Új privát üzeneted érkezett!

Én el is köszönök Tőletek, a héten nem is leszek már, reggel indulunk Alsopáhokra :-) már nagyon izgatott vagyok, Dorkának remélem tetszeni fog.
Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét, hetet kivánok, jövök hétfőn majd a fotókkal s az élménybeszámolóval :-)

Puszi

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica! Vigyázzatok magatokra nagyon, és érezzétek jól magatokat!!

Andesz! Bence..hát gyönyörű baba Ő is. Azok a csodaszép szemei.. el lehet olvadni.

Ani ronija is egyszerűen álomszép baba.

Tündi! nagyon aranyosak voltak a kicsik az évzárón, és ügyesek. azóta már megvolt a mini csoportnak meg a középsősöknek is. Hát ők is ügyesek voltak. Vagy túl jó óvónénik dolgoznak az oviban... :) :D Privi is ment!

Krixta! Mielőbbi jobbulást kívánok Rékának! Te meg kérlek ne idegeskedj, nehogy megérezze a szépségetek.

Nati! Mi úgy gondoltuk, hogy június végén kezdünk el leghamarabb beszerezni babacuccokat. Igy is még lesz 2 hónapunk. Én is szívesen vásárolgatnék, de még nincs a kezembe a kisbabám, nem szeretném elsietni.
Úgy örülök a kis gyarapodó Bencusnak!
n.k.ildi
 
 


Ja, egyenlőre én is csak havonta járok dokihoz. De akkor mindent megnéz/megvizsgál, UH is van mindig.

Hű lányok, ma nagyon meleg volt.

Holnap 4től jöhetnek a drukkok, mert ballagunk. És én búcsúzom a szülőktől/gyerekektől az óvóvnők nevében.
n.k.ildi
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem, ma nem lesz olyan dög meleg, mint tegnap.
Elég nehezen viseltem, egész nap szakadt rólam a víz. Még szerencse, hogy megbeszéltem tesómékkal, hogy találkozunk és elmegyünk anyuékhoz délután! Ott legalább elviselhető a meleg. Délután/este meg jó sokat kint voltunk a kertben: rengeteg az eper, meg a borsó, azt szedegettük. Meg is látszik a kezemen, kezd egész barna lenni!

Irirgykedek a melltartó miatt: amit én vettem, az 10eFt volt :cry: És sajnos nem is találok olcsóbbat :cry: :cry: :cry:

Ildi, melyik oviban dolgozol?

Ágica, jó nyaralást! Sajnos ez nekünk idén kimarad.

Roni baba tényleg gyönyörű!!!

Na megyek, vár a porszívó. Majd délután még felnézek!


Puszi mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Ágica: Nagyon kellemes nyaralást!!! És bizony bizony sok képet kérünk, és az élménybeszámolót sem úszod meg :)
Vigyázzatok magatokra!

Nibcsike: Vigyázok, köszi :) A fiák mellett nagyon légkondiztatni nem is lehet.

Judy: Örülök hogy Barbika jól viselte az oltást! Ezután várható valami láz féle?

Kriszta: Jobbulást Rékának!!!

Andesz: Nagyon édi Bencus! Eszméletlen jól sikerültek a képek. :)


Voltunk tegnap a C&A-ban, hát... Hosszú ujjú felsők vannak meg 2-3 féle rövid ujjú, de azok nagyon nem tetszettek. El vagyok keseredve.
Lehet hogy mert az alakom mint egy bálnáé. Mondtam a páromnak hogy szülés után komolyan mondom leszedetem a melleimet. Mint két hatalmas undorító valami. Torz vagyok nagyon, de ha megpróbálnék csinosan öltözködni ennek ellenére, akkor sem tudok, mert mindanhol ugyanaz az általam nem tetsző stílus van :(
Nincs jó kedvem. Jól kipanaszkodtam magam.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő:Szerintem nem, én ma kabátba jöttem.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Csak egy gyors bekukk:

Enikő, menj el a Gyár utcai turkiba, én már legalább 3-4 szoptatós melltartót vettem ott. A legdrágább is 1200 Ft/kg, azaz kb 90 ft lehetett. Ott szoktak kismama cuccok is lenni, mondjuk ezen a héten nem láttam, de félre vannak téve, nem kell órákig keresgélni. Ha bemász, megmondod, hogy kismama cuccot keresel, ha van, tuti félretették! Persze még a tömegben (a többi cucc között) is biztos van pár, de külön szokták tenni. És mondom mégegyszer: a legdrágább nap (hétfőn) 1200 Ft kilója!! Persze, ha valakinek nem jó a turkis, akkor vehet rendes boltban is. De én nem voltam hajlandó 10000-ért venni, sőt, még 1000-ért sem! :wink: Nincsenek ezek agyon hordva, tök jó állapotúak.

