Nita! Mikor költöztök?

Egy kicsit elpanaszkodhatok?

Az előbb értem haza anyukáméktól. Kiakasztott a húgom. Lehet, hogy terhes. Mellékesen közölte, hogy vett egy tesztet, s mindjárt megcsinálja, csak megvárja a barátját. (Persze ők még nem igazán akarnak most gyereket.) Én meg mertem neki jegyezni, hogy miért nem reggel csinálja, akkor jobban kimutatja. Erre felháborodott, hogy ő csak tudja, csinált már ilyet, ne oktassam ki. Mondtam, hogy segíteni akartam, mert a reggeli pisiben erősebb a hcg. Totál kiakasztott. Mintha én egy tesztet sem csináltam volna. Jobban benne vagyok ebben a témában, mint ő. Olyan szarul esett. Otthagytam a francba, kimentem az autóhoz, ott bőgtem. Anyu jött utánam, hogy nyugodjak meg, most ilyen hülye napja van, nem lehet hozzá szólni. Akkor is rossz volt, amilyen mázlija van, biztos terhes lesz. Bezzeg én...

Kép

Kép
kiriki
 
 


Vera!
Láttam az ujságot, tók jo, még hires is lettél!!! Már 4 honapos vagy???!!!!

Kisvirág!
Köszi a drukkot! 2 hét mulva kiderül.

Kiriki!
Fel a fejjel!
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat! :)
Nagyon jólesik, hogy így szorítotok nekem! :lol:

Melcsi: Biztos csini vagy az új fürdőrucidba! A lényeg hogy a pocakodnak is kényelmes! :)
Várjuk a híreket a dokibácsi után! :) Meg az új uh képet! :lol:
Gondoltam, hogy egy idősek vagyunk majdnem! :) A 82-ből! :D
Nagyon jól sikerült a tésztasali! Levettem vele a férjemet a lábáról! :wink: :oops:

Vera: Nagyon jól fest a fiad a repcsibe! :lol:

Virág: Remélem hamar meggyógyul a lábad! :) Továbbra is küldöm az energie-t! :D :D

Kiriki: Én is nehezen viselem, ha lefárasztanak! :?
Nagyon fini lett a sali! Meg a desszert is! :wink: :oops:
Neked is hamarosan lesz pocaklakód! :)
Tudod, ez mindig úgy van, aki nem akar nagyon babót, annak tuti hamar összejön! Bezzeg nekünk, akik már türelmetlenül várják....
Biztos nem akart megbántani a húgod, csak rossz napja volt!
zsu83
 
 


kiriki remélhetőleg 2-3 hét mulva megyünk!
ne törődj a hugoddal!!!!!!!!!!!!!!!!!!tojd le! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Ez a kis idő már hamar el fog menni! :) Hova költöztök?

Nagyon meleg van kinnt! :?
zsu83
 
 


Én kinnt napozok, de kb 10 percenként jövök hüsölni. Sokat iszok.
Nem tudok belépni a fertire, kiirja, hogy lejárt a probaidő. Mit csináljak?
encike 2
 
 


mi is pncsiztunk az új medencében az erkélyen annyira jól esett neki :):):) kaptunk egy medencét a sógornőméktől gyereknapra :) jól esett ebben a melegben. még jó hogy nem süt már a nap oda délutéán de full meleg volt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Enci: Sajnos nem tudok neked segíteni, én a ciklus.hu-t használom!

Nika: Én is elfogadnék egy medencét az erkélyre! :)
Biztos élvezte Gege a pancsit! :D

Napoztam délután, de alig bírtam! Vittem ki magammal vizet, azzal locsoltam magam! :D
zsu83
 
 


zsu a mamámhoz költözünk! :lol:

mi is pancsolnánk ha fel tudnám tölteni a nagymedencét,de sajna nem lehet köcsög anyós miatt! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Töltsd meg vízzel, és dobd bele az anyóst! :D
De gonosz vagyok! :oops:
zsu83
 
 


zsu ez jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó:):) legalább lehűti magát:)

nika70
Salgótarján
 
 


zsu nagyon tetszik az ötleted csak a medencét sajnálnám mert redvás lenne az anyóstól,kb 1 héten 1-szer ha fürdik! :roll:
ÉS NEM VAGY GONOSZ!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a vigasztalást. Tudom, hogy nem kellene bosszankodnom a húgom miatt, de valószínűleg én is rossz passzban voltam. Vezetni tanul, s nem bírja a nagyobb terhelést. Kicsit "tápos". Már ennyi idő alatt megszokhattam volna. Majd túl leszek rajta. Ma már jobb volt.

