Új privát üzeneted érkezett!

Én mindig elírom szegényem nevét, de általában észreveszem és kijavítom, én azt gondoltam te is csak véletlenül írod el, mert egyébként tényleg úgy esik kézre.
:shock:

Én a gépíráson mindig azon buktam el, mert ugye elég sok HOGY van egy szövegben és én a hogy-ot mindig hgoy-nak írtam! :oops:

dita75
 
 


Úgy látszik ma én birtoklom a laptetőket, ja és az előbbi hozzászólást KATA-nak intéztem de gondolom rájött! :oops:

dita75
 
 


Dita, én is így írom a hogy-ot. Vagy hoyg-nak :) Alig győzöm küldés előtt javítgatni, pedig elvileg én is tanultam gépírást :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

De sajnos nem tudom garantálni, hogy mindig jól fogom írni, mert már annyira berögzült. De majd nagyon igyekezni fogok.

i.kata
 
 


Elvileg én is ..... két évig, de nem volt elég, én gyorsírásból voltam profi, másoknak meg az nem ment.
Az első munkahelyemen tökéletesítettem a tanultakat, mert ott minden csüt-ön kooperáció volt, és nekem kellett gépre vinni az anyagot, volt hogy este 9-ig csattogtam a gépen!
Azért csattogtam, mert műkörmeim voltak és elég hosszú is ráadásul, csak úgy csattogott a billentyűn! :D

dita75
 
 


Évi: nem diétázom! :cry: igyekszem nem inni cukros üditőket (amiket nem is igazán szeretek!), és igyekszem nem enni édességet, cukros dolgokat ( szerencsére ez sem okoz problémát!).
bár azért van , h én is bűnözök! most hévízen már a párom rámszólt, h milyen sok cukros üditőt iszom, igyak vizet! de egyszerűen azt kívántam.
eszem mindent rendesen, reggelizek, ebédelek, uzsizok néha, vacsizok. nem iktattam ki a tésztát, krumplit. :cry:
én inkább a cukorra figyelek oda! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Ejnye-bejnye!

dita75
 
 


Csibi, most teljesen megnyugtattál, tudod? Nem számonkérés volt, csak tájékozódás, hogy mennyire vegyem komolyan a diétát... És Mákszemecske előtt hogy volt?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: ua volt! :cry: :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Lányok, most kicsit meg vagyok ilyedve!
a neten nézelődtem és ott olvastam, h 12. hét előtt ki kell kérni a terheskiskönyvet, különben nem leszünk jogosultak a szülési segélyre! :shock:
még nem voltam védőnőnél, hétfőn megyek, és ő ad ilyet.
ti hallottatok már ilyet? ez nem a gyes és gyed ügye? kérdeztem a védőnőt, mondtam, h szombaton leszek 12 hetes, és azt mondta, h ez csak akkor van, ha egyáltalán nem megyek dokihoz.
elég gáz lenne, ha nem kapnék gyest , gyedet, mert nem volt 12. hét előtt kiskönyvem, csak utána 2 nappal, pedig eddig is becsülettel , tök sűrűn jártam dokihoz!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi!
Szerintem nálad ezzel nem lesz gond!
Látod a védőnő is megnyugtató választ adott!
No para!

Többiek?
Pihegnek a nagy melegben?

Mennyi hűsítő dolgot kell küldjek még?
Tessék jönni! :evil:

Kép

dita75
 
 


De jó lenne most egy fincsi fagyi :roll:

i.kata
 
 


Czinki, köszi a választ, akkor oké.
Én úgy tudom, hogy nem az a fontos, hogy hányadik héttől van kiskönyved, hanem hogy legyen benne 4 pöcsét, hogy terhesgondozáson megjelentél, slussz. Az meg vígan meglesz, ne aggódj!

Kata, ugorj át, van egy kis jégkrémem :) Úgyis ráérek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata: ne is mond a fagyit, mert már 2 nap is ebéd után mandulás magnumot nyomtam! :shock:
most meg ebéd után addig szagoltam a piacon vett sárgadinnyét, h kénytelen voltam felvágni, megettem a felét , majd most az egyik munkatársnak a szülinapját ünnepelve benyomtam 1 kis gyümölcsös tortát.
de le tudnék nyomni egy mandulás magnumot még most is! :oops:
és utána aludnék egy jót! :lol: :lol:
de álmodik a nyomor! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


KATA
Lásd kivel van dolgod:

Kép

dita75
 
 


Na, én is megjöttem. Végre befejeztem a zárást, már csak arra várok, hogy a könyvvizsgáló átnézze a kiegészítő mellékletet, és akkor teljesen kész vagyok!