Továbbra is olvasó üzemmódban vagyok.

A gyerkőcök nagyon édik!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hahó Lányok!

Merre vagytok? Mi történt? Ilyen nem sem volt még... Síri csend

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kata, megkérdezhetem, hogy mekkora méretűt vettél?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Én itt vagyok,teszek-veszek,néha benézek.Inkább olvasó üzemmódban vagyok mostanság.
Vendég
 


Csatlakozom Tündihez! Merre vagytok? Mindenkit ledöntött a meleg a lábáról?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok, jelentem, fent van a spirálom és semmit se éreztem! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi
Olyan aranyos vagy...:)Gondolok rád..épp 4óra múlt..

Andesz
Bencus nagyon aranyos..elviseli a sapit a fején?Rékára még a pilla könnyű habos fodros sapit sem egyszerű feltenni és nyekereg is néha miatta :roll:

Márti
Jó nagyot nőt Ati baba is..éshát szépséges ő is :wink:
Ez a spirál mennyire megbízható?Nem fájt?

Ágica

Jó nyaralást nektek!

Tündi
Szerintem nagyon nagyon csinos vagy..én nem értem ezt a "bálna" dolgot nálad..csini vagy szép vagy,lehetne több önbizalmad..tök csini kismam vagy...amúgy a Gáz utcai turki szuper én szombaton járok oda akkor 200/kg a ruha és annyi ruhát vettem már ott magamnak is,Rékának volt hogy vadi újat sikerült szrezni..illetve a falköznél lévő turkiba is félre tszik a kismami nacikat és nagyon aranyosak..

Réka láza a múlté szerencsére...:)
Mondta a doki hogy azért bubizik a nyálával meg tömködi a kezét mert jön a foga neki is lassan... :roll:
Apának hétfőtől új munkahelye van eddig "szabadúszó" volt mondta hogy ez a két nap (ma meg holnap) a miénk mert aztán ki tudja mikor lehet velünk ennyit...voltunk Gárdonyban 15perc alatt megégett a lábfejem meg a dekoltázsom..pedig 50es krém volt rajtam és alapból kreolos bőröm van,sosem égtem le..kicsit durva :roll:

Kismamik igyatok sokat!

Szép délutánt mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok,
hát ma tényleg nagy itt a csend...

én is vagyok, csak tiszta nyugi voltam délelőtt (nincs rá okom, csak úgy...) és inkább pihiztem. No meg nonstop mosok :P Gondoltam, amíg nem jön meg a bútor legalább az ágyneműket, pelusokat kimosom, kivasalom - hát, nem semmi egy munka ez a vasalás....

Kata,
nagyon édi Gerid van! Szerintem rengeteget nőtt és zabiznivaló, ahogy mosolyog!!! Jó volt látni Benneteket tegnap!!! És köszi még egyszer az olajat, majd beszámolok pár hét múlva :wink:

Voltam tegnap Aninál :P Roni bébi tüneményes egy kis srác, gyönyörűséges arca van. Ani pedig majd kicsattan a boldogságtól, fut, mint a nyúl, nem is látszik rajta hogy most szült :P . Tejcsivel kapcsolatban nagyon pozitív, tegnap még fejnie kellett a sebek miatt, nem tudom ma mi van. De nagyon optimista, jó volt látni, ahogy sugárzik!!!!

Szilviék pedig tegnap óta otthon vannak, gyakorolják az összeszokást és a babázást. Gondolom ők is nagyon boldogok!!!

Enikő,
szerintem több cickótartót nem vegyél mert én úgy hallottam, hogy szülés után ugrik ám a méret a tejcsi miatt!!! Nehogy kicsi legyen!!! Bár szerintem akár most is tudod őket hordani (az enyémek most még egy kicsit nagyok, remélem később pont jók lesznek :wink: )

Tündi,
nem értem miről beszélsz, tök jól nézel ki!!!
Lakásvásárlással kapcsolatban hogy álltok???? Van valami kilátásban??

