Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok,

ma már jobb a hangulatom, de nem értema testemet én sem (csatlakozva Gabihoz). Tegnap este megjött és mára már el is múlt. Jobban mondva kis barnázás van, de soha nem volt még ilyen a "vérzésem". LEhetséges, hogy ennyire vékony volt a nyálkahártya?? (5mm az UH szerint) A hőm pedig a tegnapi 36,4-ről felugrott 36,9-re. Hát kész vagyok. Már nagyon várom, hogy beszélhessek az orvosommal.
kexi
 
 


kexi hát ez tényleg érdekes, nem tudom mi lehet. Nekem most 8 mm volt a nyh-ám. Előző hónapban is mikor mentem az uh-ra ugyan ennyi volt, amikor pedig megjön 3 napig volt meg. Meg is lepődtem. Hát remélem most egy jó darabig nem fog megjönni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kexi!
Hát ez olyan mintha péd lenne,és a vérzés a középidős vérzés lett volna....lehet h 2szer volt péd ebben a hónapban??

Na dobok táblit!
Kép

annus11
 
 

 
 

Annus, hát passz, fogalmam sincs. Lehetséges, mert ez minden, csak nem rendes mensi. Na, majd jövő szerdán találkozom az orvossal, akkor talán okosabbak leszünk.
Szupijó lett a táblázat!! Köszönöm.
kexi
 
 


Sziasztok!

Megvan a rejtély kulcsa, miért ilyen hosszú a cilkus!
Ma délután bementem a dm-be és vettem két tesztet, nagy nehezen kipréseltem magamból 6 csepp pisit és mind a két teszt atom pozitív!!
hihetetlen!!!
2006. decemebere óta próbálkozunk atom tudatosan, ez a második clostys hónapom és lehet, hogy igaz???!!
gab

gabili
gabili
 
 


Gabili, hát akkor ez remek dolog! Mehet a keksz ezerrel!! Amúgy meg jó ötletet adtál, lehet én is veszek egy ovulációs tesztet, mert Annus felvetette, hátha nálam is ez a szitu.
kexi
 
 


Gabili:Ez nem ovulációs teszt hanem már terhességi,ugye?
Nagyon nagy gratula akkor! :D Csak hallkan!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok

Gabili végre, de jó ilyen híreket olvasni. Gratulálok neked, vigyázz magadra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jajj-jajj, nem olvastam figyelmesen, bocsánat! De akkor nagyon gratulálok!!!
kexi
 
 


Jajj de jó ujjabb siker!!!!!Gratula!!!!!!

Andy: milyen fogyókúrát csinálsz légyszi adj tanácsot én is szeretnék egy kicsit fogyni mert egy hónap mulva megyünk nyaralni és már hányok magamtól!!!! :oops:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nagyon nagy gratula gabili. Már itt volt az ideje :wink: vigyázz magadra vagyis magatokra :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Gabili ez nagyon jó hír!!! :) Sok boldogságot és egészséget!!

Tegnap voltam uh-n, ez a 13. nap volt, és egy szem tüszőm van a bal oldalamon, 16mm. Valsz a 16. napon lesz a repedés.

Írtam a múltkor, hogy a 26. napon kezdtem barnázni, a 29. napon kezdtem vérezni, így azt vettem az első napnak. Egészen a 11. napig elhúzódott a dolog, a vérzés nem tartott sokáig, de a barnázás igen. Illetve volt, hogy simán elöntött a vér. Ezt is megtárgyaltuk, valsz sárgatest hormon szint nem megfelelő. Kaptam norcolutot, tegnap estétől szedem, ha megjön, akkor utána rögtön csinálja az átjárhatóságit.

Persze Párom még mindig nem jutott el a sterilitás vizsgálatra, de az is folyamatban van. Remélem az inszeminációra nem kerül sor, bízom abban ha most nem is, de az átjárhatósági után lesz babánk. :)

Cickát el kezdtem inni, de nem túl rendszeresen, mert mindig elfejehtem lefőzni. Lassan meg a palástot kellene innom, péntektől, vagy inkább szombattól. A cickát bírtam, kicsit olyan mint a kamilla tea. Egy hajtásra, kihűtve. :)

A fogyókúrás dolog engem is érdekelne, előre is köszi!!
Vendég
 


Gabili!

Gratula a + teszthez!Mikor mész dokihoz?Hány napja késett?Már kiérdemelted ezt a babát!!!!Gondolom nagyon örültök otthon!!!!! :lol:

Luna!
Hogy hogy már szeded a norcolutot?Nem várjátok meg a ciklus végét?Vagy hány napig szeded?Egyszer én is szedtem már.

annus11
 
 


Annus!

Ezt mondta doki, szedjem 5 napig, aztán megjön, amikor tényleg megjön, akkor megyek hozzá konzultálni, meg papírozni a vizsgálathoz. Napi 2 szemet kell szednem. Kérdeztem tőle, hogy most mekkora az esély a babára, mondta, hogy simán összejöhet, sőt, esélyesebb, mert a norcolut a sárgatestet is szabályozza. Majd kiderül. :)
Vendég
 


Kedves Csajok!!

Köszönöm a gratulációkat!
Nem nagyon hiszem el ezt én sem.
Párom még nem ért haza.
Másfél éve próbálkozunk és ez volt a második clostys hónap, előtte átfújtak.
Az első clostys hónapban nagyon elvékonyodott a méhnyálkahártya, ezért nem sok esély volt, de ebben a hónapban szedtem méhpempőkapszulát, ami esetleg segíthet.
E-vitamint, jódot, folsavat már régóta szedek, ja és bromot is.
Párom is reggelire szinte csak vitamint kap, ennyi idő után egyszerűen hihetetlen, hogy pozitív a teszt.
Május 10-vagy 11-én foganhatott, tehát most 17 napos körül van.
Nem tudom, mikor menjek orvoshoz, mikor érdemes??
gab
Mindenkinek nagyon szurkolok!!

gabili
gabili
 
 


Sziasztok!

Gabili

Így ismeretlenül is gratulálok!!!!!

Lányok

Köszönöm a cisztás infókat! :D

Kexi

Nekem is 1 napig keményen görcsöltem mire "megjött",de nem volt az igazi a menzim. Jóval kevesebb volt mint szokott lenni+ volt hányingerem, és görcsölgetni szokott a hasam. Remélem szétpukkad a kis szemét magától!!!!! :evil: :D

Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!!!!!

Kép
Vendég
 


Gabi!
Ráérsz dokihoz menni,esetleg telón érdeklődj.Lehet azért rá kell kukkantani h jó helyen van e,meg hátha ad vmit a doki h megtámogassa a babót!!!

annus11
 
 


Itt vannak képeka házról ha valakit érdekel.

http://picasaweb.google.com/lieg.gabi/CsalDom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nagyon szép a ház gabi. Mi is hasonló stílusút építettünk, csak kissebb kivitelben :wink: úgy néz ki, hogy jövő hét szombaton költözünk. Remélem be tudjuk addig fejezni az utolsó símításokat is. Viszont attól tartok hogy a házépítéssel járó idegeskedés miatt elment nekünk ez a hónap babaügyileg, amit azért sajnálok. Teljesen felőrölte az építkezés az idegeinket. Így én is elmondhatom, hogy az egyik szemem sír a másik nevet. Abban bízom, hogy ha kiköltözünk, akkor nyugi lesz és a baba is megjön mihamarabb.

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: úgy látom, hogy lassan egy éve próbálkoztatok a negyedik babával? Neked az első terhességeid simán összejöttek?
Szépek a gyerkőcök.

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi!

Jó kis ház,sok sikert a takarításhoz :lol: :lol: Én itt el is tévednék....a mi kis 56 nm-es lakásunkhoz képest....olyan elveszettnek érezném magamat :lol: :lol: Használjátok egészséggel,és a 4.babát meg mihamarább költöztessétek be!!!

annus11
 
 


Csige bige hát ami azt illeti a mi idegeinket is felőrőlték az építkezéssel való gondok, ha időd engedi és van kedved akkor a blogomban többet is olvashatsz róla. És nincs kizárva hogy emiatt az idegeskedés miatt ment el a baba is.

Hát az első két hónap próbálkozás után spontán fogant. a második 6 hónap spontán próbálkozás után 1 hónap closty és akkor sikerült, így tehát 7 hónap volt.

A harmadik 3 hó spontán, és 3 hó closty, és aharmadik clostynál sikerült, így összesen 6 hónap után.

A negyedik 3 hónap closty után sikerült, és 7 hetesen elment.
Februárban kezdtünk újra próbálkozni, most vagyok a negyedik clostys hónapban.

Közben beköltöztünk az új házba, megnyugodtam, nincs idegeskedés, és én is abban bízom hogy ez a hónap a mi hónapunk lesz. Ebben a hónapban próbáltam magam teljesen kikapcsolni, hát remélem kellően sikerült.

Én nagyon drukkolok neked hogy nálad is ugyan így legyen.

És együtt örühessünk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Hú,hatalmas egy ház!Nagyon szép lett!Bár ennyi gyerkőcnek kell is a hely! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Igen, az biztos, hogy nektek nem nagy kunszt lesz belakni ennyi gyerkőccel. Pepec a konyhád, ha minden igaz akkor nekem is lesz már két hét mulva használható állapotban :wink:
Akkor minden gyerkőcért megküzdöttetek egy kicsit, de jól sikerültek :D
Remélem hogy én is akkora örömömet lelem majd az új házban mint ti.
Visszatérve az éítkezésre, nekünk az is fokozta a feszültséget, hogy mi magunk építettük. Tehát mindent mi csináltunk meg amit tudtunk a szülők segítségével és azért ez így nagyon fárasztó volt. Mi alapoztunk, falaztunk, festünk, szóval elég sokmindent. Azért ez így sok. Ha nem dolgozunk akkor építkezünk. Sajnos emiatt kicsit nagyobb a feszültség köztünk a párommal az utóbbi időben ami igen csak a babaprojekt kárára válik. Remélem, hogy ez hamarosan elmúlik.

KépKép
csige-bige
 
 


Erre muszáj írnom! Hallod Gabi, nagyon szerencsés vagy, gyönyörű házatok van! És mekkora! :shock: Van itt hely bőven még egy-két lurkónak! :wink: Az egyik képen az jakuzzi vagy fürdőkád? Nem tom eldönteni! :roll: Megkérdezhetem mennyibe van ez nektek? Mi csak felújítunk, de szörnyű, hogy milyen árak vannak!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gabi:Az én konyhám/bútor/ugyanez a szín mint nektek!Calvados?
Ja,meg még a fogantyúk is ilyenek csak egy picit rövidebbe! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok

syl mi a sykorában csináltattuk.

Hát lányok, nekem nagyon fáj a hasam, kb úgy mint amikor megakar jönni. A hőm ma feljebb ment. De ez már nem peteérés azon már tuti túl vagyok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

gabi nagyon csucs a keco :)

ditke teged szeretnelek megkerdezni hogy honan erzed hogy cisztad van?szur?vagy esetleg az uh an mondtak?
nekem neha nagyon beleszur a bal petefeszkembe es az a gyanum hogy az egyik cisztacskam kicsit novekedesnek indult(pcos vagyok)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo

Én a closti mellé kaptam tüszőrepit is, de utánna is szúrkált a petefészkem(ebből sejtettem hogy nem repedt meg), ill. még utánna is és még most is szúrkálgat, viszont az újabb closti előtt megnéztek UH-n és ott be is bizonyosodott a ciszta! :(
Vendég
 


koszi.

nekem ugy altalaban szokott szurkalgatni,mivel a sok apro cisztam mellet van egy kicsit nagyobb es mondta a doki hogy emiatt erzem a szurast de nem mindig.
Most attol ilyedtem meg inkabb hogy egy hete mikor pisilek rettento szur es olyan mintha a hasam is fajna lent egeszen a mehemnel.Ket napja mostmar jobb,legalabb a pisilesnel nem faj.
Nem tudom mi van de bizom benne hogy a menzivel majd elmulik,persze ahhoz elobb meg kene jonnie :evil:

Kép
monyo83
 
 


Gabi:Nekem is már 2 napja 37 felett van a hőm!Mondjuk nekem a hasam nem fáj!

Kép

Kép
syl100
 
 


Monyo

Lehet húgyuti fertőzés is! Valahol felfáztál vagy ilyesmi.
Vendég
 


monyo nekem amit most leírtál akkor van amikor hólyaghurutom van, ez tipikusan annak a jele. Nem ártana egy vizelet vizsgálat, én most vettem ilyen homeopátiás gyógyszert hólyaghurutra és tök jól bevált.
Igyál sok folyadékot, nagyon jó rá a cickafark tea.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok csajok!
De jókat olvasok,igaz csak keveset ugrok be hozzátok és megint van 1 pocisunk! Ezer gratula GABI1!!!
Lenne 1 kérdésem: miért van az,hogy több mint 1 hete pontosan 37.0 vagyok! Holnap kellene a mensimnek megjönnie,semmit nem érzek! Tüszőrepi után a 10.napon csináltam tesztet:- lett!
Korai volt még a teszt,vagy a clostitól van a hőm ? Előző 2 clostis hónapban nem volt ilyen!
Aki tud légyszi válaszoljon!
Köszke!
misszike
 
 


misszike ne nekem gratulálj mert nem nekem pozitíva tesztem hanem Gabilinak. De azért előre is megelőlegezem jó?