Húúú, egy fagyi nekem is jól esne! :wink:

Kata,

Azért ilyen vonalzót csináltam, mert ugye lombikunk lesz, hát akkor legyen rajta egy kis lombik.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi,
köszi, majd legközelebb :wink:

Dita,
ez már a bőség zavara :roll:

Csibi,
te nem az epret, meg az uborkát kívánod, hanem a magnumot. :lol:

i.kata
 
 


Némóka,
gondoltam, és nagyon tetszik :lol:

i.kata
 
 


Már csak szőrős van, de szerinem Kata megosztja veled az övét!


Kép


Gratula, hogy kész vagy mindennel, nagyon ügyi vagy.

dita75
 
 


Miért maradnak le a nevek
Az előbbi üzim NÉMÓKA-nak szólt! :twisted:

dita75
 
 


Évi: köszi! most egy kicsit megnyugodtam! de majd hétfőn megkérdezem azért a védőnőt.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
ha lehagyod a neveket, legalább te nem írod el :oops:

i.kata
 
 


Kata: kívánom a gyümölcsöt (a lédúsakat: eper, dinnye) , de kívánom a magnumot is! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Képzeljétek a BMC-s fórumon ma derült ki az egyik friss kismaminkról, hogy ikrei lesznek! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata
Kép az tuti! :D

dita75
 
 


Némóci, te leszel a BMC-s fórumon a következő ikres :) Legalább lesz "sorstársad" :) Gratula nekik!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némóka!

Követni kell a példáját! :wink:

dita75
 
 


Igyekszem követni a példát! :wink: :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Pont eszembe jutott, hogy mi lehet Szilvával, de a másik topikban sem tudnak még róla semmit. Elvileg bent van még a kórházban, és még nem születtek meg a babák.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én is azt olvastam az utolsó üzenetben, hogy nem indítják meg a szülést, várják hogy maguktól akarjanak kijönni! :wink:

dita75
 
 


Némóka: ismeretlenül is gratula a topictársnak az ikrekhez! és ahogy írták előbb, tessék követni a példát! :D

Szilva végül is csak júni 21 re van kiírva! maradjanak is csak a babák! igaz az ikrek többnyire korábban jönnek, de a legjobb, ha bennt vannak még kicsit!

Kata: úgy beindítottad a fantáziám, csurgott már a nyálam, benyomtam egy magnumot! :oops: :cry: de ennek már tényleg véget kell vetnem!
és most tök álmos vagyok, mindjárt ráborulok az asztalra! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
egészségedre a Magnumot! :lol: Ami neked jóleski az Mákszemnek is ízlik :wink:

i.kata
 
 


Monic,
igen a 2. inszemtől 14. dpo a mai.

Viki,
a különbség a lányomtól csak az, hogy az egy 25-ös teszt volt, a mai meg egy 10-es. Na meg nála nem igazán tudtuk, mikor van a peteérés, csak a 32. napon csináltam egyet, lehet, hogy később volt jóval. A mostaninál ugye mindent tudunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ancsi,
én a MM-be járok endokrinológushoz. Tényleg drága, de nem kell hónapokat várni. Nekem most nagyon szar lett a cukrom, lehet, hogy ezért is nem jött össze az inszem?

Czinki,
az engem is érdekelt, hogy mennyire tartod a diétát??? Én most, hogy kiderült mennyit romlott, próbálom nagyon szigorúan. Ma is ettem 3 kanál fagyit, olyan kis drazsésat, és tiszta lelkiismeretfurdalásom volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok, leborultam az asztalra és elaludtam v fél órát! :oops:
tök gáz! :oops:

Linácska: nem diétázom! csak igyekszem kerülni a sok cukrot, de vmikor bűnözök sajna! :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
és ehhez képest milyenek az értékeid? Nekem a 0. perces tök jó, mind a cukor, mind az inzulin 4,6 körüli, de a 120 perces 9.97 meg 62.
3 hónapja a 0. perces inzulin is magasabb volt, 11, de a 120 perces jobb, 7,88 meg 57.
És ezt nem értettem, hogy miért romlik, ha már max. adag metet kapok, meg kb. 80%-ig betartottam a diétát. Hát most betartom 100%-ban.