Andesz, Gabi,
pancsoltok a medencében :wink: :P ? Nagyon édes babáitok vannak (még mindig :wink: )

Ildi,
pont most gondoltam rád :wink: Mesélj, milyen volt a búcsúztató???

Kriszta,
mielőbbi gyógyulást kívánok Rékának!!!!!!! Szegény, remélem nem lesz semmi komoly!!!!

Kriszti,
Ti hogy vagytok?? Rendbejöttetek már???

Alexa,
Martinka jól van? Élvezi a meleget, vagy azért őt is "fejbecsapja"?

Holnap és szombaton vendégek jönnek hozzánk, kevesebbet tudok majd jönni, de úgy látom, mindenki a szabadban pancsikol :wink:
Vendég
 


Márti,
örülök, hogy ennyire könnyen ment, remélem most akkor bepótoltok mindent :oops:

Kriszta,
de jó, hogy elmúlt a láz!!! Lehet, hogy a fogacskától volt???
Pozitív teszt továbbra sincs vagy meglátogatott piri anyó???

Hát igen, nagyon durva a nap mostanában és redöny mögött kuksokolok idebenn és hosszú naci van rajtam, mert fáztam :oops: :shock:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Csak gyors bekukk.Látszik,hogy nincs Ani :wink: elég nagy a pangás.
Nem nagyon olvastam vissza :oops:

Kismama ruci:én felsőket a plázában a Shivában vettem.Ott vannak olyan szabásúak amik jók a kismamiknak 1000-1200 Ft-ért.Gatyókat elég sokáig tudtam hordani a nagyobb méretű csípőnacikat,ezek még kényelmesek voltak pocak alatt gombolva kb az 5. hónap végéig.Aztán meg vettem passzé anyagot és két régi gatyómat széjjel vágtam és vartam bele betétet.Ja meg két gatyót turiztam darabját 70 Ft-ért a Budai úton,a Bali bálában (itt szerdánként minden 70 Ft/db).


Mi továbbra is élvezzük a jóidőt,kint napozunk,hűssölünk és pancsizunk.A maradék időben meg elvégzem a házimunkát.

Na puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kriszta
Örülök,hogy Réka láza már a múlté.

Fogacskák:a doki és a védőnő is mindenkinek ezt mondja,nálunk is már régóta tömködi az öklét és nyálzik is,pedig fogacskák még mindig sehol.Nem beszélve Andesz Bencusáról,hát az nem kifejezés,hogy ömlik a nyála és ez már biztos tart egy 3 hónapja....és náluk sincsenek még fogacskák.Én a legtöbbektől azt hallottam,hogy 8-9 hónaposan jött ki az első fogacska,de volt olyan is ahol fél évesen.Ezzel csak arra akarok kilyukadni,hogy persze megkezdődik a fogzás,dolgoznak azok a fogacskák,de mire a felszínre törnek eltelik jó pár hónap....
Vendég
 


Nati
Réka az oltástól lázasodott b de már elmúlt szerencsére..egy barátnőm azt javasolta szuri lőtt adjak be egy kúpot ésakkor nm lesz gond..neki zt mondták anno :roll:
Azért pihengess is ne csak dolgozz egész nap :)

Irigyellek hogy voltál Aninál te is,én is szerettem volna de nem tudtam megoldani meg tegnap egész nap aludt a Réka a láz miatt...
Mindenkiről "lemaradok"...


Gabi

De jó nektek hogy van lehetőség a szabadban pancsolni..na igen a családi ház örömei és a lakás hátrányai...:(
A fogzással kapcsolatban köszi az infot...azt sejtettem hogy nem most fog kijönni de hogy ennyi ideig tart?És mi lesz ha már fáj is neki??Lesznek még nhéz éjszakák... :roll:

Jaaa teszt...piri anyó sehol sem...étvágy hatalmas de semmi különös...elmúlt a hányinger..apa azt mondta még ne vegyünk új tesztet várjunk kicsit vele..őszintén, szeretnék még egy babót és akár jöhetne most is...csak tényleg attól félek hogy az első baba halála után másfél hónappal teherbe estem és már ezen is kiakadt a házi doki mert szerinte 6hónap minimum kellett volna (ahogy terhes lettem tökéletes lett a vérképem előtte meg katasztrófa volt)
és ugye a Rékával sem volt minden rendben a terhesség végére szóval végig rettegném a terhességet ..nem tudom hogy bírná a szervezetem... :roll: :oops:
Vendég
 


ne haragudjatok szar a billentyűzet..tescos :evil: :?
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta
Hát igen,szerintem is jó lenne,ha még váratna magára egy kicsit a kistesó.
Megmondom őszintén,kicsit félve írtam a fogacskákról-nehogy megbántsalak vele. :D Látom nem haragudtál meg :D .
Szerintem amikor már fáj az ínye onnantól már hamar kibújik a kicsi fogacska :wink: .Azt mondják az alsó kettő metszőfog jön előszőr, az íny egy kicsit bedagad és a felületén,mintha kis hólyag lenne,na amikor már ezt látod akkor már nem kell sok és már kint is van a fogacska :wink: .Egyébként előfordulhat,hogy valakinek korábban jön,de szerintem ez elég ritka.
Szurinál,mi oltás után adtunk neki kb 3 óra elteltével lázcsillapítót.Illetve úgy csináltam,hogy este lefektetés előtt még tudjak neki adni,szóval onnantól visszaszámoltam a 6 órát és akkor adtam be neki-akkor is ha még nem volt láza.Nekünk a Germicid kúp nem használt így Nurofen szuszpenziót adtam neki.

Na puszi
Vendég
 


Nati (és lehet, hogy a többiek is), azt hiszem félreértettél. Vagy nem fogalmaztam meg világosan. Én nem szoptatós melltartót keresek, hanem simát. Majd ha már azt keresek, akkor leszek igazán bajban! :cry:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő, simát meg rengeteget találsz max 100 Ft-ért a gyár utcai (Mártírok u-i felüljárónál) turkiban. Akármilyen nagy méretet is. Lehet, hogy még ma is találsz, ma 400 Ft kilója! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Gyár utca csak gyorsan írtam :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Kriszta: Melyik Gáz utcai turi? Ahol nyáron fagyis lesz? Megnézném én is.
Örülök hogy réka baba jobban van! Remélem gyorsan kibújik majd az a fogacska, bár igaz ami igaz, nem kapkodják el.

Nati: Aninakl bevált a bimbóvédő. Tud azért szoptatni? Bár ha fejnie kell akkor valószínüleg nem :(
Jaj istenem. És ma jöhetnek haza ugye? Pénteken állítólag hamar megvan a vizit.
Vasalást énis utáltam, de aztán kikönyörögtem eg yházi gőzbázist. Na azzal egyszer áthúzom a cuccott és sima :) Barni cuccait meg imádom vasalni. Apa nadrágjait már kevésbé, mert nem is tudom igazán szépre.
lakásvásárlás pihen. Besokaltunk. Lehet hogy az lesz hogy átalakítjuk ezt a lakást.
Most két szoba hallos panellakásban lakunk. Hall részbe beviszük a konyhát, a konyha a mi hálószobánk a másik szoba gyerekszoba.
maradék pénzből veszünk építési telket most és várunk.
Végülis ha türelmesek vagyunk lehet hogy jobban kijövünk majd, meg két évig bőven lehet a két lurkó egy szobába. Kert nem lenne de arra úgyis kevés esélyünk lett volna.
Mondjuk a hely kicsi így is nehéz elpakolnom, de majd megtanulunk szortírozni. :)

Gabi: Jó hogy tudtok pancsolni. Énis gondoltam rá hogy a nappali közepébe beállítom a kismedencét és beleülünk :)

Enikő: Budai út és a Távirda sarkán van egy szupi fehérneműs bolt. Le kell menni a lépcsőn. Vannak dréága darabok is és vannak olcsók is, van választék! Érdemes megnézni! Mondjuk ezek 1200-1500 körül vannak.