Nita! Anyós a medencében? Kár lenne a medencéért. Hú, de piszok vagyok, de amit művel veletek... :evil:

Nika! Irigykedem a medence miatt. Biztos nagyon élvezte Gege.

Még mindig olyan fullasztó az idő. A főnököt mi is szekáltuk, hogy a hivatal udvarát alakítsák át medencévé, s a másodikról pedig egy csúzdát vezessenek a vízbe. Akinek melege van, az pancsolna egyet. :lol: Hát, nem díjazta az ötletet. De egy jót nevetett rajta.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita: Húúú, nem mondod?! :shock:
Hát akkor tényleg nem érdemes bepiszkolni a medencét, sikálhatnád utána! :D
Tudok egy jobbat: locsold le egy öntözőcsővel!!! :D :D :D
És dobj mellé egy szappant! :D :D :D

Kiriki: Pedig milyen jó ötlet! Elnyerné a legjobb munkahely címet! :D

Nagyon meleg van a lakásba is!!! :?
zsu83
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár inkább csak olvasó üzemmódban! Az a helyzet, hogy úgy érzem teljesen elfáradtam lelkileg! Ez a sok minden, ami körülöttem van kikészített. A melóhelyem, az anyukám betegsége (ma is kb. 5-10 percig szipogott a telefonba, hogy nem fogja kibirni a kemot, és nem fogja tudni elviselni, hogy kihullik a haja) alig tudtam megnyugtatni, na meg aztán itt van a babavárás dolog. Az szinte már 99%, hogy ebben a hónapban sem jött össze! Szóval kivagyok...
:( :cry: :( :cry: :(

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Anda: Sajnálom az anyukádat nagyon, jobbulást kívánok neki!
Neked meg kitartást a megpróbáltatásokhoz! Mi veled vagyunk! :)
Mi van a munkahelyeden, még mindig feszült a hangulat?
Még van 6 nap a ciklusod végéig, amíg nincs piri, addig ott a remény! :)
zsu83
 
 


Mindenkinek kitartást ebbe a melegbe. Már az udvaron a sátrat is felállitottuk, de este összeszedem, a kutya szétszedi.

A hőm ma 36,8, remélem ez jot jelent.
encike 2
 
 


Enci: Megy a drukk!!!!!! :D :D

Nagyon meleg van!!! :? Éjszaka meginnt nem lesz alvás! :?
zsu83
 
 


Akkor Zsu, ugorj apára!
encike 2
 
 


Anda: Sajnálom,hogy megint kemozni fogják anyukádat! :cry: Elhiszem,hogy lelkileg kivagy!

Enci: Jó a hőm-ed :wink:

Rólam: Voltam a dokinál és megmondta,hogy minden bizonnyal ismét kislányt hordok a szívem alatt! :D :D :D :D :D :D :D Annyira aranyos volt!Tátogott a szájjával,mintha szorakoztatná magát vagy inna :D Kalimpált a kezével nyújtozkodott a lábával,szóval eszméletlen volt! :D :D :D Ja és már holnap kelll mennem AFP-re,mert így számolta ki a dokim,pedig a számítások szerint csak vasárnap lennék 15 hetes,de Ő biztos jobban tudja!Szóval holnap vérvétel megint,ja és a 18 hetes uh-ot jún. 13-ra tette!Most nem tudott adni képet,mert magánrendelőben voltam,majd legközelebb!Úgy örülök :D :D :D :D :D :D :D Végre a nevén szólíthatom :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Enci: Megfogadom a tanácsod, ha megjön piri, úgyis szünet lesz! :)

Melcsi: Ez szuper!!! Gratulálok!!! :lol: :lol: Örülök hogy minden ok! :lol: :lol: :lol:
És mi lesz a neve??? :D
Kislányt is szerettél volna? :D
zsu83
 
 


Melcsi: Jaj, már látom a vonalzón a nevét!
Nagyon szép neve lesz!!!!!!!! :lol: :lol:
zsu83
 
 


Melcsi!
Akkor nagyon boldog lehetsz!
Én is azt kérdezném, mint Zsu.

