Új privát üzeneted érkezett!

A terhességi csíkokkal való küzdelemben nyugodtan használd az eddigi testápolód, egy egyszerű kakaóvajas készítményt vagy sima olíva olajat: a lényeg a bőr vérellátásának serkentése. Naponta kétszer - reggel zuhanyzás után és lefekvés előtt - masszírozd át a combok, a popsi területét, a hasat és a melleket körkörös mozdulatokkal minden irányból, és ügyelj arra, hogy a procedúra legalább 5 percig tartson minkét alkalommal. A masszázs - különösen a hasadon - legyen gyengéd. Mivel a baba ekkor már hallja a hangodat, a testápolás közben elmesélheted neki, hogy tulajdonképpen most őt simogatod. Az erőteljes dörzsölés viszont kellemetlen lehet neki.

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Laptető a pé-hez. Az jó, nem? :lol:

KépKép
benó
 
 

 
 

Tancsu várom a képeket!

Benó, hozzon szerencsét a laptető, de figyi, nem küldöd nekem a képeket? :shock: Nem jól emlékszem, hogy megígérted? :D

Kép
betthee
 
 


Betthee, akkor már szabad az út a baba felé, így hogy megjött! :wink:
Benó, ha legközelebb találkozunk, már babócát szeretnék simizni a pocakodban, úgyhogy Te most csak gyepáld a Gyurikát! Remélem jót tett a füredi levegő! :wink: Az esküvős könyv.... fantasztikus. A gyertyákat megsem bírom számlálni, de sajnálom meggyújtani őket!

Kép
szilzi
 
 


Állítólag most már sikerült elküldenem. Szarakodik a program. :twisted: Az elnöknek se tudtam elküldeni a vizsgaeredményeket. :?
Rajta vagy az iwiw-en? Ha igen, priviben megírhatnád a neved. :D

KépKép
benó
 
 


Most kaptam pár képet, majd csatolok én is jó?
Flóra???

Évi kerülj már elő!!!!! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Örülök, hogy tetszik a könyv!
Én is babasimit szeretnék oda-vissza, neked is, nekem is, a többieknek is! Most megyek, de visszajövök, mert a Flórára nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!! Mikor jön szerintetek?

KépKép
benó
 
 


Én már megint elfelejtettem az arcodat. Meg kell nézni téged a fényképeken. Megint mesefigura lettél, sajnos. :cry:

KépKép
benó
 
 


A vonásaidat felejtettem el. :cry: Ilyen akkor szokott előfordulni velem, ha szerelmes vagyok. Most nem vagyok szerelmes beléd, ne félj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok!
flóra 11
 
 


De nincs semmi jó hírem. Sajna a doki korainak találta a látogatásom és nem látott semmit.
flóra 11
 
 


Pech. De mondtam,hogy nem keseredek el.
De azért mérgelődni szabad, ugye?
Mert lányok,ott futószalagon mentek a nők. Anővérke csak hajtott minket, hogy futás, gyorsan,ügyesen, következő. Egyszerre behívott 8 nőt,fiatalt,öreget, függetlenül attól, ki miért megy uh-ra. Aztán gyorsan csak vetkőzzünk, feküdjünk le és végül fél percig se vizsgált a doki. Az uh-t nem az én dokim csinálta. Szörnyű volt. A nővőr mondta,hogy mit keressen, vagyis hogy terhességet nézzen. Hamar lediktálta, amit lát, hozzátette, hogy petezsákot nem lát és kész. Mehet a következő. De körül sem nézett, hogy esetleg méhenkívüli lenne vagy ilyesmi. Hát nagyon felháborodtam.
flóra 11
 
 


Körülnézek a neten,mit tudok azokból az adatokból kikövetkeztetni, amit leírt.
flóra 11
 
 


Hát, nem örülök neki, hogy ilyen idióta orvost fogtál ki te is! Nehéz jót találni. Szerintem menj el másikhoz. Nem lehet?

KépKép
benó
 
 


Pedig úgy rohantam haza a jó hírre! :evil:

KépKép
benó
 
 


A narancs szín illik, Szilzi, hozzád. Szerintem. Szereted egyébként ezt a színt? Többieknek: narancsszínű gyertyákat kapott a Szilzi.

KépKép
benó
 
 


Mit írt le az orvos, Flóra? Most még gyere hozzám vissza, mindjárt megyünk a telekre! :(

KépKép
benó
 
 


Betti, gratulálok pirihez! Most kezdődik akkor igazán! :D

KépKép
benó
 
 


Ezt írta: Uterus középmagasságban, középen, 54x46 mm, ovárium 3 cm

A többit nem tudom elolvasni
flóra 11
 
 


Ja,és visszahívott kontrollra egy hét múlva.
flóra 11
 
 


Nem vagyok fent az iwiw-en, de majd küldök képet magamról :wink:
kikeresek valami előnyösebbet :D :D :D

Kép
betthee
 
 


Hát Benó, nem tudom,mehetek-e máshová. Az igazat megvallva hazafele elmentem egy magán ginekológus rendelője előtt, hát majdnem bementem. De arról a doktornőről sok rosszat hallottam, így inkább mellőztem a dolgot. Gondoltam, hogy most talán feleslegesen kidobnék egy rakás pénzt.