Andesz: Köszönöm a segítséget. Vettem zsírtalanító folyadékot, kíváncsi leszek hogy megtapad-e. Ja! Képzeld. Buta fejjel tegnap kinn a szabadba csináltuk a nővérem körmét., te a zselét az ott száradt ahol tudott. Úgyis venni akartam már újat de meglepő volt :)

Tegnap voltam védőnéninél. 6,3 volt a cukrom máglyarakás után 3 órával :)
Azt mondta hogy jövő héten még mérjem meg. Mondtam ok. :)
Ja! Létezik 60/40 vérnyomás? Azt mondta eszméletlenül alacsony. Tudom hogy az főleg nyáron.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


BESSY!!!!!
Látod, Ani nincs, nem kapunk táblicskut és máris mindent elfelejtünk :oops: :oops:

KICSIT KÉSVE DE NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGES ÉS FANTASZTIKUS PILLANATOKAT KIVÁNOK A VÁRANDÓSÁGOD ALATT SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hogy vagytok? Már hamarosan reméljük minden rosszulléted elmúlik!!!!

Enikő,
hát, akkor tényleg félreértettelek... bocsi. Én anno a tescoban is találtam 1000 ft-ért két db-os fehér-rózsaszínt, nem túl extra, de a célnak megfelel. Meg szintén piacoztam pár szebbet, de az elején én is belenyúltam egy aranyárasba :oops: Nálunk a turiban nincs ilyen...

Lányok,
Ani ma megy haza???? DE JÓ NEKIK!!!!!!

Gabi,
tegnap már azt hittem azért nem jöttök Andesszel együtt ,mert náluk vagy a hűs szobában és rajzolod a falat :wink: Vagy már felrajzoltad???
Köszi a tippeket vizesedés ellen - már mindent próbálok, hátha sikerül :wink:

LÁnyok,
még egy-két bugyuta kérdés... A gumis lepedőt hogy a túróban tudjátok szépre kivasalni?????? Én úúúúúúúúúúútálok vasalni, így túl sok türelmem nincs is... az összes közül ez a gumis a legkiborítóbb :evil:

Érdemes előre vásárolni lázcsillapító kúpot, vagy majd ha csak szükség lesz rá??? Ha előre vegyek, milyet javasoltok?

Köszi!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Látom mindenki kihasználja a jó időt, mert nagy a pangás.
Tegnap nem tudtam jönni, mert szerda estére Barbikának lett egy kis hőemelkedése és rettentően nyűgös volt. Ez betartott tegnap is, meg a hője is ujra felment tegnap estére. Nem túl magas 37,6 de a nyügihez elég volt. Most békésen alszik. Na meg egy kicsit náthás is. Szegénykém ugy utálja az orrszívót, nagyon sír, de muszáj kiszívatni.

Tündike,

Én sem értem mi bajod van magaddal, szerintem nagyon jól nézel ki. :lol: :lol:

Enikő,

A Gyár utcát én is tudom ajánlani, van egy jó pár cucc amit ott turkiztam pár ft-ért. :lol: :lol:

Krixta,

Örülök, hogy Rékának lement a láza és már jobban van.

Fogzásról csak annyit, hogy mielőtt kibújna a fogacska, jó pár hónappal előtte már elkezd duzzadni a fogíny, ami nagyon kellemetlen nekik, és azért dugdozzák a kezüket a szájukba, hogy maszírozzák az ínyüket.

Márti,

De jó neked a spirál miatt. Kicsit irigykedem, mi meg használhatjuk a hülye óvszert. :evil: :evil:

Ani,

Ma jöttök haza. :lol: :lol: Majd jelentkezz, ha tudsz. Remélem tejci már megindult. :lol:

És egy kis nosztalgia.
1 éves évfordulót ünneplünk. Ma 1 éve, hogy Barbika megfogant.

Nézzétek. Milyen távolinak tűnik már. :shock: :shock:
Kép

És íme sz első bejelentkezés. Milyen boldog is voltam azon a napon! Madarat lehett volna fogatni velem. :lol: Sosem fogom elfelejteni.
Kép

És itt még a pocakban csicsikázott.

Kép

Ez pedig a pocakom volt 35 hetesen. :lol: :lol:
Hát mit ne mondjak szörnyen néztem ki.

Kép

Bocsi a sok képért, de olyan jó visszaemlékezni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hű, Judy, de jó ez a nosztalgia!!!! És Te voltál az első kismami a topicban, azért ezt se felejtsük el!!!!! Anynira jók ezek az emlékezős pillanatok!!!!!

Barbika a szuritól lázasodott be, vagy szerinted a nátha is közrejátszik??? Jobbulást kívánok neki!!!

Tündi,
viccesen néznétek ki a nappali közepén egy pancsiban :wink:

No lányok, én most megyek, jönnek hozzám, majd este benézek!!!
Szép napot!!!
Vendég
 


Nati,

Szerintem csak a szuritól ment fel a hője. Remélem ma már nem lesz neki.

