Új privát üzeneted érkezett!

Falevél!!!

Megnéztük! Akkor rendelhetünk Veletek? Egy S-s méretű Brekis Liliputi cipőcskére lenne szükségünk! Átutalással fizetnéd? Jó, ha a babatalin adom oda az árát? Vagy késő?



Manó!

Ti milyet rendeltetek?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Írtam pü-t!
Vendég
 


Brigi!
Ment a válasz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Noémi: most szombaton megyek egy talira, és Manófalviéknak addigra már lesz ilyen cipőjük, ott majd meglesem és utána rendelek , jó? Szóval leghamarabb jövő héten rendelek és a talira már biztos meglesz. Majd akkor kifizeted, ha találkozunk.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: Írtam!
Vendég
 


ment a válasz!
pusz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, mi sárga autósat rendeltünk. :D Remélem, szép és jó lesz! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


kriszti-nagyon szépen köszönöm. :wink: Ma rendeltem gy új babakocsit Atticy-nak-Totál belezúgtam.Hosszas keresés után végre rátaláltam a megfelelőre.

ildi-Holnap akkor még mielödt tűzne a nap,elmegyünk a Tuskóba és megvesszük a legényeknek azt az álomszép rucit.Rendben van?

Szép álmokat!


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci:Biztos tuti az új babakocsi!!!
Ha Bence nem lesz nyűgös akkor mehetünk!

Jó éjt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi

Nagyon sajnálom, együttérzek veled!

Kép
emoke27
 
 


Sziasztok!

Timcike: és milyen babakocsiba szerettél bele? Majd mutass képeket!

Nagbri: továbbra is drukk, hogy pár hónap múlva egészséges babó bérelje a pocakodat!

Noémi: aranyos vagy, hogy minket, újakat is szívesen látsz! :D
Mi szerintem nem megyünk, nem szeretnék visszaélni a kedvességeddel, majd legközelebb,vagy ha valami nyilvános helyre szervezitek.

Kriszta: sokkal jobbak az éjszakáink,mióta külön alszunk!(Persze Apa örül a legjobban... :oops:) Mondjuk, mi már nem szopizunk éjjel.

Erika: köszi, gyűjtöm én is!

Falevél: én is saját bőrömön érzem, ahol lehet, bunkóznak, érdekli is őket a valós tudás.....

Norri: én is ki fogom próbálni a sütit!

Képzeljétek, negatív lett az orrváladék eredménye, úgyhogy a nyirokcsomót is a fogzásra fogták. Lehet ez??

Kíváncsi lennék, mit tudtok a klímahasználatról, lehet ilyen picik mellett, mert megsülünk?
És ti milyen fényvédővel kenitek a gyerekeket?
Vendég
 


Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm mégegyszer, hogy velem éreztek.
Hamarosan jobban leszek, és hát azért valjuk be, nekem itt a két fiú, mégsem visel/viselhet meg annyira, mint akinek az elsőnél történik ilyen.
Na jó, ettől függetlenül, azért rendesen kivagyok!
Vendég
 


Manó!
És mekkorát? Ti is S-st? Várom nagyon a véleményed!

Falevél!
Persze, jó lesz úgy!! :-)

Brigi!
Este írtam még egy e-mailt! Láttad?

Norri!
Tök jó volt a tegnap! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Igen, köszi, láttam!
Vendég
 


kriszti-azt még elfelejtettem megirni,h.anyum 31-én jön a nővérem a kislányával meg kedden 2-án. :wink: Már nagyon várom őket.A nővérem még nem volt itt Nagykőrösön.A kislánya meg még nem volt Magyarországon.Remélem szuperül el fognak játszani Atticy-val. :lol:

agi-egy Chicco CT o,4 eset vettem.Az normál ára 37.ooo Ft plusz a postra, viszont én megvettem postával együtt 26o9o Ft-ért. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ágikának boldog hófordulót!

Ági: elhiszem, hogy jobbak az éjszakáitok, hogy nincs ott Boti! Nekünk már az is jobb lenne, ha a kiságyában aludna, és nem velünk!! :( Mi Nivea naptejet használunk, ami gyerekeknek való, és 40-es faktorú.
klíma: mi pici baba korától használtuk kocsiban és otthon is, az itteni doki azt mondta, hogy ez nem európa, itt muszáj a babának hozzászokni ehhez, mert olyan hőség van. Azt mondta a ventillátor rosszabb. Szóval szerintem Botinak sem lesz baja tőle ha szépen fokozatosan bevezetitek.