Már lényegtelen, azt az egy hetet már kivárom. Vagy megjön a menzi,ha meg nem, visszamegyek kontrollra.
flóra 11
 
 


Jó, rendben, várj egy hetet. Mi az a ginekológus? És másik sztk-s vagy állami orvos nincs?

KépKép
benó
 
 


Kérjünk neked meghívót?

KépKép
benó
 
 


Az iwiw-re?

KépKép
benó
 
 


Megyünk. Úgyhogy elbúcsúzom. Majd jövök. Ma már takarítani se ártana, nagyon gáz állapotok uralkodnak. Vagy majd holnap. :wink:

KépKép
benó
 
 


Csináltam egy képet!
Vonalzó helyett!

Kép
muzsuzska
 
 


Hahó!!!!!!!!! Senki se kiváncsi a képemre??????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra ne légy türelmetlen! És felesleges töb tesztet csinálnod, várj, talán megjön normálissan!
sajnálom a futószallag uh-ot!

Tancsu! rajtad nem is látszik a felszedett súly!Mond az orvosnak Gergő éhes és kész!Még szép lenne fogyókúrázó kismama!

Benó víznél vagy olajnál tartotok??????? Vigyázzatok mert lassan kijönnek az ausztrál bányászok a lyukból!

Kép
muzsuzska
 
 


Itt vagyok Zsuzska! Jó látni! :D

Kép
szilzi
 
 


Senki sem kiváncsi rám!!!!!!!!!!!!!!!! Kép




Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Szia asszonyka! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, sajnálom! Én is jó híreket vártam tőled! :( Remélem tényleg nem keseredsz el nagyon! Fel a fejjel mi itt vagyunk!

Kép
szilzi
 
 


Fel a fejjel!! Mi vagyunk az örök reménykedők!
na meg a pofáraesők!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi!!!!! Hol vagy?

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, ne szomorkodj, nézd én vigyorgok mint a pék kutyája a meleg zsömlére! De majd a műtét előtt ez elmúlik!

Kép
muzsuzska
 
 


Mivel senki nem kiváncsi rám, ezért most elmegyek anyukámékhoz és kiírtom a tetveket a gyümölcsfákon!

Az idei év a tetvek éve, ezek szaporodnak a vegyszerektől!
Sajnos ez a szakmám, de kifognak rajtam! de most kapnak!
Majd este jövök! Tessék addig megjelenni!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!
Itt vagyok, csak a fiammal fényképeket nézegettünk.
flóra 11
 
 


Nagyon aranyos vagy a képen. Talán majd én is csinálok.
Ilyen vagy most?
flóra 11
 
 


Köszönöm lányok. Nem csüggedek. Sőt, nem is szomorkodom. Már átment. De az a csalódottság, ami bennem volt,mikor uh-ról kijöttem..... Borzasztó érzés.
flóra 11
 
 


Elküldtem Nektek két képet, de olyan nagyok, hogy nem tudja fogadni pár ember. Túl nagyok, de majd idővel még bombázlak Titeket, ok? :wink:

Kép
szilzi
 
 


Flóra, nekünk mindannyiunknak a Zsuzskáról kéne példát venni! Mosolyog, nem csgged, halad előre! Így biztos, eléri a célját! Én tudom!!!!! :wink:
Emellett megértelek, hogy szörnyű érzés, mert aki ebben a helyzetben nem reménykedik, az nem akar babát! És negatív válaszokat senki nem szeret hallani. Kitartás és ha most ez nem is a Te hónapod volt, utána indulhatsz tovább!
Remélem Benóék elkapták azt a drága petét!!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,talán azért is nem csüggedek,mert mindennek ellenére én 99%-osan biztos vagyok benne, hogy az a petezsák ott van, csak még pici és ilyen kutyafuttában perszehogy nem látja a doki. Néztem a neten, most olyan 1,25-2,5 mm lehet. Ez tényleg picike. Még mindig abban reménykedem,hogy jövő héten már látható lesz, habár még akkor is kicsi lesz.
Tudod, a remény hal meg utoljára. :D
flóra 11
 
 


Flóra

Sajnálom hogy semmi pozitivat nem mondott a doki.
reméljük jövőhéten már tényleg lát valamit, pl egy aprócska petezsákot...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike a biztatást, hogy nem vagyok tehén....D
Egyébként nagyon vékony voltam előtte, most tartok 13,5 kiló plusznál.Szerintem a vége 25 lesz...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Tök jó a képed, nekem nagyon tetszik...:)
Sugárzik rólad a pozitiv hozzáállás...:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu! Hát ahogy olvastam, neked sem volt a dokinál a legjobb napod. De rá se ránts. A múltkor mondtam neked, hogy milyen vékonyka vagy. Szerintem csak a pocidra hízol. Miért nem nézi meg a doki, talán csak a magzatvíz sok. Talán visszatartja a folyadékot a szervezeted. A lábaid nem szoktak vizesedni, dagadni?
flóra 11
 
 


Évinek ma elpostáztam a levelt elsőbbségivel....:)
Talán holnap vagy holnapután legkésőbb megkapja...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon ügyes vagy, Tancsu.Köszönjük, hogy törődsz mindenkivel. Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?