Igen. én voltam az első és rá pár nappal követett Kata is.
De régen is volt. :shock: :shock: :lol:

Nemsokára te is nosztalgiázni fogsz. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bessy:
Boldog szülinapot kívánok utólag Neked!
Volt vagy lesz valami buli? :)

Nati: Én őszinétn bevallom hogy a mi gumis lepedőnket nem szoktam vasalni. Az anyaga sem igéynli igazán, de sejtem miről beszélsz. Összehajtogatni is alig bírom.
Volt már úgy hogy ott pncsiztunk. Párom meg kiakadt, pedig én szoktam felmosni otthon... :)

Judy: Remélem Barbika ma már jobban lesz :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a tippeket, majd körbekukucskálok, bár sok esélyt nem látok... Mert pl. a Budai-Távirda sarkon lévő bolt tényleg szupi, csak nem nekem. Már a terhesség előtt sem találtam, azóta meg még a méret is változott :cry: :cry: :cry:

Na mindegy,a remény hal meg utoljára.

Tündi, máskor is ennyire alacsony a vérnyomásod? Kávézol?

Judy, de jó, hogy beraktad a képeket!!! És ne irigykedj Mártira, nektek legalább van miért használni... :oops: Már kezdek berágni apára :cry:

Nati, őszintén szólva még életemben nem vasaltam gumis lepedőt, úgyhogy fogalmam sincs :D

Azt hiszem, hétvégén megint nem jövök, de majd még meglátjuk.
Szép napokat mindenkinek!


Puszi, Enikő

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Bessy,

BOLDOG SZÜLINAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boldog szülinapot Bessy!!
Vendég
 


A legfontosabbat elfelejtettem megírni.

Barbika tegnap átfordult a hátáról a hasára.
Vissza még nem megy, de majd idővel. :lol: :lol:
Persze volt ordítás, mert utál hason lenni és mivel visszafordulni nem tudott, inkább sírt, hogy fordítsam vissza. Ez ment egész délelőtt. :lol: Csak azt nem tudom akkor miért forgolódik. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bessy!
Nagyon Sok Boldog Szülinapot kivánok!

Tündike!
Én már láttam olyan lakást ami úgy van átalakitva!Szerintem nem rossz ötlet!

Tegnap voltunk NST-n minden jó volt jövöhéten kell mennem csütörtökön megint.Tök jó volt! :P Csak utána mig vártam a buszra nemtudom mi történt de nagyon rosszul lettem(lehet hogy a meleg!).Még a buszra feltudtam szállni de már leszállás után nemtudtam hazasétálni.Felkellet hivnom a páromat, hogy jöjjönértem! :) Itthon megnéztem a vérnyomásom és 150/90 volt.Nagyon rossz volt! :cry:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Juj Nibcsike! Vigyázz magadra!
Nincsenek képek véletlenül arról a lakásról? Én is többektől hallottam már ezt az átalakítást de jó lenne látni is.

Judy: Gratulálok Manócskádnak az átforduláshoz. tele van sikerélménnyel hogy már nem csak feküdni tud persze hogy forgolódik mégha visszafele nem is megy :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy! :D
Gratula Barbikának az átforduláshoz,ügyes kislány! :D
Enikő!
Ha nem vagyok túl indiszkréd :oops: mekkora cickótartó kell Neked?
Nekem is elég nagy kell,és abban a boltban és is kapok magamra! :D
Bessy!
Nagyon boldog szülinapot! :D
Tündike!
Tényleg vicces lehet, a konyha közepén,a medencében pancsizni :lol:
Ja,a melegtől általában folyósabb lesz a zselé,és az uv lámpában köt meg :roll:
Ja és zsirtalanítónak a 70 %os alkohol is jó,én azt is használom,arról nem is beszélve,hogy fertőtlenít is egyben :wink:
Nati!
Próbáld meg közepétől-kifele vasalni!
Ja,még sajna nem tartunk a rajzolásnál,mert még össze akarom pakolni a szobát,és az egészet újrafesteni,és utána jöhet a rajz :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Csajok, aki Libero-t használ, (és aki nem): érdemes regisztrálni itt:
http://www.libero.hu/Pages/Club/ClubDef ... x?id=19416

ki kell nyomtatni a lapot, és elküldeni postán. Küldenek pelus mintákat, meg a pelus csomagolásáról kivágott figurák visszaküldésével játékokat is!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


ja, és Bessy boldog szülinapot! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jaj Nibcsike!
Tényleg nagyon vigyázz Magatokra!
Pihenj,amikor csak teheted,és napjában többször mérd a vérnyomásod!
A dokker mennyit mért? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Nibcsike vigyázz magadra! Főleg ilyen melegbe!!