Timcike: muti meg a babakocsit!! :D én meg véletlenül láttam meg egy Brendon újságban egy babakocsit amibe teljesen beleszerettem, így most azért várom a következő babát, hogy neki majd olyan lehessen! :lol:

Brigi: igen, Neked muszáj a helyt állnod ebben a helyzetben is, és legalább elterelik a figyelmed a gyerkőcök...

Lilypie Maternity tickers


Timcike: hú, akkor nagyon nagy élmény lesz tesódéknak! Fotók tömkelegét kérjük majd! :wink: Nagyon szép a babakocsi, ismerem, és nem semmi áron szerezted be, nagyon profi vagy az internetes keredkedelemben! :lol:

Lilypie Maternity tickers


Ági: nem akarok Noémi nevében beszélni, de szerintem menj el a talira nyugodtan, mert nem biztos, hogy lesz mostanában nyilvános helyen. Azért elég nehéz ennyi babával, babakocsival, anyukával. :wink:

Lilypie Maternity tickers


Kriszti-nagyon szépen köszönöm a bókot. :oops: Mikor tevezitek a kistesót? :roll: Hát igen.Én ugy szoktam,ha veszek valamit,végigböngészem a netten,h.hol a legolcsobb.Néztem a Giraffe Club-ot,de az nem jó mert tú szűk és kicsik a kerekei erre az útra.Akkor néztem a Pierre cardin-tól a forgathatós karút,de arról meg sokan lebeszéltek,h.nem jók ezek a kocsik.Hamar tönkremennek.Hát igy ennél maradtam.Nagyon beleszerelmesedtem. :lol: És most hivott a hölgy az árúházból,h.holnap itt is lesz a kocsi.Már nagyon várom. :lol: Pont születésnapra új kocsival fogunk masirozni.Fogok sok fényképet késziteni. :wink: De ti is!

Ágikának sok boldog mini születésnapot kivánunk!!!!! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszti: köszi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát apa is elő akarta venni a ventillátort mondtam neki,hogy az nem lesz jó Ágikánál, mert gyorsabban megfázik a kisfüle ügye!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timi: köszi neked is! :lol:

És tényleg szuper a kocsi!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Ágikának nagyon boldog hófordulót kívánok! :D
Vendég
 


Mogyoland: Ágikának boldog hófordulót kívánunk!!

Csajok: Nálatok milyenek ma a törpik? Mert Bence elég nyűgös,lehet hogy ez a változó időjárás teszi? Itt Kőrösön nagyon fúj a szél meg még hűvös van.

Timci: Nagyon tuti a babakocsi,alg várom hogy megnézhessem!!!!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Timcike: szerintem egyértelműen a chicco a legjobb azok közül amit felsoroltál! Gondolom várod nagyon! :) Hogy mikor lesz kistestvér? Még soká! Talán 2 év múlva, addig legalább összegyűjtöm a pénzt a szép babakocsira... :D

Teszek akkor fel 1-2 képet, amik Kairóban készültek, és az úton:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie Maternity tickers


Ágikának nagyon boldog hófordulót!

Kriszta, szuper lehetett Kairóban! Aziz meg olyan nagyfiú már..... Mindjárt szülinap.... készültök akkor valamivel? Vagy csak otthon szűk családi körben?

Timcike, nagyon tetszik ez a kocsi. Én is néztem ezt... :D Élőben is biztos nagyon szupi lesz!

Ildi, Bende is elég nyűgös ma (is). Nem tudom már, hogy mi lehet a gond.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszi a köszöntéseket!

Hát lehet ,hogy aszél is segit ebben a nyügiben!Nállnuk a csajnak is hőemelkedése van!
Semmi tünet lehet ,hogy a fogai felül egyszerre 6 is jön!
Ha még lesz hőemelkedése holnap is elviszem a dokinak!Ma délelőtt volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Ágikának boldog hófordulót!

Timcike: nagyon szuper ez a kocsi, egy barátnőmnek is chicco-ja van, azt mondta, sosem venne másmilyet. És a színe is vagány pasis!

Kriszta: szuperek a képek! Aziz, a kis felfedező!
Szerencsés, hogy ilyen kreol bőrű, nem lesz sok gondja vele. A naptejet is azért kérdeztem, mert Boti ugyanaz a hiporeklám, mint én, sosem tudtam lebarnulni, még szoláriumban sem... Mikor a pocimban volt, mondogattam neki, hogy csak apukája bőrét örökölje, de már akkor ellenkezett velem! :lol:
Most 50-es Vichy-t vettem, remélem elég lesz.