Ma is a hőm 36,8. Szerintetek????
encike 2
 
 


melcsi gratula az ujjabb KIslányhoz illetve Szonjához!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

encike a hőd az jó csak maradjon is ilyen magasan! :lol:

anda kitartást neked is meg anyukádnak is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi hát ne lepőd meg ha rossz lesz az eredménye az AFP-dnek mert nemtudom hogy a te dokid milyen indíttatásból küld el erre 15 hetesen mikor azt betöltött 16 hetesen kell menni. De ez csak egy jótanács. Én már 4-et átéltem.
Nagy gratula a láynkához és megy az irigy egyellőre. Én majd 10-én tudom meg remélem.
Tegnap eléggé mozgalmas napom volt. Pl reggel megtisztelt a vukk 15 hetesen. Jó mi? edig elkerült de tegnap a reggelim a wc-be kötött ki. Utána védőnénihez aki megállapította hogy mindjárt hív egy mentőt mert ő szerinte tutira az ájulás határán vagyok az 52-es pulzus számommal. Én meg mondtam neki hogy ááá dehogy. nekem mindig is alacsony a vérnyomim de szerintem most a boa betett neki megint. Így KÖTELEZŐVÉ TETTE nekem a sok koffeint. kávét. Persze ugy eén nem kávézok így marad a majdnem szívleállási állapot. megdícsért hogy fogytam de utána meg amikor elmeséltem a többiekkel a fogyás dolgot akkor meg megijedt mert én már 10 kilót fogytam élből plusz ha megszülök akkor még 10 kiló. És mondta hogy az se jó az é szervezetemnek. De mit tehetek ha ilyen vagyok? És még így is 110 kiló vagyok. Bár sokan mondják hogy nem látni rajtam. Nekem már van hasam elég szépen mert nekem nem lent van a baba a rendes normális helyen hanem nagyon fent van a méhem majdnem hogy a gyomromnál. Lehet ezért nem tudok enni és tuti nekem nem a sok pisilhetnék a tünet hanem a nemevés. De így meg fent van pocakom alul meg a hájam.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


vera ne akard annyira hogy csajszi legyen mert akkor tuti fütyis lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Enci-Zsu: Köszönöm szépen! :D Hát a szívem mélyén kislányt is akartam,mivel nekem is 2 húgom van!Fiút még az életben nem pelenkáztam,nem tudom,hogy gügyögjek nekik,lányokkal simán megy minden!2 csini csajszim lesz nemsokára! :D :D :D :D :D :D

Nita: Neked is köszi :D :D :D

Egyébként Apa nem lepődött meg azon,hogy lányunk lesz!Ő szeretett volna egy ici-picit fiút,de csak azért mert férfi!Apukaként lányt szeretett volna ő is! :D Voltam tanácsadáson és fél kg-ot híztam,úgyhogy örülök!Hannával ilyenkorra már 2 kg-nál tartottam!

Vera: Én is attól félek,hogy igazad lesz!Kérdeztem is tőleés a 12 hetes uh és a tegnapi uh alapján döntött úgy,hogy ma legyen AFP! :? Most már a 12 hetes uh ,majd vérvétel ,AFP és a 18 hetes uh alapján együttes eredménye számít,úgyhogy remélem nem fognak megilyeszteni!Én is öklendezek még,de csak hetente 1x hányok!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Encike: Szerintem ez jó! Nekem ma 37 volt, mensi még sehol, csak a görcsök! :(

Vera: Drukkolok, hogy kislány legyen, de a legfőbb, hogy egészséges legyen! :) Egyébként titkon én is egy kislányra vágyom! :wink: :D
Reméljük róka koma nem látogat meg többet!
Én is alacsony vérnyomástól szenvedek, 98-100 körül van állandóan a vérnyomásom, nem is tudom mi lesz ha babás leszek! :)
zsu83
 
 


Melcsi: Én is így vagyok, fiút nem is tudnék elképzelni magamnak!
Persze ha fiú lesz az első baba, akkor is nagyon boldogok leszünk! :D
Örülök, hogy minden jó volt a tanácsadáson is! :D
Ne izgulj a vizsgálat miatt, biztos minden rendben lesz! :) :)
zsu83
 
 


Csajok a fiúkkal is lehet gügyögni :):):):):)

Melcsi nagyon szép neve lesz kislánykádnak :):):):)

Vera szerintem se görcsölj rá habár te gyakorlott vagy ebben a kérdésben hiszen van már 4 prüncsid :):):) de kívánom hogy kislány legyen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsu!
Mikor volt utso menszid? Teszteltél?
encike 2
 
 


Enci, még nem teszteltem! Április 30-án jött meg legutóbb!
Ezt a 30 napot átlagnak vettem, múlkor is 35 napra jött meg!
Szerintem most is úgy fog! De ha nem jövőhét kedden vagy szerdán tesztelek!
De szerintem ez mensi lesz, mert görcsöl a hasam már! :(
zsu83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok bíztatást! Nagyon jól esett a megtépázott lelkemnek!