Tündi, a kolléganőmék is átalakítoták a lakásukat. a lakásuk olyan, hogy van 2 szoba, meg egy hallos szoba. A konyhájuk lett a fürdőszoba, benne a wc-vel, a régi fürdőt+wc-t lebontották, és így lett egy előszoba és étkező egyben (ahogy belépsz a lakásba).A hall részből meg lett a konyha. teljesen jól néz ki!! :wink:

Rólunk: Geri megint produkciós gondokkal küzd :cry: Ez a hatodik nap kaki nélkül. ÉS most már 2 napja szenved szegénykém. Kétszer adtunk neki kúpot, (tegnapelőtt és tegnap este), hatása semmi. Ma hajnalban Laevolac szirupot is kapott, még mindig semmi. Így nyugtalanul alszik, nagyokat pukkant, (ha kijön), szóval nem egyszerű. Lassan eljön az idő, hogy megkóstol majd almát, meg majd a többit, remélem akkor majd megszűnnek ezek a gondok.

Na pussz mindenkinek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, sajnálom a kakigondokat....
Judy, gratula Barbikának a mutatványhoz!!! Pont most akartam írni én is a miénket: Ati baba ma reggel nevetett először hangosan! Csak egy pár he-he volt, de elsírtam magam... :D
Ibi, szupi hogy jól ment az NST, emlékszem én is mindig izgultam előtte :)
Krixta, a spirál nem fájt, csak azt éreztem mikor berakta a kacsát, de hát az se fájt. Utána picit görcsölt a hasam, meg vérzek egy icipicit, de amúgy jól vagyok. Vasárnap lehet először "akciózni".... :D Örülök, hogy nem lázas már Rékababa.
Csajok, tud valaki vmi jó OKJ tanfolyamot? APéter Rózsát ismeritek?
Vendég
 


Judy!
Nagyon ügyes Barbika!Tündér lehet! :)

Köszönöm az agódást!Megpróbálok vigyázzni!Most mérem a vérnyomásom rendszeresen és ha baj van akkor egyből doki!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tündike!
Megprobálom elküldeni neked hol láttam!Pont a szomszédunk alakitott át igy!Remélem sikerül megnézned majd jelez vissza! :)
[/url]http://www.dh.hu/ingatlan/LK025769

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Andesz: Ez a zselé a dobozban keményedett meg. Köszi a tippet! Akkor legközelebb azt veszek :)

Kata: Remélem Gerinél minél hamarabb megoldódnak ezek a gondok. Egyik ismerősöm kisfiával volt ugyanez, de mostmár náluk nincs gond, mondjuk lassan 4 lesz a kissrác.
Nagyon nagyon nagy kérésem lenne. Képeket lehetne csinálni a lakásról? Nagyon szeretnék ilyen lakást látni hogy mit is lehetne csinálni. Meg akkor tudnak szaki neveket is mondani :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nemtudom mi lehet a netünkkel, de állandóan ledob!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Kata!
Én egyik ismimtől úgy hallottam(Neki is ilyen problémái voltak),hogy vannak ezek a gyümilevek,ezek a bébiitalok,ebben van sütőtöklé,meg őszilé,hogy ilyet ivott a bébi és segített kakiügyben!
Szerintem próbáld meg Gerinek!
Sajnálom szegénykét! :cry:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Bessy!Boldog szülinapot kívánok!!

Tündi!Én is hallottam ilyen átalakításról,de nem tudom,hogy viszik el a csöveket a hallból a csövesszekrényhez! :roll:
Olyat is hallottam,hogy a konyhából félszoba lett,de betettek egy ágyat,és már alig fért oda valami.Persze hálószobának elég lehet.

Hallottátok,hogy megint sok az influenzás megbetegedés?Ez nem olyan mint a téli volt,a védőoltás sem véd ellene,lehet,hogy vki behozta Magyarországra! :shock:
Vendég
 


Sziasztok

Nati
én is utálom vasalni a gumis lepedőt.A közepét átvasalom, a szélét meg csak épp amennyire bírom.Nálunk nem volt itthon lázcsillapító kúp-szerencsére nem is kellett.Viszont amit a babának 0-3 hónapos korig lehet adni az csak orvosi vényre kapható,ilyen a Germicid kúp is.

Bessy
NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Hogy vagy amúgy?

Judy
Gratulálok Barbika átfordulásához!Ügyes kislány!

Nibcsike!
Örülök,hogy rendben volt minden az NST-n.Én nem tudom milyen mert ennyi idősen szültem,még az első NST előtt.Sajnálom a rosszullétedet,biztos a melegtől volt.Vigyázz nagyon magatokra!!!A táskádban pedig mindig legyen innivaló.
Ja és láttad?:a vonalzódon megjelent az "anyának már nagy pocakja van" felirat.

Enikő
A LIDL-be szoktak lenni jó nagy méretű fehérneműk.

Kata
sajnálom Geri kaki gondját :( remélem nemsokára sikerül neki produkálni.
Én regiztem a Liberón,de volt vagy két hónap mire küldtek egy levelet,hogy üdvözölnek.Azt hittem azért gyorsabban megy.

Márti
Aranyos lehetett KisAti! :D
Örülök,hogy nem volt fájdalmas a spirál felhelyezése,majd kiváncsi vagyok,bevállik-e.

Alexa
Én is ledöbbentem ezen a nyári influenzán,remélem mi nem kapunk belőle!

Na puszi
Vendég
 


Sziasztok!!

Gabi

Dehogy haragszom..miért tenném?Sőőt köszönöm szépen hogy lírtad..remélem nem gondoltok "nebántsvirágnak"..:)

Bessy
Nagyon boldog szülinapot neked!!
Judy
Porszívós orrszívót használsz?Mi csak a simát de attól is megy a bömbölés..
Remélem Barbikának teljesen lemegy a hője..Réka is szenvedett ezzel annyi "pozitívum" volt
már ha lehet ebben pozitívum hogy nagyot aludt így utol értem magam a házimelóban..
Gratulálok az átforduláshoz Réka is próbálkozik már, neki az a baja hogy a karja
beszorul a kis teste alá és nem tudja mit kezdjen vele..visszafordítom és kezdi előről.:)
Éjjel meg a rácsok közé szorula lába..nem értem hogy köt ki ott..roll:
Nagyon ügyes kiscsajszid van!!Jó volt ez a nosztalgiás dolog..

Libero

Tényleg érdemes regelni én már Réka születése előtt regeltem ott is meg a pampersen is..a Libero
állandóan küld ajándékot,pont tegnap kaptam 3pelust meg egy babajátékot...

Kata

Sajnálom a kaki ügyet..mi is szevedtünk ezzel sokáig de 3hónapos kora óta elmúlt a hasfájás
is meg a kaki gond is..amikor azt mondták 3hónapos korára elmúlik nehezen hittem el..
és tényleg!Én sokat masszíroztam neki a kis hasánál ahol van a vastagbél,meg torna stb.
De a kúp sem meg a szirup sem segített?Remélem ma már lesz kakikja..

Tündi

Sajnálom a ház dolgot..pedig ilyenkor dömping van..mondjuk jóval drágábbak is mint ősszel..
(dolgoztam ingatlan irodában egyszer anno)..ha szerettek ott lakni akkor az átépítés is jó ötlet..nem?

Nibcsike
Tényleg óatosan a meleg a kismamikra rosszabban hat..legyen nálad mindig inni való és pihenj sokat..
Mindjárt szülsz te is!:)

Alexa

Pont tegnap hallottam én is az influenzról..elég gáz hogy megint van...:(

Márti

Engem is érdekeln valami okj-s dolog..jó lenne tanulni..:)
Örülök hogy a spirállal minden okés!Schwarczinál voltál?

Na megyek tovább szanálom a ruháimat..apa meg babóka a hálóban
alszanak összbújva..:))

Aniék
ma mennek haza??

Szép napot nektek!
Vendég
 


Gabi!
Köszi a tanácsot! :) Láttam a vonalzómat,ez igy is van! :P :lol:

Tündike!
Megtudtad nézni?

Kép
Kép
nibcsike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?