Új privát üzeneted érkezett!

A koncert fantasztikusan jó volt. Hát némelyik gyerek milyen szintre kidolgozta magát! Bámulatos! Nagyon jó volt őket hallgatni.
flóra 11
 
 


Na, tessék.Csak idejöttem és laptető! Hmm...Ez nem semmi!
flóra 11
 
 


Á, helló Flóra! Pont most akartam menni. Maradjak? Lehet, hogy csúnya. Kép

KépKép
benó
 
 

 
 

Na, ilyen puszisat gondoltam én is! :lol: Végre nem öngyilkos, szmájlievős stb. képeket küldök! :lol:

KépKép
benó
 
 


Maradj!! Igen! Még kicsit legalább!!
flóra 11
 
 


Hohó! Már megint laptetűűűű! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy itt vagy. Veled is régen taliztam már itt. Habár tegnap beszélgettünk hármasban,igaz?
flóra 11
 
 


Elhiszem, hogy jó volt! :D A Vivike zongoravizsgája is nagyon szuper volt, ott is volt mindenféle hangszer. :D

KépKép
benó
 
 


Igen! :D
Nekem már olyan érzésem van, mintha egy kollégiumban laknánk, mi, babanetes szájberbarátnők, és mindig hazaérkezne valaki, a másiknak mennie kellene előadásra vagy ilyesmi.

KépKép
benó
 
 


Ez mi lehet? Kép

KépKép
benó
 
 


Benó,szerintem ez tök jó,hogy pé-kor fáj a fejed. Bocs,hogy ezt írom,de megmagyarázom.

Szerintem valószínű,hogy pé-kor fáj a fejed és ez azért jó,mert így van egy mutatója a dolognak. Egy pontos mutató,hogy hopp, itt az idő. És tudtad, hogy a fejfájásra legjobb dolog a szex? Szerintem pont azért fáj a fejed,mert a szervezeted azt akarja,hogy szexelj, addig csináld, míg el nem múlik a fejfájásod. :D
Do most komolyan, még ha vicces is.
flóra 11
 
 


Tényleg így gondolod? Nekem ilyenkor megmozdulni sincs kedvem. :wink:

KépKép
benó
 
 


Hát nem tudom,mi az. Valakinek a pucér segge? A másik meg kukkolja? :roll:
flóra 11
 
 


Akkor ne mozogj. Majd mozog a Gy. rajtad. :oops: Bocs.
flóra 11
 
 


Egy hét múlva mész vissza, ugye? Hú, csak addig kihúzzuk valahogy! Hosszú lesz! Kép

KépKép
benó
 
 


Jaj, Benó. Én már írni sem akarok erről. Valahogy olyan dühítő, hogy én mást érzek,mint amit a tesztek és az uh mutat. Nem tudom,kinek higyjek. Magamnak, vagy a teszteknek,uh-s dokinak,aki fél percig se nézett. Ma a szomszédlány rá akart venni,hogy menjek el egy maszek dokuhoz uh-ra.
flóra 11
 
 


Baromi jót röhögtem a pucér seggen! Kép

KépKép
benó
 
 


Tudom, hogy hosszú lesz ez a hét. És mi van, ha jövő héten sem lát semmit? Nem tudom. Tüneteim ma alig voltak. Inkább fáj megint a hasam,meg a derekam.
flóra 11
 
 


Figyelj, szerintem holnapig gondolkozzunk a maszek uh-on, jó?
Most megyek, hazajött a Gyurika. Szép álmokat! Kép

KépKép
benó
 
 


Az jó. A nevetésis jó a fejfájásra. Szerinted mi az?
flóra 11
 
 


Már szerintem a jövő héten látnia kell valamit.
Puszillak

KépKép
benó
 
 


A fene se tudja, de jót röhögtem.
Szia Flóra!

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, csak hoztam magamnak egy kakaót.
flóra 11
 
 


Akkor mész?
flóra 11
 
 


Betti, megnéztem a képeket. Köszi szépen.

Itt a topikon mindenki szép, vékony és fiatal engem kivéve. :( Na, de majd a baba után igyekszem lefogyni,hogy szép anyuka legyek.
flóra 11
 
 


Tancsu, hová lettél?
flóra 11
 
 


Voltál terheléses cukron,meg szemészeten. Hol vagy? Csak nincs baj?
Legutóbb, szerdán írtad, hogy este még tuti benézel,aztán nem jöttél.Tegnap sem egész nap.

Ne játsz Évire.