Mano, Ildi: Botond is nagyon nyűgös pár napja, persze jönnek a fogai is, de szerintem a hirtelen meleg is megviseli őket. Evés-alvás után fél óráig jókedvű, aztán nem találja a helyét.
Mi mindig kétszer sétáltunk egy nap,most meg csak este viszem le, tuti az is hiányzik neki.

Éjjel meg 1-kor elkezdett sikítani, rohanok át, hát csukott szemmel állt a kiságyban. Visszafektettem, fel sem ébredt. Elég korán kezdi az alvajárást! :shock: :roll: 8)
Vendég
 


Mogyó, remélem, "csak" a foga lesz....

Ági, én is 50-eset vettem, Bende is hófehér bőrű. még a doki is azt mondta rá.... :wink: Mi is kettesben hűsölünk majd az árnyékban, nálunk én vagyok ilyen hófehérke. :lol:

MEGJÖTT A CIPŐCSKÉNK! Nagyon szuper! És pont jó! :D :D :D :D igényes kidolgozás, nagyon finom bőr..... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Huuu,köszönöm szépen.Nekem is nagyon tetszik.Azért vettem piros kékkel,ha csajocska lesz a tesó,akkor annak is jó lesz.Unisex. :lol:

Sokan dicsérik ezt a márkát.Szerintem is meg fog felelni az elvárásaimnak.

kriszti-nem semmi helyeken jártok.Nagyon szépek a képek,de leginkáb a szereplői. :wink: Nincs túl meleg? :shock:

Teszek föl pár friss képet.Ma vettem neki az új kocs

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Huuu,köszönöm szépen.Nekem is nagyon tetszik.Azért vettem piros kékkel,ha csajocska lesz a tesó,akkor annak is jó lesz.Unisex. :lol:

Sokan dicsérik ezt a márkát.Szerintem is meg fog felelni az elvárásaimnak.

kriszti-nem semmi helyeken jártok.Nagyon szépek a képek,de leginkáb a szereplői. :wink: Nincs túl meleg? :shock:

Teszek föl pár friss képet.Ma vettem neki az új kocshoz meg születésnapjára pár új rucit.Nem tudtam ellenállni nekik.Annyira cukik.
mano-muti a cipőt.


Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Nagyon cuki Atticy,sajnálom hogy Bence nyűgös és nem tudtunk veletek menni. Pedig tegnap is jó volt csavizni egy kicsit. Majd legközelebb. Majd megyek és megnézem a rucikat.

Kriszti: gyönyörű helyeken jártatok. Írigyellek titeket!! :D

Mano: tennél fel képet a cipőről?

Puszi

Kép
Kép
kisildi
 
 


Aranyos vagy Ildi.Köszönöm.Lesz még alkalmatok velünk jönni,ne aggodj.Vannak nekünk is nyügis napjaink.Várunk,h.gyertek majd.
:wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta:Jó kis kirándulás lehetett! :wink: Nekem az a kép tetszik a legjobban, amikor Aziz bújkál a székek és asztalok alatt! :lol:

Timcike: Nagyon pasis Atticy!

Mogyo: Remélem semmi komoly Ágikánál!

Na mutatok én is képet, most délután csináltam őket! Kép Dana és a pipacsok Kép Dana és Arthúr
Vendég
 


Kriszta!
Nagyon jók a képek! Nekem is a bújkálós tetszik legjobban! De azért az ágyús sem rossz! :-))) Mi újság a kendőcskékkel?

Brigi!
Ment a válasz! Tündéri Dana! Imádnivaló!

Timci!
Jópofa a kocsi!

Mogyo!
Boldog hófordulót Ágikának!!! Gyógyuljatok!

Manó!
Én is várnék egy cipőcskés képet! :-)
Beszéltem ma a nőgyógyásszal. Azt mondta, ez természetes, ha még szoptatok, márpedig igen. És az idegesség, feszültség is ettől van. Majd elmúlik, ha emez elmúlik. Addig pedig sztem szépen lassan megbolondulok... Vagy kapok egy hormonmérgezést. :-)))
Ma bőgtem is egy csomót. Szomorú, ideges, feszült és fáradt vagyok egyszerre. Na, mindegy.


Hétvégén lejjebb kell tennünk Bálint ágyát, m ma felállt abban is.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
És Bálint is nagyon nyűgös. Ma délelőtt is az volt, sztem a nagy szélre. Esténként meg már általában csak én vagyok jó, mászik rám és csak úgy érzi magát jól.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Ment a válasz!

Dana ezerrel produkálja magát, majd megzabálom.
Forgatja a szemét, és úgy csinál, mint akinek fennakadtak. Aztán néz rám huncutul, hogy láttam-e! Semmi hiszti! Lehet ez most nekem szól, hogy anya nyugi, én itt vagyok, szeretlek, és nem lesz semmi gond! :wink: Olyan kis tünemény!
Vendég
 


Köszönjük a köszöntés!