Csajok,
a dokim azt mondta, ha most nem sikerül, jövő hónapban csináljuk újra. Ez ok is. De miért nem néz átjárhatóságot? Két terhesség elég hozzá? Műtét közben bármi történhetett nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: nekem az eredményeim:
2007.08.17 122.cn-on cukor 0p 4.85 / 120p 4.76 NMOL/L , ir 0p 5.01 / 120p 26.29 NMOL/L
2008.03.19 cukor 0p 3.88 / 120p 6.86 NMOL/L , ir 0p 2.86 / ir 120p 52.55 NMOL/L és ekkor volt 4 nap múlva pém és ebből lett Mákszem!
de a pcos topikon van egy csajszi, aki 150-es ir-rel lett babás 4mm nyh-val és terhesség alatt mértek neki 180-as ir-t is! ő azt mondta, h a javulás fontos, ő pl sokat fogyott, diétázott csak , nem tornázott, és ez segített. meg nála is volt egy kis stimu, meg talán inszem is (abban nem vagyok biztos!).
én 3*500-t szedtem augtól decig, majd 3*850-t jantól , szerintem nekem ez az adag kellett, ekkor éreztem a változást!
és ne aggódj, sajna a stimu nagyon rontja az irt! itt a lányok fülébe elültettem az ir dolgot, egy jópáran (Kata, Évi, Némóka) el is mentek és kiderült, h náluk sem stimmel az ir. és vki mondta, h egy másik topikon is elmentek a lányok (talán bmc-s topik) és ott is egy csomónak rossz volt az ir-je!
szerintem az számít, h a többi hormon jó legyen! utólag megértve a dolgokat (már amennyire lehet! ) nekem pl magas volt a tesztoszteronom, és az javult a met hatására, felére csökkent!!!
szóval ne stresszeld magad! az is rontja az irt! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Senki nem zavart meg miközben aludtál? Mégiscsak tökjó ez a munkahely.
Egészségedre! Ilyen melegben nincs is jobb mint egy hűvös szobában aludni!
:wink:

Szerintem a többiek is ezt teszik, mert úgy eltűntek mint szürke szamár a ködben!
:roll:

Csajok a Gravida is olyan drága mint az Elevit?
Megvettem drága pénzen, nem vált be és most dobhatom ki, mert én ugyan nem szenvedek mégegyszer a slón (főleg hogy aranyérrel műtöttek!) :oops:

dita75
 
 


Dituli: igen olyan ára van kb, lehet pár 100 ft eltérés! viszont nekem tök bevállt a gravida!! elevittől volt , h 2 napig nem voltam wc-n, gravidától minden nap reggel rutinszerűen tudok produkálni. igaz most azért belassult az emésztésem, de azért normálisnak mondható. (már bocsi a részletezésért!)
nem szólt senki, h szuszókálok az asztalon. sőt én éreztem magam kellemetlenül, tök ciki, v 30 percet tuti aludtam. és az egyik munkatársam (az új lány, most tellik le a próbaideje) , mondta, h senki nem vette észre, és aludjak még nyugodtan! tök aranyos volt! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Hülyeséget olvastál!

A szülés utáni járandóságokhoz 4 orvosi / védőnői pecsét kell összesen! Inkább aért fontos időben menni a védőnőhöz, mert ő írja ki a vizsgálatokat. Leglaábbis nálunk minden beutalót ő adott.


Lina!

Kérd az átjárhatóságit! Egy kedves barátnőmnek 3 gyerkőce van, mégis totál el volt záródva a legutóbbi vizsgálat szerint.

Amúgy meg semmi értelme a 10. Én jobban hiszek a 25-nek. Azt hiszem itt írta vki, hogy a 25-ös sokkal megbízhatóbb.

Dituli!
Én a Gravidát csak ajánlani tudom, amellett nem lesz szorulásod, és olcsóbb is. ;)
20150601134430
 
 


Viki: köszi!!! :wink: javulgatsz már ???

na megyek , vár a férjecském!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Megmaradok, bár még eléggé köhögök.
20150601134430
 
 


Viki, Csibi!