Lányok, ez az Évi eltűnés már komolyan nem vicc.
flóra 11
 
 


Sziasztok barátnőim...:)

Bocsiika, nem tüntem el...:)
Szerdán igértem hogy benézek, de este 8-kor elájultam a fáradságtól.A párom keltett, hogy kezdődik a BK.Semmire nem emlékszem...:D
Aztán etse 10-kor keltett megint, hogy jó lenne megágyazni.Kivonultam a fürdőbe, mire visszajöttem ő megágyazott én meg ismét beájultam és aludtam tovább...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok barátnőim...:)

Bocsiika, nem tüntem el...:)
Szerdán igértem hogy benézek, de este 8-kor elájultam a fáradságtól.A párom keltett, hogy kezdődik a BK.Semmire nem emlékszem...:D
Aztán etse 10-kor keltett megint, hogy jó lenne megágyazni.Kivonultam a fürdőbe, mire visszajöttem ő megágyazott én meg ismét beájultam és aludtam tovább...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ezt 2x is elküldte, aztán meg nem engedett vissza....de kitartó vagyok ám...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap megvolt a terheléses cukor.Az a lötyi egész iható, tényleg csak citromlé kell bele.A baj csak annyi volt, hogy nem ihattam, a reggeli kávém is kimaradt, igy fájt a fejem és eléggé szédültem.De anyukám eljött velem, igy nem ültem ott egyedül 2 óra hosszát a következő szúrásig...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Annyit tudok, hogy az éhgyomori cukrom 4,3 , ami nagyon jó érték.Remélem a terheléses is ilyen jó lesz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A szemészeten alaposan kivizsgált a főorvosasszony.
Legalább fél órát bent voltam...:)
Kiderült, hogy annak a betegségnek a tüneteit nem találja a szemben lévő erekben, ami miatt császáros lennék.Igy a spontán szülésnek szemészeti akadálya nincs....HURRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!Azt mondta, hogy ha ezt a babát nem tudom simán megszülni, az nem a szemem miatt lesz, hanem mert akkora lesz hogy nem fog kiférni....:P:P:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap este 7 után estünk haza.Még elolvastalak titeket, de már irni nem volt lelki erőm.Ráadásul amikor mentem volna tusolni, akkor kiabáltak hogy azonnal zárjam el a vizet, mert a pincében visszajött az egész.Még este kijöttek, fel kellett ásni a fél kertet, átmosták a rendszert, stb, aztán megint elájultam a fáradtságtól....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most is mnenek tovább.
9-re önkormányzat, aztán bolt, aztán otp....
Ma is sürü napom lesz...
De azért napközben jövök és irok majd mindenkinek...:D

Sajna hiába olvastalak titeket este, a felére sem emlékszem, igy mindent újra kell olvasnom...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek készülni, ágyazni, reggelizni, stb....

Puszi néktek.....és hiányoztok ám de nagyon....D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Már vagyok, ha valaki tud írni.
Tancsu, örülünk, hogy minden oké. :D

KépKép
benó
 
 


Hú, ezek a kislányok, nem bírnak magukkal.

KépKép
benó
 
 


sziasztok
Cupp.:)

Meg is jöttem, elintéztem mindent...
Eléggé hulla vygok...:(
Voltam az okmányirodában, az otp-ben , a tornászomnál, vettem egy pántos felsőt magamnak, bevásároltam a főzéshez és vettem a tökmagnak egy kis body-t a következő felirattal:
ÉN VAGYOK APA SZEMEFÉNYE!
Szerintetek örülni fog a párom?
Persze azt nem mondom majd el, hogy duplája volt az ára mint a többinek...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na közben pihentem egyet és visszaolvastam....)
Jó soklat irtatok ám...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Nekem is az a megérzésem, hoigy babás vagy...:)
De azért várjuk meg mit mondanak majd jövőhéten, de tényleg gondolkozhatok a magánuh-on is....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

sztem is jó ez a fejfájás, mertz igy jelez legalább a szervezetetd.....:)

Remélem azóta rendeződnek a dolgok apukád és Gyurika között....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!

Ma olyan bolondokháza van az irodában, hogy semmire nincs időm! Nem hiszem, hogy leszek ma és legközelebb csak hétfő du jövök!

Flóra drukkolok!
Jók legyetek!

Puszi Nektek!

Kép
szilzi
 
 


Betthee:elküldtem neked még este a képeket.
Nagyon szépek vagytok a pároddal, köszike hogy küldted....:D

A cigiről le lehet mondani, én csak tudom.10 év után, napi 3 doboznál tatottam, és egyik napról a másikra tettem le...Ennek már 6 éve és nem hiányzik, csak kemény akarat kell hozzá
:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Majd belejössz a férjem megszólitásba is...:D
Még nekem is fura hidd el...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Szilzi...:)

Kellemes hétvégét nektek....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Jövőhéten nagyon veled leszünk lélekben...
A lényeg hogy minden rendben legyen és aztán ezerrel lehessen gyakorolni a babára...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évinek elküldtem a levelet, sztem már megkapta...
Nem tudom mi lehet vele...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Aludnom kéne egyet
vagyis előtte főzni, mert ebédem sincs még és éhes vagyok már

Menek is...
Borsófőzelék hamar megvan és fini is....:)

Délután még jövök...

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu.
Örülök,hogy minden rendben, hogy nem tűntél el.
Pihi után majd gyere.
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?