Vera:
Kívánom, hogy teljesüljön a vágyad, hogy kislány legyen! De azért ne keseredj el ha mégis fiúcska van a szíved alatt! Fő, hogy egészséges legyen! :D

Zsu:
Mennek a drukkok ezerrel!!!!!! :D :D

A tegnapi depi ellensúlyozásaként ma elmentünk a barátnőmmel vásárolgatni. Eredmény: egy halász farmer, egy nyári felső, egy papucs, jah és egy napszemüveg! Hááát eléggé megcsappantotta a számlát, de most mit csináljak? :shock: :oops: :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

MElcsi! Gratulálok a kislányodhoz, szép nevet választottatok. Nekem is egy húgom van, s a múltkori veszekedés leszámítva, nem szeretném, ha ő nem lenne, vagy fiú lenne. Néha tud lökött lenni, de amúgy jól megvagyunk.

Vera! Ez a rókakoma már igazán elkerülhetne. Drukkolok, hogy kislányod legyen neked is. Nekem is alacsony a vérnyomásom, s ráadásul néha még az átlagnál lejjebb esik. Főleg nyáron, a nagy hőségben. Szedsz rá valamit vagy maradsz a folyadéknál? Én kávézom, de az sem segít.

Anda! Sajnálom anyukádat, kitartást kívánok mindkettőtöknek ahhoz, hogy végigcsináljátok. Ha időnként kiöntenéd a lelked, mi itt vagyunk. A vásárlás jót tesz a léleknek :lol: :lol: , csak a pénztárcának nem. :( Nálad, most a lélek fontosabb volt. :wink:

Zsu! Még ne add fel, míg nem jött piri... :D

Tegnap voltam dokinál. Jó lett az eredményem, még gyulladásom sincs. Tovább vizsgál a doki, először vérvétel általános és hormonszintet is megnézik. Aztán ha azok is jók, akkor csinálnak egy béltükrözést. Én nem is tudtam, hogy még azzal is összefügg a terhesség. Ezek eltartanak az őszig, ha addig nem leszek kismami, akkor férjemet is megvizsgálják, esetleg átjárhatósági stb. Ez még a jövő függvénye. Csináltattam uh-ot, most is minden oké, 14 mm nyálkahártya, 16 mm-es tüsző. A doki szerint előbb meg fog repedni, már a hét végén. Azért rövidülhetett meg a ciklusom, mert előbbre került a pé. A méhemben látott egy kis folyadékot, ami akár a hájamtól is lehet. Úgyhogy most már orvosilag is javasolt a fogyókúra.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Anda: Köszi a drukkot! :D
Nálam is be szokott jönni a vásárlás terápia! Férjem nagy örömére! :D
Holnap én is megyek vásárolgatni, de most kivételesen a férjemmel, ő is akar venni magának nyári cuccokat! :)

Kiriki: Köszi a drukkot neked is! :D
Ez még nekem is új, hogy a belekkel is összefüggésbe van a terhesség! :shock:
Az uh-d nagyon jó lett! :D
Nyáron bele kell húzni a babásodásba! :D :D
zsu83
 
 


KIriki!
Miért kellene tükrözni?
Tök jo, hogy ilyen szépek az eddigi erdményeid.

Zsu!
Nekem utso menszi máj. 7. Jövö héten kellene nem megjönnie. Bizzunk benne, hogy babás vagy.
encike 2
 
 


Enci: Ha az lennék, akkor nem szabadna görcsölni a hasamnak! :(
Nagyon feszülnek a melleim! De ez is nálam mensi tünet!
Mindegy, keddig várok, aztán teszt!
De múltkor is úgy jártam, hogy amikor akartam tesztelni, aznap reggel megjött, jót bőgtem a wc-n! :(
zsu83
 
 


Enci neked is megy a DRUKK!!!! :D :D
zsu83
 
 


mindenkinek megy adrukk akinek szüksége van rá!++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?