Kriszti: jól néztek ki nagyon!

Aticy meg édes mint mindig!

Dana édes ebben a kalapban, és nagy kutyás lesz ugy látom!

Hát egy picit megint piros a torka a csajnak katunk anmtibigyot!De képzeljétek az egész fogsora be van dagadva nekiFelül!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nem semmi, Mogyó!
Az egész fogsora! Az enyémnek "CSAK " négy jön, és ez is megbolondítja. Remélem ezt is olyan jól viseli majd Ágika, mint mindent az életben! Gyors gyógyulást neki!
Vendég
 


Én is néztem a cipőcskéket, de nem tudom melyik méretet kellene megrendelnem. Két méret határán állunk.....
Vendég
 


akkor a nagyobbat! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Mindjárt teszek fel képet...

Timcike,
nagyon tuti a szerkó! :D

Brigi
, édes Dana ahogy mászik.... :lol:

Ági, nem tudom, melyik határán vagy. Mi S-t rendeltünk, és az jó! Még nőhet is bele a lába. Elég széls fazon, is bizti nem szorít sehol! :D

Mogyó, szegény Ágika! :cry: Jól m,egszenved most! :cry: Mielőbbi javulást nektek!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép

Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nagyon jól áll Bendének a cipő!!! :wink:
Én megmértem a mérettábla szerint Boti lábát, 12-13 cm között van! :shock: 12,6cm=M, 14 cm=L
Szerintetek?
Vendég
 


Szerintem az L-es méretet vedd meg, ha jól látom, tök jól állítható, biztos nem fog leesni a lábáról.
De Manó majd megmondja, hogy hogy is legyen, vagy szerinte hogy kéne! Ő már tapasztalt ebben! :wink:
Vendég
 


Nekem a kacsás és a békás tetszik.
Mano: Bendének mennyire magas a lábfeje? Botié elég magas, szerinted könnyen bele lehet majd bújtatni?
Vendég
 


Nagbri: köszi, én még elég rutintalan vagyok cipővásárlásban... :oops:
Nálad a srácok mennyire tűrik a cipőt a lábukon? Mi folyton dobáljuk el a cipőket és a sapkákat az utcán....
Vendég
 


Eddig még nem volt gond a cipőhasználattal. Egyikük sem vette le, vagyis Dana most nem veszi le, nem tudom később mi lesz.
Ő a cipőfűzőt szereti állandóan kioldani! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mogyó
Boldog hófordulót Ágikának! Remélem gyorsan kijön a foga! Nem semmi a kisasszony, egyszerre hatot növeszt! :lol:

Ági
Dorka is dobálja a sapit, anno Petike is dobálta. Sőt még mostanában is elhajítja.
Nekünk azt mondta a doki, hogy lehet a légkondit használni. Én a déli alváshoz szoktam bekapcsolni, s úgy állítom be, hogy ne fújjon a gyerkőcökre. Negyediken lakunk zárószinten, a délutáni nap az erkélyre süt, szóval nagyon meleg van, így nekünk muszály. Ráadásul Petike bőre nagyon gáz ilyen melegben. Megint kezd durvulni.

Brigi
Még nem is válaszoltam Neked, azért kell költöznünk, mert szolgálati lakásban lakunk s a bérleti szerződésünk lejár decemberben, s mivel átszervezés volt, s én már Szegedhez tartozom papíron, így lehet, hogy nem hosszabbítják meg. Szóval elég zűrös a szitu, már épp elég ideget megettem, hogy mi lesz velünk, de remélem emberségesek lesznek, s meghosszabbítják. Meglátjuk decemberben.

Mi is nyűgösek vagyunk, Dorka nem aludt túl jól az éjjel. Biztos a szél miatt, én is "hisztis" vagyok a széltől. Nem szerettem, ha olyan durván fúj.
Megyek is aludni, nagyon álmos vagyok.

Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


És különben hogy érzed magad? Nem is írtad, kell-e kórházba menned. Ismeretlenül is sokat gondolok rád. Hála Istennek, még nem ismerem személyesen ezt a szörnyű érzést, de egy barátnőm mellett már két esetben átéreztem. Sok-sok-sok +++++++++++++
Jó éjt!
Vendég
 


Igen, kell, és ettől most totálisan készen vagyok, de ezt inkább nem is részletezném!
Hol dolgozol, már ha nem titkos, hogy szolgálati lakásotok van? Ez most kíváncsivá tett!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?