Voiszont lányok csináltam lh-t és tök pozitív, csináltam egy hcg-t 10-es erősségűt és azon meg van egy halovány csíkocska, ami rögtön kijött rajta, nem kellett várni semmit.
Lefényképeztem de sajna nem látszik rajta.

Szerintetek mi lehet? Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Hanyadik napon volt a pé-d?Ilyen hamar kimutatná a terhességet?Szerintem az vagy! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl nem hiszem hogy ilyen hamar kimutatná a terhességet. Hétfőn voltam uh-on a 15. napon akkor az látszódott hogy van egy 24 mm-es tüsző ami vagy már megrepedt, vagy nem sok kellett neki mert egyenetlen volt a széle. Ma vagyok a 18. napon. A nyákom meg érdekesen alakult mert a a 16. napon volt nyúlos tojásfehérje szerű.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bocsi Gabi 1,jól összekevertelek benneteket,de most meglátod Neked is sikerülni fog!
misszike
 
 


koszi lanyok szerencsere a felsorolt dolgok kozul egyik sem volt meg,igy barmi lehet :cry:

gabi nekem is par napja eleg erosek az lh im,ezert is gyanakszok cisztara,mert szerintem attol is lehet.terhestesztet nem csinaltam,nincs itthon.

Kép
monyo83
 
 


gabi en ket dolgot tudok elkepzelni.

1.azt mondjak az lh kimutatja a korai terheseget,akkor miert ne lehetne ez forditva is a pet kimutatja a terhesegi(ez csak sajat kombinacio)
2 volt meg egy tuszod ami elobb megrepedt es koraterhes vagy(inkabb ezt kivanom)

Kép
monyo83
 
 


na meg egy utolso :lol:

gabi enyim lh csutortokon(33cn)
Kép

penteken(34cn)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyó!

De jó, hogy látlak! Nem lehet, hogy náald is baba van? :wink: Nekem még a terhesség eleje óta odalent fájdogál, szúrogat!

Gabi!

Nem lehet, hogy amit láttatok az sárgatest volt? Azt még tegnap elfelejtettem írni, hogy nagyon ügyi vagyok, hogy elnézek egy fürdőkádat jakuzzinak! 8) Tudd be az állapotomnak! :lol:

Nagyon szorítok nektek csajok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


A még nem tom mindek oda :oops: :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gabi nekem az a hcg két csíkosnak látszik.

Gröni valamelyik nap eszembe jutottál, hogy mi mi van veled, hogy vagy(tok)?

Monyo Te hogy vagy?
timejka
 
 


groni nem tudom,nem igazan erzem magam annak,meg most nem is erdekel,ha lesz tesztem akkor tesztelek,bar mar anyiszor csalodtam hogy nem szeretnem elkapkodni a tesztelest sem,amit nem tudok az nem faj.... :wink:

Kép
monyo83
 
 


timejka kosz jol.
alapos atvaltozason megyek keresztul :lol:

nalatok?olvastam hogy az uraddal van nemi nezetelteres babaugyben.

Kép
monyo83
 
 


gröni azt mondta a dokim egészen pontosan hogy ez már lehet sárgatest, mert nagyon egyenetlen a széle, de lehet hogy most reped meg. Mondta hogy legyünk együtt, meg is történt,másnap is.

Monyo lehetne akár korábban is, voltam talpmaszírozáson és ott mondt a anő, hogy nagyon magas a sárgatesthormonom, és fájt is ahogy maszírozta, akkor voltam a 12. napon.


Monyó hát én tippelnék nálad terhességre. Nagyon drukkolok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na csak felhívtam a dokimat, azt mondta hogy amikor elkezd termelődni a sárga test akkor adhat ilyen keresztreakciót, az a tüsző már megrepedt. Ne idegesítsem magam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hurrá ma már ez a második laptetőm:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?