Angyalok vagytok!

Csibi!

Milyen furi azt mondani, hogy férjecském, igazam van, vagy igazam van! :wink: :D

dita75
 
 


Viki
Köhögés huss el tőled! Örülök, hogy azért jobban vagy már, a talira szerintem már nyoma sem lesz az egész betegségnek!
Vonatosok:
Nektek is jó a kora délután? Mara! Ez neked is szól? Bumi akkor most tuti, hogy nem jössz? Még bízunk benne, hogy mégis!

dita75
 
 


Viki
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Nem felejtettelek el Benneteket, csak egy kicsit szünetelek :oops:

Azt más tudom, hogy reménytelen próbálkozás lenne az elmúlt 2 hetet visszaolvasni, úgyhogy egy nagy puszit küldök Mindenkinek!!!
:D

Októberben lombik...

Pápá..

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Én is előkerülök itt a nap végére :)

Én is fagyiztam délután, mert már majd el olvadtam. Az indormatika teremben voltam egész nap, és légkondi mellett volt 30 fok. Déli oldal, és még a reluxa is le volt engedve. Még jó, hogy már csak 2,5 hét, és SZABIN vagyok! :)

Megtaláltam egy itteni doki (megbízott osztályvezető) elérkhetőségét, aki endokrinológus, belgyógyász, és diabetikus is. Leírtam neki a leleteim főbb eredményeit, és megkérdeztem tudnak-e segíteni, kérjek-e beutalót. Most várom a válaszát. Ha elhajt, még az MM-be akkor is elmehetek, így viszont nem futok itt felesleges köröket, remélhetőleg. Remélem válaszol.... :roll:

Dita: Nekem elvileg bármi jó. Ha 9:26 kor elindulunk egy IC-vel 12:27-re a keletiben vagyunk. Az pont jó, ha egy körül találkozunk. Visszautat még Vikivel le kell egyeztetni. Nem tudom meddig maradna... Meg azt is kérdezném, hogy ez a vonat jó lesz e neki.

Viki: Jó neked ez a vonat? Jegyre nekem van pedagógus kedvezményem, így ha gondolod megveszem a tiedet is előre, hogy egymás mellé kerüljünk. De erre még ráérünk a jöv héten.

hofeherke
 
 


Ditus!

Megnézed mi a gyogyó neve?
Most hívtam fel a doki barátunkat és azt mondta,hogy a cukor nagyon sok esetben tünetmentes és bizony oka lehet a gombásodásnak.
Holnap reggel beszaladok hozzá,most kikérdezem a Gynevacról is.

Nálunk is dög meleg van és én holnap egész du. vizsgáztatni fogok.
Már ha rágondolok is kipurcanok!

Nemone,melyik a BMC-s topic? Bizti hülye vagyok,de még nem vettem észre.

Képzeljétek,a lányom annak ellenére,hogy ilyen súlyos beteg volt és nem járt 3hete isibe,vszínű kitűnő lesz. Olyan büszke vagyok rá!

Most hordjuk a bhimlő hegekkel bőrgy.hoz,aki softlaserral kezeli,egész szép már. Ma azonban a dokinő a csuklómon észrevett egy anyajegyet,amiből lehet baj,de állítólag nyáron nem levehető. De azt takargatni sem tudom,hiszen a csuklómat folyton éri a nap :(
f.ancsi
 
 


Mara, kéred a mensimet? Nekem lassan aktuális lenne, de naggggyon szívesen neked adom :wink: Mindketten jól járnánk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

Hurrá, hurrá, hogy jelentkeztél végre!
Hiányoztál mindenkinek!
Miért kell ilyen sokat várni?
NEm baj addig spontánozhattok, és nem tudom hallottad - e hsg topicban Erzsebet történetét!


:wink:


Remélem veled is ez lesz!


Mara!
Ügyi vagy, remélem válaszol!
Szerintem is egy körül kéne találkozni, már valaki jelezte, hogy neki délelőtt nem jó csak fél egytől, asszem Ancsi volt!

Bumiról mit tudtok, jön vagy sem? Utoljára azt mondta nem, de akkor még szombatról volt szó, nem?

Bumi???????????? Merre csavizol???????????
Még mindig tanulsz ezerrel?????????

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: